Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (3348 entries)

en:  (opens in a new window)
hu:  (új ablakban nyílik meg)

en:  Check out our <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">customization guide</a> for instructions on template modifications.
hu:  Tekintse meg <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">testreszabási útmutatónkat</a> a sablonmódosításokkal kapcsolatos utasításokért.

en:  The owner of the original event source (e.g. the iCalendar feed or Meetup group) might also make changes to their event. If you choose to re-import an altered event (manually or via a scheduled import), any changes made at the source or on your calendar will need to be addressed.
hu:  Az eredeti eseményforrás tulajdonosa (például az Icalendar Feed vagy a Meetup Group) szintén változtathat az eseményükben.Ha úgy dönt, hogy egy megváltozott eseményt (manuálisan vagy ütemezett import segítségével) újbóli importál, a forrásban vagy a naptárban végrehajtott változtatásokat meg kell oldani.

en:  and
hu:  és

en:  ask the site administrator to set a different Events URL slug.
hu:  kérd meg az oldal adminisztrátorát, hogy állítson be egy másik hivatkozást (slug-ot) az Eseményekhez.

[ctx: "Create or Find Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
hu: Létrehozza vagy megtalálja a %s -t

[ctx: "Create or Find Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
hu: Készítse el vagy keresse meg a %s -ot

[ctx: "Find a Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
hu: %1$s %2$s keresése

[ctx: "Find an Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
hu: Keresse meg a %1$s %2$s

en: $25 towards any Stellar product using code <u>%s</u>
hu: 25 USD bármely csillagtermékhez, amely a kódot használja <u>%s </u>

en: %1$d already-imported %2$s was skipped. | %1$d already-imported %2$s were skipped.
hu[0]: %1$d már korábban beimportált %2$s át lett ugorva.
hu[1]: %1$d már korábban beimportált %2$s át lett ugorva.

en: %1$d existing %2$s was updated. | %1$d existing %2$s were updated.
hu[0]: %1$d létező %2$s frissítve lett.
hu[1]: %1$d létező %2$s frissítve lett.

en: %1$d import used out of %2$d available today | %1$d imports used out of %2$d available today
hu[0]: %1$d lett felhasználva a ma rendelkezésre álló %2$d importálásból
hu[1]: %1$d lett felhasználva a ma rendelkezésre álló %2$d importálásból

en: %1$d new %2$s was imported. | %1$d new %2$s were imported.
hu[0]: %1$d új %2$s lett importálva.
hu[1]: %1$d új %2$s lett importálva.

en: %1$d new event category was created. | %1$d new event categories were created.
hu[0]: %1$d esemény kategória létrehozva.
hu[1]: %1$d esemény kategória létrehozva.

en: %1$d new event tag was created. | %1$d new event tags were created.
hu[0]: %1$d új esemény címke hozzáadva.
hu[1]: %1$d új esemény címke hozzáadva.

en: %1$d new image was imported. | %1$d new images were imported.
hu[0]: %1$d új kép lett importálva.
hu[1]: %1$d új kép lett importálva.

en: %1$d new image was scheduled for import. | %1$d new images were scheduled for import.
hu[0]: %1$d új kép lett importálásra időzítve.
hu[1]: %1$d új kép lett importálásra időzítve.

en: %1$d new organizer was imported. | %1$d new organizers were imported.
hu[0]: %1$d új szervező lett importálva.
hu[1]: %1$d új szervező lett importálva.

en: %1$d new venue was imported. | %1$d new venues were imported.
hu[0]: %1$d új helyszín lett importálva.
hu[1]: %1$d új helyszín lett importálva.

en: %1$s %2$s iCal Feed
hu: %1$s %2$s iCal hírfolyam

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s a %2$s

en: %1$s counts
hu: %1$s összesen

en: %1$s draft updated. %2$sPreview %3$s
hu: %1$s vázlat frissítve. %2$sElőnézet %3$s

en: %1$s for %2$s - %3$s
hu: %1$s - %2$s - %3$s

en: %1$s from %2$s
hu: %1$s %2$s között

en: %1$s or %2$s
hu: %1$s vagy %2$s

en: %1$s published. %2$sView %3$s
hu: %1$s közzétéve. %2$s%3$s megtekintése

en: %1$s restored to revision from %2$s
hu: %1$s visszaállítva erre a változatra: %2$s

en: %1$s scheduled for: %2$s.
hu: %1$s ütemezve: %2$s.

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s
hu: %1$s ütemezve: %2$s. %3$sElőnézet %4$s

en: %1$s submitted. %2$sPreview %3$s
hu: %1$s közzétéve. %2$sElőnézet %3$s

en: %1$s updated. %2$sView %1$s%3$s
hu: %1$s frissítve. %2$sMegtekint %1$s%3$s

en: %1$sBuy a license%2$s for the Event Aggregator service to access additional import features.
hu: %1$sVásárolj egy licenszet%2$s az Event Aggregator szolgáltatáshoz további importálási funkciók eléréséhez.

en: %1$sSometimes things just don’t work as expected. The %2$stroubleshooting page%3$s has a wealth of resources to get you back on track.%4$s
hu: %1$s – nyitó bekezdéscímke, %2$s – nyitó horgonycímke, %3$s – záró horgonycímke, %4$s – záró bekezdéscímke

en: %1$sThe Events Calendar comes with a default API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins or dynamic map loads, you’ll need to get your own %2$sGoogle Maps API key%3$s.%4$s
hu: %1$sA The Events Calendar egy alapértelmezett API-kulccsal rendelkezik az alapvető térképfunkciókhoz. Ha fejlettebb funkciókat szeretne használni, például egyéni térképtűket vagy dinamikus térképbetöltéseket, be kell szereznie a saját %2$sGoogle Térkép API kulcsát%3$s.%4$s

en: %1$sWarning%2$s: The Events Calendar REST API endpoints are not accessible! This may be due to a server configuration or another plugin blocking access to the REST API.
hu: %1$s warning %2$s: Az Események Naptár REST API végpontjai nem érhetők el!Ennek oka lehet a szerver konfigurációja vagy egy másik plugin, amely blokkolja a REST API -hoz való hozzáférést.

en: %d%% complete
hu: %d%% kész

en: %s (post ID %d) created.
hu: %s (post ID %d) létrehozva.

en: %s (post ID %d) updated.
hu: %s (post ID %d) frissítve.

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
hu: %s ideje

en: %s Categories
hu: %s kategóriák

en: %s Category
hu: %s kategória

en: %s Category Link
hu: %s kategória link

en: %s Cost
hu: %s költsége

[ctx: %s Event count in admin list]
en: All %s
hu: Összes %s

[ctx: %s Events plural label]
en: All %s
hu: Összes %s

en: %s Information
hu: %s információ

en: %s Link
hu: %s link

en: %s Name Already Exists
hu: %s név már létezik

en: %s Name already exists
hu: %s név már használatban van

en: %s Name can not be empty
hu: %s név nem lehet üres

en: %s Name:
hu: %s neve:

en: %s Navigation
hu: %s navigáció

en: %s Options
hu: %s beállítások

en: %s Search and Views Navigation
hu: %s keresése és nézet választás

en: %s Settings
hu: %s beállítások

en: %s Tags:
hu: %s címkék:

en: %s Views Navigation
hu: %s nézet navigáció

en: %s Website
hu: %s honlapja

en: %s ago
hu: %s telt el

en: %s and other common installation issues.
hu: %s és más közös telepítési problémák.

en: %s cannot be a duplicate
hu: %s nem lehet duplikált

en: %s cannot be the same as %s.
hu: %s nem lehet ugyan az, mint %s.

en: %s draft updated.
hu: %s vázlat frissítve.

en: %s from now
hu: %s múlva

en: %s item | %s items
hu[0]: %s tétel
hu[1]: %s tétel

en: %s must be a list of valid email addresses separated by commas or semicolons.
hu: A %s -nek a vesszőkkel vagy pontosvesszőkkel elválasztott érvényes e-mail címek listájának kell lennie.

en: %s must be a number between 0 and 21.
hu: %s értéke csak 0 és 21 közötti szám lehet.

en: %s must be a number or percentage.
hu: %s csak szám vagy százalék lehet.

en: %s must be a phone number.
hu: %s csak telefonszám lehet.

en: %s must be a positive number or percent.
hu: %s-nek pozitív számnak vagy százaléknak kell lennie.

en: %s must be a positive number.
hu: %s csak pozitív szám lehet.

en: %s must be a valid HTML color code.
hu: A %s -nek érvényes HTML színkódnak kell lennie.

en: %s must be a valid URL.
hu: %s érvényes URL-nek kell lennie.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
hu: %s csak érvényes előtag lehet: szám, betű, kötőjel, alávonás.

en: %s must be a whole number.
hu: %s -nek egész számnak kell lennie.

en: %s must be an email address.
hu: A %s mezőnek email címnek kell lennie.

en: %s must consist of 5 numbers.
hu: %s 5 számot kell, hogy tartalmazzon.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
hu: %s csak betűket, számokat, kötőjeleket, aposztrofokat és szóközöket tartalmazhat.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
hu: %s csak betűket, szóközöket, aposztrofokat és kötőjeleket tartalmazhat.

en: %s must contain numbers and letters only
hu: %s csak számokat és betűket tartalmazhat

en: %s must contain numbers, letters and dots only
hu: %s csak számokat, betűket és pontokat tartalmazhat

en: %s must contain numbers, letters, dashes and undescores only
hu: A(z) %s csak számokat, betűket, kötőjelet és alsó vonást tartalmazhat

en: %s must have a value that's part of its options.
hu: %s csak olyan értéket vehet fel, amit a lehetőségei tartamaznak.

en: %s must not be empty
hu: A %s mező nem lehet üres

en: %s post moved to the Trash | %s posts moved to the Trash
hu[0]: %s bejegyzés áthelyezve a lomtárba
hu[1]: %s bejegyzés áthelyezve a lomtárba

en: %s post restored. | %s posts restored.
hu[0]: %s bejegyzés helyreállítva.
hu[1]: %s bejegyzés helyreállítva.

en: %s published privately.
hu: %s privátként közzétéve.

en: %s published.
hu: %s közzétéve.

en: %s restored to revision from %s
hu: %s helyreállítva innen: %s

en: %s reverted to draft.
hu: %s visszaállítva piszkozatnak.

en: %s saved.
hu: %s elmentve.

en: %s scheduled.
hu: %s időzítve.

en: %s submitted.
hu: %s beküldve.

en: %s updated.
hu: %s frissítve.

en: %s. All of the common (and not-so-common) answers to questions we see are here. It’s often the fastest path to finding an answer!
hu: %s. Az összes gyakori (és kevésbé gyakori) kérdés és válasz, amelyekkel találkozunk, itt található. Gyakran ez a leggyorsabb út a válasz megtalálásához!

en: %s. Testing for an existing conflict is the best start for in-depth troubleshooting. We will often ask you to follow these steps when opening a new thread, so doing this ahead of time will be super helpful.
hu: %s. Egy meglévő konfliktus kitesztelése a legjobb kezdet a hibaelhárításhoz. Gyakran fogjuk kérni, hogy kövesd ezeket a lépéseket, amikor új topicot nyitsz. Hasznos, ha ezt mindjárt az elején megteszed.

en: %s. There are very few issues we haven’t seen and it’s likely another user has already asked your question and gotten an answer from our support staff. While posting to the help desk is open only to paid customers, they are open for anyone to search and review.
hu: %s. Kevés olyan kérdés van, amit még nem láttunk, és valószínűleg egy másik felhasználó már megkérdezte a kérdést, és választ kapott a támogató személyzettől. Míg az ügyfélszolgálathoz való kérdés küldés csak a fizetős ügyfelek számára nyitott, mindenki számára nyitva áll a keresés.

en: %s: A complete look at the features you can expect to see right out of the box as well as how to use them.
hu: %s: A funkciók teljes áttekintése, valamint hogy hogyan kell használni őket.

en: %s: A thorough walkthrough of The Events Calendar and the settings that are available to you.
hu: %s: A The Events Calendar és az elérhető beállítások részletes áttekintése.

en: %s: An overview of the default templates and styles that are included in the plugin, as well as how to change them.
hu: %s: Áttekintés a bővítményben található alapértelmezett sablonokról és stílusokról, és hogy hogyan lehet ezeket megváltoztatni.

en: %s: Code and guides for customizing your calendar in useful and interesting ways.
hu: %s: Kód és útmutatók a naptár hasznos és érdekes személyre szabásához.

en: %s: Do you see an issue with your calendar? Go here first to find where it’s coming from and how to fix it.
hu: %s: Látsz egy problémát a naptáradban? Először menj ide, hogy megtudd, honnan jön a hiba, és hogyan lehet kijavítani.

en: %s: Our most comprehensive outline for customizing the calendar to suit your needs, including custom layouts and styles.
hu: %s: A legátfogóbb írásunk a naptár igényeidnek megfelelő testre szabásához, beleértve az egyéni elrendezéseket és stílusokat.

en: &Aring;land Islands
hu: &Aring;land Szigetek

en: (555) 555-5555
hu: 06-1-123-4567

en: (DEMO) This event has been postponed.
hu: (DEMO) Ezt az eseményt elhalasztották.

en: (Estimated time: %1$s minute)
hu: (Becsült idő: %1$s perc)

en: (Estimated time: %1$s minutes)
hu: (Becsült idő: %1$s perc)

en: (Event Tickets Plus)
hu: (Eseményjegyek Plus)

en: (Untitled Venue)
hu: (Névtelen helyszín)

en: (Untitled)
hu: (Névtelen)

en: (click here for details)
hu: (kattintson ide a részletekért)

en: (do not override)
hu: (ne legyen felülbírálva)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
hu: (összesen _MAX_ bejegyzésből szűrve)

en: * Your system information will only be used by The Events Calendar support team. All information is stored securely. We do not share this information with any third parties.
hu: * Az Ön rendszerinformációit csak az Események Naptár -támogató csoport fogja felhasználni.Az összes információt biztonságosan tárolják.Nem osztjuk meg ezeket az információkat harmadik felekkel.

en: + %d More | + %d More
hu[0]: és még %d
hu[1]: és még %d

en: + Google Map
hu: + Google Térkép

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
hu: 0 = kicsinyítve; 21 = nagyítva.

en: 1 import was scheduled.
hu: Az időzített importálás be lett állítva.

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: 2 years
hu: 2 év

[ctx: 2018 user survey]
en: <strong>The Events Calendar Annual Survey:</strong> share your feedback with our team—%1$s!
hu: <strong>A The Events Calendar Éves Felmérése:</strong> adj visszajelzést a csapatunknak—%1$s!

[ctx: 2018 user survey]
en: take the survey now
hu: felmérés kitöltése most

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 3 years
hu: 3 év

en: 41st Street
hu: Városliget

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 72 hours
hu: 72 óra

en: 9 months
hu: 9 hónap

en: : Selected %d rows
hu: : %d sor kiválasztva

en: : Selected 1 row
hu: : 1 sor kiválasztva

en: : activate to sort column ascending
hu: : aktiváld az oszlop növekvő sorrendben való rendezéséhez

en: : activate to sort column descending
hu: : aktiváld az oszlop csökkenő sorrendben való rendezéséhez

en: <b>%1$s</b> requires <b>PHP %2$s</b> or higher. | <b>%1$s</b> require <b>PHP %2$s</b> or higher.
hu[1]: A(z) <b>%1$s</b> <b>PHP %2$s</b> vagy magasabb verziójú környezetet igényel.

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %1$s with the purchase of any of our premium plugins (like %2$s). Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays.
hu: <strong>Még gyorsabb segítséget keresel?</strong> %1$s bármelyik prémium bővítményünk megvásárlásával (például %2$s). Szerezz be egy licencet és közvetlenül kapcsolatba léphetsz velünk, és hétköznapokon 24-48 órán belül várhatsz választ.

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %s with the purchase of any of our premium plugins. Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays
hu: <strong>Még gyorsabb segítséget keresel?</strong> %s bármelyik prémium bővítményünk megvásárlásával. Vegyél egy licencet és közvetlenül kapcsolatba léphetsz velünk, és hétköznapokon 24-48 órán belül várhatsz választ

en: A Google Map API KEY is required to view the map
hu: Egy Google Map API kulcs szükséges a térkép megjelenítéséhez

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
hu: Minden szükséges dizájnelemet és stílust tartalamzó sablon az eseményeidnek.

en: A link to a particular %s category.
hu: Link egy adott %s kategóriához.

en: A link to a particular %s.
hu: Egy link egy adott %s -hoz.

en: A list of links to the term own, archive and parent REST URL
hu: A kifejezés saját, archív és szülő REST URL-jeinek listája

[ctx: A message shown in the mobile version when a day without events is selected.]
en: There are no events on this day.
hu: Nincsenek események ezen a napon.

[ctx: A message to indicate there are no upcoming events.]
en: There are no upcoming %1$s.
hu: Nincsenek jövőbeni %1$s.

[ctx: A mock venue name for the widget preview]
en: Mock Venue
hu: Rövid helyszínnév

[ctx: A mock venue name for the widget preview]
en: Mock Venue 2
hu: Rövid helyszínnév 2

en: A new look for The Events Calendar is here!
hu: Megérkezett a The Events Calendar új külseje!

en: A non-UTC time zone is required.
hu: Nem UTC időzóna szükséges.

en: A problem stopped the time zone update process from completing. Please refresh and try again.
hu: Egy probléma miatt a befejezés előtt leállt az időzóna frissítési folyamat. Frissítsd az oldalt és próbáld újra.

en: A record already exists with these settings, %1$s.
hu: Már létezik adat ezekkel a beállításokkal, %1$s.

en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik egy szükséges paraméter vagy egy input paraméter rossz formátumú

en: A sorted array of all the numeric values for the cost
hu: A költség összes számértékének rendezett tömbje

en: A valid license has been entered by your network administrator.
hu: A hálózati adminisztrátor megadott egy érvényes licensz kulcsot.

en: A valid license key is required for support and updates
hu: Egy érvényes licensz szükséges a támogatáshoz és frissítésekhez

en: A venue with the specified post ID does not exist.
hu: Nem létezik helyszín a megadott bejegyzés azonosítóval (ID).

en: A warning was generated while fetching the results from your import:
hu: Egy figyelmeztetés érkezett, amíg az importálásod eredményét lekértük:

en: AI Chatbot
hu: AI chatbot

[ctx: AI Chatbot notice title]
en: Our AI Chatbot is here to help you
hu: AI chatbotunk itt van, hogy segítsen neked

[ctx: AI Chatbot section paragraph]
en: You have questions? The TEC Chatbot has the answers.
hu: Van kérdéseid?A TEC chatbotnak megvan a válasza.

[ctx: AI Chatbot sidebar header]
en: AI Chatbot
hu: AI chatbot

[ctx: AI Chatbot support sidebar paragraph]
en: Here to provide quick answers to your questions. It’s never been easier to find the right resource.
hu: Itt, hogy gyors választ adjon a kérdéseire.Soha nem volt könnyebb megtalálni a megfelelő erőforrást.

en: API Keys
hu: API kulcsok

[ctx: API connection header]
en: Power Automate
hu: Az energia automatizálása

[ctx: Abbreviation for the miles unit of measure]
en: mi
hu: mérföld

en: Accent Color
hu: Kiemelés színe

en: Access more event sources and automatic imports!
hu: Férj hozzá több esemény forráshoz és automata importáláshoz!

en: Action-based Logger
hu: Akció-alapú fakitermelő

[ctx: Actions header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Actions
hu: Cselekedetek

[ctx: Actions header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Actions
hu: Cselekedetek

[ctx: Actions header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Actions
hu: Cselekedetek

[ctx: Actions header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Actions
hu: Cselekedetek

en: Activate
hu: Aktiválás

en: Activate %s
hu: %s aktiválása

en: Activate Block Editor for Events
hu: Blokkszerkesztő bekapcsolása az eseményekhez

en: Activate Event Tickets
hu: Aktiválja az Event Tickets bővítményt

en: Activate Plugin
hu: Bővítmény bekapcsolása

en: Activate the Event Tickets Plugin for me.
hu: Aktiválja nekem az eseményjegyek pluginját.

en: Active
hu: Aktív

en: Active Users:
hu: Aktív felhasználók:

en: Add %s
hu: %s hozzáadása

en: Add Button Text
hu: Gomb szöveg hiányzik

en: Add Commerce Tools
hu: Adjon hozzá kereskedelmi eszközöket

en: Add Content Restriction
hu: Tartalomkorlátozás hozzáadása

en: Add Cost Currency Symbol
hu: Költség -valuta szimbólum hozzáadása

en: Add Courses
hu: Tanfolyamok hozzáadása

en: Add Description...
hu: Leírás hozzáadása...

en: Add Donations
hu: Adományok adása

en: Add Event & Attendee Info to WooCommerce Order Details
hu: Esemény és a résztvevők adatainak hozzáadása a WooCommerce megrendelés részleteihez

en: Add Event Categories in document settings
hu: Eseménykategóriák hozzáadása a dokumentum beállításoknál

en: Add Event Website
hu: Esemény honlapjának hozzáadása

en: Add Google Maps Display and Link Options
hu: Adja hozzá a Google Maps megjelenítését és a link lehetőségeit

en: Add HTML after event content
hu: HTML hozzáadása az esemény tartalma után

en: Add HTML before event content
hu: HTML hozzáadása az esemény tartalma előtt

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add New %s
hu: Új %s

en: Add New %s Category
hu: Új %s kategória hozzáadása

en: Add New Aggregator Record
hu: Új Aggregátor adat hozzáadása

en: Add New Calendar Embed
hu: Adjon hozzá új naptár beágyazását

en: Add New Single Event Template
hu: Adjon hozzá új egyetlen esemény sablont

en: Add Organizer
hu: Adja hozzá a szervezőt

en: Add Phone
hu: Telefon hozzáadása

en: Add Price
hu: Ár hozzáadása

en: Add Security
hu: Adjon hozzá biztonságot

en: Add Starter Templates
hu: Adjon hozzá indító sablonokat

en: Add Venue
hu: Adja hozzá a helyszínt

en: Add a Featured Image from the Document Settings sidebar
hu: Adjon hozzá egy kiemelt képet a Dokumentumbeállítások oldalsávból

en: Add an event organizer for your events. You can display this information for your event attendees on your website.
hu: Adjon hozzá egy rendezvényszervezőt az eseményeihez.Megjelenítheti ezeket az információkat az esemény résztvevői számára a webhelyén.

en: Add another %s
hu: Még egy %s hozzáadása

en: Add email
hu: Email hozzáadása

en: Add existing Organizer
hu: Létező szervező hozzáadása

en: Add keywords by displaying linked tags.
hu: Kulcsszavak hozzáadása a kapcsolódó címkék megjelenítésével

en: Add license key
hu: Licenckulcs hozzáadása

en: Add me to the list
hu: Adj hozzá a listához

en: Add more sources
hu: Forrás hozzáadása

en: Add new event
hu: Új esemény hozzáadása

en: Add or Find
hu: Hozzáadás vagy keresés

en: Add or find a venue
hu: Helyszín hozzáadása vagy keresése

en: Add or find an organizer
hu: Szervező hozzáadása vagy keresése

en: Add tags in document settings
hu: Cimkék hozzáadása a dokumentum beállításban

en: Add tickets and RSVP to any post
hu: Adjon hozzá jegyeket és RSVP -t bármely bejegyzéshez

en: Add to Calendar
hu: Mentés a naptárba

en: Add to Calendar Button
hu: Mentés a naptár gombhoz

en: Add to Google Calendar
hu: Hozzáadás a Google Naptárhoz

en: Add to calendar
hu: Hozzáadom a naptáramhoz

en: Add to iCalendar
hu: Hozzáadás iCalendar-hoz

en: Add website
hu: Honlap hozzáadása

en: Add your first event organizer
hu: Adja hozzá az első rendezvényszervezőt

en: Add your first event venue
hu: Adja hozzá az első rendezvény helyszínét

en: Additional Content
hu: További tartalom

en: Additional Functionality
hu: További funkciók

[ctx: Additional content settings section header]
en: Additional Content
hu: További tartalom

en: Additional views
hu: További nézetek

en: Address
hu: Cím

en: Address Text
hu: Cím szövege

en: Address:
hu: Cím:

en: Adds a new settings panel in Events > Settings that gives more control over the ticket and rsvp emails that are sent to attendees after registration.
hu: Új beállítási panelt ad hozzá az Események> Beállításokhoz, amely nagyobb irányítást biztosít a jegy és az RSVP e -mailek felett, amelyeket a regisztráció után a résztvevőknek küldenek.

en: Adjust Appearance
hu: Megjelenés beállítása

en: Adjust Label
hu: Címke beállítása

en: Adjust colors, fonts, and more with the WordPress Customizer.
hu: Állítsd be a színeket, betűkészleteket, stb. a WordPress Customizer-ben.

en: Adjust your timezone
hu: Időzóna beállítása

en: Advanced Google Maps functionality
hu: Fejlett Google Térkép funkciók

en: Advanced event filtering
hu: Fejlett eseményszűrés

en: Afghanistan
hu: Afganisztán

en: After
hu: Után

[ctx: Ajax error message.]
en: The provided nonce is not valid.
hu: A megadott nonce nem érvényes.

en: Alaska
hu: Alaszka

en: Albania
hu: Albánia

en: Algeria
hu: Algéria

en: Alignment
hu: Igazítás

en: All
hu: Összes

en: All %s
hu: Összes %s

en: All %s Categories
hu: Összes %s kategória

en: All Aggregator Records
hu: Minden Aggregator adat

en: All Categories
hu: Minden kategória

en: All Day
hu: Egész nap

en: All Day Event
hu: Egész napos esemény

en: All Events
hu: Minden esemény

en: All Extensions
hu: Minden kiterjesztés

en: All FAQs
hu: Minden GYIK

en: All Solutions
hu: Minden megoldás

en: All Tags
hu: Minden címke

en: All calendar and event pages
hu: Minden naptár és esemény oldal

en: All data present within a CSV or ICS file and external URLs (for events, venues, organizers, and tickets)
hu: Minden adat, ami CSV vagy ICS fájlokban és külső URL-eken (események, helyszínek, szervezők és jegyek)

en: All day
hu: Egész nap

[ctx: All day label for event]
en: All day
hu: Egész nap

en: All information (data) is retained in the local database indefinitely, unless otherwise deleted.
hu: Törlés hiányában minden információ (adat) a helyi adatbázisban határozatlan ideig megmarad.

en: All items on this page were selected.
hu: Az oldalon található összes elem ki lett választva.

en: All notifications marked as read
hu: Az összes értesítés, amelyet olvasásként jelöltek meg

en: All of our premium events management plugins at a deep discount.
hu: Az összes prémium eseménykezelő beépülő modul mély kedvezményes.

en: All scheduled imports are currently suspended, and no events will be imported.
hu: Jelenleg minden ütemezett importálás fel van függesztve, és nem lesznek események importálva.

en: All-day Events
hu: Egész napos események

en: Allow users to search for events by category, tag, venue, organizer, day of the week, time of day, and price.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy kategória, címke, helyszín, szervező, a hét napja, a napszak és az ár alapján keressenek eseményeket.

en: Already Installed
hu: Már telepítve van

en: Alter the displayed text for the event website link.
hu: Az esemény webhely hivatkozásának megjelenített szövegének módosítása.

en: Alternative photo view
hu: Alternatív fényképnézet

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: An Array containing the lineage of where this event comes from, this should not change after the event is created.
hu: Az esemény származási helyének vonalát tartalmazó tömb, amely az esemény létrehozása után nem változhat.

en: An Array containing the lineage of where this organizer comes from, this should not change after the organizer is created.
hu: A szervező származási helyének vonalát tartalmazó tömb, amely a szervező létrehozása után nem változhat.

en: An Unknown error occurred
hu: Ismeretlen hiba történt

en: An array of each component of the event end date
hu: Az esemény záró dátumának alkotóelemeiből álló tömb

en: An array of each component of the event end date in UTC time
hu: Az esemény UTC időbeli záró dátumának alkotóelemeiből álló tömb

en: An array of each component of the event start date
hu: Az esemény kezdő dátumának alkotóelemeiből álló tömb

en: An array of each component of the event start date in UTC time
hu: Az esemény UTC időbeli kezdő dátumának alkotóelemeiből álló tömb

en: An email marketing solution for events and the people running them
hu: E-mail marketing megoldás eseményekhez és az azokat irányító személyeknek

[ctx: An error message that the description or user is missing when creating access information for an integration connection.]
en: Description or User missing. Please add a description and select a user before create the access information.
hu: Hiányzó leírás vagy a felhasználó.Kérjük, adjon hozzá egy leírást, és válassza ki a felhasználót, mielőtt létrehozná a hozzáférési információkat.

[ctx: An error message that the description or user is missing when generating a key pair for Zapier.]
en: Description or User missing. Please add a description and select a user before generating a key pair.
hu: Hiányzó leírás vagy a felhasználó.Kérjük, adjon hozzá egy leírást, és válassza ki a felhasználót, mielőtt kulcspárt generálna.

[ctx: An error raised in the context of an API integration.]
en: The post ID is missing from the request.
hu: A kérésből hiányzik a posta azonosítója.

en: An event category with the specified term ID does not exist.
hu: Nem létezik eseménykategória a megadott azonosítóval.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (12-hour) is not valid. Make sure it is from 1 to 12.
hu: Egy olyan esemény, amelynek utáni metaértéke `%s` óra (12 óra), nem érvényes. Győződjön meg arról, hogy 1 és 12 között van.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (24-hour) is not valid. Make sure it is from 0 to 23.
hu: Egy olyan esemény, amelynek utáni metaértéke `%s` óra (24 órás), nem érvényes. Győződjön meg arról, hogy 0 és 23 között van.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (am/pm) is not valid. Make sure it is from 1 to 12.
hu: Egy olyan esemény, amelynek utáni metaértéke `%s` óra (AM/PM) nem érvényes. Győződjön meg arról, hogy 1 és 12 között van.

en: An event having a post meta value of `%s` meridian is not valid. Make sure it is either `am` or `pm`, or remove it entirely if using the 24-hour format.
hu: Egy olyan esemény, amelynek utáni metaértéke `%s` meridián, nem érvényes. Győződjön meg arról, hogy az „am” vagy a „pm”, vagy távolítsa el teljesen, ha a 24 órás formátumot használja.

en: An event having a post meta value of `%s` minutes is not valid. Make sure it is from 0 to 59.
hu: Egy olyan esemény, amelynek post meta értéke `%s` perc, nem érvényes. Győződjön meg arról, hogy 0 és 59 között van.

en: An event tag with the specified term ID does not exist.
hu: A megadott kifejezés azonosítóval rendelkező eseménycímke nem létezik.

en: An event with the specified ID does not exist.
hu: A megadott azonosítóval rendelkező esemény nem létezik.

en: An invalid frequency was used when trying to create this scheduled import.
hu: Érvénytelen frekvenciát használtunk, amikor megpróbálták létrehozni ezt az ütemezett importot.

en: An invalid import type was used when trying to create this import record.
hu: Érvénytelen import típus lett megadva az import adat létrehozásakor.

en: An organizer with the specified event does not exist.
hu: A megadott eseménygel rendelkező szervező nem létezik.

en: And if you skip this, that's okay! %1$s will still work just fine.
hu: Ha kihagyod ezt, semmi gond! %1$s továbbra is működni fog.

en: And if you skip this, that’s okay! Our products still work just fine.
hu: És ha kihagyja ezt, akkor ez rendben van!Termékeink továbbra is jól működnek.

en: Antarctica
hu: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
hu: Antigua és Barbuda

en: Appends the time zone to the end of event scheduling information &ndash; this can be useful when you have events in numerous different time zones.
hu: Hozzáfűzi az időzónát az esemény időpontjának végéhez &ndash; ez akkor hasznos, ha több különböző időzónában is van eseményed.

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Apply Filters
hu: Alkalmazza a szűrőket

en: Apr
hu: Ápr

en: April
hu: április

en: Are you planning to sell tickets to your events?
hu: Tervezi, hogy jegyeket ad el az eseményeire?

en: Are you sure you want to reverse the recurring event system migration process?
    
    - You will no longer be able to use the new recurring event and Series features.
    - All event edits you have made since migration will be lost.
    - As with migration, you will not be able to edit events or calendar options during this process and some frontend actions will be paused.
    - Reverse migration should take less time than the original migration, but there is no time estimate available.
hu: Biztos, hogy vissza akarja fordítani az ismétlődő eseményrendszer áttelepítési folyamatát?
    
    - A továbbiakban nem fogja tudni használni az új ismétlődő esemény és sorozat funkciókat.
    - Az áttelepítés óta az eseményeken végzett összes változtatás elveszik.
    - Az áttelepítéshez hasonlóan a folyamat során nem lesz lehetőség az események vagy a naptárbeállítások szerkesztésére, és néhány frontend művelet szünetelni fog.
    - Az áttlepítés visszafordítása kevesebb időt vesz igénybe, mint az eredeti áttelepítés, de nem áll rendelkezésre becsült idő.

en: Argentina
hu: Argentína

en: Armenia
hu: Örményország

en: Arts in the Park
hu: Művészet a parkban

en: Ask our AI Chatbot anything
hu: Kérdezd meg bármit az AI chatbotunkat

en: Ask the site administrator to edit the %s slug
hu: Kérd meg az adminisztrátort, hogy változtassa meg a %s keresőbarát hivatkozást (slug-ot)

en: Asynchronous
hu: Aszinkron

en: Attach calendar invites (.ics) to the RSVP email.
hu: Csatolja a naptár meghívásait (.ICS) az RSVP e -mailhez.

en: Attach calendar invites (.ics) to the ticket email.
hu: Csatolja a naptár meghívásait (.ICS) a jegy e -mailhez.

en: Attendee reports
hu: Résztvevői jelentések

en: August
hu: augusztus

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Australian Dollar
hu: Ausztrál dollár

en: Austria
hu: Ausztria

en: Authorize Promoter
hu: Engedélyezze a promótert

en: Auto-Publish Events Submitted By Logged-In Users
hu: A bejelentkezett felhasználók által beküldött események automatikus közzététele

en: Automate email touchpoints
hu: Automatizálja az e -mail érintkezési pontokat

en: Automated imports for your calendar
hu: Automatizált behozatal a naptárhoz

en: Automatic Updates
hu: Automatikus frissítések

en: Automatic imports will be paused until migration is complete.
hu: Az automatikus importálás szünetel, amíg az áttelepítés be nem fejeződik.

en: Automatically import your events
hu: Automatikusan importálja az eseményeket

en: Available %s
hu: Elérhető %s

en: Average Number of Attendees per Event
hu: A résztvevők átlagos száma eseményenként

en: Azerbaijan
hu: Azerbajdzsán

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Bahamas
hu: Bahama-szigetek

en: Bahrain
hu: Bahrein

en: Bangladesh
hu: Banglades

en: Be up to date with the latest updates, fixes and features for The Events Calendar.
hu: Legyen naprakész az események naptárának legfrissebb frissítéseivel, javításaival és funkcióival.

en: Beautiful display options for your favorite photos.
hu: Gyönyörű megjelenítési lehetőségek kedvenc fotóidhoz.

en: Before
hu: Előtt

en: Belarus
hu: Fehéroroszország

en: Between
hu: Között

en: Bhutan
hu: Bhután

en: Blend Mode
hu: Keverési mód

en: Block Editor enabled for %1$s
hu: Blokk -szerkesztő engedélyezve a %1$s számára

en: Blue Steel
hu: Kék acél

en: Bolivia
hu: Bolívia

en: Border Color
hu: Szegély színe

en: Border Radius
hu: Sorrendi sugár

en: Bosnia and Herzegovina
hu: Bosznia-Hercegovina

en: Bottom Center
hu: Alsó középpont

en: Bottom Left
hu: Bal alsó rész

en: Bottom Right
hu: Jobb alsó

en: Bouvet Island
hu: Bouvet-sziget

en: Brazil
hu: Brazília

en: Brazilian Real
hu: Brazil valódi

en: British Indian Ocean Territory
hu: Brit Indiai-óceáni Terület

en: British Pound
hu: Brit font

en: Browse Extensions
hu: Kiegészítők böngészése

en: Brunei Darussalam
hu: Brunei

en: Build better WordPress websites with Kadence.
hu: Készítsen jobb WordPress webhelyeket Kadence -vel.

en: Built with developers in mind.
hu: A fejlesztők szem előtt tartásával készült.

en: Bulgaria
hu: Bulgária

en: Bulk Actions
hu: Csoportművelet

en: Button Color
hu: Gomb színe

en: Button Styles
hu: Gombstílus

en: Button Styles on Hover
hu: Gombstílusok ráhúzáskor

[ctx: Button on Ticket Email]
en: Add event to Google Calendar
hu: Esemény hozzáadása a Google Naptárhoz

[ctx: Button on Ticket Email]
en: Add event to iCal
hu: Adjon hozzá eseményt az ICal -hoz

[ctx: Button text for copying the acess_token.]
en: Copy
hu: Másolat

[ctx: Button text for copying the consumer id or secret.]
en: Copy
hu: Másolat

[ctx: Button to manage opt in status]
en: Manage my data sharing consent
hu: Kezelje az adatmegosztási hozzájárulásomat

en: Buy Event Aggregator
hu: Vásároljon rendezvény aggregátort

en: Buy Event Aggregator to access more event sources and automatic imports!
hu: Vásárolja meg az Esemény összesítőt, hogy további eseményforrásokhoz és automatikus importhoz érjen el!

en: By date range
hu: Dátum tartomány alapján

en: By number of events
hu: Események száma alapján

en: C&ocirc;te d'Ivoire
hu: Elefántcsontpart

en: CSV File
hu: CSV fájl

en: CSV File Formatting and Examples
hu: CSV fájl formázása és példák

en: CSV Import Settings
hu: CSV importálási beállítások

en: Calendar
hu: Naptár

en: Calendar & Ticket Shortcodes
hu: Naptár és jegy rövid kódok

en: Calendar Date Bar Color
hu: Naptári dátum bár színe

en: Calendar Embed draft updated.
hu: A naptár beágyazási tervezete frissítve.

en: Calendar Embed published.
hu: A naptár beágyazása közzétett.

en: Calendar Embed restored to revision from %s.
hu: A naptár beágyazása a %s -ről való felülvizsgálatra helyreáll.

en: Calendar Embed saved.
hu: A naptár beágyazása mentve.

en: Calendar Embed scheduled for: %s.
hu: Naptár beágyazása: %s.

en: Calendar Embed submitted.
hu: Naptár beágyazása benyújtva.

en: Calendar Embed updated.
hu: A naptár beágyazása frissítve.

en: Calendar Embeds
hu: Naptár beágyazása

en: Calendar Header Color
hu: Naptár fejléc színe

en: Calendar Highlight Color
hu: Naptár kiemelése szín

en: Calendar Table Color
hu: Naptár asztal színe

en: Calendar Views
hu: Naptár nézetek

[ctx: Calendar display display settings header]
en: Calendar Display
hu: Naptári kijelző

[ctx: Calendar display settings header]
en: Calendar
hu: Naptár

en: Calendar embed published privately.
hu: A naptár beágyazása magántulajdonban.

en: Calendar embed published.
hu: A naptár beágyazása közzétett.

en: Calendar embed reverted to draft.
hu: A naptár beágyazása visszatért a tervezethez.

en: Calendar embed scheduled.
hu: Naptár beágyazása ütemezett.

en: Calendar embed trashed.
hu: A naptár beágyazása eldobott.

en: Calendar embed updated.
hu: A naptár beágyazása frissítve.

en: Calendar invites
hu: Naptár meghívása

en: Calendar links
hu: Naptár linkek

en: Calendar of %s
hu: %s naptár

en: Calendar powered by %s
hu: A naptárt a(z) %s hajtja

[ctx: Calendar template display settings header]
en: Calendar Template
hu: Naptársablon

en: Calendar widget areas
hu: Naptári widget területek

en: Calendars, ticketing, and powerful WordPress tools to manage your events from start to finish.
hu: Naptárak, jegyvásárlás és hatékony WordPress eszközök az események elejétől a végéig történő kezeléséhez.

en: California
hu: Kalifornia

[ctx: Call to action to use The Events Calendar Help Chatbot.]
en: You have questions? The TEC Chatbot has the answers.
hu: Van kérdéseid?A TEC chatbotnak megvan a válasza.

en: Cambodia
hu: Kambodzsa

en: Cameroon
hu: Kamerun

en: Can I have a seating chart associated with my tickets?
hu: Lehet-e ülésrendet létrehozni a jegyeimhez?

en: Can I have more than one calendar?
hu: Lehet egynél több naptáram?

en: Canada
hu: Kanada

en: Canadian Dollar
hu: Kanadai dollár

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cancel Migration
hu: A migráció törlése

en: Cancel Migration Preview
hu: A migrációs előnézet törlése

en: Cancelation complete.
hu: A törlés teljes.

en: Cancelation in progress
hu: A megszakítás folyamatban

[ctx: Canceled label for filter bar to hide canceled events.]
en: Hide canceled events
hu: Lemondott események elrejtése

[ctx: Canceled label.]
en: Canceled
hu: Lemondott

en: Cannot look for Terms without a taxonomy
hu: Nem lehet Kifejezést keresni taxonómia nélkül

en: Cannot set %s as the current logging engine
hu: A(z) %s beállítása naplózó motornak nem lehetséges

en: Cape Verde
hu: Zöld-foki-szigetek

[ctx: Capitalized label for the event website link.]
en: View %s Website
hu: Tekintse meg a %s weboldalát

[ctx: Capitalized label for the organizer website link.]
en: View %s Website
hu: Tekintse meg a %s weboldalát

[ctx: Capitalized label for the venue website link.]
en: View %s Website
hu: Tekintse meg a %s weboldalát

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category
hu: Kategória

en: Category:
hu: Kategória:

en: Cayman Islands
hu: Kajmán-szigetek

en: Center
hu: Középen

en: Center Center
hu: Középen középre

en: Center Left
hu: Középen balra

en: Center Right
hu: Középen jobbra

en: Central African Republic
hu: Közép-afrikai Köztársaság

en: Central Park
hu: Városliget

en: Certain data may be exported or removed upon users’ requests via the existing Exporter or Eraser. Please note, however, that several “edge cases” exist in which we are unable to perfect the gathering and export of all data for your end users. We suggest running a search in your local database, as well as within the WordPress Dashboard, in order to identify all data collected and stored for your specific user requests.
hu: Bizonyos adatok exportálhatók vagy eltávolíthatók a felhasználók kérései alapján a meglévő exportőrön vagy radíron keresztül.Felhívjuk figyelmét, hogy számos „éles eset” létezik, amelyekben nem tudjuk tökéletesíteni az összes adat összegyűjtését és exportálását a végfelhasználók számára.Javasoljuk, hogy futtasson egy keresést a helyi adatbázisban, valamint a WordPress irányítópulton belül annak érdekében, hogy azonosítsa az összes összegyűjtött és tárolt adatot az Ön konkrét felhasználói kéréseihez.

en: Chad
hu: Csád

en: Change "Events" to "Webinars," or "Venues" to "Livestream," or "Organizers" to "Hosts." Tailor your calendar for virtual events and meetings.
hu: Módosítsa az „Események” elemet „Webináriumok”-ra, a „Helyszínek”-et „Élő közvetítés”-re, vagy a „Szervezők”-et „Vendéglátók”-ra. Szabja naptárát virtuális eseményekhez és találkozókhoz.

en: Change Event Update Authority
hu: Változtassa meg az eseményfrissítési hatóságot

en: Check for updates
hu: Ellenőrizze a frissítéseket

en: Check our Knowledgebase
hu: Tekintse meg a tudásbázisunkat

en: Check out Event Aggregator
hu: Nézze meg az Esemény összesítőjét

en: Check out Event Aggregator.
hu: Ismerd meg az Event Aggregatort.

en: Check out our %s for developers.
hu: Ebben segít a fejlesztőknek szánt %s. Nézd meg.

en: Check out our Community add-on
hu: Nézze meg a közösségi kiegészítőt

en: Check out our Filter Bar add-on
hu: Tekintsd meg Filter Bar bővítményünket

en: Check out our suite of add-ons
hu: Tekintsd meg az elérhető kiegészítőket

en: Check out the %savailable add-ons%s.
hu: Nézze meg az %selérhető bővítményeket%s.

en: Check out the available add-ons.
hu: Nézze meg a rendelkezésre álló kiegészítőket.

en: Check out the guide
hu: Nézze meg az útmutatót

en: Check this box if you wish to override the network license key with your own
hu: Jelöld be ezt a négyzetet, ha a hálózati licenc kulcsot felül akarod írni a sajátoddal

en: Check this to cache your month view HTML in transients, which can help improve calendar speed on sites with many events. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">Read more</a>.
hu: Engedélyezéskor a hónap nézet HTML-je tranziensekben kerül gyorsítótárazásra, ami gyorsíthat a naptár megjelenítésének sebességén sok eseményt tartalmazó oldalak esetében. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">További információ</a>.

en: Check to enable maps for events and venues.
hu: Jelöld be a térképek engedélyezéséhez.

en: Check your Event Aggregator Service Status on the
hu: Ellenőrizze az esemény aggregátor szolgáltatási állapotát a

en: Check your license key
hu: Ellenőrizze a licensz kulcsot

en: China
hu: Kína

en: Chinese Yen (¥)
hu: Kínai jen (¥)

en: Chinese Yuan (元)
hu: Kínai jüan (元)

en: Choose File
hu: Fájl kiválasztása

en: Choose File:
hu: Fájl kiválasztása:

en: Choose a CSV file
hu: CSV fájl kiválasztása

en: Choose a status for the event(s) to be imported with and/or define an Event Category to automatically assign. An assigned category will be added to the event in addition to any Event Categories from the import source.
hu: Válassz egy státuszt az importált eseményeknek és / vagy adj meg egy automatikusan hozzárendelendő eseménykategóriát. Az itt kiválasztott kategória hozzá lesz adva a forrásban megadott eseménykategóriákhoz.

en: Choose where you are importing from.
hu: Válassza ki, ahonnan importál.

en: Choose whether to open the link in the same window or a new window.
hu: Válassza ki, hogy ugyanabban az ablakban vagy egy új ablakban nyissa meg a hivatkozást.

en: Choosing a UTC timezone for your site or individual events may cause problems when importing events or with Daylight Saving Time. %1$s
hu: Az UTC időzóna kiválasztása a webhelyére vagy az egyéni eseményekre problémákat okozhat események importálásakor vagy a nyári időszámítás során. %1$s

en: Christmas Island
hu: Karácsony-sziget

en: City
hu: Város

en: City:
hu: Település:

en: Clear
hu: Kiürít

en: Clear Selection.
hu: Kiválasztás törlése.

[ctx: Clears a Zapier endpoint queue.]
en: Clear Queue
hu: Egyértelmű sor

[ctx: Clears a integration endpoint queue.]
en: Clear Queue
hu: Egyértelmű sor

en: Click here
hu: Kattints ide

en: Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
hu: Kattints a gombra az egyező helyszínek és szervezők automatikus összevonásához.

en: Click to toggle datepicker
hu: Kattints a dátum választó ki-/bekapcsolásához

en: Click to view a Google Map
hu: Kattints ide a Google Térkép megjelenítéséhez

en: Close icon
hu: Zárja be az ikont

en: Close settings navigation
hu: A beállítások bezárása navigáció

en: Close sidebar
hu: Bezárja az oldalsávot

en: Close this dialog window
hu: Párbeszédablak bezárása

en: Close this modal window
hu: Párbeszédablak bezárása

en: Cocos (Keeling) Islands
hu: Kókusz- (Keeling-)szigetek

en: Collect RSVPs and sell tickets
hu: Gyűjtsön RSVP-ket és adjon el jegyeket

en: Collectivity of Saint Martin
hu: Saint-Martin közössége

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Color
hu: Szín

en: Color Dodge
hu: Színes Dodge

en: Column Mapping:
hu: Oszlop leképezés:

en: Common Error Messages
hu: Gyakori hibaüzenetek

en: Common Issues
hu: Általános kérdések

en: Common Problems
hu: Általános problémák

[ctx: Common issues section title]
en: Common issues
hu: Általános kérdések

en: Community
hu: Közösség

en: Community Events
hu: Közösségi események

en: Community Manager Bundle
hu: Közösségi menedzser

en: Community Shortcodes
hu: Közösségi rövid kódok

en: Comoros
hu: Comore-szigetek

en: Compact date format
hu: Tömör dátum formátum

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
hu: Az összehasonlítás érvényesítése sikertelen volt, mert nem lett megadva összehasonlítási érték erre a mezőre: %s

en: Completed!
hu: Kész!

en: Configurable set of filters
hu: Konfigurálható szűrőkészlet

en: Configure Settings
hu: Beállítások

en: Configuring Paypal for Tickets
hu: A PayPal konfigurálása jegyekhez

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Confirm your upgrade
hu: A frissítés megerősítése

en: Congo
hu: Kongó

en: Congo, Democratic Republic of the
hu: Kongói Demokratikus Köztársaság

en: Congratulations! You are up to date.
hu: Gratulálok!Naprakész vagy.

en: Connect to Eventbrite
hu: Kapcsolódás az Eventbrite-hoz

en: Connect to Meetup
hu: Kapcsolódás a Meetup-hoz

en: Connected to %s
hu: Csatlakozva ehhez: %s

[ctx: Connection authorization error for account user not loading.]
en: Selected user could not be loaded.
hu: A kiválasztott felhasználót nem lehetett betölteni.

[ctx: Connection authorization error for no account permissions.]
en: Account is missing permissions.
hu: A számla hiányoznak az engedélyek.

[ctx: Connection authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer Secret is required to authorize your connection.
hu: A Consumer Secretre szükség van a kapcsolat felhatalmazására.

[ctx: Connection authorization error for no user selected.]
en: Account is missing a user, please select one and try again..
hu: A fiók hiánya hiányzik a felhasználóból, kérjük, válassza ki az egyet, és próbálkozzon újra ..

[ctx: Connection authorization error for the consumer secrets not matching.]
en: Consumer Secret does not match.
hu: A Consumer Secret nem egyezik.

[ctx: Connection deleted success message.]
en: Connection was successfully deleted
hu: A kapcsolat sikeresen törölte

[ctx: Connection is missing a user message.]
en: Connection is missing a user id.
hu: A kapcsolat hiányzik a felhasználói azonosítóból.

[ctx: Connection is missing information to delete failure message.]
en: Connection was not deleted, the consumer id or the API Key information were not found.
hu: A kapcsolatot nem törölték, a fogyasztói azonosító vagy az API kulcsinformációit nem találták.

en: Connection timed out while transferring the feed. If you are dealing with large feeds you may need to customize the tribe_aggregator_connection_timeout filter.
hu: A csatlakozás időzített, miközben átvi a takarmányt.Ha nagy hírcsatornákkal foglalkozik, akkor lehet, hogy testreszabnia kell a Tribe_aggregator_connection_timeout szűrőt.

[ctx: Consumer id and secret only show once help text for Power Automate API.]
en: Please copy the consumer id and secret below. Once you leave the page they will no longer be available.
hu: Kérjük, másolja az alábbiakban a fogyasztói azonosító és a titkot.Miután elhagyta az oldalt, már nem lesz elérhető.

[ctx: Consumer id and secret only show once help text for Zapier API.]
en: Please copy the consumer id and secret below. Once you leave the page they will no longer be available.
hu: Kérjük, másolja az alábbiakban a fogyasztói azonosító és a titkot.Miután elhagyta az oldalt, már nem lesz elérhető.

[ctx: Contact support link]
en: Contact support
hu: Kapcsolattartó támogatás

[ctx: Contact support paragraph]
en: If you still need help contact us. Our Support team is available to help you out 5 days a week:
hu: Ha továbbra is segítségre van szüksége, vegye fel velünk a kapcsolatot.Támogató csapatunk rendelkezésre áll, hogy segítsen Önnek a heti 5 napon:

en: Contact your Host or your system administrator and ask to upgrade to the latest version of PHP.
hu: Vegye fel a kapcsolatot a szolgáltatójával vagy a rendszergazdával, és kérjen frissítést a PHP legújabb verziójára.

en: Contain
hu: Tartalmaz

en: Content
hu: Tartalom

en: Content Styles
hu: Tartalomstílusok

en: Content Styling
hu: Tartalomstílus

en: Content Type:
hu: Tartalom típusa:

en: Continue
hu: Folytatódik

en: Continue Reading
hu: Bővebben

en: Cook Islands
hu: Cook-szigetek

en: Copy Embed Snippet
hu: Másolja be a beágyazott részletet

en: Copy and paste this code to embed the calendar on your website:
hu: Másolja és illessze be ezt a kódot, hogy beágyazza a naptárt a webhelyére:

[ctx: Copy api key to clipboard instructions]
en: Press "Cmd + C" to copy
hu: A másoláshoz nyomja meg a "CMD + C" gombot

[ctx: Copy api key to clipboard success message]
en: Copied
hu: Másolt

en: Copy the provided url into this field to import the events into your WordPress site.
hu: Másold ki a kiválasztott URL-t ebbe a mezőbe az események WordPress oldaladba való importálásához.

[ctx: Copy to api key clipboard button text.]
en: Copy
hu: Másolat

en: Copy to clipboard
hu: Másolás a vágólapra

[ctx: Copy to clipboard button text.]
en: Copy to clipboard
hu: Másolás a vágólapra

[ctx: Copy to clipboard failed message]
en: Failed to copy.
hu: Nem sikerült másolni.

[ctx: Copy to clipboard instructions]
en: Press "Cmd + C" to copy
hu: Nyomd le a "Cmd + C"-t a másoláshoz

[ctx: Copy to clipboard success message]
en: Copied to Clipboard!
hu: Másolva a vágólapra!

[ctx: Copy to clipboard success message]
en: System info copied
hu: Rendszerinformáció a vágólapra másolva

en: Cost Content
hu: Költség -tartalom

en: Cost Header
hu: Költségfejléc

[ctx: Cost range separator]
en:  –
hu:  -

en: Cost:
hu: Összeg:

en: Could not delete post with ID
hu: Nem törölte a bejegyzést az azonosítóval

en: Could not save %s.
hu: %s mentése nem sikerült.

en: Country
hu: Ország

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
hu: Egy ország soronként a következő formában: <br> US, Egyesült Államok <br> UK, Egyesült Királyság.

en: Country:
hu: Ország:

en: Cover
hu: Borító

en: Create Eventbrite tickets and events right from your WordPress dashboard.
hu: Hozzon létre Eventbrite jegyeket és eseményeket közvetlenül a WordPress irányítópultjáról.

en: Create New %s
hu: Új %s létrehozása

en: Create Organizer
hu: Szervező létrehozása

[ctx: Create a integration connection access token or consumer secret.]
en: Create
hu: Teremt

en: Create a strong call-to-action for attendees to "Join Webinar" instead of only sharing a website address.
hu: Hozzon létre egy erőteljes cselekvési felhívást a résztvevők számára, hogy "csatlakozzanak a Webinarhoz", ahelyett, hogy csak a weboldal címét osztanák meg.

en: Create an Event
hu: Új esemény létrehozása

en: Create an event
hu: Hozzon létre egy eseményt

en: Create or Find a Venue
hu: Készítsen vagy keressen helyszínt

en: Create or Find an Organizer
hu: Készítsen vagy keressen egy szervezőt

en: Created:
hu: Létrehozva:

en: Creating RSVPs
hu: RSVP -k létrehozása

en: Creating Tickets
hu: Jegyek létrehozása

en: Creating Tickets & RSVPs
hu: Jegyek létrehozása és RSVP -k

en: Credentials have been saved
hu: A hitelesítő adatok mentése sikerült

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
hu: Horvátország:

en: Cron-based
hu: Cron alapú

en: Cuba
hu: Kuba

en: Currency
hu: Pénznem

en: Currency Symbol:
hu: Pénznem szimbóluma:

[ctx: Currency settings section header]
en: Currency
hu: Valuta

en: Currency symbol
hu: Valuta szimbólum

en: Currency symbol follows price
hu: A pénznem az ár után jelenik meg

en: Currency symbol follows value
hu: Pénznem szimbóluma az összeg után

en: Currency symbol is invalid.
hu: A valuta szimbólum érvénytelen.

en: Currency symbol is required.
hu: A valuta szimbólumra van szükség.

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
hu: Összeg mögött

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
hu: Összeg előtt

en: Current Page
hu: Aktuális oldal

en: Current usage
hu: Jelenlegi használat

en: Custom
hu: Egyedi

en: Custom Color
hu: Egyedi szín

en: Custom Venue Links
hu: Egyéni helyszín linkek

en: Custom attendee registration fields
hu: Egyéni résztvevők regisztrációs mezők

en: Custom field deleted.
hu: Egyéni mező törölve.

en: Custom field updated.
hu: Egyéni mező frissítve.

en: Custom registration fields
hu: Egyedi regisztrációs mezők

en: Customizable
hu: Testreszabható

en: Customizable ticket template
hu: Testreszabható jegysablon

[ctx: Customization article]
en: Getting started with customization
hu: A testreszabás kezdetének kezdete

[ctx: Customization guides section paragraph]
en: Tips and tricks on making your calendar just the way you want it.
hu: Tippek és trükkök a naptár elkészítéséhez, ahogy csak akarod.

[ctx: Customization guides section title]
en: Customization guides
hu: Testreszabási útmutatók

en: Customize email templates
hu: Szabja személyre az e-mail sablonokat

en: Customize styles and templates
hu: Testreszabhatja a stílusokat és sablonokat

[ctx: Customizer static front page setting]
en: Main %s Page
hu: Fő %s oldal

en: Customizing
hu: Testreszabás

en: Customizing CSS (Video)
hu: A CSS testreszabása (videó)

[ctx: Customizing CSS article]
en: Customizing CSS
hu: A CSS testreszabása

[ctx: Customizing templates article]
en: Customizing template files
hu: A sablonfájlok testreszabása

en: Customizing the Events plugins
hu: Az Events bővítmények testre szabása

en: Cyprus
hu: Ciprus

en: Czech Koruna
hu: Cseh Koruna

en: Czech Republic
hu: Cseh Köztársaság

en: Danish Krone
hu: Dán krone

en: Darken
hu: Sötétít

en: Date
hu: Dátum

en: Date & Time
hu: Dátum és idő

en: Date & Time Content
hu: Dátum és idő tartalom

en: Date & Time Header
hu: Dátum és idő fejléce

en: Date Entry Format
hu: Dátumbejegyzés formátuma

en: Date Lower Boundary
hu: Dátum alsó határ

en: Date Time Separator
hu: Dátum-idő elválasztó

en: Date Time Settings
hu: Dátum-idő beállítások

en: Date Upper Boundary
hu: Dátum felső határ

[ctx: Date and Time settings section header]
en: Date & Time
hu: Dátum és idő

en: Date format
hu: Dátum formátum

en: Date format is invalid.
hu: A dátumformátum érvénytelen.

en: Date format is required.
hu: Dátum formátum szükséges.

en: Date out of range.
hu: Dátum tartományon kívül.

en: Date time separator
hu: Dátum idő elválasztó

en: Date with year format
hu: Dátum évszámmal

en: Date without year format
hu: Dátum évszám nélkül

en: Date:
hu: Dátum:

en: Dates
hu: Dátumok

en: Dates set using the start_date/end_date, starts_*/ends_* are set to start at the specified times. The default behavior is to include the entire days.
hu: A start_date/end_date használatával beállított dátumok a _*/end_* elindulása a megadott időpontokban kezdődik.Az alapértelmezett viselkedés az egész napok beillesztése.

en: Day
hu: Nap

[ctx: Day hover color setting label.]
en: Day Hover
hu: Napi lebeg

en: Day view
hu: Nappali kilátás

en: Debug Bar Plugin
hu: Debug Bar bővítmény

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: December
hu: december

en: Deep Sea
hu: Mélytengeri

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default (uses temporary files)
hu: Alapértelmezett (átmeneti fájlokat használ)

en: Default Event Category
hu: Alapértelmezett esemény kategória

en: Default Events Template
hu: Alapértelmezett esemény sablon

en: Default Google Maps API key
hu: Alapértelmezett Google Maps API kulcs

en: Default Page Template
hu: Alapértelmezett oldal sablon

en: Default Status
hu: Alapértelmezett állapot

en: Default Styles
hu: Alapértelmezett stílus

en: Default currency code
hu: Alapértelmezett pénznemkód

en: Default currency symbol
hu: Alapértelmezett pénznem szimbólum

[ctx: Default description for integration endpoint.]
en: No description provided
hu: Nincs leírás

[ctx: Default error message for system info optin]
en: Something has gone wrong!
hu: Valami nem sikerült!

en: Default stylesheet used for events templates
hu: Esemény sablonokhoz használt alapértelmezett stíluslap

en: Default view
hu: Alapértelmezett nézet

en: Define the date, time, and duration for your event.
hu: Határozza meg az eseményének a dátumát, időpontját és időtartamát.

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Permanently
hu: Végleges törlés

en: Delete this
hu: Törlés

en: Deleted Attachment: %d
hu: Törölt melléklet: %d

en: Deletes a venue and returns its data
hu: Törli a helyszínt és visszaadja adatait

en: Deletes an event and returns its data
hu: Esemény törlése és az adatainak kinyerése

en: Deletes an event category and returns its data
hu: Törli az eseménykategóriát, és adja vissza adatait

en: Deletes an organizer and returns its data
hu: Törli a szervezőt és visszaadja adatait

en: Denmark
hu: Dánia

[ctx: Describes why consent is beneficial]
en: Our Help page is better than ever with the addition of:
hu: Súgóoldalunk jobb, mint valaha:

en: Description
hu: Leírás

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new attendee queue.
hu: Visszaadja az új résztvevő sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
hu: A hozzáférési jogkivonás az energia automatizálásának engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the canceled event queue.
hu: Visszaadja a lemondott esemény sorának sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
hu: A hozzáférési jogkivonás az energia automatizálásának engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new checkin queue.
hu: Visszaadja az új ellenőrző sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
hu: A hozzáférési jogkivonás az energia automatizálásának engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Power Automate Create Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Power Automate Create Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
hu: A hozzáférési jogkivonás az energia automatizálásának engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
hu: Visszaadja az új esemény sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
hu: A hozzáférési jogkivonás az energia automatizálásának engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Power Automate Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Power Automate Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
hu: Visszaadja az új esemény sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the refunded orders queue.
hu: Visszaadja a visszatérített megrendelések sorának sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
hu: A hozzáférési jogkivonás az energia automatizálásának engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated attendee queue.
hu: Visszaadja a frissített résztvevő sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
hu: A hozzáférési jogkivonás az energia automatizálásának engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated event queue.
hu: Visszaadja a frissített esemény sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
hu: A hozzáférési jogkivonás az energia automatizálásának engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new attendee queue.
hu: Visszaadja az új résztvevő sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the canceled event queue.
hu: Visszaadja a lemondott esemény sorának sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new checkin queue.
hu: Visszaadja az új ellenőrző sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier Create Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Zapier Create Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find attendee archive.
hu: Visszaadja a keresési résztvevők archívumának sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find event archive.
hu: Visszaadja a találási esemény archívumának sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find ticket archive.
hu: Visszaadja a keresési jegy -archívum sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
hu: Visszaadja az új esemény sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Zapier Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
hu: Visszaadja az új esemény sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the refunded orders queue.
hu: Visszaadja a visszatérített megrendelések sorának sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns creation of a new event.
hu: Visszaadja egy új esemény létrehozását.

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated attendee queue.
hu: Visszaadja a frissített résztvevő sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated event queue.
hu: Visszaadja a frissített esemény sor sikeres ellenőrzését.

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
hu: A hozzáférési jogkivitel a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Description in iCal content for events with hidden/protected content.]
en: Content is protected.
hu: A tartalom védett.

en: Details
hu: Részletek

en: Did not attempt saving option %s.
hu: Nem próbálta megtakarítani a %s -t.

en: Difference
hu: Különbség

en: Dig deeper
hu: Áss mélyebbre

[ctx: Direction to add a phone number followed by a plus sign to indicate it shows a visually hidden field.]
en: Add a phone number +
hu: Adjon hozzá egy telefonszámot +

[ctx: Direction to add a website followed by a plus sign to indicate it shows a visually hidden field.]
en: Add a website +
hu: Adjon hozzá egy weboldalt +

[ctx: Direction to add an email followed by a plus sign to indicate it shows a visually hidden field.]
en: Add an email +
hu: Adjon hozzá egy e -mailt +

[ctx: Direction to add an phone followed by a plus sign to indicate it shows a visually hidden field.]
en: Add a phone +
hu: Adjon hozzá egy telefont +

en: Disable Event Aggregator imports
hu: Event Aggregator importálás kikapcsolása

en: Disable the event search bar
hu: Eseménykeresési sáv kikapcsolása

en: Disabled
hu: Letiltva

[ctx: Disables a Zapier endpoint queue.]
en: Disable
hu: Letilt

[ctx: Disables a integration endpoint queue.]
en: Disable
hu: Letilt

en: Disclaimer:
hu: Jogi nyilatkozat:

en: Disconnect
hu: Szétkapcsolás

en: Dismiss
hu: Elbocsát

en: Dismiss this screen
hu: Elutasítsa ezt a képernyőt

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Display Custom HTML
hu: Egyedi HTML-tartalom megjelenítése

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for attendees.]
en: Attendees
hu: Résztvevők

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for canceled events.]
en: Canceled Events
hu: Törölt események

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for new events.]
en: New Events
hu: Új események

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for refunded ticket orders.]
en: Refunded Orders
hu: Visszatérített megrendelések

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for ticket orders.]
en: Orders
hu: Megrendelés

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for updated events.]
en: Updated Events
hu: Frissített események

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint.]
en: Create Events
hu: Hozzon létre eseményeket

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint.]
en: Updated Attendees
hu: Frissített résztvevők

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for authorization.]
en: Authorize
hu: Felhatalmaz

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for canceled events.]
en: Canceled Events
hu: Törölt események

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for checkins.]
en: Checkins
hu: Ellenőrző

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for new attendees.]
en: Attendees
hu: Résztvevők

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for new events.]
en: New Events
hu: Új események

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for refunded ticket orders.]
en: Refunded Orders
hu: Visszatérített megrendelések

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for ticket orders.]
en: Orders
hu: Megrendelés

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for updated events.]
en: Updated Events
hu: Frissített események

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Create Events
hu: Hozzon létre eseményeket

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Attendees
hu: Keresse meg a résztvevőket

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Events
hu: Keressen eseményeket

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Tickets/RSVPs
hu: Keressen jegyeket/RSVP -ket

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Updated Attendees
hu: Frissített résztvevők

[ctx: Display settings tab header]
en: Display Settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Display the featured image in the post content.
hu: A kiemelt kép megjelenítése a tartalomban.

en: Display your event info together in one place — just like in the Classic Editor.
hu: Az eseményinformációk megjelenítése egyetlen helyen - mint a klasszikus szerkesztőben.

en: Displays the information collected by “attendee meta fields” in the WooCommerce order screens as well.
hu: Megjeleníti a „résztvevő meta mezők” által összegyűjtött információkat a WooCommerce rendelési képernyőkön is.

en: District of Columbia
hu: Columbia kerület

en: Djibouti
hu: Dzsibuti

en: Do Not Import
hu: Ne importálja

en: Do more with Eventbrite Tickets
hu: Tegyen többet az EventBrite jegyekkel

en: Do not limit (not recommended)
hu: Nincs korlátozás (nem ajánlott)

en: Do not re-import events. Changes made locally will be preserved.
hu: Ne importálja újra az eseményeket. A helyben végzett módosítások megmaradnak.

en: Do you already have events you want to import?
hu: Van már olyan eseményeid, amelyeket importálni szeretne?

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Dominica
hu: Dominika

en: Dominican Republic
hu: Dominikai Köztársaság

en: Done
hu: Kész

en: Download
hu: Letöltés

en: Download .ics file
hu: .ics fájl letöltése

en: Download log
hu: Naplófájl letöltése

en: Download our Events Gutenberg extension and start using the block editor on your events!
hu: Töltse le a Gutenberg Extension eseményeinket, és kezdje el használni a blokkszerkesztőt az eseményeken!

en: Download report
hu: Jelentés letöltése

en: Dropdown Options
hu: Legördülő menü beállításai

en: Dropdown Typography
hu: Legördülő tipográfia

en: Duplicate events
hu: Esemény-duplikálás

en: During scheduled import, the limit of HTTP requests was reached and the import was rescheduled.
hu: Az ütemezett importálás során elérte a HTTP kérések korlátját, és az import újraütemezése megtörtént.

en: E.g.: $
hu: Pl.: $

en: Each paid add-on has its own unique license key. Paste the key into its appropriate field below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message. Then click Save Changes.
hu: Minden fizetett kiegészítőnek saját egyedi licenc kulcsa van. Egyszerűen másold a kulcsot a megfelelő mezőbe és várj egy pillanatot, amíg ellenőrzésre kerül. Akkor tudod, hogy sikerrel jártál, amikor megjelenik egy zöld érvényességi dátum egy "érvényes" üzenet kíséretében. Utána kattints a Módosítások mentése gombra.

en: Easily create the perfect schedule for your event and display it on any post type.
hu: Könnyen hozzon létre a tökéletes ütemtervet az eseményhez, és jelenítse meg bármely posttípuson.

en: East Timor
hu: Kelet-Timor

en: Easy-to-use WooCommerce plugins work perfectly together, with any theme. Create a fast and profitable eCommerce store without any technical knowledge.
hu: A könnyen használható WooCommerce pluginek tökéletesen működnek együtt, bármilyen témával.Hozzon létre egy gyors és jövedelmező e -kereskedelem üzletet műszaki ismeretek nélkül.

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit %s
hu: %s szerkesztése

en: Edit %s Category
hu: %s kategória szerkesztése

en: Edit Aggregator Record
hu: Aggregator adat szerkesztése

en: Edit Calendar Embed
hu: A naptár beágyazása szerkesztése

en: Edit Import
hu: Importálás szerkesztése

en: Edit Import Settings
hu: Importálási beállítások szerkesztése

en: Edit Organizer
hu: Szervező szerkesztése

en: Edit Venue
hu: Helyszín szerkesztése

en: Edit currency
hu: Valuta szerkesztése

en: Edit date format
hu: A dátum formátumának szerkesztése

en: Edit the %s slug
hu: A %s keresőbarát hivatkozás (slug) szerkesztése

en: Edit your calendar views
hu: Szerkessze a naptár nézeteit

en: Editing
hu: Szerkesztés

en: Effortlessly fill your calendar with events from Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar, and more.
hu: Töltsd meg könnyedén naptáradat eseményekkel olyan forrásokból, mint a Meetup, az Eventbrite, iCal naptárak, Google Naptár és még sok más.

en: Egypt
hu: Egyiptom

en: El Salvador
hu: Salvador

en: Email Header
hu: Email fejléc

en: Email Text
hu: Email szöveg

en: Email marketing to promote your events
hu: E -mail marketing az események népszerűsítéséhez

en: Email notifications
hu: Email értesítések

en: Email:
hu: E-mail:

en: Embed Preview
hu: Beágyazott előnézet

en: Embed Snippet
hu: Beágyazva

en: Embed snippet code
hu: Beágyazva

en: Empty data set for this dropdown
hu: Üres adathalmaz ehhez a lenyílóhoz

en: Enable 3rd party event submissions.
hu: Engedélyezze a harmadik féltől származó események beküldését.

en: Enable Maps
hu: Térképek bekapcsolása

en: Enable Time Zone support
hu: Időzóna támogatásának engedélyezése

en: Enable WordPress Custom Fields on events in the classic editor.
hu: A WordPress egyedi mezőinek engedélyezése a klasszikus szerkesztőben az eseményeknél.

en: Enable comments on event pages.
hu: Hozzászólások engedélyezése az eseményeknél.

en: Enable event views
hu: Esemény nézetek engedélyezése

en: Enable the Gutenberg block editor interface for creating events.
hu: A Gutenberg blokkszerkesztő felület engedélyezése az események létrehozásához.

en: Enable the Month View Cache
hu: A hónap nézet gyorsítótárazásának engedélyezése

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %1$s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
hu: Engedélyezd ezt a beállítást, hogy a hibakeresési információk naplózásra kerüljenek. Alapértelmezés szerint ez a szerver PHP hibanaplójába kerül. Ha a naplóüzeneteket a böngészőben szeretnéd megtekinteni, javasoljuk, hogy telepítsd a %1$s-t, és tekintsd meg a "Tribe" fület a hibakeresési kimeneten.

en: Enable this option to receive notifications about The Events Calendar, including updates, fixes, and features. This is enabled if you have opted in to Telemetry.
hu: Engedélyezze ezt az opciót, hogy értesítést kapjon az események naptáráról, beleértve a frissítéseket, javításokat és szolgáltatásokat.Ez engedélyezve van, ha a telemetriai lehetőséget választotta.

en: Enabled
hu: Bekapcsolva

[ctx: Enables a Zapier endpoint.]
en: Enable
hu: Engedélyez

[ctx: Enables a integration endpoint.]
en: Enable
hu: Engedélyez

en: Encourage visitors to add your event to their calendars with handy sharing buttons.
hu: Bátorítsa a látogatókat, hogy adják hozzá az eseményt a naptárukhoz a praktikus megosztási gombokkal.

en: End Date
hu: Befejezés dátuma

en: End of day cutoff
hu: Napvégi zárás

en: End:
hu: Vége:

[ctx: Endpoint has been cleared success message.]
en: Endpoint was successfully cleared.
hu: A végpontot sikeresen megtisztították.

[ctx: Endpoint has been disabled success message.]
en: Endpoint was successfully disabled.
hu: A végpont sikeresen le volt tiltva.

[ctx: Endpoint has been enabled success message.]
en: Endpoint was successfully enabled
hu: A végpont sikeresen engedélyezve volt

[ctx: Endpoint id is missing information to clear it.]
en: Endpoint was not cleared, the endpoint id was not found.
hu: A végpontot nem tisztították meg, a végpont azonosítóját nem találták meg.

[ctx: Endpoint id is missing information to disable it.]
en: Endpoint was not disabled, the endpoint id was not found.
hu: A végpont nem volt letiltva, a végpont azonosítóját nem találták meg.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not cleared as it could not be loaded.
hu: A végpontot nem tisztították meg, mivel azt nem lehetett betölteni.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not disabled as it could not be loaded.
hu: A végpont nem volt letiltva, mivel nem lehetett betölteni.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not loaded.
hu: A végpont nem volt betöltve.

en: Ends
hu: Végek

en: English
hu: Angol

en: Ensure result set exclude specific IDs
hu: Győződjön meg arról, hogy az eredmény beállítja az egyes azonosítók kizárását

en: Enter 0 as price for free events
hu: Ingyenes eseményekhez adjon meg 0-át

en: Enter Event Aggregator License
hu: Írja be az esemény aggregátor licencét

en: Enter Keyword. Search for %s by Keyword.
hu: Írja be a keresőszót. Keresse meg a %s -t a keresőszóval.

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
hu: Az ingyenes %shez adj meg 0-t vagy hagyd üresen a mezőt.

en: Enter a URL-formatted event name
hu: Írjon be egy URL-formátumú eseménynevet

en: Enter a custom API key
hu: Adjon meg egy egyéni API-kulcsot

en: Enter a date using a standard date format or a relative string like: tomorrow, next week, +5 days, etc
hu: Írjon be egy dátumot egy szabványos dátum formátum vagy relatív karakterlánc segítségével: holnap, jövő héten, +5 nap, stb

en: Enter an Eventbrite event URL, e.g. https://www.eventbrite.com/e/example-12345
hu: Írjon be egy EventBrite Event URL -t, pl.https://www.eventbrite.com/e/example-12345

en: Enter city
hu: Lépjen be a városba

en: Enter email
hu: Írja be az e -mailt

en: Enter organizer name
hu: Írja be a szervező nevét

en: Enter phone number
hu: Írja be a telefonszámot

en: Enter price
hu: Adja meg az árat

en: Enter state or province
hu: Lépjen be államba vagy tartományba

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view. Example: %1$s
hu: Adja meg a formátumot, amelyet a csak hónapot és évet mutató dátumokhoz használ. A hónap nézetben használatos. Például: %1$s

en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when showing an event from a future year. Example: %1$s
hu: Adja meg az évszámmal ellátott dátumok megjelenítéséhez használandó formátumot. Egy jövőbeli év eseményeinek megjelenítésekor használatos. Például: %1$s

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year. Example: %1$s
hu: Adja meg az évszám nélküli dátumok megjelenítéséhez használandó formátumot. Az aktuális év eseményeinek megjelenítésekor használatos. Például: %1$s

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
hu: Add meg az elválasztót, amely a dátum és az időpont között kerül elhelyezésre.

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
hu: Add meg az elválasztót, amely az esemény kezdetének és végének időpontja között jelenik meg.

en: Enter the url for a Facebook group or page. You can also enter the url of a single Facebook event.
hu: Add meg egy Facebook csoport vagy oldal URL-jét. Egy különálló Facebook esemény URL-jét is megadhatod.

en: Enter the url for a Meetup group, page, or individual. You can also enter the url of a single Meetup event.
hu: Add meg egy Meetup csoport, oldal vagy egyén URL-jét. Egy különálló Meetup esemény URL-jét is megadhatod.

en: Enter the url for the Google Calendar feed you wish to import.
hu: Add meg az importálni kívánt Google naptár URL-jét.

en: Enter the url for the calendar, website, or event you would like to import. Event Aggregator will attempt to import events at that location.
hu: Add meg az importálni kívánt naptár, weboldal vagy esemény URL-jét. Az Event Aggregator meg fogja próbálni importálni az eseményeket erről a helyről.

en: Enter the url for the iCalendar feed you wish to import, e.g. https://central.wordcamp.org/calendar.ics
hu: Add meg az importálni kívánt iCalendar folyam URL-jét, pl. https://central.wordcamp.org/calendar.ics

en: Enter url
hu: Adja meg az url-t

en: Enter venue name
hu: Írja be a helyszín nevét

en: Enter venue street address
hu: Írja be a helyszín utcai címét

en: Enter website
hu: Írja be a weboldalt

en: Enter zip or postal code
hu: Írja be a ZIP vagy a postai kódot

en: Equatorial Guinea
hu: Egyenlítői-Guinea

en: Error
hu: Hiba

[ctx: Error code label for system info optin]
en: Code:
hu: Kód:

en: Error restoring from Ignored Events.
hu: Hiba a visszaállítása a figyelmen kívül hagyott eseményekből.

[ctx: Error status label for system info optin]
en: Status:
hu: Státusz:

en: Error, a unknown bug happened and it was impossible to migrate the Legacy Ignored Events, try again later.
hu: Hiba, egy ismeretlen hiba történt, és lehetetlen volt áttelepíteni a Legacy figyelmen kívül hagyott eseményeket, később próbálkozzon újra.

en: Error: %d scheduled import was not %s.
hu: HIBA: A %d Az ütemezett import nem volt %s.

en: Error: we were not able to migrate your Facebook Events settings to Event Aggregator. Please try again later.
hu: Hiba: Nem tudtuk áthelyezni a Facebook események beállításait az Esemény aggregátorra.Kérjük, próbálkozzon újra később.

en: Error: we were not able to migrate your iCal Importer settings to Event Aggregator. Please try again later.
hu: HIBA: Nem tudtuk áttelepíteni az ICAL importőr beállításait az Eseménygyűjtőbe.Kérjük, próbálkozzon újra később.

en: Estonia
hu: Észtország

en: Ethiopia
hu: Etiópia

en: Event
hu: Esemény

en: Event %d: %s
hu: Esemény %d: %s

en: Event Add-Ons
hu: Esemény kiegészítők

en: Event Aggregator Control
hu: Event Aggregator vezérlés

en: Event Aggregator System Status
hu: Event Aggregator Rendszerállapot

en: Event Aggregator cannot import events because this site is running an outdated version of The Events Calendar.
hu: Az Eseménygyűjtő nem importálhat eseményeket, mert ez a webhely az Eseménynaptár elavult verzióját futtatja.

en: Event Aggregator cannot import events from this site.
hu: Az esemény aggregátor nem importál eseményeket erről a webhelyről.

en: Event Aggregator cannot reach Meetup.com because you exceeded the request limit for your Meetup API key.
hu: Az Event Aggregator nem éri el a Meetup.com-ot mert túllépted a Meetup API kulcsod lekérési limitjét.

en: Event Aggregator includes a new, better system for removing unwanted imported events from your calendar. Click the button below to transition previously deleted events. This process will remove unwanted records from your database and include recent or upcoming trashed events in your Ignored archive.
hu: Az Eseménygyűjtő tartalmaz egy új, jobb rendszert a nem kívánt importált események eltávolítására a naptárból.Kattintson az alábbi gombra az átmenethez a korábban törölt eseményekhez.Ez a folyamat eltávolítja a nem kívánt rekordokat az adatbázisából, és a legújabb vagy a közelgő szemetelt eseményeket tartalmazza a figyelmen kívül hagyott archívumba.

en: Event Aggregator server has blocked your request. Please try your import again later or contact support to know why.
hu: Az Event Aggrecator Server blokkolta a kérését.Kérjük, próbálja meg később újra importálni, vagy vegye fel a kapcsolatot a támogatással, hogy megtudja, miért.

en: Event Aggregator system status
hu: Esemény aggregátor rendszer állapota

[ctx: Event Aggregator title]
en: Event Aggregator
hu: Eseménygyűjtő

en: Event Aggregator will try to fetch %s events starting from the current date or the specified date;
hu: Az Event Aggregator megpróbál %s eseményt letölteni a mai vagy a beállított dátummal kezdődően;

en: Event Aggregator will try to fetch events starting within the next %s from the current date or the specified date;
hu: Az Event Aggregator megpróbálja a következő %s alatt kezdődő eseményeket letölteni a mai vagy a beállított dátummal kezdődően;

en: Event Allow Comments
hu: Esemény hozzászólások engedélyezése

en: Event Allow Trackbacks and Pingbacks
hu: Esemény visszakövetés engedélyezése

en: Event Blocks
hu: Esemény blokkok

en: Event Calendar Link
hu: Eseménynaptár link

en: Event Categories
hu: Esemény kategóriák

en: Event Category
hu: Esemény kategória

en: Event Category:
hu: Eseménykategória:

en: Event Cost
hu: Részvétel költségei

en: Event Currency Position
hu: Az esemény pénznemének pozíciója

en: Event Currency Symbol
hu: Az esemény pénznemének szimbóluma

en: Event Date & Time
hu: Esemény dátuma és időpontja

en: Event Date and Time
hu: Esemény dátuma és ideje

en: Event Date:
hu: Esemény dátuma:

en: Event Dates
hu: Rendezvény dátumai

en: Event Description
hu: Esemény leírása

en: Event Details Background Color
hu: Esemény részletek háttérszíne

en: Event Details Classic
hu: 'Classic' eseményrészletek

en: Event End Date
hu: Esemény befejező dátuma

en: Event End Time
hu: Esemény befejező időpontja

en: Event Excerpt
hu: Esemény kivonata

en: Event Featured Image
hu: Esemény kiemelt képe

en: Event ID
hu: Esemény azonosítója

en: Event ISO Currency Code
hu: Esemény ISO valutakód

en: Event Image
hu: Esemény képe

en: Event Importer Bundle
hu: Esemény importáló csomag

en: Event Log
hu: Eseménynapló

en: Event Name
hu: Esemény neve

en: Event Navigation
hu: Eseménynavigáció

en: Event Organizer
hu: Esemény szervezője

en: Event Organizer Name(s) or ID(s)
hu: Szervező neve(i) vagy azonosító(i)

en: Event Organizers
hu: Eseményszervezők

en: Event Price
hu: Esemény ára

en: Event Query
hu: Esemény lekérdezés

en: Event Schedule Manager
hu: Rendezvény ütemezők vezetője

en: Event Settings
hu: Eseménybeállítások

en: Event Sharing
hu: Esemény megosztása

en: Event Show Map
hu: Mutassa a térképet

en: Event Show Map Link
hu: Mutassa a térkép linkjét

en: Event Slug
hu: Rendezvénylány

en: Event Start Date
hu: Esemény kezdésének dátuma

en: Event Start Time
hu: Esemény kezdésének időpontja

[ctx: Event State of being Online only checkbox label]
en: Mark as an online event
hu: Megjelölés online eseményként

en: Event Status
hu: Esemény állapota

en: Event Sticky in Month View
hu: Az esemény ragadós havi nézetben

en: Event Tags
hu: Esemény címkék

en: Event Tags:
hu: Esemény címkék:

en: Event Tickets REST API is not available.
hu: Az Event Tickets REST API nem érhető el.

en: Event Tickets install not requested.
hu: Az eseményjegyek telepítése nem kért.

en: Event Tickets plugin already installed and activated.
hu: Eseményjegyek A plugin már telepítve és aktiválva van.

en: Event Tickets plugin installed and activated.
hu: Eseményjegyek A plugin telepítve és aktiválva.

en: Event Tickets plugin is not activated.
hu: Az eseményjegyek pluginja nincs aktiválva.

en: Event Time Zone
hu: Esemény időzónája

en: Event Title
hu: Esemény címe

en: Event Title Color
hu: Eseménycím színe

en: Event Update Authority
hu: Esemény frissítési engedély

en: Event Venue
hu: Esemény helyszíne

en: Event Venue Name
hu: Esemény helyszínének neve

en: Event Website
hu: Esemény honlapja

en: Event block patterns
hu: Esemény-blokkminták

en: Event cannot be synced to Eventbrite because we received an error from Eventbrite.
hu: Az esemény nem szinkronizálható az  rendezvényszerkesztővel, mert hibát kaptunk a rendezvényszerkesztőtől.

en: Event information: website, cost, description, date, time, image
hu: Esemény információk: honlap, költség, leírás, dátum, idő, kép

[ctx: Event location on the Ticket Email]
en: Event Location
hu: Rendezvény helye

en: Event log
hu: Eseménynapló

en: Event not owned, you cannot edit it.
hu: Nem tulajdonosa az eseménynek, ezért nem tudja szerkeszteni.

[ctx: Event status label the select field]
en: Set status:
hu: Állapot beállítása

[ctx: Event status label.]
en: Event Status
hu: Esemény állapota

en: Event submissions and automatic imports will be paused until migration is complete.
hu: Az események beküldése és az automatikus importálás szünetel, amíg az áttelepítés be nem fejeződik.

en: Event submissions will be paused until migration is complete.
hu: Az események beküldése szünetel, amíg az áttelepítés be nem fejeződik.

en: Event, Venue, and Organizer Information
hu: Esemény, helyszín és szervező információk

en: Eventbrite Authentication
hu: Eventbrite hitelesítés

en: Eventbrite Import Settings
hu: Eventbrite importálási beállítások

en: Eventbrite Ticket information: name, description, cost, type, quantity
hu: Eventbrite jegyinformáció: név, leírás, költség, típus, mennyiség

en: Eventbrite event not found.
hu: A rendezvényszerkesztő esemény nem található.

en: Eventbrite organizer not found.
hu: A rendezvényszerkesztő szervezője nem található.

en: Eventbrite parsed object ID is empty.
hu: A rendezvényszerkesztő által elemzett objektumazonosítója üres.

en: Eventbrite parsed object is empty.
hu: A rendezvényszerkesztő által elemzett objektum üres.

en: Eventbrite parsed object type is empty.
hu: A rendezvényszerkesztő által elemzett objektumtípusa üres.

en: Eventbrite sync data invalid.
hu: A rendezvényszerkesztő  szinkronizálási adatai érvénytelenek.

en: Eventbrite token is not valid.
hu: A rendezvényszerkesztő token érvénytelen.

en: Eventbrite user not found.
hu: A rendezvényszerkesztő felhasználó nem található.

en: Eventbrite venue not found.
hu: A rendezvényszerkesztő helyszíne nem található.

en: Events
hu: Események

en: Events > Settings > Integrations
hu: Események> Beállítások> Integráció

en: Events Aggregator
hu: Event Aggregator

en: Events Aggregator Record
hu: Events Aggregator adat

en: Events Bar
hu: Rendezvénybár

en: Events Calendar Pro runs alongside The Events Calendar and enhances...
hu: Az Events Calendar Pro az Eseménynaptár mellett fut, és javítja ...

en: Events Happening Now
hu: Most zajló események

en: Events Import
hu: Események importálása

en: Events List
hu: Eseménylista

en: Events Marketing Bundle
hu: Események marketing csomag

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
hu: Az Event Tickets egy gondosan kidolgozott, bővíthető plugin, aminek segítségével könnyen adhatsz el jegyeket az eseményeidre.

en: Events URL slug
hu: Események URL keresőbarát hivatkozása (slug)

en: Events can migrate with no changes!
hu: Az események változtatás nélkül migrálhatóak!

en: Events cannot be imported because Eventbrite has returned an error. This could mean that the event ID does not exist, the event or source is marked as Private, or the event or source has been otherwise restricted by Eventbrite. You can <a href="https://theeventscalendar.com/knowledgebase/import-errors/" target="_blank">read more about Eventbrite restrictions in our knowledgebase</a>.
hu: Az eseményeket nem lehet importálni, mert az Eventbrite hibát adott vissza. Ez jelentheti azt, hogy az esemény azonosítója nem létezik, az esemény vagy a forrás nem nyilvános, vagy az eseményt vagy a forrást az Eventbrite más módon korlátozza. <a href="https://theeventscalendar.com/knowledgebase/import-errors/" target="_blank">Az Eventbrite korlátozásokról a tudásbázisban találsz további információt</a>.

en: Events cannot be imported because we received an error from Eventbrite:
hu: Az eseményeket nem lehet importálni, mert hibát kaptunk a Eventbrite oldalról:

en: Events cannot be imported because we received an error from Facebook:
hu: Az eseményeket nem lehet importálni, mert hibát kaptunk a Facebooktól:

en: Events could not be imported. Event Aggregator does not yet support events from that URL. We have noted your request and will review it for support in the future.
hu: Nem lehetett eseményeket importálni. Az Event Aggregator még nem támogatja az ezen az URL-en lévő eseményeket. A kérésedet rögzítettük és figyelembe vesszük a jövőbeli fejlesztésekkor.

en: Events could not be imported. The Events Calendar REST API is disabled on the requested URL.
hu: Az eseményeket nem lehetett importálni.Az Események Naptár REST API -t le van tiltva a kért URL -en.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned an empty archive page.
hu: Nem lehetett eseményeket importálni. A megadott URL-t el lehetett érni és a The Events Calendar API engedélyezve van, de üres archív oldalt adott vissza.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned empty event data.
hu: Nem lehetett eseményeket importálni. A megadott URL-t el lehetett érni és a The Events Calendar API engedélyezve van, de üres esemény adatokat adott vissza.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned malformed data in regard to the total number of events.
hu: Nem lehetett eseményeket importálni. A megadott URL-t el lehetett érni és a The Events Calendar API engedélyezve van, de rosszul formázott adatot adott vissza az összes események számára vonatkozóan.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned malformed data.
hu: Nem lehetett eseményeket importálni. A megadott URL-t el lehetett érni és a The Events Calendar API engedélyezve van, de rosszul formázott adatot adott vissza.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching an archive page.
hu: Nem lehetett eseményeket importálni. A megadott URL elérhető és a The Events Calendar REST API engedélyezve van, de hiba történt egy archivum oldal lekérése során.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching the archive control data.
hu: Nem lehetett eseményeket importálni. A megadott URL elérhető és a The Events Calendar REST API engedélyezve van, de hiba történt a kontroll adatok lekérése során.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching the event data.
hu: Nem lehetett eseményeket importálni. A megadott URL elérhető és a The Events Calendar REST API engedélyezve van, de hiba történt az esemény adatok lekérése során.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching the total number of events.
hu: Nem lehetett eseményeket importálni. A megadott URL elérhető és a The Events Calendar REST API engedélyezve van, de hiba történt az események számának lekérése során.

en: Events could not be imported. The URL provided could not be reached.
hu: Nem lehetett eseményeket importálni. A megadott URL-t nem lehetett elérni.

en: Events could not be imported. The URL provided did not have events in the proper format.
hu: Nem lehetett eseményeket importálni. A megadott URL-en az események nem voltak megfelelő formátumúak.

en: Events could not be imported. The import parameters were invalid.
hu: Az eseményeket nem lehetett importálni.Az importparaméterek érvénytelenek voltak.

en: Events on or after
hu: Események ezen a napon vagy később

en: Events should be assigned one of the specified categories slugs or IDs
hu: Az eseményeket a megadott kategóriák vagy azonosítók egyikének ki kell rendelni

en: Events should be assigned one of the specified organizer IDs
hu: Az eseményeket a megadott szervezői azonosítók egyikének ki kell rendelni

en: Events should be assigned one of the specified tags slugs or IDs
hu: Az eseményeket a megadott címkék vagy azonosítók egyikének kell hozzárendelni

en: Events should be assigned one of the specified venue IDs
hu: Az eseményeket az egyik megadott helyszín azonosítójának ki kell rendelni

en: Events should be filtered by their featured status
hu: Az eseményeket kiemelt állapotuk szerint szűrni kell

en: Events should be filtered by their post_parent being the specified one.
hu: Az eseményeket a Post_Parent szűrni kell, hogy a megadott.

en: Events should contain the specified string in the title or description
hu: Az eseményeknek tartalmazniuk kell a megadott karakterláncot a címben vagy a leírásban

en: Events template
hu: Események sablonja

en: Events that end after the specified date
hu: Események, amelyek a megadott dátum után érnek véget

en: Events that end before the specified date
hu: Események, amelyek a megadott dátum előtt véget érnek

en: Events that end on the specified date
hu: A megadott dátumon végződő események

en: Events that start after the specified date
hu: A megadott dátum után kezdődő események

en: Events that start before the specified date
hu: A megjelölt dátum előtt kezdődő események

en: Events that start on the specified date
hu: A megadott dátumon kezdődő események

en: Events will be imported with the same timezone as defined on eventbrite.com. You can make use of The Events Calendar's
hu: Az eseményeket ugyanabban az időzónával importálják, amelyet az Eventbrite.com oldalon definiálnak.Használhatja az Események naptárát

en: Events will be imported with the time zone defined by the source. If no time zone is specified, events will be assigned your site's default time zone ( see
hu: Az események a forrásban meghatározott időzónával lesznek importálva. Ha nincs időzóna meghatározva, akkor az eseményekhez az oldal alapértelmezett időzónája lesz hozzárendelve (lásd

en: Evergreen
hu: Örökzöld

en: Every %d Minutes
hu: %d percenként

en: Every time you rate %1$s5 stars%2$s, a fairy is born. Okay maybe not, but more happy users mean more contributions and help on the forums. The community NEEDS your voice.
hu: Mindig, amikor %1$s 5 csillagot %2$s adsz, egy tündérke születik. Oké talán nem, de több elégedett felhasználó több együttműködőt és segítséget jelent. A közösségnek SZÜKSÉGE VAN a te hangodra is.

en: Exclude
hu: Kizár

en: Exclusion
hu: Kirekesztés

en: Existing calendar customizations will be overridden.
hu: A meglévő naptári testreszabások felülbírálják.

en: Existing organizer. Step skipped.
hu: Meglévő szervező.Lépés átugrott.

en: Existing theme overrides that may need revision:
hu: Lehetséges felülvizsgálatot igénylő sablon felülírások:

en: Existing venue. Step skipped.
hu: Meglévő helyszín.Lépés átugrott.

en: Expired license keys and subscriptions
hu: Lejárt licencgombok és előfizetések

en: Expired license. Consult your network administrator.
hu: Lejárt licensz. Lépj kapcsolatba a hálózati adminisztrátorral.

en: Export %s
hu: %s exportálása

en: Export .ics file
hu: .ics fájl exportálása

en: Export Events
hu: Események exportálása

en: Export Outlook .ics file
hu: Export Outlook .ics fájl

en: Extensions
hu: Kiegészítők

en: Extensions are quick solutions our team came up with to solve specific issues you may need. (Note - extensions are not covered by our support team.)
hu: A kiterjesztések gyors megoldások, amelyekkel csapatunk felmerült, hogy megoldja a szükséges kérdéseket.(MEGJEGYZÉS - A kiterjesztéseket nem fedezi a támogató csoportunk.)

[ctx: FAQ how to sell event tickets answer]
en: Get started with tickets and RSVPs using our free Event Tickets plugin.
hu: Kezdje el a jegyekkel és az RSVP -kkel az ingyenes eseményjegyek plugin segítségével.

[ctx: FAQ how to sell event tickets question]
en: How do I sell event tickets?
hu: Hogyan adhatok el rendezvényjegyeket?

[ctx: FAQ more than one calendar answer]
en: No, but you can use event categories or tags to display certain events.
hu: Nem, de az eseménykategóriákat vagy címkéket használhatja bizonyos események megjelenítéséhez.

[ctx: FAQ more than one calendar question]
en: Can I have more than one calendar?
hu: Kaphatok egynél több naptárt?

[ctx: FAQ what is in Calendar Pro answer]
en: Events Calendar Pro enhances The Events Calendar with additional views, powerful shortcodes, and a host of premium features.
hu: Az Events Calendar Pro további nézetekkel, erőteljes rövid kódokkal és számos prémium funkcióval javítja az eseménynaptárat.

[ctx: FAQ what is in Calendar Pro question]
en: What do I get with Events Calendar Pro?
hu: Mit kapok az Events Calendar Pro -val?

[ctx: FAQ where are the shortcodes answer]
en: Our plugins offer a variety of shortcodes, allowing you to easily embed the calendar, display an event countdown clock, show attendee details, and much more.
hu: A pluginjaink különféle rövid kódokat kínálnak, lehetővé téve a naptár egyszerű beágyazását, az esemény visszaszámláló óráját, a résztvevők részleteinek megjelenítését és még sok minden mást.

[ctx: FAQ where are the shortcodes question]
en: Where can I find a list of available shortcodes?
hu: Hol találok a rendelkezésre álló rövid kódok listáját?

en: FAQs
hu: GYIK

[ctx: FAQs section paragraph]
en: Get quick answers to common questions
hu: Gyors válaszokat kapjon a közös kérdésekre

[ctx: FAQs section title]
en: FAQs
hu: GYIK

en: FREE
hu: Ingyenes

en: Facebook Events
hu: Facebook események

en: Failed to activate plugin.
hu: Nem sikerült aktiválni a plugint.

en: Failed to create organizer.
hu: Nem sikerült létrehozni a szervezőt.

en: Failed to create venue.
hu: Nem sikerült létrehozni a helyszínt.

en: Failed to import record in row %d.
hu: Nem sikerült importálni a(z) %d. sorban lévő adatot.

en: Failed to install plugin.
hu: Nem sikerült telepítenie a plugint.

en: Failed to save opt-in status.
hu: Nem sikerült megmenteni az opt-in státust.

en: Failed to save option %s.
hu: Nem sikerült megtakarítani a %s opciót.

en: Failed to save setting %s.
hu: Nem sikerült menteni a beállításokat %s.

en: Failed to update wizard settings.
hu: Nem sikerült frissíteni a varázsló beállításait.

en: Falkland Islands (Malvinas)
hu: Falkland-szigetek

en: Faroe Islands
hu: Feröer szigetek

en: Favorite Imports
hu: Kedvenc importálások

en: Feature Event
hu: Kiemelt esemény

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Featured Events
hu: Kiemelt események

en: Featured Highlight Color
hu: Kiemelt

en: Featured Image
hu: Kiemelt kép

en: Featured events are highlighted on the front end in views, archives, and widgets.
hu: A kiemelt események ki vannak hangsúlyozva a különböző nézetekben, archív oldalakon és a widgetekben.

en: Features overview
hu: Funkciók áttekintése

en: February
hu: február

en: Fetch source event's settings (e.g. Show Maps Link or Sticky in Month View) when importing from another site using The Events Calendar.
hu: A forrás esemény beállításainak importálása (pl. Google térkép hivatkozás megjelenítése, vagy Ragadós hónap nézetben), amikor egy másik The Events Calendar-t futtató oldalról importálunk.

en: Field ID:
hu: Mező ID:

en: Fiji
hu: Fidzsi-szigetek

en: Fill
hu: Tölt

en: Fill your calendar with events from across the web, including Google Calendar, Meetup, and more.
hu: Töltse ki naptárát az interneten keresztüli eseményekkel, beleértve a Google Naptárot, a Meetup -ot és még sok más.

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filter Bar Banner Icon
hu: Filter Bar banner ikon

en: Filter Bar Color
hu: Filter Bar színe

[ctx: Filter Bar title]
en: Filter Bar
hu: Szűrőrár

en: Filter By Event
hu: Szűrés eseményenként

en: Filter By Frequency
hu: Szűrés gyakoriság alapján

en: Filter By Origin
hu: Szűrés forrás alapján

en: Filter category, price, and more
hu: Szűrő kategória, ár és még sok más

en: Filter distance (for Events Calendar Pro)
hu: Szűrés távolság alapján (az Events Calendar Pro használatával)

en: Filter events with or without tickets.
hu: Jeggyel rendelkező vagy jegy nélküli események szűrése.

en: Filters
hu: Szűrők

en: Find %s
hu: %s keresése

en: Find a Venue
hu: Helyszín keresése

en: Find an Organizer
hu: Szervező keresése

en: Finding & extending your calendar.
hu: Naptár megtalálása és kiegészítése.

en: Finding and extending your calendar
hu: A naptár megtalálása és kiterjesztése

en: Finding your calendar.
hu: Naptár megtalálása.

en: Finland
hu: Finnország

en: First Steps
hu: Első lépések

en: First page
hu: Első oldal

en: First-time setup
hu: Első alkalommal történő beállítás

en: Fixed Price or Range
hu: Fix ár vagy tartomány

en: For classic editor
hu: A klasszikus szerkesztőhöz

en: For displayed URLs
hu: A megjelenített URL -ekhez

en: For the best results, import venue and organizer files before importing event files.
hu: A legjobb eredmény érdekében a helyszíneket és a szervezőket importáld be az események előtt.

en: For you, Jack!
hu: Neked, Jack!

en: France
hu: Franciaország

en: Free
hu: Ingyenes

en: Free extensions
hu: Ingyenes bővítmények

en: Free extensions to power up your plugins
hu: Ingyenes kiterjesztések a beépülő modulok bekapcsolásához

en: French Guiana
hu: Francia Guyana

en: French Polynesia
hu: Francia Polinézia

en: French Southern Territories
hu: Francia Déli Területek

en: Fri
hu: Pén

en: Friday
hu: péntek

en: From
hu: Tól

en: From registration to attendance history, view every step of the event lifecycle with this HubSpot integration.
hu: Ezzel a HubSpot-integrációval megtekintheti az esemény életciklusának minden lépését a regisztrációtól kezdve a részvételi előzményekig.

en: From this preview, we estimate that the full migration process will take approximately %3$d minutes. During this time, %1$syou will not be able to create, edit, or manage your events.%2$s Your calendar will still be visible on your site.
hu: Ebből az előnézetből becslések szerint a teljes migrációs folyamat körülbelül %3$d percet vesz igénybe.Ez idő alatt a %1$s nem lesz képes létrehozni, szerkeszteni vagy kezelni az eseményeit. A %2$s A naptár továbbra is látható a webhelyén.

en: Front page calendar
hu: Előlap naptár

en: Full debug (all events)
hu: Teljes hibakeresés (összes esemény)

en: General
hu: Általános

en: General Theme
hu: Általános sablon

[ctx: Generate a Zapier API Key pair.]
en: Generate
hu: Előállít

en: Geocoded Events
hu: Geokódolt események

en: Germany
hu: Németország

en: Get Embed Snippet
hu: Készítsen beágyazást

en: Get Event Tickets to manage attendee registration and ticket sales to your events, for free.
hu: Telepítse az ingyenes Event Tickets bővítményt a résztvevők regisztrációjának és az eseményekre szóló jegyértékesítés kezeléséhez.

en: Get feedback on your calendar, be the first to learn about updates, and share ideas.
hu: Visszajelzést kapjon a naptáráról, légy az első, aki megismerheti a frissítéseket, és ossza meg ötleteit.

en: Get help for these products and learn more about products you don't have.
hu: Kapjon segítséget ezekhez a termékekhez, és tudjon meg többet a nem rendelkezésére álló termékekről.

en: Get priority live support
hu: Szerezzen prioritási élő támogatást

en: Get ready for the new recurring events!
hu: Készüljön fel az új ismétlődő eseményekre!

en: Get support from humans
hu: Támogatás az emberektől

[ctx: Get support sidebar header]
en: Get priority live support
hu: Szerezzen prioritási élő támogatást

[ctx: Get support sidebar header]
en: In-app priority live support
hu: Alkalmazásonkénti prioritású élő támogatás

[ctx: Get support sidebar header]
en: Talk to our support team
hu: Beszéljen a támogató csapatunkkal

en: Getting More Help
hu: További segítség kérése

en: Getting Started Guide
hu: Első lépések útmutató

en: Getting Started Guides
hu: Az indulás útmutatók

en: Getting Support
hu: Hol találsz segítséget

en: Getting started guide
hu: Első lépések

[ctx: Getting started guide section paragraph]
en: Easy to follow step-by-step instructions to make the most out of your calendar.
hu: Könnyen követhető lépésről lépésre az utasítások, hogy a lehető legtöbbet hozza ki a naptárból.

[ctx: Getting started guide section title]
en: Getting started guides
hu: Az indulás útmutatók

en: Getting started with customizations
hu: A testreszabásokkal való kezdet kezdete

en: Ghana
hu: Ghána

en: Gibraltar
hu: Gibraltár

en: GiveWP makes it easy to raise money online with donation forms, donor databases, and fundraising reporting.
hu: A GiveWP adományozási űrlapok, adományozói adatbázisok és adománygyűjtési jelentések segítségével megkönnyíti az online pénzgyűjtést.

en: Global
hu: Globális

en: Global Elements
hu: Globális elemek

en: Global Import Settings
hu: Globális importálási beállítások

en: Global Import Settings apply to all imports, but you can also override the global settings by adjusting the origin-specific options.
hu: A globális importálási beállítások az összes importra vonatkoznak, de az eredet-specifikus beállítások beállításával felülbírálhatja a globális beállításokat is.

en: Global configurations for the styling of The Events Calendar
hu: Globális konfigurációk az események naptárának stílusához

en: Go check out your new calendar designs! Each calendar view has been updated, so feel free to enable views you may not have been using. If necessary, you can revert back to the legacy calendar views in the Display tab of your Event Settings.
hu: Nézze meg az új naptári terveit!Minden naptári nézetet frissítettek, ezért nyugodtan engedélyezze a nézeteket, amelyeket nem használt.Ha szükséges, visszatérhet a Legacy Naptár nézetekhez az esemény beállításainak megjelenítési lapján.

en: Go to Settings &gt; Calendars and select the calendar you wish to import.
hu: Menj a Beállítások &gt; Naptárakhoz és válaszd ki a naptárt, amit importálni szeretnél.

en: Go to WordPress Updates page
hu: Ugrás a WordPress frissítések oldalra

en: Go to plugins page
hu: Tovább a bővítményekhez

en: Google Calendar
hu: Google Naptár

en: Google Calendar Import Settings
hu: Google Naptár  importálási beállítások

en: Google Maps API
hu: Google Térképek API

en: Google Maps API key
hu: Google Térképek API kulcs

en: Google Maps default zoom level
hu: Google Térkép alapértelmezett nagyítási szint

en: Google maps iframe displaying the address to %s
hu: Google Maps iframe, amely megjeleníti a(z) %s címét

en: Got it
hu: Megértettem

en: Graphic with an electrical plug and gears
hu: Illusztráció elektromos csatlakozóval és fogaskerekekkel

en: Greece
hu: Görögország

en: Greenland
hu: Grönland

en: Guinea-Bissau
hu: Bissau-Guinea

en: HH:MM
hu: HH: MM

en: HTML Tag
hu: Html címke

en: Handle event submissions with ticket sales and everything you need to build a robust community.
hu: Kezelje az események benyújtását a jegyértékesítéssel és minden, amire szükség van egy robusztus közösség felépítéséhez.

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
hu: Éjfél utánig tartó eseményed van? Válassz egy időpontot az eseményed vége után, hogy megelőzd az esemény megjelenítését a következő napon.

en: Having trouble?
hu: Gondja van?

en: Having trouble? Find solutions to common issues or ask our %s.
hu: Van gondja?Keressen megoldásokat a közös kérdésekre, vagy kérdezze meg a %s -ot.

en: Hawaii
hu: Havaii

en: Header
hu: Fejléc

en: Header
hu: Fejléc

en: Header Content
hu: Fejléc tartalom

en: Header HTML Tag
hu: Fejléc html címke

en: Header Styles
hu: Fejléc stílusok

en: Header Styling
hu: Fejléc stílus

en: Header Tag
hu: Fejléc címke

en: Heading Styles
hu: Címstílusok

en: Heard and McDonald Islands
hu: Heard és McDonald-szigetek

en: Height
hu: Magasság

en: Hello,
hu: Szia,

en: Help
hu: Súgó

en: Help on setting up, customizing, and troubleshooting your calendar. See our %1$s for in-depth content.
hu: Segítsen a naptár beállításában, testreszabásában és hibaelhárításában.Lásd a %1$s -t a mélyreható tartalomért.

[ctx: Help page Support Hub title]
en: TEC Support Hub
hu: TEC támogató csomópont

[ctx: Help page resources sidebar header]
en: Our AI Chatbot is here to help you
hu: AI chatbotunk itt van, hogy segítsen neked

[ctx: Help page resources sidebar header]
en: Our TEC support hub now offers an improved help experience
hu: A TEC támogatási központunk most javított segítséget nyújt

en: Help page?
hu: Segítségoldal?

en: Help users find exactly the right event
hu: Segítsen a felhasználóknak pontosan a megfelelő eseményt megtalálni

en: Helpful Links:
hu: Hasznos linkek:

en: Helpful Resources
hu: Hasznos források

en: Here is the iCal feed URL for your events:
hu: Itt találod az eseményeid iCal hírfolyamát:

en: Here’s an overview of %s and what they mean.
hu: Itt van egy áttekintés a %s -ről és arról, hogy mit jelentenek.

en: Hey there... did you check out the %s
hu: Hé, ott ... megnézted a %s -ot

en: Hi, %1$s! This is an invitation to help our StellarWP community. If you opt-in, some data about your usage of TEC Common and future StellarWP Products will be shared with our teams (so they can work their butts off to improve). We will also share some helpful info on WordPress, and our products from time to time. And if you skip this, that's okay! Our products still work just fine.
hu: Szia %1$s! Ez egy felhívás, hogy segítsünk StellarWP közösségünknek. Ha feliratkozik, a TEC Common és a jövőbeni StellarWP termékek használatára vonatkozó bizonyos adatokat megosztunk csapatainkkal (hogy dolgozhassanak a fejlesztésen). Időnként megosztunk néhány hasznos információt a WordPress-ről és termékeinkről is. És ha ezt kihagyod, az rendben van! Termékeink továbbra is jól működnek.

en: Hide
hu: Elrejt

en: Hide & Ignore
hu: Elrejt & Mellőz

en: Hide Event From Event Listings
hu: Esemény elrejtése az eseménylistából

en: Hide Filters
hu: Szűrők elrejtése

en: Hide From %s Listings
hu: Elrejtés a %s listázásából

en: Hide Others’ Organizers and Venues
hu: Mások szervezőinek és helyszíneinek elrejtése

en: Hide and Ignore &#8220;%s&#8221;
hu: Elrejteni és figyelmen kívül hagyni &#8220;%s&#8221;

en: Hide the following settings tabs on every site:
hu: A következő beállítások elrejtése minden oldalon:

en: Hide the search field on all views.
hu: A keresőmező elrejtése minden nézetben

en: Highlighting events
hu: Események kiemelése

[ctx: Highlighting events article]
en: Highlighting events
hu: Események kiemelése

en: History
hu: Előzmények

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %1$ssupport%2$s.
hu: Hmmm ... valami nincs rendben ezzel az érvényesítővel.Kérjük, vegye fel a kapcsolatot a %1$s support %2$s.

en: Holy See (Vatican City State)
hu: Apostoli Szentszék (Vatikáni Városállam)

en: Honduras
hu: Hondurasz

en: Hong Kong
hu: Hongkong

en: Hong Kong Dollar
hu: Hongkongi dollár

en: Horizontal or vertical
hu: Vízszintes vagy függőleges

en: Hover
hu: Lebeg

en: Hover Animation
hu: Lebegési animáció

en: Hover Link Color
hu: Hivatkozás színe ráhúzáskor

en: How Do I Set Up E-Commerce Plugins for Selling Tickets?
hu: Hogyan állíthatok be e-kereskedelmi bővítményeket jegyértékesítéshez?

en: How Do I create events with Tickets or RSVP’s?
hu: Hogyan hozhatok létre eseményeket jegyekkel vagy RSVP-vel?

en: How Long You Retain this Data
hu: Amennyi ideig ez az adat tárolásra kerül

en: How do I process refunds for tickets?
hu: Hogyan dolgozhatom fel a jegyek visszatérítését?

en: How do I sell tickets to events?
hu: Hogyan értékesíthetek jegyeket az eseményekre?

en: How do you want people to view your calendar?
hu: Hogyan akarja, hogy az emberek megtekintsék a naptárt?

en: How to Customize Template Files
hu: Hogyan lehet testreszabni a sablon fájlokat

en: Hue
hu: Színárnyalat

en: Hungarian Forint
hu: Magyar forint

en: Hungary
hu: Magyarország

en: I couldn't understand how to make it work.
hu: Nem tudtam megérteni, hogyan lehet működni.

en: I found a better plugin.
hu: Találtam egy jobb bővítményt.

en: I installed the calendar and it crashed my site.
hu: Telepítettem a naptárt, és ez összeomlott a webhelyem.

en: I keep getting “Page Not Found” on events.
hu: Folyamatosan azt kapom, hogy az eseméyoldal nem található.

en: I need a specific feature it doesn't provide.
hu: Szükségem van egy konkrét funkcióra, amelyet nem nyújt.

en: I'm not ready
hu: Még nem vagyok készen

en: ICS File
hu: ICS fájl

en: ICS File Import Settings
hu: ICS fájl importálási beállítások

en: ID %1$d (Untitled)
hu: ID %1$d (cím nélkül)

en: ISO Currency Code:
hu: ISO valutakód:

en: Iceland
hu: Izland

en: If all goes according to plan, you will have your preview in a few moments.
hu: Ha minden a terv szerint alakul, akkor pár pillanat múlva elkészül az előnézet.

en: If the Featured highlight color is set to Custom, the following color will be used:
hu: Ha a kiemelt kiemelkedő szín egyedi értékre van állítva, akkor a következő színt fogjuk használni:

en: If this event is re-imported, event fields that have not been changed locally will be overwritten with any changes from the source.
hu: Ha ezt az eseményt újból importálják, akkor a helyben nem változtatott eseménymezőket felülírják a forráshoz való bármilyen változással.

en: If this event is re-imported, event fields will be overwritten with any changes from the source.
hu: Ha ezt az eseményt újból importálják, az eseménymezőket felülírják a forráshoz kapcsolódó bármilyen változással.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
hu: Ha ismered a HTML-t, további kódot adhatsz hozzá az esemény sablonja után. Néhány stílushoz ez szükséges lehet a megfelelő formázás és elrendezés érdekében.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
hu: Ha ismered a HTML-t, további kódot adhatsz hozzá az esemény sablonja előtt. Néhány stílushoz ez szükséges lehet a megfelelő formázás és elrendezés érdekében.

en: If you create, submit, import, save, or publish Event, Venue, or Organizer information, such information is retained in the local database:
hu: Amikor esemény, helyszín vagy szervező adatokat hoz létre, küldd el, importál, ment vagy tesz közzé, akkor ezek az információk a helyi adatbázisban mentésre kerülnek:

en: If you do not add your own API key, the built-in API key will always populate this field and some map-related functionality will be limited
hu: Ha nem ad hozzá saját API-kulcsot, a beépített API-kulcs mindig kitölti ezt a mezőt, és néhány térképpel kapcsolatos funkció korlátozott lesz

en: If you have a valid license for one of our paid plugins, you can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
hu: Ha rendelkezel egy érvényes licencel valamelyik prémium bővítményünkhoz, akkor %s a prémium támogatási fórumban. Támogatói csapatunk 1-2 munkanapon belül válaszolni fog a kérdésedre.

en: If you have any template overrides, custom calendar CSS, or other code customizations to your calendar, those modifications will be overridden by the new designs.
hu: Ha bármilyen sablon felülbírál, az egyéni naptár CSS -je vagy más kód testreszabása a naptárhoz, akkor ezeket a módosításokat az új tervek felülbírálják.

en: If you have extended our plugin(s) to send data to a third-party service such as Eventbrite, Google Maps, or PayPal, user information may be passed to these external services. These services may be located abroad.
hu: Ha kibővítette a plugin (ek) -et, hogy adatokat küldjön egy harmadik fél szolgáltatáshoz, például az Eventbrite, a Google Maps vagy a PayPal, akkor a felhasználói információk továbbadhatók ezeknek a külső szolgáltatásoknak.Ezek a szolgáltatások külföldön lehetnek.

en: If you opt-in, some data about your usage of The Events Calendar and future StellarWP Products will be shared with our teams (so they can work their butts off to improve).
hu: Ha be van lépve, az események naptárának és a jövőbeli StellarWP termékek használatáról szóló néhány adatot megosztják a csapatunkkal (így javításuk érdekében képesek kikapcsolni a seggüket).

en: If you want to stop and clear current asynchronous import processes %1$s.
hu: Ha meg akarja állítani és törölni az aktuális aszinkron importálási folyamatok %1$s.

en: If you've purchased a premium add-on, you'll need to enter your license key here in order to have access to automatic updates when new versions are available.
hu: Ha vásárolt egy prémium kiegészítőt, itt be kell írnia a licencgombot, hogy hozzáférhessen az automatikus frissítésekhez, amikor új verziók állnak rendelkezésre.

en: If you’re enjoying The Events Calendar, give us kudos by including a link in the footer of calendar views. It really helps us a lot.
hu: Ha élvezi a The Events Calendart, ajándékozzon meg minket azzal, hogy a naptárnézetek láblécébe helyez egy linket. Valóban sokat segít nekünk.

en: Ignored
hu: Mellőzött

en: Ignored <span class="count">(%s)</span> | Ignored <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Mellőzött <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Mellőzött <span class="count">(%s)</span>

en: Ignored events do not show on the calendar but can be updated with future imports
hu: A mellőzött események nem jelennek meg a naptárban, de későbbi importálásokkal frissíteni lehet őket

en: Ignored events that are deleted will be removed permanently. They can be recreated via import.
hu: A törölt eseményeket a törölt események véglegesen eltávolítják.Az import segítségével újjáépíthetők.

en: Import
hu: Importálás

en: Import & export events
hu: Import és export események

en: Import All
hu: Összes importálása

en: Import All (%d)
hu: Összes importálása (%d)

en: Import Checked (%d)
hu: Kiválasztottak importálása (%d)

en: Import Date Range Limit
hu: Az import dátum tartomány korlátja

en: Import Event Settings
hu: Esemény beállítások importálása

en: Import Limit Type
hu: Az import korlátozás típusa

en: Import Name:
hu: Importálás neve:

en: Import Origin:
hu: Import forrás:

en: Import Process System
hu: Importálás feldolgozó módszer

en: Import Quantity Limit
hu: Az import mennyiségi korlátja

en: Import Services
hu: Importálási szolgáltatások

en: Import Source
hu: Importálási forrás

en: Import Type:
hu: Importálás típusa:

en: Import complete!
hu: Importálás befejezve!

en: Import completed
hu: Importálás sikeres

en: Import created
hu: Importálás létrehozva

en: Import events
hu: Importálási események

en: Import events but preserve local changes to event fields.
hu: Importálja az eseményeket, de őrizze meg az esemény mezőkön végzett helyi változtatásokat.

en: Import events directly from a public Eventbrite.com URL. Please note that only Live events (i.e. published events) can be imported via URL.
hu: Események importálása közvetlenül egy nyilvános Eventbrite.com URL -ből.Felhívjuk figyelmét, hogy csak élő események (azaz közzétett események) importálhatók URL -en keresztül.

en: Import events directly from your connected Eventbrite.com account or from a public Eventbrite.com URL.
hu: Importáljon eseményeket közvetlenül a csatlakoztatott EventBrite.com fiókjáról vagy egy nyilvános Eventbrite.com URL -ből.

en: Import events from Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar, and more.
hu: Események importálása a Meetup -ból, az Eventbrite, az ICal, a Google Naptár és még sok más.

en: Import events with Event Aggregator
hu: Események importálása az Event Aggregator segítségével

en: Import events with ease
hu: Importálj eseményeket könnyedén

en: Import failed
hu: Importálás sikertelen

en: Import from Eventbrite
hu: Importálás az Eventbrite-ról

en: Import from Eventbrite URL
hu: Importálás Eventbrite URL-ből

en: Import from your Eventbrite account
hu: Importáljon az EventBrite -fiókjáról

en: Import is complete
hu: Importálás befejezve

en: Import origin data (URL from where events are being imported—such as Eventbrite, MeetUp, other compatible URL sources, and more, which can include similar or same data as listed above)
hu: Importálási adatok importálása (URL az események importálásakor - például az EventBrite, a Meetup, az egyéb kompatibilis URL -források és még sok más, amelyek hasonló vagy azonos adatokat tartalmazhatnak, mint a fentiekben felsoroltak)

en: Import pending
hu: Importálás függőben

en: Import preview
hu: Importálás előnézete

en: Import queued
hu: Az importál

en: Import records must be finalized before posts can be inserted.
hu: Az import adatokat véglegesíteni kell a bejegyzések beillesztése előtt.

en: Import runs daily at approximately
hu: Az import naponta kb

en: Import runs monthly on day
hu: Az import napi havonta fut

en: Import runs weekly on
hu: Az import hetente fut

en: Import schedule
hu: Importálási menetrend

en: Imported Event
hu: Importált esemény

en: Importing Calendar Data From a CSV File
hu: Naptáradatok importálása CSV-fájlból

en: Importing Events, Venues, and Organizers:
hu: Események, helyszínek és szervezőek importálása:

en: Imports
hu: Importálás

en: Imports Enabled in Settings
hu: Az importálások engedélyezve a beállításokban

en: Imports disabled in Settings
hu: Az importálók le van tiltva a beállításokban

en: In a location
hu: egy helyen

en: In-App Notifications
hu: Alkalmazásonkénti értesítések

en: Include
hu: Tartalmaz

en: Include %1$s in main blog loop
hu: Tartalmazza a %1$s -t a fő bloghurokba

en: Include Google Calendar
hu: Hozzáadja a Google Naptárhoz

en: Include Outlook 365
hu: Hozzáadja az Outlook 365-höz

en: Include Outlook Live
hu: Hozzáadja az Outlook Live-hoz

en: Include events in main blog loop
hu: Események megjelentetése a fő blog hurokban

en: Include events with one of the post IDs specified in the array of CSV list, date filters will be ignored.
hu: Tartalmazza az eseményeket a CSV listában megadott egyik ID -vel megadva, a dátumszűrőket figyelmen kívül hagyják.

en: Include iCal and Google event links in this email.
hu: Tartalmazza az ICAL és a Google esemény linkeket e -mailbe.

en: Include iCalendar
hu: Hozzáadja az iCalendarhoz

en: Included with our premium products
hu: Tartalmazza a prémium termékeinket

en: Includes
hu: Magában foglal

[ctx: Indefinite article for the phrase "Find a {post type name}" when the {post type name} starts with a vowel, e.g. "Find an Organizer".]
en: an
hu: egy

[ctx: Indefinite article for the phrase "Find a {post type name}. Will be replaced with "an" if the {post type name} starts with a vowel.]
en: a
hu: egy

en: Indian Rupee
hu: Indiai rúpia

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Indonesian Rupiah
hu: Indonéz rúpia

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
hu: Lent találhatóak információk a legújabb sablon változtatásokról és az esetlegesen érintett sablon felülírásokról.

en: Initializing Tribe Events on %s
hu: Tribe Events betöltése itt: %s

en: Install %s
hu: %s telepítése

en: Install Event Tickets
hu: Event Tickets telepítése

en: Install Plugin
hu: Bővítmény telepítése

en: Install max has been reached
hu: A telepítés maximálisra került

en: Integrated with your events on Eventbrite
hu: Integrálva az ön Eventbrite eseményeivel

en: Integrations
hu: Integrációk

[ctx: Integrations article]
en: Integrations
hu: Integrációk

[ctx: Integrations section header]
en: Integrations
hu: Integrációk

en: Invalid Eventbrite URL
hu: Érvénytelen Eventbrite URL

en: Invalid Facebook URL
hu: Érvénytelen Facebook URL

en: Invalid Frequency
hu: Érvénytelen gyakoriság

en: Invalid Key
hu: Érvénytelen kulcs

en: Invalid Meetup URL
hu: Érvénytelen Meetup URL

en: Invalid class instance.
hu: Érvénytelen osztálypéldány.

en: Invalid credential save nonce
hu: Érvénytelen hitelesítő adatok mentése nonce

en: Invalid credential save request
hu: Érvénytelen hitelesítő adat mentési kérelem

en: Invalid data provided for CSV import.
hu: Érvénytelen adat lett megadva a CSV importhoz.

en: Invalid field type specified
hu: Érvénytelen mező típus lett megadva

en: Invalid nonce
hu: Érvénytelen nonce

en: Invalid nonce.
hu: Érvénytelen nonce.

en: Invalid notification slug
hu: Érvénytelen értesítési meztelen csig

en: Invalid or incomplete field passed
hu: Érvénytelen vagy hiányos mező lett átadva

en: Iran, Islamic Republic of
hu: Iráni Iszlám Köztársaság

en: Iraq
hu: Irak

en: Ireland
hu: Írország

en: Is All Day Event
hu: Egész napos esemény

en: Is there another website for this event? Link to it with a button!
hu: Ennek az eseménynek van másik honlapja is? Linkelje be egy gombbal!

en: Israel
hu: Izrael

en: Israeli New Sheqel
hu: Izraeli új sheqel

en: It appears as if the tribe-common libraries cannot be found! The directory should be in the "common/" directory in the events calendar plugin.
hu: Úgy tűnik, mintha a törzs-közös könyvtárak nem találhatók!A könyvtárnak a "Common/" könyvtárban kell lennie az Eseménynaptár beépülő moduljában.

en: It looks like you're using %1$s, but the license key is invalid. Please download the latest version %2$sfrom your account%3$s. | It looks like you're using %1$s, but the license keys are invalid. Please download the latest versions %2$sfrom your account%3$s.
hu[0]: Úgy tűnik, hogy a(z) %1$s bővítményt használod, de a licensz kulcs érvénytelen. Töltsd le az legfrissebb verziót %2$sa fiókodból%3$s.
hu[1]: Úgy tűnik, hogy a(z) %1$s bővítményeket használod, de a licensz kulcsok érvénytelenek. Töltsd le az legfrissebb verziókat %2$sa fiókodból%3$s.

en: It's important to use the most recent versions of our plugins so that you have access to the latest features, bug fixes, and security updates. Plugin functionality can be comprimised if your site is running outdated or mis-matched versions.
hu: Fontos, hogy a beépülő moduljaink legfrissebb verzióit használjuk, hogy hozzáférhessenek a legújabb funkciókhoz, a hibajavításokhoz és a biztonsági frissítésekhez.A plugin funkcionalitás összeállítható, ha webhelye elavult vagy rosszul illesztett verziókat futtat.

en: Italy
hu: Olaszország

[ctx: JWT access_token issuer does not match with this server error message.]
en: Access_token issuer does not match with this server.
hu: Az Access_token kibocsátó nem egyezik ezzel a szerverrel.

[ctx: JWT access_token s missing data error message.]
en: Access_token is missing data.
hu: Access_token hiányzik az adatok.

en: January
hu: január

en: Japan
hu: Japán

en: Japanese Yen
hu: Japán jen

en: Join our Facebook Group today!
hu: Csatlakozzon ma a Facebook csoportunkhoz!

[ctx: Joined plugin list, last after the "and" separator.]
en: %1$s and %2$s
hu: %1$s és %2$s

en: Jordan
hu: Jordánia

en: Jul
hu: Júl

en: July
hu: július

en: Jump to the %1$snext upcoming %2$s%3$s.
hu: Ugrás a %1$skövetkező közelgő %2$s%3$s.

en: Jun
hu: Jún

en: June
hu: június

en: Justified
hu: Sorkizárt

en: Kadence lets you unlock your creativity in the WordPress Block Editor with expertly designed blocks, a robust theme, and a massive library of starter templates.
hu: A Kadence lehetővé teszi, hogy kreativitását a WordPress blokk szerkesztőjében szakszerűen megtervezett blokkokkal, robusztus témával és egy hatalmas indítósablonok könyvtárával nyitja meg.

en: Kazakhstan
hu: Kazahsztán

en: Keep the Core Plugin %sFREE%s!
hu: Őrizzük meg az alap bővítményt %sINGYENESNEK%s!

en: Keep this list of links on hand and stay subscribed to receive tips and tricks about The Events Calendar products.
hu: Mentsd el az alábbi hivatkozásokat és iratkozz fel, hogy értesülj a The Events Calendar termékekkel kapcsolatos tippekről és trükkökről.

en: Key
hu: Kulcs

en: Keyword(s)
hu: Kulcsszó

en: Keywords:
hu: Kulcsszavak:

en: Knowledgebase
hu: Tudásbázis

en: Known Issues
hu: Ismert kérdések

[ctx: Known issues article]
en: Known issues
hu: Ismert kérdések

en: Korea, Democratic People's Republic of
hu: Koreai Demokratikus Népköztársaság

en: Korea, Republic of
hu: Koreai Köztársaság

en: Korean Won
hu: A koreai nyert

en: Kuwait
hu: Kuvait

en: Kyrgyzstan
hu: Kirgizisztán

[ctx: Label for event status reason field]
en: Reason (optional)
hu: Ok (nem kötelező)

[ctx: Label for live stream URL field]
en: Live Stream URL
hu: Közvetítés URL

[ctx: Label for option to leave transparent (default).]
en: Transparent
hu: Átlátszó

[ctx: Label for option to leave transparent (default).]
en: Transparent.
hu: Átlátszó.

[ctx: Label for option to leave white (default).]
en: White
hu: Fehér

[ctx: Label for option to set a custom color.]
en: Custom
hu: Szokás

[ctx: Label for option to set a custom color.]
en: Select Custom Color
hu: Egyedi szín kiválasztása

[ctx: Label for option to use default TEC fonts.]
en: Default
hu: Alapértelmezett

[ctx: Label for option to use the accent color (default). Links to the accent color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">Accent Color</a>
hu: Használja a <a href="%1$s"> akcentus színét </a>

[ctx: Label for option to use the accent color. Links to the accent color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">Accent Color</a>
hu: Használja a <a href="%1$s"> akcentus színét </a>

[ctx: Label for option to use the event background color. Links to the event background color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">General Background Color</a>
hu: Használja a <a href="%1$s"> általános háttér színét </a>

[ctx: Label for option to use the events background color. Links to the background color setting.]
en: Use the Calendar <a href="%1$s">Background Color</a>
hu: Használja a naptárt <a href="%1$s"> háttér színe </a>

[ctx: Label for option to use theme fonts.]
en: Inherit theme font(s)
hu: Örökölje a Sablon betűkészleteit

[ctx: Label for the Community tab.]
en: Community
hu: Közösség

[ctx: Label for the Filters tab.]
en: Filters
hu: Szűrők

[ctx: Label for the Map View checkbox.]
en: Map
hu: Térkép

[ctx: Label for the Photo View checkbox.]
en: Photo
hu: Fotó

[ctx: Label for the Summary View checkbox.]
en: Summary
hu: Összefoglaló nézet

[ctx: Label for the Week View checkbox.]
en: Week
hu: Hét

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint name.]
en: Name
hu: Név

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboards endpoint last access.]
en: Last Access
hu: Utolsó hozzáférés

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboards endpoint queue.]
en: Queue
hu: Sor

[ctx: Label for the access token connection for Power Automate.]
en: Access Token
hu: Hozzáférési jogkivitel

[ctx: Label for the calendar embed link]
en: Calendar embed link
hu: Naptár beágyazási link

[ctx: Label for the calendar embed link description]
en: A link to the calendar embed.
hu: Egy link a naptár beágyazásához.

[ctx: Label for the calendar embeds list]
en: Calendar Embeds
hu: Naptár beágyazása

[ctx: Label for the consumer id and secret section.]
en: API Authentication Details
hu: API hitelesítési részletek

[ctx: Label for the consumer id of the API Key for Zapier.]
en: Consumer ID
hu: Fogyasztói azonosító

[ctx: Label for the consumer secret of the API Key for Zapier.]
en: Consumer Secret
hu: Fogyasztói titok

[ctx: Label for the default option.]
en: Default
hu: Alapértelmezett

[ctx: Label for the filter items list]
en: Filter calendar embeds list
hu: A naptár beágyazási lista szűrője

[ctx: Label for the insert button]
en: Insert into calendar embed
hu: Helyezze be a naptár beágyazását

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint last access.]
en: Last Access
hu: Utolsó hozzáférés

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue status.]
en: none
hu: egyik sem

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue status.]
en: ready
hu: kész

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue.]
en: Queue
hu: Sor

[ctx: Label for the integration endpoint dashboard endpoint name.]
en: Name
hu: Név

[ctx: Label for the items list]
en: Calendar Embeds list
hu: Naptár beágyazási listája

[ctx: Label for the items list navigation]
en: Calendar Embeds list navigation
hu: A naptár beágyazási lista navigációja

[ctx: Label for the last access of the API Key for Power Automate.]
en: Last Access
hu: Utolsó hozzáférés

[ctx: Label for the last access of the API Key for Zapier.]
en: Last Access
hu: Utolsó hozzáférés

[ctx: Label for the name of the API Key for Power Automate.]
en: Description
hu: Leírás

[ctx: Label for the name of the API Key for Zapier.]
en: Description
hu: Leírás

[ctx: Label for the permissions of the API Key for Power Automate.]
en: Permissions
hu: Engedély

[ctx: Label for the permissions of the API Key for Zapier.]
en: Permissions
hu: Engedély

[ctx: Label for the uploaded to this item]
en: Uploaded to this calendar embed
hu: Feltöltve ebbe a naptárba beágyazva

[ctx: Label for the user of the API Key for Power Automate.]
en: User
hu: Felhasználó

[ctx: Label for the user of the API Key for Zapier.]
en: User
hu: Felhasználó

[ctx: Label for tooltip background color setting.]
en: Event Preview Background
hu: Esemény előnézeti háttere

[ctx: Label to add Zapier connection fields.]
en: Add Connection
hu: Adjon hozzá csatlakozást

[ctx: Label to add an integration connection fields.]
en: Add Connection
hu: Adjon hozzá csatlakozást

en: Lagoon
hu: Lagúna

en: Lao People's Democratic Republic
hu: Laosz

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Last Access
hu: Utolsó hozzáférés

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Last Access
hu: Utolsó hozzáférés

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Last Access
hu: Utolsó hozzáférés

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Queue
hu: Sor

[ctx: Last Access header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Last Access
hu: Utolsó hozzáférés

[ctx: Last Access header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Queue
hu: Sor

en: Last Import
hu: Utolsó importálás

en: Last Import:
hu: Utolsó importálás:

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Latest Import:
hu: Utolsó importálás:

en: Latest Past %s
hu: Korábbi %s

en: Latest Version:
hu: Legújabb verzió:

en: Latvia
hu: Lettország

en: Learn More
hu: Tudjon meg többet

en: Learn how to get an active license
hu: Tanulja meg, hogyan lehet aktív licencet szerezni

en: Learn more
hu: Tudj meg többet

en: Learn more about the migration
hu: Tudjon meg többet a migrációról

en: Learn more about the upgrade
hu: További információk a frissítésről

en: Learn more.
hu: Tudjon meg többet.

en: Lebanon
hu: Libanon

en: Left
hu: Bal

en: Left Border Color
hu: Bal szegély színe

en: Let visitors know the cost of this event or if it’s free to attend.
hu: Tájékoztassa a látogatókat az esemény költségeiről, vagy arról, ha ingyenes.

en: Let's get your events with the correct basic settings.
hu: Vegyük az eseményeket a helyes alapbeállításokkal.

en: Let's go!
hu: Mehet!

en: Liberia
hu: Libéria

en: Libya
hu: Líbia

en: License & Usage
hu: Licenc és felhasználás

en: License &amp; Usage
hu: Licenc &amp; használat

en: License Key
hu: Licenc kulcs

en: License Key Status:
hu: Licenc kulcs állapota:

en: License key(s) updated.
hu: Licenc kulcs(ok) frissítve.

en: License keys can only be used on a limited number of sites, which varies depending on your license level. You'll need to remove the license from one or more other site's in order to use it on this one.
hu: A licenckulcsok csak korlátozott számú webhelyen használhatók, ami a licencszinttől függően változik. Ahhoz, hogy ezen a webhelyen használhassa, el kell távolítania a licencet egy vagy több másik webhelyről.

en: Licenses
hu: Licencek

en: Licenses for Multisites
hu: Engedélyek a multisiták számára

[ctx: Licenses section header]
en: Licenses
hu: Engedély

en: Lightbox
hu: Lámpatest

en: Lighten
hu: Világosít

en: Limit result set to specific IDs
hu: Korlátozás eredménye meghatározott azonosítókra állítja

en: Limit result set to terms assigned to a specific event (an alias of the "post" parameter)
hu: Limit Eredmény beállítása egy adott eseményhez rendelt kifejezésekre (a "Post" paraméter álneve)

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent
hu: Limit Eredmény beállítva egy adott szülőhöz rendezett kifejezésekre

en: Limit result set to terms assigned to a specific post
hu: Limit Eredmény beállítva egy adott hozzászóláshoz rendelt kifejezésekre

en: Limit result set to terms with a specific slug
hu: Limit Eredmény beállítása a kifejezésekre egy adott meztelen csigával

en: Limit results to those matching a string
hu: Korlátozza az eredményeket azokra, amelyek megfelelnek a karakterláncnak

en: Limit the number of imported events by number, date range, or not at all; on slower websites this may impact the success of imports. Selecting a shorter time period or a smaller number of events may improve results.
hu: Korlátozza az importált eseményeket számban, dátum tartomány alapján, vagy egyáltalán nem. Lassabb weboldalakon ez befolyásolhatja az importálások sikerességét. Rövidebb dátum tartomány vagy kevesebb esemény importálása javíthat az eredményeken.

en: Limited connectivity with Eventbrite
hu: Korlátozott kapcsolat az EventBrite -vel

en: Limited connectivity with Meetup
hu: Korlátozott összeköttetés a MeetUp -val

en: Link Controls
hu: Linkvezérlők

en: Link Directly to Webinar
hu: Közvetlen link a webináriumhoz

en: Link Hover Styles
hu: Hivatkozás stílusa ráhúzáskor

en: Link Hover Styling
hu: Link stílusa egér fölémozgatásakor

en: Link Styles
hu: Hivatkozás stílusa

en: Link Styling
hu: Hivatkozás stílusa

en: Link Target
hu: Hivatkozási link

en: Link Text
hu: Hivatkozás szövege

[ctx: Link on the Ticket Email]
en: Get Directions
hu: Szerezzen útmutatásokat

en: Link organizer email.
hu: Link szervező e -mail.

en: Link organizer phone.
hu: Linkszervező telefonja.

[ctx: Link text added to the TEC->Settings->Display tab.]
en: %1$sCustomize The Events Calendar%2$s
hu: %1$sEseménynaptár testre szabása%2$s

[ctx: Link to more than one calendar article]
en: Learn More
hu: Tudjon meg többet

[ctx: Link to the Help Chatbot]
en: Talk to TEC Chatbot
hu: Beszéljen a Tec Chatbot -szal

[ctx: Link to the shortcodes article]
en: Learn More
hu: Tudjon meg többet

[ctx: Link to what is in Calendar Pro article]
en: Learn More
hu: Tudjon meg többet

[ctx: Link to what is in Event Tickets article]
en: Learn More
hu: Tudjon meg többet

en: Link venue phone.
hu: A helyszín telefonszámának linkje.

en: Links
hu: Hivatkozások

en: List a host or coordinator for this event.
hu: Adj hozzá egy házigazdát vagy koordinátort az eseményhez.

en: List items cannot contain other list items.
hu: A tételek listája nem tartalmazhat más lista tételeket.

en: List view
hu: Lista nézet

en: List-style Views
hu: Lista stílusú nézetek

en: Lithuania
hu: Litvánia

[ctx: Live support hours]
en: Mon-Fri from 9:00 - 20:00 PST
hu: Hétförülmény 9:00 - 20:00 PST

[ctx: Live support sidebar link to article]
en: Learn how to get live support
hu: Tanulja meg, hogyan lehet élő támogatást szerezni

[ctx: Live support sidebar paragraph]
en: Our Support team is available to help you out 5 days a week:
hu: Támogató csapatunk rendelkezésre áll, hogy segítsen Önnek a heti 5 napon:

[ctx: Live support sidebar paragraph]
en: You can get live support from The Events Calendar team if you have an active license for one of our products.
hu: Az Eseménynaptárcsoporttól élő támogatást kaphat, ha aktív licenc van az egyik termékünkhöz.

en: Loading %s
hu: %s betöltése

en: Loading the Image
hu: Kép betöltése

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Locating Links to Your Community Pages
hu: Linkek megtalálása a közösségi oldalakra

en: Location
hu: Helyszín

en: Location:
hu: Helyszín:

en: Log into Eventbrite
hu: Bejelentkezés az Eventbrite-ra

en: Log into Facebook
hu: Bejelentkezés a Facebookra

en: Log into Meetup
hu: Bejelentkezés a Meetupba

en: Logging level
hu: Naplózási szint

en: Looking for Something Special?
hu: Valami különlegeset szeretnél?

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
hu: További funkciókat, például ismétlődő eseményeket, egyéni mezőket, közösségi eseményeket, jegyeladási lehetőséget keresel?

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales, and more?
hu: További funkcionalitást keres, beleértve az ismétlődő eseményeket, az egyedi meta, a közösségi eseményeket, a jegyértékesítést és még sok más?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
hu: További funkciókat, például ismétlődő eseményeket, jegyeladást, nyilvánosan beküldhető eseményeket, új nézeteket keresel?

en: Looking for front-end Event Filters so that your website visitors can find exactly the event they are looking for?
hu: A front-end eseményszűrőket keresi, hogy a webhely látogatói pontosan megtalálhassák a keresett eseményt?

en: Looking for the Event template? Click the folder and navigate to My Templates.
hu: Az eseménysablont keresi?Kattintson a mappára, és keresse meg a sablonjaimat.

en: Looks like you have already created your first organizer. Well done!
hu: Úgy tűnik, hogy már létrehozta az első szervezőjét.Gratulálok!

en: Looks like you have already created your first venue. Well done!
hu: Úgy tűnik, már létrehozta az első helyszínt.Gratulálok!

en: Luminosity
hu: Fényesség

en: Luxembourg
hu: Luxemburg

en: M j, Y @ G:i
hu: Y. M j. @  G:i

en: Macau
hu: Makaó

en: Madagascar
hu: Madagaszkár

en: Main Border Color
hu: Fő szegélyszín

en: Main Help Hub Navigation
hu: Fő súgó hub navigáció

en: Main date and time display on views and single event pages
hu: A fő dátum és idő megjelenítése a nézetekben és az egyedi esemény oldalon

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: Make organizer email a mailto link.
hu: Tegye meg a szervező e -mailt a Mailo linkre.

en: Make organizer phone number a callable link.
hu: Tedd a szervező telefonszámát hívható hivatkozássá.

en: Make sure Google Maps Library is included on this page.
hu: Győződjön meg róla, hogy az oldalt tartalmazza-e a Google Térkép könyvtárat.

en: Make venue phone number a callable link.
hu: Tedd a helyszín telefonszámát hívható hivatkozássá.

en: Malachite
hu: Malachit

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Malaysian Ringgit
hu: Malajziai ringgit

en: Maldives
hu: Maldív-szigetek

en: Malta
hu: Málta

en: Manage
hu: Kezel

en: Manage Active Plugins
hu: Aktív bővítmények kezelése

en: Manage my data sharing consent
hu: Kezelje az adatmegosztási hozzájárulásomat

en: Manage ticketing and RSVPs
hu: Kezelje a jegyvásárlást és az RSVP -ket

en: Manage tickets from WordPress
hu: Jegyek kezelése a WordPress irányítópultról

en: Manage your licenses
hu: Licencek kezelése

en: Managing Submissions
hu: Bekezdések kezelése

en: Managing Submissions Overview
hu: A beküldött anyagok kezelése – áttekintés

en: Manually enter event ID
hu: Manuálisan írja be az esemény azonosítóját

en: Map
hu: Térkép

en: Map Link
hu: Térkép linkje

en: Map Pin
hu: Térképcsap

[ctx: Map settings section header]
en: Maps
hu: Térképez

en: Map:
hu: Térkép:

en: Maps
hu: Térképek

en: Mar
hu: Már

en: March
hu: március

en: Mark all as read
hu: Jelölje meg az összes olvasást

en: Mark as read
hu: Jelölje meg az olvasást

en: Marshall Islands
hu: Marshall-szigetek

en: Mauritania
hu: Mauritánia

en: Mauritius
hu: Mauríciusz

en: Max Width
hu: Maximális szélesség

en: May
hu: május

en: Meetup Authentication
hu: Meetup hitelesítés

en: Meetup Import Settings
hu: Meetup importálási beállítások

[ctx: Menu item text for the TEC Customizer section link.]
en: Customize The Events Calendar
hu: Eseménynaptár testre szabása

en: Merge Duplicates
hu: Duplikációk egyesítése

en: Merge duplicate Venues &amp; Organizers
hu: Duplikált helyszínek és szervezők összevonása

[ctx: Meridian: am]
en: AM
hu: DE

[ctx: Meridian: pm]
en: PM
hu: DU

[ctx: Message notifying users they need to upgrade PHP]
en: Starting February 2023, %1$s will require PHP 7.4 or later. Currently, your site is using PHP version %2$s. Please update to a newer version. %3$sRead more%4$s.
hu: 2023 februárjától a %1$s PHP 7.4 vagy újabb verziót igényel. Webhelye jelenleg a PHP %2$s verzióját használja. Kérjük, frissítsen egy újabb verzióra. %3$sTovábbi információ%4$s.

en: Meta Data
hu: Metaadatok

[ctx: Meta box title for the Event Status]
en: Events Status
hu: Esemény állapota

[ctx: Metabox title]
en: Location
hu: Helyszín

en: Method
hu: Metódus

en: Mexican Peso
hu: Mexikói peso

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Micronesia, Federated States of
hu: Mikronéziai Szövetségi Államok

en: Migrate Legacy Ignored Events
hu: Migrálja a Legacy figyelmen kívül hagyott eseményeit

en: Migrate iCal Importer settings
hu: iCal importáló beállításainak átvétele

en: Migrating events from another calendar?
hu: Egy másik naptárból szeretnél eseményeket átmigrálni?

en: Migration attempted
hu: Áttelepítés megkísérelve

en: Migration canceled
hu: A migráció törölte

en: Migration complete!
hu: Migráció teljes!

en: Migration completed
hu: A migráció befejeződött

en: Migration failed
hu: Az áttelepítés nem sikerült

en: Migration failure
hu: Áttelepítési hiba

en: Migration help
hu: Migrációs segítség

en: Migration in progress
hu: Migráció folyamatban

en: Migration preview in progress
hu: Migrációs előnézet folyamatban

en: Migration reversed
hu: A migráció megfordult

en: Missing access token.
hu: Hiányzik a hozzáférési jogkivonó.

en: Missing data source for this dropdown
hu: Ehhez a lenyílóhoz hiányzik az adatforrás

[ctx: Missing dependency label in the settings.]
en: Endpoint Disabled
hu: A végpont letiltva

[ctx: Missing dependency message in the settings.]
en: Missing
hu: Hiányzó

en: Missing required argument: %s
hu: Hiányzó kötelező adat: %s

en: Missing required fields in row %d.
hu: Kötelező mező hiányzik a %d sorban.

en: Mock Data
hu: Mock adat

[ctx: Mock Title for previewing the Event Title widget]
en: Your Events Calendar Template
hu: Eseménynaptár sablon

en: Moldova, Republic of
hu: Moldáviai Köztársaság

en: Mon
hu: Hé

en: Monaco
hu: Monakó

en: Monday
hu: hétfő

en: Monetize your events
hu: Keress pénzt az eseményeiddel

en: Mongolia
hu: Mongólia

en: Montenegro
hu: Montenegró

en: Month View
hu: Hónap nézet

en: Month and year format
hu: Hónap és év formátum

en: Month view events per day
hu: Események száma naponta havi nézetben

en: Month view tooltip
hu: Hónap megtekintés eszközTip

en: More views available with
hu: További nézetek érhetők el

en: More...
hu: Tovább...

en: Morocco
hu: Marokkó

en: Most issues are caused by conflicts with the theme or other plugins. Follow these steps as a first point of action. %s
hu: A legtöbb kérdést a témával vagy más beépülő modulokkal való konfliktusok okozzák.Kövesse ezeket a lépéseket első cselekvési pontként. %s

en: Move to trash events older than
hu: Az ennél régebbi eseményeket helyezze a lomtárba

en: Moving your license keys
hu: Az engedélykulcsok áthelyezése

en: Mozambique
hu: Mozambik

en: Multi-Day
hu: Többnapos

en: Multi-Image Support
hu: Többképes támogatás

en: Multi-day Events
hu: Többnapos események

en: Multiple tracks support
hu: Több pálya támogatása

en: Multiple views
hu: Több nézet

en: Multiply
hu: Szokszoroz

en: My %s
hu: Saját %s

en: My calendar doesn’t look right.
hu: A naptáram nem néz ki jól.

en: Myanmar
hu: Mianmar

en: NY 10001
hu: 1146

en: Name
hu: Név

en: Name HTML Tag
hu: Név HTML címkéje

[ctx: Name header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Name
hu: Név

[ctx: Name header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Name
hu: Név

[ctx: Name header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Name
hu: Név

[ctx: Name header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Name
hu: Név

[ctx: Name of missing dependency for Endpoint.]
en: Event Tickets
hu: Rendezvényjegyek

[ctx: Name of missing dependency for Endpoint.]
en: The Events Calendar
hu: Az Eseménynaptár

[ctx: Name of the Event Tickets Zapier app.]
en: Event Tickets App
hu: Eseményjegyek alkalmazás

[ctx: Name of the Event Tickets integration app.]
en: Event Tickets App
hu: Eseményjegyek alkalmazás

[ctx: Name of the Events Calendar Zapier app.]
en: The Events Calendar App
hu: Az Események Naptár alkalmazás

[ctx: Name of the Events Calendar integration app.]
en: The Events Calendar App
hu: Az Események Naptár alkalmazás

en: Name:
hu: Név:

en: Namibia
hu: Namíbia

en: Need a language other than English? We've got you covered here.
hu: Szüksége van más nyelvre, mint angolra?Itt fedeztük Önt.

en: Need additional support?
hu: További támogatásra van szüksége?

en: Need assistance? You can find more information here:
hu: Segítségre van szüksége? További információt itt talál:

en: Nepal
hu: Nepál

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Network
hu: Hálózat

en: Network Settings
hu: Hálózati beállítások

en: New %s
hu: Új %s

en: New %s Category Name
hu: Új %s kategória neve

en: New Aggregator Record
hu: Új Aggregator adat

en: New Caledonia
hu: Új-Kaledónia

en: New Calendar Embed
hu: Új naptár beágyazása

en: New Import
hu: Új importálás

en: New Mexico
hu: Új-Mexikó

en: New User Primer
hu: Kezdő lépések új felhasználóknak

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: New Zealand Dollar
hu: Új -Zéland dollár

en: New to The Events Calendar? Here's everything you need to get started.
hu: Új az események naptárában?Itt van minden, amire szüksége van az induláshoz.

en: News For Events Users
hu: Hírek

en: News and Tutorials
hu: Hírek és segédletek

en: News from The Events Calendar
hu: Hírek a The Events Calendar-tól

en: Next
hu: Következő

en: Next %1$s
hu: Következő %1$s

en: Next Day
hu: Következő nap

en: Next day
hu: Következő nap

en: Next month
hu: Következő hónap

en: Next month, %1$s
hu: Következő hónap, %1$s

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Nigeria
hu: Nigéria

en: Nigerian Naira
hu: Nigériai Naira

en: No
hu: Nem

en: No %1$s scheduled for %2$s.
hu: Nincs %1$s ütemezve a(z) %2$s.

en: No %1$s scheduled for %2$s. %3$s
hu: Nincsenek ütemezett %1$s a %2$s dátumon. %3$s

en: No %1$s were imported or updated.
hu: Nem lettek %1$s importálva vagy frissítve.

en: No %s found
hu: Nincsenek %s

en: No %s found in Trash
hu: %s nem található a lomtárban

en: No Additional Categories
hu: Nincs további kategória

en: No Aggregator Records found in Trash.
hu: A lomtárban nem találhatóak Aggregator adatok.

en: No Aggregator Records found.
hu: Nem találhatóak Aggregator adatok.

en: No asynchronous queue processes to clear.
hu: Nincs aszinkron sor eljárása, amelyet tisztázunk.

en: No calendar embeds found in Trash.
hu: A szemétben nem található naptár beágyazása.

en: No calendar embeds found.
hu: Nincs naptári beágyazás.

en: No checkbox options specified
hu: Nincs megadva jelölőnégyzet lehetőség

en: No data available in table
hu: Nincs elérhető adat az adattáblában

en: No default category
hu: Nincs alapértelmezett kategória

en: No description provided
hu: Nincsen leírás

en: No event tags match the query or the requested page was not found.
hu: Semmi eseménycímkék nem felelnek meg a lekérdezésnek, vagy a kért oldalt nem találták meg.

en: No file chosen
hu: Nincs fájl kiválasztva

en: No importer defined for %s
hu: Nincs importáló meghatározva ehhez: %s

en: No license entered. Consult your network administrator.
hu: Nincs megadva licenc kulcs. Lépj kapcsolatba a hálózati adminisztrátorral.

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of %3$s.
hu: Nincs egyeztetés %1$s, a %2$s alatt felsorolva.Kérjük, próbálja meg megtekinteni a teljes naptárt a %3$s teljes listájához.

en: No matching records found
hu: Nem található egyező rekord

en: No notable changes detected
hu: Nem észlelhetők jelentős változások

en: No notable template changes detected.
hu: Nem észlelhetők jelentős sablonváltozások.

en: No organizer to save. Step skipped
hu: Nincs szervező, amelyet megmenthet.Lépés átugrott

en: No previous %s
hu: Nincsenek korábbi %s

en: No radio options specified
hu: Nincs megadva rádió gomb lehetőség

en: No results were found for %1$s in or near %2$s.
hu: Nincs találat erre: %1$s %2$s közelében.

en: No saved %s exists.
hu: Nem létezik mentett %s.

en: No select options specified
hu: Nincs megadva választási lehetőség

en: No upcoming %1$s listed under %2$s. Check out upcoming %3$s for this category or view the full calendar.
hu: Nincs közelgő %1$s, a %2$s alatt.Nézze meg a közelgő %3$s ebbe a kategóriába, vagy tekintse meg a teljes naptárt.

en: No upcoming Eventbrite events found.
hu: Nem található közelgő Eventbrite esemény.

en: No venue to save. Step skipped
hu: Nincs helyszín megmenteni.Lépés átugrott

en: No, but you can use event categories or tags to display certain events like having...
hu: Nem, de az eseménykategóriákat vagy címkéket használhatja bizonyos események megjelenítésére, például ...

en: Non-existant field validation function passed
hu: Nemlétező mező érvényesítés

en: None
hu: Egyik sem

en: None of your settings were saved. Please try again.
hu: A beállítások mentése nem sikerült. Kérjük, próbáld újra.

en: Norfolk Island
hu: Norfolk-sziget

en: Normal
hu: Normál

en: North Carolina
hu: Észak-Karolina

en: North Dakota
hu: Észak-Dakota

en: North Macedonia
hu: Észak -Macedónia

en: Northern Mariana Islands
hu: Északi-Mariana-szigetek

en: Norway
hu: Norvégia

en: Norwegian Krone
hu: Norvég Krone

en: Not connected to %s
hu: Nincs csatlakozva ehhez: %s

[ctx: Note about what these settings control.]
en: These settings control the search and options bar that appears above calendar views.
hu: Ezek a beállítások vezérlik a keresési és beállítási sávot, amely a naptári nézetek felett jelenik meg.

en: Notification dismissed
hu: Értesítés elutasította

en: Notification marked as read
hu: Értesítés, amelyet olvasásként jelöltek meg

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Notifications icon
hu: Értesítések ikon

en: Notifications opt-in successful
hu: Értesítések Sikerülnek sikeres

en: November
hu: november

en: Null logger (will log nothing)
hu: Null naplózó (nem fog semmit naplózni)

en: Number of Ticketed Events
hu: A jegyzett események száma

en: Number of Ticketed Events Happening Now
hu: A jegyzett események száma most zajlik

en: Number of entries per page:
hu: A bejegyzések száma oldalonként:

[ctx: Number of events awaiting migration]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
hu: %1$s%2$d%3$s van hátra

[ctx: Number of events awaiting preview]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
hu: %1$s%2$d%3$s van hátra

[ctx: Number of events migrated]
en: %1$s%2$d%3$s events migrated
hu: %1$s%2$d%3$s események áttelepültek

[ctx: Number of events previewed]
en: %1$s%2$d%3$s events previewed
hu: %1$s%2$d%3$s események előnézet

en: Number of events to show per page
hu: Mutatott események száma oldalanként

en: Numeric Array
hu: Numerikus tömb

en: OK
hu: RENDBEN

en: ORM arg
hu: Orm arg

en: Object Fit
hu: Objektum illeszkedése

en: Object Position
hu: Objektum pozíciója

en: Oct
hu: Okt

en: October
hu: október

en: Offer visitors the ability to contribute to your event listings without needing backend access.
hu: Adja meg a látogatóknak annak lehetőségét, hogy hozzájáruljon az események listájához anélkül, hogy háttér -hozzáférésre lenne szükség.

en: Okay
hu: Rendben

en: Oman
hu: Omán

en: On or After
hu: Rajta vagy utána

en: On or Before
hu: Rajta vagy előtte

en: Onboarding wizard step completed successfully.
hu: A fedélzeti varázsló lépés sikeresen befejeződött.

en: Once Every 30 Mins
hu: 30 percenként

en: One Time
hu: Egyszeri

en: One calendar. Countless ways to make it your own.
hu: Egy naptár.Számtalan módszer arra, hogy a sajátjává váljon.

en: One month
hu: Egy hónap

en: One more thing left to do...
hu: Még egy dolog maradt ...

en: One or more of the specified query variables has a bad format
hu: A megadott lekérdezési változók közül egy vagy több rossz formátumú

en: One week
hu: Egy hét

en: One-Time Import
hu: Egyszeri importálás

en: One-time imports include all currently listed events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from Eventbrite on a set schedule. Single events can be added via a one-time import.
hu: Az egyszeri behozatal magában foglalja az összes jelenleg felsorolt ​​eseményt, míg az ütemezett importok automatikusan megragadnak új eseményeket és frissítéseket az Eventbrite-ről egy beállított ütemterv szerint.Az egyes események hozzáadhatók egyszeri import segítségével.

en: One-time imports include all currently listed events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from Facebook on a set schedule. Single events can be added via a one-time import.
hu: Az egyszeri importálásba az összes jelenleg listázott elkövetkező esemény bele tartozik, míg az ütemezett importálás automatikusan letölti az új eseményeket és a frissítéseket a Facebook-ról, meghatározott ütemezés alapján. Egyes eseményeket egyszeri importálással lehet letölteni.

en: One-time imports include all currently listed events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from Meetup on a set schedule. Single events can be added via a one-time import.
hu: Az egyszeri importálásba az összes jelenleg listázott elkövetkező esemény bele tartozik, míg az ütemezett importálás automatikusan letölti az új eseményeket és a frissítéseket a Meetup-ról, meghatározott ütemezés alapján. Egyes eseményeket egyszeri importálással lehet letölteni.

en: One-time imports include all events in the current feed, while scheduled imports automatically grab new events and updates from the feed on a set schedule.
hu: Az egyszeri importálásba az összes jelenleg listázott elkövetkező esemény bele tartozik, míg az ütemezett importálás automatikusan letölti az új eseményeket és a frissítéseket ebből a forrásból, meghatározott ütemezés alapján.

en: One-time imports include currently listed upcoming events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from this url on a set schedule.
hu: Az egyszeri importálásba a jelenleg listázott elkövetkező események tartoznak bele, míg az ütemezett importálás automatikusan letölti az új eseményeket és a frissítéseket erről az url-ről, meghatározott ütemezés alapján.

en: Ongoing
hu: Folyamatban

en: Only All-day Events
hu: Csak egész napos események

en: Only Featured Events
hu: Csak az események kiemelt eseményei

en: Only Geocoded Events
hu: Csak geokódolt események

en: Only Multi-day Events
hu: Csak többnapos események

en: Only Recurring Events
hu: Csak ismétlődő események

en: Only errors
hu: Csak hibák

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
hu: Csak annyi CSS-t tartalmaz, ami szükséges a naptár és a heti nézet elrendezésének megjelenítéséhez.

en: Only scheduled import records can be edited.
hu: Csak az időzített import adatokat lehet szerkeszteni.

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Open a ticket
hu: Nyisson egy hibajegyet

en: Open settings navigation
hu: Nyissa meg a beállítások navigációját

en: Open the dialog window
hu: Nyissa meg a párbeszédablakot

en: Open the modal window
hu: Nyissa meg a modális ablakot

[ctx: Opt in sidebar paragraph]
en: To enhance your experience, we require your consent to collect and share some of your website’s data with our AI chatbot.
hu: A tapasztalatainak javítása érdekében megköveteljük az Ön beleegyezését, hogy összegyűjtse és megossza a webhely egyes adatait az AI chatbotunkkal.

en: Opt-in status is already set to the requested value.
hu: Az opt-in státus már a kért értékre van állítva.

en: Opt-in to notifications
hu: Írja be az értesítéseket

en: Optional
hu: Választható

en: Options selected here will override what was selected in the "General Theme" and "Global Elements" sections.
hu: Ezek a beállítások felülírják azt, ami az 'Általános sablon' és 'Globális elemek' füleken ki lettek választva.

en: Options selected here will override what was selected in the "General Theme" section.
hu: Ezek a beállítások felülírják azt, ami az 'Általános' fülön ki lett választva.

en: Options selected here will override what was selected in the "Global Elements" section on Single Event views.
hu: Az itt kiválasztott opciók felülbírálják azt, amit az egyetlen esemény nézetének "Globális elemek" szakaszában választottak ki.

en: Order sort attribute ascending or descending
hu: Rendelési rendezési attribútum növekvő vagy csökkenő tulajdonság

en: Organizer
hu: Szervező

en: Organizer Description
hu: Szervező leírása

en: Organizer Email
hu: Szervező e-mail címe

en: Organizer Featured Image
hu: Szervező kiemelt képe

en: Organizer Name
hu: Szervező neve

en: Organizer Notification Email
hu: Szervező értesítési e -mail

en: Organizer Phone
hu: Szervező telefonszáma

en: Organizer Settings
hu: Szervező beállítások

en: Organizer Website
hu: Szervező honlapja

en: Organizer created.
hu: Szervező létrehozta.

en: Organizer email is invalid.
hu: A szervező e -mail érvénytelen.

en: Organizer email is required.
hu: Szervező e -mailre van szükség.

en: Organizer information: name, phone, website, email
hu: Szervező információk: név, telefon, honlap, email

en: Organizer name
hu: Szervező neve

en: Organizer name is required.
hu: A szervező neve szükséges.

en: Organizer phone is invalid.
hu: A szervező telefon érvénytelen.

en: Organizer phone is required.
hu: Szervező telefonra van szükség.

en: Organizer website is invalid.
hu: A szervező weboldala érvénytelen.

en: Organizer website is required.
hu: A szervező weboldalára van szükség.

en: Organizer website must start with a protocol, i.e. "https://"
hu: A szervező webhelyének protokolldal kell kezdenie, azaz "https: //"

en: Organizers
hu: Szervezők

en: Organizers should be related to this event
hu: A szervezőknek kapcsolódniuk kell ehhez az eseményhez

en: Organizers should contain the specified string in the title, description or custom fields
hu: A szervezőknek tartalmazniuk kell a megadott karakterláncot a címben, a leírásban vagy az egyéni mezőkben

en: Organizers should have events associated to them
hu: A szervezőknek eseményekkel kell rendelkezniük

en: Organizers should have upcoming events associated to them
hu: A szervezőknek a közelgő eseményekhez kell kapcsolódniuk

en: Origin:
hu: Származás:

en: Other
hu: Más

en: Other URL
hu: Egyéb URL

en: Other URL Import Settings
hu: Egyéb URL importálási beállítások

en: Other URLs
hu: Egyéb URL

en: Our AI Chatbot can help you find solutions quickly.
hu: Az AI chatbotunk segíthet a megoldások gyors megtalálásában.

en: Our AI Chatbot is here to help you
hu: AI chatbotunk itt van, hogy segítsen neked

en: Our flagship free calendar
hu: Ingyenes zászlóshajó naptárunk

en: Our plugins include many shortcodes that do everything from embedding the calendar...
hu: A pluginjaink sok rövid kódot tartalmaznak, amelyek mindent megtesznek a naptár beágyazásától ...

[ctx: Our support page for TEC]
en: contact support
hu: kapcsolattartó támogatás

en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
hu: A honlapunkon lévő %s egy remek hely, ahol a bővítményeink használatához és testreszabásához találsz tippeket és trükköket.

en: Overlay
hu: Elrendezés

en: Override network license key
hu: Hálózati licensz kulcs felülírása

en: Overwrite my event with any changes from the original source.
hu: Írja felül az eseményt az eredeti forráson végzett módosításokkal.

en: PHP Render Context
hu: PHP megjelenítési kontextus

en: PSST... Want a Discount?
hu: PSSZT... Kezdezményt szeretnél?

en: Page template to control the appearance of your calendar and event content.
hu: Oldalsablon a naptár és az esemény tartalmának megjelenésének ellenőrzésére.

[ctx: Page title for the TEC Customizer section.]
en: Customize The Events Calendar
hu: Eseménynaptár testre szabása

en: Pakistan
hu: Pakisztán

en: Papua New Guinea
hu: Pápua Új-Guinea

en: Parent %s Category
hu: %s szülő kategória

en: Parent %s Category:
hu: %s szülőkategória:

en: Parent Aggregator Record:
hu: Szülő Aggregator adat:

en: Parent Calendar Embeds:
hu: A szülő naptár beágyazása:

en: Passed Label
hu: Elmúlt címke

en: Past %s
hu: Korábbi %s

en: Paypal integration
hu: Paypal integráció

en: Per Event Check In API
hu: Eseményenkénti ellenőrzés az API -ban

en: Permanently delete events older than
hu: Az ennél régebbi eseményeket törölje véglegesen

en: Permission Error
hu: Engedélyezési hiba

[ctx: Permissions header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Permissions
hu: Engedély

[ctx: Permissions header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Permissions
hu: Engedély

en: Philippine Peso
hu: Fülöp -szigeteki peso

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone Header
hu: Telefon fejléc

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Phone Text
hu: Telefon szöveg

en: Phone:
hu: Telefon:

en: Photo
hu: Fénykép

en: Pitcairn
hu: Pitcairn-szigetek

[ctx: Placeholder name for widget preview]
en: John Doe
hu: Doe John

[ctx: Placeholder used for the facebook restriction link]
en: Events cannot be imported because Facebook has returned an error. This could mean that the event ID does not exist, the event or source is marked as Private, or the event or source has been otherwise restricted by Facebook. You can %1$s.
hu: Az eseményeket nem lehet importálni, mert a Facebook hibát adott vissza. Ez jelentheti azt, hogy az esemény azonosítója nem létezik, az esemény vagy a forrás nem nyilvános, vagy az eseményt vagy a forrást a Facebook más módon korlátozza. %1$s.

en: Please authorize to continue onboarding.
hu: Kérjük, felhatalmazza a továbblépést.

en: Please check with your hosting provider or system administrator to ensure that the below is accessible:
hu: Kérjük, kérdezze meg a tárhelyszolgáltatóját vagy a rendszergazdát, hogy az alábbiakban elérhető legyen:

en: Please continue to wait while your preview is generated.
hu: Kérjük, várj tovább, amíg az előnézet elkészül.

en: Please ensure your time zone is correct.
hu: Kérjük, ellenőrizze, hogy az időzónája helyes -e.

en: Please log in to continue
hu: A folytatáshoz be kell jelentkezni

en: Please log in to enable event imports from Eventbrite.
hu: Az események Eventbrite-ról való importálásához be kell jelentkezni.

en: Please log in to enable event imports from Facebook.
hu: Az események Facebook-ról való importálásához be kell jelentkezni.

en: Please log in to enable event imports from Meetup.
hu: Az események Meetup-ról való importálásához be kell jelentkezni.

en: Please log out and log back in as an admin account
hu: Kérjük, jelentkezzen be, és jelentkezzen vissza adminisztrációs fiókként

en: Please note that all hands-on support is provided via the help desk. You can email or tweet at us… ​but we will probably point you back to the help desk 😄
hu: Minden nemű támogatás a helpdesk-en keresztül történik. Írhatsz nekünk emailt vagy tweet-elhetsz... de valószínűleg a helpdeskre fogunk irányítani. 😄

en: Please note that to create new events through the Community Events submission form, a user must hold a website account on this domain. This information is retained in the local database. It is also possible to create events anonymously, if the site owner has this option enabled.
hu: Felhívjuk figyelmét, hogy ahhoz, hogy új eseményeket hozzon létre a közösségi események benyújtási űrlapján keresztül, a felhasználónak weboldal -fiókot kell tartania ezen a tartományon.Ezt az információt a helyi adatbázisban megtartják.Lehetséges, hogy anonim módon is létrehozhat eseményeket, ha a webhelytulajdonos engedélyezve van ez az opció.

en: Please opt-in below to automatically share your system information with our support team. This will allow us to assist you faster if you post in our help desk.
hu: Kérjük, lépjen be az alábbiakban, hogy automatikusan megossza a rendszer adatait a támogató csapatunkkal.Ez lehetővé teszi számunkra, hogy gyorsabban segítsünk Önnek, ha az ügyfélszolgálatunkba teszik közzé.

en: Please provide a Eventbrite URL when importing from Eventbrite.
hu: Kérjük, adjon meg egy EventBrite URL -t, amikor az EventBrite -ből importál.

en: Please provide a Meetup URL when importing from Meetup.
hu: Kérjük, adjon meg egy Meetup URL -t, amikor a Meetup -ból importál.

en: Please provide the URL that you wish to import.
hu: Kérjük, adja meg az importálni kívánt URL -t.

en: Please provide the file that you wish to import.
hu: Kérjük, adja meg az importálni kívánt fájlt.

en: Please refresh the page and try your request again.
hu: Kérjük frissítse az oldalt és próbálja újra.

en: Please save the embed to see the preview.
hu: Kérjük, mentse a beágyazást az előnézet megtekintéséhez.

en: Please select at least one view to continue.
hu: Kérjük, válasszon legalább egy nézetet a folytatáshoz.

en: Please select your time zone as UTC offsets are not supported.
hu: Kérjük, válassza ki az időzónát, mivel az UTC eltolások nem támogatottak.

en: Please select your time zone.
hu: Kérjük, válassza ki az időzónát.

en: Please wait while time zone data is added to your events.
hu: Várj, amíg az időzóna adatok hozzá lesznek adva az eseményeidhez.

en: Please wait while your preview is fetched.
hu: Egy kis türelmet kérünk, amíg az előnézet elkészül.

[ctx: Plugin A "and" Plugin B]
en:  and
hu:  és

en: Plugin Active
hu: Bővítmény bekapcsolva

en: Plugin Inactive
hu: Bővítmény kikapcsolva

en: Plugin Maintenance
hu: Bővítmény karbantartása

en: Plugin(s) are out of date
hu: A bővítmény(ek) elavult(ak)

en: Plugins Page
hu: Plugins oldal

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Polish Złoty
hu: Lengyel złoty

en: Portugal
hu: Portugália

en: Post Title Color
hu: Post címszíne

en: Postal Code:
hu: Irányítószám:

[ctx: Postponed label]
en: Postponed
hu: Elhalasztva

[ctx: Postponed label for filter bar to hide postponed events.]
en: Hide postponed events
hu: Elhalasztott események elrejtése

[ctx: Power Automate API error for using GET request.]
en: GET responses not accepted on the create events endpoint, please us a POST request.
hu: A válaszokat nem fogadja el az Events Events Endpoint létrehozásakor, kérjük, küldjön hozzászólást.

[ctx: Power Automate Connection save message.]
en: Power Automate Connection saved.
hu: Teljesítmény automatizálja a kapcsolatot.

[ctx: Power Automate settings endpoint dashboard header]
en: Power Automate Endpoint Dashboard
hu: Teljesítmény Automatizálja a végpont irányítópultját

en: Power up your calendar with Pro
hu: Kapcsolja be a naptárát a pro -val

en: Powered by
hu: Hajtott

en: Premium Add-Ons
hu: Prémium kiegészítők

en: Premium support
hu: Prémium támogatás

[ctx: Prepare deprecation of legacy views.]
en: test and prepare your site
hu: Teszteld le és készítsd fel a weboldalad

en: Prev
hu: Előző

en: Preventing Spam Submissions
hu: A spam beadványok megelőzése

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview complete
hu: Előnézet teljes

en: Preview completed
hu: Az előnézet kész

en: Previous
hu: Előző

en: Previous %1$s
hu: Előző %1$s

en: Previous Day
hu: Előző nap

en: Previous TEC versions
hu: Előző TEC verziók

en: Previous day
hu: Előző nap

en: Previous month
hu: Előző hónap

en: Previous month, %1$s
hu: Előző hónap, %1$s

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Price Background Color
hu: Ár háttér színe

en: Price Settings
hu: Árbeállítások

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Problem loading the block, please remove this block to restart.
hu: A blokk betöltése közben hiba lépett fel. Távolítsd el ezt a blokkot az újrakezdéshez.

en: Promoter
hu: Promóter

en: Promoter All rights reserved.
hu: A promóter minden jog fenntartva.

en: Promoter Key
hu: Promóterkulcs

en: Promoter would like to sync with your site
hu: A promóter szinkronizálni szeretne a webhelyével

en: Protected: %s
hu: Védett: %s

en: Providing the details of your calendar plugin and settings (located below) helps our support team troubleshoot an issue faster. %s
hu: A naptár beépülő moduljának és beállításainak (az alábbiakban) részleteinek megadása elősegíti a támogató csapatunk hibaelhárítását a probléma gyorsabban. %s

en: Publishing Control
hu: Közzététel irányítása

en: Qatar
hu: Katar

en: Quick Links:
hu: Gyors linkek:

[ctx: Radius with abbreviation]
en: Radius (%s)
hu: Sugár (%s)

en: Radius:
hu: Sugár:

en: Random Images
hu: Véletlenszerű képek

en: Rate %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s
hu: Értékeld a %1$sThe Events Calendar%2$s-t %3$s

en: Rate It
hu: Értékeld

en: Rating:
hu: Értékelés:

en: Re-run preview
hu: Az előnézet újjáélesztése

en: Reach Attendees
hu: Érje el a résztvevőket

en: Read more
hu: Tudj meg többet

[ctx: Read more about deprecation of legacy views.]
en: Read more
hu: Bővebben

[ctx: Read more about deprecation of legacy views.]
en: read the FAQs
hu: olvassa el a GYIK -ot

en: Read more about our support policy
hu: Itt tudhatsz meg többet a támogatási irányelveinkről

en: Read more.
hu: Tudj meg többet.

en: Read notifications
hu: Olvassa el az értesítéseket

en: Reads
hu: Olvasható

en: Ready to dig deeper? Our Knowledgebase can help you get the most out of The Events Calendar suite.
hu: Készen áll arra, hogy mélyebben ásjon?Tudásbázisunk segíthet abban, hogy a lehető legtöbbet hozza ki az események naptári lakosztályából.

en: Ready to go? The first step is a migration preview.
hu: Készen áll a menni?Az első lépés a migrációs előnézet.

en: Ready to publish your first event?
hu: Készen áll az első esemény közzétételére?

en: Recent Template Changes
hu: Legújabb sablon változások

en: Recent template changes
hu: A legújabb sablonváltozások

en: Recommended for all sites using the updated calendar views.
hu: Javasolt az összes oldalnál, amelyik a frissített naptár nézetet használja.

en: Record:
hu: Adat:

en: Records per page
hu: Adat per oldal

en: Recurring Events
hu: Ismétlődő események

en: Recurring event
hu: Ismétlődő esemény

en: Recurring events & series
hu: Ismétlődő események és sorozatok

en: Refine by date, location, or keyword
hu: Finomítson dátum, hely vagy kulcsszó szerint

en: Refine:
hu: Finomítás:

en: Refresh your connection to Eventbrite
hu: Eventbrite kapcsolat frissítése

en: Refresh your connection to Meetup
hu: Szükséges a Meetup kapcsolat frissítése

en: Registered User Settings
hu: Regisztrált felhasználói beállítások

en: Release notes
hu: Kiadási megjegyzések

[ctx: Release notes article]
en: Release notes
hu: Kiadási jegyzetek

en: Remove Image
hu: Kép törlése

en: Remove Organizer
hu: Szervező eltávolítása

en: Remove event end time
hu: Távolítsa el az esemény befejezési időjét

en: Remove venue
hu: Helyszín eltávolítása

[ctx: Removes a connection from the list of integration connections.]
en: Delete
hu: Töröl

[ctx: Removes a zapier page from the list of Zapier live pages.]
en: Revoke
hu: Visszavon

en: Removing this scheduled import will stop automatic imports from the source. No events will be deleted.
hu: Az ütemezett importálás eltávolításával leáll az automatikus importálás ebből a forrásból. Nem lesznek események törölve.

en: Renew Your License Now
hu: Licenc megújítása most

en: Renew your Event Aggregator Facebook token
hu: Újítsd meg az Event Aggregator Facebook tokenedet

en: Renew your Event Aggregator license
hu: Újítsa meg az Event Aggregator licenszét

en: Renew your license in order to import events from iCalendar, Google, or Meetup.
hu: Újra megújítja licencét annak érdekében, hogy eseményeket importálhasson az ICalEndar, a Google vagy a Meetup oldalról.

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by their venue latitude location, must also provide geoloc_lng
hu: Szüksége van az Eseménynaptár Pro -ra.Az eseményeket a helyszín szélességi helyükön kell szűrni, a geoloc_lng -t is biztosítaniuk kell

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by their venue longitude location, must also provide geoloc_lat
hu: Szüksége van az Eseménynaptár Pro -ra.Az eseményeket a helyszíni hosszúsági helyükön kell szűrni, a GEOLOC_LAT -ot is biztosítaniuk kell

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by whether their venue has geolocation data
hu: Szüksége van az Eseménynaptár Pro -ra.Az eseményeket szűrni kell, hogy helyszínük rendelkezik -e földrajzi helyzetű adatokkal

en: Requires:
hu: Szükséges:

en: Resources
hu: Erőforrások

[ctx: Resources tab title]
en: Resources
hu: Erőforrás

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Restrict Content Pro is flexible, easy to extend, and chock full of action hooks and filters, making it easy to modify and tweak to your specific needs.
hu: A Korlátozzon a Content Pro rugalmas, könnyen meghosszabbítható, és tele van akcióhorgokkal és szűrőkkel, megkönnyítve az Ön egyedi igényeinek módosítását és módosítását.

en: Retry
hu: Újrapróbálkozás

en: Return to Plugins page
hu: Vissza a bővítmények oldalra

en: Return to WordPress Updates
hu: Vissza a Wordpress frissítésekhez

en: Returns all the event categories matching the search criteria
hu: Visszaadja a keresési feltételnek megfelelő összes esemény kategóriát

en: Returns all the event tags matching the search criteria
hu: Visszaadja a keresési feltételnek megfelelő összes esemény cimkét

en: Returns all the organizers matching the search criteria
hu: Visszaadja a keresési feltételnek megfelelő összes szervezőt

en: Returns all the upcoming events matching the search criteria
hu: Visszaadja a keresési feltételnek megfelelő összes közelgő eseményt

en: Returns all the venues matching the search criteria
hu: Visszaadja a keresési feltételnek megfelelő összes helyszínt

en: Returns the data of the created event
hu: Visszaadja a létrehozott esemény adatait

en: Returns the data of the created event category
hu: Visszaadja a létrehozott esemény kategória adatait

en: Returns the data of the created event tag
hu: Visszaadja a létrehozott esemény cimke adatait

en: Returns the data of the created organizer
hu: Visszaadja a létrehozott szervező adatait

en: Returns the data of the created venue
hu: Visszaadja a létrehozott helyszín adatait

en: Returns the data of the event category with the specified term ID
hu: Visszaadja a megadott azonosítóval (ID) rendelkező esemény kategória adatait

en: Returns the data of the event tag with the specified term ID
hu: Visszaadja a megadott azonosítóval (ID) rendelkező esemény címke adatait

en: Returns the data of the event with the specified post ID
hu: Visszaadja a megadott azonosítóval (ID) rendelkező esemény adatait

en: Returns the data of the organizer with the specified post ID
hu: Visszaadja a megadott azonosítóval (ID) rendelkező szervező adatait

en: Returns the data of the updated event
hu: Visszaadja a frissített esemény adatait

en: Returns the data of the updated event category
hu: Visszaadja a frissített esemény kategória adatait

en: Returns the data of the updated event tag
hu: Visszaadja a frissített esemény cimke adatait

en: Returns the data of the updated venue
hu: Visszaadja a frissített helyszín adatait

en: Returns the data of the venue with the specified post ID
hu: Visszaadja a megadott azonosítóval (ID) rendelkező helyszín adatait

en: Returns the documentation for TEC REST API in Swagger consumable format.
hu: Visszaadja a TEC REST API dokumentációját Swagger Fogyasztható formátumban.

en: Returns the documentation for The Events Calendar REST API in Swagger consumable format.
hu: Visszaadja a The Events Calendar REST API dokumentációját Swagger által feldolgozható formátumban.

en: Reunion
hu: Réunion

en: Reverse migration
hu: Fordított migráció

en: Reverse migration complete.
hu: Az áttelepítés visszafordítása befejeződött.

en: Reverse migration in progress
hu: Az áttelepítés visszafordítása folyamatban

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
hu: A felülírási szabályok ki lettek tisztítva az oldal betöltésekor. Valószínűleg egy bővítményben vagy sablonban felülírási szabály törlés történik!

en: Right
hu: Jobb

en: Right here
hu: Pont itt

en: Romania
hu: Románia

en: Run Import
hu: Importálás futtatása

en: Russian Federation
hu: Orosz Föderáció

en: Russian Ruble
hu: Orosz rubel

en: Rwanda
hu: Ruanda

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
hu: S&atilde;o Tom&eacute; és Pr&iacute;ncipe

en: Saint Helena
hu: Szent Ilona

en: Saint Kitts and Nevis
hu: Saint Kitts és Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
hu: Saint-Pierre és Miquelon

en: Saint Vincent and The Grenadines
hu: Saint Vincent és a Grenadine-szigetek

en: Sales-boosting WooCommerce plugins.
hu: Értékesítésnövelő WooCommerce pluginok.

en: Samoa
hu: Szamoa

en: San Marino
hu: San Marino Köztársaság

en: Sat
hu: Szo

en: Saturation
hu: Telítettség

en: Saturday
hu: szombat

en: Saudi Arabia
hu: Szaúd-Arábia

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Save Scheduled Import
hu: Ütemezett importálás mentése

en: Save With A Bundle
hu: Mentés egy köteggel

en: Save over 20%
hu: Takarítson meg több mint 20% -ot

en: Save over 25%
hu: Takarítson meg több mint 25% -ot

en: Save with Bundles
hu: Takarítson meg kötegekkel

en: Schedule automated imports
hu: Ütemezze az automatizált importálást

en: Schedule:
hu: Ütemezés:

en: Scheduled Import
hu: Időzített importálás

en: Scheduled Imports
hu: Ütemezett importálások

en: Scheduled import was successfully updated.
hu: Az időzített importálás sikeresen frissítve lett.

en: Scheduled imports may not run reliably
hu: Az időzített importálások lehet, hogy nem futnak megbízhatóan

[ctx: Scheduled label.]
en: Scheduled
hu: Ütemezett

en: Scheduler Status
hu: Ütemező állapota

en: Screen
hu: Képernyő

en: Scroll down to Calendar Address and click the iCal button (note: if your calendar is private, you'll need to click the iCal button next to the Private Address header instead).
hu: Görgess le a Naptár integrálása szakaszhoz és válaszd ki az URL-t a 'Nyilvános cím iCal formátumban' mezőből. (Megjegyzés, ha a naptárad nem nyilvános, akkor az 'iCal formátumú naptár címének kiválasztása' mezőből kell kiválasztanod az URL-t.)

en: Search
hu: Keresett kifejezés

en: Search %s
hu: %s keresése

en: Search %s Categories
hu: %s kategória keresése

en: Search Aggregator Records
hu: Keresés az Aggregator adatok között

en: Search Calendar Embeds
hu: Keresési naptár beágyazása

en: Search for %s
hu: %s keresése

en: Search for a specific upcoming event
hu: Keressen egy konkrét közelgő eseményt

en: Search for an organizer
hu: Szervező keresése

en: Search for events
hu: Események keresése

en: Search our support help desk
hu: Keressél a helpdesken

en: Search:
hu: Keresés:

en: Searching...
hu: Keresés ...

en: Security, backups, and management — that’s Solid Suite.
hu: Biztonság, biztonsági másolatok és menedzsment - ez szilárd lakosztály.

en: See which plugins you have opted in to tracking for
hu: Nézze meg, mely pluginokat választotta a nyomon követéshez

en: Segment your attendee lists
hu: Szegmentálja a résztvevők listáját

en: Select %s
hu: %s kijelölése

en: Select All
hu: Összes kijelölése

en: Select Color
hu: Szín kiválasztása

en: Select Content Type
hu: Tartalom típus kiválasztása

en: Select Date
hu: Válassza ki a dátumot

en: Select Font Family
hu: Betűtípus kiválasztása

en: Select Frequency
hu: Válassza ki a gyakoriságot

en: Select Image
hu: Válassza ki a képet

en: Select Import Type
hu: Típus kiválasztása

en: Select Origin
hu: Forrás kiválasztása

en: Select Source
hu: Forrás választása

en: Select a Country:
hu: Válassz országot:

en: Select a State:
hu: Válassz államot:

en: Select a non-UTC timezone.
hu: Válasszon egy nem UTC időzónát.

en: Select a specific upcoming event by ID
hu: Válasszon egy konkrét közelgő eseményt azonosítóval

en: Select all pages
hu: Minden oldal kiválasztása

en: Select all the views
hu: Válassza ki az összes nézetet

en: Select an image
hu: Kép kiválasztása

en: Select an upcoming event using date-based rules and meta information.
hu: Válasszon egy közelgő eseményt dátum-alapú szabályok és metainformációk felhasználásával.

en: Select date.
hu: Dátum kiválasztása.

en: Select how often you would like events to be automatically imported.
hu: Válaszd ki, hogy milyen gyakran szeretnéd az eseményeket automatikusan importálni.

en: Select how you want to display your events on your site. You can choose more than one.
hu: Válassza ki, hogyan szeretné megjeleníteni eseményeit a webhelyén.Kiválaszthat egynél többet.

en: Select the Event Field that best matches your CSV file column. The contents of that column will then be mapped to the specified event field when the event is created.
hu: Válaszd ki azt az esemény mezőt, ami a leginkább megfelel az oszlopnak a CSV fájlban. Annak az oszlopnak a tartalma a megadott esemény mezőre lesz leképezve az esemény létrehozásakor.

en: Select the date format used for elements with minimal space, such as in datepickers.
hu: A minimális hellyel rendelkező elemekben - például a dátumválasztókban - használt dátumformátum.

en: Select your .CSV file from the WordPress media library. You may need to first upload the file from your computer to the library.
hu: Válaszd ki az .CSV fájlodat a WordPress Médiatárból. Először lehet, hogy fel kell töltened a fájlt a számítógépedről a Médiatárba.

en: Select your ICS file from the WordPress media library. You may need to first upload the file from your computer to the library.
hu: Válaszd ki az ICS fájlodat a WordPress Médiatárból. Először lehet, hogy fel kell töltened a fájlt a számítógépedről a Médiatárba.

en: Sell tickets, collect RSVPs, and manage attendees for free with Event Tickets.
hu: Adj el jegyeket, gyűjts válaszokat, és kezeld a résztvevőket ingyenesen az Event Tickets bővítménnyel.

en: Senegal
hu: Szenegál

en: Sep
hu: Szept

en: September
hu: szeptember

en: September 22 @ 7:00 pm - 11:00 pm
hu: Szeptember 22, 19:00-23:00-ig

en: Serbia
hu: Szerbia

en: Series Pass
hu: Sorozat átadás

en: Server Connection
hu: Szerver kapcsolat

en: Set Font Colors
hu: Betüszín beállítása

en: Set Font Size
hu: Betű méret beállítása

en: Set the default currency ISO-4217 code for event costs. This is a three-letter code and is mainly used for data/SEO purposes.
hu: Állítsa be az alapértelmezett valuta ISO-4217 kódot az eseményköltségekhez.Ez egy hárombetűs kód, amelyet elsősorban adat/SEO célokra használnak.

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
hu: Állítsd be az alapértelmezett pénznem szimbólumot az események költségeihez. Vedd figyelembe, hogy ez csak a jövőbeli eseményekre lesz hatással, a korábbiakra nem.

en: Set up my calendar
hu: Állítsa be a naptáromat

en: Setting Notifications
hu: Értesítések beállítása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings > General
hu: Beállítások > Általános

en: Settings Navigation
hu: Beállítások navigációja

[ctx: Settings help text and link for Power Automate API.]
en: Please generate a connection for each of our applications you are using with Power Automate to enable its integrations. i.e.: one connection for The Events Calendar and one connection for Event Tickets. <a href="%1$s" target="_blank">Read more about adding and managing access.</a>
hu: Kérjük, hozzon létre egy kapcsolatot minden alkalmazásunkhoz, amelyet a Power Automate segítségével használ, hogy lehetővé tegye annak integrációját.azaz: egy kapcsolat az események naptárához és egy kapcsolat az eseményjegyekhez.<a href="%1$s" target="_blank">További információ a hozzáférés hozzáadásáról és kezeléséről. </a>

[ctx: Settings help text and link for Zapier API.]
en: Please generate a consumer id and secret for each of our applications you are using with Zapier to enable its integrations. i.e.: one consumer id and secret for The Events Calendar and one consumer id and secret for Event Tickets. <a href="%1$s" target="_blank">Read more about adding and managing access.</a>
hu: Kérjük, generáljon fogyasztói azonosítót és titkot minden alkalmazásunkhoz, amelyet a Zapier segítségével használ, hogy lehetővé tegye annak integrációját.azaz: egy fogyasztói azonosító és titok az eseménynaptárhoz, valamint egy fogyasztói azonosító és titok az eseményjegyekhez<a href="%1$s" target="_blank">További információ a hozzáférés hozzáadásáról és kezeléséről. </a>

[ctx: Settings help text for Power Automate Endpoint Dashboard.]
en: Monitor your Power Automate endpoints (triggers and actions used by your connectors). <a href="%1$s" target="_blank">Read more about the Power Automate Endpoint Dashboard.</a>
hu: Figyelemmel kíséri a teljesítmény automatizálása a végpontokat (a csatlakozók által használt események és műveletek).<a href="%1$s" target="_blank"> További információ a Power Automatize Endpoint Dashboard -ról. </a>

en: Settings overview
hu: Beállítások áttekintése

en: Settings saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Setup Guide
hu: Beállítási útmutató

en: Seychelles
hu: Seychelle-szigetek

en: Shapes and lines for visual interest
hu: Formák és vonalak a vizuális érdeklődés érdekében

en: Share Settings
hu: Beállítások megosztása

en: Share your system info
hu: Ossza meg a rendszerinformációkat

en: Shortcodes
hu: Rövid kódok

en: Shortcodes and blocks
hu: Rövid kódok és blokkok

[ctx: Shortcodes article]
en: Shortcodes
hu: Rövid kódok

en: Show
hu: Megjelenít

en: Show Address
hu: Cím megjelenítése

en: Show Custom Fields metabox
hu: Egyedi mezők metaablak megjelenítése

en: Show Date (Day, Month)
hu: Dátum megjelenítés (nap, hónap)

en: Show Element
hu: Elem megjelenítése

en: Show Email
hu: E-mail megjelenítése

en: Show Event Passed
hu: Elmúlt események megjelenítése

en: Show Event Status
hu: Eseményállapot megjelenítése

en: Show Featured Event Images
hu: Kiemelt események képének megjelenítése

en: Show Google Maps Embed
hu: Google Térkép beágyazott megjelenítése

en: Show Google Maps Link
hu: Google Térkép link megjelenítése

en: Show Header
hu: Mutató fejléc

en: Show Map
hu: Térkép megjelenítése

en: Show Map Link
hu: A térkép link megjelenítése

en: Show Map Link:
hu: Térkép linkjének megjelenítése:

en: Show Map:
hu: Térkép megjelenítése:

en: Show Name
hu: Név megjelenítése

en: Show Phone
hu: Telefonszám megjelenítése

en: Show The Events Calendar link
hu: A The Events Calendar link megjelenítése

en: Show Time
hu: Idő megjelenítése

en: Show Timezone
hu: Mutasd meg az időzónát

en: Show Two Venues
hu: Két helyszín megjelenítése

en: Show Website
hu: Megjelenítse a weboldalt

en: Show Widget Header
hu: Widget fejléc megjelenítése

en: Show Year
hu: Év megjelenítése

en: Show _MENU_ entries
hu: Mutass _MENU_ bejegyzést

en: Show assigned event categories as links to their respective archives.
hu: Mutassa a hozzárendelt eseménykategóriákat linkként a megfelelő archívumhoz.

en: Show comments
hu: Hozzászólások mutatása

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
hu: Események mutatása a többi bejegyzés között. Attól, hogy be van jelölve, az események továbbra is megjelennek az események alapértelmezett oldalán is.

en: Show map
hu: Megjelenési térkép

en: Show map by default on imported event and venues
hu: Mutassa a Google Térképet az importált eseményeknél és helyszíneknél

en: Show map link
hu: A térkép link megjelenítése

en: Show more upcoming %1$s
hu: Mutassa meg a közelgő %1$s -t

en: Show past %1$s
hu: Az elmúlt %1$s megjelenítése

en: Show symbol before
hu: Pénznem megjelenítése elől

en: Show the timezone of the event. This overrides the option set in Events -> Settings -> Display.
hu: Az esemény időzónájának megjelenítése. Ez felülírja az Események -> Beállítások -> Megjelenítés menüpontban beállított értéket.

en: Show time zone
hu: Időzóna mutatása

en: Show your attendees where they need to go to get to your events. You can display the location using Google Maps on your event pages.
hu: Mutassa meg a résztvevőknek, hová kell menniük az eseményeihez.Megjelenítheti a helyet a Google Maps segítségével az eseményoldalakon.

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
hu: Bejegyzések 0-0-ig az összesen 0 bejegyzésből

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
hu: Bejegyzések _START_-_END_-ig az összesen _TOTAL_ bejegyzésből

en: Sign Up
hu: Iratkozz fel

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Singapore Dollar
hu: Szingapúr dollár

en: Single Event
hu: Egyetlen esemény

en: Single Event Template
hu: Egyetlen esemény sablon

en: Single Event Templates
hu: Egyetlen esemény sablonok

en: Single event URL slug
hu: Egyedi esemény keresőbarát hivatkozása (slug)

en: Single event page
hu: Egyetlen eseményoldal

en: Site License Key
hu: Az oldal licensz kulcsa

en: Site time zone uses UTC
hu: A webhely időzóna UTC -t használ

en: Skeleton Styles
hu: Csontváz stílus

en: Skip guided setup
hu: Átló vezetett beállítás

en: Skip step
hu: Kihagyja a lépést

en: Skip to tab content
hu: Hagyja ki a fül tartalmát

en: Skipped:
hu: Kihagyva:

en: Skyfall
hu: Égszakadás (Skyfall)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Slovakia (Slovak Republic)
hu: Szlovákia

en: Slovenia
hu: Szlovénia

en: Small, lightweight WordPress plugins that add new capabilities to our core plugins. Support is not offered for extensions; however they provide enhanced functionality and bonus features.
hu: Kicsi, könnyű WordPress pluginok, amelyek új képességeket adnak az alapvető beépülő modulokhoz.A meghosszabbításokhoz nem nyújtanak támogatást;Ezek azonban továbbfejlesztett funkcionalitást és bónusz funkciókat biztosítanak.

en: SolidWP, the seriously solid foundation your WordPress site needs. Built with performance in mind.
hu: SolidWP, a WordPress webhelyének komolyan szilárd alapja.A teljesítmény szem előtt tartásával épített.

en: Solomon Islands
hu: Salamon-szigetek

en: Somalia
hu: Szomália

en: Something went wrong while inserting the record in the database.
hu: Valami félresikerült az adatok adatbázisba mentése közben.

en: Sometimes things just don’t work as expected. We’ve created a wealth of resources to get you back on track.
hu: Néha a dolgok csak nem működnek a várt módon.Rengeteg erőforrást hoztunk létre, hogy visszatérjünk a pályára.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
hu: Sajnáljuk, a The Events Calendar futtatásához PHP %s vagy újabb szükséges. Egyeztess a webhoszting szolgáltatóddal a PHP frissítéséről.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
hu: Sajnáljuk, a The Events Calendar futtatásához Wordpress %s vagy újabb szükséges. Kérjük, frissítsd a WordPress-t!

en: Sorry, but something went wrong. Please try again.
hu: Elnézést kérünk, de valami félre ment. Kérjük, próbálja újra.

en: Sorry, key validation server is not available.
hu: Sajnáljuk, de a kulcs érvényességét ellenőrző kiszolgáló nem elérhető.

en: Sorry, unable to authenticate your site. Please contact Promoter support.
hu: Sajnálom, nem tudta hitelesíteni a webhelyét.Kérjük, vegye fel a kapcsolatot a promóter támogatásával.

en: Sort collection by term attribute
hu: Rendezés a gyűjteményt kifejezés attribútum szerint

en: Source
hu: Forrás

en: Source:
hu: Forrás:

en: South Africa
hu: Dél-Afrika

en: South African Rand
hu: Dél -afrikai rand

en: South Carolina
hu: Dél-Karolina

en: South Dakota
hu: Dél-Dakota

en: South Georgia, South Sandwich Islands
hu: Dél-Georgia és Déli-Sandwich-szigetek

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Speakers and sponsors
hu: Hangszórók és szponzorok

en: Specify an Event
hu: Adjon meg egy eseményt

en: Specify the type of content you wish to import, e.g. events.
hu: Adjuk meg, hogy milyen típusú tartalmat szeretnénk importálni, pl. események.

en: Split Commission with Users
hu: Ossza meg a jutalékot a felhasználókkal

en: Sri Lanka
hu: Srí Lanka

en: Star Icon
hu: Csillag ikon

en: Start Date
hu: Kezdés dátuma

[ctx: Start Date Time "to" End Date Time]
en: to
hu: -hoz

en: Start Here
hu: Kezdés

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: Start an import from this source now, regardless of schedule.
hu: Indítsa el az importot ebből a forrásból, az ütemtervtől függetlenül.

en: Start date for Eventbrite Tickets is Required
hu: Az Eventbrite jegyek kezdési dátuma szükséges

en: Start migration
hu: Az áttelepítés megkezdése

en: Start migration preview
hu: Indítsa el a migráció előnézetét

en: Start selling tickets to your Events
hu: Kezdjen el jegyeket árusítani az eseményekre

en: Start selling tickets to your events
hu: Kezdjen el jegyeket árusítani rendezvényeire

en: Start your upgrade
hu: Frissítés elkezdése

en: Start/End:
hu: Kezdés/Befejezés:

en: Start:
hu: Kezdés:

en: Starts
hu: Elindul

en: State
hu: Állapot

en: State or Province:
hu: Állam / megye:

en: State or province
hu: Állam vagy tartomány

en: Status Description
hu: Állapotleírás

en: Status Label
hu: Állapotcímke

en: Status Peripherals
hu: Perifériák állapota

en: Status:
hu: Állapot:

en: Stellar Discounts
hu: Káprázatos kedvezmények

en: Stellar is a collective of WordPress innovators, and home to WordPress products done right.
hu: A Stellar a WordPress innovátorok együttese, és otthont ad a WordPress termékeknek.

en: Step 1 of 2
hu: Első lépés a kettőből

en: Step 2 of 2
hu: 2. lépés a 2-ből

en: Sticky in Month View
hu: Ragadós a hónap nézetben

en: Stop all Event Aggregator imports from running. Existing imported events will not be affected. Imports via CSV file will still be available.
hu: Minden Event Aggregator importálás leállítása. A már beimportált eseményekre nincs hatással. CSV fájlon keresztüli importálás továbbra is elérhető marad.

en: Stop current processes
hu: Jelenlegi folyamatok leállítása

en: Streamline your email process
hu: Egyszerűsítse e-mailküldési folyamatát

en: Subscribe to calendar
hu: Feliratkozás a naptárra

en: Success
hu: Siker

en: Success! The settings from Facebook Events have been migrated to Event Aggregator. You can view your migrated imports on the Scheduled Imports tab.
hu: Siker!A Facebook eseményeinek beállításait az Esemény -aggregátorba vitték át.Megtekintheti a migrált importálást az ütemezett importálók lapon.

en: Success! The settings from iCal Importer have been migrated to Event Aggregator. You can view your migrated imports on the Scheduled Imports tab.
hu: Siker!Az ICAL Importer beállításait az Esemény aggregátorba vitték át.Megtekintheti a migrált importálást az ütemezett importálók lapon.

en: Successfully %s %d scheduled import
hu: %d ütemezett importálás sikeresen %s

en: Successfully connected Event Aggregator to Facebook
hu: Az Event Aggregator sikeresen csatlakoztatva lett a Facebook-hoz

en: Successfully connected to Eventbrite
hu: Sikeresen kapcsolódott a rendezvényszerkesztőhöz

en: Successfully disconnected Eventbrite
hu: Sikeresen lekapcsolódott a rendezvényszerkesztőből

en: Successfully fetched Eventbrite Token
hu: Eventbrite token beszerzése sikeres

en: Successfully fetched Facebook Token
hu: Facebook Token sikeresen beszerezve

en: Successfully loaded import origins
hu: Import források sikeresen betöltve

en: Successfully marked event for import from Eventbrite
hu: Az esemény sikeresen megjelölésre került az Eventbrite oldalról történő importáláshoz

en: Successfully saved opt-in status.
hu: Sikeresen mentett opt-in státus.

en: Successfully saved option %s.
hu: Sikeresen mentett opció %s.

en: Successfully saved setting %s.
hu: Sikeresen mentett beállítások %s.

en: Successfully saved settings.
hu: Sikeresen mentett beállítások.

en: Successfully synced event to Eventbrite
hu: Az esemény sikeresen szinkronizálásra került az Eventbrite-tal.

en: Sudan
hu: Szudán

en: Suggested text:
hu: Javasolt szöveg:

en: Summary
hu: Összefoglalás

en: Sun
hu: Vas

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Sunshine
hu: Napsütés

en: Support
hu: Támogatás

en: Support Hub
hu: Támogató csomópont

en: Support for The Events Calendar
hu: Támogatás a The Events Calendar-hoz

[ctx: Support hours]
en: Mon-Fri from 9:00 - 20:00 PST
hu: Hétförülmény 9:00 - 20:00 PST

en: Suriname
hu: Suriname Köztársaság

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
hu: Svalbard- és Jan Mayen-szigetek

en: Swaziland
hu: Szváziföld

en: Sweden
hu: Svédország

en: Swedish Krona
hu: Svéd Krona

en: Swiss Franc
hu: Svájci frank

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Syrian Arab Republic
hu: Szíriai Arab Köztársaság

en: System Information
hu: Rendszerinformáció

en: TEC Logo
hu: TEC logó

en: TEC Power Automate REST API
hu: A Tec Power Automatizálja a REST API -t

en: TEC Power Automate REST API allows direct connections to making Power Automate Connectors.
hu: A TEC teljesítmény automatizálja a REST API -t, amely lehetővé teszi a közvetlen csatlakozók számára a tápellátás automatizálását.

en: TEC Setup Guide
hu: TEC beállítási útmutató

en: TEC Zapier REST API
hu: Tec Zapier REST API

en: TEC Zapier REST API allows direct connections to making Zapier Zaps.
hu: A Tec Zapier REST API lehetővé teszi a közvetlen kapcsolatokat a Zapier ZAP -k előállításához.

en: Tag
hu: Címke

en: Tags
hu: Cimkék

en: Tags:
hu: Címkék:

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: Taiwan New Dollar
hu: Tajvan új dollár

en: Tajikistan
hu: Tádzsikisztán

en: Talk to TEC Chatbot
hu: Beszéljen a Tec Chatbot -szal

[ctx: Talk to support sidebar header]
en: Talk to our support team
hu: Beszéljen a támogató csapatunkkal

en: Tanzania, United Republic of
hu: Tanzániai Egyesült Köztársaság

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
hu: A sablon felülírások a következő alkönyvtárba kell, hogy kerüljenek: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
hu: A sablon felülírások a következő alkönyvtárba kell, hogy kerüljenek: tribe_get_template_part('%s')

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
hu: Az ebben a verzióban (%s) bevezetett vagy frissített sablonok:

en: Temporary file not found. Could not save %s.
hu: Ideiglenes fájl nem található. %s mentése nem sikerült.

en: Terms
hu: Feltételek

en: Test for a theme or plugin conflict
hu: Sablon- vagy bővítmény-konfliktus tesztelése

en: Test for conflicts
hu: Konfliktusok tesztelése

en: Testing for Conflicts
hu: Konfliktusok tesztelése

en: Text Array
hu: Szöveges tömb

en: Text Color
hu: Szöveg színe

[ctx: Text for link to the add-ons page.]
en: Check out the available add-ons.
hu: Tekintse meg az elérhető kiegészítőket.

[ctx: Text label for control to hide restricted events on main calendar views.]
en: Hide restricted events on calendar views.
hu: Elrejteni a korlátozott eseményeket a naptári nézeteken.

[ctx: Text used for links to the Accent Color setting.]
en: Accent Color
hu: Kiemelőszín

[ctx: Text used for links to the Event Background Color setting.]
en: General Background Color
hu: Általános háttérszín

[ctx: Text used for links to the General settings section.]
en: General
hu: Általános

en: Thailand
hu: Thaiföld

en: Thank you for using %s! All of us at The Events Calendar sincerely appreciate your support and we’re excited to see you using our plugins.
hu: Köszönjük, hogy a(z) %s bővítményt használod! Mi a The Events Calendar csapatnál mindannyian őszintén értékeljük a támogatásodat és örömmel látjuk, hogy használod a bővítményeinket.

en: Thanks for activating Event Aggregator! It looks like you have some settings and imports configured on our legacy importer plugins. To complete your transition, we need to transfer those options to our new system.
hu: Köszönjük, hogy aktiválta az esemény aggregátorát!Úgy tűnik, hogy van néhány beállítása és importálása a Legacy Importer pluginjainkon.Az átmenet befejezéséhez ezeket a lehetőségeket át kell adnunk az új rendszerünkbe.

en: Thanks for installing The Events Calendar! Here are some handy resources for getting started with our plugins.
hu: Köszönjük, hogy telepítette az Eseménynaptárat!Íme néhány praktikus erőforrás a beépülő modulokkal való induláshoz.

en: Thanks for setting up a valid key. It will expire on %s
hu: Köszönjük, hogy érvényes kulcsot adott meg. A megadott kulcs lejárata: %s

en: The "%1$s" source is invalid and cannot be reached on "%2$s" instance.
hu: A "%1$s" forrás érvénytelen, és nem érhető el a "%2$s" példányon.

[ctx: The "/page/" URL string component.]
en: page
hu: oldal

[ctx: The "Create or Find {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Create or Find %s
hu: Létrehozza vagy megtalálja a %s -t

[ctx: The "Find Events" button color setting label.]
en: Find Events Button Color
hu: Események keresése gomb színe

[ctx: The "Find Events" button text color setting label.]
en: Find Events Button Text
hu: Keresse meg az események gomb szöveget

[ctx: The "Find a {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Find %1$s %2$s
hu: Keresse meg a %1$s %2$s

en: The #1 calendar for WordPress
hu: Az első számú naptár a WordPresshez

en: The %s option is already set to the requested value.
hu: A %s opció már a kért értékre van állítva.

en: The %s setting is already set to the requested value.
hu: A %s beállítás már a kért értékre van állítva.

en: The 'categories' parameter contains invalid category slugs or IDs
hu: A „Kategóriák” paraméter érvénytelen kategóriák vagy azonosítókkal rendelkezik

en: The 'end_date' parameter must be in a supported format
hu: Az 'end_date' paraméternek támogatott formátumban kell lennie

en: The 'page' parameter must be a positive integer greater than 1
hu: Az 'oldal' paraméternek 1-nél nagyobb egész számnak kell lennie

en: The 'per_page' parameter must be a positive integer greater than 1
hu: A 'PER_PAGE' paraméternek pozitív egész, 1 -nél nagyobb egész számnak kell lennie

en: The 'search' parameter must be a string
hu: A 'Search' paraméternek karakterláncnak kell lennie

en: The 'start_date' parameter must be in a supported format
hu: A 'start_date' paraméternek támogatott formátumban kell lennie

en: The 'tags' parameter contains invalid tag slugs or IDs
hu: A 'Tags' paraméter érvénytelen címkék vagy azonosítókat tartalmaz

en: The Action Logger will dispatch any logging message using the "tribe_log" action writing, by default, to the PHP error log.
hu: A Műveleti Naplózó minden naplózási üzenetet a "Tribe_log" művelet írásával, alapértelmezés szerint a PHP hibanaplóhoz továbbít.

en: The Asynchronous import process is faster and does not rely on WordPress Cron but might not work correctly in all WordPress installations, try switching to the Cron-based process for maximum compatibility.
hu: Az aszinkron behozatali folyamat gyorsabb, és nem támaszkodik a WordPress Cron-ra, de lehet, hogy nem működik megfelelően az összes WordPress telepítésben, próbálja meg váltani a Cron-alapú folyamatra a maximális kompatibilitás érdekében.

en: The CSV file cannot be found. You may need to re-upload the file.
hu: A CSV fájl nem található. Lehet, hogy újra fel kell töltenéd a fájlt.

en: The Complete Collection
hu: A teljes gyűjtemény

en: The Event Aggregator API responded with bad data. Please <a href="https://theeventscalendar.com/support/post/" target="_blank">contact support</a>.
hu: Az Event Aggregator API hibás adattal válaszolt.. Kérjük, <a href="https://theeventscalendar.com/support/post/" target="_blank">vedd föl a kapcsolatot a támogatói csapatunkkal</a>.

[ctx: The Events Bar background color setting label.]
en: Background Color
hu: Háttérszín

[ctx: The Events Bar border color setting label.]
en: Border Color
hu: Szegélyszín

[ctx: The Events Bar icon color setting label.]
en: Icons
hu: Ikonok

en: The Events Calendar - View V2
hu: The Events Calendar - nézeti verzió v2

en: The Events Calendar Context
hu: Az események naptárának kontextusa

en: The Events Calendar JSON-LD Data
hu: A JSON-LD Eseménynaptár

en: The Events Calendar Official Facebook Community
hu: Az események naptár hivatalos Facebook közösség

en: The Events Calendar REST API
hu: Az Eseménynaptár REST API

en: The Events Calendar REST API allows accessing upcoming events information easily and conveniently.
hu: Az Események Naptár REST API lehetővé teszi a közelgő események információk elérését egyszerűen és kényelmesen.

en: The Events Calendar Tweaks
hu: The Events Calendar Trükkök

en: The Events Calendar brand logo
hu: Az események naptár márka logója

en: The Events Calendar comes with an API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins, dynamic map loads, or Events Calendar Pro's Location Search and advanced Map View, you’ll need to get your own Google Maps API key and add it to Events > Settings > Integrations
hu: A The Events Calendar rendelkezik egy API-kulccsal az alapvető térképfunkciókhoz. Ha fejlettebb funkciókat szeretne használni, például egyéni térképtűket, dinamikus térképbetöltéseket vagy az Events Calendar Pro helykeresőjét és speciális térképnézetét, akkor be kell szereznie saját Google Térkép API-kulcsát, és meg kell adnia az Események > Beállítások > Integrációk oldalon

en: The Events Calendar could not write WPML default config file: please create the file manually.
hu: Az Események Naptár nem tudta megírni a WPML alapértelmezett konfigurációs fájlt: Kérjük, készítse el a fájlt manuálisan.

en: The Events Calendar does not send any user data outside of your website by default.
hu: Az Eseménynaptár alapértelmezés szerint nem küld felhasználói adatot a webhelyén kívül.

en: The Events Calendar guide
hu: Az események naptár útmutatója

en: The Events Calendar important notice icon
hu: Az események naptár fontos értesítési ikon

en: The Events Calendar is API is not providing the site origin correctly.
hu: Az eseménynaptár az API nem biztosítja a webhely eredetét helyesen.

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
hu: A The Events Calendar egy gondosan kidolgozott, bővíthető plugin, aminek segítségével könnyen megoszthatod az eseményeidet.

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events. Beautiful. Solid. Awesome.
hu: Az Eseménynaptár egy gondosan kialakított, bővíthető bővítmény, amellyel egyszerűen oszthat meg eseményeket. Gyönyörű. Stabil. Bámulatos.

en: The Events Calendar logo
hu: Az események naptár logója

en: The Events Calendar offers basic support for themes using Site Editor.
hu: Az Eseménynaptár alapvető támogatást nyújt a témákhoz a Site Editor segítségével.

en: The Events Calendar product suite logo
hu: A The Events Calendar termékcsalád logója

en: The Events Calendar suite offers the use of third-party API keys. The primary functions are to enhance the features we've built in, some of which use Google Maps, PayPal, Eventbrite, and Meetup. These API keys are not supplied by The Events Calendar.
hu: Az Eseménynaptár Suite harmadik féltől származó API-kulcsok használatát kínálja.Az elsődleges funkciók az, hogy javítsuk a beépített funkciókat, amelyek közül néhány a Google Maps, a PayPal, az Eventbrite és a Meetup használatát használja.Ezeket az API -kulcsokat az Eseménynaptár nem biztosítja.

[ctx: The Events Calendar title]
en: The Events Calendar
hu: Az Eseménynaptár

en: The Events Calendar, Event Tickets and their add-ons integrate with other online tools and services to bring you additional features. Use the settings below to connect to third-party APIs and manage your integrations.
hu: Az eseménynaptár, az eseményjegyek és azok kiegészítői integrálódnak más online eszközökkel és szolgáltatásokkal, hogy további funkciókat nyújtsanak Önnek.Használja az alábbi beállításokat, hogy csatlakozzon a harmadik féltől származó API-khoz, és kezelje az integrációkat.

en: The Events Calendar: Custom Tables v1 - error
hu: The Events Calendar: Egyedi Táblázatok v1 - hiba

[ctx: The Full Site editor archive events block navigation description]
en: Displays the calendar views.
hu: Megjeleníti a naptári nézeteket.

[ctx: The Full Site editor archive events block navigation title]
en: Calendar Views (%s Archive)
hu: Naptár nézetek (%s archívum)

[ctx: The Full Site editor block navigation description]
en: Displays a single %s.
hu: Egyetlen %s -t jelenít meg.

[ctx: The Full Site editor block navigation description]
en: Displays the calendar views.
hu: Megjeleníti a naptári nézeteket.

[ctx: The Full Site editor block navigation title]
en: %s Single
hu: %s single

[ctx: The Full Site editor block navigation title]
en: Calendar Views (%s Archive)
hu: Naptár nézetek (%s archívum)

[ctx: The Full Site editor event block navigation description]
en: Displays a single %s.
hu: Egyetlen %s -t jelenít meg.

[ctx: The Full Site editor event block navigation title]
en: Single %s
hu: Egyetlen %s

en: The Meetup API key is required.
hu: Szükség van a Meetup API kulcsra.

en: The TEC REST API link to fetch this event
hu: A TEC REST API link az esemény lekéréséhez

en: The URL provided could not be reached.
hu: A megadott URL-t nem lehetett elérni.

en: The URL provided failed to load.
hu: A megadott URL nem töltődött be.

en: The URL to the event page
hu: Az esemény webcíme

en: The URL to the full size version of the image
hu: Hivatkozás a kép teljes méretű változatához

en: The URL to the organizer page
hu: Webcím a szervezőhöz

en: The URL to the term archive page
hu: A kifejezés archívum oldal URL-je

en: The URL to the venue page
hu: A helyszín weboldala

en: The WordPress term ID
hu: A WordPress kifejezés azonosító

[ctx: The Zapier endpoint dashboard description.]
en: The Zapier queue is currently limited to 15 items for each endpoint on your site. To increase that limit, check out the %1$sIncreasing the Zapier Queue Limit knowledgebase article%2$s.
hu: A Zapier sor jelenleg 15 elemre korlátozódik a webhely minden végpontjához.A határérték növelése érdekében nézd meg a %1$s elárasztva a Zapier sor -limit tudásbázis -cikket, a %2$s cikk.

en: The abbreviated event time zone string
hu: A rövidített esemény időzóna karakterlánca

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
hu[0]: A fenti beállítást nem sikerült menteni. A többi beállítás mentése sikeresen megtörtént.
hu[1]: A fenti beállításokat nem sikerült menteni. A többi beállítás mentése sikeresen megtörtént.

en: The above should be plural.
hu: A fentieknek többesnek kell lennie.

en: The above should be singular.
hu: A fentieknek szingulárisnak kell lenniük.

en: The action nonce for the request.
hu: A kérelemhez szükséges művelet.

[ctx: The all-day text for the event date and time widget]
en: All day
hu: Egész napos

en: The archive page to return
hu: A visszatérendő archív oldal

[ctx: The associated field is required.]
en: ( required )
hu: (kötelező)

[ctx: The base font size input setting label.]
en: By Pixel
hu: Pixelszám alapján

en: The batch registered does not have all the required fields.
hu: A regisztrált tétel nem rendelkezik az összes szükséges mezővel.

en: The best WordPress donation plugin.
hu: A legjobb WordPress adományozási bővítmény.

en: The cost currency symbol
hu: A költséghez tartozó valuta szimbólum

[ctx: The country]
en: Georgia
hu: Grúzia

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
hu: A pénznem szimbóluma rendszeri megelőzi az értéket. A lehetőség engedélyezésével a szimbólum az érték mögé kerül.

en: The current interval, in seconds, between the end of a batch process and the start of the next; as set on the server.
hu: Az aktuális intervallum másodpercben, a kötegelt folyamat vége és a következő kezdete között;A szerver beállítása szerint.

en: The current status of the import.
hu: Az importálás jelenlegi státusza.

en: The current user cannot delete the event category with the specified term ID.
hu: Az aktuális felhasználó nem törölheti az eseménykategóriát a megadott kifejezés azonosítóval.

en: The current user cannot delete the event tag with the specified term ID.
hu: Az aktuális felhasználó nem törölheti az eseménycímkét a megadott kifejezés azonosítóval.

en: The current user cannot delete the event with the specified ID.
hu: Az aktuális felhasználó nem törölheti a megadott azonosítójú eseményt.

en: The current user cannot delete the organizer with the specified ID.
hu: Az aktuális felhasználó nem törölheti a szervezőt a megadott azonosítóval.

en: The current user cannot delete the venue with the specified ID.
hu: Az aktuális felhasználó nem törölheti a helyszínt a megadott azonosítóval.

en: The daily limit of %d import requests to the Event Aggregator service has been reached. Please try again later.
hu: Elérte az Esemény összesítő a %d szolgáltatási kérések napi korlátját. Próbálja újra később.

en: The date day
hu: A dátum napja

en: The date hour
hu: A dátum órája

[ctx: The date marker text color setting label.]
en: Date Marker
hu: Dátumjelző

en: The date minutes
hu: A dátum percei

en: The date month
hu: A dátum hónapja

en: The date seconds
hu: A dátum másodpercei

en: The date year
hu: A dátum éve

[ctx: The datepicker label when the range start is now.]
en: Now
hu: A mai naptól

[ctx: The datepicker range definition when no events are found (for mobile).]
en: Upcoming
hu: Közelgő

[ctx: The datepicker range definition when no events are found.]
en: Upcoming
hu: Közelgő

[ctx: The datepicker range definition when no more pages of events exist.]
en: Upcoming
hu: Közelgő

[ctx: The days of the week text color setting label.]
en: Days of the Week
hu: A hét napjai

en: The default event category for events
hu: Az alapértelmezett esemény kategória

en: The default event category for events imported via .ics files
hu: .ics fájlból importált események alapértelmezett kategóriája

en: The default event category for events imported via CSV
hu: CSV fájlból importált események alapértelmezett kategóriája

en: The default event category for events imported via Eventbrite
hu: Az Eventbrite-ról importált események alapértelmezett kategóriája

en: The default event category for events imported via Google Calendar
hu: Google naptárból importált események alapértelmezett kategóriája

en: The default event category for events imported via Meetup
hu: A Meetup-ról importált események alapértelmezett kategóriája

en: The default event category for events imported via iCalendar
hu: iCalendar-ból importált események alapértelmezett kategóriája

en: The default event category for events imported via other URLs
hu: Egyéb URL-ről importált események alapértelmezett kategóriája

[ctx: The default message shown when an event widget is empty.]
en: This widget is empty and won't display on the front end unless you add some content in the WordPress editor.
hu: Ez a widget üres, és nem jelenik meg az elülső oldalon, hacsak nem ad hozzá néhány tartalmat a WordPress szerkesztőhöz.

en: The default post status for events
hu: Az importált események alapértelmezett állapota

en: The default post status for events imported via .ics files
hu: .ics fájlból importált események alapértelmezett állapota

en: The default post status for events imported via CSV
hu: CSV fájlból importált események alapértelmezett állapota

en: The default post status for events imported via Eventbrite
hu: Az Eventbrite-ról importált események alapértelmezett állapota

en: The default post status for events imported via Google Calendar
hu: Google naptárból importált események alapértelmezett állapota

en: The default post status for events imported via Meetup
hu: A Meetup-ról importált események alapértelmezett állapota

en: The default post status for events imported via iCalendar
hu: iCalendar-ból importált események alapértelmezett állapota

en: The default post status for events imported via other URLs
hu: Egyéb URL-ről importált események alapértelmezett állapota

[ctx: The default text for the 'today' button's title and aria-label on the Week View.]
en: Click to select the current month
hu: Kattintson a jelen hónap kiválasztásáért

[ctx: The default text label for the "today" button on main calendar views.]
en: Today
hu: Ma

[ctx: The default text label for the "today" button on the Month View.]
en: This Month
hu: Ebben a hónapban

[ctx: The default title of the List Widget.]
en: Upcoming Events
hu: Közelgő események

[ctx: The default title text for the today button.]
en: Click to select today's date
hu: Kattintson a mai dátum kiválasztásáért

[ctx: The description for the base font size setting.]
en: Choose a base font size. Event text will scale around the selected base size.
hu: Válaszd ki az alap betűméretet. Az esemény szövegei ezen méret körüliek lesznek.

[ctx: The description for the event date and time color setting.]
en: Main date and time display on views and single event pages
hu: A fő dátum és idő megjelenése a nézetekben és az eseményoldalakon.

[ctx: The description of the List Widget.]
en: Shows a list of upcoming events.
hu: Megjeleníti a soron következő eseményeket.

en: The details about each size available for the image
hu: Részletek a képhez elérhető összes mérethez

en: The details of your calendar plugin and settings is often needed for you or our staff to help troubleshoot an issue. Please opt-in below to automatically share your system information with our support team. This will allow us to assist you faster if you post in our help desk.
hu: Sokszor szükség van a naptár bővítmény és a beállítások részleteire ahhoz, hogy munkatársaink segítséget tudjanak nyújtani egy hiba megtalálásában. Jelöld be az alábbi négyzetet a rendszer információk támogatói csapatunkkal való automatikus megosztásához. Ennek segítségével gyorsabban tudunk segítséget nyújtani ha írsz nekünk a help desken.

en: The e-mail address will be obfuscated on this site to avoid it getting harvested by spammers.
hu: Az email cím kódolva lesz ezen az oldalon, hogy elkerüljük a spam-elők általi begyűjtését.

en: The e-mail address will be obfuscated on your site to avoid it getting harvested by spammers.
hu: Az email cím kódolva lesz ezen az oldalon, hogy elkerüljük a spam-elők általi begyűjtését.

en: The event %s cannot be migrated because we do not yet support tickets on recurring events. Remove the tickets or wait to migrate until a path is available (%sRead more%s).
hu: A %s esemény nem vándorolható, mert még nem támogatjuk a jegyeket az ismétlődő eseményeknél.Távolítsa el a jegyeket, vagy várjon migrációra, amíg elérhető (%sread több%s).

en: The event %s generated an error: Cannot enqueue action to check migration status. Your site may be under high load and unable to process the necessary requests. Try again when site activity is low.
hu: A(z) %s esemény hibát generált: Nem lehet sorba állítani a műveletet az áttelepítés állapotának ellenőrzéséhez. Előfordulhat, hogy webhelye nagy terhelés alatt áll, és nem tudja feldolgozni a szükséges kéréseket. Próbálja újra, ha a webhely aktivitása alacsony.

en: The event %s generated an error: Cannot enqueue action to migrate Event with post ID %s. Your site may be under high load and unable to process the necessary requests. Try again later.
hu: A %s esemény hibát generált: Nem tudott fellépni az esemény migrálására a Post ID %s segítségével.Az Ön webhelye nagy terhelés alatt állhat, és nem képes feldolgozni a szükséges kéréseket.Próbálja újra később.

en: The event %s generated an error: Migration was canceled. Please try again.
hu: A %s esemény hibát okozott: az áttelepítést törölték.Kérjük, próbálkozzon újra.

en: The event %s generated an error: The "die" or "exit" function was called during the migration process; output: %s. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
hu: A %s esemény hibát hozott létre: a "Die" vagy "Exit" funkciót hívták a migrációs folyamat során;Kimenet: %s.Kérjük, próbálkozzon újra, vagy nézze meg a %sTroubleshooting%s tippeinket.

en: The event %s generated an error: [%s]. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
hu: A %s esemény hibát okozott: [ %s].Kérjük, próbálkozzon újra, vagy nézze meg a %sTroubleshooting%s tippeinket.

en: The event %s generated an error: [%s]. Update the event and try again, or check out our %sTroubleshooting%s tips.
hu: A %s esemény hibát okozott: [ %s].Frissítse az eseményt, és próbálkozzon újra, vagy nézze meg a %sTroubleshooting%s  tippeket.

en: The event %s generated an unknown error. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
hu: A %s esemény ismeretlen hibát generált. Kérjük, próbálkozzon újra, vagy nézze meg a %sTroubleshooting%s tippeinket.

en: The event ID is missing from the request
hu: Az esemény azonosítója hiányzik a kérésből

en: The event ID used to globally identify in Event Aggregator
hu: Az esemény Event Aggregator-ban való globális azonosításához használt azonosítója (ID)

en: The event WordPress post ID
hu: Az esemény WordPress Post ID

[ctx: The event accent color setting label.]
en: Accent Color
hu: Kiemelés színe

en: The event author ID
hu: Az esemény szerzőjének azonosítója

en: The event author WordPress post ID
hu: Az esemény szerzője WordPress Post ID

en: The event categories
hu: Az esemény kategóriái

en: The event category ID or name
hu: Az esemény kategória azonosítója vagy neve

en: The event category description
hu: Az eseménykategória leírása

en: The event category name
hu: Az eseménykategória neve

en: The event category slug
hu: Az eseménykategória slug

en: The event category term ID is missing or does not exist.
hu: Hiányzik az eseménykategória -azonosító azonosítója, vagy nem létezik.

en: The event category term ID is missing.
hu: Hiányzik az eseménykategória -azonosító.

en: The event category with the specified term ID could not be deleted.
hu: Az eseménykategóriát a megadott kifejezés azonosítóval nem lehetett törölni.

en: The event category with the specified term ID has been deleted already.
hu: Az eseménykategóriát a megadott kifejezés azonosítóval már törölték.

en: The event cost
hu: Az esemény költsége

en: The event cost details
hu: Az esemény költségeinek részletei

en: The event cost including the currency symbol
hu: Az esemény költsége, beleértve a valuta szimbólumot

en: The event could not be deleted
hu: Az eseményt nem lehetett törölni

en: The event could not be updated
hu: Az eseményt nem lehetett frissíteni

en: The event creation date in UTC time
hu: Az esemény létrehozásának dátuma UTC időzónában

en: The event creation date in the site time zone
hu: Az esemény létrehozásának dátuma a webhely időzónájában

en: The event description
hu: Az esemény leírása

en: The event does not have a venue assigned
hu: Az eseményhez nincs hozzárendelve helyszín

en: The event does not have an organizer assigned
hu: Az eseményhez nincs hozzárendelve szervező

en: The event end date and time
hu: Az esemény befezésének dátuma és ideje

en: The event end date in UTC time
hu: Az esemény vége UTC időzónában

en: The event end date in the event or site time zone
hu: Az esemény befejezési dátuma az esemény vagy a webhely időzónájában

en: The event excerpt
hu: Az esemény kivonata

en: The event featured image ID or URL
hu: Az esemény kiemelt kép azonosítója vagy URL -je

en: The event featured image details if set
hu: Az eseményen a kép részletei szerepeltek, ha beállították

en: The event is already trashed
hu: Az esemény már a kukában van

en: The event last modification date in UTC time
hu: Az esemény utolsó módosításának dátuma UTC időpontban

en: The event last modification date in the site time zone
hu: Az esemény utolsó módosításának dátuma a webhely időzónájában

en: The event long description
hu: Az esemény hosszabb leírása

en: The event name
hu: Az esemény neve

en: The event organizer IDs or data
hu: Az esemény szervezői azonosítók vagy adatai

en: The event organizers
hu: Az esemény szervezői

en: The event password
hu: Az esemény jelszava

en: The event post ID is missing or does not exist.
hu: Az esemény azonosítója hiányzik vagy nem létezik.

en: The event post ID is missing.
hu: Hiányzik az eseményoszlop azonosítója.

en: The event post status
hu: Az esemény posta állapota

en: The event publication date
hu: Az esemény létrehozásának dátuma

en: The event publication date (UTC time zone)
hu: Az esemény létrehozásának dátuma (UTC idő szerint)

en: The event short description
hu: Az esemény rövid leírása

en: The event slug
hu: Az esemény csúszása

en: The event start date and time
hu: Az esemény kezdési dátuma és ideje

en: The event start date in UTC time
hu: Az eseménye kezdete UTC időzónában

en: The event start date in the event or site time zone
hu: Az esemény kezdési dátuma az esemény vagy a webhely időzónájában

en: The event status
hu: Az esemény állapota

en: The event tag ID or name
hu: Az esemény cimke azonosítója vagy neve

en: The event tag description
hu: Az eseménycímke leírása

en: The event tag name
hu: Az eseménycímke neve

en: The event tag slug
hu: Az eseménycímkék csúszda

en: The event tag with the specified term ID could not be deleted.
hu: Az eseménycímkét a megadott kifejezés azonosítóval nem lehetett törölni.

en: The event tag with the specified term ID has been deleted already.
hu: A megadott kifejezés azonosítóval rendelkező eseménycímke már törölte.

en: The event tags
hu: Az esemény címkéi

en: The event time zone
hu: Az esemény időzónája

en: The event time zone string
hu: Az esemény időzónájának karakterlánca

en: The event title
hu: Az esemény címe

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Date and Time
hu: Esemény dátuma és ideje

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Title
hu: Esemény címe

en: The event venue
hu: Az esemény helyszíne

en: The event venue IDs or data
hu: Az esemény helyszínének vagy adatát

en: The event website URL
hu: Az esemény weboldala

en: The event with the specified ID could not be deleted.
hu: A megadott azonosítóval rendelkező eseményt nem lehetett törölni.

en: The event with the specified ID has been deleted already.
hu: A megadott azonosítóval rendelkező esemény már törölte.

en: The event with the specified ID is not accessible.
hu: A megadott azonosítóval rendelkező esemény nem érhető el.

[ctx: The events bar text color setting label.]
en: Text Color
hu: Szövegszín

en: The file provided could not be opened. Please confirm that it is a properly formatted .ics file.
hu: A megadott fájlt nem lehetett megnyitni. Ellenőrizd, hogy rendesen formázott .ics fájlt adtál-e meg.

en: The following %1$s have been migrated with no adjustments:
hu: A következő %1$s -t kiigazítás nélkül vándorolták:

en: The following %1$s will be migrated with no adjustments:
hu: A következő %1$s -t kiigazítás nélkül vándorolják:

en: The following fields are required for a successful import:
hu: A következő mezők szükségesek a sikeres importáláshoz:

en: The following preview does not necessarily contain all of the data from your CSV file. The data displayed below is meant as a guide to help you map your CSV file's columns to the appropriate Event fields.
hu: Az alábbi előnézet nem feltétlenül tartalmazza a CSV fájlod összes adatát. A lenti adatok mintaként szolgálnak, hogy segítsenek a CSV fájl oszlopait leképezni a megfelelő esemény mezőkre.

en: The following three fields accept the date format options available to the PHP %1$s function. <a href="%2$s" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.
hu: A következő három mezőben a dátum formátumot lehet beállítani a PHP %1$s függvényének megfelelően. <a href="%2$s" target="_blank">Tanuld meg, hogyan készíthetsz saját dátumformátumot itt</a>.

[ctx: The font size selector setting label.]
en: By Scale
hu: Méretarány alapján

en: The function needs to be passed an $event or used in the loop.
hu: A funkciót egy $ eseményt kell átadni, vagy a hurokban kell használni.

[ctx: The grid background color setting description.]
en: Preview display when hovering on an event title
hu: Előnézeti megjelenítés, amikor az egérmutatót egy esemény címére viszi

[ctx: The grid background color setting label.]
en: Grid Background
hu: Rács háttér

[ctx: The grid hover color setting description.]
en: Bottom border highlight when hovering on a day
hu: Az alsó határ kiemelése, amikor egy nap lebegnek

[ctx: The grid lines color setting label.]
en: Grid Lines Color
hu: Rácsvonalak színe

en: The hash of the next expected batch, as previously provided by the client
hu: A következő várható tétel hashja, amint azt az ügyfél korábban megadta

[ctx: The header for the calendar grid color control section.]
en: Adjust Grid Colors
hu: Állítsa be a rács színeket

[ctx: The header for the color control section.]
en: Adjust Appearance
hu: Beállítani a megjelenést

[ctx: The header for the font color control section.]
en: Set Font Colors
hu: Állítsa be a betűtípus színeket

[ctx: The header string for the Elementor event organizer widget phone section.]
en: Phone:
hu: Telefonszám:

[ctx: The header string for the Elementor event organizer widget website section.]
en: Website:
hu: Honlap:

[ctx: The header string for the Elementor event venue widget address section.]
en: Address:
hu: Cím:

[ctx: The header string for the Elementor event venue widget phone section.]
en: Phone:
hu: Telefon:

[ctx: The header string for the Elementor event venue widget website section.]
en: Website:
hu: Weboldal:

[ctx: The header text for the event cost widget]
en: Cost:
hu: Költség:

[ctx: The header text for the event date and time widget]
en: Date & Time:
hu: Dátum & idő:

en: The image WordPress post ID
hu: A képhez tartozó WordPress bejegyzés azonosító

en: The image associated with your event could not be attached to the event.
hu: Az eseményhez társított képet nem lehetett csatolni az eseményhez.

en: The image associated with your event could not be imported.
hu: Az eseményéhez társított képet nem lehetett importálni.

en: The image associated with your event is not accessible with your API key.
hu: Az eseményhez társított kép nem érhető el az API -kulcshoz.

en: The image file extension
hu: A kép kiterjesztése

en: The image height in pixels in the specified size
hu: A kép magassága pixelben az adott méretben

en: The image mime-type
hu: A kép mime-típusa

en: The image natural height in pixels
hu: A kép eredeti magassában pixelben

en: The image natural width in pixels
hu: A kép eredeti szélessége pixelben

en: The image width in pixels in the specified size
hu: A kép szélessége pixelben az adott méretben

en: The import being fetched is not queued up for importing. Please try the import again.
hu: A kért importálás nem sikerült. Próbálkozzon újra az importálással.

en: The import failed for an unknown reason. Please try again. If the problem persists, please contact support.
hu: Az import ismeretlen okból kudarcot vallott.Kérjük, próbálkozzon újra.Ha a probléma továbbra is fennáll, kérjük, vegye fel a kapcsolatot a támogatással.

en: The import is in progress.
hu: Az importálás folyamatban van.

en: The import record is missing the origin.
hu: Az import adatból hiányzik a forrás.

en: The import unique ID as provided by Event Aggregator service
hu: Az Eseménygyűjtő Szolgáltatás által biztosított egyedi igazolvány importálása

en: The import will be starting soon.
hu: Az import hamarosan kezdődik.

[ctx: The label for the amount of events to show in the List Widget.]
en: Show:
hu: Események száma:

[ctx: The label for the field of the title of the List Widget.]
en: Title:
hu: Cím:

[ctx: The label for the option to enable JSON-LD in the List Widget.]
en: Generate JSON-LD data
hu: JSON-LD adatok generálása

[ctx: The label for the option to hide the List Widget if no upcoming events.]
en: Hide this widget if there are no upcoming events.
hu: Widget elrejtése, ha nincsenek jövőbeli események.

[ctx: The label for the option to only show featured events in the List Widget]
en: Limit to featured events only
hu: Csak a kiemelt eseményekre korlátozódik

[ctx: The label for the premium view indicator.]
en: PRO
hu: Pro verzió

[ctx: The label of the event status select.]
en: Set status:
hu: Állapot beállítása

[ctx: The label of the users dropdown for an integration.]
en: Users
hu: Felhasználók

[ctx: The label/header text for the event categories widget]
en: Categories:
hu: Kategóriák:

en: The last time this event was imported and/or updated via import.
hu: Az esemény utoljára importált és/vagy frissítették az importálással.

[ctx: The legend for the Zapier endpoint dashboard.]
en: Endpoint Dashboard
hu: Végpont irányítópult

[ctx: The legend for the integration endpoint dashboard.]
en: Endpoint Dashboard
hu: Végpont irányítópult

[ctx: The link color setting label.]
en: Link Color
hu: Hivatkozás szín

en: The link to the image in the specified size on the site
hu: Hivatkozás a megadott méretű képhez a weboldalon

[ctx: The main header string for the Elementor event venue widget.]
en: Venue | Venues
hu[0]: Helyszín
hu[1]: Helyszínek

en: The map does not have valid coordinates nor a valid address
hu: A térkép nem rendelkezik érvényes koordinátákkal és érvényes címmel sem

en: The maximum heading level must be 6 or less
hu: A maximális fejlemezési szintnek 6 vagy annál kevesebbnek kell lennie

[ctx: The message shown when the event status widget is empty.]
en: The Event Status widget only shows content if the chosen event has passed, been canceled, or postponed.
hu: Az Eseményállapot widget csak akkor jelenít meg tartalmat, ha a kiválasztott esemény elmúlt, törölték vagy elhalasztották.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to clear a endpoint queue.]
en: Are you sure you want to clear this Endpoint queue? This operation cannot be undone.
hu: Biztos benne, hogy törölni akarja ezt a végpont sorát?Ezt a műveletet nem lehet visszavonni.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to delete a Power Automate connection.]
en: Are you sure you want to delete this Power Automate connection? This operation cannot be undone. Existing Power Automate connections using this connection will no longer work.
hu: Biztos benne, hogy törölni szeretné ezt az energia automatizálási kapcsolatát?Ezt a műveletet nem lehet visszavonni.A meglévő teljesítmény -automatizálási kapcsolatok e kapcsolat használatával már nem fog működni.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to disable a queue endpoint.]
en: Are you sure you want to disable this Endpoint? This action will clear the queue and the last access. This operation cannot be undone.
hu: Biztos benne, hogy le akarja tiltani ezt a végpontot?Ez a művelet törli a várólistát és az utolsó hozzáférést.Ezt a műveletet nem lehet visszavonni.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to disable an authorize endpoint.]
en: Are you sure you want to disable this Endpoint? This action will prevent this integration from being able to create an access token.
hu: Biztos benne, hogy le akarja tiltani ezt a végpontot?Ez a művelet megakadályozza, hogy ez az integráció képes legyen hozzáférési jogkivonatot létrehozni.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to enable an endpoint.]
en: Are you sure you want to enable this Endpoint?
hu: Biztosan szeretné engedélyezni ezt a végpontot?

[ctx: The message to display to confirm a user would like to revoke a Zapier API Key pair.]
en: Are you sure you want to revoke this Zapier API Key pair? This operation cannot be undone. Existing Zapier connections tied to this API Key will no longer work.
hu: Biztos benne, hogy visszavonja ezt a Zapier API kulcspárt?Ezt a műveletet nem lehet visszavonni.Az ehhez az API -kulcshoz kötött meglévő Zapier -kapcsolatok már nem működnek.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to revoke a Zapier connection.]
en: Are you sure you want to revoke this Zapier connection? This operation cannot be undone. Existing Zapier connections tied will no longer work.
hu: Biztos benne, hogy visszavonja ezt a Zapier kapcsolatot?Ezt a műveletet nem lehet visszavonni.A kötött meglévő Zapier -kapcsolatok már nem fognak működni.

[ctx: The multiday event bar color setting description.]
en: For all-day and multi-day events
hu: Egész napos és többnapos események

[ctx: The multiday event bar color setting label.]
en: Event Span
hu: Rendezvény tartomány

[ctx: The name of the List Widget.]
en: Events List
hu: Események listája

en: The new status message for the user, not localized.
hu: Az új állapotüzenet a felhasználó számára, nem lokalizálva.

en: The new status message slug, to allow for localized messages.
hu: Az új állapotüzenet slug, a lokalizált üzenetek lehetővé tétele érdekében.

en: The new status of the import.
hu: Az importálás új állapota.

en: The number of event categories to return on each page
hu: A minden oldalon visszaadandó esemény kategóriák száma

en: The number of event tags to return on each page
hu: A minden oldalon visszaadandó esemény cimkék száma

en: The number of events available in the preview may be limited by your %1$sImport Settings.%2$s
hu: Az előnézetben elérhető események számát az %1$sImportálási beállítások%2$s korlátozhatják

en: The number of events per page on the List View. Does not affect other views.
hu: Az oldalanként megjelenített események száma lista nézetben. Nincs hatással más nézetekre.

en: The number of events to return on each page
hu: Az események darabszáma oldalanként

en: The number of organizers to return on each page
hu: A minden oldalon visszaadandó szervezők száma

en: The number of posts associated with the term
hu: A kifejezéshez kapcsolódó bejegyzések száma

en: The number of venues to return on each page
hu: A minden oldalon visszaadandó helyszínek száma

en: The online course platform created by e-learning experts.
hu: Az e-learning szakértők által létrehozott online kurzusplatform.

en: The organizer ID used to globally identify in Event Aggregator
hu: A szervező Event Aggregator-ban való globális azonosításához használt azonosítója (ID)

en: The organizer WordPress post ID
hu: A szervező WordPress bejegyzés azonosítója (ID)

en: The organizer author ID
hu: A szervező szerzőjének azonosítója (ID)

en: The organizer author WordPress post ID
hu: A szervező szerzőjének WordPress bejegyzés azonosítója (ID)

en: The organizer could not be created from the provided data
hu: A szervezőt nem lehetett létrehozni a megadott adatok alapján

en: The organizer could not be deleted
hu: A szervezőt nem lehetett törölni

en: The organizer could not be updated
hu: A szervezőt nem lehetett frissíteni

en: The organizer creation date in UTC time
hu: A szervező létrehozásának ideje UTC idő szerint

en: The organizer creation date in the site time zone
hu: A szervező létrehozásának ideje ugyanabban az időzónában

en: The organizer description
hu: A szervező leírása

en: The organizer e-mail address
hu: A szervező email címe

en: The organizer email address
hu: A szervező email címe

en: The organizer featured image ID or URL
hu: A szervező kiemelt képének azonosítója (ID) vagy URL-je

en: The organizer is already trashed
hu: A szervező már a kukában van

en: The organizer last modification date in UTC time
hu: A szervező utolsó módosításának ideje UTC idő szerint

en: The organizer last modification date in the site time zone
hu: A szervező utolsó módosításának ideje ugyanabban az időzónában

en: The organizer long description
hu: A szervező hosszabb leírása

en: The organizer name
hu: A szervező neve

en: The organizer phone number
hu: A szervező telefonszáma

en: The organizer post ID is missing or does not exist.
hu: A szervező bejegyzés azonosítója (ID) hiányzik vagy nem létezik.

en: The organizer post ID is missing.
hu: A szervező bejegyzés azonosítója (ID) hiányzik.

en: The organizer post status
hu: A szervező bejegyzés állapota

en: The organizer publication date
hu: A szervező létrehozásának dátuma

en: The organizer publication date (UTC time zone)
hu: A szervező létrehozásának dátuma (UTC idő szerint)

en: The organizer short description
hu: A szervező rövid leírása

en: The organizer slug
hu: A szervező keresőbarát URL-je (slug)

en: The organizer status
hu: A szervező állapota

en: The organizer website
hu: A szervező weboldala

en: The organizer with the specified ID could not be deleted.
hu: A megadott azonosítóval (ID) rendelkező szervezőt nem lehetett törölni.

en: The organizer with the specified ID has been deleted already.
hu: A megadott azonosítóval (ID) rendelkező szervező már törölve lett.

en: The organizer with the specified ID is not accessible.
hu: A megadott azonosítóval (ID) rendelkező szervező nem érhető el.

en: The percentage of import completed.
hu: Az importálás százalékos készenléti állapota.

[ctx: The placeholder for the Power Automate API Key name.]
en: Enter an API Key description
hu: Írjon be egy API -kulcs leírását

[ctx: The placeholder for the Zapier API Key name.]
en: Enter an API Key description
hu: Írjon be egy API -kulcs leírását

[ctx: The placeholder for the dropdown to select a user.]
en: Select a User
hu: Válasszon egy felhasználót

[ctx: The placeholder for the event status select.]
en: Select an Event Status
hu: Válassz egy esemény állapotot

en: The plugin doesn't work.
hu: A plugin nem működik.

en: The plugins you need at one discounted price
hu: A szükséges pluginek egy kedvezményes áron van

en: The position of the currency symbol in the cost string
hu: A valuta szimbólum helyzete a költség karakterláncban

en: The preview is taking longer than expected. Please try again in a moment.
hu: Az előnézet elkészítése a vártnál tovább tart. Próbáld meg egy pillanat múlva.

en: The provided linked post ID is not valid
hu: A megadott kapcsolódó bejegyzés azonosító (ID) nem érvényes

en: The records you were attempting to import were still not available when this queue was processed. Please try again.
hu: Az adatok, amiket megpróbáltál beimportálni még mindig nem voltak elérhetőek, amikor ez a sor feldolgozásra került. Kérjük, próbáld újra.

en: The request was sent insecurely.
hu: A kérés nem biztonságosan lett elküldve.

en: The request wasn't sent from this tab.
hu: A kérés nem lett elküldve erről a lapról.

en: The requested URL does not have any upcoming and published events matching the search criteria.
hu: A kért URL -nek nincs olyan közelgő és közzétett eseménye, amely megfelel a keresési kritériumoknak.

en: The requested event archive page does not exist
hu: A kért archív esemény oldal nem létezik

en: The requested event is not accessible
hu: A kért esemény nem elérhető

en: The requested event is not accessible without a password
hu: A kért esemény jelszó nélkül nem érhető el

en: The requested event term archive page does not exist
hu: A kért esemény kifejezés archívum oldala nem létezik

en: The requested organizer archive page does not exist
hu: A kért szervező archívum oldala nem létezik

en: The requested organizer is not accessible
hu: A kért szerverző nem elérhető

en: The requested page was not found.
hu: A keresett oldal nem található.

en: The requested post ID does not exist or is not an event
hu: A kért bejegyzés azonosító (ID) nem létezik vagy nem esemény

en: The requested post ID does not exist or is not an organizer
hu: A kért bejegyzés azonosító (ID) nem létezik vagy nem szervező

en: The requested post ID does not exist or is not an venue
hu: A kért bejegyzés azonosító (ID) nem létezik vagy nem helyszín

en: The requested source does not have any upcoming and published events matching the search criteria.
hu: A kért forrásnak nincs olyan közelgő és közzétett eseménye, amely megfelel a keresési kritériumoknak.

en: The requested venue archive page does not exist
hu: A kért helyszín archív oldal nem létezik

en: The requested venue is not accessible
hu: A kért helyszín nem elérhető

en: The response from the Event Aggregator server was badly formed and could not be understood. Please try again.
hu: Az esemény aggregátor szerverének válasza rosszul kialakult, és nem lehetett megérteni.Kérjük, próbálkozzon újra.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key last access.]
en: The last access for the Power Automate API Key.
hu: A Power Automate API kulcs utolsó hozzáférése.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key name.]
en: Enter an API Key description.
hu: Írja be az API kulcsleírását.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key name.]
en: The name for the Power Automate API Key.
hu: A Power Automate API kulcs neve.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key permissions.]
en: The permissions for the Power Automate API Key.
hu: A teljesítmény automatizálási API -kulcs engedélyei.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key user.]
en: The user for the Power Automate API Key.
hu: A POWER AUTOMATE API gomb felhasználója.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key last access.]
en: The last access for the Zapier API Key.
hu: A Zapier API kulcs utolsó hozzáférése.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key name.]
en: Enter an API Key description.
hu: Írja be az API kulcsleírását.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key name.]
en: The name for the Zapier API Key.
hu: A Zapier API kulcs neve.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key permissions.]
en: The permissions for the Zapier API Key.
hu: A Zapier API kulcs engedélyei.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key user.]
en: The user for the Zapier API Key.
hu: A Zapier API kulcs felhasználója.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint last access when disabled.]
en: The last access is disabled as this endpoint is disabled.
hu: Az utolsó hozzáférés le van tiltva, mivel ez a végpont le van tiltva.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint last access.]
en: The last access for the Zapier endpoint.
hu: A Zapier végpont utolsó hozzáférése.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint name.]
en: The name for the Zapier endpoint.
hu: A Zapier végpont neve.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint queue when disabled.]
en: The Queue is disabled for this Zapier endpoint.
hu: A sor le van tiltva ennek a Zapier végpontnak.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint queue.]
en: The Queue for the Zapier endpoint.
hu: A Zapier végpont sorának sora.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint last access when disabled.]
en: The last access is disabled as this endpoint is disabled.
hu: Az utolsó hozzáférés le van tiltva, mivel ez a végpont le van tiltva.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint last access.]
en: The last access for the integration endpoint.
hu: Az integrációs végpont utolsó hozzáférése.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint name.]
en: The name for the integration endpoint.
hu: Az integrációs végpont neve.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint queue when disabled.]
en: The Queue is disabled for this endpoint.
hu: A sor le van tiltva erre a végpontra.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint queue.]
en: The Queue for the integration endpoint.
hu: Az integrációs végpont sora.

en: The selected log file is empty or has not been generated yet.
hu: A választott napló fájl üres vagy még nem lett létrehozva.

en: The server is not currently responding
hu: A szerver jelenleg nem válaszol

en: The server is responding with an error:
hu: A szerver hibával válaszol:

en: The service has disabled oAuth. Some types of events may not import.
hu: A szolgáltatás letiltotta az OAuth -ot.Bizonyos típusú események nem importálhatnak.

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the two style sheet options or pick a page template from your theme (not available on block themes).
hu: Az alábbi beállítások a naptárad megjelenését szabályozzák. Ha valami nem tűnik jónak, próbálj meg váltani a két stíluslap között vagy válassz egy másik oldal sablont (nem elérhető blokk-alapú sablonok esetében).

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the two style sheet options or pick a page template from your theme (not available on block themes). Check out our customization guide for instructions on template modifications.
hu: Az alábbi beállítások vezérlik a naptár megjelenítését.Ha a dolgok nem néznek ki jól, próbálj meg váltani a két stíluslemez -opció között, vagy válasszon egy oldalsablont a témájából (nem érhető el a blokk témákban).Nézze meg a testreszabási útmutatónkat a sablon módosításaival kapcsolatos utasításokért.

en: The taxonomy the term belongs to
hu: A taxonómia, amihez a kifejezés tartozik

en: The term description
hu: A kifejezés leírása

en: The term name
hu: A kifejezés neve

en: The term parent term if any
hu: A kifejezés szülő kifejezése, ha van ilyen

en: The term slug
hu: A kifejezés keresőbarát URL-je

[ctx: The text label for the Day View.]
en: Day
hu: Nap

[ctx: The text label for the List View.]
en: List
hu: Lista

[ctx: The text label for the Month View.]
en: Month
hu: Hónap

[ctx: The text used for the link to the event archive in the admin post tag list.]
en: %s View
hu: %s nézet

[ctx: The title (hover text) for the premium view indicator.]
en: Get Events Calendar Pro to use this View.
hu: A nézet használatához szerezze be az Events Calendar Pro bővítményt.

en: The toggles below let you control the visibility of message banners related to:
hu: Az alábbi kapcsolókkal szabályozhatja a következőhöz kapcsolódó üzenetszalagok láthatóságát:

en: The user is not authorized to create event categories
hu: A felhasználónak nincs engedélye esemény kategóriák létrehozásához

en: The user is not authorized to create event tags
hu: A felhasználónak nincs engedélye esemény cimkék létrehozásához

en: The user is not authorized to create events
hu: A felhasználónak nincs engedélye esemény létrehozásához

en: The user is not authorized to create organizers
hu: A felhasználónak nincs engedélye szervezők létrehozásához

en: The user is not authorized to create venues
hu: A felhasználónak nincs engedélye helyszínek létrehozásához

en: The venue ID used to globally identify in Event Aggregator
hu: A helyszín Event Aggregator-ban való globális azonosításához használt azonosítója (ID)

en: The venue WordPress post ID
hu: A helyszín WordPress Post ID

en: The venue ZIP code
hu: A helyszín irányítószáma

en: The venue address
hu: A helyszín címe

en: The venue author ID
hu: A helyszín szerzőjének azonosítója (ID)

en: The venue author WordPress post ID
hu: A helyszín szerzőjének WordPress bejegyzés azonosítója (ID)

en: The venue city
hu: A helyszín városa

en: The venue could not be created from the provided data
hu: A helyszínt nem lehetett létrehozni a megadott adatok alapján

en: The venue could not be deleted
hu: A helyszínt nem lehetett törölni

en: The venue could not be updated
hu: A helyszínt nem lehetett frissíteni

en: The venue country
hu: A helyszín országa

en: The venue creation date in UTC time
hu: A helyszín létrehozásának dátuma UTC időzónában

en: The venue creation date in the site time zone
hu: A helyszín létrehozásának dátuma a weboldal időzónája szerint

en: The venue description
hu: A helyszín leírása

en: The venue geo latitude
hu: A helyszín földrajzi szélessége

en: The venue geo longitude
hu: A helyszín földrajzi hosszúsága

en: The venue is already trashed
hu: A helyszín már a kukában van

en: The venue last modification date in UTC time
hu: A helyszín legutóbbi módosításának ideje UTC időzónában

en: The venue last modification date in the site time zone
hu: A helyszín módosításának dátuma a weboldal időzónája szerint

en: The venue long description
hu: A helyszín hosszabb leírása

en: The venue name
hu: A helyszín neve

en: The venue phone number
hu: A helyszín telefonszáma

en: The venue post ID is missing or does not exist.
hu: A helyszín bejegyzés azonosítója (ID) hiányzik vagy nem létezik.

en: The venue post ID is missing.
hu: A helyszín bejegyzés azonosítója (ID) hiányzik.

en: The venue post status
hu: A helyszín bejegyzés állapota

en: The venue province
hu: A helyszín tartománya

en: The venue publication date
hu: A helyszín létrehozásának dátuma

en: The venue publication date (UTC time zone)
hu: A helyszín létrehozásának dátuma (UTC idő szerint)

en: The venue short description
hu: A helyszín rövid leírása

en: The venue slug
hu: A helyszín keresőbarát URL-je (slug)

en: The venue state
hu: A helyszíne megyéje / állama

en: The venue state and province
hu: A helyszín és a tartomány

en: The venue state or province
hu: A helyszín vagy a tartomány

en: The venue status
hu: A helyszín állapota

en: The venue website URL
hu: A helyszín weboldala

en: The venue with the specified ID could not be deleted.
hu: A megadott azonosítóval rendelkező helyszínt nem lehetett törölni.

en: The venue with the specified ID has been deleted already.
hu: A megadott azonosítóval rendelkező helyszín már törölte.

en: The venue with the specified ID is not accessible.
hu: A megadott azonosítóval rendelkező helyszín nem elérhető.

en: Themer's Guide
hu: Themer's Guide (Útmutató a testreszabáshoz)

en: There are a few %s to resolve and prevent 404 errors.
hu: Van néhány %s a 404 hiba megoldására és megelőzésére.

en: There are no fields set up for this tab yet.
hu: Erre a lapra még nincsenek mezők beállítva.

en: There are no notifications
hu: Nincsenek értesítések

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
hu: A %1$s bővítményhez elérhető egy új verzió. %2$s

en: There is a solution for every problem
hu: Minden problémára van megoldás

en: There is an JSON error with the Event Aggregator server. Please try your import again later.
hu: Egy JSON hiba van az Event Aggregator szerverrel. Próbáld meg az importálást később.

en: There is an update available for %1$s but your license has expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your license.%3$s | Updates are available for %1$s but your license keys have expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your licenses.%3$s
hu[0]: A(z) %1$s bővítményhez elérhető egy frissítés, de a licenszed lejárt. %2$sLátogass el a The Events Calendar weboldalára a licenszed megújításához.%3$s
hu[1]: A(z) %1$s bővítményekhez elérhető frissítés, de a licenszeid lejártak. %2$sLátogass el a The Events Calendar weboldalára a licenszeid megújításához.%3$s

en: There is an update for %1$s. %2$sRenew your license%3$s to get access to bug fixes, security updates, and new features.
hu: A(z) %1$s bővítményhez elérhető egy frissítés. %2$s Újítsd meg a licenszedet %3$s, hogy hozzáférj a hibajavításokhoz, biztonsági frissítésekhez és új funkciókhoz.

en: There is an update for %1$s. You'll need to %2$scheck your license%3$s to have access to updates, downloads, and support.
hu: A(z) %1$s bővítményhez elérhető egy frissítés. %2$s Ellenőrizd a licenszedet %3$s, hogy hozzáférj a frissítésekhez, letöltésekhez, és támogatáshoz.

en: There may be an issue with the Event Aggregator server. Please try your import again later.
hu: Előfordulhat, hogy probléma van az Event Aggregator szerverrel. Próbáld meg az importálást később.

en: There was a problem processing your import. Please try again.
hu: Probléma merült fel az import feldolgozására.Kérjük, próbálkozzon újra.

en: There was an error building the record queue:
hu: Hiba történt a rögzítési folyamat során

en: There was an error fetching the results from your import:
hu: Hiba lépett fel az eredmények lekérése közben:

en: There were no Legacy Events to be Migrated, you are ready to rock!
hu: Nem voltak olyan örökölt események, amelyeket migrálni kellett, készen állsz a rockra!

en: There were no results found for %s.
hu: Nincs találat erre: %s.

en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong> this month.
hu: A <strong> "%1$s"</strong> ebben a hónapban nem talált eredményt.

en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong>.
hu: Nincs találat a következőhöz: <strong>"%1$s"</strong>.

en: There were no results found for this view.
hu: Nem találtak eredményt erre a nézetre.

en: There were no results found for this view. %1$s
hu: Nem találtak eredményt erre a nézetre. %1$s

en: There were no results found.
hu: Sajnos nincs találat.

en: These APIs may include the following third party services: Google Maps (API key), Meetup (OAuth token), PayPal (email, Client ID, Client Secret), Eventbrite (API key, auth URL, Client Secret), and Zoom (email, Client ID, Client Secret).
hu: Ezek az API -k tartalmazhatják a következő harmadik féltől származó szolgáltatásokat: a Google Maps (API Key), a Meetup (OAuth Token), a PayPal (e -mail, kliens azonosító, ügyfél titkos), az Eventbrite (API Key, Auth URL, az ügyfél titkos) és a Zoom (e -mail, ügyfél azonosító, ügyfél titkos).

en: These settings control the appearance of the single event pages.
hu: Ezek a beállítások szabályozzák az egyetlen eseményoldal megjelenését.

en: These settings impact all list-style views, including List View and Day View.
hu: Ezek a beállítások befolyásolják az összes lista-stílusú nézetet, beleértve a lista nézetet és a napi nézetet.

en: These settings will also apply to events imported in the future via this scheduled import.
hu: Ezek a beállítások az ütemezett importálás által később importált eseményekre is vonatkoznak.

en: Third Party Accounts
hu: Külső fiókok

en: This %s has passed.
hu: Ez az %s elmúlt.

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
hu: Ez a naptár a The Events Calendar bővítménnyel készült.

en: This can happen when other plugins try to improve performance. %s.
hu: Ez akkor fordulhat elő, amikor más beépülő modulok megpróbálják javítani a teljesítményt. %s.

en: This event is all day on %%startdatewithyear%%.
hu: Ez egy egész napos esemény %%startdatenoyear%%-i napon.

en: This event is all day starting on %%startdatenoyear%% and ending on %%enddatewithyear%%.
hu: Ez egy egész napos esemény ami %%startdatenoyear%%-i napon kezdődik és %%enddatewithyear%%-i napon végződik.

en: This event is at %%starttime%% on %%startdatewithyear%%.
hu: Ez az esemény a %%starttime%% on %%startdatewithyear%%.

en: This event is from %%starttime%% to %%endtime%% on %%startdatewithyear%%.
hu: Ez az esemény %%startdatewithyear%%-i napon, %%starttime%% órától %%endtime%% óráig tart.

en: This event needs to be saved before switching to Elementor.
hu: Ezt az eseményt meg kell menteni, mielőtt az Elementorra váltana.

en: This event starts at %%starttime%% on %%startdatenoyear%% and ends at %%endtime%% on %%enddatewithyear%%
hu: Ez az esemény %%startdatewithyear%%-i napon, %%starttime%% órakor kezdődik és %%enddatewithyear%%-i napon, %%endtime%% órakor végződik

en: This event starts at %%starttime%% on %%startdatenoyear%% and ends on %%enddatewithyear%%
hu: Ez az esemény a %%starttime%%  on %%startdatenoyear%%és a %%enddatewithyear%% ér véget

en: This event will not be re-imported and changes made locally will be preserved.
hu: Ezt az eseményt nem fogják újból importálni, és a helyileg történő változásokat megőrzik.

en: This extension adds a set of block patterns for events to the WordPress block editor.
hu: Ez a bővítmény esemény-blokkmintákat ad hozzá a WordPress blokkszerkesztőhöz.

en: This extension adds the “Show Google Maps” and “Show Google Maps Link” checkboxes when creating a new Venue.
hu: Ez a kiterjesztés hozzáadja a „Google Maps” és a „Mutasd a Google Maps Link” jelölőnégyzeteket egy új helyszín létrehozásakor.

en: This extension allows you to add custom HTML content to the top of the Community submission form.
hu: Ez a kiterjesztés lehetővé teszi, hogy egyéni HTML -tartalmat hozzáadjon a közösség benyújtási űrlapjának tetejére.

en: This extension allows you to hide the Organizers and Venues that a visitor has not created from the Community submission form.
hu: Ez a kiterjesztés lehetővé teszi a szervezők és helyszínek elrejtését, amelyeket a látogató nem hoz létre a közösségi benyújtási űrlapból.

en: This extension allows you to set default currency symbols for your users to choose from instead of having a plain text field.
hu: Ez a kiterjesztés lehetővé teszi az alapértelmezett valuta szimbólumok beállítását, amelyek közül a felhasználók választhatnak, ahelyett, hogy egy egyszerű szövegmező lenne.

en: This extension creates a useful variety of WordPress widget areas (a.k.a. sidebars).
hu: Ez a kiterjesztés hasznos sokféle WordPress widget -területet hoz létre (a.k.a. oldalsávok).

en: This extension is a collection of tweaks and snippets for The Events Calendar.
hu: Ez a kiterjesztés az események naptárának csípéseinek és kivonatainak gyűjteménye.

en: This extension replaces photo view with a tiled grid of cards featuring event images.
hu: Ez a kiterjesztés a fotó nézetet egy csempézett kártyákkal helyettesíti, amelyek eseményképeket tartalmaznak.

en: This extension shows a meta box with an API key on each Event with Ticket/RSVP.
hu: Ez a kiterjesztés egy Meta dobozt mutat, amelynek API -billentyűzete van minden eseményen, jegy/RSVP -vel.

en: This extension will send an email to event organizers whenever a user registers for their event.
hu: Ez a kiterjesztés e -mailt küld a rendezvényszervezőknek, amikor a felhasználói regisztrálnak eseményükre.

en: This information is only for guidance and not to be considered as legal advice.
hu: Ez az információ csak tájékoztató jellegű, és nem tekinthető jogi tanácsadásnak.

en: This information serves as a guide on what sections need to be modified due to usage of The Events Calendar and its Add-ons.
hu: Ez az információ útmutatásként szolgál arról, hogy mely szakaszokat kell módosítani az események naptárának és kiegészítőinek használata miatt.

en: This is a preview of the type of content you will be getting in during the import based on what is on the calendar now.
hu: Ez a tartalom típusának előnézete, amelyet beérkezik az importálás során, a naptárban találhatóak alapján.

en: This is especially true if you have made any code customizations to your calendar.
hu: Ez különösen igaz, ha bármilyen kód testreszabást végez a naptárába.

en: This is where all of the global network settings for The Events Calendar can be modified.
hu: Itt a The Events Calendar bővítmény hálózati beállításai módosíthatóak.

en: This option allows you to automatically move past events to trash.
hu: Ezzel a beállítással a múltbéli eseményeket automatikusan a lomtárba helyezheted.

en: This option allows you to bulk delete past events. Be careful and backup your database before removing your events as there is no way to reverse the changes.
hu: Ezzel a beállítással a múltbéli eseményeket törölheted véglegesen. Légy óvatos és készíts biztonsági mentést az adatbázisodról használat előtt, mert a változtatásokat nincs lehetőség visszavonni.

en: This section contains information on The Events Calendar Plugin.
hu: Ez a szakasz információkat tartalmaz az Eseménynaptár beépülő moduljáról.

en: This webhook action is not currently supported.
hu: Ez a webhook művelet jelenleg nem támogatott.

en: Three months
hu: Három hónap

en: Three weeks
hu: Három hét

en: Through the usage of The Events Calendar, Events Calendar PRO, The Events Calendar Filter Bar, Eventbrite Tickets, and Community Events plugins, as well as our Event Aggregator Import service (contained within The Events Calendar plugin), information may be collected and stored within your website’s database.
hu: Az Eseménynaptár, az Events Calendar Pro, az Eseménynaptár Szűrő Bar, az Eventbrite jegyek és a közösségi események pluginjainak, valamint az Esemény -aggregátor importálási szolgáltatásunk (az Eseménynaptárban található pluginben) történő felhasználása révén információkat lehet összegyűjteni és tárolni a webhely adatbázisában.

en: Thu
hu: Csüt

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Ticket Email Settings
hu: Jegy e-mailek beállításai

en: Ticket availability automatically updates
hu: A jegy elérhetősége automatikusan frissül

en: Ticket sales and RSVPs will be paused until migration is complete.
hu: A jegyértékesítés és az RSVP-k szünetelnek, amíg az áttelepítés be nem fejeződik.

en: Ticket sales, RSVPs, and automatic imports will be paused until migration is complete.
hu: A jegyértékesítés, az RSVP-k és az automatikus importálás szünetel, amíg az áttelepítés be nem fejeződik.

en: Ticket sales, RSVPs, and event submissions will be paused until migration is complete.
hu: A jegyértékesítés, az RSVP-k és az események beküldése szünetel, amíg az áttelepítés be nem fejeződik.

en: Ticket sales, RSVPs, event submissions, and automatic imports will be paused until migration is complete.
hu: A jegyértékesítés, az RSVP-k, az események beküldése és az automatikus importálás szünetel, amíg az áttelepítés be nem fejeződik.

en: Ticket sales, attendee management, and email marketing for your events
hu: Jegyek értékesítése, résztvevői menedzsment és e -mail marketing eseményeihez

en: Ticket scanning with mobile app
hu: Jegyszkennelés mobilalkalmazással

en: Ticketing & RSVP
hu: Jegyek és RSVP

en: Tickets
hu: Jegyek

en: Time &amp; Date
hu: Dátum &amp; időpont

en: Time Range Separator
hu: Időtartomány elválasztó

en: Time Zone:
hu: Időzóna:

en: Time range separator
hu: Időintervallum elválasztó

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Time zone is invalid.
hu: Az időzóna érvénytelen.

en: Time zone mode
hu: Időzóna mód

en: Time:
hu: Időpont:

en: Timezone support
hu: Időzóna -támogatás

[ctx: Title for Data share section.]
en: Data share consent
hu: Az adatmegosztás hozzájárulása

[ctx: Title for the debugging section of the general settings.]
en: Debugging
hu: Hibakeresés

[ctx: Title for the editing section of the general settings.]
en: Editing
hu: Szerkesztés

[ctx: Title for the maintenance section of the general settings.]
en: Maintenance
hu: Karbantartás

[ctx: Title for the viewing section of the general settings.]
en: Viewing
hu: Megtekintés

en: To allow better control over dates, advanced security improvements and performance gain.
hu: A dátumok jobb ellenőrzésének, a fejlett biztonsági fejlesztéseknek és a teljesítménynövekedésnek a lehetővé tétele érdekében.

en: To complete this major calendar upgrade, you need to migrate your events to the new data storage system. Once migration finishes, you can take advantage of all the cool new 6.0 features!
hu: A teljes naptárfrissítés befejezéséhez át kell telepítenie az eseményeket az új adattároló rendszerre. Az áttelepítés befejeztével kihasználhatja a 6.0 verzió újdonságait!

en: To continue using The Events Calendar, please install the latest version of
hu: Az Eseménynaptár használatának folytatásához kérjük, telepítse a legújabb verzióját

en: To enhance your experience, we require your consent to collect and share some of your website’s data with our AI chatbot.
hu: A tapasztalatainak javítása érdekében megköveteljük az Ön beleegyezését, hogy összegyűjtse és megossza a webhely egyes adatait az AI chatbotunkkal.

en: To import Meetup events, please be sure to add your Meetup API key here:
hu: A Meetup események importálásához kérjük, adja meg a Meetup API kulcsát ide:

en: To import Meetup events, please be sure to add your Meetup API key on %1$sEvents > Settings > Integrations%2$s
hu: Meetup események importálásához meg kell adni a Meetup API kulcsodat az %1$sEsemények > Beállítások > Integrációk%2$s oldalon

en: To receive notifications you need to agree to our %s.
hu: Az értesítések fogadásához meg kell értenie a %s -ot.

en: To safely cancel the migration, we need to reverse the process on any data that has already been modified. Your site will remain in maintenance mode until we have safely reversed the process.
hu: A migráció biztonságos törlése érdekében meg kell fordítanunk a folyamatot a már módosított adatokon.Az Ön webhelye karbantartási módban marad, amíg biztonságosan meg nem fordítjuk a folyamatot.

en: Today
hu: Ma

en: Tokelau
hu: Tokelau-szigetek

en: Tonga
hu: Tongai Királyság

en: Top Center
hu: Felül középen

en: Top Left
hu: Bal felső

en: Top Right
hu: Jobb felső

en: Total events migrated:
hu: Áttelepített események száma:

en: Total events previewed:
hu: A teljes események előnézete:

en: Total imported %1$s
hu: Összesen importált %1$s

en: Transition Duration
hu: Átmeneti időtartam

en: Translations
hu: Fordítások

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Trinidad and Tobago
hu: Trinidad és Tobago

en: Troubleshoot
hu: Hibaelhárítás

en: Troubleshooting
hu: Hibaelhárítás

en: Troubleshooting Page
hu: Hibaelhárítási oldal

en: Troubleshooting common problems
hu: Általános problémák elhárítása

en: Trusted to power learning programs for major universities, startups, entrepreneurs, and bloggers worldwide.
hu: Megbízta a nagy egyetemek, induló vállalkozások, vállalkozók és bloggerek hatalmi tanulási programjait világszerte.

en: Try to adjust your import settings and try again.
hu: Próbáld meg finomítani az importálási beállításokat és próbáld újra.

en: Tue
hu: Ke

en: Tuesday
hu: kedd

en: Tunisia
hu: Tunézia

en: Turbo charge your posts admin for any custom post type with sortable filters and columns, and auto-registration of metaboxes.
hu: Turbózd fel bármelyik bejegyzés típus admin oldalát rendezhető szűrőkkel és oszlopokkal, és metabxok automatikus regisztrációjával.

en: Turkey
hu: Törökország

en: Turkish Lira
hu: Török líra

en: Turkmenistan
hu: Türkmenisztán

en: Turks and Caicos Islands
hu: Turks- és Caicos-szigetek

en: Turn the venue name for your event into a clickable URL — a great way to link directly to a venue’s website or a virtual meeting.
hu: Változtassa az esemény helyszínének nevét kattintható URL-címmé – ez nagyszerű módja annak, hogy közvetlenül a helyszín webhelyére vagy egy virtuális találkozóra mutató linket hozzon létre.

en: Tutorial
hu: Bemutató

en: Two months
hu: Két hónap

en: Two weeks
hu: Két hét

en: US Cent
hu: Amerikai cent

en: US Dollar
hu: Amerikai dollár

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: Unable to attach an image to the event
hu: Az eseményhez nem lehet képet csatolni

en: Unable to continue inserting data. Please reload this page to continue/try again.
hu: Nem lehet folytatni az adatok beillesztését.Kérjük, töltse le újra ezt az oldalt a folytatáshoz/próbálkozáshoz.

en: Unable to find a matching post.
hu: Nem található egyező bejegyzés.

en: Unable to find an event with the ID of %s.
hu: Evvel az azonosítóval nem található esemény: %s

en: Unable to find an import record with the ID of %s.
hu: Evvel az azonosítóval nem találtam import adatot: %s.

en: Unable to get a post of the correct type.
hu: Nem található megfelelő típusú bejegyzés.

en: Unable to process this import - a breakage or conflict may have resulted in the import halting.
hu: Nem tudta feldolgozni ezt az importot - a törés vagy konfliktus az import leállítását eredményezheti.

en: Unable to run Tribe Extensions. Your website host is running PHP 5.2 or older, and has likely disabled or misconfigured debug_backtrace(). You, or your website host, will need to upgrade PHP or properly configure debug_backtrace() for Tribe Extensions to work.
hu: A Tribe Extensions futtatása nem lehetséges. A szolgáltatód PHP 5.2-t vagy régebbi verziót futtat, és valószínűleg kikapcsolta vagy rosszul konfigurálta a debug_backtrace()-t. Neked vagy a szolgáltatódnak frissítenie kell a PHP-t vagy rendesen be kell állítania a debug_backtrace()-t a Tribe Extensions működéséhez.

en: Unable to save credentials
hu: A hitelesítő adatok mentése sikertelen volt

en: Unable to save scheduled import instance. Please try again.
hu: Az ütemezett importálás mentése sikertelen. Próbáld újra.

en: Unable to save scheduled import. Please try again.
hu: Az ütemezett importálás mentése sikertelen. Próbáld újra.

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Unique System Info Key Generated
hu: Egyedi Rendszerinformáció kulcs létrehozva

en: Unite the power of TEC with the ticketing of Eventbrite
hu: Egyesítse a TEC erejét az Eventbrite jegyértékesítésével

en: United Arab Emirates
hu: Egyesült Arab Emírségek

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: United States Minor Outlying Islands
hu: Az Egyesült Államok külbirtokai

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown Column
hu: Ismeretlen oszlop

en: Unknown or not set
hu: Ismeretlen vagy nincs beállítva

en: Unknown service message
hu: Ismeretlen szolgáltatási üzenet

en: Unknown strategy applied to this event.
hu: Ismeretlen stratégia vonatkozik erre az eseményre.

en: Unnamed %s
hu: Névtelen %s

en: Unnamed Venue
hu: Névtelen helyszín

en: Unsupported
hu: Nem támogatott

en: Upcoming %s
hu: Következő %s

en: Update %s Category
hu: %s kategória frissítése

en: Update Authority
hu: Frissítési engedély

en: Update Time Zone Data
hu: Időzóna adatok a frissítése

en: Update complete: time zone data has been added to all events in the database.
hu: Frissítés befejezve: az időzóna adat az adatbázisban lévő összes eseményhez hozzá lett adva.

en: Update now to version %s.
hu: Frissítés a %s verzióra.

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: Upgrade FAQ
hu: Frissítse a GYIK -t

en: Upgrade Plugin
hu: Bővítmény frissítése

en: Upgrade is not Available
hu: A frissítés nem érhető el

en: Upgrade your %1$s
hu: Kezdje el az %1$s frissítését

en: Upgrade your calendar views
hu: Frissítse a naptári nézeteket

en: Upgrade your calendar.
hu: Naptár frissítése.

en: Upgrade your event data storage system.
hu: Frissítse az esemény adattároló rendszerét.

en: Upgrade your events
hu: Frissítse eseményeit

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload a CSV File
hu: CSV fájl feltöltése

en: Upload an ICS File
hu: ICS fájl feltöltése

en: Use General
hu: Használja a tábornokot

en: Use global import settings
hu: Globális importálási beállítások használata

en: Use manual time zones for each event
hu: Használja az egyes eseményekhez megadott időzónát

en: Use our free Event Tickets plugin to get started with tickets and RSVPs.
hu: Használja az ingyenes eseményjegyek plugin -t, hogy elinduljon a jegyekkel és az RSVP -kkel.

en: Use the current event ID
hu: Használja az aktuális esemény azonosítóját

en: Use the current event ID (show demo data)
hu: Használja az aktuális esemény azonosítóját (a DEMO -adatok megjelenítése)

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from Eventbrite.
hu: A szűrőkkel leszűkíthető, hogy mely események legyenek letöltve az Eventbrite-ról.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from this Google Calendar.
hu: A szűrőkkel leszűkítheted, hogy mely események legyenek letöltve ebből a Google naptárból.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from this iCalendar feed.
hu: A szűrőkkel leszűkítheted, hogy mely események legyenek letöltve ebből az iCalendar forrásból.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from this site.
hu: A szűrőkkel leszűkítheted, hogy mely események legyenek letöltve erről az oldalról.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from your ICS file.
hu: A szűrőkkel leszűkítheted, hogy mely események legyenek letöltve az ICS fájlodból.

en: Use the following panel of your customizer to change the styling of your Calendar and Event pages.
hu: A naptár és eseményoldalak stílusának a megváltoztatásához használd a következő panelt a testreszabóban.

en: Use the options below to configure your imports. Global Import Settings apply to all imports, but you can also override the global settings by adjusting the origin-specific options. Check your Event Aggregator Service Status on the %1$s.
hu: A lenti beállításokkal állíthatod be az importálásokat. A Globális importálási beállítások mindegyik importálásra érvényesek, de felülbírálhatod a globális beállításokat a forrás-specifikus beállítások módosításával. Az Event Aggregator szolgáltatás státuszát a %1$son ellenőrizheted.

en: Use the options below to configure your imports. Looking for more ways to import events from other websites?
hu: A lenti beállításokkal állíthatod be az importálásokat. Többféle módon szeretnél eseményeket importálni más oldalakról?

en: Use the site-wide time zone everywhere
hu: Használja az oldal időzónáját mindenhol

en: Use this image
hu: Használja ezt a képet

en: Use this shortcode to display events that are currently in progress, like webinars and livestreams.
hu: Ezzel a rövid kóddal megjelenítheti az éppen folyamatban lévő eseményeket, például webináriumokat és élő közvetítéseket.

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
hu: Használd ezt a naptár adatainak megosztásához az Apple iCal, Google Naptár vagy egyéb kampatibilis alkalmazásokkal

en: Useful Resources
hu: Hasznos források

[ctx: User header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: User
hu: Felhasználó

[ctx: User header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: User
hu: Felhasználó

en: Users Submit Events and Sell Tickets
hu: A felhasználók eseményeket küldenek be és jegyeket adnak el

en: Users submit events and sell tickets
hu: A felhasználók eseményeket küldenek be és jegyeket adnak el

en: Using stylesheets and page templates
hu: Stíluslapok és oldal sablonok használata

en: Using this function before "plugins_loaded" action has fired can return unreliable results.
hu: Ennek a funkciónak a használata, mielőtt a "plugins_loaded" művelet elindult, a megbízhatatlan eredményeket adhatja vissza.

en: Uzbekistan
hu: Üzbegisztán

en: Valid Key! Expires on %s
hu: Érvényes kulcs! Lejár ekkor: %s

en: Value
hu: Érték

en: Venue
hu: Helyszín

en: Venue Address
hu: Helyszín címe

en: Venue Address 2
hu: Helyszín címe 2

en: Venue City
hu: Helyszín települése

en: Venue Country
hu: Helyszín országa

en: Venue Description
hu: Helyszín leírása

en: Venue Featured Image
hu: Helyszín kiemelt képe

en: Venue Header
hu: Helyszín fejléce

en: Venue Map
hu: Helyszín térképe

en: Venue Name
hu: Helyszín neve

en: Venue Phone
hu: Helyszín telefonszáma

en: Venue Settings
hu: Helyszín beállítások

en: Venue State
hu: Helyszín megyéje / állama

en: Venue State/Province
hu: Helyszín állama/megyéje

en: Venue URL
hu: Helyszín webcíme

en: Venue Website
hu: Helyszín weboldala

en: Venue Zip
hu: Helyszín irányítószáma

en: Venue Zip Code
hu: Helyszín irányítószáma

en: Venue address is invalid.
hu: A helyszín címe érvénytelen.

en: Venue address is required.
hu: A helyszín címe szükséges.

en: Venue city is invalid.
hu: A Venue City érvénytelen.

en: Venue city is required.
hu: A helyszín városra van szükség.

en: Venue country is invalid.
hu: A helyszín ország érvénytelen.

en: Venue country is required.
hu: A helyszín országra van szükség.

en: Venue created.
hu: A létrehozott helyszín.

en: Venue information: name, address, city, country, state, postal code, phone, website, geographical coordinates (latitude and longitude)
hu: Helyszín információk: név, cím, város, ország, állam, irányítószám, telefon, honlap, földrajzi koordináták (szélesség és hosszúság)

en: Venue location map
hu: Helyszín térkép

en: Venue name
hu: Helyszín neve

en: Venue name is required.
hu: A helyszín neve szükséges.

en: Venue phone is invalid.
hu: A helyszín telefon érvénytelen.

en: Venue phone is required.
hu: A helyszín telefonra van szükség.

en: Venue state is invalid.
hu: A helyszín állam érvénytelen.

en: Venue state is required.
hu: A helyszín állapotára van szükség.

en: Venue website is invalid.
hu: A helyszín weboldala érvénytelen.

en: Venue website is required.
hu: A helyszín weboldalára van szükség.

en: Venue website must start with a protocol, i.e. "https://"
hu: A helyszín webhelyének protokolldal kell kezdődnie, azaz "https: //"

en: Venue zip/postal code is invalid.
hu: A helyszín ZIP/postai kód érvénytelen.

en: Venue zip/postal code is required.
hu: A helyszín ZIP/postai kódra van szükség.

en: Venues
hu: Helyszínek

en: Venues should be related to this event
hu: A helyszíneknek kapcsolódniuk kell ehhez az eseményhez

en: Venues should contain the specified string in the title, description or custom fields
hu: A helyszíneknek tartalmazniuk kell a megadott karakterláncot a címben, a leírásban vagy az egyéni mezőkben

en: Venues should have events associated to them
hu: A helyszíneknek eseményeknek kell lenniük, amelyekhez kapcsolódniuk kell

en: Venues should have upcoming events associated to them
hu: A helyszíneknek a közelgő rendezvényekhez kell kapcsolódniuk

en: Version Compatibility
hu: Verziókompatibilitás

en: Viet Nam
hu: Vietnam

en: Vietnamese Dong
hu: Vietnami dong

en: View
hu: Megtekintés

en: View %s
hu: %s megtekintése

en: View Aggregator Record
hu: Aggregator adat megtekintése

en: View All Add-Ons
hu: Összes kiegészítő megtekintése

en: View All Scheduled Imports
hu: Minden ütemezett importálás megtekintése

en: View Calendar
hu: Naptár megtekintése

en: View Calendar Embed
hu: A naptár beágyazásának megtekintése

en: View Events
hu: Események megtekintése

en: View Filters
hu: Szűrők megtekintése

en: View My Calendar
hu: Saját naptáram megtekintése

en: View all %s
hu: %s megtekintése

en: View and manage your license keys
hu: Tekintse meg és kezelje az engedélykulcsokat

en: View article
hu: Cikk megtekintése

en: View links to add events to your calendar
hu: Linkek megtekintése az események hozzáadásához a naptárba

en: View more %1$s.
hu: További %1$s

en: View the error report
hu: Hibajelentés megtekintése

en: View the migration report
hu: Tekintse meg a migrációs jelentést

en: View your calendar
hu: Tekintse meg a naptárát

en: View your event categories
hu: Esemény kategóriák megtekintése

en: View your event organizers
hu: Esemény szervezők megtekintése

en: View your event tags
hu: Esemény címkék megtekintése

en: View your event venues
hu: Esemény helyszínek megtekintése

en: View your scheduled imports.
hu: Tekintse meg az ütemezett behozatalt.

en: Viewing
hu: Megtekintés

en: Views
hu: Kilátás

en: Views Navigation
hu: Navigációs nézetek

en: Virgin Islands (British)
hu: Virgin-szigetek (Brit)

en: Virgin Islands (U.S.)
hu: Virgin-szigetek (USA)

en: Virtual Events
hu: Virtuális események

en: Visit Knowledgebase
hu: Látogasson el a tudásbázisra

en: Visit Troubleshooting next
hu: Látogasson el a következő hibaelhárításra

en: Visit the Add-on Page
hu: Látogasson el a bővítmények oldalra

en: WP Cron enabled
hu: WP Cron engedélyezve

en: WP Cron not enabled
hu: WP Cron nincs engedélyezve

en: Wallis and Futuna Islands
hu: Wallis- és Futuna-szigetek

en: Want this emailed to you?
hu: Elküldjük emailben?

en: Want to dive deeper?
hu: Mélyebbre szeretnél ásni?

en: Want to take your events to the next level?
hu: A következő szintre szeretnéd emelni a eseményeidet?

en: Warnings and errors
hu: Figyelmeztetések és hibák

en: We are committed to helping make your calendar spectacular and have a wealth of resources available, including a handy %s to get your calendar up and running.
hu: Elkötelezettek vagyunk abban, hogy látványossá tegyük a naptáradat, és rengeteg erőforrás áll rendelkezésre, ide értve a praktikus %s cikket, ami segít a naptáradat elindítani.

en: We are reversing your site's migration to the new system. During this time, %1$syou cannot create, edit, or manage your events%2$s. Your calendar will still be visible on your site but some frontend actions will be paused.
hu: Megfordítjuk webhelyének új rendszerbe történő áttelepítését.Ez idő alatt a %1$s nem tud létrehozni, szerkeszteni vagy kezelni az eseményeket %2$s.A naptár továbbra is látható lesz a webhelyén, de néhány Frontend művelet szünetet tart.

en: We can help with that
hu: Tudunk segíteni

en: We detected an event that cannot be properly migrated. Please review the report below for more information. This issue must be resolved before you can migrate your site. Once you have updated or removed the problematic event, re-run the migration preview to make sure your site is ready to go.
hu: Olyan eseményt észleltünk, amelyet nem lehet megfelelően áttelepíteni. További információért tekintse át az alábbi jelentést. Ezt a problémát meg kell oldani, mielőtt áttelepítené webhelyét. Miután frissítette vagy eltávolította a problémás eseményt, futtassa újra az áttelepítési előnézetet, hogy megbizonyosodjon arról, webhelye készen áll az áttelepítésre.

en: We did not find any Facebook Events settings to migrate.
hu: Nem találtunk semmilyen Facebook esemény beállítást a migrációhoz.

en: We did not find any iCal Importer settings to migrate.
hu: Nem találtunk semmilyen ICAL importőr beállítást a migrációhoz.

en: We hope you love %1$s
hu: Reméljük tetszik neked a(z) %1$s

en: We hope you love TEC Common!
hu: Reméljük, hogy szereted a TEC Common -ot!

en: We hope you love The Events Calendar!
hu: Reméljük, hogy szereti az események naptárát!

en: We make use of certain APIs, in order to provide specific features.
hu: Bizonyos API -kat használunk a konkrét funkciók biztosításához.

en: We recommend a 16:9 aspect ratio for featured images.
hu: Javasoljuk a kiemelt képek 16: 9 képarányát.

en: We recommend making this update on a %1$sstaging site%2$s.
hu: Javasoljuk, hogy ezt a frissítést a %1$s staging webhelyen, a %2$s -n.

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
hu: Hírlevelünk olvasói számára kedvezményre jogosító kuponokat küldünk.

en: We will also share some helpful info on WordPress, and our products from time to time.
hu: Időről időre megosztunk néhány hasznos információt a WordPress -ről és termékeinkről.

en: We'd love to know why you're leaving so we can improve our plugin.
hu: Szeretnénk tudni, hogy miért távozik, hogy javítsuk a pluginunkat.

en: We'll scan your events and let you know how long your migration will take. The preview runs in the background, so you'll be able to continue using your site.
hu: Beolvasjuk az eseményeit, és tudatjuk Önnel, hogy mennyi ideig tart a migráció.Az előnézet a háttérben fut, így folytathatja a webhely használatát.

en: We're committed to helping make your calendar spectacular and have a wealth of resources available.
hu: Elkötelezettek vagyunk abban, hogy segítsünk a naptári látványossá tenni, és rengeteg erőforrás elérhetővé válik.

en: We're scanning your existing events so you'll know what to expect from the migration process. You can keep using your site and managing events. Check back later for the next step of migration.
hu: Ellenőrizzük a meglévő eseményeit, hogy tudja, mire számítson az áttelepítési folyamattal kapcsolatban. Továbbra is használhatja webhelyét és kezelheti az eseményeket. Nézzen vissza később az áttelepítés következő lépéséhez.

en: We're sorry to see you go.
hu: Sajnáljuk, hogy láttad.

en: We've packaged our most popular plugins into bundles jam-packed with value.
hu: Csomagoltuk a legnépszerűbb beépülő moduljainkat az értékkel csomagolt kötegekbe.

en: We've redesigned all of the calendar views to give you and your users a better experience. Beyond a brand new look, we've optimized every design for mobile and introduced key improvements for each view.
hu: Az összes naptári nézetet átalakítottuk, hogy jobb élményt nyújtsunk Önnek és felhasználóinak.A vadonatúj megjelenésen túl minden egyes nézethez optimalizáltuk a mobiltelefonok minden tervezését, és bevezetjük a kulcsfontosságú fejlesztéseket.

en: Webhook not registered properly.
hu: A webhook regisztrálása nem megfelelő.

en: Website
hu: Weboldal

en: Website Header
hu: Webhely fejléce

en: Website URL CTA
hu: Webhely URL CTA

en: Website Url
hu: Webhely URL

en: Website:
hu: Honlap:

en: Wed
hu: Sze

en: Wednesday
hu: szerda

en: Week
hu: Hét

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Welcome to The Events Calendar
hu: Üdvözöl a The Events Calendar

en: Welcome to The Events Calendar!
hu: Üdvözöljük az Eseménynaptárban!

en: West Virginia
hu: Nyugat-Virginia

en: Western Sahara
hu: Nyugat-Szahara

en: We’ve detected that your site was still using our legacy calendar design. As part of the update to The Events Calendar 6.0, <strong>your calendar was automatically upgraded to the new designs.</strong>
hu: Felismertük, hogy webhelye még mindig használja a Legacy Naptár kialakítását.Az Események Naptár 6.0 frissítésének részeként <strong> Az Ön naptárát automatikusan frissítették az új tervekre. </strong>

en: We’ve detected the following issues
hu: A következő problémákat észleltük

en: We’ve put together a video tutorial showing how to create events with Tickets using our plugins. Click on the link in the link in the title to learn more.
hu: Összeállítottunk egy video oktatóanyagot, amely bemutatja, hogyan lehet eseményeket létrehozni jegyekkel a pluginok segítségével.Kattintson a címben található link linkre, hogy többet megtudjon.

en: What do I get with Events Calendar Pro?
hu: Mit kapok az Events Calendar Pro -val?

en: What permissions are being granted?
hu: Milyen engedélyeket kapnak?

en: What personal data we collect and why we collect it
hu: Milyen személyes adatokat gyűjtünk és miért gyűjtjük azokat

en: When events are sticky in month view, they'll display first in the list of events shown within a given day block.
hu: A ragadós események hónap nézetben elsőként jelennek meg egy adott nap eseménylistájában.

en: When importing from a website that uses The Events Calendar, the REST API will attempt to fetch events this far in the future. That website's hosting resources may impact the success of imports. Selecting a shorter time period may improve results.
hu: Ha egy olyan oldalról történik importálás, amin a The Events Calendar fut, a REST API ekkora időtávra előre próbál meg eseményeket importálni. A forrás oldal tárhely szolgáltatójának erőforrásai befolyásolhatják az importálások sikerességét. Rövidebb dátum tartomány választása javíthat az eredményeken.

en: When importing from an event source, this is how far into the future the events will be fetched; on slower websites a larger date range may impact the success of imports. Selecting a shorter time period may improve results.
hu: Események importálásakor ekkora időtávra előre lesznek a jövőbeli események importálva. Lassabb weboldalakon a nagyobb dátum tartomány befolyásolhatja az importálások sikerességét. Rövidebb dátum tartomány választása javíthat az eredményeken.

en: When importing from an event source, this is the maximum number of events that will be imported; on slower websites this may impact the success of imports. Setting this to a smaller number may improve results.
hu: Események importálásakor maximum ennyi esemény lesz importálva. Lassabb weboldalakon ez befolyásolhatja az importálások sikerességét. Alacsonyabb számot beállítva javíthat az eredményeken.

en: When it comes to paid tickets, these orders can be refunded through the e-commerce platform in use.
hu: A fizetett jegyek esetében ezek a megrendelések visszatéríthetők a használatban lévő e-kereskedelmi platformon.

en: When purchasing Eventbrite Tickets, attendee, purchaser, and order information are stored and managed by Eventbrite.
hu: Az Eventbrite jegyek vásárlásakor a résztvevők, a vevő és a megrendelési információkat az EventBrite tárolja és kezeli.

en: When this import was last scheduled to run, the daily limit for your Event Aggregator license had already been reached.
hu: Amikor ezt az importálást utoljára tervezték futtatni, az esemény aggregátor licencének napi korlátozását már elérték.

en: When users click on the event title, they’ll be taken right to the source of your event, offering a direct route to join.
hu: Amikor a felhasználók az esemény címére kattintanak, közvetlenül az esemény forrásához jutnak, és közvetlen útvonalat kínálnak a csatlakozáshoz.

en: When using The Events Calendar, we highly recommend that you use a geographic timezone such as "America/Los_Angeles" and avoid using a UTC timezone offset such as “UTC+9”. Choosing a UTC timezone for your site or individual events may cause problems when importing events or with Daylight Saving Time. Go to your the General WordPress settings to adjust your site timezone.
hu: A The Events Calendar használatakor erősen javasoljuk, hogy földrajzi időzónát használjon, például „Amerika/Los_Angeles”, és kerülje az UTC-alapú időzóna eltolás, mint például az „UTC+9” használatát. Az UTC időzóna kiválasztása a webhelyhez vagy az egyes eseményekhez problémákat okozhat az események importálásakor vagy a nyári időszámításkor. Nyissa meg a WordPress általános beállításait a webhely időzónájának módosításához.

en: When using The Events Calendar, we recommend that you use a geographic timezone such as "America/Los_Angeles" and avoid using a UTC timezone offset such as “%2$s”.
hu: Az Eseménynaptár használatakor azt javasoljuk, hogy használjon olyan földrajzi időzónát, mint például az "America/Los_angeles", és kerülje el az UTC időzóna eltolásának, például a „%2$s” használatát.

en: When you save this scheduled import, the events above will begin importing.
hu: Amikor elmented ezt az időzített importálást, megkezdődik a fenti események importálása.

en: Where We Send Your Data
hu: Hol küldjük el adatait

en: Where can I find a list of available shortcodes?
hu: Hol találok a rendelkezésre álló rövid kódok listáját?

en: Where is my calendar?
hu: Hol van a naptáram?

en: Where is this event happening? Select or create a location.
hu: Hol lesz ez az esemény? Válassz ki vagy hozz létre egy helyszínt.

en: Where's my calendar?
hu: Hol van a naptáram?

en: Whether an event is sticky in the calendar view or not
hu: Függetlenül attól, hogy egy esemény ragacsos -e a naptári nézetben, vagy sem

en: Whether an event should be hidden from the calendar view or not
hu: Hogy egy eseményt el kell rejtenie a naptár nézetétől, vagy sem

en: Whether events linked to the venue should show a map link or not
hu: A helyszínhez kapcsolódó időjárási eseményeknek meg kell mutatniuk a térkép linket, vagy sem

en: Whether events linked to the venue should show a map or not
hu: Hogy a helyszínhez kapcsolódó eseményeknek térképet kell -e mutatniuk -e, vagy sem

en: Whether events should be hidden in the calendar view or not
hu: Hogy az eseményeket a naptár nézetben el kell rejteni, vagy sem

en: Whether or not this event is an all day Event
hu: Függetlenül attól, hogy ez az esemény egész napos esemény -e vagy sem

en: Whether the event is featured in the calendar or not
hu: Hogy az esemény szerepel -e a naptárban, vagy sem

en: Whether the event lasts the whole day or not
hu: Hogy az esemény egész nap tart, vagy sem

en: Whether the event should be featured on the site or not
hu: Hogy az eseményt be kell -e mutatni a webhelyen, vagy sem

en: Whether the event should be sticky in the calendar view or not
hu: Hogy az eseménynek ragacsosnak kell lennie -e a naptári nézetben, vagy sem

en: Whether the event should show a map link or not
hu: Hogy az eseménynek meg kell -e mutatnia egy térkép linket, vagy sem

en: Whether the event should show a map or not
hu: Függetlenül attól, hogy az eseménynek meg kell -e mutatnia egy térképet, vagy sem

en: Whether the map link should be shown for the event or not
hu: Meg kell -e mutatni a térkép linket az eseménynél, vagy sem

en: Whether the map link should be shown for the venue or not
hu: Meg kell -e mutatni a térkép linkjét a helyszínen, vagy sem

en: Whether the map should be shown for the event or not
hu: Hogy a térképet meg kell -e mutatni az eseményhez, vagy sem

en: Whether the map should be shown for the venue or not
hu: Hogy a térképet meg kell -e mutatni a helyszínen, vagy sem

en: Whether to hide terms not assigned to any posts
hu: Elrejteni -e a hozzászólásokhoz nem rendelt kifejezéseket

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
hu: Bár a fenti források segítenek megoldani a problémák többségét, időnként lehet, hogy extra támogatást keresel. Ha segítségre van szükséged a bővítmények használatával kapcsolatban, és szeretnéd, hogy megnézzük, kövesd az alábbi lépéseket:

en: Why am I being told my license key is out of installs?
hu: Miért mondják nekem, hogy a licenckulcsom nincs telepítésen?

en: Widget Header HTML Tag
hu: Widget fejléc HTML címkéje

en: Widgets
hu: Widgetek

en: Width
hu: Szélesség

en: Will you be selling tickets or providing attendees the ability to RSVP to your events?
hu: Jegyeket fog eladni, vagy biztosítja a résztvevők számára az RSVP -t az eseményeire?

en: WooCommerce compatibility
hu: WooCommerce kompatibilitás

en: WordPress 5.7 includes a major jQuery update that may cause compatibility issues with past versions of The Events Calendar, Event Tickets and other plugins.
hu: A WordPress 5.7 tartalmaz egy nagy jQuery frissítést, amely kompatibilitási problémákat okozhat az Eseménynaptár korábbi verzióival, az eseményjegyekkel és más pluginokkal.

en: Works on any post type
hu: Bármely posttípuson működik

en: Works with Google Calendar, Meetup, and more
hu: Működik a Google naptárával, a találkozóval és még sok mással

en: Writes
hu: Ír

[ctx: X (miles abbreviation)]
en: %1$s (mi)
hu: %1$s (mérföld)

en: YYYY-MM-DD
hu: ÉÉÉÉ-HH-NN

en: Yemen
hu: Jemen

en: Yes
hu: Igen

en: Yes! You can easily accomplish this task using the stock options and multiple ticket types available with Event Tickets.
hu: Igen!Könnyen elvégezheti ezt a feladatot a részvényopciókkal és az eseményjegyekkel elérhető több jegytípus segítségével.

en: Yes, I’d like to share basic information and have access to the TEC chatbot.
hu: Igen, szeretném megosztani az alapvető információkat, és hozzáférhetem a TEC chatbothoz.

en: Yes, automatically share my system information with The Events Calendar support team*
hu: Igen, automatikusan ossza meg a rendszerinformációimat az Eseménynaptár -támogató csoporttal*

en: Yes, automatically share my system information with The Events Calendar's support team
hu: Igen, automatikusan megosztom a rendszerinformációmat a The Events Calendar támogatói csapatával

en: Yes, install and activate Event Tickets for free on my website.
hu: Igen, telepítse és aktiválja az eseményjegyeket ingyen a weboldalamon.

en: You are approaching your daily import limit. You may want to adjust your Scheduled Import frequencies.
hu: Megközelíti a napi behozatali határértéket.Érdemes lehet módosítani az ütemezett importfrekvenciákat.

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
hu: Jelenlegi verzió száma %s, csak így tovább :)

en: You are up to date!
hu: Naprakész vagy!

en: You are using The Events Calendar's built-in Google Maps API key.
hu: A The Events Calendar beépített Google Térkép API kulcsát használod.

en: You are using WordPress 5.7 which included a major jQuery update that may cause compatibility issues with past versions of The Events Calendar, Event Tickets and other plugins.
hu: A WordPress 5.7 -et használja, amely egy nagy jQuery frissítést tartalmaz, amely kompatibilitási problémákat okozhat az események naptárának korábbi verzióival, az eseményjegyekkel és más pluginokkal.

en: You are using a custom Google Maps API key.
hu: Egyedi Google Térkép API kulcsot használsz.

en: You can always check the status of your licenses by logging in to %1$syour account on theeventscalendar.com%2$s.
hu: Bármikor leellenőrizheted a licenszeid státuszát, ha %1$sbejelentkezel a fiókodba a theeventscalendar.com oldalon%2$s.

en: You can find the url you need in your Google Calendar settings.
hu: A szükséges url-t a Google Naptárad beállításainál találod meg.

en: You can get live support from The Events Calendar team if you have an active license for one of our products.
hu: Az Eseménynaptárcsoporttól élő támogatást kaphat, ha aktív licenc van az egyik termékünkhöz.

en: You can make changes to imported events via The Events Calendar and see those changes reflected on your site’s calendar.
hu: Az Eseménynaptáron keresztül változtathatja meg az importált eseményeket, és láthatja, hogy ezek a változások tükröződnek a webhely naptárában.

en: You can make changes to imported events via The Events Calendar and see those changes reflected on your site’s calendar. The owner of the original event source (e.g. the iCalendar feed or Meetup group) might also make changes to their event. If you choose to re-import an altered event (manually or via a scheduled import), any changes made at the source or on your calendar will need to be addressed.
hu: A The Events Calendar-on keresztül módosíthatsz a beimportált eseményeken, és a változásokat láthatod a weboldalad naptárjában. Az esemény eredeti forrásának tulajdonosa (pl. iCalendar vagy Meetup csoport) szintén végezhez módosításokat az eseményen. Ha úgy döntesz, hogy újból importálod a módosított eseményt (manuálisan vagy ütemezett importálással), a forráson vagy a naptárban végrehajtott módosításokat valahogy kezelni kell.

en: You can sell tickets using our built-in e-commerce option, or upgrade to Event Tickets Plus to use ecommerce plugins such as WooCommerce.
hu: A jegyeket a beépített e-kereskedelmi opciónkkal eladhatja, vagy frissítheti az Event Tickets Plus-ra az e-kereskedelmi pluginok, például a WooCommerce használatát.

en: You cannot delete a history record (ID: "%d").
hu: Előzmény adatot nem lehet törölni (ID: "%d").

en: You do not have a license
hu: Nincs licenszed

en: You do not have access to authenticate this site.
hu: Nincs hozzáférése a webhely hitelesítéséhez.

en: You do not have an active connection to Eventbrite through your account and Event Aggregator.
hu: Nincs aktív kapcsolat az Eventbrite-tal a fiókján és az Event Aggregator-on keresztül.

en: You do not have an active connection to Meetup through your account and Event Aggregator.
hu: Nincs aktív kapcsolat az Meetup-al a fiókján és az Event Aggregator-on keresztül.

en: You do not have permission to delete this record.
hu: Nincs engedélyed az adat törléséhez.

en: You do not have permission to migrate Facebook Events settings to Event Aggregator
hu: Nincs engedélye a Facebook események beállításainak áttelepítésére az események aggregátorához

en: You do not have permission to migrate Legacy Ignored Events
hu: Nincs engedélye a Legacy figyelmen kívül hagyott események migrálására

en: You do not have permission to migrate iCal Importer settings to Event Aggregator
hu: Nincs engedélye az ICAL importőr beállításainak áttelepítésére az esemény aggregátorába

en: You do not have permission to restore this post.
hu: Nincs engedélye a bejegyzés visszaállítására.

en: You don't have permission to do that.
hu: Ehhez nincs jogosultságod.

en: You have a license key for %1$s but the key is out of installs. %2$sVisit the Events Calendar website%3$s to manage your installs, upgrade your license, or purchase a new one. | You have license keys for %1$s but your keys are out of installs. %2$sVisit the Events Calendar website%3$s to manage your installs, upgrade your licenses, or purchase new ones.
hu[0]: A(z) %1$s bővítményhez rendelkezel licensz kulccsal, de már nem használható több helyen. %2$sLátogass el a The Events Calendar weboldalára%3$s a licenszeid kezeléséhez, frissítéséhez, vagy egy új licensz vásárlásához.
hu[1]: A(z) %1$s bővítményekhez rendelkezel licensz kulccsal, de azok már nem használhatóak több helyen. %2$sLátogass el a The Events Calendar weboldalára%3$s a licenszeid kezeléséhez, frissítéséhez, vagy egy új licensz vásárlásához.

en: You have changed the recurrence rules of this %1$s.  Saving the %1$s will update all future %2$s.  If you did not mean to change all %2$s, then please refresh the page.
hu: Megváltoztatta ennek a %1$s megismétlődési szabályait.A %1$s megtakarítása frissíti az összes jövőbeli %2$s -t.Ha nem akartad megváltoztatni az összes %2$s -t, akkor kérjük, frissítse az oldalt.

en: You have not connected Event Aggregator to Eventbrite
hu: Még nem csatlakoztattad az Event Aggregatort az Eventbrite-hoz

en: You have not connected Event Aggregator to Meetup
hu: Az Event Aggregator még nincs a Meetup-hoz csatlakoztatva

en: You have questions? The TEC Chatbot has the answers.
hu: Van kérdéseid?A TEC chatbotnak megvan a válasza.

en: You have reached your daily import limit. Scheduled imports will be paused until tomorrow.
hu: Elérte a napi behozatali határértéket.Az ütemezett behozatalt holnapig szüneteltetik.

en: You must enter an Event Aggregator license key in Events > Settings > Licenses before using this service.
hu: A szolgáltatás megkezdése előtt meg kell adnod egy Event Aggregator licensz kulcsot az Események > Beállítások > Licenszek alatt.

en: You must map columns from the CSV file to specific fields in order to perform a CSV import.
hu: A CSV importálásához a CSV fájlból az oszlopokat kell feltérképeznie meghatározott mezőkre.

en: You must provide a valid CSV file to perform a CSV import.
hu: A CSV importáláshoz egy érvényes CSV fájlt kell megadnod.

en: You must select at least one view.
hu: Legalább egy nézetet ki kell választani.

en: You must update your version of Events Calendar Pro for access to calendar upgrades.
hu: A naptár frissítéséhez való hozzáféréshez frissítenie kell az Events Naptár Pro verzióját.

en: You must use an integer to reduce the daily import limit
hu: Egész számot kell használnia a napi behozatali határ csökkentésére

en: You need to connect to Eventbrite for Event Aggregator to work properly
hu: Ahhoz, hogy az Event Aggregator megfelelően működjön, kapcsólódni kell az Eventbrite-hoz

en: You need to connect to Meetup for Event Aggregator to work properly
hu: Ahhoz, hogy az Event Aggregator megfelelően működjön, kapcsólódni kell a Meetup-hoz

en: You need to upgrade!
hu: Frissítés szükséges!

en: You should include the information below in the correct sections of you privacy policy.
hu: Az alábbi információkat az Ön adatvédelmi irányelveinek megfelelő szakaszaiba kell tartalmaznia.

en: You're all set!
hu: Minden kész az induláshoz!

en: You're almost there! Activate Event Tickets for free and you'll be able to sell tickets, collect RSVPs, and manage attendees all from your Dashboard.
hu: Már majdnem ott vagy!Ingyenesen aktiválja az eseményjegyeket, és jegyeket eladhat, összegyűjtheti az RSVP -ket és kezelheti a résztvevőket a műszerfalról.

en: You've requested a non-existent tab.
hu: Az általad kért lap nem létezik.

en: Your Event Aggregator Facebook token expired %s.
hu: Az Event Aggregator tokened lejárt %s.

en: Your Event Aggregator Facebook token will expire %s.
hu: Az Event Aggregator Facebook tokened %s napon le fog járni.

en: Your Event Aggregator license is expired.
hu: Az Event Aggregator licence lejárt.

en: Your Meetup API key is invalid.
hu: A Meetup API kulcsod érvénytelen.

en: Your Scheduled Import has been updated!
hu: Az ütemezett importját frissítették!

en: Your calendar’s design has changed
hu: A naptár kialakítása megváltozott

en: Your email
hu: Email cím

en: Your form had the following errors:
hu: Az űrlap a következő hibákat tartalmazza:

en: Your import is currently in progress. Don't worry, you can safely navigate away&ndash;the import will continue in the background.
hu: Az importálás folyamatban van. Ne aggódj, nyugodtan elnavigálhatsz innen&ndash;az importálás a háttérben folytatódik.

en: Your import must include at least one event
hu: Az importnak legalább egy eseményt tartalmaznia kell

en: Your license is invalid
hu: Érvénytelen licensz

en: Your license is valid
hu: Érvényes licensz

en: Your preview doesn't have any records to import.
hu: Az előnézetben nincs egyetlen importálható adat sem.

en: Your preview is taking a bit longer than expected, but it <i>is</i> still being generated.
hu: Az előnézet elkészítése a tervezettnél kicsit tovább tart, de még mindig <i>készül</i>.

en: Your scheduled import was saved and the first import is complete!
hu: Az ütemezett importálás el lett mentve és az első importálás kész!

en: Your site could not be safely migrated to the new events system.
hu: Webhelyét nem lehetett biztonságosan áttelepíteni az új eseményrendszerbe.

en: Your system doesn't allow us to run a preview, but you can still try a migration. During migration, %1$syou will not be able to create, edit, or manage your events.%2$s Your calendar will still be visible on your site.
hu: Az rendszer nem teszi lehetővé az előnézet futtatását, de az áttelepítést ennek ellenére megpróbálhatja. Az áttelepítés során %1$snem lehet majd létrehozni, szerkeszteni vagy kezelni az eseményeket.%2$s A naptár továbbra is látható lesz a webhelyén.

en: Your system information will only be used by The Events Calendar's support team. All information is stored securely. We do not share this information with any third parties.
hu: A rendszerinformációdat csak a The Events Calendar támogatói csapata használja. Minden információ biztonságosan van tárolva. Ezt az információt nem osztjuk meg semmilyen harmadik féllel.

en: Your week starts on
hu: A hete kezdődik

[ctx: Zapier API Key Connection generated message.]
en: Zapier API Key Connection generated.
hu: Zapier API kulcskapcsolat generált.

[ctx: Zapier API Key authorization error for API Key user not loading.]
en: Zapier API Key could not load the WordPress user.
hu: A Zapier API kulcs nem tudta betölteni a WordPress felhasználót.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no API Key user id.]
en: Zapier API Key is a user id.
hu: A Zapier API kulcs egy felhasználói azonosító.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer ID is required to Authorize Zapier API Keys.
hu: A Zapier API Keys engedélyezéséhez fogyasztói azonosítóra van szükség.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer Secret is required to Authorize Zapier API Keys.
hu: A Zapier API Keys engedélyezéséhez a Consumer Secretre van szükség.

[ctx: Zapier API Key pair could not be deleted failure message.]
en: Zapier API Key pair was not deleted
hu: A Zapier API kulcspárt nem törölték

[ctx: Zapier API Key pair generated message.]
en: Zapier API Key pair generated.
hu: Zapier API kulcs pár generált.

[ctx: Zapier API Key pair has been deleted success message.]
en: Zapier API Key pair was successfully deleted
hu: A Zapier API kulcspárt sikeresen törölték

[ctx: Zapier API Key pair is missing information to delete failure message.]
en: Zapier API Key pair was not deleted, the consumer id or the API Key information were not found.
hu: A Zapier API kulcspárt nem törölték, a Consumer ID vagy az API kulcsinformációkat nem találták.

[ctx: Zapier API Key pair missing a name message.]
en: Zapier API Key pair missing a name.
hu: A Zapier API kulcs pár hiányzik a név.

[ctx: Zapier API Key pair missing a user message.]
en: Zapier API Key pair missing a user id.
hu: A Zapier API kulcs pár hiányzik a felhasználói azonosítóból.

[ctx: Zapier API Key pair missing local id message.]
en: Zapier API Key pair missing the local id.
hu: A Zapier API kulcs pár hiányzik a helyi azonosítóval.

[ctx: Zapier API Key pair missing permissions message.]
en: Zapier API Key pair missing permissions.
hu: A Zapier API kulcs pár hiányzó engedélyek.

[ctx: Zapier API error for using GET request.]
en: GET responses not accepted on the update events endpoint, please us a PATCH request.
hu: A válaszokat nem fogadja el a frissítési események végpontján, kérjük, javítson egy javítás kérést.

[ctx: Zapier API failure message.]
en: Consumer ID failed to load, please check the value and try again.
hu: A Consumer ID -t nem sikerült betölteni, kérjük, ellenőrizze az értéket, és próbálja újra.

[ctx: Zapier REST API authorize failure message.]
en: A required authentication parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
hu: Hiányzik a szükséges hitelesítési paraméter, vagy a bemeneti paraméter rossz formátumban van

[ctx: Zapier REST API authorize success message.]
en: Returns successful authentication
hu: Visszaadja a sikeres hitelesítést

[ctx: Zapier REST API description for consumer id parameter.]
en: The consumer id to authorize Zapier connection.
hu: A fogyasztói azonosító a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Zapier REST API description for consumer secret parameter.]
en: The consumer secret to authorize Zapier connection.
hu: A fogyasztói titok a Zapier kapcsolat engedélyezéséhez.

[ctx: Zapier app name parameter.]
en: The app name of the Zapier connection.
hu: A Zapier kapcsolat alkalmazás neve.

[ctx: Zapier settings endpoint dashboard header]
en: Zapier Endpoint Dashboard
hu: Zapier végpont irányítópultja

en: Zip / postal code
hu: ZIP / postai kód

[ctx: add new on admin bar]
en: Aggregator Record
hu: Aggregator adat

[ctx: admin menu]
en: Aggregator Records
hu: Aggregator adatok

[ctx: admin menu]
en: Calendar Embeds
hu: Naptár beágyazása

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Daily
hu: Naponta

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 15 minutes
hu: 15 percenként

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 30 Minutes
hu: 30 percenként

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Hourly
hu: Óránként

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Monthly
hu: Havonta

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: On Demand
hu: Igény szerint

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Weekly
hu: Hetente

en: all
hu: összes

[ctx: all events slug]
en: all
hu: mind

en: all time
hu: a kezdetek óta

en: and
hu: és

en: and %s post moved to Ignored. | and %s posts moved to Ignored.
hu[0]: és %s bejegyzés a Mellőzöttek közé mozgatva.
hu[1]: és %s bejegyzés a Mellőzöttek közé mozgatva.

en: at approximately
hu: körülbelül

en: based on %s version
hu: a(z) %s verzió alapján

en: book with Event Tickets logo
hu: könyv az Event Tickets logóval

en: book with The Events Calendar logo
hu: könyv az események naptár logóval

en: book with The Events community logo
hu: foglaljon az események közösségi logójával

en: book with The Events ticketing logo
hu: foglaljon az események jegyjogi logóval

[ctx: calendar embed]
en: Add New
hu: Add újdonság

en: category
hu: kategória

[ctx: category list label]
en: %s Category | %s Categories
hu[0]: %s kategória
hu[1]: %s kategóriák

en: click here
hu: kattints ide

en: click here to edit it
hu: kattintson ide a módosításhoz

[ctx: column name]
en: # Imported
hu: # importálva

[ctx: column name]
en: Frequency
hu: Gyakoriság

[ctx: column name]
en: Last Import
hu: Utolsó importálás

[ctx: column name]
en: Source
hu: Forrás

[ctx: column name]
en: Type
hu: Típus

[ctx: column name]
en: When
hu: Mikor

en: data sharing agreement
hu: adatmegosztási megállapodás

en: day
hu: nap

[ctx: day_view]
en: %1$s for %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: deactivated
hu: kikapcsolva

en: delete
hu: törlés

[ctx: deprecation of legacy views]
en: The legacy calendar views are deprecated and will be fully removed in an upcoming release. You should %1$s now to prevent issues when The Events Calendar 6.0 is released. %2$s.
hu: A régi naptár nézetek elavultak és teljesen le lesznek cserélve egy következő verzióban. %1$s most, hogy elkerüld a problámákat a The Events Calendar 6.0 megjelenésekor. %2$s.

en: edit Events settings.
hu: események beállításainak szerkesztése.

[ctx: endpoint could not be enabled it error message.]
en: Endpoint was not disabled
hu: A végpont nem volt letiltva

[ctx: endpoint could not be enabled it error message.]
en: Endpoint was not enabled
hu: A végpont nem volt engedélyezve

[ctx: endpoint id is missing information to enable it.]
en: Endpoint was not enabled, the endpoint id was not found.
hu: A végpont nem volt engedélyezve, a végpont azonosítóját nem találták meg.

en: event
hu: esemény

[ctx: event aggregator status]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: event aggregator status]
en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Draft <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Vázlat <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Vázlat <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Failed
hu: Sikertelen

[ctx: event aggregator status]
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Sikertelen <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Sikertelen <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Imported
hu: Importált

[ctx: event aggregator status]
en: Pending
hu: Függőben levő

[ctx: event aggregator status]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Függőben <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Függőben <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Schedule
hu: Menetrend

en: eventbrite.com/e/example-12345
hu: eventbrite.com/e/pelda-12345

en: events
hu: események

[ctx: example date in "F j, Y" format]
en: October 29, 2024
hu: 2024. október 29

[ctx: example date in "j F, Y" format]
en: 29 October, 2024
hu: 2024. október 29

[ctx: example date in "m/d/Y" format]
en: 10/29/2024
hu: 2014.10.29

en: example.com/
hu: pelda.com/

en: example.com/url.ics
hu: pelda.com/url.ics

[ctx: extension disallowed]
en: This extension has been programmatically disallowed. The most common reason is due to another The Events Calendar plugin having absorbed or replaced this extension's functionality. This extension plugin has been deactivated, and you should likely delete it.
hu: Ezt a kiterjesztést programozottan megtagadták.A leggyakoribb ok annak köszönhető, hogy egy másik Eseménynaptár plugin felszívta vagy helyettesítette a kiterjesztés funkcionalitását.Ezt a kiterjesztési plugint deaktiválták, és valószínűleg törölnie kell azt.

en: facebook.com/example
hu: facebook.com/példa

[ctx: featured events slug]
en: featured
hu: kiemelt

[ctx: featured events title]
en: Featured %s
hu: Kiemelt %s

[ctx: formatted plugin list]
en: %1$s and %2$s
hu: %1$s és %2$s

[ctx: human readable time ago]
en: about %s ago
hu: kb. %s ezlőtt

en: iCal Importer
hu: iCal Importáló

[ctx: iCal feed description]
en: Events for %s
hu: Események %s

en: iCalendar Import Settings
hu: iCalendar importálási beállítások

en: illustration of a book with The Events Calendar logo
hu: egy könyv illusztrációja az események naptár logóval

en: illustration of a phone screen with a person's face
hu: a telefon képernyőjének illusztrációja egy személy arccal

en: illustration of a thought lightbulb coming from a book
hu: egy könyvből származó gondolat -izzó szemléltetése

en: illustration of an event moving from one calendar to another
hu: az egyik naptárról a másikra mozgó esemény illusztrációja

en: illustration of characters being translated
hu: a lefordított karakterek illusztrációja

[ctx: in human readable time]
en: in about %s
hu: körülbelül %s

[ctx: in human readable time]
en: retrying in about %s
hu: újrapróbálkozás kb %s

en: lightbulb icon
hu: villanykörte ikon

[ctx: link for connecting eventbrite]
en: Connect to Eventbrite
hu: Kapcsolódás az Eventbrite-hoz

[ctx: link for connecting meetup]
en: Connect to Meetup
hu: Kapcsolódás a Meetup-hoz

[ctx: link to knowlegebase article]
en: Read more about Ignored Events.
hu: Itt tudhatsz meg többet a mellőzött eseményekről.

[ctx: linked text for plugin add-ons]
en: Check 'em out!
hu: Nézze meg őket!

en: list
hu: lista

en: list of available functions
hu: elérhető funkciók listája

[ctx: log engines]
en: None currently available
hu: Jelenleg nincs elérhető

[ctx: log selector]
en: None currently available
hu: Jelenleg nincs elérhető

en: logo icon
hu: logó ikon

en: month
hu: hónap

[ctx: month view]
en: %1$s for %2$s
hu: %1$s %2$s hónapban

en: new
hu: új

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
hu: ezzel:

en: one month
hu: egy hónap

en: one week
hu: egy hét

en: open-source forum on WordPress.org
hu: nyílt forráskódú fórum a WordPress.org-on

en: opens in a new window
hu: új ablakban nyílik meg

en: organizer
hu: szervező

en: organizers
hu: szervezők

en: page
hu: oldal

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
hu: %1$s. oldal a %2$s oldalból

en: past
hu: elmúlt

en: post a thread
hu: tegyen közzé egy szálat

[ctx: post type general name]
en: Aggregator Records
hu: Aggregator adatok

[ctx: post type general name]
en: Calendar Embeds
hu: Naptár beágyazása

[ctx: post type singular name]
en: Aggregator Record
hu: Aggregator adat

[ctx: post type singular name]
en: Calendar Embed
hu: Naptár beágyazása

en: postponed
hu: elhalasztva

en: premium support on our website
hu: Prémium támogatást kínálunk a weboldalunkon

en: queued
hu: sorba állítva

en: reactivated
hu: újraaktiválva

en: read more about Facebook restrictions in our knowledgebase
hu: A Facebook korlátozásokról a tudásbázisban találsz további információt

[ctx: record]
en: Add New
hu: Új hozzáadása

[ctx: record via origin]
en: via
hu: innen:

[ctx: records]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Összes <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Összes <span class="count">(%s)</span>

en: remove
hu: eltávolítás

en: screenshot of updated calendar views
hu: Kép a frissített naptár nézetekről

en: see all
hu: Mutasd mindet

[ctx: separator between date and time]
en:  at
hu:  ,

en: tag
hu: címke

en: the UID part of the iCalendar Specification
hu: az icalendar specifikáció UID része

en: the event category term ID
hu: az eseménykategória kifejezés azonosítója

en: the event post ID
hu: az esemény posta azonosítója

en: the event post name
hu: az esemény posta neve

en: the event tag term ID
hu: az eseménycímke kifejezés azonosítója

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
hu:  és

en: the organizer post ID
hu: a szervező bejegyzés azonosítója (ID)

en: the organizer post name
hu: a szervező bejegyzés-neve

en: the venue post ID
hu: a helyszín bejegyzés azonosítója (ID)

en: the venue post name
hu: a helyszín bejegyzés neve

[ctx: the-events-calendar]
en: %1$s address: This represents the address of the %2$s %3$s.
hu: %1$s cím: Ez a %2$s %3$s címét képviseli.

[ctx: the-events-calendar]
en: %1$s name: This represents the name of the %2$s %3$s.
hu: %1$s neve: Ez a %2$s %3$s nevét képviseli.

[ctx: the-events-calendar]
en: %1$s website title: This represents the website title of the %2$s %3$s.
hu: %1$s webhely címe: Ez a %2$s %3$s webhely címét képviseli.

en: three months
hu: három hónap

en: three weeks
hu: három hét

en: timezone settings
hu: időzóna beállítások

en: to
hu: -hoz

en: to change how the actual time is displayed on your calendar.
hu: hogy megváltoztassa a tényleges idő megjelenítését a naptárban.

en: to create your own free Google Maps API key.
hu: saját ingyenes Google Maps API kulcs létrehozásához.

en: to learn more about using it with The Events Calendar
hu: ha többet szeretne megtudni az Eseménynaptár használatáról

en: today
hu: ma

en: two months
hu: két hónap

en: two weeks
hu: két hét

en: unknown
hu: ismeretlen

en: unknown date
hu: ismeretlen dátum

en: upcoming
hu: közelgő

en: updated
hu: frissítve

en: venue
hu: helyszín

en: venues
hu: helyszínek

en: version data missing from override
hu: a sablon felülírásból hiányzik a verzió információ

en: warning-icon
hu: figyelmeztető nyelv

[ctx: when the retry will happen, a date]
en: retrying at %s
hu: %s -nál történő újbóli próbálkozás

en: you can modify this setting here.
hu: ezt a beállítást itt változtathatod meg.
