Blocksy Companion Pro - en to uk_UA translation catalogue (2257 entries)

en: % comments
uk_UA: Коментарі (%)

en: %1$s %2$s Color
uk_UA: Колір %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Font
uk_UA: Шрифт %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Taxonomy
uk_UA: Таксономія %1$s %2$s

en: %1$s %2$s joined the waitlist for this item.
uk_UA: %1$s %2$s приєднався до списку очікування цього товару.

en: %1$s &#8220;%1$s&#8221; already exists.
uk_UA: %1$s &#8220;%1$s&#8221; вже існує.

en: %1$s of %2$s found this review helpful
uk_UA: %1$s з %2$s вважають цей відгук корисним.

en: %1$s that caused the error: %2$s
uk_UA: Виникла помилка через «%1$s»: %2$s

en: %s - Sidebar Display Conditions
uk_UA: %s - умови відображення сайдбару

en: %s Archive
uk_UA: %s Архів

en: %s Avatar
uk_UA: Аватар %s

en: %s Content
uk_UA: Вміст %s

en: %s Custom
uk_UA: Кастом %s

en: %s Custom Fonts
uk_UA: Налаштовані шрифти %s

en: %s Field
uk_UA: Поле %s

en: %s Local Google Fonts
uk_UA: Локальні шрифти Google %s

en: %s Settings
uk_UA: %s Налаштування

en: %s Single
uk_UA: %s Окремий

en: %s System
uk_UA: Система %s

en: %s Typekit
uk_UA: Typekit %s

en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: %s and up
uk_UA: %s і вище

en: %s is already a list member.
uk_UA: %s вже в списку.

en: %s min | %s mins
uk_UA[0]: %s хвилина
uk_UA[1]: %s хвилини
uk_UA[2]: %s хвилин

en: %s%% of customers recommend this product.
uk_UA: %s %% користувачів рекомендують цей товар.

en: +%s More
uk_UA: +%s

en: +{items} More
uk_UA: +{items}

en: - Select -
uk_UA: - Обрати -

en: 1 star
uk_UA: 1 зірка

en: 2 stars
uk_UA: 2 зірки

en: 3 stars
uk_UA: 3 зірки

en: 4 stars
uk_UA: 4 зірки

en: 404 Page
uk_UA: Сторінка 404

en: 404 Page Template
uk_UA: Шаблон сторінки 404

en: 5 stars
uk_UA: 5 зірок

en: <p><strong>🔥 Hurry up! Your selected items are in high demand!</strong><br>Your cart will be reserved for {time} minutes.</p>
uk_UA: <p><strong>🔥 Поспішайте! Обрані вами товари користуються великим попитом!</strong><br>Товари у вашому кошику зарезервовані на {time} хв.</p>

en: <p><strong>🔥 Hurry up! Your selected items are reserved for {time} minutes.</strong></p>
uk_UA: <p><strong>🔥 Поспішайте! Обрані вами товари зарезервовані на {time} хв.</strong></p>

en: <strong>Error</strong>: %s
uk_UA: <strong>Помилка</strong>: %s

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
uk_UA: Посилання для встановлення нового пароля буде надіслано на вашу електронну адресу.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
uk_UA: Доступна нова версія цього імпортера. Оновіть його до версії %s, щоб забезпечити сумісність з новими файлами експорту.

en: A product you are waiting for is back in stock
uk_UA: Товар, на який ви чекаєте, знову в наявності

en: A set of features that lets you create easily your dream products wishlists and share them with friends and family.
uk_UA: Набір функцій, що дозволяють легко створювати списки вподобаних товарів і ділитися ними з друзями та родиною.

en: AJAX Content Loading
uk_UA: Ajax-завантаження вмісту

en: AJAX Filtering
uk_UA: Ajax-фільтрація

en: API Key
uk_UA: API ключ

en: API Version
uk_UA: Версія API

en: Abort
uk_UA: Перервати

en: Abort the product taxonomies lookup table regeneration
uk_UA: Перервати оновлення таблиці пошуку таксономій товарів

en: About %s
uk_UA: Про бренд %s

en: About Brands
uk_UA: Про бренди

en: About Me
uk_UA: Про мене

en: About Me Controls
uk_UA: Опції анкети

en: About me
uk_UA: Про мене

en: Accent Color
uk_UA: Колір акценту

en: Accept
uk_UA: Прийняти

en: Accept Button
uk_UA: Кнопка прийняття

en: Accept Button text
uk_UA: Текст кнопки підтвердження

en: Account
uk_UA: Профіль

en: Account Action
uk_UA: Дія облікового запису

en: Account Image
uk_UA: Зображення акаунту

en: Account Menu Item
uk_UA: Пункт меню «Профіль»

en: Account content
uk_UA: Вміст облікового запису

en: Account dashboard
uk_UA: Панель управління обліковим записом

en: Account modal
uk_UA: Модальний блок профілю

en: Account navigation
uk_UA: Навігація по обліковому запису

en: Action Link
uk_UA: Посилання дії

en: Action Required - Install Blocksy Theme
uk_UA: Потрібна дія – встановіть тему Blocksy

en: Action required - please update %s to the latest version!
uk_UA: Необхідно оновити %s до останньої версії!

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Activate Child Theme
uk_UA: Активувати дочірню тему

en: Active
uk_UA: Активний

en: Active Filters
uk_UA: Обрані фільтри

en: Active Filters Label
uk_UA: Ярлик активних фільтрів

en: Add Conditions
uk_UA: Додайте умови

en: Add Display Condition
uk_UA: Додати умову відображення

en: Add Fonts
uk_UA: Додати шрифти

en: Add New
uk_UA: Створити

en: Add New Category
uk_UA: Додати нову категорію

en: Add New Content Block
uk_UA: Створити блок вмісту

en: Add New Location
uk_UA: Додати нове положення

en: Add New Product Review
uk_UA: Додати новий огляд товару

en: Add New Product Tab
uk_UA: Додати вкладку товару

en: Add New Review
uk_UA: Додати новий огляд

en: Add New Size Guide
uk_UA: Додати таблицю розмірів

en: Add New Thank You Page
uk_UA: Додати сторінку подяки

en: Add Replace Condition
uk_UA: Додати умову заміни

en: Add To Cart Button
uk_UA: Кнопка додавання до кошика

en: Add Variation
uk_UA: Додати варіацію

en: Add a dark colour scheme and switch to your website, which will make it pleasant to look at in low light environments.
uk_UA: Додавання темної кольорової гами та перемикання сайту в режим, комфортний для перегляду при слабкому освітленні.

en: Add a visual cue that tells your visitors how much the cart total must be to be able to benefit of free shipping.
uk_UA: Додавання візуальної підказки, що повідомляє покупцям суму покупки, яка дозволяє скористатися безкоштовною доставкою.

en: Add new
uk_UA: Додати новий

en: Add one or more conditions in order to display your footer.
uk_UA: Додайте одну або кілька умов для відображення підвалу.

en: Add one or more conditions in order to display your header.
uk_UA: Додайте одну або декілька умов, для відображення заголовку.

en: Add one or more conditions in order to display your sidebar.
uk_UA: Додайте одну або кілька умов для відображення сайдбару.

en: Add one or more conditions to display the Compare bar.
uk_UA: Додайте умову (або кілька) для відображення панелі порівняння.

en: Add one or more conditions to display the Maintenance block.
uk_UA: Додавання однієї або декількох умов для відображення блоку технічного обслуговування.

en: Add one or more conditions to display the shortcuts bar.
uk_UA: Додайте одну або кілька умов для відображення панелі ярликів.

en: Add one or more conditions to display the transparent header.
uk_UA: Додайте одну або декілька умов для відображення прозорого заголовка.

en: Add one or more conditions to display the trending block.
uk_UA: Додайте одну або кілька умов для відображення блоку популярних записів.

en: Add to Cart
uk_UA: Додати в кошик

en: Add to Cart Button
uk_UA: Кнопка додавання до кошика

en: Add to cart
uk_UA: Додати в кошик

en: Add to cart:
uk_UA: Додати в кошик:

en: Add to compare
uk_UA: Додати до порівняння

en: Add to wishlist
uk_UA: Додати до списку бажань

en: Add widgets here.
uk_UA: Додавайте віджети сюди.

en: Add {items} more items to get free shipping!
uk_UA: Додайте ще {items} товарів для безкоштовної доставки!

en: Add {price} more to get free shipping!
uk_UA: Додайте товару ще на {price} для безкоштовної доставки

en: Add/Edit Conditions
uk_UA: Додати/редагувати умови

en: Added to Cart Popup
uk_UA: Додано до кошика

en: Added to Cart: After suggested products
uk_UA: Додано до кошика: після запропонованими товарами

en: Added to Cart: Before actions
uk_UA: Додано до кошика: перед діями

en: Added to Cart: Before product
uk_UA: Додано до кошика: перед товаром

en: Added to Cart: Before suggested products
uk_UA: Додано до кошика: перед запропонованими товарами

en: Additional Actions
uk_UA: Додаткові дії

en: Additional User Info
uk_UA: Додаткова інформація

en: Additional class for term items. Useful for styling.
uk_UA: Додатковий клас для елементів об'єкта.

en: Additional customisation options for your taxonomies such as hero backgrounds and custom colour labels.
uk_UA: Додаткові можливості налаштування таксономій сайту, таких як фон героїчного блоку та кольорові ярлики.

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Address:
uk_UA: Адреса:

en: Adds the “add to cart” actions to the product page as a floating bar if the product summary has disappeared from view.
uk_UA: Додавання дії додавання до кошика на сторінці товару у вигляді плаваючої панелі, що з'являється, коли короткий опис товару зникає з поля зору.

en: Adobe Fonts Settings
uk_UA: Налаштування шрифтів Adobe

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: Advanced Gallery
uk_UA: Розширена галерея

en: Advanced Mode
uk_UA: Розширений режим

en: Advanced Posts
uk_UA: Розширені публікації

en: Advanced Product Brands
uk_UA: Розширені бренди продукції

en: Advanced Reviews
uk_UA: Розширені відгуки

en: Advanced Search
uk_UA: Розширений пошук

en: Advanced Taxonomies
uk_UA: Розширені таксономії

en: Advanced searching for products by their SKU classification can be useful in cases of vast product catalogues.
uk_UA: Розширений пошук товарів за їх артикулом може бути корисний при наявності великого асортименту.

en: Affiliate Button Label
uk_UA: Мітка партнерської кнопки

en: Affiliate Link
uk_UA: Партнерське посилання

en: Affiliate Product Links
uk_UA: Посилання на партнерські продукти

en: Affiliate Products
uk_UA: Партнерські товари

en: After
uk_UA: Після

en: After Block Number
uk_UA: Після номера блоку

en: After Card Number
uk_UA: Після номера картки

en: After Footer
uk_UA: Після підвалу

en: After Header
uk_UA: Після шапки

en: After Mini Cart
uk_UA: Після міні-кошика

en: After Products Table
uk_UA: Після таблиці товарів

en: After X Pages
uk_UA: Після X сторінок

en: After X Time
uk_UA: Через певний час

en: After account navigation
uk_UA: Після навігації по обліковому запису

en: After body open scripts
uk_UA: Після скриптів відкриття body

en: After breadcrumbs
uk_UA: Після стежок навігації

en: After cart
uk_UA: Після кошика

en: After cart contents
uk_UA: Після вмісту кошика

en: After cart table
uk_UA: Після таблиці кошика

en: After cart totals
uk_UA: Після підсумків кошика

en: After certain number of blocks
uk_UA: Після певної кількості блоків

en: After certain number of cards
uk_UA: Після певної кількості карток

en: After checkout billing form
uk_UA: Форма оплати після оформлення замовлення

en: After checkout form
uk_UA: Після оформлення замовлення

en: After comments
uk_UA: Після коментарів

en: After content
uk_UA: Після вмісту

en: After customer details
uk_UA: Після деталей клієнта

en: After description
uk_UA: Після опису

en: After featured image
uk_UA: Після зображення запису

en: After first post meta
uk_UA: Після мета першого запису

en: After inactivity
uk_UA: Після бездіяльності

en: After main content
uk_UA: Після основного змісту

en: After my account
uk_UA: Після мого облікового запису

en: After order notes
uk_UA: Примітки після замовлення

en: After post meta
uk_UA: Після метаданих запису

en: After related posts
uk_UA: Після пов'язаних записів

en: After second post meta
uk_UA: Після мета другого запису

en: After section
uk_UA: Після розділу

en: After shop loop
uk_UA: Після циклу магазину

en: After shop loop item actions
uk_UA: Після циклу дій з товарами

en: After shop loop item price
uk_UA: Після ціни товару циклу магазину

en: After shop loop item title
uk_UA: Після заголовка товару циклу магазину

en: After single product
uk_UA: Після окремого товару

en: After single product "Add to cart" button
uk_UA: Після кнопки додавання в кошик окремого товару

en: After single product excerpt
uk_UA: Після відриву окремого товару

en: After single product gallery
uk_UA: Після галереї окремого товару

en: After single product meta
uk_UA: Після метаданих товару

en: After single product tabs
uk_UA: Після вкладок окремого товару

en: After title
uk_UA: Після заголовка

en: After x pages
uk_UA: Після X сторінок

en: After x time
uk_UA: Через X хвилин

en: Agency
uk_UA: Агентство

en: Agency Details
uk_UA: Інформація про агентство

en: Agency Name
uk_UA: Назва компанії

en: Agency URL
uk_UA: URL сайту агентства

en: Alignment
uk_UA: Вирівнювання

en: All
uk_UA: Все

en: All Archives
uk_UA: Всі архіви

en: All Builders
uk_UA: Всі конструктори

en: All Categories
uk_UA: Всі категорії

en: All Icons
uk_UA: Всі значки

en: All Plans
uk_UA: Всі тарифи

en: All Products
uk_UA: Всі товари

en: All Reviews
uk_UA: Всі огляди

en: All Rows
uk_UA: Всі рядки

en: All Singulars
uk_UA: Всі окремі

en: All Taxonomies
uk_UA: Всі таксономії

en: All Time
uk_UA: Весь час

en: All Users
uk_UA: Всі користувачі

en: All authors
uk_UA: Всі автори

en: All categories
uk_UA: Всі категорії

en: All done.
uk_UA: Готово.

en: All options are currently hidden
uk_UA: Всі налаштування зараз приховані

en: All options reset
uk_UA: Скидання всіх налаштувань

en: All taxonomies
uk_UA: Всі таксономії

en: All types
uk_UA: Всі типи

en: All widget areas
uk_UA: Всі області віджетів

en: Allow selecting multiple items in a filter.
uk_UA: Дозволяє вибрати кілька пунктів у фільтрі.

en: Allow users to add a title when leaving a review.
uk_UA: Дозволити користувачам додавати заголовок при залишенні відгуку.

en: Allow users to join the waitlist even if the product is on backorder.
uk_UA: Дозволяє користувачам записуватися в список очікування, навіть якщо товар знаходиться в стадії попереднього замовлення.

en: Allow users to open attached review images in lightbox.
uk_UA: Дозволити користувачам відкривати зображення, прикріплені до відгуків, у лайтбоксі.

en: Allow users to upload images when leaving a review.
uk_UA: Дозволити користувачам додавати зображення до відгуків.

en: Allow users to upvote reviews.
uk_UA: Дозволити користувачам голосувати за відгуки.

en: Allow your customers to sign up for a waitlist for products that are out of stock and get notified when they are back in stock.
uk_UA: Дозволяє клієнтам магазину записуватися в список очікування товарів, яких немає на складі, і отримувати повідомлення, коли вони знову з'являться у продажу.

en: Allowed Users
uk_UA: Допущені користувачі

en: Always
uk_UA: Завжди

en: Always relaunch
uk_UA: Завжди перезапускати

en: Amount of items the client has to buy in order to get free shipping.
uk_UA: Кількість товарів, які клієнт повинен придбати, щоб отримати безкоштовну доставку.

en: Amount the client has to reach in order to get free shipping.
uk_UA: Сума, на яку необхідно зробити замовлення, щоб отримати безкоштовну доставку.

en: Animation Speed
uk_UA: Швидкість анімації

en: Archive
uk_UA: Архів

en: Archive Cards Swatch Size
uk_UA: Розмір зразка картки архіву

en: Archive Description
uk_UA: Опис архіву

en: Archive Image
uk_UA: Зображення архіву

en: Archive Item with Taxonomy ID
uk_UA: ID архівного елемента з таксономією

en: Archive Limit
uk_UA: Ліміт архіву

en: Archive Loop Speciffic
uk_UA: Специфічний для архівного циклу

en: Archive Page
uk_UA: Сторінка архівів

en: Archive Template
uk_UA: Шаблон архіву

en: Archive Title
uk_UA: Заголовок архіву

en: Archive description
uk_UA: Опис архіву

en: Are you sure you want to continue?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте продовжити?

en: Arrows
uk_UA: Стрілки

en: Arrows Color
uk_UA: Колір стрілок

en: Arrows Visibility
uk_UA: Видимість стрілок

en: Ascending
uk_UA: За зростанням

en: Aspect Ratio
uk_UA: Пропорції

en: Assign Authors
uk_UA: Призначити авторів

en: Attribute
uk_UA: Атрибут

en: Attribute 1
uk_UA: Атрибут 1

en: Attribute 2
uk_UA: Атрибут 2

en: Attribute Terms Limit
uk_UA: Обмеження об'єктів атрибута

en: Attributes
uk_UA: Атрибути

en: Attributes Table
uk_UA: Таблиця атрибутів

en: Auth forms
uk_UA: Форми входу

en: Author
uk_UA: Автор

en: Author Archives
uk_UA: Архіви авторів

en: Author Avatar
uk_UA: Аватар автора

en: Author Field
uk_UA: Поле автора

en: Auto
uk_UA: Авто

en: Auto Close Panel
uk_UA: Автоматичне закриття панелі

en: Auto Hide
uk_UA: Авторозкриття

en: Auto Hide/Show
uk_UA: Авто приховування/показ

en: Automatically close the panel when a filter option is selected.
uk_UA: Автоматичне закриття панелі після вибору параметра фільтра.

en: Automatically hide the read progress bar once you arrive at the bottom of the article.
uk_UA: Автоматичне приховування індикатора прогресу читання, як тільки стаття закінчується.

en: Automatically pauses the video when the user stops hovering.
uk_UA: Автоматично призупиняти відтворення відео, коли користувач відводить курсор.

en: Automatically scroll page to top after user interaction.
uk_UA: Автоматичне прокручування сторінки вгору після дії.

en: Automatically use the product variation image when no attribute term image is assigned.
uk_UA: Автоматично використовувати зображення варіації товару, якщо зображення атрибута не призначено.

en: Autoplay
uk_UA: Автозапуск

en: Autoplay Gallery
uk_UA: Автозапуск галереї

en: Autoplay Speed
uk_UA: Швидкість гортання

en: Availability
uk_UA: Наявність

en: Available Filters
uk_UA: Доступні фільтри

en: Available Fonts
uk_UA: Доступні шрифти

en: Available Sidebars/Widget Areas
uk_UA: Доступні сайдбари/області віджетів

en: Available fields: {first_name}, {last_name}, {user_name}
uk_UA: Доступні поля: {first_name}, {last_name}, {user_name}

en: Available fields: {user_email}, {user_name}, {user_role}
uk_UA: Доступні поля: {user_email}, {user_name}, {user_role}

en: Available for
uk_UA: Доступно для

en: Avatar
uk_UA: Аватар

en: Avatar Size
uk_UA: Розмір аватару

en: Average Score
uk_UA: Середній бал

en: Back
uk_UA: Назад

en: Back to login
uk_UA: Повернутись до входу

en: Background
uk_UA: Фон

en: Background Color
uk_UA: Колір фону

en: Background Hover
uk_UA: Фон при наведенні

en: Background Initial
uk_UA: Початковий фон

en: Badge Color
uk_UA: Колір позначки

en: Badge Label
uk_UA: Ярлик бейджу

en: Badge Settings
uk_UA: Налаштування позначки

en: Bar Color
uk_UA: Колір панелі

en: Bar Height
uk_UA: Висота панелі

en: Basic
uk_UA: Базовий

en: Before
uk_UA: Перед

en: Before Footer
uk_UA: Перед підвалом

en: Before Heading Number
uk_UA: Перед номером заголовка

en: Before Mini Cart
uk_UA: Перед міні-кошиком

en: Before Mini Cart Contents
uk_UA: Перед вмістом міні-кошика

en: Before account navigation
uk_UA: Перед навігацією по обліковому запису

en: Before breadcrumbs
uk_UA: До стежок навігації

en: Before cart
uk_UA: Перед кошиком

en: Before cart contents
uk_UA: Перед вмістом кошика

en: Before cart table
uk_UA: Перед таблицею кошика

en: Before cart totals
uk_UA: Перед підсумком кошика

en: Before certain number of headings
uk_UA: Після певної кількості заголовків

en: Before checkout billing form
uk_UA: Форма оплати перед оформлення замовлення

en: Before checkout form
uk_UA: Перед формою оформлення замовлення

en: Before comments
uk_UA: Перед коментарями

en: Before content
uk_UA: Перед вмістом

en: Before customer details
uk_UA: Перед даними про клієнта

en: Before description
uk_UA: До опису

en: Before featured image
uk_UA: Перед зображенням запису

en: Before first post meta
uk_UA: Перед мета першого запису

en: Before main content
uk_UA: До основного змісту

en: Before my account
uk_UA: До мого облікового запису

en: Before order notes
uk_UA: Примітки перед замовленням

en: Before post meta
uk_UA: До метаданих запису

en: Before related posts
uk_UA: Перед пов'язаними записами

en: Before second post meta
uk_UA: Перед мета другого запису

en: Before section
uk_UA: Після розділу

en: Before shop loop
uk_UA: До циклу магазину

en: Before shop loop item actions
uk_UA: До циклу дій з товарами

en: Before shop loop item price
uk_UA: Перед ціною товару циклу магазину

en: Before shop loop item title
uk_UA: Перед заголовком товару циклу магазину

en: Before single product
uk_UA: До окремого товару

en: Before single product "Add to cart" button
uk_UA: Перед кнопкою додавання в кошик окремого товару

en: Before single product excerpt
uk_UA: До уривку окремого товару

en: Before single product gallery
uk_UA: Перед галереєю окремого товару

en: Before single product meta
uk_UA: Перед метаданими товару

en: Before single product tabs
uk_UA: До вкладок окремого товару

en: Before title
uk_UA: Перед заголовком

en: Below Cart Module
uk_UA: Нижче модуля кошика

en: Best Sellers
uk_UA: Лідери продажів

en: Better management for affiliate products with a few simple options that strengthen the external integration with these.
uk_UA: Покращене управління партнерськими товарами за допомогою простих опцій, що посилюють зовнішню інтеграцію з ними.

en: Billing address
uk_UA: Платіжна адреса

en: Block
uk_UA: Блок

en: Block ID
uk_UA: ID блоку

en: Block Settings
uk_UA: Налаштування блоку

en: Blocksy Companion is the complementary plugin to Blocksy theme. It adds a bunch of great features to the theme and acts as an unlocker for the Blocksy Pro package.
uk_UA: Blocksy Companion — це додатковий плагін теми Blocksy. Він додає в тему безліч корисних функцій і служить для розблокування пакета Blocksy Pro.

en: Blocksy Images Metadata
uk_UA: Метадані зображень Blocksy

en: Blocksy requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
uk_UA: Blocksy потрібна версія PHP %s+, плагін наразі НЕ ПРАЦЮЄ.

en: Blocksy requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
uk_UA: Blocksy потрібна версія WordPress %s+. Оскільки ви використовуєте більш ранню версію, плагін наразі НЕ ПРАЦЮЄ.

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Book
uk_UA: Книга

en: Border
uk_UA: Межа

en: Border Color
uk_UA: Колір межі

en: Border Radius
uk_UA: Закруглення кутів

en: Bottom
uk_UA: Знизу

en: Bottom Spacing
uk_UA: Відступ знизу

en: Bottom comments
uk_UA: Низ коментарів

en: Bottom content
uk_UA: Низ вмісту

en: Boxed
uk_UA: Стиснений

en: Boxed Color
uk_UA: Колір блоку

en: Brand Name In Tab Title
uk_UA: Назва бренду в заголовку вкладки

en: Brands
uk_UA: Бренди

en: Breadcrumbs
uk_UA: Навігаційні стежки

en: Browse products
uk_UA: Перегляд товарів

en: Builder
uk_UA: Конструктор

en: Business
uk_UA: Професійний

en: Business or Agency
uk_UA: Бізнес або агентство

en: Button
uk_UA: Кнопка

en: Button Background Color
uk_UA: Колір фону кнопки

en: Button Class Selector
uk_UA: Селектор класу кнопки

en: Button Color
uk_UA: Колір кнопки

en: Button Font Color
uk_UA: Колір шрифту кнопки

en: Button Icon
uk_UA: Значок кнопки

en: Button Icon Color
uk_UA: Колір значка кнопки

en: Button Label
uk_UA: Мітка кнопки

en: Button Link
uk_UA: Посилання кнопки

en: Button Outside
uk_UA: Кнопка зовні

en: Button Padding
uk_UA: Внутрішні відступи кнопки

en: Button Swatches
uk_UA: Зразки-кнопки

en: Button Text Color
uk_UA: Колір тексту кнопки

en: Button class selector that will trigger popup to close.
uk_UA: Селектор класу кнопки, що закриває модальне вікно.

en: Button click
uk_UA: Натискання на кнопку

en: Buttons Type
uk_UA: Тип кнопок

en: Buy Now
uk_UA: Купити зараз

en: Buy Now Button
uk_UA: Кнопка купити зараз

en: Calculation Method
uk_UA: Метод розрахунку

en: Can't Import Starter Site
uk_UA: Не вдається імпортувати стартовий сайт

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Card
uk_UA: Картка

en: Card bottom
uk_UA: Низ карти

en: Card top
uk_UA: Верх карти

en: Cart
uk_UA: Кошик

en: Cart Badge Color
uk_UA: Колір мітки кошика

en: Cart Button
uk_UA: Кнопка кошика

en: Cart Page
uk_UA: Сторінка кошика

en: Cart Reserved Timer
uk_UA: Таймер резервування кошика

en: Cart Total
uk_UA: Загальна сума

en: Cart actions
uk_UA: Дії кошика

en: Cart collaterals
uk_UA: Забезпечення кошика

en: Cart contents
uk_UA: Вміст кошика

en: Cart coupon
uk_UA: Купон кошика

en: Cart is empty
uk_UA: Кошик порожній

en: Cart totals after order total
uk_UA: Сума кошика після підсумку замовлення

en: Cart totals before order total
uk_UA: Сума кошика до суми замовлення

en: Cash on delivery
uk_UA: Оплата при доставці

en: Catch the attention of your clients by showcasing your product variations as colour, image or button swatches.
uk_UA: Привернення уваги клієнтів, демонстрація варіацій товарів у вигляді зразків кольору, зображень або кнопок розмірів.

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Categorise products by brands and show their logo in archive or single page so users could discover more about their makers.
uk_UA: Класифікація товарів за брендами та відображення їх логотипів у списках і на окремих сторінках, що дозволяє користувачам дізнаватися про виробників.

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Category 1
uk_UA: Категорія 1

en: Category 2
uk_UA: Категорія 2

en: Category Slug
uk_UA: Частина посилання категорії

en: Centered
uk_UA: Центрований

en: Change
uk_UA: Змінити

en: Change Icon
uk_UA: Змінити значок

en: Change Image
uk_UA: Змінити зображення

en: Change content position
uk_UA: Змінити положення вмісту

en: Change heading level
uk_UA: Змінити рівень заголовка

en: Changelog Tab
uk_UA: Вкладка «Журнал змін»

en: Check your email
uk_UA: Перевірте вашу пошту

en: Check your email for the confirmation link, then visit the %1$slogin page%2$s.
uk_UA: Перевірте свою електронну пошту на наявність посилання для підтвердження, а потім перейдіть на %1$sсторінку входу%2$s.

en: Checkout
uk_UA: Оформлення

en: Checkout Button
uk_UA: Кнопка оформлення

en: Checkout Page
uk_UA: Сторінка оформлення замовлення

en: Checkout after order review
uk_UA: Оформлення замовлення після перегляду замовлення

en: Checkout before order review
uk_UA: Оформлення перед відгуком

en: Checkout billing
uk_UA: Оплата рахунку

en: Checkout order review
uk_UA: Перегляд оформлюваного замовлення

en: Checkout shipping
uk_UA: Оформити доставку

en: Child theme
uk_UA: Дочірня тема

en: Choose
uk_UA: Вибрати

en: Choose File
uk_UA: Виберіть файл

en: Choose Page Builder
uk_UA: Виберіть конструктор сторінок

en: Choose Pattern
uk_UA: Оберіть патерн

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
uk_UA: Виберіть файл WXR (.xml) для завантаження, потім натисніть «Завантажити файл» та імпортуйте дані.

en: Choose a custom thank you page for this product.
uk_UA: Вибір довільної сторінки подяки за покупку товару.

en: Choose a pattern
uk_UA: Оберіть патерн

en: Choose how the video will fill its container. More info about this can be found %1$shere%2$s.
uk_UA: Як відео буде розміщено в контейнері. Детальну інформацію про це можна знайти %1$sтут%2$s.

en: Choose page
uk_UA: Вибір сторінки

en: Choose the default color mode that a user will see when it visits your site.
uk_UA: Колірний режим за замовчуванням, який користувач бачитиме під час першого відвідування сайту.

en: Choose what set of settings you want to export.
uk_UA: Оберіть, який набір параметрів ви хочете експортувати.

en: Choose where you want this Waitlist Form to be displayed.
uk_UA: Де потрібно відображати форму включення до списку очікування.

en: Choose where you want this content block to be displayed.
uk_UA: Виберіть, де потрібно відображати цей блок вмісту.

en: Choose where you want this popup to be displayed.
uk_UA: Де потрібно відображати це модальне вікно.

en: Choose where you want this product tab to be displayed.
uk_UA: Де потрібно відображати цю вкладку товарів.

en: Choose where you want this size guide to be displayed.
uk_UA: Оберіть де потрібно розмістити дану таблицю розмірів.

en: Choose where you want this template to be displayed.
uk_UA: Виберіть, де потрібно застосовувати цей шаблон.

en: Chose in which post types do you want to perform searches.
uk_UA: Виберіть, в яких типах записів буде виконуватися пошук.

en: Clean Install
uk_UA: Чисте встановлення

en: Click
uk_UA: Клік

en: Click or drop to upload a file...
uk_UA: Натисніть або перетягніть, щоб завантажити файл ...

en: Click the button below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
uk_UA: Натисніть на кнопку нижче, щоб підтвердити підписку. Після підтвердження ви отримаєте повідомлення, коли товар знову з'явиться на складі.

en: Click the link below to confirm your subscription. Once confirmed, we will notify you when the item is back in stock.
uk_UA: Натисніть на посилання нижче, щоб підтвердити підписку. Після підтвердження ви отримаєте повідомлення, коли товар знову з'явиться на складі.

en: Click the link below to secure your purchase before it is gone!
uk_UA: Перейдіть за посиланням нижче, щоб оформити покупку, поки товар не розкупили!

en: Click to upload
uk_UA: Натисніть, щоб завантажити

en: Clone Item
uk_UA: Дублювати елемент

en: Close Actions
uk_UA: Закриваючі дії

en: Close Button Position
uk_UA: Позиція кнопки закриття

en: Close Button Type
uk_UA: Тип кнопки закриття

en: Close Compare Modal
uk_UA: Закриття вікна порівняння

en: Close Icon Background
uk_UA: Фон іконки закриття

en: Close Icon Color
uk_UA: Колір іконки закриття

en: Close Icon Size
uk_UA: Розмір значка закриття

en: Close Modal
uk_UA: Закриття вікна

en: Close Popup On Scroll Back
uk_UA: Закриття модального вікна при прокручуванні назад

en: Close Sizes Modal
uk_UA: Закрити вікно таблиці розмірів

en: Close account modal
uk_UA: Закрити модальне вікно профілю

en: Close cart drawer
uk_UA: Закрити випадаючий кошик

en: Close delay time (in seconds) after the form submit action is detected.
uk_UA: Час затримки закриття (в секундах) після відправлення форми.

en: Close filters modal
uk_UA: Закрити модальне вікно фільтрів

en: Close popup
uk_UA: Закрити модальне вікно

en: Close quick view
uk_UA: Закрити швидкий перегляд

en: Closed
uk_UA: Зачинено

en: Code Editor
uk_UA: Редактор коду

en: Code execution has been canceled due to error: %1$s on line: %2$s
uk_UA: Виконання коду було скасовано через помилку: %1$s у рядку: %2$s!

en: Collapse
uk_UA: Згорнути

en: Collection of %s15 handpicked%s font families that ensure a similar look and feel of your text across all platforms, in the fastest and most robust way possible.
uk_UA: Колекція з %s15 спеціально підібраних%s сімейств шрифтів, які забезпечують однаковий зовнішній вигляд вашого тексту на всіх платформах найшвидшим і найнадійнішим способом.

en: Color
uk_UA: Колір

en: Color 1
uk_UA: Колір 1

en: Color 2
uk_UA: Колір 2

en: Color Mode
uk_UA: Колірний режим

en: Color Swatches
uk_UA: Зразки кольорів

en: Color Switch
uk_UA: Перемикач кольору

en: Color mode switch
uk_UA: Перемикач колірного режиму

en: Colors
uk_UA: Кольори

en: Column Background
uk_UA: Фон колонки

en: Column Settings
uk_UA: Налаштування колонки

en: Column Spacing
uk_UA: Відступ колонки

en: Columns
uk_UA: Колонки

en: Columns & Posts
uk_UA: Колонки та записи

en: Columns & Products
uk_UA: Колонки та товари

en: Columns Divider
uk_UA: Роздільник колонок

en: Columns Spacing
uk_UA: Інтервал колонок

en: Comment Submission Failure
uk_UA: Помилка відправлення коментаря

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Companion Plugin Details
uk_UA: Деталі плагіна порівняння

en: Compare
uk_UA: Порівняти

en: Compare Badge Color
uk_UA: Колір значка порівняння

en: Compare Bar
uk_UA: Панель порівняння

en: Compare Bar Display Conditions
uk_UA: Умови відображення панелі порівняння

en: Compare Button
uk_UA: Кнопка порівняння

en: Compare Placement
uk_UA: Розміщення порівняння

en: Compare Plans
uk_UA: Порівняння тарифів

en: Compare Products
uk_UA: Порівняти товари

en: Compare Table Fields
uk_UA: Поля таблиці порівняння

en: Compare View
uk_UA: Таблиця порівняння

en: Compare products modal
uk_UA: Модальне вікно порівняння

en: Compare products with a clear and concise table system that gives your users a way to make a quick decision.
uk_UA: Порівняння товарів за допомогою чіткої та лаконічної системи таблиць, яка дає користувачам можливість швидко приймати рішення.

en: Conditions
uk_UA: Умови

en: Configure the slugs for single and category pages of the product review custom post type.
uk_UA: Налаштуйте частини посилання для окремих сторінок та сторінок категорій користувацького типу записів огляд товару.

en: Configure the social links in Customizer ➝ General ➝ %1$sSocial Network Accounts%2$s.
uk_UA: Налаштуйте посилання на соціальні мережі в розділі: Налаштування ➝ Загальне ➝ %1$sПрофілі в соціальних мережах%2$s.

en: Confirm
uk_UA: Підтвердити

en: Confirm Subscription
uk_UA: Підтвердження підписки

en: Confirm waitlist subscription
uk_UA: Підтвердження попереднього замовлення

en: Confirmed
uk_UA: Підтверджено

en: Congratulations! You got free shipping 🎉
uk_UA: Вітаємо! Ви отримали безкоштовну доставку 🎉

en: Connect Newsletter Provider
uk_UA: Підключити сервіс розсилки

en: Connect your Adobe Fonts project and use the selected fonts throughout Blocksy and your favorite page builder.
uk_UA: Підключіть свій проект Adobe Fonts і використовуйте вибрані шрифти в темі сайту та конструкторі сторінок.

en: Cons
uk_UA: Переваги

en: Contact Info
uk_UA: Контакти

en: Contact Info Controls
uk_UA: Опції контактів

en: Contact Information
uk_UA: Контактна інформація

en: Contacts
uk_UA: Контакти

en: Contain
uk_UA: Вписування

en: Container Backdrop Blur
uk_UA: Розмиття фону контейнера

en: Container Background
uk_UA: Фон контейнеру

en: Container Background Color
uk_UA: Колір фону контейнера

en: Container Border
uk_UA: Межа контейнера

en: Container Border Color
uk_UA: Колір межі контейнера

en: Container Border Radius
uk_UA: Радіус межі контейнера

en: Container Bottom Spacing
uk_UA: Нижній відступ контейнера

en: Container Height
uk_UA: Висота контейнера

en: Container Inner Spacing
uk_UA: Внутрішній простір контейнера

en: Container Max Width
uk_UA: Максимальна ширина контейнера

en: Container Maximum Height
uk_UA: Макс. висота контейнера

en: Container Overflow
uk_UA: Переповнення контейнера

en: Container Padding
uk_UA: Внутрішній відступ

en: Container Shadow
uk_UA: Тінь контейнера

en: Container Structure
uk_UA: Структура контейнера

en: Content
uk_UA: Вміст

en: Content Area
uk_UA: Область вмісту

en: Content Area Style
uk_UA: Стиль області вмісту

en: Content Area Vel Spacing
uk_UA: Відступи області вмісту

en: Content Area Vertical Spacing
uk_UA: Вертикальний інтервал області вмісту

en: Content Block
uk_UA: Блок вмісту

en: Content Block Display Conditions
uk_UA: Умови відображення блоку вмісту

en: Content Blocks
uk_UA: Блоки вмісту

en: Content Source
uk_UA: Джерело вмісту

en: Content Type
uk_UA: Тип вмісту

en: Content Visibility
uk_UA: Видимість вмісту

en: Content Width
uk_UA: Ширина вмісту

en: Content width
uk_UA: Ширина вмісту

en: Continue Shopping
uk_UA: Продовжити покупки

en: Continue Shopping Button
uk_UA: Кнопка продовження покупок

en: Control what happens to the content that is too big to fit into the popup.
uk_UA: Контролюйте, що відбувається з вмістом, який занадто великий для спливаючого вікна.

en: Cookie period
uk_UA: Період Cookie

en: Copy From Child Theme
uk_UA: Копіювати з дочірньої теми

en: Copy From Parent Theme
uk_UA: Копіювати з батьківської теми

en: Copy Options
uk_UA: Скопіювати параметри

en: Copy and import your customizations from parent or child theme.
uk_UA: Скопіюйте та імпортуйте свої налаштування з батьківської або дочірньої теми.

en: Copy elements & styles from
uk_UA: Використовувати зразок налаштувань

en: Count
uk_UA: Лічильник

en: Count Criteria
uk_UA: Критерій підрахунку

en: Count Non-Physical Products
uk_UA: Підрахунок нефізичних товарів

en: Countdown Box
uk_UA: Блок таймеру

en: Countdown Duration
uk_UA: Тривалість зворотного відліку

en: Coupon Form
uk_UA: Форма купона

en: Cover
uk_UA: Перекриття

en: Create Content Block
uk_UA: Створити блок з контентом

en: Create Custom Layout
uk_UA: Створення довільного макета

en: Create New Footer
uk_UA: Створити новий підвал

en: Create New Header
uk_UA: Створити нову шапку

en: Create New Sidebar
uk_UA: Створити новий сайдбар

en: Create Sidebar
uk_UA: Створити сайдбар

en: Create Sidebar/Widget Area
uk_UA: Створити сайдбар/область віджетів

en: Create a customized order “Thank You” page for your customers, giving them a personalized experience.
uk_UA: Створення сторінки подяки для клієнтів сайту, для створення гарного враження.

en: Create a new content Block/Hook
uk_UA: Створити блок вмісту/зачепа

en: Create a new footer and assign it to different pages or posts based on your conditions.
uk_UA: Створіть новий підвал і призначте його різним сторінкам або записам, відповідно до своїх цілей.

en: Create a new header and assign it to different pages or posts based on your conditions.
uk_UA: Створити нову шапку та застосувати її до різних сторінок чи постів, беручі за основу Ваші умови

en: Create advanced queries based on your specified criterias.
uk_UA: Створення розширених запитів на основі заданих критеріїв.

en: Create beautiful personalised menus that set your website apart from the others. Add icons and badges to your entries and even add Content Blocks inside your dropdowns.
uk_UA: Створюйте красиві меню, які будуть відрізняти ваш сайт від інших. Додавайте значки та мітки до пунктів меню або навіть додавайте блоки контенту в розкривні списки.

en: Create new footer
uk_UA: Створення нового підвалу

en: Create new header
uk_UA: Створити нову шапку

en: Create unlimited personalized sets of widget areas and display them on any page or post using our conditional logic functionality.
uk_UA: Створюйте скільки завгодно персоналізованих наборів областей віджетів і відображайте їх на будь-якій сторінці або записі, використовуючи функціональність умовної логіки.

en: Creative Work Season
uk_UA: Сезон творчих робіт

en: Creative Work Series
uk_UA: Серія творчих робіт

en: Cross-sell Products
uk_UA: Кроссел-товари

en: Crossed
uk_UA: Перекреслений

en: Current Language
uk_UA: Поточна мова

en: Current user
uk_UA: Поточний користувач

en: Custom
uk_UA: Користувацький

en: Custom Attribute
uk_UA: Власний атрибут

en: Custom Attributes
uk_UA: Довільні атрибути

en: Custom Class
uk_UA: Власний клас

en: Custom Content
uk_UA: Довільний вміст

en: Custom Content/Hooks
uk_UA: Довільний вміст/зачіпка

en: Custom Fonts
uk_UA: Користувацькі шрифти

en: Custom Fonts Settings
uk_UA: Користувацькі налаштування шрифтів

en: Custom Height
uk_UA: Особлива висота

en: Custom Hook
uk_UA: Настроюваний гачок

en: Custom Hook (%s)
uk_UA: Настроюваний гачок (%s)

en: Custom Link
uk_UA: Користувацьке посилання

en: Custom Page Link
uk_UA: Посилання на користувацьку сторінку

en: Custom Post Type ID
uk_UA: ID користувацького типу запису

en: Custom Post Types
uk_UA: Довільні типи записів

en: Custom Query
uk_UA: Користувацький запит

en: Custom Size
uk_UA: Довільний розмір

en: Custom Tabs
uk_UA: Довільні вкладки

en: Custom Template
uk_UA: Довільний шаблон

en: Custom Templates
uk_UA: Власні шаблони

en: Custom Text
uk_UA: Довільний текст

en: Custom Thank You Pages
uk_UA: Довільні сторінки подяки

en: Custom URL
uk_UA: Довільний URL

en: Custom Width
uk_UA: Довільна ширина

en: Custom class
uk_UA: Довільний клас

en: Custom date format
uk_UA: Користувацький формат дати

en: Custom field fallback
uk_UA: Відкат довільного поля

en: Custom interval
uk_UA: Певний інтервал

en: Customer
uk_UA: Покупець

en: Customer Details
uk_UA: Інформація про клієнта

en: Customize
uk_UA: Налаштувати

en: Customize the width for all elements that are assigned to the center or wide columns.
uk_UA: Налаштуйте ширину для всіх елементів, які призначені центральним або широким стовпцям.

en: Customizer
uk_UA: Налаштовувач

en: Customizer settings
uk_UA: Параметри галаштовувача

en: Customizing: Logged in State
uk_UA: Налаштування: Вхід у систему

en: Customizing: Logged out State
uk_UA: Налаштування: статус неавторизованості

en: Dark
uk_UA: Темний

en: Dark Mode
uk_UA: Темний режим

en: Dark Mode Color Palette
uk_UA: Палітра темного режиму

en: Dark Mode Label
uk_UA: Ярлик темного режиму

en: Dark Mode Logo
uk_UA: Логотип темного режиму

en: Dashboard
uk_UA: Панель управління

en: Dashboard Page
uk_UA: Сторінка інформаційної панелі

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date & Time
uk_UA: Дата та час

en: Date created
uk_UA: Дата создания

en: Date type
uk_UA: Тип дати

en: Date:
uk_UA: Дата:

en: Days
uk_UA: Дні

en: Days After Button Click
uk_UA: Дні після натискання кнопки

en: Days After Close
uk_UA: Дні після закриття

en: Days After Form Submit
uk_UA: Дні після відправлення форми

en: Days before the popup relaunches after the additional close trigger is activated.
uk_UA: Днів до повторного запуску модального вікна після активації додаткового тригера закриття.

en: Deactivate demo plugins
uk_UA: Деактивувати демо плагіни

en: Decline
uk_UA: Відхиляю

en: Decline Button
uk_UA: Кнопка відмови

en: Decline Button text
uk_UA: Текст кнопки відмови

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Default (Menu Item)
uk_UA: Стандартний (пункт меню)

en: Default Card Layout
uk_UA: Стандартный макет карточки

en: Default Color Mode
uk_UA: Колірний режим за замовчуванням

en: Default Message
uk_UA: Повідомлення за замовчуванням

en: Default State
uk_UA: Звичайне положення

en: Default Width
uk_UA: Стандартна ширина

en: Default format
uk_UA: Формат за замовчуванням

en: Default tabs order: Description - 10, Additional Information - 20, Reviews - 30.
uk_UA: Порядок вкладок за замовчуванням: опис - 10, додаткова інформація - 20, відгуки - 30.

en: Delay
uk_UA: Затримка

en: Delay (Seconds)
uk_UA: Затримка (в секундах)

en: Delay (in seconds)
uk_UA: Затримка (сек.)

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Demo List
uk_UA: Список демо

en: Descending
uk_UA: За спаданням

en: Description
uk_UA: Опис

en: Description Color
uk_UA: Опис колору

en: Description Length
uk_UA: Довжина опису

en: Design
uk_UA: Дизайн

en: Desktop
uk_UA: Настільний

en: Desktop Columns
uk_UA: Колонки на ПК

en: Desktop bottom
uk_UA: Низ десктопа

en: Desktop top
uk_UA: Верх десктопу

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
uk_UA: Деталі наведені вище. Імпортер тепер спробує ще раз з іншим парсером...

en: Determine for how long items in the cart are reserved before being removed.
uk_UA: Визначте, на який термін товари, поміщені в кошик, будуть зарезервовані перед видаленням.

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Disable Subscribe Form
uk_UA: Вимкнути форму підписки

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Disabled %s content block. | Disabled %s content blocks.
uk_UA[0]: Вимкнено %s блок вмісту.
uk_UA[1]: Вимкнено %s блоку вмісту.
uk_UA[2]: Вимкнено %s блоків вмісту.

en: Discount Calculation
uk_UA: Розрахунок знижки

en: Dismiss
uk_UA: Відхилити

en: Display Conditions
uk_UA: Умови відображення

en: Display Location
uk_UA: Місце відображення

en: Display Name
uk_UA: Відображуване ім'я

en: Display Type
uk_UA: Формат

en: Display Variations Inline
uk_UA: Відображення в рядок

en: Display a countdown timer for reserved cart items, encouraging users to complete their purchase before the timer expires.
uk_UA: Відображає таймер зворотного відліку для зарезервованих товарів у кошику, спонукаючи користувачів завершити покупку до закінчення часу.

en: Display a counter that reflects the current number of users on the waitlist.
uk_UA: Відображення лічильника, що відображає поточну кількість користувачів у списку очікування.

en: Display a curated list of recommended products based on customer selection to enhance their experience and increase conversion rates.
uk_UA: Відображення списку товарів, заснованого на виборі клієнтів, щоб поліпшити їх досвід і підвищити конверсію.

en: Display a minimalistic view of the video player.
uk_UA: Відображення мінімалістичного відеоплеєра.

en: Display a simple consent banner to inform users about the use of cookies on the website.
uk_UA: Відображає простий банер згоди, що інформує користувачів про використання cookies на сайті.

en: Display an average score for all reviews.
uk_UA: Відображення середнього балу всіх відгуків.

en: Display based on referer domain
uk_UA: Відображення на основі домену відправника

en: Display customer details section.
uk_UA: Відображення розділу інформації про клієнта.

en: Display essential contact details to your visitors.
uk_UA: Відображення відвідувачам контактних даних.

en: Display if cookie is present
uk_UA: Відображати, якщо присутні куки

en: Display if query string is present in URL
uk_UA: Показати, чи присутній рядок запиту в URL

en: Display navigational links, showing users their path within the site.
uk_UA: Відображення навігаційних посилань, що вказують місце поточної сторінки в структурі сайту.

en: Display next/previous buttons that will help to easily navigate through products.
uk_UA: Відображення кнопок наступний/попередній, які допомагають переміщатися між товарами.

en: Display order details section.
uk_UA: Відображення розділу деталей замовлення.

en: Display order overhiew section.
uk_UA: Відображення розділу огляду замовлення.

en: Display the approximate reading time of an article, so that visitors know what to expect when starting to read the content.
uk_UA: Відображення приблизного часу прочитання статті, щоб відвідувачі знали, чого очікувати, приступаючи до читання.

en: Display the currently active filters.
uk_UA: Відображення активних фільтрів.

en: Display the waitlist feature exclusively to users who are logged in.
uk_UA: Відображення опції списку очікування виключно для користувачів, які увійшли в систему.

en: Display your social media profiles and boost the site engagement.
uk_UA: Відображення профілів у соціальних мережах підвищує залученість сайту.

en: Dive in with our documentation and learn tips and tricks about Blocksy and its components.
uk_UA: Ознакомьтесь с нашей документацией и получите советы и рекомендации по Blocksy и его компонентах.

en: Divider
uk_UA: Роздільник

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Dokan Dashboard
uk_UA: Панель управління Dokan

en: Dokan Shop
uk_UA: Магазин Dokan

en: Down
uk_UA: Вниз

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Download Font
uk_UA: Завантажити шрифт

en: Download a font and serve it directly from your server, this is handy for those who want to comply with GDPR regulations or serve the font via CDN.
uk_UA: Завантажте шрифт і завантажуйте його прямо зі свого сервера. Це зручно для тих, хто хоче дотримуватися правил GDPR або розповсюджувати шрифт через CDN.

en: Download and import file attachments
uk_UA: Завантаження та імпорт вкладених файлів

en: Downvote
uk_UA: Мінусанути

en: Drill down the product list with new filtering widgets, an off canvas area for them and showing the active filters on the page.
uk_UA: Деталізація списку товарів за допомогою нових віджетів фільтрації, виділяючи для них область за межами полотна і відображаючи активні фільтри на сторінці.

en: Dropdown
uk_UA: Випадаючий список

en: Dropdown Arrow
uk_UA: Стрілка випадаючого списку

en: Dropdown Background
uk_UA: Фон випадаючого списку

en: Dropdown Background Color
uk_UA: Колір фону випадаючого списку

en: Dropdown Custom Width
uk_UA: Особлива ширина випадаючого списку

en: Dropdown Font
uk_UA: Шрифт випадаючого списку

en: Dropdown Items
uk_UA: Випадаючі елементи

en: Dropdown Options
uk_UA: Налаштування випадаючого списку

en: Dropdown Shadow
uk_UA: Тінь випадаючого списку

en: Dropdown Shadow Color
uk_UA: Колір тіні випадаючого списку

en: Dropdown Text Color
uk_UA: Колір тексту випадаючого списку

en: Dropdown Top Offset
uk_UA: Зсув зверху випадаючого списку

en: Dropdown Width
uk_UA: Ширина випадаючого меню

en: Dual Color
uk_UA: Двоколірний

en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: Dynamic
uk_UA: Динамічний

en: Dynamic Archive Description
uk_UA: Динамічний опис архіву

en: Dynamic Archive Image
uk_UA: Динамічне зображення архіву

en: Dynamic Archive Title
uk_UA: Динамічний заголовок архіву

en: Dynamic Attributes
uk_UA: Динамічні атрибути

en: Dynamic Author
uk_UA: Динамічний автор

en: Dynamic Author Avatar
uk_UA: Динамічний аватар автора

en: Dynamic Brands
uk_UA: Динамічні бренди

en: Dynamic CSS Output
uk_UA: Динамічний вихід CSS

en: Dynamic Comments
uk_UA: Динамічні коментарі

en: Dynamic Content Preview
uk_UA: Попередній перегляд динамічного вмісту

en: Dynamic Data
uk_UA: Динамічні дані

en: Dynamic Excerpt
uk_UA: Динамічний уривок

en: Dynamic Featured Image
uk_UA: Динамічне зображення

en: Dynamic Font
uk_UA: Динамічний шрифт

en: Dynamic Post Date
uk_UA: Динамічна дата запису

en: Dynamic Price
uk_UA: Динамічна ціна

en: Dynamic Rating
uk_UA: Динамічний рейтинг

en: Dynamic SKU
uk_UA: Динамічний артикул

en: Dynamic Stock Status
uk_UA: Динамічний статус наявності

en: Dynamic Term Count
uk_UA: Динамічний лічильник об'єкта

en: Dynamic Term Description
uk_UA: Динамічний опис об'єкта

en: Dynamic Term Image
uk_UA: Динамічне зображення об'єкта

en: Dynamic Term Title
uk_UA: Динамічна назва об'єкта

en: Dynamic Terms
uk_UA: Динамічні об'єкти

en: Dynamic Title
uk_UA: Динамічний заголовок

en: Dynamic sidebar
uk_UA: Динамічний сайдбар

en: Dynamic sidebar after
uk_UA: Після динамічного сайдбару

en: Dynamic sidebar before
uk_UA: До динамічного сайдбару

en: Easily capture new leads for your newsletter with the help of a widget, shortcode or even a block inserted on your pages or posts.
uk_UA: Легко залучайте нових потенційних клієнтів для вашої новинної підписки за допомогою віджета, короткого коду або навіть блоку, вставленого на ваші сторінки або дописи.

en: Easily export the theme customizer settings.
uk_UA: Легко експортуйте параметри налаштовувача теми.

en: Easily import the theme customizer settings.
uk_UA: Легко імпортуйте параметри налаштовувача теми.

en: Easily turn your websites into mobile first experiences. You can easily add the most important actions at the bottom of the screen for easy access.
uk_UA: Легко перетворіть свій сайт в адаптований для мобільних пристроїв. Виведіть органи найбільш важливих дій в нижню частину екрану для швидкого доступу.

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit Category
uk_UA: Редагувати категорію

en: Edit Conditions
uk_UA: Редагувати умови

en: Edit Content Block
uk_UA: Редагувати блок вмісту

en: Edit Font
uk_UA: Редагувати шрифт

en: Edit Product Review
uk_UA: Редагувати огляд товару

en: Edit Product Tab
uk_UA: Редагувати вкладку товару

en: Edit Profile
uk_UA: Редагувати профіль

en: Edit Size Guide
uk_UA: Редагувати таблицю розмірів

en: Edit Thank You Page
uk_UA: Редагувати сторінку подяки

en: Edit this customer
uk_UA: Редагувати клієнта

en: Edit this item
uk_UA: Редагувати цей товар

en: Editor/Card Width
uk_UA: Ширина редактора/картки

en: Effect
uk_UA: Ефект

en: Element Class
uk_UA: Клас елемента

en: Element Visibility
uk_UA: Видимість елемента

en: Email
uk_UA: Емейл

en: Email:
uk_UA: Емейл:

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Enable For Backorders
uk_UA: Увімкнути для попередніх замовлень

en: Enable field link
uk_UA: Включити посилання поля

en: Enable on
uk_UA: Увімкнути на

en: Enable social sharing abilities for products available on the site, letting even more users discover your great shop selection.
uk_UA: Можливість публікації інформації про товари, доступні на сайті, в соціальних мережах, що дозволить ще більшій кількості користувачів ознайомитися з асортиментом магазину.

en: Enable the OpenGraph rich meta data features for your website.
uk_UA: Увімкніть для свого веб-сайту багатофункціональні метадані OpenGraph.

en: Enable this option if you want to load the popup content using AJAX.
uk_UA: Опція завантаження вмісту модального вікна за допомогою Ajax.

en: Enable/Disable
uk_UA: Увімкнути/вимкнути

en: Enabled
uk_UA: Включено

en: Enabled %s content block. | Enabled %s content blocks.
uk_UA[0]: Увімкнено %s блок вмісту.
uk_UA[1]: Включено %s блоку вмісту.
uk_UA[2]: Включено %s блоків вмісту.

en: Enables support for Custom Fields inside archive cards and single page post title, adds a reading progress bar for your posts and lets you set featured images and colors for your categories archives.
uk_UA: Включає підтримку настроюваних полів всередині карток архіву та заголовка окремої сторінки запису, додає індикатор прогресу читання для записів і дозволяє встановлювати зображення та кольори для архівів категорій.

en: Enabling & disabling the code editor will erase everything from your post editor and this action is irreversible.
uk_UA: Включення та відключення редактору кода знищить все у вашому редакторі постів та ці дії незворотні

en: End
uk_UA: Кінець

en: Enhance your WooCommerce reviews with rich content, images and a thumbs up system that help your shoppers find the perfect product.
uk_UA: Поліпшення відгуків у WooCommerce додатковим функціоналом, зображеннями та кнопкою оцінки, що допомагають покупцям знайти кращі товари.

en: Enter a date or time
uk_UA: Введіть дату або час

en: Enter a name in the input below and hit the Create Sidebar button.
uk_UA: Введіть назву в поле нижче і натисніть кнопку «Створити сайдбар».

en: Enter a valid Vimeo media URL.
uk_UA: Введіть дійсний URL відео на Vimeo.

en: Enter a valid YouTube media URL.
uk_UA: Введіть дійсний URL відео на YouTube.

en: Enter your email
uk_UA: Введіть свою електронну адресу

en: Enter your email address below and subscribe to our newsletter
uk_UA: Введіть свою електронну адресу нижче та підпишіться на розсилку новин

en: Enter your email address below to subscribe to our newsletter
uk_UA: Введіть свою електронну адресу нижче, щоб підписатися на нашу розсилку

en: Entire Website
uk_UA: Весь веб-сайт

en: Entrance Value
uk_UA: Вхідне значення

en: Episode
uk_UA: Епізод

en: Erase content
uk_UA: Стерти вміст

en: Every 12 Hours
uk_UA: Кожні 12 годин

en: Every day
uk_UA: Кожного дня

en: Example: January 24, 2022
uk_UA: Приклад: 21 січня 2026 року

en: Excerpt
uk_UA: Уривок

en: Exclude
uk_UA: Виключити

en: Exclude %s
uk_UA: Виключити %s

en: Exclude Speciffic Items
uk_UA: Виключити деякі товари

en: Exclude brands
uk_UA: Виключити бренди

en: Exit code editor
uk_UA: Вийти з редактору кода

en: Expand
uk_UA: Розгорнути

en: Expand Button
uk_UA: Кнопка розкриття

en: Expand on click
uk_UA: Розгорнути при натисканні

en: Expandable
uk_UA: Розгортувальний

en: Expandable Container
uk_UA: Розширюваний контейнер

en: Expanded by Default
uk_UA: Розгорнуто за замовчуванням

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export Customizations
uk_UA: Експорт налаштувань

en: Export Options
uk_UA: Експортувати параметри

en: Export Settings
uk_UA: Експортувати налаштування

en: Export Site
uk_UA: Експорт сайту

en: Export Subscribers
uk_UA: Експорт підписників

en: Export site
uk_UA: Експорт сайту

[ctx: Extension Brand Name]
en: Adobe Fonts
uk_UA: Шрифти Adobe

[ctx: Extension Brand Name]
en: Advanced Menu
uk_UA: Розширене меню

[ctx: Extension Brand Name]
en: Color Mode Switch
uk_UA: Перемикач колірного режиму

[ctx: Extension Brand Name]
en: Cookies Consent
uk_UA: Згода на cookie

[ctx: Extension Brand Name]
en: Custom Code Snippets
uk_UA: Довільний код

[ctx: Extension Brand Name]
en: Custom Fonts
uk_UA: Довільні шрифти

[ctx: Extension Brand Name]
en: Local Google Fonts
uk_UA: Локальні шрифти Google

[ctx: Extension Brand Name]
en: Multiple Sidebars
uk_UA: Кілька сайдбарів

[ctx: Extension Brand Name]
en: Newsletter Subscribe
uk_UA: Підписка на розсилку

[ctx: Extension Brand Name]
en: Post Types Extra
uk_UA: Додаткові типи записів

[ctx: Extension Brand Name]
en: Product Reviews
uk_UA: Огляди товарів

[ctx: Extension Brand Name]
en: Shop Extra
uk_UA: Функціонал магазину

[ctx: Extension Brand Name]
en: Shortcuts Bar
uk_UA: Панель швидкого доступу

[ctx: Extension Brand Name]
en: Trending Posts
uk_UA: Популярні записи

en: Extension Documentation Link
uk_UA: Посилання на документацію розширення

en: Extension Video Link
uk_UA: Посилання на відео про розширення

en: Extensions
uk_UA: Розширення

en: Facebook Community
uk_UA: Спільнота у Facebook

en: Facebook Page URL
uk_UA: URL-адреса сторінки Facebook

en: Facebook Section
uk_UA: Розділ Facebook

en: Fade
uk_UA: Зникнення

en: Fade in fade out
uk_UA: Наростання/затухання

en: Faded
uk_UA: Вицвілий

en: Failed entries
uk_UA: Невдалі записи

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
uk_UA: Не вдалося створити нового користувача для %s. Записи будуть приписані до вашого профілю.

en: Failed to import %1$s %2$s
uk_UA: Не вдалося імпортувати %1$s %2$s

en: Failed to import %1$s &#8220;%2$s&#8221;
uk_UA: Не вдалося імпортувати %1$s &#8220;%2$s&#8221;

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
uk_UA: Не вдалося імпортувати автора %s. Його публікації будуть приписані до вашого профілю.

en: Failed to import category %s
uk_UA: Не вдалося імпортувати рубрику %s

en: Failed to import post tag %s
uk_UA: Не вдалося імпортувати мітку записів %s

en: Failed to retrieve starter sites list.<br> Error code - %s
uk_UA: Не вдалося отримати список стартових сайтів. <br>Код помилки — %s

en: Failed to send
uk_UA: Відправка не вдалася

en: Fallback
uk_UA: Зворотна сумісність

en: Fax
uk_UA: Факс

en: Fax:
uk_UA: Факс:

en: Featured
uk_UA: Рекомендуємо

en: Featured Badge
uk_UA: Позначка рекомендації

en: Featured Icon/Logo
uk_UA: Значок/логотип

en: Featured Image
uk_UA: Вибране зображення

en: Fetch Fonts
uk_UA: Отримати шрифти

en: Fetch and display content from various sources.
uk_UA: Витяг та відображення вмісту з різних джерел.

en: Fetching attachments is not enabled
uk_UA: Функція вилучення вкладень не включена

en: Fetching...
uk_UA: Отримання...

en: Field
uk_UA: Поле

en: Field not found
uk_UA: Поле не знайдено

en: Fields Gap
uk_UA: Відступ полів

en: File
uk_UA: Файл

en: Filling in progress (%d)
uk_UA: Заповнення в процесі (%d)

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Filter By
uk_UA: Фільтрувати за

en: Filter Settings
uk_UA: Налаштування фільтра

en: Filter Source
uk_UA: Джерело фільтра

en: Filter Visibility
uk_UA: Фільтр видимості

en: Filter Widgets
uk_UA: Віджети фільтра

en: Filter by Price
uk_UA: Фільтрація за цінами

en: Filter by Price Controls
uk_UA: Опції фільтра за цінами

en: Filter by Rating
uk_UA: Фільтрація за рейтингом

en: Filter by Rating Controls
uk_UA: Опції фільтрації за рейтингом

en: Filter by Status
uk_UA: Фільтрація за статусом

en: Filter by Status Controls
uk_UA: Опції фільтра за статусом

en: Filter by products rating.
uk_UA: Фільтрація за рейтингом товарів.

en: Filter by products status.
uk_UA: Фільтрація за статусом товарів.

en: Filtering Behavior
uk_UA: Поведінка фільтрації

en: Filters
uk_UA: Фільтри

en: Filters Canvas
uk_UA: Холст фільтрів

en: Filters panel
uk_UA: Панель фільтрів

en: Final touches
uk_UA: Заключні штрихи

en: Find by %s
uk_UA: Знайти за %s

en: First Name
uk_UA: Ім'я

en: First name
uk_UA: Ім'я

en: Fixed background
uk_UA: Фіксований фон

en: Flag
uk_UA: Прапор

en: Flag Border Radius
uk_UA: Закруглення кутів

en: Flag Shape
uk_UA: Форма прапора

en: Floating Cart
uk_UA: Плаваючий кошик

en: Floating Cart Visibility
uk_UA: Видимість плаваючого кошика

en: Focal point
uk_UA: Фокусна точка

en: Focus
uk_UA: Фокус

en: Font
uk_UA: Шрифт

en: Font Color
uk_UA: Колір шрифту

en: Font Name
uk_UA: Назва шрифту

en: Font Stacks
uk_UA: Набори шрифтів

en: FontAwesome Brands
uk_UA: FontAwesome бренди

en: FontAwesome Regular
uk_UA: FontAwesome звичайні

en: FontAwesome Solid
uk_UA: FontAwesome залиті

en: Footer
uk_UA: Футер

en: Footer Menu 1
uk_UA: Меню підвалу 1

en: Footer Menu 2
uk_UA: Меню підвалу 2

en: Footer Template
uk_UA: Шаблон футеру

en: Footer after
uk_UA: Після футера

en: Footer before
uk_UA: Перед футером

en: Footer name
uk_UA: Назва підвалу

en: Footer scripts
uk_UA: Скрипти в підвалі

en: For performance and customization reasons, only SVG files are allowed.
uk_UA: З метою підвищення продуктивності та налаштування дозволено використовувати лише SVG-файли.

en: Forever
uk_UA: Назавжди

en: Forgot Password?
uk_UA: Забули пароль?

en: Form Max Width
uk_UA: Максимальна ширина форми

en: Form Style
uk_UA: Стиль форми

en: Form Submit
uk_UA: Відправлення форми

en: Form Type
uk_UA: Тип форми

en: Forms Cookies Content
uk_UA: Формування вмісту cookies

en: Free
uk_UA: Безкоштовний

en: Free Extensions
uk_UA: Безкоштовні розширення

en: Free Shipping Bar
uk_UA: Панель безкоштовної доставки

en: Free shipping
uk_UA: Безкоштовна доставка

en: Fri
uk_UA: Пт

en: Friday
uk_UA: П'ятниця

en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

en: Full Page
uk_UA: Вся страница

en: Full Width
uk_UA: Повна ширина

en: Gallery
uk_UA: Галерея

en: Game
uk_UA: Гра

en: General
uk_UA: Загальні

en: Generate Variation URL
uk_UA: Генерувати URL-варіації

en: Generate a shareable single product page URL with pre-selected variation attributes.
uk_UA: Генерація URL-адреси сторінки окремого товару, доступного для повторного використання, із заздалегідь встановленими атрибутами варіації.

en: Get New Password
uk_UA: Отримати новий пароль

en: Get notified when {product_title} is back in stock
uk_UA: Підписка на повідомлення, коли {product_title} знову буде в наявності.

en: Global Footer
uk_UA: Глобальний футер

en: Global Header
uk_UA: Глобальна шапка

en: Go to product page
uk_UA: Перейти на сторінку товара

en: Goal Amount
uk_UA: Сума цілі

en: Goal Items
uk_UA: Цільова кількість

en: Good news! The product you have been waiting for is now back in stock!
uk_UA: Гарні новини! Товар, на який ви так довго чекали, знову в наявності!

en: Great news! The %s from your waitlist is now back in stock!
uk_UA: Чудові новини! %s з вашого списку очікування тепер знову в наявності!

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. Please check your inbox and confirm the subscription to this waitlist.
uk_UA: Ви були додані до списку очікування цього товару. Перевірте свою поштову скриньку та підтвердіть своє включення до списку очікування.

en: Great! You have been added to the waitlist for this product. You will receive an email as soon as the item is back in stock.
uk_UA: Ви додані до списку очікування цього товару. Ви отримаєте повідомлення, як тільки товар з'явиться на складі.

en: Grid view
uk_UA: Вид сітки

en: Guest
uk_UA: Гість

en: Gutenberg Options Panel Icon URL
uk_UA: URL значка панелі параметрів Gutenberg'а

en: HOT
uk_UA: Популярно

en: Have fun!
uk_UA: Насолоджуйтесь!

en: Head
uk_UA: Хедер

en: Header
uk_UA: Хедер

en: Header Menu 3
uk_UA: Меню шапки 3

en: Header Template
uk_UA: Шаблон шапки

en: Header Widget Area
uk_UA: Області віджетів хедеру

en: Header after
uk_UA: Після хедера

en: Header before
uk_UA: Перед хедером

en: Header name
uk_UA: Им'я шапки

en: Header offcanvas
uk_UA: Плаваючий блок хедеру

en: Header scripts
uk_UA: Скрипти в шапці

en: Heading
uk_UA: Заголовок

en: Heading 1
uk_UA: Заголовок 1

en: Heading 2
uk_UA: Заголовок 2

en: Heading 3
uk_UA: Заголовок 3

en: Heading 4
uk_UA: Заголовок 4

en: Heading 5
uk_UA: Заголовок 5

en: Heading 6
uk_UA: Заголовок 6

en: Heading Color
uk_UA: Колір заголовка

en: Heading Font
uk_UA: Шрифт заголовка

en: Heads up!
uk_UA: Обережно!

en: Height
uk_UA: Висота

en: Here you can see all your custom fonts that can be used in all typography options across the theme.
uk_UA: Тут ви можете побачити всі свої користувацькі шрифти, які можна використовувати у всіх варіантах типографіки в темі.

en: Hi, %s!
uk_UA: Привіт, %s!

en: Hidden
uk_UA: Приховування

en: Hide
uk_UA: Приховувати

en: Hide Current Language
uk_UA: Приховати поточну мову

en: Hide Empty Taxonomies
uk_UA: Приховувати порожні таксономії

en: Hide Missing Language
uk_UA: Приховати пропущену мову

en: Hide Theme Hooks
uk_UA: Спрятать зацепы темы

en: Hide WooCommerce Hooks
uk_UA: Приховати зачепи WooCommerce

en: High Rating First
uk_UA: Спочатку високі оцінки

en: Highlight your most popular posts or products based on the number of comments or reviews they have gotten in the specified period of time.
uk_UA: Виділіть свої найпопулярніші публікації чи товари на основі кількості коментарів чи відгуків, які вони отримали за вказаний період часу.

en: Home
uk_UA: Домашня

en: Hook Name
uk_UA: Назва зачепа

en: Horizontal
uk_UA: Горизонтальне

en: Horizontal Alignment
uk_UA: Горизонтальне вирівнювання

en: Hours
uk_UA: Години

en: Hover
uk_UA: При наведенні

en: Hover/Active
uk_UA: Наведення/Активний

en: How many days the products will be marked as "New" after creation.
uk_UA: Кількість днів, протягом яких товари позначені як нові з моменту створення.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
uk_UA: Привіт! Завантажте розширений RSS-файл WordPress (WXR), і система імпортує записи, сторінки, коментарі, користувацькі поля, рубрики та теги на цей сайт.

en: Hurry up! This sale ends in
uk_UA: Поспішайте! Розпродаж до

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: Icon Badge
uk_UA: Підпис значка

en: Icon Color
uk_UA: Колір іконки

en: Icon Gap
uk_UA: Інтервал значків

en: Icon Position
uk_UA: Положення значка

en: Icon Size
uk_UA: Розмір іконки

en: Icon Source
uk_UA: Джерело значка

en: Icon Visibility
uk_UA: Видимість значка

en: Icon/Logo
uk_UA: Значок/логотип

en: Icons Background Color
uk_UA: Колір фону значків

en: Icons Background Colors
uk_UA: Кольори фону значків

en: Icons Border Color
uk_UA: Колір меж значків

en: Icons Border Colors
uk_UA: Кольори меж значків

en: Icons Color
uk_UA: Колір іконки

en: Icons Shape Type
uk_UA: Тип форми іконок

en: Icons Size
uk_UA: Розмір іконок

en: Icons Spacing
uk_UA: Відступ значків

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
uk_UA: Якщо в WordPress буде створено нового користувача, новий пароль буде згенеровано випадковим чином, а роль нового користувача буде встановлено як %s. Потрібно буде вручну змінити дані нового користувача.

en: If you don't want to receive any further notifications, please %s
uk_UA: Якщо більше не хочете отримувати повідомлення, ви можете %s

en: If you don't want to receive any further notifications, please unsubscribe by clicking on this link - %s
uk_UA: Якщо ви більше не хочете отримувати повідомлення, відмовтеся від підписки, перейшовши за цим посиланням: %s

en: If you have complex data inside your mega menu you can enable this option in order to load the dropdown content with AJAX and improve the website loading time.
uk_UA: Якщо в мегаменю потрібно розмістити складні дані, можна включити цю опцію, щоб випадаючий вміст завантажувався за допомогою Ajax і скоротився час завантаження сайту.

en: If your questions have not been answered by documentation or video tutorials, drop us a line.
uk_UA: Якщо ви не знайшли відповіді на свої питання в документації або відеоуроках, напишіть нам.

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Image Affiliate Link
uk_UA: Партнерське посилання в зображенні

en: Image Border Radius
uk_UA: Закруглення кутів

en: Image Hover Effect
uk_UA: Ефект при наведенні

en: Image Lightbox
uk_UA: Лайтбокс зображення

en: Image Ratio
uk_UA: Співвідношення зображення

en: Image Settings
uk_UA: Налаштування зображення

en: Image Shape
uk_UA: Форма зображення

en: Image Size
uk_UA: Розмір зображення

en: Image Source
uk_UA: Джерело зображення

en: Image Swatches
uk_UA: Зразки-картинки

en: Image Upload
uk_UA: Завантаження зображення

en: Image Width
uk_UA: Ширина зображення

en: Image size
uk_UA: Розмір зображення

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import Attachments
uk_UA: Імпорт вкладень

en: Import Content
uk_UA: Імпорт вмісту

en: Import Customizations
uk_UA: Імпорт налаштувань

en: Import Options
uk_UA: Імпорт параметрів

en: Import WordPress
uk_UA: Імпорт WordPress

en: Import author:
uk_UA: Імпорт автора:

en: Import content
uk_UA: Імпорт вмісту

en: Import options
uk_UA: Імпорт параметрів

en: Import widgets
uk_UA: Імпорт віджетів

en: In Stock
uk_UA: В наявності

en: In order to create a new sidebar/widget area simply enter a name in the input below and click the Create Sidebar button.
uk_UA: Щоб створити нову бічну панель/область віджетів, просто введіть назву в поле введення нижче і натисніть кнопку «Створити бічну панель».

en: In order to take full advantage of all features it has to offer - please install and activate the Blocksy theme also.
uk_UA: Щоб повною мірою скористатися всіма можливостями, встановіть і активуйте також тему Blocksy.

en: In order to take full advantage of all features the core has to offer - please install and activate the latest version of %s.
uk_UA: Щоб повною мірою скористатися всіма функціями, які може запропонувати ядро теми, встановіть і активуйте останню версію %s.

en: In order to take full advantage of all features the core has to offer - please install and activate the latest version of Blocksy theme.
uk_UA: Щоб повною мірою скористатися всіма можливостями, встановіть і активуйте також тему Blocksy.

en: In stock
uk_UA: В наявності

en: Inactive
uk_UA: Неактивний

en: Inactivity Time
uk_UA: Час бездіяльності

en: Include
uk_UA: Включити

en: Include %s
uk_UA: Включаючи %s

en: Include brands
uk_UA: Включити бренди

en: Include or exclude the discount code when calculating the shipping progress.
uk_UA: Включення або виключення знижки купона при розрахунку вартості доставки.

en: Include or exclude virtual and downloadable products in calculating the shipping progress.
uk_UA: Включення або виключення віртуальних і завантажуваних товарів при розрахунку ходу доставки.

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
uk_UA: За замовчуванням

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
uk_UA: З теми

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
uk_UA: Власна

en: Indicator Height
uk_UA: Висота індикатора

en: Inherit
uk_UA: Спадкувати

en: Inherit From Customizer
uk_UA: Спадкувати з налаштувальника

en: Inherit card wrapper settings from Customizer (background color, spacing, shadow).
uk_UA: Спадкування налаштувань оболонки картки з налаштувальника (колір фону, інтервал, тінь).

en: Inherit the Customizer layout, start with a pattern or create a custom layout
uk_UA: Використовуйте макет налаштувальника, почніть із шаблону або створіть власний макет

en: Initial
uk_UA: Первинний

en: Initial Color
uk_UA: Початковий колір

en: Inject custom code snippets throughout your website. The extension works globally or on a per post/page basis.
uk_UA: Впровадження будь-яких фрагментів коду у веб-сайт. Розширення працює глобально або окремо для кожного запису/сторінки.

en: Inline
uk_UA: В лінію

en: Inner blocks use content width
uk_UA: Внутрішні блоки використовують ширину вмісту

en: Input Background Color
uk_UA: Колір фону поля введення

en: Input Border Color
uk_UA: Колір межі поля введення

en: Input Border Radius
uk_UA: Закруглення межі поля

en: Input Font Color
uk_UA: Колір шрифту поля введення

en: Input Height
uk_UA: Висота поля

en: Input Icon Color
uk_UA: Колір значка введення

en: Input Maximum Width
uk_UA: Максимальна ширина поля

en: Insert a specific Content Block anywhere on the site.
uk_UA: Вставте певний блок контенту в будь-яке місце сайту.

en: Inside
uk_UA: Всередині

en: Inside Cart Totals
uk_UA: У підсумках кошика

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Install & Activate Plugins
uk_UA: Встановити і активувати плагіни

en: Install Child Theme
uk_UA: Встановити дочірню тему

en: Install and activate the Blocksy theme
uk_UA: Встановити та активувати тему Blocksy

en: Installing
uk_UA: Встановлення

en: Installing %s
uk_UA: Встановлення %s

en: Instant Reload
uk_UA: Миттєве перезавантаження

en: Integrates custom fields solutions in the meta layers of a post and presents additional information.
uk_UA: Інтеграція користувацьких полів у мета-шари запису та надання додаткової інформації.

en: Invalid API Key...
uk_UA: Недійсний ключ API...

en: Invalid email
uk_UA: Неправильний Email

en: Invalid file type
uk_UA: Неприпустимий тип файлу

en: Invalid request
uk_UA: Недопустимий запит

en: Is registered
uk_UA: Зареєстровано

en: Italic
uk_UA: Курсивний

en: Item Background Color
uk_UA: Колір фону елемента

en: Item Label
uk_UA: Ярлик пункту

en: Item Label Settings
uk_UA: Налаштування ярлика пункту

en: Item Margin
uk_UA: Зовнішній відступ елемента

en: Item Settings
uk_UA: Налаштування елемента

en: Item Visibility
uk_UA: Видимість товару

en: Items
uk_UA: Товари

en: Items Counter
uk_UA: Лічильник товарів

en: Items Direction
uk_UA: Напрямок елементів

en: Items Divider
uk_UA: Роздільник елементів

en: Items Divider Height
uk_UA: Висота розділювача елементів

en: Items Horizontal Spacing
uk_UA: Горизонтальний інтервал

en: Items Hover Effect
uk_UA: Ефект при наведенні

en: Items Spacing
uk_UA: Відстань між елементами

en: Items Vertical Spacing
uk_UA: Вертикальний інтервал

en: Join Our Community
uk_UA: Приєднуйтесь до нашої спільноти

en: Join Waitlist
uk_UA: Список очікування

en: Knowledge Base
uk_UA: База знань

en: Knowledge Base Section
uk_UA: Розділ бази знань

en: Label
uk_UA: Ярлик

en: Label Color
uk_UA: Колір мітки

en: Label Duration
uk_UA: Термін ярлика

en: Label Font
uk_UA: Шрифт мітки

en: Label Font Color
uk_UA: Колір шрифту ярлика

en: Label Link
uk_UA: Посилання ярлика

en: Label Position
uk_UA: Позиція мітки

en: Label Style
uk_UA: Стиль ярлика

en: Label Text
uk_UA: Текст мітки

en: Label Type
uk_UA: Тип мітки

en: Label Visibility
uk_UA: Видимість мітки

en: Language
uk_UA: Мова

en: Languages
uk_UA: Мови

en: Large
uk_UA: Великий

en: Large Size
uk_UA: Великий розмір

en: Last 24 Hours
uk_UA: Останні 24 години

en: Last 7 Days
uk_UA: Останні 7 днів

en: Last Month
uk_UA: Минулого місяця

en: Last Name
uk_UA: Прізвище

en: Launch Trigger
uk_UA: Тригер запуску

en: Layout
uk_UA: Макет

en: Learn how to do just about anything within Blocksy by following our byte-sized video tutorials.
uk_UA: Дізнайтеся, як робити практично все в Blocksy, переглянувши наші короткі відеоуроки.

en: Learn more about child themes
uk_UA: Дізнатися більше про дочірні теми

en: Left
uk_UA: Ліве

en: Left Side
uk_UA: Ліворуч

en: Left Sidebar
uk_UA: Лівий сайдбар

en: Left/Right sidebar
uk_UA: Лівий/правий сайдбар

en: Length
uk_UA: Довжина

en: Let your guests easily filter the posts by their category or tags taxonomy terms, instantly drilling down the listings.
uk_UA: Миттєва фільтрація відвідувачами записів за рубриками або мітками під час перегляду списків.

en: Level
uk_UA: Рівень

en: Light
uk_UA: Світлий

en: Light Mode
uk_UA: Світлий режим

en: Light Mode Label
uk_UA: Ярлик світлого режиму

en: Limit
uk_UA: Ліміт

en: Limit the number of swatches shown on archive pages.
uk_UA: Обмеження кількості зразків, що відображаються на сторінках архіву.

en: Limit the number of swatches shown on single product pages.
uk_UA: Обмеження кількості зразків, що відображаються на сторінках окремих товарів.

en: Link
uk_UA: Посилання

en: Link (optional)
uk_UA: Посилання (необов’язково)

en: Link Active
uk_UA: Активне посилання

en: Link Color
uk_UA: Колір посилання

en: Link Hover
uk_UA: Посилання при наведенні

en: Link Icons
uk_UA: Значки посилань

en: Link Initial
uk_UA: Початкове посилання

en: Link Rel
uk_UA: Rel посилання

en: Link Source
uk_UA: Джерело посилання

en: Link to Page
uk_UA: Посилання на сторінку

en: Link to archive page
uk_UA: Посилання на сторінку архіву

en: Link to author page
uk_UA: Посилання на сторінку автора

en: Link to email
uk_UA: Посилання на Email

en: Link to post
uk_UA: Посилання на запис

en: Link to term page
uk_UA: Посилання на сторінку об'єкта

en: Link to website
uk_UA: Посилання на сайт

en: List
uk_UA: Список

en: List ID
uk_UA: ID списку

en: List Source
uk_UA: Джерело списку

en: List view
uk_UA: Вид списку

en: Live Results
uk_UA: Миттєві результати

en: Live Results Images
uk_UA: Зображення миттєвих результатів

en: Live Results Product Price
uk_UA: Оперативні результати ціни товару

en: Live Results Product Status
uk_UA: Оперативні результати статусу товару

en: Load Content With AJAX
uk_UA: Завантаження вмісту за допомогою Ajax

en: Loading Extensions Status...
uk_UA: Завантаження статусу розширень...

en: Loading Starter Sites...
uk_UA: Завантаження початкових сайтів...

en: Loading...
uk_UA: Завантаження...

en: Local Business
uk_UA: Локальний бізнес

en: Local Google Fonts
uk_UA: Локальні шрифти Google

en: Local Google Fonts Settings
uk_UA: Налаштування локальних шрифтів Google

en: Location & Priority
uk_UA: Розташування та пріоритет

en: Location/Trigger
uk_UA: Положення/тригер

en: Lock the page scroll while the popup is triggered/oppened.
uk_UA: Блокування прокрутки сторінки під модальним вікном.

en: Log In
uk_UA: Увійти

en: Log Out
uk_UA: Вийти

en: Logged In
uk_UA: Зареєстровані

en: Logged In Options
uk_UA: Параметри для авторизованих

en: Logged In Users Only
uk_UA: Тільки авторизованим

en: Logged Out
uk_UA: Гості

en: Logged Out Options
uk_UA: Параметри для не авторизованих

en: Logged Users
uk_UA: Зареєстровані користувачі

en: Login
uk_UA: Увійти

en: Login form end
uk_UA: Кінець форми входу

en: Login form modal end
uk_UA: Кінець модальної форми входу

en: Login form modal start
uk_UA: Початок модальної форми входу

en: Login form start
uk_UA: Початок форми входу

en: Logo Gap
uk_UA: Відступ логотипу

en: Logo Size
uk_UA: Розмір логотипу

en: Logos Gap
uk_UA: Інтервал логотипів

en: Logout Action
uk_UA: Дія виходу з системи

en: Long
uk_UA: Довгий

en: Loop
uk_UA: Цикл

en: Loop Video
uk_UA: Зациклити відео

en: Loop card
uk_UA: Картка циклу

en: Lost password form modal end
uk_UA: Кінець форми відновлення паролю

en: Lost password form modal start
uk_UA: Початок форми відновлення паролю

en: Low Rating First
uk_UA: Спочатку низькі оцінки

en: Mail Label
uk_UA: Мітка пошти

en: Main & Bottom Row
uk_UA: Основний і нижній рядки

en: Main Color
uk_UA: Головний колір

en: Maintenance
uk_UA: Технічне обслуговування

en: Maintenance Block Display Conditions
uk_UA: Умови відображення блоку технічного обслуговування

en: Maintenance Template
uk_UA: Шаблон технічного обслуговування

en: Make Name Field Required
uk_UA: Зробити поле «Ім'я» обов'язковим для заповнення

en: Make the shopping experience better for your visitors! Add features such as Product Quick View, Wishlist functionality and a Floating Add to Cart button. Customize the single product gallery/slider and the layout.
uk_UA: Зробіть процес покупок кращим для відвідувачів вашого сайту! Додайте такі функції, як швидкий перегляд товару, розділ списку бажань і плаваюча кнопка додавання в кошик. Налаштовуйте галерею/слайдер окремого товару і його макет.

en: Manage
uk_UA: Керувати

en: Margin
uk_UA: Відступи

en: Match Rating Exactly
uk_UA: Певний рейтинг

en: Max Height
uk_UA: Максимальна висота

en: Max Width
uk_UA: Максимальна ширина

en: Max width
uk_UA: Максимальна ширина

en: Maximum Width
uk_UA: Максимальна ширина

en: Maximum:
uk_UA: Максимум:

en: Media Object
uk_UA: Медіа об'єкт

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Medium Size
uk_UA: Середній розмір

en: Mega Menu Settings
uk_UA: Налаштування мега-меню

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Menu 3
uk_UA: Меню 3

en: Menu Item Settings
uk_UA: Налаштування пункту меню

en: Menu Order
uk_UA: Порядок меню

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
uk_UA: Пункт меню пропущений через неправильний ярлик меню: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
uk_UA: Пункт меню пропущений через відсутність ярлика меню

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Message Color
uk_UA: Колір повідомлення

en: Message Font
uk_UA: Шрифт повідомлення

en: Min
uk_UA: Хвилини

en: Mini Cart
uk_UA: Міні-кошик

en: Mini Cart Contents
uk_UA: Вміст міні-кошика

en: Minimum height
uk_UA: Мінімальна висота

en: Minimum:
uk_UA: Мінімум:

en: Mixed
uk_UA: Змішаний

en: Mixed Swatches
uk_UA: Змішані зразки

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Mobile Columns
uk_UA: Колонки смартфона

en: Mobile Menu 1
uk_UA: Мобільне меню 1

en: Mobile Menu 2
uk_UA: Мобільне меню 2

en: Mobile bottom
uk_UA: Низ мобільного

en: Mobile top
uk_UA: Верх мобільного

en: Mobile:
uk_UA: Мобільний:

en: Modal Backdrop
uk_UA: Модальний задній план

en: Modal Background
uk_UA: Модальний фон

en: Modal Border Radius
uk_UA: Закруглення кутів вікна

en: Modal Options
uk_UA: Параметри модального елементу

en: Modal Shadow
uk_UA: Модальна тінь

en: Modal Trigger
uk_UA: Тригер модального вікна

en: Modal Width
uk_UA: Ширина модального вікна

en: Modern Font Stack
uk_UA: Набір сучасних шрифтів

en: Modern Font Stacks
uk_UA: Набір сучасних шрифтів

en: Modified Date
uk_UA: Дата зміни

en: Modify
uk_UA: Змінити

en: Module Placement
uk_UA: Размещение модуля

en: Module Title
uk_UA: Заголовок модуля

en: Module Title Color
uk_UA: Колір заголовка модуля

en: Module Title Font
uk_UA: Шрифт заголовка модуля

en: Module Title Icon Source
uk_UA: Джерело значка заголовка модуля

en: Module Title Tag
uk_UA: Позначка заголовка модуля

en: Module Visibility
uk_UA: Видимість модуля

en: Mon
uk_UA: Пн

en: Monday
uk_UA: Понеділок

en: More information on how to create a list in MailPoet can be found %shere%s.
uk_UA: Більш детальну інформацію про те, як створити список в MailPoet, можна знайти %sтут%s.

en: More information on how to create a list in fluentcrm can be found %shere%s.
uk_UA: Більш детальну інформацію про створення списку в FluentCRM дивіться %sтут%s.

en: More information on how to generate an API key for ActiveCampaign can be found %shere%s.
uk_UA: Більш детальну інформацію про те, як згенерувати API-ключ для активної кампанії, можна знайти %sтут%s.

en: More information on how to generate an API key for Brevo can be found %shere%s.
uk_UA: Більш детальну інформацію про те, як згенерувати API-ключ для Brevo, можна знайти %sтут%s.

en: More information on how to generate an API key for Campaign Monitor can be found %shere%s.
uk_UA: Детальну інформацію про генерацію API-ключа для монітора кампаній можна знайти %sтут%s.

en: More information on how to generate an API key for Kit (ConvertKit) can be found %shere%s.
uk_UA: Детальну інформацію про те, як згенерувати API-ключ ConvertKit, можна знайти %sтут%s.

en: More information on how to generate an API key for Klaviyo can be found %shere%s.
uk_UA: Детальну інформацію про те, як згенерувати API-ключ для Klaviyo, можна знайти %sтут%s.

en: More information on how to generate an API key for Mailerlite can be found %shere%s. Please note that it is required at least one group to be created in your account for the integration to work. More info on how to create a group %shere%s.
uk_UA: Додаткову інформацію про генерацію ключа API для Mailerlite можна знайти %sтут%s. Для роботи інтеграції потрібно, щоб у вашому профілі була створена хоча б одна група. Детальніше про створення групи читайте %sтут%s.

en: Most Relevant
uk_UA: Найбільш доречний

en: Movie
uk_UA: Фільм

en: Multiple Selections
uk_UA: Багаторазовий вибір

en: Multiple comments
uk_UA: Кілька коментарів

en: Music Playlist
uk_UA: Музичний плейлист

en: Music Recording
uk_UA: Запис музики

en: My Account
uk_UA: Мій профіль

en: NEW
uk_UA: Новинка

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Name Field
uk_UA: Поле Імені

en: Name Label
uk_UA: Мітка імені

en: Narrow Width
uk_UA: Вузька ширина

en: Nested blocks use content width with options for full and wide widths.
uk_UA: Вкладені блоки використовують ширину вмісту з можливістю вибору повної ширини та широкого формату.

en: Nested blocks will fill the width of this container. Toggle to constrain.
uk_UA: Вкладені блоки займатимуть всю ширину цього контейнера. Увімкніть, щоб обмежити.

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: Never relaunch
uk_UA: Ніколи не запускати повторно

en: New
uk_UA: Нове

en: New Badge
uk_UA: Новий бейдж

en: New Category Name
uk_UA: Назва нової категорії

en: New Content Block
uk_UA: Новий блок вмісту

en: New Product Tab
uk_UA: Нова вкладка товару

en: New Size Guide
uk_UA: Нова таблиця розмірів

en: New Thank You Page
uk_UA: Нова сторінка подяки

en: Newest First
uk_UA: Спочатку нові

en: Newsletter
uk_UA: Розсилка

en: Newsletter Controls
uk_UA: Опції розсилки

en: Newsletter Updates
uk_UA: Оновлення розсилки

en: Next
uk_UA: Наступний

en: Nickname
uk_UA: Нікнейм

en: No
uk_UA: Ні

en: No brands
uk_UA: Жодних брендів

en: No comments
uk_UA: Коментарів немає

en: No demo data found.
uk_UA: Демо-дані не знайдені.

en: No demo name provided.
uk_UA: Назва демо не вказана.

en: No demo to install
uk_UA: Немає демо-версії для встановлення

en: No pages to assign.
uk_UA: Немає сторінок для застосування.

en: No plugins to install.
uk_UA: Немає плагінів для встановлення.

en: No post to duplicate
uk_UA: Немає записів для дублювання

en: No results found.
uk_UA: Нічого не знайдено.

en: No waitlist found
uk_UA: Список очікування не знайдено

en: No widgets to install.
uk_UA: Немає віджетів для встановлення.

en: No worries! Please enter your e-mail address and we will promptly notify you as soon as the item is back in stock.
uk_UA: Введіть свою електронну адресу, щоб отримати повідомлення, коли товар з'явиться на складі.

en: None
uk_UA: Жоден

en: Normal
uk_UA: Звичайний

en: Normal Width
uk_UA: Нормальна ширина

en: Not Found
uk_UA: Не знайдено

en: Not found in Trash
uk_UA: Не знайдено у кошику

en: Nothing Found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: Nothing Found Template
uk_UA: Шаблон відсутності результатів

en: Nothing found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: Nothing found in Trash
uk_UA: У кошику нічого не знайдено

en: Now you can view your website or start customizing it
uk_UA: Тепер ви можете переглянути свій веб-сайт або почати його налаштування

en: Number of columns
uk_UA: Кількість колонок

en: Number of days before the popup will automatically relaunch again.
uk_UA: Кількість днів до того, як модальне вікно буде автоматично запущено знову.

en: Number of items per page
uk_UA: Кількість елементів на сторінці

en: Number of posts
uk_UA: Кількість записів

en: Number of products
uk_UA: Кількість товарів

en: OS Aware
uk_UA: Розпізнавання ОС

en: Offcanvas Cart - Empty State
uk_UA: Плаваючий кошик – порожній

en: Offcanvas Cart - List After
uk_UA: Плаваючий кошик – список після

en: Offcanvas Filters - Bottom
uk_UA: Плаваючий блок фільтрів - низ

en: Offcanvas Filters - Top
uk_UA: Плаваючий блок фільтрів - верх

en: Official
uk_UA: Офіційне

en: Offset
uk_UA: Зміщення

en: Oldest First
uk_UA: Спочатку старі

en: On Backdrop Click
uk_UA: При натисканні по фону

en: On Close Button Click
uk_UA: При натисканні кнопки закриття

en: On Custom Action
uk_UA: За іншою дією

en: On ESC Button Press
uk_UA: При натисканні кнопки ESC

en: On Sale
uk_UA: Зі знижкою

en: On click to element
uk_UA: При натисканні на елемент

en: On element click
uk_UA: Натискання на елемент

en: On page exit intent
uk_UA: При спробі виходу

en: On page load
uk_UA: При завантаженні сторінки

en: On sale
uk_UA: Розпродаж

en: On scroll
uk_UA: При прокручуванні

en: On scroll to element
uk_UA: При прокручуванні до елемента

en: Once you insert your %sProject ID%s and click the "Fetch Fonts" button, your fonts will become available in all theme’s typography options.
uk_UA: Як тільки ви вставите %sProject ID%s і натиснете кнопку «Отримати шрифти», ваші шрифти стануть доступними у всіх опціях типографіки теми.

en: One Color
uk_UA: Один колір

en: One comment
uk_UA: Один комментарій

en: One day
uk_UA: Один день

en: One hour
uk_UA: Одна година

en: One month
uk_UA: Один місяць

en: One week
uk_UA: Один тиждень

en: One year
uk_UA: Один рік

en: Only
uk_UA: Тільки

en: Only Bottom
uk_UA: Тільки внизу

en: Only Bottom Row
uk_UA: Лише нижній рядок

en: Only Card
uk_UA: Тільки карта

en: Only Main Row
uk_UA: Лише основний рядок

en: Only Parent Taxonomies
uk_UA: Тільки батьківські таксономії

en: Only Top
uk_UA: Тільки вгорі

en: Only Top Row
uk_UA: Лише верхній рядок

en: Only weekdays
uk_UA: Тільки будні дні

en: Only weekends
uk_UA: Тільки у вихідні

en: Open Button Link In New Tab
uk_UA: Відкривати кнопкою нову вкладку

en: Open Custom Link
uk_UA: Відкрити певне посилання

en: Open In New Tab
uk_UA: Відкривати в новій вкладці

en: Open Link In New Tab
uk_UA: Відкривати посилання в новій вкладці

en: Open Login Modal
uk_UA: Відкрити модальне вікно входу

en: Open WooCommerce Account Page
uk_UA: Відкрити сторінку профілю WooCommerce

en: Open in new tab
uk_UA: Відкривати в новій вкладці

en: Open link in new tab
uk_UA: Відкрити посилання в новій вкладці

en: Open links in new tab
uk_UA: Відкривати посилання в новій вкладці

en: OpenGraph Meta Data
uk_UA: Мета-дані OpenGraph

en: Opened
uk_UA: Відкрито

en: Order
uk_UA: Порядок

en: Order Details
uk_UA: Деталі замовлення

en: Order Overview
uk_UA: Огляд замовлення

en: Order by
uk_UA: Впорядкувати за

en: Order number
uk_UA: Номер замовлення

en: Order number:
uk_UA: Номер замовлення:

en: Organization
uk_UA: Організація

en: Original
uk_UA: Оригінальні

en: Other
uk_UA: Інший

en: Out of Stock
uk_UA: Немає в наявності

en: Out of Stock Swatch Type
uk_UA: Тип зразка відсутнього на складі

en: Out of stock
uk_UA: Немає в наявності

en: Outline
uk_UA: Контурний

en: Output
uk_UA: Вихідні дані

en: Outside
uk_UA: Зовні

en: Overall Score
uk_UA: Загальні бали

en: Overlay
uk_UA: Перекриття

en: Overlay opacity
uk_UA: Непрозорість накладення

en: Overll Score Background
uk_UA: Фон загальної оцінки

en: Overll Score Text
uk_UA: Текст загальної оцінки

en: Padding
uk_UA: Внутрішній відступ

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Page ID
uk_UA: ID сторінки

en: Page Reload
uk_UA: Перезавантаження сторінки

en: Page Structure
uk_UA: Структура страницы

en: Page/post title
uk_UA: Заголовок сторінки/запису

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Pagination
uk_UA: Розбивка на сторінки

en: Panel AJAX Reveal
uk_UA: Ajax-розкриття панелі

en: Panel Backdrop
uk_UA: Задник панелі

en: Panel Background
uk_UA: Фон панелі

en: Panel Columns
uk_UA: Колонки панелі

en: Panel Default State
uk_UA: Початковий стан панелі

en: Panel Height
uk_UA: Висота панелі

en: Panel Reveal
uk_UA: Розкриття панелі

en: Panel Shadow
uk_UA: Тінь панелі

en: Panel Visibility
uk_UA: Видимість панелі

en: Panel Width
uk_UA: Ширина панелі

en: Paragraph
uk_UA: Параграф

en: Parameters
uk_UA: Параметри

en: Parameters options
uk_UA: Налаштування параметрів

en: Parent Category
uk_UA: Батьківська категорія

en: Parent Category:
uk_UA: Батьківська категорія:

en: Parent Product Review
uk_UA: Огляд батьківського товару

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Pause on Hover Out
uk_UA: Пауза при відведенні курсору

en: Payment Gateway
uk_UA: Платіжний шлюз

en: Payment Gateways
uk_UA: Платіжні шлюзи

en: Payment method
uk_UA: Спосіб оплати

en: Payment method:
uk_UA: Спосіб оплати:

en: Pending
uk_UA: В очікуванні

en: Pending entries
uk_UA: Записи в очікуванні

en: Personal
uk_UA: Персональний

en: Phone
uk_UA: Телефон

en: Phone:
uk_UA: Телефон:

en: Pick Mailing Service
uk_UA: Виберіть службу розсилки

en: Picker Footer
uk_UA: Підбірник футеру

en: Picker header
uk_UA: Заголовок підбірника

en: Placeholder Text
uk_UA: Текст-заповнювач

en: Playback Trigger
uk_UA: Тригер запуску

en: Please accept the Privacy Policy in order to comment.
uk_UA: Будь ласка, прийміть політику конфіденційності сайту, щоб залишити коментар.

en: Please be patient and don't refresh this page, the import process may take a while, this also depends on your server.
uk_UA: Будьте терплячі і не оновлюйте цю сторінку, процес імпорту може зайняти деякий час, це також залежить від вашого сервера.

en: Please enter a stronger password.
uk_UA: Введіть більш надійний пароль.

en: Please enter a valid Project ID to get all fonts.
uk_UA: Введіть дійсний ID проекту, щоб отримати всі шрифти.

en: Please enter a valid URL.
uk_UA: Введіть дійсну URL-адресу.

en: Please enter a valid credit card number.
uk_UA: Введіть дійсний номер банківської картки.

en: Please enter a valid date (ISO).
uk_UA: Введіть правильну дату (ISO).

en: Please enter a valid date.
uk_UA: Введіть правильну дату.

en: Please enter a valid email address.
uk_UA: Введіть дійсну адресу електронної пошти.

en: Please enter a valid number.
uk_UA: Введіть правильний номер.

en: Please enter a value between {0} and {1} characters long.
uk_UA: Введіть від {0} до {1} символів.

en: Please enter a value between {0} and {1}.
uk_UA: Введіть значення від {0} до {1}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
uk_UA: Введіть значення, більше або рівне {0}.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
uk_UA: Введіть значення, менше або рівне {0}.

en: Please enter at least {0} characters.
uk_UA: Введіть не менше {0} символів.

en: Please enter no more than {0} characters.
uk_UA: Введіть не більше {0} символів.

en: Please enter only digits.
uk_UA: Введіть тільки цифри.

en: Please enter the same value again.
uk_UA: Введіть те саме значення ще раз.

en: Please fix this field.
uk_UA: Виправте вміст цього поля.

en: Please look at the documentation for more information on why this is useful.
uk_UA: Ознайомтеся з документацією, щоб отримати додаткову інформацію про те, чому це корисно.

en: Please note that disabling this option will hide the white-label extension. To restore it, press the SHIFT key while clicking the dashboard logo.
uk_UA: Зверніть увагу, що вимкнення цієї опції приховає розширення white-label. Щоб відновити його, натисніть клавішу SHIFT, одночасно клацнувши на логотип панелі інструментів.

en: Please note that some of this information (price, sku, brand) won't be displayed on the front-end. It is solely used for Google's Schema.org markup.
uk_UA: Частина цієї інформації (ціна, артикул, бренд) не буде відображатися в зовнішньому інтерфейсі. Вона використовується виключно для розмітки Google Schema.org.

en: Please note, the confirmation period is 2 days.
uk_UA: Термін підтвердження становить 2 дні.

en: Please select a valid attribute.
uk_UA: Виберіть правильний атрибут.

en: Please select a valid taxonomy.
uk_UA: Виберіть правильну таксономію.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
uk_UA: Виберіть варіант товару, перш ніж додавати його до кошика.

en: Please select the type of your content block and place it in the location you want based on your display and user conditions.
uk_UA: Виберіть тип блоку вмісту та розмістіть його у відповідному місці, залежно від особливостей екрана користувача.

en: Please wait until the WooCommerce product taxonomies lookup table is regenerated.
uk_UA: Зачекайте, поки буде оновлено таблицю пошуку таксономій товарів WooCommerce.

en: Please wait until the lookup table is generated.
uk_UA: Зачекайте, поки генерується таблиця пошуку.

en: Plugin Description
uk_UA: Опис плагіна

en: Plugin Name
uk_UA: Назва плагіна

en: Plugin Thumbnail URL
uk_UA: URL мініатюри плагіна

en: Popup
uk_UA: Модальне вікно

en: Popup Animation
uk_UA: Анімація модального вікна

en: Popup Backdrop
uk_UA: Фон вікна

en: Popup Backdrop Background
uk_UA: Задній фон модального вікна

en: Popup Background
uk_UA: Заливка модального вікна

en: Popup Border Radius
uk_UA: Закруглення кутів

en: Popup Display Conditions
uk_UA: Умови відображення модального вікна

en: Popup Name
uk_UA: Назва модального вікна

en: Popup Offset
uk_UA: Зсув модального вікна

en: Popup Options
uk_UA: Налаштування вікна

en: Popup Position
uk_UA: Положення модального вікна

en: Popup Shadow
uk_UA: Тінь вікна

en: Popup Size
uk_UA: Розмір модального вікна

en: Popup Visibility
uk_UA: Видимість модального вікна

en: Popups
uk_UA: Спливаючі вікна

en: Position
uk_UA: Положення

en: Post Archives
uk_UA: Архіви записів

en: Post Categories
uk_UA: Категорії дописів

en: Post Date
uk_UA: Дата запису

en: Post ID
uk_UA: ID допису

en: Post Tags
uk_UA: Теги допису

en: Post Template
uk_UA: Шаблон запису

en: Post Type
uk_UA: Тип допису

en: Post copy created.
uk_UA: Копія запису створена.

en: Post creation failed, could not find original post:
uk_UA: Помилка створення запису, не вдалося знайти вихідний запис:

en: Post with Author ID
uk_UA: Запис з ID автора

en: Post with Taxonomy ID
uk_UA: Допис з ID таксономії

en: Posts
uk_UA: Записи

en: Posts - Layout 1
uk_UA: Записи - макет 1

en: Posts - Layout 2
uk_UA: Записи - макет 2

en: Posts - Layout 3
uk_UA: Записи - макет 3

en: Posts - Layout 4
uk_UA: Записи - макет 4

en: Posts - Layout 5
uk_UA: Записи - макет 5

en: Posts Filter
uk_UA: Фільтр записів

en: Posts ID
uk_UA: ID дописів

en: Posts Title Font
uk_UA: Шрифт заголовків повідомлень

en: Posts Title Font Color
uk_UA: Колір заголовків повідомлень

en: Preconnect Adobe Typekit Fonts
uk_UA: Попереднє підключення шрифтів Adobe Typekit

en: Preconnect Google Fonts
uk_UA: Попереднє підключення шрифтів Google

en: Preload
uk_UA: Попереднє завантаження

en: Preload Subsets
uk_UA: Попереднє завантаження наборів

en: Preload Variations
uk_UA: Попереднє завантаження варіацій

en: Preparing data...
uk_UA: Підготовка даних...

en: Present additional information about your products by adding new custom tabs to the product information section.
uk_UA: Надання додаткової інформації про товар, додаванням нестандартної вкладки в розділ опису.

en: Prev/Next Arrow
uk_UA: Стрілки вперед/назад

en: Prev/Next Background
uk_UA: Фон вперед/назад

en: Preview
uk_UA: Перегляд

en: Preview the available products and let your users make quick and informative decisions about their purchase.
uk_UA: Перегляд доступних товарів і допомога клієнтам швидко і легко приймати обґрунтовані рішення про їх покупку.

en: Price
uk_UA: Ціна

en: Price Color
uk_UA: Колір ціни

en: Price Font
uk_UA: Шрифт ціни

en: Price:
uk_UA: Ціна:

en: Priority
uk_UA: Пріоритет

en: Privacy Policy Page
uk_UA: Сторінка політики конфіденційності

en: Private: %s
uk_UA: Приватне: %s

en: Pro Extensions
uk_UA: Преміум розширення

en: Proceed to checkout
uk_UA: Оформити замовлення

en: Product
uk_UA: Продукт

en: Product Archive
uk_UA: Архів товарів

en: Product Archives
uk_UA: Архіви товарів

en: Product Attributes
uk_UA: Атрибути товару

en: Product Brand
uk_UA: Бренд товара

en: Product Brand Tab
uk_UA: Вкладка бренду товару

en: Product Brands
uk_UA: Бренди товарів

en: Product Categories
uk_UA: Категорії товарів

en: Product ID
uk_UA: ID товару

en: Product Image
uk_UA: Зображення товару

en: Product Image Visibility
uk_UA: Видимість зображення товару

en: Product Name
uk_UA: Назва товару

en: Product Navigation
uk_UA: Навігація по товарах

en: Product Page
uk_UA: Сторінка товару

en: Product Page Button
uk_UA: Кнопка сторінки товару

en: Product Page Limit
uk_UA: Ліміт сторінки товару

en: Product Price
uk_UA: Ціна товара

en: Product Price & Stock Visibility
uk_UA: Видимість ціни та наявності товару

en: Product Review
uk_UA: Огляд товару

en: Product Reviews
uk_UA: Огляди товарів

en: Product Reviews Settings
uk_UA: Налаштування огляду товарів

en: Product SKU
uk_UA: Артикул товара

en: Product Share Box
uk_UA: Блок публікації в соціальних мережах

en: Product Tab
uk_UA: Вкладка товару

en: Product Tab Display Conditions
uk_UA: Умови відображення вкладки товарів

en: Product Tabs
uk_UA: Вкладки товару

en: Product Tags
uk_UA: Мітки товарів

en: Product Title Visibility
uk_UA: Видимість заголовка товару

en: Product Waitlist
uk_UA: Список очікування товарів

en: Product brands that the coupon will be applied to, or that must be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uk_UA: Бренди товарів, до яких буде застосовано купон, або які повинні бути в кошику, щоб була застосована «фіксована знижка на покупку».

en: Product brands that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
uk_UA: Бренди товарів, до яких не буде застосовуватися купон або які не можуть бути додані до кошика для застосування «фіксованої знижки на покупку».

en: Product link:
uk_UA: Посилання на товар:

en: Product meta end
uk_UA: Кінець метаданих товару

en: Product meta start
uk_UA: Початок метаданих товару

en: Product specs
uk_UA: Характеристики товару

en: Product successfully added to your cart!
uk_UA: Товар успішно додано до вашого кошика!

en: Product taxonomies lookup table data is regenerating
uk_UA: Оновлюються дані таблиці пошуку таксономій товарів

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been aborted.
uk_UA: Процес оновлення таблиці пошуку таксономій товарів перервано.

en: Product taxonomies lookup table regeneration process has been resumed.
uk_UA: Процес оновлення таблиці пошуку таксономій товарів відновлено.

en: Product with Taxonomy ID
uk_UA: Товар з ID таксономії

en: Product:
uk_UA: Товар:

en: Products
uk_UA: Товари

en: Products Status
uk_UA: Статуси товарів

en: Profile
uk_UA: Профіль

en: Profile Page
uk_UA: Сторінка профілю

en: Progress <span>%s%%</span>
uk_UA: Прогрес <span>%s%%</span>

en: Project ID
uk_UA: ID проекту

en: Pros
uk_UA: Недоліки

en: Protected: %s
uk_UA: Захищене: %s

en: Provider
uk_UA: Сервіс

en: Publish Date
uk_UA: Дата публикации

en: Published Date
uk_UA: Дата публікації

en: Quantity Auto Update
uk_UA: Автооновлення кількості

en: Quantity Input
uk_UA: Введення кількості

en: Quick View
uk_UA: Швидкий перегляд

en: Quick View Button
uk_UA: Кнопка швидкого перегляду

en: Quick view
uk_UA: Швидкий перегляд

en: Quick view icon
uk_UA: Швидкий перегляд товару

en: Quick view price after
uk_UA: Після ціни швидкого перегляду

en: Quick view price before
uk_UA: До ціни швидкого перегляду

en: Quick view summary after
uk_UA: Після огляду швидкого перегляду

en: Quick view summary before
uk_UA: До огляду швидкого перегляду

en: Quick view title after
uk_UA: Після заголовка швидкого перегляду

en: Quick view title before
uk_UA: Перед заголовком швидкого перегляду

en: Quick view toggle
uk_UA: Тумблер швидкого перегляду

en: Quickly find specific content on your site.
uk_UA: Швидке знаходження певного вмісту на сайті.

en: Random
uk_UA: Випадковий

en: Range Date/Time
uk_UA: Діапазон дат/часу

en: Rated %s out of 5
uk_UA: Рейтинг: %s з 5

en: Rating
uk_UA: Рейтинг

en: Read More
uk_UA: Читати більше

en: Read More Button
uk_UA: Кнопка читати далі

en: Read More Button Label
uk_UA: Мітка кнопки Читати далі

en: Read Progress
uk_UA: Прогрес читання

en: Read Time
uk_UA: Час читання

en: Recently Viewed Products
uk_UA: Нещодавно переглянуті

en: Rectangle
uk_UA: Прямокутник

en: Recurring Days
uk_UA: Повторювані дні

en: Regenerate
uk_UA: Регенерувати

en: Regenerate table manually
uk_UA: Генерувати таблицю заново вручну

en: Regenerate the product taxonomies lookup table
uk_UA: Відновлення таблиці пошуку таксономій товарів

en: Regenerating Taxonomies Data
uk_UA: Регенерація таксономічних даних

en: Register
uk_UA: Реєстрація

en: Register For This Site
uk_UA: Зареєструвати для цього сайту

en: Register form end
uk_UA: Кінець форми реєстрації

en: Register form modal end
uk_UA: Кінець модальної форми реєстрації

en: Register form modal start
uk_UA: Початок модальної форми реєстрації

en: Register form start
uk_UA: Початок форми реєстрації

en: Registration Form
uk_UA: Форма реєстрації

en: Registration complete. Please check your email, then visit the %1$slogin page%2$s.
uk_UA: Реєстрація завершена. Перевірте свою електронну пошту, потім перейдіть на %1$sсторінку входу%2$s.

en: Regular
uk_UA: Звичайний

en: Reinstall
uk_UA: Перевстановити

en: Related
uk_UA: Супутні

en: Related Products
uk_UA: Супутні товари

en: Related posts
uk_UA: Пов'язані записи

en: Related posts bottom
uk_UA: Низ пов'язаних записів

en: Related posts top
uk_UA: Верх пов'язаних записів

en: Relaunch Trigger
uk_UA: Тригер повторного запуску

en: Relevant Taxonomies
uk_UA: Відповідні таксономії

en: Reload Content
uk_UA: Перезавантаження контенту

en: Remember Me
uk_UA: Запам'ятати мене

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
uk_UA: Не забудьте оновити паролі та ролі імпортованих користувачів.

en: Remote file is incorrect size
uk_UA: Віддалений файл має неправильний розмір

en: Remote file is too large, limit is %s
uk_UA: Віддалений файл занадто великий, допускається не більше %s

en: Remote server did not respond
uk_UA: Віддалений сервер не відповів

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
uk_UA: Віддалений сервер повернув відповідь про помилку %1$d %2$s

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Remove Font
uk_UA: Видалити шрифт

en: Remove Footer
uk_UA: Видалення футера

en: Remove Header
uk_UA: Видалити заголовок

en: Remove Icon
uk_UA: Видалити значок

en: Remove Item
uk_UA: Видалити об'єкт

en: Remove Product
uk_UA: Видалити продукт

en: Remove Sidebar
uk_UA: Видалити сайдбар

en: Remove Widget Area
uk_UA: Видалити область віджетів

en: Remove footer
uk_UA: Видалити футер

en: Remove header
uk_UA: Видалити заголовок

en: Repeat
uk_UA: Повтор

en: Repeated background
uk_UA: Повторюваний фон

en: Replace Blocksy's branding with your own. Easily hide licensing info and other sections of the theme and companion plugin from your clients and make your final product look more professional.
uk_UA: Замінюйте айдентику Blocksy на свою власну. Легко приховуйте інформацію про ліцензування та інші розділи теми і супутнього плагіна від своїх клієнтів і робіть свій кінцевий продукт більш професійним.

en: Replace Conditions
uk_UA: Умови заміни

en: Replace the standard product gallery with additional layouts which can showcase the photos as a grid or even a slider.
uk_UA: Заміна стандартної галереї товарів розширеними макетами, здатними відображати фотографії у вигляді сітки або слайдера.

en: Replacement Behavior
uk_UA: Поведінка заміни

en: Request Cookie
uk_UA: Кукі запиту

en: Request Referer
uk_UA: Відправник запиту

en: Request URL
uk_UA: URL запиту

en: Requests
uk_UA: Запити

en: Required plan
uk_UA: Необхідний тариф

en: Reset Filter
uk_UA: Очистити фільтр

en: Reset Filters
uk_UA: Очистити фільтри

en: Reset all
uk_UA: Скинути всі

en: Reset layout
uk_UA: Обнулення макета

en: Resolution
uk_UA: Розришення

en: Resume
uk_UA: Продовжити

en: Resume the product taxonomies lookup table regeneration
uk_UA: Продовжити оновлення таблиці пошуку таксономій товарів

en: Retry Send
uk_UA: Повторіть відправлення

en: Reveal From
uk_UA: Розкриття

en: Reveal hidden swatches when the limit is exceeded.
uk_UA: Система показу прихованих при перевищенні ліміту зразків.

en: Reverse Icon State
uk_UA: Реверсивний стан значка

en: Review Entity
uk_UA: Одиниця огляду

en: Review Summary
uk_UA: Підсумок огляду

en: Review Title
uk_UA: Заголовок відгуку

en: Review Voting
uk_UA: Рейтинги відгуків

en: Review order after cart contents
uk_UA: Переглянути замовлення після додавання товарів до кошика

en: Review order after order total
uk_UA: Переглянути замовлення після загальної суми замовлення

en: Review order after payment
uk_UA: Переглянути замовлення після оплати

en: Review order after submit
uk_UA: Переглянути замовлення після відправлення

en: Review order before cart contents
uk_UA: Переглянути замовлення перед додаванням до кошика

en: Review order before order total
uk_UA: Переглянути замовлення перед підсумком замовлення

en: Review order before payment
uk_UA: Перегляньте замовлення перед оплатою

en: Review order before submit
uk_UA: Перегляньте замовлення перед відправкою

en: Reviews Order
uk_UA: Порядок відгуків

en: Right
uk_UA: Праве

en: Right Side
uk_UA: Праворуч

en: Right Sidebar
uk_UA: Правий сайдбар

en: Round
uk_UA: Кругла

en: Rounded
uk_UA: Округлені

en: SKU
uk_UA: Артикул

en: SVG files cannot contain PHP code.
uk_UA: Файли SVG не повинні містити PHP-код.

en: Sat
uk_UA: Сб

en: Saturday
uk_UA: Субота

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save Conditions
uk_UA: Зберегти умови

en: Save Custom Font
uk_UA: Зберегти користувацький шрифт

en: Save Font
uk_UA: Зберегти шрифт

en: Save Options
uk_UA: Зберегти параметри

en: Save Settings
uk_UA: Зберегти налаштування

en: Scale
uk_UA: Масштаб

en: Scores
uk_UA: Бали

en: Scores Box Width
uk_UA: Ширина поля оцінки

en: Scroll
uk_UA: Прокрутка

en: Scroll Direction
uk_UA: Напрямок прокрутки

en: Scroll Distance
uk_UA: Довжина прокрутки

en: Scroll Down
uk_UA: Прокрутка вниз

en: Scroll Interaction
uk_UA: Реакція на прокрутку

en: Scroll Lock
uk_UA: Блокування прокрутки

en: Scroll Top
uk_UA: Прокрутка вгору

en: Scroll Up
uk_UA: Прокрутка вгору

en: Scroll to Top
uk_UA: Прокрутка вгору

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search Box
uk_UA: Пошуковий рядок

en: Search Category
uk_UA: Шукати категорії

en: Search Content Blocks
uk_UA: Пошук блоків вмісту

en: Search Product Review
uk_UA: Шукати огляд товару

en: Search Product Tabs
uk_UA: Пошук за вкладками товарів

en: Search Products
uk_UA: Пошук товарів

en: Search Results for %1$s
uk_UA: Результати пошуку «%1$s»

en: Search Size Guides
uk_UA: Пошук за таблицями розмірів

en: Search Thank You Pages
uk_UA: Пошук по сторінках подяки

en: Search Through Criteria
uk_UA: Пошук за критеріями

en: Search Through Taxonomies
uk_UA: Пошук за таксономіями

en: Search by SKU
uk_UA: Пошук за артикулом

en: Search for a starter site...
uk_UA: Пошук стартового сайту...

en: Search for a term
uk_UA: Пошук об'єкта

en: Search for field
uk_UA: Пошук поля

en: Search for patterns
uk_UA: Пошук патернів

en: Search icon
uk_UA: Значок пошуку

en: Search through taxonomies from selected custom post types.
uk_UA: Виконання пошуку за таксономіями вибраних типів записів.

en: Sec
uk_UA: Секунди

en: Secondary
uk_UA: Другорядний

en: Select
uk_UA: Вибрати

en: Select Category
uk_UA: Вибрати категорію

en: Select Content Block
uk_UA: Виберіть блок вмісту

en: Select Image
uk_UA: Обрати зображення

en: Select Menu
uk_UA: Вибрати меню

en: Select Page
uk_UA: Обрати сторінку

en: Select Variations
uk_UA: Вибрати варіації

en: Select a page
uk_UA: Виберіть сторінку

en: Select a page where the compare table will be outputted.
uk_UA: Сторінка, на якій буде відображатися таблиця порівняння.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the archive.
uk_UA: Виберіть запис/сторінку для попереднього перегляду її вмісту в редакторі під час створення архіву.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the hook.
uk_UA: Виберіть запис/сторінку, щоб переглянути її вміст у редакторі під час створення зачепа.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the popup.
uk_UA: Виберіть запис/сторінку для попереднього перегляду її вмісту в редакторі при створенні модального вікна.

en: Select a post/page to preview it's content inside the editor while building the post/page.
uk_UA: Виберіть запис/сторінку для попереднього перегляду її вмісту в редакторі під час налаштування запису/сторінки.

en: Select a starter site
uk_UA: Оберіть стартовий сайт

en: Select all
uk_UA: Вибрати все

en: Select attribute
uk_UA: Вибрати атрибут

en: Select category
uk_UA: Оберіть категорію

en: Select font
uk_UA: Вибрати шрифт

en: Select language
uk_UA: Оберіть мову

en: Select list...
uk_UA: Оберіть список...

en: Select location
uk_UA: Виберіть місце

en: Select menu...
uk_UA: Виберіть меню

en: Select none
uk_UA: Скинути вибір

en: Select page
uk_UA: Обрати сторінку

en: Select post
uk_UA: Обрати допис

en: Select product
uk_UA: Виберіть товар

en: Select rule
uk_UA: Обрати правило

en: Select sub field
uk_UA: Виберіть підполе

en: Select taxonomy
uk_UA: Обрати таксономію

en: Select template type...
uk_UA: Виберіть тип шаблону...

en: Select terms
uk_UA: Вибрати об'єкти

en: Select the size of the source image.
uk_UA: Виберіть розмір вихідного зображення.

en: Select user
uk_UA: Виберіть користувача

en: Select value
uk_UA: Вибрати значення

en: Select variation
uk_UA: Обрати варіацію

en: Select when the video thumbnail should start playing - on click, on hover, or as soon as the page loads.
uk_UA: Коли розпочнеться відтворення відео-мініатюри – після кліка мишкою, при наведенні курсору або відразу після завантаження сторінки.

en: Separate each class by comma if you have multiple elements.
uk_UA: Розділяйте кожен клас комою, якщо у вас кілька елементів.

en: Separate multiple attributes with spaces.
uk_UA: Розділяйте атрибути пробілами.

en: Separate multiple classes with spaces.
uk_UA: Розділяйте атрибути пробілами.

en: Separator
uk_UA: Роздільник

en: Serve your chosen Google Fonts from your own web server. This will increase the loading speed and makes sure your website complies with the privacy regulations.
uk_UA: Завантажуйте вибрані шрифти Google з вашого власного веб-сервера. Це підвищить швидкість завантаження та забезпечить відповідність вашого сайту правилам конфіденційності.

en: Set after how many visited pages the popup block will appear.
uk_UA: Після скількох відвіданих сторінок з'явиться модальне вікно.

en: Set after how much time (in seconds) the popup block will appear.
uk_UA: Встановіть, через який час (у секундах) з'явиться спливаючий блок.

en: Set link to nofollow
uk_UA: Встановити посилання nofollow

en: Set links to nofollow
uk_UA: Встановити посилання на nofollow

en: Set the editor width for better understanging the layout you are building (just for preview purpose, this option won't apply in frontend).
uk_UA: Ширина редактора для кращого розуміння створюваного макета (тільки для попереднього перегляду, параметр не застосовується в зовнішньому інтерфейсі).

en: Set the inactivity time (in seconds) till the popup block will appear.
uk_UA: Встановіть час бездіяльності (в секундах) до появи спливаючого блоку.

en: Set the scroll distance till the popup block will appear.
uk_UA: Встановіть відстань прокрутки до появи спливаючого блоку.

en: Set this option to always if you have dynamic content inside the popup in order to keep everything up to date.
uk_UA: Значення параметра «завжди» підходить для динамічно мінливого вмісту модального вікна.

en: Set which users are allowed to vote.
uk_UA: Встановіть, яким користувачам дозволено голосувати.

en: Shadow
uk_UA: Тінь

en: Shape Fill Type
uk_UA: Тип заливки форми

en: Share
uk_UA: Поділитися

en: Share Box
uk_UA: Блок відправки в соцмережі

en: Share Box Controls
uk_UA: Опції блоку шерінгу

en: Share Box Icons Color
uk_UA: Колір соціальних значків

en: Share content on social media, boosting visibility & engagement.
uk_UA: Поширення контенту в соціальних мережах підвищує впізнаваність і залученість.

en: Share ideas, help others, ask questions and discuss your next project in our friendly community.
uk_UA: Діліться ідеями, допомагайте іншим, задавайте питання та обговорюйте свій наступний проект у нашій дружній спільноті.

en: Shipping
uk_UA: Доставка

en: Shipping Cost
uk_UA: Ціна доставки

en: Shipping Info
uk_UA: Інформація про доставку

en: Shipping Methods
uk_UA: Способи доставки

en: Shipping address
uk_UA: Адреса доставки

en: Shop
uk_UA: Крамниця

en: Shop Filters
uk_UA: Фільтри магазину

en: Shop Filters Controls
uk_UA: Опції фільтрів товарів

en: Shop Home
uk_UA: Головна магазину

en: Shopping Cart
uk_UA: Кошик

en: Shopping cart panel
uk_UA: Панель кошика покупок

en: Short
uk_UA: Короткий

en: Short Description
uk_UA: Короткий опис

en: Short Name
uk_UA: Коротка назва

en: Shortcuts
uk_UA: Ярлики

en: Shortcuts Bar Display Conditions
uk_UA: Умови відображення панелі ярликів

en: Show %s Image
uk_UA: Show image %s

en: Show Checkboxes
uk_UA: Показати галочки

en: Show Counter
uk_UA: Відображення лічильника

en: Show Counters
uk_UA: Відображати лічильники

en: Show Hierarchy
uk_UA: Показати ієрархію

en: Show Image Frame
uk_UA: Рамка навколо зображення

en: Show In Cart Page
uk_UA: Відображати на сторінці кошика

en: Show In Checkout Page
uk_UA: Відображати при оформленні замовлення

en: Show In Mini Cart
uk_UA: Відображати в міні-кошику

en: Show Label
uk_UA: Відображати ярлик

en: Show Price Input Fields
uk_UA: Показати поля введення ціни

en: Show Price Range Text
uk_UA: Показати текст цінового діапазону

en: Show Product Price
uk_UA: Показати ціну

en: Show Reset Button
uk_UA: Кнопка скидання

en: Show Search Box
uk_UA: Відображення поля пошуку

en: Show Swatches
uk_UA: Відбирати зразки

en: Show Taxonomy
uk_UA: Показати таксономію

en: Show Theme Hooks
uk_UA: Показати зачепи теми

en: Show Tooltip
uk_UA: Показати підказку

en: Show Users Count
uk_UA: Лічильник очікуючих

en: Show Wishlist Page To
uk_UA: Показати сторінку списку бажань

en: Show WooCommerce Hooks
uk_UA: Показати зачепи WooCommerce

en: Show a dynamic confirmation popup with product recommendations whenever items are added to the cart.
uk_UA: Відображення спливаючого вікна динамічного підтвердження з рекомендаціями щодо товару при кожному додаванні в кошик.

en: Show a size chart guide so that your visitors can pick the right size for them when ordering a product.
uk_UA: Відображення пам'ятки, що допомагає відвідувачам вибрати відповідний розмір при замовленні товару.

en: Show if cart is empty
uk_UA: Показати, якщо кошик порожній

en: Show more swatches
uk_UA: Показати більше зразків

en: Show only products that match the selected rating exactly.
uk_UA: Відображення лише товарів, рейтинг яких точно відповідає вказаному.

en: Show or hide reset filter button.
uk_UA: Кнопка скидання фільтрів.

en: Show the remaining stock of a product to create a sense of urgency and encourage your visitors to make a purchase.
uk_UA: Відображення залишків товару, щоб створити відчуття терміновості та спонукати відвідувачів до покупки.

en: Show the stock scarcity module when product stock is below this number.
uk_UA: Відображення модуля дефіциту товару, коли складський запас менше зазначеного значення.

en: Showcase your personal information across your website.
uk_UA: Відображення особистої інформації на сайті.

en: Side Panel
uk_UA: Бічна панель

en: Sidebar after
uk_UA: Після сайдбару

en: Sidebar before
uk_UA: До сайдбару

en: Sidebar end
uk_UA: Кінець сайдбару

en: Sidebar name
uk_UA: Назва сайдбару

en: Sidebar start
uk_UA: Початок сайдбару

en: Sign Up
uk_UA: Зареєструватися

en: Simple
uk_UA: Простий

en: Simple Font
uk_UA: Простий шрифт

en: Simplified Player
uk_UA: Спрощений програвач

en: Single
uk_UA: Окремий запис

en: Single Page
uk_UA: Окрема сторінка

en: Single Page Swatch Size
uk_UA: Розмір зразка окремої сторінки

en: Single Post
uk_UA: Окремий допис

en: Single Product
uk_UA: Окремий товар

en: Single Product ID
uk_UA: ID окремого товару

en: Single Product with Taxonomy ID
uk_UA: ID окремого товару з таксономією

en: Single Slug
uk_UA: Окрема частина посилання

en: Single Template
uk_UA: Окремий шаблон

en: Six months
uk_UA: Шість місяців

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Size Guide
uk_UA: Таблиця розмірів

en: Size Guide Display Conditions
uk_UA: Умови відображення таблиці розмірів

en: Size Guide Placement
uk_UA: Розташування таблиці розмірів

en: Size Guides
uk_UA: Таблиці розмірів

en: Size guide modal
uk_UA: Модальне вікно таблиці розмірів

en: Slide Down
uk_UA: Випадіння вниз

en: Slide in from bottom
uk_UA: Слайд знизу

en: Slide in from left
uk_UA: Слайд зліва

en: Slide in from right
uk_UA: Слайд справа

en: Slide in from top
uk_UA: Слайд зверху

en: Slider
uk_UA: Слайдер

en: Slideshow
uk_UA: Слайд-шоу

en: Small
uk_UA: Малий

en: Small Size
uk_UA: Маленький розмір

en: Social Channels
uk_UA: Соціальні канали

en: Social Icons
uk_UA: Соціальні іконки

en: Socials
uk_UA: Соцмережі

en: Socials Controls
uk_UA: Опції соціальних мереж

en: Solid
uk_UA: Суцільний

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
uk_UA: На жаль, жоден товар не відповідає вашому запиту. Виберіть іншу комбінацію.

en: Sorry, there has been an error.
uk_UA: Вибачте, сталася помилка.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
uk_UA: На жаль, цей товар недоступний. Виберіть іншу комбінацію.

en: Sorry, you don't have permission to erase content.
uk_UA: У вас немає дозволу на видалення вмісту.

en: Sorry, you don't have permission to finish the installation.
uk_UA: У вас немає дозволу на завершення встановлення.

en: Sorry, you don't have permission to install child themes.
uk_UA: У вас немає дозволу на встановлення дочірніх тем.

en: Sorry, you don't have permission to install content.
uk_UA: У вас немає дозволу на встановлення.

en: Sorry, you don't have permission to install options.
uk_UA: Ви не маєте прав на встановлення параметрів.

en: Sorry, you don't have permission to install plugins.
uk_UA: У вас немає дозволу на встановлення плагінів.

en: Sorry, you don't have permission to install widgets.
uk_UA: У вас немає дозволу на встановлення віджетів.

en: Sorry, you don't have permission to uninstall plugins.
uk_UA: У вас немає дозволу на видалення плагінів.

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Specific
uk_UA: Спеціальний

en: Specific Product Variation
uk_UA: Певна варіація товару

en: Specify the amount of time (in seconds) to delay between automatically cycling an item.
uk_UA: Проміжок часу затримки (в секундах) між циклами автоматичного відтворення файлу.

en: Specify which users should verify their waitlist subscription through email confirmation.
uk_UA: Які користувачі повинні підтверджувати своє додавання до списку очікування за посиланням у листі.

en: Specs
uk_UA: Характеристики

en: Sponsored Attribute
uk_UA: Рекламний атрибут

en: Stacked
uk_UA: Стопкою

en: Star
uk_UA: Зірка

en: Star Rating Color
uk_UA: Колір зірок рейтингу

en: Stars
uk_UA: Зірки

en: Start
uk_UA: Початок

en: Start Time
uk_UA: Початок часу

en: Start video again after it ends.
uk_UA: Запуск відео знову після того, як воно закінчиться.

en: Start with a pattern or create a custom layout
uk_UA: Почніть з шаблону або створіть власний макет

en: Starter Site Imported Successfully
uk_UA: Стартовий сайт успішно імпортовано

en: Starter Site Removed
uk_UA: Стартовий сайт видалено

en: Starter Sites
uk_UA: Стартові сайти

en: Starter Sites Tab
uk_UA: Вкладка «Стартові сайти»

en: Starter site
uk_UA: Стартовий сайт

en: Status
uk_UA: Статус

en: Statuses
uk_UA: Статуси

en: Sticky Functionality
uk_UA: Функціонал Закріплення

en: Sticky Posts
uk_UA: Закріплені

en: Sticky Row
uk_UA: Закріплений ряд

en: Sticky State
uk_UA: Прикріплене положення

en: Stock
uk_UA: Запас

en: Stock Scarcity
uk_UA: Нестача запасів

en: Stock Status
uk_UA: Статус наявності

en: Stock Threshold
uk_UA: Пороговий рівень запасів

en: Stop Time
uk_UA: Зупинити час

en: Store Gravatars Locally
uk_UA: Локальні Gravatar'и

en: Store and load Gravatars locally for increased privacy and performance.
uk_UA: Зберігання та завантаження Gravatar'ів локально для підвищення рівнів конфіденційності та продуктивності.

en: Style & Color
uk_UA: Стиль і колір

en: Submit
uk_UA: Підтвердити

en: Submit a Ticket
uk_UA: Надіслати запит

en: Subscribe
uk_UA: Підписатися

en: Subscribe Form
uk_UA: Форма підписки

en: Subscribers
uk_UA: Підписники

en: Subscription Confirmation
uk_UA: Підтвердження підписки

en: Subtotal
uk_UA: Підсумок

en: Subtype
uk_UA: Підтип

en: Success Message
uk_UA: Повідомлення про успіх

en: Suggested Products
uk_UA: Додаткові пропозиції

en: Sun
uk_UA: Нд

en: Sunday
uk_UA: Неділя

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Support Section
uk_UA: Розділ підтримки

en: Swatch Shape
uk_UA: Форма зразка

en: Swatches
uk_UA: Зразки

en: Swatches removed
uk_UA: Зразки видалені

en: Swatches saved
uk_UA: Зразки збережені

en: Tab Order
uk_UA: Порядок вкладок

en: Tablet
uk_UA: Планшет

en: Tablet Columns
uk_UA: Колонки планшета

en: Tag
uk_UA: Мітка

en: Tax Amount
uk_UA: Сума податку

en: Tax Info
uk_UA: Інформація про податки

en: Taxonomies
uk_UA: Таксономії

en: Taxonomies - Layout 1
uk_UA: Таксономії - макет 1

en: Taxonomies - Layout 2
uk_UA: Таксономії - макет 2

en: Taxonomies - Layout 3
uk_UA: Таксономії - макет 3

en: Taxonomies - Layout 4
uk_UA: Таксономії - макет 4

en: Taxonomies - Layout 5
uk_UA: Таксономії - макет 5

en: Taxonomies Button Color
uk_UA: Колір кнопки таксономії

en: Taxonomies Font Color
uk_UA: Колір шрифту таксономій

en: Taxonomies Visibility
uk_UA: Видимість таксономій

en: Taxonomy
uk_UA: Таксономія

en: Taxonomy Children
uk_UA: Дочірні таксономії

en: Taxonomy Customisations
uk_UA: Налаштування таксономії

en: Taxonomy Filter
uk_UA: Фільтр таксономій

en: Taxonomy Font
uk_UA: Шрифт таксономії

en: Taxonomy Font Color
uk_UA: Колір шрифту таксономії

en: Taxonomy ID
uk_UA: ID таксономії

en: Taxonomy Source
uk_UA: Джерело таксономії

en: Taxonomy Style
uk_UA: Стиль таксономії

en: Taxonomy Template
uk_UA: Шаблон таксономії

en: Template Display Conditions
uk_UA: Умови відображення шаблону

en: Template Name
uk_UA: Назва шаблону

en: Template Replace Conditions
uk_UA: Умови заміни шаблону

en: Template Type
uk_UA: Тип шаблону

en: Term Count
uk_UA: Лічильник об'єкта

en: Term Description
uk_UA: Опис об'єкта

en: Term Image
uk_UA: Зображення об'єкта

en: Term Title
uk_UA: Заголовок об'єкта

en: Term additional class
uk_UA: Додатковий клас

en: Terms
uk_UA: Об'єкти

en: Terms accent color
uk_UA: Акцентний колір об'єктів

en: Text
uk_UA: Текст

en: Text Color
uk_UA: Колір тексту

en: Text Hover
uk_UA: Текст при наведенні

en: Text Initial
uk_UA: Первинний текст

en: Thank You Page
uk_UA: Сторінка подяки

en: Thank You Pages
uk_UA: Страницы благодарности

en: Thank you Page
uk_UA: Сторінка подяки

en: Thank you for subscribing to our newsletter!
uk_UA: Дякуємо за підписку на нашу розсилку!

en: The calculation method will be based on WooCommerce zones.
uk_UA: Метод розрахунку буде базуватися на зонах доставки WooCommerce.

en: The expiration date cannot be set earlier than the start date.
uk_UA: Дата закінчення терміну не може бути раніше дати початку дії.

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
uk_UA: Не вдалося знайти файл експорту за адресою <code>%s</code>. Ймовірно, це було спричинено проблемою з правами доступу.

en: The following plugins are required for this starter site in order to work properly.
uk_UA: Для правильної роботи цього стартового сайту потрібні наступні плагіни.

en: The page you select here will display the wish list for your logged out users.
uk_UA: На цій сторінці буде відображено список бажань для користувачів, які вийшли з системи.

en: The strategy of outputting the dynamic CSS. File - all the CSS code will be placed in a static file, otherwise it will be placed inline in head.
uk_UA: Стратегія виведення динамічного CSS. Файл - весь CSS-код буде розміщено у статичному файлі, інакше він буде розміщений в заголовку.

en: Theme Description
uk_UA: Опис теми

en: Theme Details
uk_UA: Деталі теми

en: Theme Icon URL
uk_UA: URL значка теми

en: Theme Icons
uk_UA: Значки теми

en: Theme Name
uk_UA: Назва теми

en: Theme Screenshot URL
uk_UA: URL скріншоту теми

en: There was an error when reading this WXR file
uk_UA: Під час читання цього WXR-файлу сталася помилка

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
uk_UA: Цей WXR-файл (версія %s) може не підтримуватися цією версією імпортера. Розгляньте можливість оновлення.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
uk_UA: Схоже, це не файл WXR, відсутній/неправильний номер версії WXR

en: This email is sent after a user confirmed the subscription to a product stock alert
uk_UA: Цей лист надсилається користувачеві після того, як він підтвердив підписку на сповіщення про наявність товару на складі.

en: This email is sent when a product is back in stock
uk_UA: Цей лист надсилається, коли товар знову з'являється на складі.

en: This email is sent when a user subscribes to a product stock alert and should confirm their subscription
uk_UA: Цей лист надсилається, коли користувач робить попереднє замовлення і повинен його підтвердити.

en: This extension lets you easily create an affiliate marketing type of website by giving you options to create a personalized product review and use your affiliate links to direct your readers to the purchase page.
uk_UA: Це розширення дозволяє вам легко створити веб-сайт типу афілійованого маркетингу, надаючи вам можливість створити персоналізований огляд товару та використовувати свої партнерські посилання, щоб направити читачів на сторінку покупки.

en: This extension requires the WooCommerce plugin to be installed and activated.
uk_UA: Для цього розширення потрібно встановити та активувати плагін WooCommerce.

en: This field is required
uk_UA: Це поле є обов'язковим

en: This file does not appear to be a valid SVG file.
uk_UA: Цей файл, ймовірно, не є допустимим файлом SVG.

en: This is a Pro extension
uk_UA: Це професійне розширення

en: This is a Pro feature
uk_UA: Це професійний функціонал

en: This is a Pro starter site
uk_UA: Це професійний стартовий сайт

en: This option will allow you to add a speciffic product variation to wishlist.
uk_UA: Ця опція дозволяє додавати до списку бажань конкретні варіації товарів.

en: This option will remove the previous imported content and will perform a fresh and clean install.
uk_UA: Ця опція видалить попередній імпортований вміст і виконає свіжу та чисту установку.

en: This product is currently sold out!
uk_UA: Товар розпроданий!

en: This provider is used only for testing purposes. It doesnt register any real subscribers.
uk_UA: Цей сервіс використовується тільки в цілях тестування. Він не реєструє реальних підписників.

en: This starter site is already installed
uk_UA: Цей стартовий сайт вже встановлений

en: This text will appear under each comment form and subscribe form.
uk_UA: Цей текст з’явиться під кожною формою коментарів та підписки.

en: This tool will abort the regenerate product taxonomies lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
uk_UA: Цей інструмент перерве регенерацію таблиці пошуку за таксономіями товарів. Після цього процес можна або запустити заново, або відновити з попереднього місця.

en: This tool will regenerate the product taxonomies lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
uk_UA: Цей механізм відновить дані таблиці пошуку таксономій товарів з існуючих даних про товари. Цей процес може зайняти деякий час.

en: This tool will resume the product taxonomies lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
uk_UA: Цей механізм відновить оновлення таблиці пошуку таксономій товарів з того моменту, на якому воно було перервано (%1$s вже оброблено).

en: Three months
uk_UA: Три місяці

en: Thu
uk_UA: Чт

en: Thursday
uk_UA: Четвер

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Title Affiliate Link
uk_UA: Заголовок партнерського посилання

en: Title Color
uk_UA: Колір заголовка

en: Title Font
uk_UA: Шрифт заголовка

en: To make it simpler for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site, such as your primary administrator account.
uk_UA: Щоб спростити редагування та збереження імпортованого контенту, можна призначити автором імпортованого контенту існуючого користувача сайту, наприклад, вас за вашим основним обліковим записом адміністратора.

en: Tooltip
uk_UA: Підказка

en: Tooltip Image
uk_UA: Зображення підказки

en: Tooltip Text
uk_UA: Текст підказки

en: Tooltip Visibility
uk_UA: Видимість підказки

en: Top
uk_UA: Вгорі

en: Top & Bottom
uk_UA: Верх і низ

en: Top & Main Row
uk_UA: Верхній та основний рядки

en: Top Level Options
uk_UA: Параметри верхнього рівня

en: Top Offset
uk_UA: Верхнее смещение

en: Top Offset (Sticky State)
uk_UA: Зсув зверху (закріплений режим)

en: Top Rated
uk_UA: Рейтингове

en: Top comments
uk_UA: Верх коментарів

en: Top content
uk_UA: Верх вмісту

en: Total
uk_UA: Разом

en: Total Info
uk_UA: Підсумкова інформація

en: Total:
uk_UA: Разом:

en: Transparent Functionality
uk_UA: Функціонал Прозорості

en: Transparent Header Display Conditions
uk_UA: Умови відображення прозорого заголовка

en: Transparent State
uk_UA: Прозоре положення

en: Trending Block Display Conditions
uk_UA: Умови відображення блоку популярних

en: Trending From
uk_UA: Популярне від

en: Trending Posts
uk_UA: Популярні дописи

en: Trending now
uk_UA: Популярне зараз

en: Trigger Icon Type
uk_UA: Тип іконки тригера

en: Trigger Label
uk_UA: Ярлик тригера

en: Trigger Popup On
uk_UA: Увімк. тригер вікна

en: Trigger Visibility
uk_UA: Видимість тригера

en: Tue
uk_UA: Вт

en: Tuesday
uk_UA: Вівторок

en: Tutor LMS Dashboard
uk_UA: Панель управління Tutor LMS

en: Type
uk_UA: Тип

en: Type 1
uk_UA: Тип 1

en: Type 2
uk_UA: Тип 2

en: Type 3
uk_UA: Тип 3

en: Type 4
uk_UA: Тип 4

en: Type 5
uk_UA: Тип 5

en: Type 6
uk_UA: Тип 6

en: URL Source
uk_UA: Джерело URL

en: Underline
uk_UA: Підкреслення

en: Unfortunately, your hosting configuration doesn't meet the minimum requirements for importing a starter site.
uk_UA: Конфигурация вашего хостинга не соответствует минимальным требованиям для импорта начального сайта.

en: Unsubscribe
uk_UA: Відписатися

en: Up
uk_UA: Вгору

en: Update %s Now
uk_UA: Оновити %s зараз

en: Update Category
uk_UA: Оновити категорію

en: Update Product Review
uk_UA: Оновити огляд товару

en: Upgrade Now
uk_UA: Оновити зараз

en: Upgrade to any pro plan and get instant access to this and many other feature.
uk_UA: Перейдіть на будь-який професійний тариф і отримайте миттєвий доступ до цієї та багатьох інших функцій.

en: Upgrade to any pro plan and get instant access to this starter site and many other features.
uk_UA: Перейдіть на будь-який професійний тариф і отримайте миттєвий доступ до цього стартового сайту та багатьох інших функцій.

en: Upgrade to the agency plan and get instant access to this and many other features.
uk_UA: Перейдіть на тариф агентства та отримайте миттєвий доступ до цієї та багатьох інших функцій.

en: Upgrade to the agency plan and get instant access to this starter site and many other features.
uk_UA: Оновіть план агентства та отримайте миттєвий доступ до цього початкового сайту та багатьох інших функцій.

en: Upgrade to the business or agency plan and get instant access to this and many other features.
uk_UA: Перейдіть на професійний або агентський тариф і отримайте миттєвий доступ до цієї та багатьох інших функцій.

en: Upgrade to the business or agency plan and get instant access to this starter site and many other features.
uk_UA: Перейдіть на професійний або агентський тариф і отримайте миттєвий доступ до цього стартового сайту та багатьох інших функцій.

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: Upload Icon
uk_UA: Завантажити значок

en: Upload Image
uk_UA: Завантажити зображення

en: Upload Image (Optional)
uk_UA: Завантаження зображення (не обов'язково)

en: Upload Video
uk_UA: Завантажити відео

en: Upload an MP4 file into the media library.
uk_UA: Завантажити файл MP4 в медіатеку.

en: Upload an unlimited number of custom fonts or variable fonts and use them throughout Blocksy and your favorite page builder.
uk_UA: Завантажуйте необмежену кількість користувацьких або варіативних шрифтів і використовуйте їх на своєму сайті.

en: Upload only the %s.woff2%s or %s.ttf%s font file formats (see browser coverage %shere%s). Use %sthis converter tool%s if you don't have these font formats.
uk_UA: Завантажуйте тільки файли шрифтів у форматах %s.woff2%s або %s.ttf%s (дивіться покриття браузера %sтут%s). Використовуйте %sцей конвертер%s, якщо у вас немає таких форматів шрифтів.

en: Upload only the %s.woff2%s or %s.ttf%s font file formats. Don't convert variable fonts by yourself. Ask the font provider to hand a correct file or the %svariable%s font won't work.
uk_UA: Завантажуйте тільки файли шрифтів у форматах %s.woff2%s або %s.ttf%s. Не конвертуйте варіативні шрифти самостійно. Попросіть постачальника шрифтів надати правильний файл, інакше %svariable%s шрифту не працюватиме.

en: Upsell Products
uk_UA: Апсел-товари

en: Upvote
uk_UA: Плюсанути

en: Use Variation Image
uk_UA: Використовувати зображення варіації

en: Use button with text
uk_UA: Використовувати кнопку з текстом

en: Use code editor
uk_UA: Використовуй редактор кода

en: Useful Plugins Tab
uk_UA: Вкладка «Корисні плагіни»

en: User
uk_UA: Користувач

en: User Auth
uk_UA: Авторизація користувача

en: User Avatar
uk_UA: Аватар

en: User Info
uk_UA: Дані користувача

en: User Logged In
uk_UA: Користувач авторизований

en: User Logged Out
uk_UA: Користувач вийшов

en: User Name
uk_UA: Ім'я користувача

en: User Source
uk_UA: Джерело користувача

en: User Visibility
uk_UA: Видимість користувача

en: Username
uk_UA: Ім'я користувача

en: Username or Email Address
uk_UA: Ім'я користувача або електронна адреса

en: Variable Font
uk_UA: Варіативний шрифт

en: Variable font
uk_UA: Варіативний шрифт

en: Variation Swatches
uk_UA: Зразки варіацій

en: Variations
uk_UA: Варіації

en: Vertical
uk_UA: Вертикальне

en: Vertical Alignment
uk_UA: Вертикальне вирівнювання

en: Video Options
uk_UA: Параметри відео

en: Video Size
uk_UA: Розмір відео

en: Video Source
uk_UA: Джерело відео

en: Video Tutorial
uk_UA: Відеоінструкція

en: Video Tutorials
uk_UA: Відеоуроки

en: Video Tutorials Section
uk_UA: Розділ відеоуроків

en: Video thumbnail
uk_UA: Мініатюра відео

en: View
uk_UA: Перегляд

en: View Cart
uk_UA: Переглянути кошик

en: View Cart Button
uk_UA: Кнопка перегляду кошика

en: View Content Block
uk_UA: Перегляд блоку вмісту

en: View Documentation
uk_UA: Переглянути документацію

en: View Product
uk_UA: Перегляд товару

en: View Product Review
uk_UA: Переглянути огляд товару

en: View Product Tab
uk_UA: Перегляд вкладки товару

en: View Profile
uk_UA: Переглянути профіль

en: View Size Guide
uk_UA: Перегляд таблиці розмірів

en: View Subscribers
uk_UA: Перегляд підписників

en: View Thank You Page
uk_UA: Перегляд сторінки подяки

en: View Type
uk_UA: Тип перегляду

en: View site
uk_UA: Перегляд сайту

en: Vimeo Url
uk_UA: URL Vimeo

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: Visible
uk_UA: Відображення

en: WP body open
uk_UA: Відкриття body WP

en: WP footer
uk_UA: Футер WP

en: WP head
uk_UA: Хедер WP

en: WP head end
uk_UA: Кінець хедера WP

en: WP head start
uk_UA: Початок хедера WP

en: Waitlist
uk_UA: Список очікування

en: Waitlist - Back in Stock Notification
uk_UA: Список очікування - Повідомлення про наявність товару

en: Waitlist - Confirm Subscription
uk_UA: Список очікування - підтвердження

en: Waitlist - Subscription Confirmed
uk_UA: Попереднє замовлення - підписка підтверджена

en: Waitlist Form
uk_UA: Форма попереднього замовлення

en: Waitlist Form Display Conditions
uk_UA: Відображення форми попереднього замовлення

en: Waitlist for %s
uk_UA: Список очікування %s

en: Waitlist subscription confirmed
uk_UA: Попереднє замовлення підтверджено

en: Waitlists
uk_UA: Списки очікування

en: Watch Tutorials
uk_UA: Дивитися уроки

en: We detected that you are using an outdated version of %s.
uk_UA: Система виявила, що ви використовуєте застарілу версію %s.

en: We strongly recommend to activate the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
uk_UA: Ми настійно рекомендуємо активувати дочірню тему, таким чином у вас буде свобода вносити зміни, не порушуючи батьківську тему.

en: We strongly recommend to install the child theme, this way you will have freedom to make changes without breaking the parent theme.
uk_UA: Ми настійно рекомендуємо встановити дочірню тему, таким чином у вас буде свобода вносити зміни, не порушуючи батьківську тему.

en: We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
uk_UA: Ми використовуємо файли cookie аби забезпечити вам найкращий досвід на нашому веб-сайті.

en: Website
uk_UA: Веб-сайт

en: Website:
uk_UA: Веб-сайт:

en: Wed
uk_UA: Ср

en: Wednesday
uk_UA: Середа

en: What steps do you want to perform next?
uk_UA: Які кроки ви хочете виконати далі?

en: White Label Extension
uk_UA: Розширення White Label

en: Why is the table being regenerated?
uk_UA: Чому таблиця генерується заново?

en: Wide
uk_UA: Широкий

en: Wide width
uk_UA: Широкий формат

en: Widget Area
uk_UA: Область віджета

en: Widget Area Source
uk_UA: Джерело області віджетів

en: Widget Shopping Cart After Buttons
uk_UA: Віджет кошика після кнопок

en: Widget Shopping Cart Before Buttons
uk_UA: Віджет кошика перед кнопками

en: Widget Swatch Size
uk_UA: Розмір зразка віджета

en: Widget for filtering the WooCommerce products by price.
uk_UA: Віджет фільтрації товарів WooCommerce за цінами.

en: Widget for filtering the WooCommerce products loop by category, attribute or brand.
uk_UA: Віджет фільтрації товарів WooCommerce за категоріями, атрибутами або брендами.

en: Widgets
uk_UA: Віджети

en: Widgets Font
uk_UA: Шрифт віджетів

en: Widgets Font Color
uk_UA: Колір шрифту віджетів

en: Widgets Vertical Spacing
uk_UA: Вертикальний відступ віджетів

en: Widgets Wrapper
uk_UA: Оболонка віджетів

en: Widgets settings
uk_UA: Налаштування віджета

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Wishlist
uk_UA: Список бажань

en: Wishlist Badge Color
uk_UA: Колір значка обраного

en: Wishlist Button
uk_UA: Кнопка списку бажань

en: Wishlist Page
uk_UA: Сторінка списку бажань

en: WooCommerce Account
uk_UA: Профіль WooCommerce

en: WooCommerce Archive
uk_UA: Архів WooCommerce

en: WooCommerce Archive Item with Taxonomy ID
uk_UA: ID елемента архіву WooCommerce з таксономією

en: WooCommerce Cart
uk_UA: Кошик WooCommerce

en: WooCommerce Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення WooCommerce

en: WooCommerce Filters Canvas
uk_UA: Холст фільтрів WooCommerce

en: WooCommerce Global
uk_UA: Весь WooCommerce

en: WooCommerce Sidebar
uk_UA: Сайдбар WooCommerce

en: WooCommerce Single Product
uk_UA: Окремий товар WooCommerce

en: WooCommerce: Added to Cart
uk_UA: WooCommerce: додано до кошика

en: Work Hours
uk_UA: Робочі години

en: X (Twitter) Username
uk_UA: Ім'я користувача X (Twitter)

en: Yes
uk_UA: Так

en: Yes, I am sure
uk_UA: Так, однозначно

en: Yes, continue
uk_UA: Так, продовижити

en: You already have a child theme properly installed and activated. Move on.
uk_UA: У вас вже є належно встановлена та активована дочірня тема. Рухайтеся далі.

en: You are about to copy all the settings from your child theme into the parent theme. Are you sure you want to continue?
uk_UA: Ви збираєтеся скопіювати всі налаштування з дочірньої теми в батьківську. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: You are about to copy all the settings from your parent theme into the child theme. Are you sure you want to continue?
uk_UA: Ви збираєтеся скопіювати всі налаштування з батьківської теми в дочірню. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: You are about to remove a custom footer, are you sure you want to continue?
uk_UA: Ви збираєтеся видалити користувацький футер. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: You are about to remove a custom header, are you sure you want to continue?
uk_UA: Ви збираєтеся видалити користувацький заголовок. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: You are already on the waitlist
uk_UA: Ви вже включені до списку очікування

en: You can add here some arbitrary HTML code.
uk_UA: Сюди можна вставити довільний HTML-код.

en: You can configure social URLs in %s.
uk_UA: Ви можете налаштувати соціальні URL-адреси у %s.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. Please note that only icons in SVG format are allowed here to not break the editor interactiveness.
uk_UA: Ви можете вставити посилання на власне зображення або завантажити його. Зверніть увагу, що тут дозволені тільки іконки у форматі SVG, щоб не порушувати інтерактивність редактора.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 1200px wide by 900px tall.
uk_UA: Ви можете вставити посилання на власне зображення або завантажити його. Рекомендований розмір зображення: 1200 пікселів завширшки та 900 пікселів заввишки.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 18px wide by 18px tall.
uk_UA: Ви можете вставити посилання на власне зображення або завантажити його. Рекомендований розмір зображення: 18 на 18 пікселів.

en: You can insert the link to a self hosted image or upload one. The recommended image size is 256px wide by 256px tall.
uk_UA: Ви можете вставити посилання на власне зображення або завантажити його. Рекомендований розмір зображення: 256 на 256 пікселів.

en: You can use dynamic code tags such as {items} inside this option.
uk_UA: Можна використовувати теги динамічного коду, такі як {items}, всередині цього параметра.

en: You can use dynamic code tags such as {price} inside this option.
uk_UA: Усередині цієї опції можна використовувати теги динамічного коду, такі як {price}.

en: You can use dynamic code tags such as {time} inside this option.
uk_UA: Можна використовувати теги динамічного коду, такі як {time}, всередині цього параметра.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
uk_UA: У вас недостатньо дозволів для доступу до цієї сторінки.

en: You don't have any products in your compare list yet.
uk_UA: Ваш список порівняння порожній.

en: You don't have any products in your waitlist yet.
uk_UA: У вашому списку очікування ще немає товарів.

en: You don't have any products in your wishlist yet.
uk_UA: У вашому списку бажань ще немає товарів.

en: You have been added to the waitlist
uk_UA: Ви додані до списку очікування

en: You have been removed from the waitlist
uk_UA: Ви видалені зі списку очікування

en: You have been successfully added to the waitlist for the following item:
uk_UA: Ви додані до списку очікування цього товару:

en: You have no %s fields declared for this custom post type.
uk_UA: У вас немає полів %s, заявлених для цього довільного типу записів.

en: You have requested to join the waitlist for this item:
uk_UA: Ви подали заявку на включення до списку очікування цього товару:

en: You will be notified when {product_title} is back in stock
uk_UA: Ви отримаєте повідомлення, коли {product_title} знову з'явиться на складі.

en: YouTube Url
uk_UA: URL YouTube

en: Your PHP installation doesn't have support for XML. Please install the <i>xml</i> or <i>simplexml</i> PHP extension in order to be able to install starter sites. You might need to contact your hosting provider to assist you in doing so.
uk_UA: Ваша інсталяція PHP не підтримує XML. Будь ласка, встановіть розширення <i>xml</i> або <i>simplexml</i> PHP, щоб мати можливість встановлювати стартові сайти. Можливо, вам доведеться зв’язатися зі своїм провайдером хостингу, щоб він допоміг вам у цьому.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
uk_UA: Ваш обліковий запис було успішно створено, а пароль надіслано на вашу електронну адресу. Будь ласка, перейдіть на %1$sсторінку входу%2$s.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address. Please visit the %1$slogin page%2$s.
uk_UA: Ваш обліковий запис було успішно створено. Дані для входу надіслано на вашу електронну адресу. Перейдіть на %1$sсторінку входу%2$s.

en: Your email
uk_UA: Ваш емейл

en: Your email *
uk_UA: Ваш email *

en: Your name
uk_UA: Ваше ім'я

en: Your site is misconfigured and AJAX requests are not reaching your backend. Please click %shere%s to find the common causes and possible solutions to this.<br> Error code - %s
uk_UA: Ваш сайт налаштований неправильно, і AJAX-запити не доходять до вашого сервера. Натисніть %sсюди%s, щоб дізнатися про найпоширеніші причини та можливі рішення цієї проблеми. <br>Код помилки — %s

en: Your waitlist subscription has been successfully canceled.
uk_UA: Ваше попереднє замовлення було успішно скасовано.

en: Your waitlist subscription has been successfully confirmed.
uk_UA: Ваше попереднє замовлення підтверджено.

en: Zero size file downloaded
uk_UA: Завантажений файл має нульовий розмір

en: Zoom In
uk_UA: Приближення

en: Zoom Out
uk_UA: Віддалення

en: Zoom in zoom out
uk_UA: Збільшити/зменшити

en: activating child theme
uk_UA: активація дочірньої теми

en: activating plugin %s
uk_UA: активація плагіна %s

en: activating required extensions
uk_UA: активація необхідних розширень

en: as a new user:
uk_UA: як новий користувач:

en: assign posts to an existing user:
uk_UA: призначати записи користувачеві:

en: bbPress Dashboard
uk_UA: Панель управління bbPress

en: comments
uk_UA: коментарів

en: copying child theme sources
uk_UA: копіювання джерел дочірньої теми

en: downloading demo options
uk_UA: завантажуються демо параметри

en: downloading demo widgets
uk_UA: завантажуються демо віджети

en: here
uk_UA: тут

en: images
uk_UA: зображення

en: import customizer options
uk_UA: імпорт параметрів налаштовувача

en: importing images from customizer
uk_UA: імпорт зображень з налаштовувача

en: installing demo widgets
uk_UA: встановлення демо віджетів

en: installing plugin %s
uk_UA: встановлення плагіна %s

en: or assign posts to an existing user:
uk_UA: або призначати записи користувачеві:

en: or create new user with login name:
uk_UA: або створити нового користувача з ім'ям:

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
uk_UA: Невідповідність паролів

[ctx: password strength]
en: Medium
uk_UA: Пароль середньої складності

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
uk_UA: Надійність пароля невідома

[ctx: password strength]
en: Strong
uk_UA: Пароль надійний

[ctx: password strength]
en: Very weak
uk_UA: Пароль дуже слабкий

[ctx: password strength]
en: Weak
uk_UA: Пароль слабкий

en: posts
uk_UA: записів

en: removing default WordPress pages
uk_UA: видалення стандартних сторінок WordPress

en: removing previously installed posts
uk_UA: видалення раніше встановлених публікацій

en: removing previously installed taxonomies
uk_UA: видалення раніше встановлених таксономій

en: resetting customizer options
uk_UA: скидання параметрів налаштовувача

en: resetting widgets
uk_UA: скидання віджетів

en: terms
uk_UA: умови

en: unsubscribe
uk_UA: відписатися

en: user | users
uk_UA[0]: користувач
uk_UA[1]: користувача
uk_UA[2]: користувачів

en: users
uk_UA: користувачі

en: 🚨 Hurry up! Only {items} units left in stock!
uk_UA: 🚨 Поспішайте! Залишилося тільки {items}!
