Blocksy Companion Pro - en to hr translation catalogue (1907 entries)

en: % comments
hr: % komentara

en: %s - Sidebar Display Conditions
hr: %s - Uvjeti prikaza bočne trake

en: %s Archive
hr: %s Arhiva

en: %s Custom
hr: %s Prilagođeno

en: %s Custom Fonts
hr: %s Prilagođeni fontovi

en: %s Field
hr: %s Polje

en: %s Local Google Fonts
hr: %s Lokalni Google fontovi

en: %s Settings
hr: %s Postavke

en: %s Single
hr: %s Pojedinačno

en: %s System
hr: %s Sustav

en: %s ago
hr: Prije %s

en: %s%% of customers recommend this product.
hr: %s%% kupaca preporučuje ovaj proizvod.

en: 404 Page
hr: Stranica 404

en: 404 Page Template
hr: Predložak zaglavlja

en: 9:16
hr: 09:16:00

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
hr: Poveznica za postavljanje nove lozinke bit će poslana na vašu e-mail adresu.

en: A product you are waiting for is back in stock
hr: Proizvod koji ste čekali je ponovno dostupan na zalihi

en: A set of features that lets you create easily your dream products wishlists and share them with friends and family.
hr: Skup značajki koji omogućuje lako kreiranje lista želja i njihovo dijeljenje s prijateljima i obitelji.

en: AJAX Content Loading
hr: Učitavanje sadržaja putem AJAX-a

en: AJAX Filtering
hr: AJAX filtriranje

en: API Key
hr: API ključ

en: API Version
hr: API verzija

en: Abort
hr: Prekini

en: Abort the product taxonomies lookup table regeneration
hr: Prekini regeneraciju tabele pretrage taksonomija proizvoda

en: About %s
hr: O %s

en: About Brands
hr: O brendovima

en: About Me
hr: O meni

en: About Me Controls
hr: Postavke O meni

en: About me
hr: O meni

en: Accent Color
hr: Naglašena boja

en: Accept
hr: Prihvati

en: Accept Button
hr: Gumb prihvati

en: Accept Button text
hr: Tekst gumba za prihvaćanje

en: Account
hr: Račun

en: Account Action
hr: Akcija računa

en: Account Image
hr: Slika računa

en: Account content
hr: Sadržaj računa

en: Account dashboard
hr: Nadzorna ploča računa

en: Account navigation
hr: Navigacija računa

en: Action Link
hr: Akcijska poveznica

en: Action Required - Install Blocksy Theme
hr: Potrebna radnja - Instalirajte Blocksy temu

en: Actions
hr: Radnje

en: Activate Child Theme
hr: Uvezi sadržaj

en: Active
hr: Aktivno

en: Active Filters
hr: Aktivni filteri

en: Active Filters Label
hr: Oznaka aktivnih filtera

en: Add Conditions
hr: Dodaj uvjete

en: Add Display Condition
hr: Uključi

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Add New Category
hr: Dodaj novu kategoriju

en: Add New Content Block
hr: Dodaj novi blok sadržaja

en: Add New Location
hr: Odaberi lokaciju

en: Add New Product Review
hr: Dodaj novu recenziju proizvoda

en: Add New Product Tab
hr: Dodaj novu karticu proizvoda

en: Add New Review
hr: Dodaj novu recenziju

en: Add New Size Guide
hr: Dodaj novi vodič za veličinu

en: Add New Thank You Page
hr: Dodaj novu stranicu zahvale

en: Add Replace Condition
hr: Dodaj uvjet zamjene

en: Add To Cart Button
hr: Gumb Dodaj u košaricu

en: Add Variation
hr: Dodaj varijaciju

en: Add a dark colour scheme and switch to your website, which will make it pleasant to look at in low light environments.
hr: Dodajte tamni način rada i preklopnik boja na svoju web stranicu kako bi bila ugodnija za gledanje u uvjetima slabog osvjetljenja.

en: Add a visual cue that tells your visitors how much the cart total must be to be able to benefit of free shipping.
hr: Dodajte vizualni element koji će vašim posjetiteljima pokazati koliko je preostalo do iznosa koji će im omogućiti besplatnu dostavu.

en: Add one or more conditions in order to display your footer.
hr: Dodajte jedan ili više uvjeta kako biste prikazali svoje podnožje.

en: Add one or more conditions in order to display your header.
hr: Dodaj jedan ili više uvjeta za prikaz zaglavlja.

en: Add one or more conditions in order to display your sidebar.
hr: Dodajte jedan ili više uvjeta kako biste prikazali svoju bočnu traku.

en: Add one or more conditions to display the Compare bar.
hr: Dodajte jedan ili više uvjeta za prikaz trake za usporedbu.

en: Add one or more conditions to display the Maintenance block.
hr: Dodajte jedan ili više uvjeta za prikaz bloka održavanja.

en: Add one or more conditions to display the shortcuts bar.
hr: Dodajte jedan ili više uvjeta za prikaz trake prečaca.

en: Add one or more conditions to display the transparent header.
hr: Učitavanje početnih stranica...

en: Add one or more conditions to display the trending block.
hr: Dodajte jedan ili više uvjeta za prikaz bloka s trendovima.

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Add to cart:
hr: Dodaj u košaricu:

en: Add to compare
hr: Dodaj za usporedbu

en: Add to wishlist
hr: Dodaj na listu želja

en: Add widgets here.
hr: Dodajte widgete ovdje.

en: Add {items} more items to get free shipping!
hr: Dodajte još {items} stavki i ostvarite besplatnu dostavu!

en: Add {price} more to get free shipping!
hr: Dodajte još {price} za besplatnu dostavu!

en: Add/Edit Conditions
hr: Dodaj/uredi uvjete

en: Added to Cart Popup
hr: Skočni prozor dodanog u košaricu

en: Added to Cart: After suggested products
hr: Dodano u košaricu: Nakon predloženih proizvoda

en: Added to Cart: Before actions
hr: Dodano u košaricu: Prije radnji

en: Added to Cart: Before product
hr: Dodano u košaricu: Prije proizvoda

en: Added to Cart: Before suggested products
hr: Dodano u košaricu: Prije predloženih proizvoda

en: Additional Actions
hr: Dodatne radnje

en: Additional User Info
hr: Dodatne korisničke informacije

en: Additional class for term items. Useful for styling.
hr: Dodatna klasa za stavke termina. Korisno za stiliziranje.

en: Additional customisation options for your taxonomies such as hero backgrounds and custom colour labels.
hr: Dodatne opcije prilagodbe za vaše taksonomije, poput hero pozadina i prilagođenih oznaka boja.

en: Address
hr: Adresa

en: Address:
hr: Adresa:

en: Adds the “add to cart” actions to the product page as a floating bar if the product summary has disappeared from view.
hr: Dodaje radnje "dodaj u košaricu" na stranicu proizvoda kao plutajuću traku ako je sažetak proizvoda nestao iz prikaza.

en: Adobe Fonts Settings
hr: Postavke Adobe fontova

en: Advanced
hr: Napredno

en: Advanced Gallery
hr: Napredna galerija

en: Advanced Mode
hr: Napredni način

en: Advanced Posts
hr: Napredne objave

en: Advanced Reviews
hr: Napredne recenzije

en: Advanced Search
hr: Napredno pretraživanje

en: Advanced Taxonomies
hr: Napredne taksonomije

en: Advanced searching for products by their SKU classification can be useful in cases of vast product catalogues.
hr: Napredno pretraživanje proizvoda prema SKU klasifikaciji može biti korisno u slučajevima velikih kataloga proizvoda.

en: Affiliate Button Label
hr: Oznaka affiliate gumba

en: Affiliate Link
hr: Affiliate poveznica

en: Affiliate Product Links
hr: Poveznice za affiliate proizvode

en: Affiliate Products
hr: Partnerski proizvodi

en: After
hr: Nakon

en: After Block Number
hr: Nakon broja bloka

en: After Footer
hr: Nakon podnožja

en: After Header
hr: Nakon zaglavlja

en: After Mini Cart
hr: Nakon mini košarice

en: After X Pages
hr: Nakon X stranica

en: After X Time
hr: Nakon X vremena

en: After account navigation
hr: Nakon navigacije računa

en: After body open scripts
hr: Skripte nakon otvaranja tijela

en: After breadcrumbs
hr: Nakon navigacijske staze

en: After cart
hr: Nakon košarice

en: After cart contents
hr: Nakon sadržaja košarice

en: After cart table
hr: Nakon tablice košarice

en: After cart totals
hr: Nakon zbroja košarice

en: After certain number of blocks
hr: Nakon određenog broja blokova

en: After checkout billing form
hr: Obrazac naplate nakon same naplate

en: After checkout form
hr: Nakon obrasca za naplatu

en: After comments
hr: Nakon komentara

en: After content
hr: Nakon sadržaja

en: After customer details
hr: Nakon podataka o kupcu

en: After description
hr: Nakon opisa

en: After featured image
hr: Nakon istaknute slike

en: After first post meta
hr: Nakon prve meta oznake objave

en: After inactivity
hr: Nakon neaktivnosti

en: After main content
hr: Nakon glavnog sadržaja

en: After my account
hr: Nakon mog računa

en: After order notes
hr: Nakon bilješki narudžbe

en: After post meta
hr: Nakon meta podataka objave

en: After related posts
hr: Nakon povezanih objava

en: After second post meta
hr: Nakon druge meta oznake objave

en: After section
hr: Nakon sekcije

en: After shop loop
hr: Nakon petlje trgovine

en: After shop loop item actions
hr: Nakon radnji stavke trgovine

en: After shop loop item price
hr: Nakon cijene stavke trgovine

en: After shop loop item title
hr: Nakon naslova stavke trgovine

en: After single product
hr: Nakon pojedinačnog proizvoda

en: After single product "Add to cart" button
hr: Nakon gumba "Dodaj u košaricu" na pojedinačnoj stranici proizvoda

en: After single product excerpt
hr: Nakon sažetka pojedinačnog proizvoda

en: After single product gallery
hr: Nakon pojedinačne galerije proizvoda

en: After single product meta
hr: Nakon pojedinačne meta oznake proizvoda

en: After single product tabs
hr: Nakon kartica pojedinačnog proizvoda

en: After title
hr: Nakon naslova

en: After x pages
hr: Nakon X stranica

en: After x time
hr: Nakon x vremena

en: Agency
hr: Agencija

en: Agency Details
hr: Detalji agencije

en: Agency Name
hr: Naziv agencije

en: Agency URL
hr: URL agencije

en: Alignment
hr: Poravnanje

en: All
hr: Sve

en: All Archives
hr: Sve arhive

en: All Builders
hr: Svi graditelji

en: All Categories
hr: Sve kategorije

en: All Icons
hr: Sve ikone

en: All Plans
hr: Svi planovi

en: All Products
hr: Svi proizvodi

en: All Reviews
hr: Sve recenzije

en: All Rows
hr: Svi redovi

en: All Singulars
hr: Sve pojedinačne stranice

en: All Time
hr: Sve vrijeme

en: All Users
hr: Svi korisnici

en: All authors
hr: Svi autori

en: All categories
hr: Sve kategorije

en: All options are currently hidden
hr: Sve opcije su trenutno skrivene

en: All options reset
hr: Sve opcije resetirane

en: All taxonomies
hr: Sve taksonomije

en: All types
hr: Sve vrste

en: All widget areas
hr: Sva područja widgeta

en: Allow selecting multiple items in a filter.
hr: Omogući odabir više stavki u filteru.

en: Allow users to add a title when leaving a review.
hr: Omogućite korisnicima dodavanje naslova prilikom ostavljanja recenzije.

en: Allow users to join the waitlist even if the product is on backorder.
hr: Dozvoli korisnicima da se pridruže listi čekanja čak i ako je proizvod dostupan putem prednarudžbe.

en: Allow users to open attached review images in lightbox.
hr: Omogućite korisnicima otvaranje priloženih slika recenzije u lightboxu.

en: Allow users to upload images when leaving a review.
hr: Omogućite korisnicima prijenos slika prilikom ostavljanja recenzije.

en: Allow users to upvote reviews.
hr: Omogućite korisnicima da glasaju za recenzije.

en: Allow your customers to sign up for a waitlist for products that are out of stock and get notified when they are back in stock.
hr: Omogućite kupcima da se prijave na listu čekanja za proizvode koji su trenutno rasprodani i dobiju obavijest kada budu ponovno dostupni.

en: Allowed Users
hr: Dozvoljeni korisnici

en: Always
hr: Uvijek

en: Amount of items the client has to buy in order to get free shipping.
hr: Broj stavki koje kupac mora kupiti kako bi dobio besplatnu dostavu.

en: Amount the client has to reach in order to get free shipping.
hr: Iznos koji kupac mora doseći kako bi ostvario besplatnu dostavu.

en: Animation Speed
hr: Brzina animacije

en: Archive
hr: Arhiva

en: Archive Cards Swatch Size
hr: Veličina uzorka na arhivskim karticama

en: Archive Description
hr: Opis arhive

en: Archive Image
hr: Slika arhive

en: Archive Item with Taxonomy ID
hr: Arhivska stavka s ID-jem taksonomije

en: Archive Loop Speciffic
hr: Specifični arhivski prikaz

en: Archive Page
hr: Arhivska stranica

en: Archive Template
hr: Arhivski predložak

en: Archive Title
hr: Naslov arhive

en: Archive description
hr: Opis arhive

en: Are you sure you want to continue?
hr: Jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: Arrows Color
hr: Boja strelica

en: Arrows Visibility
hr: Vidljivost strelica

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Aspect Ratio
hr: Omjer slike

en: Attribute
hr: Atribut

en: Attribute 1
hr: Atribut 1

en: Attribute 2
hr: Atribut 2

en: Attributes
hr: Atributi

en: Auth forms
hr: Autorizacijski obrasci

en: Author
hr: Autor

en: Author Archives
hr: Arhiva autora

en: Author Avatar
hr: Avatar autora

en: Author Field
hr: Polje autora

en: Auto
hr: Automatski

en: Auto Close Panel
hr: Automatsko zatvaranje panela

en: Auto Hide
hr: Automatsko sakrivanje

en: Auto Hide/Show
hr: Automatsko skrivanje/prikazivanje

en: Automatically close the panel when a filter option is selected.
hr: Automatski zatvori panel kada se odabere opcija filtera.

en: Automatically hide the read progress bar once you arrive at the bottom of the article.
hr: Automatski sakrij traku napretka čitanja kada dosegnete dno članka.

en: Automatically scroll page to top after user interaction.
hr: Automatski pomakni stranicu na vrh nakon korisničke interakcije.

en: Autoplay
hr: Automatska reprodukcija

en: Autoplay Gallery
hr: Automatska reprodukcija galerije

en: Availability
hr: Dostupnost

en: Available Filters
hr: Dostupni filteri

en: Available Fonts
hr: Dostupni fontovi

en: Available Sidebars/Widget Areas
hr: Dostupne bočne trake/područja widgeta

en: Available fields: {user_email}, {user_name}, {user_role}
hr: Dostupna polja: {user_email}, {user_name}, {user_role}

en: Available for
hr: Pregled

en: Avatar Size
hr: Veličina avatara

en: Average Score
hr: Prosječna ocjena

en: Back
hr: Instaliraj

en: Back to login
hr: Povratak na prijavu

en: Background
hr: Pozadina

en: Background Color
hr: Boja pozadine

en: Background Hover
hr: Pozadina pri lebdenju

en: Background Initial
hr: Početna pozadina

en: Badge Color
hr: Boja oznake

en: Badge Label
hr: Oznaka

en: Badge Settings
hr: Postavke oznaka

en: Bar Color
hr: Boja trake

en: Bar Height
hr: Visina trake

en: Basic
hr: Osnovno

en: Before
hr: Prije

en: Before Footer
hr: Prije podnožja

en: Before Heading Number
hr: Prije broja naslova

en: Before Mini Cart
hr: Prije mini košarice

en: Before Mini Cart Contents
hr: Prije sadržaja mini košarice

en: Before account navigation
hr: Prije navigacije računa

en: Before breadcrumbs
hr: Prije navigacijske staze

en: Before cart
hr: Prije košarice

en: Before cart contents
hr: Prije sadržaja košarice

en: Before cart table
hr: Prije tablice košarice

en: Before cart totals
hr: Prije zbroja košarice

en: Before certain number of headings
hr: Prije određenog broja naslova

en: Before checkout billing form
hr: Obrazac za naplatu prije same naplate

en: Before checkout form
hr: Prije obrasca naplate

en: Before comments
hr: Prije komentara

en: Before content
hr: Prije sadržaja

en: Before customer details
hr: Prije podataka o kupcu

en: Before description
hr: Prije opisa

en: Before featured image
hr: Prije istaknute slike

en: Before first post meta
hr: Prije prve meta oznake objave

en: Before main content
hr: Prije glavnog sadržaja

en: Before my account
hr: Prije mog računa

en: Before order notes
hr: Prije bilješki narudžbe

en: Before post meta
hr: Prije meta podataka objave

en: Before related posts
hr: Prije povezanih objava

en: Before second post meta
hr: Prije druge meta oznake objave

en: Before section
hr: Prije sekcije

en: Before shop loop
hr: Prije petlje trgovine

en: Before shop loop item actions
hr: Prije radnji stavke trgovine

en: Before shop loop item price
hr: Prije cijene stavke trgovine

en: Before shop loop item title
hr: Prije naslova stavke trgovine

en: Before single product
hr: Prije pojedinačnog proizvoda

en: Before single product "Add to cart" button
hr: Prije gumba "Dodaj u košaricu" na pojedinačnoj stranici proizvoda

en: Before single product excerpt
hr: Prije sažetka pojedinačnog proizvoda

en: Before single product gallery
hr: Prije pojedinačne galerije proizvoda

en: Before single product meta
hr: Prije pojedinačne meta oznake proizvoda

en: Before single product tabs
hr: Prije kartica pojedinačnog proizvoda

en: Before title
hr: Prije naslova

en: Best Sellers
hr: Najprodavaniji

en: Better management for affiliate products with a few simple options that strengthen the external integration with these.
hr: Bolje upravljanje affiliate proizvodima s jednostavnim opcijama koje jačaju vanjsku integraciju.

en: Billing address
hr: Adresa za naplatu

en: Block ID
hr: ID bloka

en: Blocksy Companion is the complementary plugin to Blocksy theme. It adds a bunch of great features to the theme and acts as an unlocker for the Blocksy Pro package.
hr: Blocksy Companion je dodatni dodatak za Blocksy temu. Dodaje niz sjajnih značajki i djeluje kao otključavanje za Blocksy Pro paket.

en: Blocksy requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
hr: Blocksy zahtijeva PHP verziju %s+, dodatak trenutno NE RADI.

en: Blocksy requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
hr: Blocksy zahtijeva WordPress verziju %s+. Budući da koristite stariju verziju, dodatak trenutno NE RADI.

en: Book
hr: Knjiga

en: Border
hr: Obrub

en: Border Color
hr: Boja obruba

en: Border Radius
hr: Polumjer obruba

en: Bottom
hr: Dno

en: Bottom Spacing
hr: Razmak na dnu

en: Bottom comments
hr: Donji komentari

en: Bottom content
hr: Donji sadržaj

en: Boxed
hr: Ograničeno

en: Boxed Color
hr: Ograničena boja

en: Brand Name In Tab Title
hr: Naziv brenda u naslovu kartice

en: Brands
hr: Brendovi

en: Breadcrumbs
hr: Navigacijske staze

en: Browse products
hr: Pregledaj proizvode

en: Builder
hr: Izvezi stranicu

en: Business
hr: Posao

en: Business or Agency
hr: Firma ili Agencija

en: Button
hr: Gumb

en: Button Background Color
hr: Boja pozadine gumba

en: Button Class Selector
hr: Klasa gumba okidača

en: Button Color
hr: Boja gumba

en: Button Font Color
hr: Boja fonta gumba

en: Button Icon
hr: Ikona gumba

en: Button Icon Color
hr: Boja ikone gumba

en: Button Label
hr: Oznaka gumba

en: Button Outside
hr: Gumb izvan

en: Button Padding
hr: Unutarnji razmak gumba

en: Button Swatches
hr: Uzorci gumba

en: Button Text
hr: Tekst gumba

en: Button Text Color
hr: Boja teksta gumba

en: Buttons Type
hr: Vrsta gumba

en: Buy Now
hr: Kupi sada

en: Buy Now Button
hr: Gumb "Kupi sada"

en: Calculation Method
hr: Metoda izračuna

en: Can't Import Starter Site
hr: Ne može se uvesti početna stranica

en: Cancel
hr: Odustani

en: Card
hr: Kartica

en: Card bottom
hr: Dno kartice

en: Card top
hr: Vrh kartice

en: Cart
hr: Košarica

en: Cart Badge Color
hr: Boja oznake košarice

en: Cart Button
hr: Gumb košarice

en: Cart Page
hr: Stranica košarice

en: Cart Total
hr: Košarica ukupno

en: Cart actions
hr: Radnje u košarici

en: Cart collaterals
hr: Dodatne informacije o košarici

en: Cart contents
hr: Sadržaj košarice

en: Cart coupon
hr: Kupon za košaricu

en: Cart is empty
hr: Košarica je prazna

en: Cart totals after order total
hr: Ukupni iznos košarice nakon ukupnog iznosa narudžbe

en: Cart totals before order total
hr: Ukupni iznos košarice prije ukupnog iznosa narudžbe

en: Cash on delivery
hr: Plaćanje pouzećem

en: Catch the attention of your clients by showcasing your product variations as colour, image or button swatches.
hr: Privucite pažnju svojih klijenata prikazivanjem varijacija proizvoda u obliku boja, slika ili gumba.

en: Categories
hr: Kategorije

en: Categorise products by brands and show their logo in archive or single page so users could discover more about their makers.
hr: Kategorizirajte proizvode prema brendovima i prikažite njihov logotip u arhivi ili na pojedinačnoj stranici kako bi korisnici mogli saznati više o proizvođačima.

en: Category
hr: Kategorija

en: Category 1
hr: Kategorija 1

en: Category 2
hr: Kategorija 2

en: Category Slug
hr: Slug kategorije

en: Centered
hr: Centrirano

en: Change
hr: Promijeni

en: Change Icon
hr: Ukloni ikonu

en: Change Image
hr: Promijeni sliku

en: Change heading level
hr: Promijeni razinu naslova

en: Check your email
hr: Provjeri svoju e-poštu

en: Checkout
hr: Naplata

en: Checkout Button
hr: Gumb za naplatu

en: Checkout after order review
hr: Naplata nakon pregleda narudžbe

en: Checkout before order review
hr: Naplata prije pregleda narudžbe

en: Checkout billing
hr: Naplata

en: Checkout order review
hr: Pregled narudžbe

en: Checkout shipping
hr: Naplata dostave

en: Child theme
hr: Brisanje sadržaja

en: Choose
hr: Odaberi

en: Choose File
hr: Odaberi datoteku

en: Choose Page Builder
hr: Izaberite editor stranice

en: Choose Pattern
hr: Odaberi uzorak

en: Choose a custom thank you page for this product.
hr: Odaberite prilagođenu zahvalnu stranicu za ovaj proizvod.

en: Choose a pattern
hr: Odaberi uzorak

en: Choose page
hr: Odaberi stranicu

en: Choose the default color mode that a user will see when it visits your site.
hr: Odaberite zadani način boja koji će korisnik vidjeti prilikom posjeta vašoj web stranici.

en: Choose what set of settings you want to export.
hr: Odaberite koje postavke želite izvesti.

en: Choose where you want this Waitlist Form to be displayed.
hr: Odaberite gdje želite prikazati ovaj obrazac za listu čekanja.

en: Choose where you want this content block to be displayed.
hr: Odaberite gdje želite prikazati ovaj blok sadržaja.

en: Choose where you want this popup to be displayed.
hr: Odaberite gdje želite prikazati ovaj skočni prozor.

en: Choose where you want this product tab to be displayed.
hr: Odaberite gdje želite prikazati ovu karticu proizvoda.

en: Choose where you want this size guide to be displayed.
hr: Odaberite gdje želite prikazati ovaj vodič za veličinu.

en: Choose where you want this template to be displayed.
hr: Odaberite gdje želite prikazati ovaj predložak.

en: Chose in which post types do you want to perform searches.
hr: Odaberite u kojim vrstama objava želite vršiti pretragu.

en: Clean Install
hr: Čista instalacija

en: Click the button below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
hr: Kliknite na gumb ispod kako biste potvrdili svoju pretplatu. Nakon potvrde, obavijestit ćemo vas kada proizvod bude ponovno dostupan.

en: Click the link below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
hr: Kliknite na poveznicu ispod kako biste potvrdili svoju pretplatu. Nakon potvrde, obavijestit ćemo vas kada proizvod bude ponovno dostupan.

en: Click the link below to secure your purchase before it is gone!
hr: Kliknite na poveznicu ispod kako biste osigurali kupnju prije nego što nestane!

en: Click to upload
hr: Kliknite za prijenos

en: Clone Item
hr: Kloniraj stavku

en: Close Button Type
hr: Vrsta gumba za zatvaranje

en: Close Compare Modal
hr: Zatvori modal za usporedbu

en: Close Icon Background
hr: Pozadina ikone za zatvaranje

en: Close Icon Color
hr: Boja ikone za zatvaranje

en: Close Popup On Scroll Back
hr: Zatvori skočni prozor pri pomicanju natrag

en: Close Sizes Modal
hr: Zatvori modal s veličinama

en: Close account modal
hr: Zatvori modal računa

en: Close cart drawer
hr: Zatvori ladicu košarice

en: Close filters modal
hr: Zatvori modal filtera

en: Close popup
hr: Zatvori skočni prozor

en: Close quick view
hr: Zatvori brzi pregled

en: Closed
hr: Zatvoren

en: Code Editor
hr: Uređivač koda

en: Collapse
hr: Sažmi

en: Color
hr: Boja

en: Color 1
hr: Boja 1

en: Color 2
hr: Boja 2

en: Color Mode
hr: Način boja

en: Color Swatches
hr: Uzorci boja

en: Color Switch
hr: Preklopnik boja

en: Color mode switch
hr: Preklopnik načina boja

en: Colors
hr: Boje

en: Column Background
hr: Pozadina stupca

en: Column Settings
hr: Postavke stupca

en: Column Spacing
hr: Razmak između stupaca

en: Columns
hr: Prilagođeni sadržaj

en: Columns & Posts
hr: Stupci i objave

en: Columns & Products
hr: Stupci i proizvodi

en: Columns Divider
hr: Razdjelnik stupaca

en: Columns Spacing
hr: Razmak stupaca

en: Comment Submission Failure
hr: Neuspješno slanje komentara

en: Comments
hr: Komentari

en: Companion
hr: Pratitelj

en: Companion Plugin Details
hr: Detalji dodatka Companion

en: Compare
hr: Usporedi

en: Compare Badge Color
hr: Boja oznake usporedbe

en: Compare Bar
hr: Traka za usporedbu

en: Compare Bar Display Conditions
hr: Uvjeti prikaza trake za usporedbu

en: Compare Button
hr: Gumb za usporedbu

en: Compare Placement
hr: Položaj usporedbe

en: Compare Plans
hr: Usporedite planove

en: Compare Products
hr: Usporedi proizvode

en: Compare Table Fields
hr: Polja tablice za usporedbu

en: Compare View
hr: Pregled za usporedbu

en: Compare products with a clear and concise table system that gives your users a way to make a quick decision.
hr: Usporedite proizvode s jasnim i sažetim tabličnim sustavom koji omogućuje korisnicima brzu odluku.

en: Conditions
hr: Uvjeti

en: Configure the slugs for single and category pages of the product review custom post type.
hr: Konfigurirajte sluge za pojedinačne i kategorijske stranice prilagođene vrste objava recenzija proizvoda.

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Confirm Subscription
hr: Potvrdi pretplatu

en: Confirm waitlist subscription
hr: Potvrdi pretplatu na listu čekanja

en: Confirmed
hr: Potvrđeno

en: Congratulations! You got free shipping 🎉
hr: Čestitamo! Ostvarili ste besplatnu dostavu 🎉

en: Connect Newsletter Provider
hr: Poveži pružatelja newslettera

en: Connect your Adobe Fonts project and use the selected fonts throughout Blocksy and your favorite page builder.
hr: Povežite svoj Adobe Fonts projekt i koristite odabrane fontove unutar Blocksy-a i omiljenog graditelja stranica.

en: Cons
hr: Nedostaci

en: Contact Info
hr: Kontakt informacije

en: Contact Info Controls
hr: Postavke kontakt informacija

en: Contact Information
hr: Kontakt informacije

en: Contacts
hr: Kontakti

en: Contain
hr: Prilagodi

en: Container Backdrop Blur
hr: Zamućenje pozadine kontejnera

en: Container Background
hr: Pozadina kontejnera

en: Container Background Color
hr: Boja pozadine kontejnera

en: Container Border
hr: Obrub kontejnera

en: Container Border Color
hr: Boja obruba kontejnera

en: Container Border Radius
hr: Polumjer obruba kontejnera

en: Container Bottom Spacing
hr: Donji razmak kontejnera

en: Container Height
hr: Visina spremnika

en: Container Inner Spacing
hr: Unutarnji razmak kontejnera

en: Container Max Width
hr: Maksimalna širina spremnika

en: Container Maximum Height
hr: Maksimalna visina kontejnera

en: Container Overflow
hr: Prelijevanje sadržaja kontejnera

en: Container Padding
hr: Unutarnji razmak kontejnera

en: Container Shadow
hr: Sjena kontejnera

en: Container Structure
hr: Struktura kontejnera

en: Container Style
hr: Stil kontejnera

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content Area
hr: Područje sadržaja

en: Content Area Style
hr: Stil područja sadržaja

en: Content Area Vel Spacing
hr: Okomiti razmak područja sadržaja

en: Content Area Vertical Spacing
hr: Okomiti razmak područja sadržaja

en: Content Block
hr: Blok sadržaja

en: Content Block Display Conditions
hr: Uvjeti prikaza bloka sadržaja

en: Content Blocks
hr: Blokovi sadržaja

en: Content Source
hr: Izvor sadržaja

en: Content Type
hr: Vrsta sadržaja

en: Content Visibility
hr: Vidljivost sadržaja

en: Content Width
hr: Puna širina

en: Continue Shopping
hr: Nastavi s kupovinom

en: Continue Shopping Button
hr: Gumb nastavka kupovine

en: Control what happens to the content that is too big to fit into the popup.
hr: Kontrolirajte što se događa sa sadržajem koji je prevelik da stane u skočni prozor.

en: Cookie period
hr: Razdoblje kolačića

en: Copy From Child Theme
hr: Kopirajte Iz Podređene Teme

en: Copy From Parent Theme
hr: Kopiraj iz podređene teme

en: Copy Options
hr: Kopiraj Prilagodbe

en: Copy and import your customizations from parent or child theme.
hr: Kopirajte i uvezite sve postavke iz roditeljske teme ili podređene teme.

en: Copy elements & styles from
hr: Kopiraj elemente i stilove iz

en: Count
hr: Broj

en: Count Criteria
hr: Kriterij broja

en: Countdown Box
hr: Okvir s odbrojavanjem

en: Coupon Form
hr: Obrazac za unos kupona

en: Cover
hr: Prekrij

en: Create Content Block
hr: Kreiraj blok sadržaja

en: Create Custom Layout
hr: Kreiraj prilagođeni izgled

en: Create New Footer
hr: Stvori novo podnožje

en: Create New Header
hr: Kreiraj novo zaglavlje

en: Create New Sidebar
hr: Kreiraj novu bočnu traku

en: Create Sidebar
hr: Kreiraj bočnu traku

en: Create Sidebar/Widget Area
hr: Kreiraj bočnu traku/područje widgeta

en: Create a customized order “Thank You” page for your customers, giving them a personalized experience.
hr: Kreirajte prilagođenu stranicu "Hvala na narudžbi" za vaše kupce, pružajući im personalizirano iskustvo.

en: Create a new content Block/Hook
hr: Kreirajte novi blok sadržaja/hook

en: Create a new footer and assign it to different pages or posts based on your conditions.
hr: Stvorite novo podnožje i dodijelite ga različitim stranicama ili objavama na temelju vaših uvjeta.

en: Create advanced queries based on your specified criterias.
hr: Kreiraj napredne upite na temelju zadanih kriterija.

en: Create beautiful personalised menus that set your website apart from the others. Add icons and badges to your entries and even add Content Blocks inside your dropdowns.
hr: Kreirajte prekrasne personalizirane izbornike koji će vašu web stranicu istaknuti. Dodajte ikone i oznake svojim stavkama te čak umetnite blokove sadržaja unutar padajućih izbornika.

en: Create new footer
hr: Stvori novo podnožje

en: Create new header
hr: Kreiraj novo zaglavlje

en: Create unlimited personalized sets of widget areas and display them on any page or post using our conditional logic functionality.
hr: Kreirajte neograničene personalizirane skupove widget područja i prikažite ih na bilo kojoj stranici ili objavi pomoću naše funkcije uvjetne logike.

en: Creative Work Season
hr: Sezona kreativnog djela

en: Creative Work Series
hr: Serija kreativnog djela

en: Cross-sell Products
hr: Proizvodi za cross-sell

en: Current Language
hr: Trenutni jezik

en: Current user
hr: Dodaj uvjet prikaza

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Custom Attributes
hr: Prilagođeni atributi

en: Custom Content
hr: Prilagođeni sadržaj

en: Custom Content/Hooks
hr: Predložak stranice 404

en: Custom Fonts
hr: Prilagođeni fontovi

en: Custom Fonts Settings
hr: Postavke prilagođenih fontova

en: Custom Height
hr: Prilagođena visina

en: Custom Hook
hr: Prilagođeni hook

en: Custom Hook (%s)
hr: Prilagođeni hook (%s)

en: Custom Link
hr: Prilagođena poveznica

en: Custom Page Link
hr: Prilagođena poveznica stranice

en: Custom Post Type ID
hr: ID prilagođene vrste objave

en: Custom Post Types
hr: Prilagođene vrste objava

en: Custom Query
hr: Prilagođeni upit

en: Custom Size
hr: Prilagođena veličina

en: Custom Tabs
hr: Prilagođene kartice

en: Custom Template
hr: Prilagođeni predložak

en: Custom Text
hr: Prilagođeni tekst

en: Custom Thank You Pages
hr: Prilagođene stranice zahvale

en: Custom URL
hr: Prilagođeni URL

en: Custom Width
hr: Zadana širina

en: Custom class
hr: Prilagođena klasa

en: Custom date format
hr: Prilagođeni format datuma

en: Custom field fallback
hr: Zamjensko polje po prilagodbi

en: Customer
hr: Kupac

en: Customer Details
hr: Podaci o kupcu

en: Customize
hr: Pregledaj stranicu

en: Customizer
hr: Prilagoditelj

en: Customizer settings
hr: Postavke widgeta

en: Customizing: Logged in State
hr: Prilagodba: Prijavljeno stanje

en: Customizing: Logged out State
hr: Prilagodba: Odjavljeno stanje

en: Dark
hr: Tamno

en: Dark Mode
hr: Tamni način

en: Dark Mode Color Palette
hr: Tamni način rada - paleta boja

en: Dark Mode Label
hr: Oznaka tamnog načina

en: Dark Mode Logo
hr: Logo tamnog načina

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Dashboard Page
hr: Nadzorna ploča

en: Date
hr: Datum

en: Date & Time
hr: Datum i vrijeme

en: Date created
hr: Datum kreiranja

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: Days
hr: Dani

en: Days After Button Click
hr: Dani nakon klika na gumb

en: Days After Close
hr: Dani nakon zatvaranja

en: Days After Form Submit
hr: Dani nakon slanja obrasca

en: Deactivate demo plugins
hr: Odaberi graditelj stranice

en: Decline
hr: Odbij

en: Decline Button
hr: Gumb odbij

en: Decline Button text
hr: Tekst gumba za odbijanje

en: Default
hr: Zadano

en: Default (Menu Item)
hr: Zadano (stavka izbornika)

en: Default Card Layout
hr: Zadani izgled kartice

en: Default Color Mode
hr: Zadani način boja

en: Default Message
hr: Zadana poruka

en: Default State
hr: Zadano stanje

en: Default Width
hr: Stupci

en: Default format
hr: Zadani format

en: Default tabs order: Description - 10, Additional Information - 20, Reviews - 30.
hr: Zadani redoslijed kartica: Opis - 10, Dodatne informacije - 20, Recenzije - 30.

en: Delay (Seconds)
hr: Kašnjenje (sekunde)

en: Delay (in seconds)
hr: Kašnjenje (u sekundama)

en: Delete
hr: Obriši

en: Demo List
hr: Demo popis

en: Descending
hr: Silazno

en: Description
hr: Opis

en: Description Color
hr: Boja opisa

en: Description Length
hr: Dužina opisa

en: Design
hr: Dizajn

en: Desktop
hr: Računalo

en: Desktop bottom
hr: Dno za desktop

en: Desktop top
hr: Vrh za desktop

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disable Subscribe Form
hr: Onemogući obrazac za pretplatu

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Discount Calculation
hr: Izračun popusta

en: Dismiss
hr: Ukloni

en: Display Conditions
hr: Uvjeti prikaza

en: Display Location
hr: Mjesto prikaza

en: Display Name
hr: Prikazano ime

en: Display Type
hr: Vrsta prikaza

en: Display Variations Inline
hr: Prikaz varijacija u liniji

en: Display a counter that reflects the current number of users on the waitlist.
hr: Prikaz broja korisnika koji su trenutno na listi čekanja.

en: Display a minimalistic view of the video player.
hr: Prikažite minimalistički prikaz video playera.

en: Display an average score for all reviews.
hr: Prikaz prosječne ocjene svih recenzija.

en: Display based on referer domain
hr: Prikaži na temelju domene referenta

en: Display customer details section.
hr: Prikaz odjeljka s podacima o kupcu.

en: Display essential contact details to your visitors.
hr: Prikažite osnovne kontakt informacije svojim posjetiteljima.

en: Display if cookie is present
hr: Prikaži ako je kolačić prisutan

en: Display if query string is present in URL
hr: Prikaži ako je niz upita prisutan u URL-u

en: Display navigational links, showing users their path within the site.
hr: Prikaz navigacijskih poveznica, pokazujući korisnicima njihov put unutar stranice.

en: Display next/previous buttons that will help to easily navigate through products.
hr: Prikaz gumba sljedeći/prethodni za jednostavno kretanje kroz proizvode.

en: Display order details section.
hr: Prikaz odjeljka s detaljima narudžbe.

en: Display order overhiew section.
hr: Prikaz pregleda narudžbe.

en: Display the approximate reading time of an article, so that visitors know what to expect when starting to read the content.
hr: Prikaz približnog vremena čitanja članka kako bi posjetitelji znali što očekivati prije početka čitanja sadržaja.

en: Display the currently active filters.
hr: Prikaži trenutno aktivne filtere.

en: Display the waitlist feature exclusively to users who are logged in.
hr: Omogućite funkciju liste čekanja samo prijavljenim korisnicima.

en: Display your social media profiles and boost the site engagement.
hr: Prikažite svoje profile na društvenim mrežama i povećajte angažman na web stranici.

en: Divider
hr: Razdjelnik

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Dokan Dashboard
hr: Dokan nadzorna ploča

en: Dokan Shop
hr: Dokan trgovina

en: Down
hr: Dolje

en: Download
hr: Preuzmi

en: Download Font
hr: Preuzmi font

en: Download a font and serve it directly from your server, this is handy for those who want to comply with GDPR regulations or serve the font via CDN.
hr: Preuzmite font i poslužite ga izravno s vašeg poslužitelja, što je korisno za one koji žele biti u skladu s GDPR regulativom ili poslužiti font putem CDN-a.

en: Downvote
hr: Glasaj protiv

en: Drill down the product list with new filtering widgets, an off canvas area for them and showing the active filters on the page.
hr: Precizno filtrirajte popis proizvoda pomoću novih filter widgeta, izvanplatnenog područja i prikaza aktivnih filtera na stranici.

en: Dropdown
hr: Padajući izbornik

en: Dropdown Arrow
hr: Strelica padajućeg izbornika

en: Dropdown Background
hr: Pozadina padajućeg izbornika

en: Dropdown Background Color
hr: Boja pozadine padajućeg izbornika

en: Dropdown Custom Width
hr: Prilagođena širina padajućeg izbornika

en: Dropdown Font
hr: Font padajućeg izbornika

en: Dropdown Items
hr: Stavke padajućeg izbornika

en: Dropdown Options
hr: Opcije padajućeg izbornika

en: Dropdown Shadow
hr: Sjena padajućeg izbornika

en: Dropdown Shadow Color
hr: Boja sjene padajućeg izbornika

en: Dropdown Text Color
hr: Boja teksta padajućeg izbornika

en: Dropdown Top Offset
hr: Pomak vrha padajućeg izbornika

en: Dropdown Width
hr: Širina sadržaja

en: Dual Color
hr: Dvostruka boja

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Dynamic
hr: Dinamički

en: Dynamic Author
hr: Dinamički autor

en: Dynamic Author Avatar
hr: Dinamički avatar autora

en: Dynamic Brands
hr: Dinamički brendovi

en: Dynamic CSS Output
hr: Dinamički CSS izlaz

en: Dynamic Comments
hr: Dinamički komentari

en: Dynamic Content Preview
hr: Pregled dinamičkog sadržaja

en: Dynamic Data
hr: Dinamički podaci

en: Dynamic Excerpt
hr: Dinamički isječak

en: Dynamic Featured Image
hr: Dinamička istaknuta slika

en: Dynamic Font
hr: Dinamički font

en: Dynamic Post Date
hr: Dinamički datum objave

en: Dynamic Price
hr: Dinamička cijena

en: Dynamic Rating
hr: Dinamička ocjena

en: Dynamic SKU
hr: Dinamički SKU

en: Dynamic Stock Status
hr: Dinamički status zaliha

en: Dynamic Term Count
hr: Dinamički broj termina

en: Dynamic Term Description
hr: Dinamički opis termina

en: Dynamic Term Image
hr: Dinamička slika termina

en: Dynamic Term Title
hr: Dinamički naslov termina

en: Dynamic Terms
hr: Dinamički termini

en: Dynamic Title
hr: Dinamički naslov

en: Dynamic sidebar
hr: Dinamička bočna traka

en: Dynamic sidebar after
hr: Nakon dinamičke bočne trake

en: Dynamic sidebar before
hr: Prije dinamičke bočne trake

en: Easily capture new leads for your newsletter with the help of a widget, shortcode or even a block inserted on your pages or posts.
hr: Jednostavno prikupite nove pretplatnike za vaš newsletter pomoću widgeta, kratkog koda ili čak bloka umetnutog na vaše stranice ili objave.

en: Easily export the theme customizer settings.
hr: Jednostavno izvezite postavke prilagoditelja teme.

en: Easily import the theme customizer settings.
hr: Kliknite ili ispustite datoteku za prijenos...

en: Easily turn your websites into mobile first experiences. You can easily add the most important actions at the bottom of the screen for easy access.
hr: Jednostavno prilagodite web-stranicu za mobilne uređaje! Dodajte najvažnije radnje na dno ekrana radi lakšeg pristupa.

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Category
hr: Uredi kategoriju

en: Edit Conditions
hr: Uredi uvjete

en: Edit Content Block
hr: Uredi blok sadržaja

en: Edit Font
hr: Uredi font

en: Edit Product Review
hr: Uredi recenziju proizvoda

en: Edit Product Tab
hr: Uredi karticu proizvoda

en: Edit Profile
hr: Uredi profil

en: Edit Size Guide
hr: Uredi vodič za veličinu

en: Edit Thank You Page
hr: Uredi stranicu zahvale

en: Edit this customer
hr: Uredi ovog kupca

en: Editor/Card Width
hr: Širina uređivača/kartice

en: Effect
hr: Efekt

en: Element Class
hr: Klasa elementa

en: Element Visibility
hr: Vidljivost elementa

en: Email
hr: E-mail

en: Email address
hr: E-mail adresa

en: Email:
hr: E-mail:

en: Enable
hr: Omogući

en: Enable For Backorders
hr: Omogući za proizvode na prednarudžbi

en: Enable on
hr: Omogući na

en: Enable social sharing abilities for products available on the site, letting even more users discover your great shop selection.
hr: Omogućite dijeljenje proizvoda na društvenim mrežama kako bi još više korisnika otkrilo vašu ponudu.

en: Enable the OpenGraph rich meta data features for your website.
hr: Omogućite OpenGraph značajke bogatih meta podataka za vašu web stranicu.

en: Enable this option if you want to load the popup content using AJAX.
hr: Omogućite ovu opciju ako želite učitati sadržaj skočnog prozora pomoću AJAX-a.

en: Enable/Disable
hr: Omogući/Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Enables support for Custom Fields inside archive cards and single page post title, adds a reading progress bar for your posts and lets you set featured images and colors for your categories archives.
hr: Omogućuje podršku za prilagođena polja unutar arhivskih kartica i naslova pojedinačnih objava, dodaje traku za praćenje napretka čitanja objava i omogućuje postavljanje istaknutih slika i boja za arhive kategorija.

en: Enabling & disabling the code editor will erase everything from your post editor and this action is irreversible.
hr: Omogućavanje i onemogućavanje uređivača koda izbrisat će sve iz uređivača objava, a ova radnja je nepovratna.

en: End
hr: Kraj

en: Enhance your WooCommerce reviews with rich content, images and a thumbs up system that help your shoppers find the perfect product.
hr: Poboljšajte WooCommerce recenzije bogatim sadržajem, slikama i sustavom glasanja kako biste pomogli kupcima pronaći savršen proizvod.

en: Enter a date or time
hr: Unesite datum ili vrijeme

en: Enter a name in the input below and hit the Create Sidebar button.
hr: Unesite naziv u polje ispod i pritisnite gumb Stvori bočnu traku.

en: Enter a valid Vimeo media URL.
hr: Unesite ispravnu Vimeo poveznicu.

en: Enter a valid YouTube media URL.
hr: Unesite ispravnu YouTube poveznicu.

en: Enter your email
hr: Unesite svoju e-mail adresu

en: Enter your email address below and subscribe to our newsletter
hr: Unesite svoju e-mail adresu ispod i pretplatite se na naš newsletter

en: Enter your email address below to subscribe to our newsletter
hr: Unesite svoju e-mail adresu ispod kako biste se pretplatili na naš newsletter

en: Entire Website
hr: Cijela web stranica

en: Entrance Value
hr: Ulazna vrijednost

en: Episode
hr: Epizoda

en: Erase content
hr: Završni koraci

en: Every day
hr: Svaki dan

en: Example: January 24, 2022
hr: Primjer: 24. siječnja 2022

en: Excerpt
hr: Isječak

en: Exclude
hr: Ukloni

en: Exclude %s
hr: Isključi %s

en: Exclude Speciffic Items
hr: Isključi određene stavke

en: Expand
hr: Proširi

en: Expand on click
hr: Proširi na klik

en: Expandable
hr: Proširivo

en: Expandable Container
hr: Proširivi kontejner

en: Expanded by Default
hr: Prošireno prema zadanim postavkama

en: Export
hr: Opcije izvoza

en: Export Customizations
hr: Uvjeti prikaza prozirnog zaglavlja

en: Export Options
hr: Izvezi prilagodbe

en: Export Settings
hr: Postavke prilagoditelja

en: Export Site
hr: Izvoz stranice

en: Export Subscribers
hr: Izvoz pretplatnika

en: Export site
hr: Novo

en: Extensions
hr: Spremi uvjete

en: Facebook Page URL
hr: URL Facebook stranice

en: Fade
hr: Nestajanje

en: Fade in fade out
hr: Nestajanje i pojavljivanje

en: Failed to retrieve starter sites list.<br> Error code - %s
hr: Neuspjelo dohvaćanje liste početnih stranica.<br> Kod greške - %s

en: Fallback
hr: Zamjenski sadržaj

en: Fax
hr: Faks

en: Fax:
hr: Faks:

en: Featured Badge
hr: Istaknuta oznaka

en: Featured Icon/Logo
hr: Istaknuta ikona/logo

en: Featured Image
hr: Istaknuta slika

en: Fetch Fonts
hr: Dohvati fontove

en: Fetch and display content from various sources.
hr: Dohvati i prikaži sadržaj iz različitih izvora.

en: Fetching...
hr: Dohvaćanje...

en: Field
hr: Polje

en: Fields Gap
hr: Razmak polja

en: File
hr: Datoteka

en: Filling in progress (%d)
hr: Popunjavanje u tijeku (%d)

en: Filter By
hr: Filtriraj po

en: Filter Settings
hr: Postavke filtera

en: Filter Source
hr: Izvor filtera

en: Filter Visibility
hr: Vidljivost filtera

en: Filter Widgets
hr: Filter widgeti

en: Filter by Price
hr: Filtriraj po cijeni

en: Filter by Price Controls
hr: Filter po kontroli cijena

en: Filtering Behavior
hr: Ponašanje filtriranja

en: Filters
hr: Filteri

en: Filters Canvas
hr: Platno s filtrima

en: Final touches
hr: Uvoz opcija

en: Find by %s
hr: Pronađi po %s

en: First Name
hr: Ime

en: First name
hr: Ime

en: Flag
hr: Zastavica

en: Floating Cart
hr: Plutajuća košarica

en: Floating Cart Visibility
hr: Vidljivost plutajuće košarice

en: Focus
hr: Fokus

en: Font Color
hr: Boja fonta

en: Font Name
hr: Naziv fonta

en: FontAwesome Brands
hr: FontAwesome brendovi

en: FontAwesome Regular
hr: FontAwesome regular

en: FontAwesome Solid
hr: FontAwesome solid

en: Footer
hr: Podnožje

en: Footer Menu 1
hr: Izbornik podnožja 1

en: Footer Menu 2
hr: Izbornik podnožja 2

en: Footer Template
hr: Promijeni ikonu

en: Footer after
hr: Nakon podnožja

en: Footer before
hr: Prije podnožja

en: Footer name
hr: Naziv podnožja

en: Footer scripts
hr: Skripte podnožja

en: For performance and customization reasons, only SVG files are allowed.
hr: Radi performansi i prilagodbe, dopuštene su samo SVG datoteke.

en: Forever
hr: Zauvijek

en: Forgot Password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Form Max Width
hr: Maksimalna širina obrasca

en: Form Style
hr: Stil obrasca

en: Form Type
hr: Vrsta obrasca

en: Forms Cookies Content
hr: Kolačići sadržaja obrazaca

en: Free
hr: Besplatno

en: Free Extensions
hr: Pro proširenja

en: Free Shipping Bar
hr: Traka za besplatnu dostavu

en: Free shipping
hr: Besplatna dostava

en: Fri
hr: Pet

en: Friday
hr: Petak

en: Front Page
hr: Početna stranica

en: Full Page
hr: Cijela stranica

en: Full Width
hr: Prilagođena širina

en: Gallery
hr: Galerija

en: Game
hr: Igra

en: General
hr: Općenito

en: Generate Variation URL
hr: Generiraj URL varijacije

en: Generate a shareable single product page URL with pre-selected variation attributes.
hr: Generirajte dijeljivu stranicu pojedinačnog proizvoda s unaprijed odabranim atributima varijacije.

en: Get New Password
hr: Dobij novu lozinku

en: Get notified when {product_title} is back in stock
hr: Primajte obavijesti kada {product_title} ponovno bude dostupan na zalihi

en: Global Footer
hr: Globalno podnožje

en: Global Header
hr: Globalno zaglavlje

en: Go to product page
hr: Idi na stranicu proizvoda

en: Goal Amount
hr: Ciljani iznos

en: Goal Items
hr: Ciljane stavke

en: Good news! The product you have been waiting for is now back in stock!
hr: Dobre vijesti! Proizvod koji ste čekali sada je ponovno dostupan!

en: Great news! The %s from your waitlist is now back in stock!
hr: Sjajne vijesti! %s s vaše liste čekanja sada je ponovno dostupan na zalihi!

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. Please check your inbox and confirm the subscription to this waitlist.
hr: Odlično! Dodani ste na listu čekanja za ovaj proizvod. Provjerite svoj inbox i potvrdite pretplatu na ovu listu čekanja.

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. You will receive an email as soon as the item is back in stock.
hr: Odlično! Dodani ste na listu čekanja za ovaj proizvod. Dobit ćete e-mail čim artikl ponovno bude dostupan.

en: Grid view
hr: Prikaz mreže

en: Guest
hr: Gost

en: Gutenberg Options Panel Icon URL
hr: URL ikone panela opcija Gutenberg

en: HOT
hr: Vruće

en: Head
hr: Zaglavlje

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Header Menu 3
hr: Izbornik zaglavlja 3

en: Header Template
hr: Predložak podnožja

en: Header Widget Area
hr: Područje widgeta zaglavlja

en: Header after
hr: Nakon zaglavlja

en: Header before
hr: Prije zaglavlja

en: Header name
hr: Da, nastavi

en: Header offcanvas
hr: Izvanplatneno zaglavlje

en: Header scripts
hr: Skripte zaglavlja

en: Heading
hr: Naslov

en: Heading 1
hr: Naslov 1

en: Heading 2
hr: Naslov 2

en: Heading 3
hr: Naslov 3

en: Heading 4
hr: Naslov 4

en: Heading 5
hr: Naslov 5

en: Heading 6
hr: Naslov 6

en: Heading Color
hr: Boja naslova

en: Heading Font
hr: Font naslova

en: Heads up!
hr: Pažnja!

en: Height
hr: Visina

en: Here you can see all your custom fonts that can be used in all typography options across the theme.
hr: Ovdje možete vidjeti sve svoje prilagođene fontove koji se mogu koristiti u svim opcijama tipografije unutar teme.

en: Hi, %s!
hr: Bok, %s!

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Hide
hr: Sakrij

en: Hide Current Language
hr: Sakrij trenutni jezik

en: Hide Missing Language
hr: Sakrij nedostajući jezik

en: Hide Theme Hooks
hr: Sakrij hookove teme

en: Hide WooCommerce Hooks
hr: Sakrij WooCommerce hookove

en: High Rating First
hr: Najviše ocijenjene prvo

en: Highlight your most popular posts or products based on the number of comments or reviews they have gotten in the specified period of time.
hr: Istaknite svoje najpopularnije objave ili proizvode na temelju broja komentara ili recenzija koje su primili u određenom vremenskom periodu.

en: Home
hr: Početna

en: Hook Name
hr: Naziv hooka

en: Horizontal
hr: Vodoravno

en: Horizontal Alignment
hr: Vodoravno poravnanje

en: Hours
hr: Sati

en: Hover/Active
hr: Lebdenje/Aktivno

en: How many days the products will be marked as "New" after creation.
hr: Koliko dana će proizvodi biti označeni kao "Novi" nakon kreiranja.

en: Hurry up! This sale ends in
hr: Požurite! Ova rasprodaja završava za

en: Icon
hr: Ikona

en: Icon Badge
hr: Oznaka ikone

en: Icon Color
hr: Boja ikona

en: Icon Position
hr: Pozicija ikona

en: Icon Size
hr: Veličina ikone

en: Icon Source
hr: Izvor ikone

en: Icon/Logo
hr: Ikona/Logo

en: Icons Background Color
hr: Boja pozadine ikona

en: Icons Background Colors
hr: Boje pozadine ikona

en: Icons Border Color
hr: Boja obruba ikona

en: Icons Border Colors
hr: Boje obruba ikona

en: Icons Color
hr: Boja ikona

en: Icons Shape Type
hr: Oblik ikona

en: Icons Size
hr: Veličina ikona

en: Icons Spacing
hr: Razmak ikona

en: If you don't want to receive any further notifications, please %s
hr: Ako ne želite primati daljnje obavijesti, molimo vas da se %s

en: If you don't want to receive any further notifications, please unsubscribe by clicking on this link - %s
hr: Ako ne želite primati daljnje obavijesti, odjavite se klikom na ovu poveznicu - %s

en: If you have complex data inside your mega menu you can enable this option in order to load the dropdown content with AJAX and improve the website loading time.
hr: Ako imate složene podatke unutar mega izbornika, omogućite ovu opciju kako biste učitali sadržaj izbornika pomoću AJAX-a i poboljšali brzinu učitavanja web stranice.

en: Image
hr: Slika

en: Image Affiliate Link
hr: Poveznica slike proizvoda za affiliate

en: Image Border Radius
hr: Polumjer obruba slike

en: Image Hover Effect
hr: Efekt lebdenja slike

en: Image Lightbox
hr: Lightbox slika

en: Image Ratio
hr: Omjer slike

en: Image Settings
hr: Postavke slike

en: Image Shape
hr: Oblik slike

en: Image Size
hr: Veličina slike

en: Image Source
hr: Izvor slike

en: Image Swatches
hr: Uzorci slika

en: Image Upload
hr: Prijenos slike

en: Image Width
hr: Širina slike

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Import
hr: Dostupno za

en: Import Content
hr: Uvoz Sadržaja

en: Import Customizations
hr: Opcije kopiranja

en: Import Options
hr: Uvezi Prilagodbe

en: Import content
hr: Uvoz sadržaja

en: Import options
hr: Uvoz widgeta

en: Import widgets
hr: Uvoz sadržaja

en: In Stock
hr: Na zalihi

en: In order to create a new sidebar/widget area simply enter a name in the input below and click the Create Sidebar button.
hr: Za kreiranje nove bočne trake/područja widgeta jednostavno unesite naziv i kliknite gumb Kreiraj bočnu traku.

en: In order to take full advantage of all features it has to offer - please install and activate the Blocksy theme also.
hr: Da biste u potpunosti iskoristili sve značajke koje nudi, instalirajte i aktivirajte Blocksy temu.

en: In order to take full advantage of all features the core has to offer - please install and activate the latest version of Blocksy theme.
hr: Da biste u potpunosti iskoristili sve značajke koje jezgra nudi, instalirajte i aktivirajte najnoviju verziju Blocksy teme.

en: Inactive
hr: Neaktivno

en: Inactivity Time
hr: Vrijeme neaktivnosti

en: Include
hr: Isključi

en: Include %s
hr: Uključi %s

en: Include or exclude the discount code when calculating the shipping progress.
hr: Uključite ili isključite kod za popust prilikom izračuna napretka dostave.

en: Indicator Height
hr: Visina indikatora

en: Inherit
hr: Naslijedi

en: Inherit From Customizer
hr: Naslijedi iz Customizera

en: Inherit card wrapper settings from Customizer (background color, spacing, shadow).
hr: Naslijedi postavke kartice iz Customizera (boja pozadine, razmak, sjena).

en: Inherit the Customizer layout, start with a pattern or create a custom layout
hr: Naslijedi izgled iz Customizera, započni s uzorkom ili kreiraj prilagođeni izgled

en: Initial
hr: Početno stanje

en: Initial Color
hr: Početna boja

en: Inject custom code snippets throughout your website. The extension works globally or on a per post/page basis.
hr: Umetnite prilagođene isječke koda na cijelu web stranicu ili na pojedinačne objave/stranice.

en: Input Background Color
hr: Boja pozadine unosa

en: Input Border Color
hr: Boja obruba unosa

en: Input Border Radius
hr: Polumjer obruba unosa

en: Input Font Color
hr: Boja fonta unosa

en: Input Height
hr: Visina unosa

en: Input Icon Color
hr: Boja ikone unosa

en: Input Maximum Width
hr: Maksimalna širina unosa

en: Insert a specific Content Block anywhere on the site.
hr: Umetnite određeni blok sadržaja bilo gdje na web-lokaciji.

en: Inside
hr: Unutra

en: Install
hr: Dalje

en: Install & Activate Plugins
hr: Instaliraj i aktiviraj dodatke

en: Install Child Theme
hr: Aktiviraj podređenu temu

en: Install and activate the Blocksy theme
hr: Instaliraj i aktiviraj Blocksy temu

en: Installing
hr: Instalacija

en: Installing %s
hr: Instaliranje %s

en: Instant Reload
hr: Trenutno osvježavanje

en: Integrates custom fields solutions in the meta layers of a post and presents additional information.
hr: Integrira prilagođena polja u meta slojeve objave i prikazuje dodatne informacije.

en: Invalid API Key...
hr: Neispravan API ključ...

en: Invalid email
hr: Nevažeća e-mail adresa

en: Invalid request
hr: Nevažeći zahtjev

en: Is registered
hr: Registriran

en: Italic
hr: Kurziv

en: Item Background Color
hr: Boja pozadine stavke

en: Item Label
hr: Oznaka stavke

en: Item Label Settings
hr: Postavke oznake stavke

en: Item Margin
hr: Razmak stavki

en: Item Settings
hr: Postavke stavke

en: Item Visibility
hr: Vidljivost stavke

en: Items
hr: Stavke

en: Items Counter
hr: Brojač stavki

en: Items Direction
hr: Smjer stavki

en: Items Divider
hr: Razdjelnik stavki

en: Items Divider Height
hr: Visina razdjelnika stavki

en: Items Horizontal Spacing
hr: Vodoravni razmak stavki

en: Items Hover Effect
hr: Efekt lebdenja stavki

en: Items Spacing
hr: Razmak stavki

en: Items Vertical Spacing
hr: Okomiti razmak stavki

en: Join Waitlist
hr: Pridruži se listi čekanja

en: Label
hr: Oznaka

en: Label Color
hr: Boja oznake

en: Label Duration
hr: Trajanje oznake

en: Label Font
hr: Font oznake

en: Label Font Color
hr: Boja fonta oznake

en: Label Link
hr: Poveznica oznake

en: Label Position
hr: Pozicija oznake

en: Label Style
hr: Stil oznake

en: Label Text
hr: Tekst oznake

en: Label Type
hr: Vrsta oznake

en: Label Visibility
hr: Vidljivost oznake

en: Language
hr: Jezik

en: Languages
hr: Jezici

en: Large
hr: Veliki

en: Large Size
hr: Velika veličina

en: Last 24 Hours
hr: Posljednja 24 sata

en: Last 7 Days
hr: Posljednjih 7 dana

en: Last Month
hr: Prošli mjesec

en: Last Name
hr: Prezime

en: Learn more about child themes
hr: Saznajte više o podređenim temama

en: Left
hr: Lijevo

en: Left Side
hr: Lijeva strana

en: Left Sidebar
hr: Lijeva bočna traka

en: Left/Right sidebar
hr: Lijeva/desna bočna traka

en: Length
hr: Dužina

en: Let your guests easily filter the posts by their category or tags taxonomy terms, instantly drilling down the listings.
hr: Omogućite gostima jednostavno filtriranje objava prema kategoriji ili oznakama, trenutno pretražujući popise.

en: Light
hr: Svijetlo

en: Light Mode
hr: Svijetli način

en: Light Mode Label
hr: Oznaka svijetlog načina

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Link
hr: Poveznica

en: Link (optional)
hr: Poveznica (neobavezno)

en: Link Active
hr: Aktivna poveznica

en: Link Color
hr: Boja poveznice

en: Link Hover
hr: Poveznica pri lebdenju

en: Link Icons
hr: Ikone poveznica

en: Link Initial
hr: Početna boja poveznice

en: Link Rel
hr: Rel atribut poveznice

en: Link to archive page
hr: Poveznica na stranicu arhive

en: Link to author page
hr: Poveznica na stranicu autora

en: Link to post
hr: Poveznica na objavu

en: Link to term page
hr: Poveznica na stranicu termina

en: List
hr: Popis

en: List ID
hr: ID liste

en: List Source
hr: Izvor liste

en: List view
hr: Prikaz liste

en: Live Results
hr: Rezultati uživo

en: Live Results Images
hr: Slike rezultata uživo

en: Live Results Product Price
hr: Cijena proizvoda u rezultatima uživo

en: Live Results Product Status
hr: Status proizvoda u rezultatima uživo

en: Load Content With AJAX
hr: Učitaj sadržaj putem AJAX-a

en: Loading Extensions Status...
hr: Učitavanje Statusa Proširenja

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Local Business
hr: Lokalni posao

en: Local Google Fonts
hr: Lokalni Google fontovi

en: Local Google Fonts Settings
hr: Postavke lokalnih Google fontova

en: Location & Priority
hr: Lokacija i prioritet

en: Location/Trigger
hr: Lokacija/Okidač

en: Log In
hr: Prijavi se

en: Log Out
hr: Odjava

en: Logged In
hr: Prijavljeni

en: Logged In Options
hr: Opcije za prijavljene korisnike

en: Logged In Users Only
hr: Samo prijavljeni korisnici

en: Logged Out
hr: Odjavljeni

en: Logged Out Options
hr: Opcije za odjavljene korisnike

en: Logged Users
hr: Prijavljeni korisnici

en: Login
hr: Prijava

en: Login form end
hr: Kraj obrasca za prijavu

en: Login form modal end
hr: Kraj modalnog obrasca za prijavu

en: Login form modal start
hr: Početak modalnog obrasca za prijavu

en: Login form start
hr: Početak obrasca za prijavu

en: Logo Gap
hr: Razmak logotipa

en: Logo Size
hr: Veličina logotipa

en: Logos Gap
hr: Razmak između logotipa

en: Long
hr: Dugačko

en: Loop
hr: Petlja

en: Loop Video
hr: Ponavljanje videa

en: Loop card
hr: Kartica petlje

en: Lost password form modal end
hr: Kraj modalnog obrasca za izgubljenu lozinku

en: Lost password form modal start
hr: Početak modalnog obrasca za izgubljenu lozinku

en: Low Rating First
hr: Najniže ocijenjene prvo

en: Mail Label
hr: Oznaka za e-mail

en: Main & Bottom Row
hr: Glavni i donji red

en: Main Color
hr: Glavna boja

en: Maintenance
hr: Održavanje

en: Maintenance Block Display Conditions
hr: Uvjeti prikaza bloka održavanja

en: Maintenance Template
hr: Predložak za održavanje

en: Make Name Field Required
hr: Učini polje imena obaveznim

en: Make the shopping experience better for your visitors! Add features such as Product Quick View, Wishlist functionality and a Floating Add to Cart button. Customize the single product gallery/slider and the layout.
hr: Poboljšajte iskustvo kupovine za svoje posjetitelje! Dodajte značajke kao što su Brzi pregled proizvoda, Lista želja i Plutajući gumb "Dodaj u košaricu". Prilagodite galeriju proizvoda/slajder i izgled stranice.

en: Manage
hr: Upravljanje

en: Margin
hr: Margina

en: Max Height
hr: Maksimalna visina

en: Max Width
hr: Maksimalna širina

en: Maximum Width
hr: Maksimalna širina

en: Media Object
hr: Medijski objekt

en: Medium Size
hr: Srednja veličina

en: Mega Menu Settings
hr: Širina padajućeg izbornika

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menu 3
hr: Izbornik 3

en: Menu Item Settings
hr: Postavke stavki izbornika

en: Menu Order
hr: Redoslijed izbornika

en: Message
hr: Poruka

en: Message Color
hr: Boja poruke

en: Message Font
hr: Font poruke

en: Mini Cart Contents
hr: Sadržaj mini košarice

en: Mixed
hr: Miješano

en: Mixed Swatches
hr: Mješoviti uzorci

en: Mobile
hr: Mobilni uređaj

en: Mobile Columns
hr: Stupci na mobilnom uređaju

en: Mobile Menu 1
hr: Mobilni izbornik 1

en: Mobile Menu 2
hr: Mobilni izbornik 2

en: Mobile bottom
hr: Dno za mobilne uređaje

en: Mobile top
hr: Vrh za mobilne uređaje

en: Mobile:
hr: Mobitel:

en: Modal Backdrop
hr: Pozadina preklopa modalnog prozora

en: Modal Background
hr: Pozadina modalnog prozora

en: Modal Border Radius
hr: Polumjer obruba modala

en: Modal Options
hr: Opcije modalnog prozora

en: Modal Shadow
hr: Sjena modalnog prozora

en: Modal Trigger
hr: Okidač modala

en: Modal Width
hr: Širina modala

en: Modified Date
hr: Datum izmjene

en: Module Title
hr: Naslov modula

en: Module Title Color
hr: Boja naslova modula

en: Module Title Font
hr: Font naslova modula

en: Module Title Icon Source
hr: Izvor ikone naslova modula

en: Module Title Tag
hr: Oznaka naslova modula

en: Mon
hr: Pon

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: More information on how to create a list in MailPoet can be found %shere%s.
hr: Više informacija o tome kako kreirati listu u MailPoet možete pronaći %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for ActiveCampaign can be found %shere%s.
hr: Više informacija o tome kako generirati API ključ za ActiveCampaign možete pronaći %shere%s

en: More information on how to generate an API key for Brevo can be found %shere%s.
hr: Više informacija o tome kako generirati API ključ za Brevo možete pronaći %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for Campaign Monitor can be found %shere%s.
hr: Više informacija o tome kako generirati API ključ za Campaign Monitor možete pronaći %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for Mailchimp can be found %shere%s.
hr: Više informacija o tome kako generirati API ključ za Mailchimp možete pronaći %shere%s.

en: More information on how to generate an API key for Mailerlite can be found %shere%s. Please note that it is required at least one group to be created in your account for the integration to work. More info on how to create a group %shere%s.
hr: Više informacija o tome kako generirati API ključ za Mailerlite možete pronaći %shere%s. Napomena: potrebno je kreirati barem jednu grupu u vašem računu da bi integracija funkcionirala. Više informacija o kreiranju grupe %shere%s.

en: Most Relevant
hr: Najrelevantnije

en: Most commented
hr: Najkomentiranije

en: Movie
hr: Film

en: Multiple Selections
hr: Višestruki odabiri

en: Multiple comments
hr: Više komentara

en: Music Playlist
hr: Glazbena lista

en: Music Recording
hr: Glazbeni zapis

en: My Account
hr: Moj račun

en: NEW
hr: Novo

en: Name
hr: Ime

en: Name Field
hr: Polje za ime

en: Name Label
hr: Oznaka za ime

en: Narrow Width
hr: Uža širina

en: Never
hr: Nikada

en: Never relaunch
hr: Nikada ne pokreći ponovno

en: New Badge
hr: Nova oznaka

en: New Category Name
hr: Naziv nove kategorije

en: New Content Block
hr: Novi blok sadržaja

en: New Product Tab
hr: Nova kartica proizvoda

en: New Size Guide
hr: Novi vodič za veličinu

en: New Thank You Page
hr: Nova stranica zahvale

en: Newest First
hr: Najnovije prvo

en: Newsletter Controls
hr: Kontrole newslettera

en: Newsletter Updates
hr: Novosti putem newslettera

en: Next
hr: Uvezi

en: Nickname
hr: Nadimak

en: No
hr: Ne

en: No comments
hr: Nema komentara

en: No demo data found.
hr: Nisu pronađeni demo podaci.

en: No demo name provided.
hr: Nije naveden naziv demonstracije.

en: No demo to install
hr: Nema dostupnog demo sadržaja za instalaciju

en: No pages to assign.
hr: Nema stranica za dodjelu.

en: No plugins to install.
hr: Nema dostupnih dodataka za instalaciju.

en: No post to duplicate
hr: Nema objava za dupliciranje

en: No waitlist found
hr: Lista čekanja nije pronađena

en: No widgets to install.
hr: Nema dostupnih widgeta za instalaciju.

en: No worries! Please enter your e-mail address and we will promptly notify you as soon as the item is back in stock.
hr: Bez brige! Unesite svoju e-mail adresu i odmah ćemo vas obavijestiti čim artikl ponovno bude dostupan.

en: None
hr: Ništa

en: Normal
hr: Normalno

en: Normal Width
hr: Normalna širina

en: Not Found
hr: Nije pronađeno

en: Not found in Trash
hr: Nije pronađeno u smeću

en: Nothing Found
hr: Ništa nije pronađeno

en: Nothing Found Template
hr: Predložak nije pronađen

en: Nothing found
hr: Ništa nije pronađeno

en: Nothing found in Trash
hr: Ništa nije pronađeno u smeću

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Number of items per page
hr: Broj stavki po stranici

en: Number of posts
hr: Broj objava

en: Number of products
hr: Broj proizvoda

en: OS Aware
hr: Prepoznavanje OS-a

en: Offcanvas Cart - Empty State
hr: Platno košarice - Prazno stanje

en: Offcanvas Filters - Bottom
hr: Izvanplatneni filteri - Dno

en: Offcanvas Filters - Top
hr: Izvanplatneni filteri - Vrh

en: Official
hr: Službeni

en: Offset
hr: Pomak

en: Oldest First
hr: Najstarije prvo

en: On Sale
hr: Na sniženju

en: On click to element
hr: Na klik elementa

en: On element click
hr: Na klik elementa

en: On page exit intent
hr: Prilikom pokušaja izlaska sa stranice

en: On page load
hr: Prilikom učitavanja stranice

en: On scroll
hr: Prilikom pomicanja

en: On scroll to element
hr: Prilikom pomicanja do elementa

en: Once you insert your %sProject ID%s and click the "Fetch Fonts" button, your fonts will become available in all theme’s typography options.
hr: Nakon što unesete svoj %sProject ID%s i kliknete gumb "Dohvati fontove", vaši fontovi će biti dostupni u svim opcijama tipografije teme.

en: One Color
hr: Jedna boja

en: One comment
hr: Jedan komentar

en: One day
hr: Jedan dan

en: One hour
hr: Jedan sat

en: One month
hr: Jedan mjesec

en: One week
hr: Jedna sedmica

en: One year
hr: Jedna godina

en: Only
hr: Samo

en: Only Bottom
hr: Samo dolje

en: Only Bottom Row
hr: Samo donji red

en: Only Card
hr: Samo kartica

en: Only Main Row
hr: Samo glavni red

en: Only Top
hr: Samo gore

en: Only Top Row
hr: Samo gornji red

en: Only weekdays
hr: Samo radnim danima

en: Only weekends
hr: Samo vikendom

en: Open Button Link In New Tab
hr: Otvori poveznicu gumba u novoj kartici

en: Open In New Tab
hr: Otvori u novoj kartici

en: Open Link In New Tab
hr: Otvori poveznicu u novoj kartici

en: Open in new tab
hr: Otvori u novoj kartici

en: Open link in new tab
hr: Otvori poveznicu u novoj kartici

en: Open links in new tab
hr: Otvori poveznice u novoj kartici

en: OpenGraph Meta Data
hr: OpenGraph Meta podaci

en: Opened
hr: Otvoren

en: Order
hr: Redoslijed

en: Order Details
hr: Detalji narudžbe

en: Order Overview
hr: Pregled narudžbe

en: Order by
hr: Poredaj po

en: Order number
hr: Broj narudžbe

en: Organization
hr: Organizacija

en: Original
hr: Izvorno

en: Other
hr: Ostalo

en: Out of Stock
hr: Nema na zalihi

en: Outline
hr: Obris

en: Output
hr: Izlaz

en: Outside
hr: Vani

en: Overall Score
hr: Ukupna ocjena

en: Overll Score Background
hr: Pozadina ukupne ocjene

en: Overll Score Text
hr: Tekst ukupne ocjene

en: Padding
hr: Unutarnji razmak

en: Page
hr: Stranica

en: Page ID
hr: ID stranice

en: Page Reload
hr: Osvježavanje stranice

en: Page Structure
hr: Struktura stranice

en: Page/post title
hr: Naslov stranice/objave

en: Pages
hr: Stranice

en: Pagination
hr: Paginacija

en: Panel AJAX Reveal
hr: AJAX otkrivanje panela

en: Panel Backdrop
hr: Pozadina panela

en: Panel Background
hr: Pozadina panela

en: Panel Columns
hr: Stupci panela

en: Panel Default State
hr: Zadano stanje panela

en: Panel Height
hr: Visina panela

en: Panel Reveal
hr: Prikaz panela

en: Panel Shadow
hr: Sjena panela

en: Panel Width
hr: Širina panela

en: Paragraph
hr: Paragraf

en: Parameters
hr: Parametri

en: Parameters options
hr: Opcije parametara

en: Parent Category
hr: Roditeljska kategorija

en: Parent Category:
hr: Roditeljska kategorija:

en: Parent Product Review
hr: Roditeljska recenzija proizvoda

en: Password
hr: Lozinka

en: Payment Gateway
hr: Platni sustav

en: Payment Gateways
hr: Platni sustavi

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Personal
hr: Osobno

en: Phone
hr: Telefon

en: Phone:
hr: Telefon:

en: Pick Mailing Service
hr: Odaberi uslugu slanja e-pošte

en: Picker Footer
hr: Podnožje birača

en: Picker header
hr: Zaglavlje birača

en: Placeholder Text
hr: Tekst rezerviranog mjesta

en: Please accept the Privacy Policy in order to comment.
hr: Molimo prihvatite pravila privatnosti kako biste mogli komentirati.

en: Please be patient and don't refresh this page, the import process may take a while, this also depends on your server.
hr: Molimo budite strpljivi i nemojte osvježavati ovu stranicu, postupak uvoza može potrajati, ovisno o vašem serveru.

en: Please enter a valid Project ID to get all fonts.
hr: Unesite važeći Project ID kako biste preuzeli sve fontove.

en: Please look at the documentation for more information on why this is useful.
hr: Molimo pogledajte dokumentaciju za više informacija o tome zašto je ovo korisno.

en: Please note that some of this information (price, sku, brand) won't be displayed on the front-end. It is solely used for Google's Schema.org markup.
hr: Napomena: Neke od ovih informacija (cijena, SKU, brend) neće biti prikazane na korisničkom sučelju. One se koriste isključivo za Google Schema.org označavanje.

en: Please note, the confirmation period is 2 days.
hr: Napomena: razdoblje potvrde traje 2 dana.

en: Please select a valid attribute.
hr: Molimo odaberite važeći atribut.

en: Please select a valid taxonomy.
hr: Molimo odaberite važeću taksonomiju.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
hr: Molimo odaberite opcije proizvoda prije dodavanja u košaricu.

en: Please select the type of your content block and place it in the location you want based on your display and user conditions.
hr: Odaberite vrstu predloška...

en: Please wait until the lookup table is generated.
hr: Molimo pričekajte dok se tabela pretrage generira.

en: Plugin Description
hr: Opis dodatka

en: Plugin Name
hr: Naziv dodatka

en: Plugin Thumbnail URL
hr: URL minijature dodatka

en: Popup
hr: Skočni prozor

en: Popup Animation
hr: Animacija skočnog prozora

en: Popup Backdrop Background
hr: Pozadina preklopa skočnog prozora

en: Popup Background
hr: Pozadina skočnog prozora

en: Popup Display Conditions
hr: Uvjeti prikaza skočnog prozora

en: Popup Name
hr: Naziv skočnog prozora

en: Popup Offset
hr: Pomak skočnog prozora

en: Popup Position
hr: Pozicija skočnog prozora

en: Popup Size
hr: Veličina skočnog prozora

en: Popup Visibility
hr: Vidljivost skočnog prozora

en: Position
hr: Pozicija

en: Post Archives
hr: Arhive objava

en: Post Categories
hr: Kategorije objava

en: Post Date
hr: Datum objave

en: Post ID
hr: ID objave

en: Post Tags
hr: Oznake objava

en: Post Template
hr: Predložak objave

en: Post Type
hr: Vrsta objave

en: Post copy created.
hr: Kopija objave kreirana.

en: Post creation failed, could not find original post:
hr: Neuspjeh pri kreiranju objave, izvorna objava nije pronađena:

en: Post with Author ID
hr: Objava s ID-jem autora

en: Post with Taxonomy ID
hr: Objava s ID-jem taksonomije

en: Posts
hr: Objave

en: Posts - Layout 1
hr: Objave - Izgled 1

en: Posts - Layout 2
hr: Objave - Izgled 2

en: Posts - Layout 3
hr: Objave - Izgled 3

en: Posts - Layout 4
hr: Objave - Izgled 4

en: Posts - Layout 5
hr: Objave - Izgled 5

en: Posts Filter
hr: Filter objava

en: Posts ID
hr: ID objava

en: Posts Title Font
hr: Font naslova objava

en: Posts Title Font Color
hr: Boja fonta naslova objava

en: Preconnect Adobe Typekit Fonts
hr: Predučitaj Adobe Typekit fontove

en: Preconnect Google Fonts
hr: Predučitaj Google fontove

en: Preload
hr: Predučitaj

en: Preload Subsets
hr: Predučitaj podskupove

en: Preload Variations
hr: Predučitaj varijacije

en: Preparing data...
hr: Priprema podataka...

en: Present additional information about your products by adding new custom tabs to the product information section.
hr: Predstavite dodatne informacije o svojim proizvodima dodavanjem novih prilagođenih kartica u odjeljak s informacijama o proizvodu.

en: Prev/Next Arrow
hr: Prethodna/sljedeća strelica

en: Prev/Next Background
hr: Pozadina prethodna/sljedeća

en: Preview
hr: Uredi

en: Preview the available products and let your users make quick and informative decisions about their purchase.
hr: Pregledajte dostupne proizvode i omogućite korisnicima brzo i informirano donošenje odluka o kupnji.

en: Price
hr: Cijena

en: Price Color
hr: Boja cijene

en: Price Font
hr: Font cijene

en: Price:
hr: Cijena:

en: Priority
hr: Prioritet

en: Privacy Policy Page
hr: Stranica pravila privatnosti

en: Private: %s
hr: Privatno: %s

en: Pro Extensions
hr: Graditelj

en: Proceed to checkout
hr: Nastavi na blagajnu

en: Product
hr: Proizvod

en: Product Archive
hr: Arhiva proizvoda

en: Product Archives
hr: Arhive proizvoda

en: Product Attributes
hr: Atributi proizvoda

en: Product Brand
hr: Brend proizvoda

en: Product Brand Tab
hr: Kartica brenda proizvoda

en: Product Brands
hr: Brendovi proizvoda

en: Product Categories
hr: Kategorije proizvoda

en: Product ID
hr: ID proizvoda

en: Product Image
hr: Slika proizvoda

en: Product Image Visibility
hr: Vidljivost slike proizvoda

en: Product Navigation
hr: Navigacija proizvoda

en: Product Page
hr: Stranica proizvoda

en: Product Page Button
hr: Gumb na stranici proizvoda

en: Product Price
hr: Cijena proizvoda

en: Product Price & Stock Visibility
hr: Vidljivost cijene i zalihe proizvoda

en: Product Review
hr: Recenzija proizvoda

en: Product Reviews
hr: Recenzije proizvoda

en: Product Reviews Settings
hr: Postavke recenzija proizvoda

en: Product SKU
hr: SKU proizvoda

en: Product Share Box
hr: Okvir za dijeljenje proizvoda

en: Product Tab
hr: Kartica proizvoda

en: Product Tab Display Conditions
hr: Uvjeti prikaza kartice proizvoda

en: Product Tabs
hr: Kartice proizvoda

en: Product Tags
hr: Oznake proizvoda

en: Product Title Visibility
hr: Vidljivost naslova proizvoda

en: Product Waitlist
hr: Lista čekanja proizvoda

en: Product link:
hr: Poveznica na proizvod:

en: Product meta end
hr: Kraj meta podataka proizvoda

en: Product meta start
hr: Početak meta podataka proizvoda

en: Product specs
hr: Specifikacije proizvoda

en: Product taxonomies lookup table data is regenerating
hr: Podaci tabele pretrage taksonomija proizvoda se regeneriraju

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been aborted.
hr: Proces regeneracije tabele pretrage taksonomija proizvoda je prekinut.

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been resumed.
hr: Proces regeneracije tabele pretrage taksonomija proizvoda je nastavljen.

en: Product with Taxonomy ID
hr: Proizvod s ID-jem taksonomije

en: Product:
hr: Proizvod:

en: Products
hr: Proizvodi

en: Products Status
hr: Status proizvoda

en: Profile
hr: Profil

en: Profile Page
hr: Profilna stranica

en: Project ID
hr: ID projekta

en: Pros
hr: Prednosti

en: Protected: %s
hr: Zaštićeno: %s

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Publish Date
hr: Datum objave

en: Published Date
hr: Datum objave

en: Quantity Auto Update
hr: Automatsko ažuriranje količine

en: Quantity Input
hr: Unos količine

en: Quick View
hr: Brzi pregled

en: Quick View Button
hr: Gumb za brzi pregled

en: Quick view
hr: Brzi pregled

en: Quick view icon
hr: Ikona brzog pregleda

en: Quick view price after
hr: Brzi pregled – cijena poslije

en: Quick view price before
hr: Brzi pregled – cijena prije

en: Quick view summary after
hr: Brzi pregled – sažetak poslije

en: Quick view summary before
hr: Brzi pregled – sažetak prije

en: Quick view title after
hr: Brzi pregled – naslov poslije

en: Quick view title before
hr: Brzi pregled – naslov prije

en: Quick view toggle
hr: Preklopnik brzog pregleda

en: Quickly find specific content on your site.
hr: Brzo pronađite određeni sadržaj na svojoj web stranici.

en: Random
hr: Nasumično

en: Range Date/Time
hr: Raspon datuma/vremena

en: Rated %s out of 5
hr: Ocijenjeno %s od 5

en: Rating
hr: Ocjena

en: Read More
hr: Pročitaj više

en: Read More Button
hr: Gumb "Pročitaj više"

en: Read More Button Label
hr: Oznaka gumba "Pročitaj više"

en: Read Progress
hr: Napredak čitanja

en: Read Time
hr: Vrijeme čitanja

en: Recently Viewed Products
hr: Nedavno pregledani proizvodi

en: Recurring Days
hr: Ponavljajući dani

en: Regenerate
hr: Regeneriraj

en: Regenerate the product taxonomies lookup table
hr: Ponovno generiraj tabelu pretrage taksonomija proizvoda

en: Register
hr: Registracija

en: Register For This Site
hr: Registrirajte se na ovu stranicu

en: Register form end
hr: Kraj obrasca za registraciju

en: Register form modal end
hr: Kraj modalnog obrasca za registraciju

en: Register form modal start
hr: Početak modalnog obrasca za registraciju

en: Register form start
hr: Početak obrasca za registraciju

en: Registration Form
hr: Obrazac za registraciju

en: Registration complete. Please check your email, then visit the %1$slogin page%2$s.
hr: Registracija završena. Provjerite svoj e-mail, zatim posjetite %1$sstranicu za prijavu%2$s.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
hr: Potvrda registracije bit će vam poslana e-mailom.

en: Reinstall
hr: Deaktiviraj demo dodatke

en: Related
hr: Povezano

en: Related Products
hr: Povezani proizvodi

en: Related posts
hr: Povezane objave

en: Related posts bottom
hr: Dno povezanih objava

en: Related posts top
hr: Vrh povezanih objava

en: Relaunch Trigger
hr: Okidač za ponovno pokretanje

en: Reload Content
hr: Ponovno učitaj sadržaj

en: Remember Me
hr: Zapamti me

en: Remove
hr: Ponovno instaliraj

en: Remove Font
hr: Ukloni font

en: Remove Footer
hr: Ukloni podnožje

en: Remove Header
hr: Ukloni zaglavlje

en: Remove Icon
hr: Odaberi

en: Remove Item
hr: Ukloni stavku

en: Remove Product
hr: Ukloni proizvod

en: Remove Sidebar
hr: Ukloni bočnu traku

en: Remove Widget Area
hr: Ukloni područje widgeta

en: Remove footer
hr: Ukloni podnožje

en: Remove header
hr: Ukloni zaglavlje

en: Replace Blocksy's branding with your own. Easily hide licensing info and other sections of the theme and companion plugin from your clients and make your final product look more professional.
hr: Zamijenite Blocksyjev brending vlastitim. Jednostavno sakrijte podatke o licenci i druge sekcije teme i dodatka kako biste vaš konačni proizvod učinili profesionalnijim.

en: Replace Conditions
hr: Zamijeni uvjete

en: Replace the standard product gallery with additional layouts which can showcase the photos as a grid or even a slider.
hr: Zamijenite standardnu galeriju proizvoda dodatnim izgledima koji mogu prikazati slike u mreži ili čak kao klizač.

en: Replacement Behavior
hr: Ponašanje zamjene

en: Request Cookie
hr: Kolačić zahtjeva

en: Request Referer
hr: Referentni zahtjev

en: Request URL
hr: URL zahtjeva

en: Requests
hr: Zahtjevi

en: Required plan
hr: Potreban plan

en: Reset Filter
hr: Resetiraj filter

en: Reset Filters
hr: Resetiraj filtere

en: Reset all
hr: Resetiraj sve

en: Reset layout
hr: Resetiraj izgled

en: Resolution
hr: Rezolucija

en: Resume
hr: Nastavi

en: Resume the product taxonomies lookup table regeneration
hr: Nastavi regeneraciju tabele pretrage taksonomija proizvoda

en: Reveal From
hr: Prikaži iz

en: Reverse Icon State
hr: Obrnuto stanje ikone

en: Review Entity
hr: Entitet recenzije

en: Review Summary
hr: Sažetak recenzije

en: Review Title
hr: Naslov recenzije

en: Review Voting
hr: Glasanje za recenzije

en: Review order after cart contents
hr: Pregled narudžbe nakon sadržaja košarice

en: Review order after order total
hr: Pregled narudžbe nakon ukupnog iznosa

en: Review order after payment
hr: Pregled narudžbe nakon plaćanja

en: Review order after submit
hr: Pregled narudžbe nakon slanja

en: Review order before cart contents
hr: Pregled narudžbe prije sadržaja košarice

en: Review order before order total
hr: Pregled narudžbe prije ukupnog iznosa

en: Review order before payment
hr: Pregled narudžbe prije plaćanja

en: Review order before submit
hr: Pregled narudžbe prije slanja

en: Reviews Order
hr: Redoslijed recenzija

en: Right
hr: Desno

en: Right Side
hr: Desna strana

en: Right Sidebar
hr: Desna bočna traka

en: Round
hr: Okruglo

en: Rounded
hr: Zaobljeno

en: Sat
hr: Sub

en: Saturday
hr: Subota

en: Save Conditions
hr: Sačuvaj Uvjete

en: Save Custom Font
hr: Spremi prilagođeni font

en: Save Font
hr: Spremi font

en: Save Settings
hr: Spremi postavke

en: Scale
hr: Razmjer

en: Scores
hr: Ocjene

en: Scores Box Width
hr: Širina okvira s ocjenama

en: Scroll
hr: Pomicanje

en: Scroll Direction
hr: Smjer pomicanja

en: Scroll Distance
hr: Udaljenost pomicanja

en: Scroll Down
hr: Pomakni dolje

en: Scroll Interaction
hr: Interakcija s pomicanjem

en: Scroll Lock
hr: Zaključavanje pomicanja

en: Scroll Top
hr: Pomakni na vrh

en: Scroll Up
hr: Pomakni gore

en: Scroll to Top
hr: Povratak na vrh

en: Search
hr: Pretraga

en: Search Box
hr: Pretraživačko polje

en: Search Category
hr: Pretraži kategoriju

en: Search Content Blocks
hr: Pretraži blokove sadržaja

en: Search Product Review
hr: Pretraži recenziju proizvoda

en: Search Product Tabs
hr: Pretraži kartice proizvoda

en: Search Products
hr: Pretraži proizvode

en: Search Size Guides
hr: Pretraži vodiče za veličinu

en: Search Thank You Pages
hr: Pretraži stranice zahvale

en: Search Through Criteria
hr: Pretraživanje po kriterijima

en: Search Through Taxonomies
hr: Pretraživanje kroz taksonomije

en: Search by SKU
hr: Pretraživanje prema SKU

en: Search for a starter site...
hr: Pretraži početnu stranicu...

en: Search for a term
hr: Pretraži termin

en: Search for field
hr: Pretraži polje

en: Search for patterns
hr: Pretraži uzorke

en: Search icon
hr: Dodaj novu lokaciju

en: Search through taxonomies from selected custom post types.
hr: Pretražujte taksonomije odabranih prilagođenih vrsta objava.

en: Sec
hr: Sek

en: Secondary
hr: Sekundarno

en: Select
hr: Prenesi ikonu

en: Select Category
hr: Odaberi kategoriju

en: Select Content Block
hr: Odaberite blok sadržaja

en: Select Image
hr: Odaberi sliku

en: Select Menu
hr: Odaberi izbornik

en: Select Page
hr: Odaberi stranicu

en: Select Variations
hr: Odaberi varijacije

en: Select a page
hr: Odaberi stranicu

en: Select a page where the compare table will be outputted.
hr: Odaberite stranicu na kojoj će se prikazati tablica za usporedbu.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the archive.
hr: Odaberite objavu/stranicu za pregled njezinog sadržaja unutar uređivača prilikom izrade arhive.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the hook.
hr: Odaberite objavu/stranicu za pregled njezinog sadržaja unutar uređivača prilikom izrade hooka.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the post/page.
hr: Odaberite objavu/stranicu za pregled njezinog sadržaja unutar uređivača prilikom izrade objave/stranice.

en: Select a starter site
hr: Odaberi početnu stranicu

en: Select attribute
hr: Odaberi atribut

en: Select category
hr: Odaberi kategoriju

en: Select font
hr: Odaberi font

en: Select language
hr: Odaberi korisnika

en: Select list...
hr: Odaberi popis...

en: Select location
hr: Početne stranice

en: Select menu...
hr: Odaberi izbornik...

en: Select page
hr: Opcije uvoza

en: Select post
hr: Odaberi stranicu

en: Select product
hr: Odaberi proizvod

en: Select rule
hr: Odaberi taksonomiju

en: Select sub field
hr: Odaberi podpolje

en: Select taxonomy
hr: Odaberi jezik

en: Select template type...
hr: Odaberite vrstu bloka sadržaja i mjesto prikaza na temelju uvjeta prikaza i korisničkih pravila.

en: Select the size of the source image.
hr: Odaberite veličinu izvorne slike.

en: Select user
hr: Trenutni korisnik

en: Select value
hr: Odaberi vrijednost

en: Select variation
hr: Odaberi varijaciju

en: Separate each class by comma if you have multiple elements.
hr: Razdvojite svaku klasu zarezom ako imate više elemenata.

en: Separator
hr: Razdjelnik

en: Serve your chosen Google Fonts from your own web server. This will increase the loading speed and makes sure your website complies with the privacy regulations.
hr: Poslužite odabrane Google fontove sa svog web poslužitelja. To će povećati brzinu učitavanja i osigurati usklađenost vaše web stranice s pravilima o privatnosti.

en: Set after how many visited pages the popup block will appear.
hr: Postavite nakon koliko posjećenih stranica će se prikazati skočni blok.

en: Set after how much time (in seconds) the popup block will appear.
hr: Postavite nakon koliko vremena (u sekundama) će se pojaviti skočni prozor.

en: Set link to nofollow
hr: Postavi poveznicu na nofollow

en: Set links to nofollow
hr: Postavi poveznice na nofollow

en: Set the editor width for better understanging the layout you are building (just for preview purpose, this option won't apply in frontend).
hr: Postavite širinu uređivača za bolje razumijevanje izgleda koji izrađujete (samo za pregled, ova opcija se neće primijeniti na frontend).

en: Set the inactivity time (in seconds) till the popup block will appear.
hr: Postavite vrijeme neaktivnosti (u sekundama) prije nego se pojavi skočni prozor.

en: Set the scroll distance till the popup block will appear.
hr: Postavite udaljenost pomicanja prije nego se pojavi skočni prozor.

en: Set this option to always if you have dynamic content inside the popup in order to keep everything up to date.
hr: Postavite ovu opciju na Uvijek ako unutar skočnog prozora imate dinamički sadržaj kako bi sve ostalo ažurirano.

en: Set which users are allowed to vote.
hr: Postavite koji korisnici smiju glasati.

en: Shadow
hr: Sjena

en: Shape Fill Type
hr: Ispuna oblika

en: Share
hr: Podijeli

en: Share Box
hr: Okvir za dijeljenje

en: Share Box Controls
hr: Kontrole okvira za dijeljenje

en: Share Box Icons Color
hr: Boja ikona okvira za dijeljenje

en: Share content on social media, boosting visibility & engagement.
hr: Podijelite sadržaj na društvenim mrežama, povećavajući vidljivost i angažman.

en: Shipping
hr: Dostava

en: Shipping Cost
hr: Troškovi dostave

en: Shipping Info
hr: Informacije o dostavi

en: Shipping Methods
hr: Metode dostave

en: Shipping address
hr: Adresa za dostavu

en: Shop
hr: Trgovina

en: Shop Filters
hr: Filteri trgovine

en: Shop Filters Controls
hr: Kontrole filtera trgovine

en: Shop Home
hr: Početna trgovina

en: Shopping Cart
hr: Košarica

en: Short
hr: Kratko

en: Short Description
hr: Kratak opis

en: Short Name
hr: Kratko ime

en: Shortcuts
hr: Prečaci

en: Shortcuts Bar Display Conditions
hr: Uvjeti prikaza trake prečaca

en: Show Checkboxes
hr: Prikaži potvrdne okvire

en: Show Counter
hr: Prikaži brojač

en: Show Hierarchy
hr: Prikaži hijerarhiju

en: Show Image Frame
hr: Prikaži okvir slike

en: Show In Cart Page
hr: Prikaži na stranici košarice

en: Show In Checkout Page
hr: Prikaži na stranici naplate

en: Show In Mini Cart
hr: Prikaži u mini košarici

en: Show Label
hr: Prikaži oznaku

en: Show Product Price
hr: Prikaži cijenu proizvoda

en: Show Reset Button
hr: Prikaži gumb za resetiranje

en: Show Search Box
hr: Prikaži pretraživačko polje

en: Show Swatches
hr: Prikaži uzorke

en: Show Taxonomy
hr: Prikaži taksonomiju

en: Show Theme Hooks
hr: Prikaži hookove teme

en: Show Tooltip
hr: Prikaži opis alata

en: Show Users Count
hr: Prikaži broj korisnika

en: Show Wishlist Page To
hr: Prikaži stranicu liste želja korisnicima

en: Show WooCommerce Hooks
hr: Prikaži WooCommerce hookove

en: Show a dynamic confirmation popup with product recommendations whenever items are added to the cart.
hr: Prikaži skočni prozor dinamičke potvrde s preporukama proizvoda svaki put kada se stavke dodaju u košaricu.

en: Show a size chart guide so that your visitors can pick the right size for them when ordering a product.
hr: Prikažite vodič za veličinu kako bi vaši posjetitelji mogli odabrati odgovarajuću veličinu prilikom naručivanja proizvoda.

en: Show if cart is empty
hr: Prikaži ako je košarica prazna

en: Show or hide reset filter button.
hr: Prikaži ili sakrij gumb za resetiranje filtera.

en: Show the remaining stock of a product to create a sense of urgency and encourage your visitors to make a purchase.
hr: Prikažite preostalu količinu proizvoda kako biste stvorili osjećaj hitnosti i potaknuli posjetitelje na kupnju.

en: Show the stock scarcity module when product stock is below this number.
hr: Prikažite modul nestašice zaliha kada količina proizvoda padne ispod ovog broja.

en: Showcase your personal information across your website.
hr: Prikažite svoje osobne informacije na cijeloj web stranici.

en: Side Panel
hr: Bočna ploča

en: Sidebar after
hr: Nakon bočne trake

en: Sidebar before
hr: Prije bočne trake

en: Sidebar end
hr: Kraj bočne trake

en: Sidebar name
hr: Naziv bočne trake

en: Sidebar start
hr: Početak bočne trake

en: Sign Up
hr: Registracija

en: Simple
hr: Jednostavno

en: Simple Font
hr: Jednostavan font

en: Simplified Player
hr: Pojednostavljeni player

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Single Page
hr: Pojedinačna stranica

en: Single Page Swatch Size
hr: Veličina uzorka na pojedinačnoj stranici

en: Single Post
hr: Pojedinačna objava

en: Single Product
hr: Pojedinačni proizvod

en: Single Product ID
hr: ID pojedinačnog proizvoda

en: Single Product with Taxonomy ID
hr: Pojedinačni proizvod s ID-jem taksonomije

en: Single Slug
hr: Slug pojedinačne objave

en: Single Template
hr: Pojedinačni predložak

en: Six months
hr: Šest mjeseci

en: Size
hr: Veličina

en: Size Guide
hr: Vodič za veličinu

en: Size Guide Display Conditions
hr: Uvjeti prikaza vodiča za veličinu

en: Size Guide Placement
hr: Položaj vodiča za veličinu

en: Size Guides
hr: Vodiči za veličinu

en: Slide Down
hr: Klizanje prema dolje

en: Slide in from bottom
hr: Klizanje s dna

en: Slide in from left
hr: Klizanje s lijeva

en: Slide in from right
hr: Klizanje s desna

en: Slide in from top
hr: Klizanje s vrha

en: Slider
hr: Klizač

en: Small
hr: Mali

en: Small Size
hr: Mala veličina

en: Social Channels
hr: Društveni kanali

en: Social Icons
hr: Društvene ikone

en: Socials
hr: Društvene mreže

en: Socials Controls
hr: Kontrole društvenih mreža

en: Solid
hr: Puna

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
hr: Žao nam je, nijedan proizvod ne odgovara vašem odabiru. Molimo odaberite drugu kombinaciju.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
hr: Žao nam je, ovaj proizvod nije dostupan. Molimo odaberite drugu kombinaciju.

en: Sorry, you don't have permission to erase content.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za brisanje sadržaja.

en: Sorry, you don't have permission to finish the installation.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za dovršetak instalacije.

en: Sorry, you don't have permission to install child themes.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za instalaciju child tema.

en: Sorry, you don't have permission to install content.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za instalaciju sadržaja.

en: Sorry, you don't have permission to install options.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za instalaciju opcija.

en: Sorry, you don't have permission to install plugins.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za instalaciju dodataka.

en: Sorry, you don't have permission to install widgets.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za instalaciju widgeta.

en: Sorry, you don't have permission to uninstall plugins.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za deinstalaciju dodataka.

en: Source
hr: Izvor

en: Specific
hr: Specifično

en: Specify the amount of time (in seconds) to delay between automatically cycling an item.
hr: Odredite vremensko kašnjenje (u sekundama) između automatskog izmjenjivanja stavki.

en: Specify which users should verify their waitlist subscription through email confirmation.
hr: Odredite koji korisnici trebaju potvrditi svoju pretplatu na listu čekanja putem e-maila.

en: Specs
hr: Specifikacije

en: Sponsored Attribute
hr: Atribut sponzoriranog sadržaja

en: Square
hr: Kvadratno

en: Stacked
hr: Naslagano

en: Star
hr: Zvijezda

en: Star Rating Color
hr: Boja zvjezdica ocjene

en: Stars
hr: Zvijezde

en: Start
hr: Početak

en: Start Time
hr: Početno vrijeme

en: Start video again after it ends.
hr: Pokrenite video ponovno nakon završetka.

en: Start with a pattern or create a custom layout
hr: Započnite s uzorkom ili kreirajte prilagođeni izgled

en: Starter Site Imported Successfully
hr: Začetni Sajt Uspješno Instaliran

en: Starter Site Removed
hr: Odbaci

en: Starter Sites
hr: Proširenja

en: Starter site
hr: Početna stranica

en: Sticky Functionality
hr: Ljepljiva funkcionalnost

en: Sticky Posts
hr: Prikačene objave

en: Sticky Row
hr: Ljepljivi redak

en: Sticky State
hr: Ljepljivo stanje

en: Stock Scarcity
hr: Nedostatak zaliha

en: Stock Status
hr: Status zaliha

en: Stock Threshold
hr: Prag zaliha

en: Stop Time
hr: Završno vrijeme

en: Store Gravatars Locally
hr: Pohrani Gravatarske slike lokalno

en: Store and load Gravatars locally for increased privacy and performance.
hr: Pohrani i učitaj Gravatarske slike lokalno radi povećane privatnosti i bolje performanse.

en: Style & Color
hr: Stil i boja

en: Subscribe
hr: Pretplati se

en: Subscribe Form
hr: Obrazac za pretplatu

en: Subscription Confirmation
hr: Potvrda pretplate

en: Subtotal
hr: Međuzbroj

en: Subtype
hr: Podvrsta

en: Success Message
hr: Poruka uspjeha

en: Suggested Products
hr: Predloženi proizvodi

en: Sun
hr: Ned

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Swatch Shape
hr: Oblik uzorka

en: Swatches
hr: Uzorkovanje

en: Swatches removed
hr: Prilagođeni uzorci uklonjeni

en: Swatches saved
hr: Prilagođeni uzorci spremljeni

en: Tab Order
hr: Redoslijed kartica

en: Tablet Columns
hr: Stupci na tabletu

en: Tag
hr: Oznaka

en: Tax Info
hr: Informacije o porezu

en: Taxonomies
hr: Taksonomije

en: Taxonomies - Layout 1
hr: Taksonomije - Izgled 1

en: Taxonomies - Layout 2
hr: Taksonomije - Izgled 2

en: Taxonomies - Layout 3
hr: Taksonomije - Izgled 3

en: Taxonomies - Layout 4
hr: Taksonomije - Izgled 4

en: Taxonomies Button Color
hr: Boja gumba taksonomija

en: Taxonomies Font Color
hr: Boja fonta taksonomija

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Taxonomy Children
hr: Podređene taksonomije

en: Taxonomy Customisations
hr: Prilagodbe taksonomije

en: Taxonomy Filter
hr: Filter taksonomije

en: Taxonomy Font
hr: Font taksonomije

en: Taxonomy Font Color
hr: Boja fonta taksonomije

en: Taxonomy ID
hr: ID taksonomije

en: Taxonomy Source
hr: Izvor taksonomije

en: Taxonomy Style
hr: Stil taksonomije

en: Taxonomy Template
hr: Predložak taksonomije

en: Template Display Conditions
hr: Uvjeti prikaza predloška

en: Template Name
hr: Naziv predloška

en: Template Replace Conditions
hr: Uvjeti zamjene predloška

en: Template Type
hr: Vrsta predloška

en: Term Count
hr: Broj termina

en: Term Description
hr: Opis termina

en: Term Image
hr: Slika termina

en: Term Title
hr: Naslov termina

en: Term additional class
hr: Dodatna klasa termina

en: Terms
hr: Termini

en: Terms accent color
hr: Naglašena boja termina

en: Text
hr: Tekst

en: Text Color
hr: Boja teksta

en: Text Hover
hr: Tekst prilikom lebdenja

en: Text Initial
hr: Početni tekst

en: Thank You Page
hr: Stranica zahvale

en: Thank You Pages
hr: Stranice zahvale

en: Thank you Page
hr: Stranica zahvale

en: Thank you for subscribing to our newsletter!
hr: Hvala što ste se pretplatili na naš newsletter!

en: The calculation method will be based on WooCommerce zones.
hr: Metoda izračuna temelji se na WooCommerce zonama.

en: The expiration date cannot be set earlier than the start date.
hr: Datum isteka ne može biti postavljen prije početnog datuma.

en: The following plugins are required for this starter site in order to work properly.
hr: Učitavanje statusa proširenja...

en: The page you select here will display the wish list for your logged out users.
hr: Stranica koju ovdje odaberete prikazat će listu želja za odjavljene korisnike.

en: The strategy of outputting the dynamic CSS. File - all the CSS code will be placed in a static file, otherwise it will be placed inline in head.
hr: Strategija ispisivanja dinamičkog CSS-a. Datoteka - sav CSS kod će biti smješten u statičku datoteku, inače će biti umetnut unutar head oznake.

en: Theme Description
hr: Opis teme

en: Theme Details
hr: Detalji teme

en: Theme Icon URL
hr: URL ikone teme

en: Theme Icons
hr: Ikone teme

en: Theme Name
hr: Naziv teme

en: Theme Screenshot URL
hr: URL snimke zaslona teme

en: This email is sent after a user confirmed the subscription to a product stock alert
hr: Ovaj e-mail se šalje nakon što korisnik potvrdi pretplatu na obavijest o zalihama proizvoda

en: This email is sent when a product is back in stock
hr: Ovaj e-mail se šalje kada proizvod ponovno postane dostupan

en: This email is sent when a user subscribes to a product stock alert and should confirm their subscription
hr: Ovaj e-mail se šalje kada se korisnik prijavi na obavijest o zalihama i treba potvrditi pretplatu

en: This extension lets you easily create an affiliate marketing type of website by giving you options to create a personalized product review and use your affiliate links to direct your readers to the purchase page.
hr: Ova ekstenzija vam omogućuje jednostavno kreiranje web stranice za affiliate marketing pružajući opcije za personalizirane recenzije proizvoda i korištenje vaših affiliate poveznica kako biste usmjerili čitatelje na stranicu za kupnju.

en: This extension requires the WooCommerce plugin to be installed and activated.
hr: Ova ekstenzija zahtijeva da WooCommerce dodatak bude instaliran i aktiviran.

en: This is a Pro extension
hr: Ovo je Pro ekstenzija

en: This is a Pro feature
hr: Ovo je Pro značajka

en: This is a Pro starter site
hr: Ovo je Pro početna stranica

en: This option will allow you to add a speciffic product variation to wishlist.
hr: Ova opcija omogućit će vam dodavanje određene varijacije proizvoda na listu želja.

en: This option will remove the previous imported content and will perform a fresh and clean install.
hr: Ova opcija uklanja prethodno uvezeni sadržaj i izvodi svježu i čistu instalaciju.

en: This product is currently sold out!
hr: Ovaj proizvod je trenutno rasprodan!

en: This provider is used only for testing purposes. It doesnt register any real subscribers.
hr: Ovaj pružatelj se koristi samo u testne svrhe. Ne registrira stvarne pretplatnike.

en: This starter site can be imported and used with one of these page builders. Please select one in order to continue.
hr: Ova početna stranica može se uvesti i koristiti s jednim od ovih graditelja stranica. Odaberite jedan za nastavak.

en: This starter site is already installed
hr: Početna stranica uklonjena

en: This text will appear under each comment form and subscribe form.
hr: Ovaj tekst će se pojaviti ispod svakog obrasca za komentare i pretplatu.

en: This tool will regenerate the product taxonomies lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
hr: Ovaj alat će regenerirati podatke tabele pretrage taksonomija proizvoda na temelju postojećih podataka o proizvodima. Ovaj proces može potrajati.

en: This tool will resume the product taxonomies lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
hr: Ovaj alat će nastaviti regeneraciju tabele pretrage taksonomija proizvoda od točke na kojoj je prekinuta (%1$s proizvoda je već obrađeno).

en: This will import posts, pages, comments, navigation menus, custom fields, terms and custom posts.
hr: Ovo će uvesti objave, stranice, komentare, navigacijske izbornike, prilagođena polja, termine i prilagođene objave.

en: Three months
hr: Tri mjeseca

en: Thu
hr: Čet

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Title
hr: Naslov

en: Title Affiliate Link
hr: Poveznica naslova proizvoda za affiliate

en: Title Color
hr: Boja naslova

en: Title Font
hr: Font naslova

en: Tooltip
hr: Opis alata

en: Tooltip Image
hr: Slika opisa alata

en: Tooltip Text
hr: Tekst opisa alata

en: Tooltip Visibility
hr: Vidljivost opisa

en: Top
hr: Vrh

en: Top & Bottom
hr: Gore i dolje

en: Top & Main Row
hr: Gornji i glavni red

en: Top Level Options
hr: Opcije najviše razine

en: Top Rated
hr: Najbolje ocijenjeno

en: Top comments
hr: Gornji komentari

en: Top content
hr: Gornji sadržaj

en: Total
hr: Ukupno

en: Total Info
hr: Informacije o ukupnom iznosu

en: Transparent Functionality
hr: Prozirna funkcionalnost

en: Transparent Header Display Conditions
hr: Uvjeti Prikazivanja Transparetnog Zaglavlja

en: Transparent State
hr: Prozirno stanje

en: Trending Block Display Conditions
hr: Uvjeti prikaza bloka s trendovima

en: Trending From
hr: Popularno od

en: Trending Posts
hr: Popularne objave

en: Trending now
hr: Trenutno popularno

en: Trigger Icon Type
hr: Vrsta ikone okidača

en: Trigger Label
hr: Oznaka okidača

en: Trigger Popup On
hr: Okini skočni prozor

en: Trigger Visibility
hr: Vidljivost okidača

en: Tue
hr: Uto

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Tutor LMS Dashboard
hr: Tutor LMS nadzorna ploča

en: Type
hr: Vrsta

en: Type 1
hr: Vrsta 1

en: Type 2
hr: Vrsta 2

en: Type 3
hr: Vrsta 3

en: Type 4
hr: Vrsta 4

en: Type 5
hr: Vrsta 5

en: Type 6
hr: Vrsta 6

en: URL Source
hr: Izvor URL-a

en: Underline
hr: Podcrtano

en: Unfortunately, your hosting configuration doesn't meet the minimum requirements for importing a starter site.
hr: Nažalost, vaša hosting konfiguracija ne ispunjava minimalne zahtjeve za uvoz početne stranice.

en: Unsubscribe
hr: Odjava

en: Up
hr: Gore

en: Update Category
hr: Ažuriraj kategoriju

en: Update Product Review
hr: Ažuriraj recenziju proizvoda

en: Upgrade Now
hr: Odaberi pravilo

en: Upgrade to any pro plan and get instant access to this and many other feature.
hr: Nadogradite na bilo koji Pro plan i odmah pristupite ovoj i mnogim drugim značajkama.

en: Upgrade to any pro plan and get instant access to this starter site and many other features.
hr: Nadogradite na bilo koji Pro plan i odmah pristupite ovoj početnoj stranici i mnogim drugim značajkama.

en: Upgrade to the agency plan and get instant access to this and many other features.
hr: Nadogradite na agency plan i odmah pristupite ovoj i mnogim drugim značajkama.

en: Upgrade to the agency plan and get instant access to this starter site and many other features.
hr: Nadogradite na agency plan i odmah pristupite ovoj početnoj stranici i mnogim drugim značajkama.

en: Upgrade to the business or agency plan and get instant access to this and many other features.
hr: Nadogradite na business ili agency plan i odmah pristupite ovoj i mnogim drugim značajkama.

en: Upgrade to the business or agency plan and get instant access to this starter site and many other features.
hr: Nadogradite na business ili agency plan i odmah pristupite ovoj početnoj stranici i mnogim drugim značajkama.

en: Upload
hr: Prenesi

en: Upload Icon
hr: Ubaci ikonu.Prilagođeni sadržaj/hookovi

en: Upload Image
hr: Prenesi sliku

en: Upload Image (Optional)
hr: Prenesi sliku (Opcionalno)

en: Upload Video
hr: Prenesi video

en: Upload an MP4 file into the media library.
hr: Prenesite MP4 datoteku u medijsku biblioteku.

en: Upload an unlimited number of custom fonts or variable fonts and use them throughout Blocksy and your favorite page builder.
hr: Prenesite neograničen broj prilagođenih ili varijabilnih fontova i koristite ih u Blocksy-u i svom omiljenom graditelju stranica.

en: Upload only the %s.woff2%s or %s.ttf%s font file formats (see browser coverage %shere%s). Use %sthis converter tool%s if you don't have these font formats.
hr: Prenesite samo formate datoteka fontova %s.woff2%s ili %s.ttf%s (vidi pokrivenost preglednika %shere%s). Koristite %sovaj alat za pretvorbu%s ako nemate te formate fontova.

en: Upload only the %s.woff2%s or %s.ttf%s font file formats. Don't convert variable fonts by yourself. Ask the font provider to hand a correct file or the %svariable%s font won't work.
hr: Prenesite samo formate datoteka fontova %s.woff2%s ili %s.ttf%s. Nemojte sami pretvarati varijabilne fontove. Zamolite dobavljača fonta da dostavi ispravnu datoteku jer u suprotnom %svariable%s font neće raditi.

en: Upsell Products
hr: Proizvodi za upsell

en: Upvote
hr: Glasaj za

en: Use button with text
hr: Koristi gumb s tekstom

en: Use code editor
hr: Izađi iz uređivača koda

en: User
hr: Korisnik

en: User Auth
hr: Autorizacija korisnika

en: User Avatar
hr: Korisnički avatar

en: User Info
hr: Korisničke informacije

en: User Logged In
hr: Korisnik prijavljen

en: User Logged Out
hr: Korisnik odjavljen

en: User Role
hr: Uloga korisnika

en: User Source
hr: Izvor korisnika

en: User Visibility
hr: Vidljivost korisnika

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username or Email Address
hr: Korisničko ime ili e-mail adresa

en: Variable Font
hr: Varijabilni font

en: Variable font
hr: Varijabilni font

en: Variation Swatches
hr: Varijacijski uzorci

en: Variations
hr: Varijacije

en: Vertical
hr: Okomito

en: Vertical Alignment
hr: Okomito poravnanje

en: Video Options
hr: Opcije videa

en: Video Size
hr: Veličina videa

en: Video Source
hr: Izvor videa

en: Video Tutorial
hr: Video vodič

en: Video thumbnail
hr: Sličica videa

en: View
hr: Pregledaj

en: View Cart
hr: Pogledaj košaricu

en: View Cart Button
hr: Gumb Pogledaj košaricu

en: View Content Block
hr: Pregled bloka sadržaja

en: View Product Review
hr: Pregled recenzije proizvoda

en: View Product Tab
hr: Pregled kartice proizvoda

en: View Profile
hr: Pogledaj profil

en: View Size Guide
hr: Pregled vodiča za veličinu

en: View Thank You Page
hr: Pregled stranice zahvale

en: View site
hr: Kopiranje izvora podređene teme

en: Vimeo Url
hr: Vimeo URL

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Visible
hr: Vidljivo

en: WP body open
hr: WP otvaranje tijela

en: WP footer
hr: WP podnožje

en: WP head
hr: WP zaglavlje

en: WP head end
hr: Kraj WP zaglavlja

en: WP head start
hr: Početak WP zaglavlja

en: Waitlist
hr: Lista čekanja

en: Waitlist - Back in Stock Notification
hr: Lista čekanja - Obavijest o ponovnom dolasku proizvoda na zalihu

en: Waitlist - Confirm Subscription
hr: Lista čekanja - Potvrda pretplate

en: Waitlist - Subscription Confirmed
hr: Lista čekanja - Pretplata potvrđena

en: Waitlist Form
hr: Obrazac liste čekanja

en: Waitlist Form Display Conditions
hr: Uvjeti prikaza obrasca liste čekanja

en: Waitlist for %s
hr: Lista čekanja za %s

en: Waitlist subscription confirmed
hr: Pretplata na listu čekanja potvrđena

en: Waitlists
hr: Liste čekanja

en: We strongly recommend to activate the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
hr: Preporučujemo instalaciju podređene teme kako biste imali slobodu mijenjanja bez narušavanja roditeljske teme.

en: We strongly recommend to install the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
hr: Preporučujemo aktivaciju podređene teme kako biste imali slobodu mijenjanja bez narušavanja roditeljske teme.

en: We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
hr: Koristimo kolačiće kako bismo vam osigurali najbolje iskustvo na našoj web stranici.

en: Website
hr: Web stranica

en: Website:
hr: Web stranica:

en: Wed
hr: Sri

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: What steps do you want to perform next?
hr: Koje korake želite poduzeti sljedeće?

en: Wide
hr: Široko

en: Widget Area
hr: Područje widgeta

en: Widget Area Source
hr: Izvor područja widgeta

en: Widget Shopping Cart After Buttons
hr: Widget košarice nakon gumba

en: Widget Shopping Cart Before Buttons
hr: Widget košarice prije gumba

en: Widget Swatch Size
hr: Veličina uzorka widgeta

en: Widget for filtering the WooCommerce products by price.
hr: Widget za filtriranje WooCommerce proizvoda po cijeni.

en: Widget for filtering the WooCommerce products loop by category, attribute or brand.
hr: Widget za filtriranje WooCommerce proizvoda prema kategoriji, atributu ili brendu.

en: Widgets
hr: Widgeti

en: Widgets Font
hr: Font widgeta

en: Widgets Font Color
hr: Boja fonta widgeta

en: Widgets Vertical Spacing
hr: Okomiti razmak widgeta

en: Widgets Wrapper
hr: Omotač widgeta

en: Widgets settings
hr: Izvoz

en: Width
hr: Širina

en: Wishlist
hr: Lista želja

en: Wishlist Badge Color
hr: Boja oznake liste želja

en: Wishlist Button
hr: Gumb liste želja

en: Wishlist Page
hr: Stranica liste želja

en: WooCommerce Account
hr: WooCommerce račun

en: WooCommerce Archive
hr: WooCommerce Arhiva

en: WooCommerce Archive Item with Taxonomy ID
hr: WooCommerce arhivska stavka s ID-jem taksonomije

en: WooCommerce Cart
hr: WooCommerce košarica

en: WooCommerce Checkout
hr: WooCommerce naplata

en: WooCommerce Filters Canvas
hr: WooCommerce platno s filtrima

en: WooCommerce Sidebar
hr: WooCommerce bočna traka

en: WooCommerce Single Product
hr: WooCommerce pojedinačni proizvod

en: WooCommerce: Added to Cart
hr: WooCommerce: Dodano u košaricu

en: Work Hours
hr: Radno vrijeme

en: Yes
hr: Da

en: Yes, I am sure
hr: Izvezi postavke

en: Yes, continue
hr: Koristi uređivač koda

en: You already have a child theme properly installed and activated. Move on.
hr: Već imate pravilno instaliranu i aktiviranu podređenu temu. Nastavite dalje.

en: You are about to copy all the settings from your child theme into the parent theme. Are you sure you want to continue?
hr: Kopirajte sve postavke iz roditeljske teme u podređenu teme. Da li ste sigurni?

en: You are about to copy all the settings from your parent theme into the child theme. Are you sure you want to continue?
hr: Kopirate sve postavke iz podređene teme u roditeljsku. Jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: You are about to remove a custom footer, are you sure you want to continue?
hr: Upravo ćete ukloniti prilagođeno podnožje, jeste li sigurni da želite nastaviti?

en: You are about to remove a custom header, are you sure you want to continue?
hr: Trebate pomoć ili savjet?

en: You are already on the waitlist
hr: Već ste na listi čekanja

en: You can add here some arbitrary HTML code.
hr: Ovdje možete dodati proizvoljan HTML kod.

en: You can configure social URLs in %s.
hr: Možete konfigurirati URL-ove društvenih mreža u %s.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. Please note that only icons in SVG format are allowed here to not break the editor interactiveness.
hr: Možete unijeti poveznicu na vlastitu sliku ili prenijeti jednu. Napominjemo da su ovdje dopuštene samo SVG ikone kako bi se zadržala interaktivnost uređivača.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 1200px wide by 900px tall.
hr: Možete unijeti poveznicu na vlastitu sliku ili prenijeti jednu. Preporučena veličina slike je 1200px širine i 900px visine.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 18px wide by 18px tall.
hr: Možete unijeti poveznicu na vlastitu sliku ili prenijeti jednu. Preporučena veličina slike je 18px širine i 18px visine.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 256px wide by 256px tall.
hr: Možete unijeti poveznicu na vlastitu sliku ili prenijeti jednu. Preporučena veličina slike je 256px širine i 256px visine.

en: You can use dynamic code tags such as {items} inside this option.
hr: Možete koristiti dinamičke kodne oznake poput {items} unutar ove opcije.

en: You can use dynamic code tags such as {price} inside this option.
hr: Možete koristiti dinamičke kodne oznake poput {price} unutar ove opcije.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
hr: Nemate dovoljno dopuštenja za pristup ovoj stranici.

en: You don't have any products in your compare list yet.
hr: Još nemate proizvoda na popisu za usporedbu.

en: You don't have any products in your waitlist yet.
hr: Još nemate proizvoda na svojoj listi čekanja.

en: You have been added to the waitlist
hr: Dodani ste na listu čekanja

en: You have been removed from the waitlist
hr: Uklonjeni ste s liste čekanja

en: You have been successfully added to the waitlist for the following item:
hr: Uspješno ste dodani na listu čekanja za sljedeći artikl:

en: You have no %s fields declared for this custom post type.
hr: Nemate definirana polja %s za ovu vrstu prilagođene objave.

en: You have requested to join the waitlist for this item:
hr: Zatražili ste pridruživanje listi čekanja za ovaj artikl:

en: You will be notified when {product_title} is back in stock
hr: Obavijestit ćemo vas kada {product_title} ponovno bude dostupan na zalihi

en: YouTube Url
hr: YouTube URL

en: Your PHP installation doesn't have support for XML. Please install the <i>xml</i> or <i>simplexml</i> PHP extension in order to be able to install starter sites. You might need to contact your hosting provider to assist you in doing so.
hr: Vaša PHP instalacija nema podršku za XML. Molimo instalirajte <i>xml</i> ili <i>simplexml</i> PHP ekstenziju kako biste mogli instalirati početne stranice. Možda ćete morati kontaktirati svog hosting providera za pomoć.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
hr: Vaš račun je uspješno kreiran, a lozinka je poslana na vašu e-mail adresu. Posjetite %1$sstranicu za prijavu%2$s.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
hr: Vaš račun je uspješno kreiran. Podaci za prijavu su poslani na vašu e-mail adresu. Posjetite %1$sstranicu za prijavu%2$s.

en: Your email
hr: Vaša e-mail adresa

en: Your email *
hr: Vaš e-mail *

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Your site is misconfigured and AJAX requests are not reaching your backend. Please click %shere%s to find the common causes and possible solutions to this.<br> Error code - %s
hr: Vaša stranica je pogrešno konfigurirana i AJAX zahtjevi ne stižu do backend-a. Kliknite %shere%s kako biste pronašli najčešće uzroke i moguća rješenja.<br> Kod greške - %s

en: Your waitlist subscription has been successfully canceled.
hr: Vaša pretplata na listu čekanja je uspješno otkazana.

en: Your waitlist subscription has been successfully confirmed.
hr: Vaša pretplata na listu čekanja je uspješno potvrđena.

en: Zoom In
hr: Zumiranje unutra

en: Zoom Out
hr: Zumiranje van

en: Zoom in zoom out
hr: Zumiranje i izzumiranje

en: activating child theme
hr: aktivacija podređene teme

en: activating required extensions
hr: aktivacija potrebnih proširenja

en: bbPress Dashboard
hr: bbPress nadzorna ploča

en: comments
hr: komentari

en: copying child theme sources
hr: kopiranje izvora podređene teme

en: downloading demo options
hr: preuzimanje demo opcijaI

en: downloading demo widgets
hr: preuzimanje demo widgeta

en: here
hr: ovdje

en: images
hr: slike

en: import customizer options
hr: uvoz opcija prilagoditelja

en: importing images from customizer
hr: uvoz slika iz prilagoditeljaP

en: installing demo widgets
hr: instalacija demo widgetaP

en: installing plugin %s
hr: instalacija dodatka %s

en: posts
hr: objave

en: removing default WordPress pages
hr: uklanjanje zadanih WordPress stranica

en: removing previously installed posts
hr: uklanjanje prethodno instaliranih objava

en: removing previously installed taxonomies
hr: uklanjanje zadanih WordPress taksonomija

en: resetting customizer options
hr: resetiranje opcija prilagoditelja

en: resetting widgets
hr: resetiranje widgeta

en: terms
hr: termini

en: unsubscribe
hr: odjavite

en: users
hr: korisnici

en: 🚨 Hurry up! Only {items} units left in stock!
hr: 🚨 Požurite! Ostalo je samo {items} jedinica na zalihi!
