Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to sl_SI translation catalogue (3008 entries)

en:  (opens in a new window)
sl_SI:  (odpre se v novem oknu)

en:  Check out our <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">customization guide</a> for instructions on template modifications.
sl_SI:  Oglejte si naš <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">priročnik za prilagajanje</a> za navodila o spremembah predloge.

en:  The owner of the original event source (e.g. the iCalendar feed or Meetup group) might also make changes to their event. If you choose to re-import an altered event (manually or via a scheduled import), any changes made at the source or on your calendar will need to be addressed.
sl_SI:  Lastnik prvotnega vira dogodka (npr. vir iCalendar ali skupina Meetup) lahko prav tako spremeni svoj dogodek. Če se odločite za ponovni uvoz spremenjenega dogodka (ročno ali z načrtovanim uvozom), bo treba upoštevati vse spremembe, ki so bile opravljene v viru ali v koledarju.

en:  and
sl_SI:  in

en:  ask the site administrator to set a different Events URL slug.
sl_SI:  prosite skrbnika spletnega mesta, da nastavi drugačen slug URL Dogodki.

[ctx: "Create or Find Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
sl_SI: Ustvari ali najdi %s

[ctx: "Create or Find Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
sl_SI: Ustvari alii najdi %s

[ctx: "Find a Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
sl_SI: Najdi %1$s %2$s

[ctx: "Find an Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
sl_SI: Najdi %1$s %2$s

en: $25 towards any Stellar product using code <u>%s</u>
sl_SI: $25 za kateri koli izdelek Stellar z uporabo kode <u>%s</u>

en: %1$d already-imported %2$s was skipped. | %1$d already-imported %2$s were skipped.
sl_SI[0]: %1$d že uvoženih %2$s je bilo preskočenih.
sl_SI[1]: %1$d že uvoženih %2$s je bilo preskočenih.
sl_SI[2]: %1$d že uvoženih %2$s je bilo preskočenih.
sl_SI[3]: %1$d že uvoženih %2$s je bilo preskočenih.

en: %1$d existing %2$s was updated. | %1$d existing %2$s were updated.
sl_SI[0]: %1$d obstoječe %2$s je bilo posodobljeno.
sl_SI[1]: %1$d obstoječe %2$s je bilo posodobljeno.
sl_SI[2]: %1$d obstoječe %2$s je bilo posodobljeno.
sl_SI[3]: %1$d obstoječe %2$s je bilo posodobljeno.

en: %1$d import used out of %2$d available today | %1$d imports used out of %2$d available today
sl_SI[0]: %1$d uporabljenih uvozov od %2$d, ki so danes na voljo
sl_SI[1]: %1$d uporabljenih uvozov od %2$d, ki so danes na voljo
sl_SI[2]: %1$d uporabljenih uvozov od %2$d, ki so danes na voljo
sl_SI[3]: %1$d uporabljenih uvozov od %2$d, ki so danes na voljo

en: %1$d new %2$s was imported. | %1$d new %2$s were imported.
sl_SI[0]: Uvoženo je bilo %1$d novih %2$s.
sl_SI[1]: Uvoženo je bilo %1$d novih %2$s.
sl_SI[2]: Uvoženo je bilo %1$d novih %2$s.
sl_SI[3]: Uvoženo je bilo %1$d novih %2$s.

en: %1$d new event category was created. | %1$d new event categories were created.
sl_SI[0]: %1$d ustvarjena je bila nova kategorija dogodkov.
sl_SI[1]: %1$d ustvarjena je bila nova kategorija dogodkov.
sl_SI[2]: %1$d ustvarjena je bila nova kategorija dogodkov.
sl_SI[3]: %1$d ustvarjena je bila nova kategorija dogodkov.

en: %1$d new event tag was created. | %1$d new event tags were created.
sl_SI[0]: %1$d ustvarjena je bila nova oznaka dogodka.
sl_SI[1]: %1$d ustvarjena je bila nova oznaka dogodka.
sl_SI[2]: %1$d ustvarjena je bila nova oznaka dogodka.
sl_SI[3]: %1$d ustvarjena je bila nova oznaka dogodka.

en: %1$d new image was imported. | %1$d new images were imported.
sl_SI[0]: Uvožena je bila nova slika %1$d.
sl_SI[1]: Uvožena je bila nova slika %1$d.
sl_SI[2]: Uvožena je bila nova slika %1$d.
sl_SI[3]: Uvožena je bila nova slika %1$d.

en: %1$d new image was scheduled for import. | %1$d new images were scheduled for import.
sl_SI[0]: %1$d nova slika je bila predvidena za uvoz.
sl_SI[1]: %1$d novi sliki sta bili predvideni za uvoz.
sl_SI[2]: %1$d nove slike so bile predvidene za uvoz.
sl_SI[3]: %1$d novih slik je bilo predvidenih za uvoz.

en: %1$d new organizer was imported. | %1$d new organizers were imported.
sl_SI[0]: %1$d je bil uvožen nov organizator.
sl_SI[1]: %1$d je bil uvožen nov organizator.
sl_SI[2]: %1$d je bil uvožen nov organizator.
sl_SI[3]: %1$d je bil uvožen nov organizator.

en: %1$d new venue was imported. | %1$d new venues were imported.
sl_SI[0]: Uvoženo je bilo %1$d novih prizorišč.
sl_SI[1]: Uvoženo je bilo %1$d novih prizorišč.
sl_SI[2]: Uvoženo je bilo %1$d novih prizorišč.
sl_SI[3]: Uvoženo je bilo %1$d novih prizorišč.

en: %1$s counts
sl_SI: %1$s šteje

en: %1$s draft updated. %2$sPreview %3$s
sl_SI: %1$s osnutek posodobljen. %2$sPreview %3$s

en: %1$s for %2$s - %3$s
sl_SI: %1$s za %2$s - %3$s

en: %1$s from %2$s
sl_SI: %1$s za %2$s

en: %1$s or %2$s
sl_SI: %1$s ali %2$s

en: %1$s published. %2$sView %3$s
sl_SI: %1$s obljavljen. %2$sPogled %3$s

en: %1$s restored to revision from %2$s
sl_SI: %1$s obnovljena revizija iz %2$s

en: %1$s scheduled for: %2$s.
sl_SI: %1$s načrtovano za: %2$s.

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s
sl_SI: %1$s načrtovano za: %2$s. %3$sPreview %4$s

en: %1$s submitted. %2$sPreview %3$s
sl_SI: %1$s predloženo. %2$sPreview %3$s

en: %1$s updated. %2$sView %1$s%3$s
sl_SI: %1$s posodobljeno. %2$sPogled %1$s%3$s

en: %1$sBuy a license%2$s for the Event Aggregator service to access additional import features.
sl_SI: %1$sKupite licenco%2$s za storitev Agregator dogodkov, če želite dostopati do dodatnih funkcij uvoza.

en: %1$sSometimes things just don’t work as expected. The %2$stroubleshooting page%3$s has a wealth of resources to get you back on track.%4$s
sl_SI: %1$s Včasih stvari preprosto ne delujejo po pričakovanjih. Na strani %2$s odpravljanje težav %3$s je na voljo veliko virov, ki vam bodo pomagali, da se vrnete na pravo pot. %4$s

en: %1$sThe Events Calendar comes with a default API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins or dynamic map loads, you’ll need to get your own %2$sGoogle Maps API key%3$s.%4$s
sl_SI: %1$sKalendarju dogodkov je priložen privzeti ključ API za osnovne funkcije zemljevidov. Če želite uporabljati naprednejše funkcije, kot so značke zemljevidov po meri ali dinamično nalaganje zemljevidov, boste morali pridobiti svoj ključ API %2$sGoogle Maps%3$s.%4$s

en: %1$sWarning%2$s: The Events Calendar REST API endpoints are not accessible! This may be due to a server configuration or another plugin blocking access to the REST API.
sl_SI: %1$sOpozorilo%2$s: Končne točke REST API koledarja dogodkov niso dostopne! To je lahko posledica konfiguracije strežnika ali drugega vtičnika, ki blokira dostop do API-ja REST.

en: %d%% complete
sl_SI: %d%% dokončano

en: %s (post ID %d) created.
sl_SI: %s (ID objave %d) ustvarjen.

en: %s (post ID %d) updated.
sl_SI: %s (ID objave %d) posodobljen.

en: %s Categories
sl_SI: %s kategorije

en: %s Category
sl_SI: %s Kategorija

en: %s Category Link
sl_SI: %s povezava kategorije

en: %s Cost
sl_SI: %s Cena

[ctx: %s Event count in admin list]
en: All %s
sl_SI: Vsi %s

[ctx: %s Events plural label]
en: All %s
sl_SI: Vsi %s

en: %s Information
sl_SI: %s informacije

en: %s Link
sl_SI: %s Povezava

en: %s Name Already Exists
sl_SI: %s Ime že obstaja

en: %s Name already exists
sl_SI: %s Ime že obstaja

en: %s Name can not be empty
sl_SI: %s Ime ne more biti prazno

en: %s Name:
sl_SI: %s Ime:

en: %s Navigation
sl_SI: %s Navigacija

en: %s Options
sl_SI: %s možnosti

en: %s Search and Views Navigation
sl_SI: %s Navigacija za iskanje in oglede

en: %s Settings
sl_SI: %s nastavitve

en: %s Tags:
sl_SI: %s Oznake:

en: %s Views Navigation
sl_SI: %s Pogledi Navigacije

en: %s Website
sl_SI: %s Spletna stran

en: %s ago
sl_SI: Pred %s

en: %s and other common installation issues.
sl_SI: %s in druge pogoste težave pri namestitvi.

en: %s cannot be a duplicate
sl_SI: %s ne more biti duplikat

en: %s cannot be the same as %s.
sl_SI: %s ne more biti enak kot %s.

en: %s draft updated.
sl_SI: %s osnutek posodobljen.

en: %s from now
sl_SI: %s od sedaj

en: %s item | %s items
sl_SI[0]: št. elementov: %s
sl_SI[1]: št. elementov: %s
sl_SI[2]: št. elementov: %s
sl_SI[3]: št. elementov: %s

en: %s must be a list of valid email addresses separated by commas or semicolons.
sl_SI: %s mora biti seznam veljavnih e-poštnih naslovov, ločenih z vejicami ali podpičji.

en: %s must be a number between 0 and 21.
sl_SI: %s mora biti število med 0 in 21.

en: %s must be a number or percentage.
sl_SI: %s mora biti število ali procent.

en: %s must be a phone number.
sl_SI: %s mora biti telefonska številka.

en: %s must be a positive number or percent.
sl_SI: %s mora biti pozitivno število ali procent.

en: %s must be a positive number.
sl_SI: %s mora biti pozitivno število.

en: %s must be a valid HTML color code.
sl_SI: %s mora biti veljavna barvna koda HTML.

en: %s must be a valid URL.
sl_SI: %s mora biti veljaven URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
sl_SI: %s mora biti veljavni ključ (številke, črke, vezaji in podčrtaji).

en: %s must be a whole number.
sl_SI: %s mora biti celo število.

en: %s must be an email address.
sl_SI: %s mora biti e-poštni naslov.

en: %s must consist of 5 numbers.
sl_SI: %s mora biti sestavljeno iz 5 številk.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
sl_SI: %s lahko vseguje zgolj črke, številke, vezaje, apostrofe in presledke.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
sl_SI: %s mora biti sestavljeno iz črk, presledkov, apostrofov in vezajev.

en: %s must contain numbers and letters only
sl_SI: %s mora vsebovati zgolj številke in črke

en: %s must contain numbers, letters and dots only
sl_SI: %s mora vsebovati številke, črke in pike

en: %s must contain numbers, letters, dashes and undescores only
sl_SI: %s mora vsebovati samo številke, črke, pomišljaje in črke brez predznaka

en: %s must have a value that's part of its options.
sl_SI: %s mora imeti vrednost, ki je del možnosti.

en: %s must not be empty
sl_SI: %s ne sme biti prazen

en: %s post moved to the Trash | %s posts moved to the Trash
sl_SI[0]: %s objav se je preselilo v Koš
sl_SI[1]: %s objav se je preselilo v Koš
sl_SI[2]: %s objav se je preselilo v Koš
sl_SI[3]: %s objav se je preselilo v Koš

en: %s post restored. | %s posts restored.
sl_SI[0]: %s pošta obnovljena.
sl_SI[1]: %s pošta obnovljena.
sl_SI[2]: %s pošta obnovljena.
sl_SI[3]: %s pošta obnovljena.

en: %s published privately.
sl_SI: %s objavljen zasebno.

en: %s published.
sl_SI: %s objavljen.

en: %s restored to revision from %s
sl_SI: %s povrnjen iz revizije %s

en: %s reverted to draft.
sl_SI: %s vrnjen v osnutek.

en: %s saved.
sl_SI: %s shranjen.

en: %s scheduled.
sl_SI: %s načrtovano.

en: %s submitted.
sl_SI: %s vnešen.

en: %s updated.
sl_SI: %s posodobljen.

en: %s. All of the common (and not-so-common) answers to questions we see are here. It’s often the fastest path to finding an answer!
sl_SI: %s. Tu so vsi pogosti (in ne tako pogosti) odgovori na vprašanja, ki jih vidimo. To je pogosto najhitrejša pot do odgovora!

en: %s. Testing for an existing conflict is the best start for in-depth troubleshooting. We will often ask you to follow these steps when opening a new thread, so doing this ahead of time will be super helpful.
sl_SI: %s. Testiranje obstoječega konflikta je najboljši začetek za poglobljeno odpravljanje težav. Pogosto vas bomo prosili, da pri odpiranju nove teme upoštevate te korake, zato vam bo to zelo koristilo, če to storite vnaprej.

en: %s. There are very few issues we haven’t seen and it’s likely another user has already asked your question and gotten an answer from our support staff. While posting to the help desk is open only to paid customers, they are open for anyone to search and review.
sl_SI: %s. Obstaja zelo malo težav, s katerimi se še nismo srečali, zato je verjetno, da je vaše vprašanje že zastavil drug uporabnik in dobil odgovor od našega osebja za podporo. Čeprav je objava v službi za pomoč uporabnikom dostopna le plačanim strankam, lahko po njih išče in jih pregleduje vsakdo.

en: %s: A complete look at the features you can expect to see right out of the box as well as how to use them.
sl_SI: %s: Celovit pregled funkcij, ki jih lahko pričakujete takoj po odprtju, in načinov njihove uporabe.

en: %s: A thorough walkthrough of The Events Calendar and the settings that are available to you.
sl_SI: %s: Koledar dogodkov in nastavitve, ki so vam na voljo.

en: %s: An overview of the default templates and styles that are included in the plugin, as well as how to change them.
sl_SI: %s: Pregled privzetih predlog in slogov, ki so vključeni v vtičnik, ter kako jih spremeniti.

en: %s: Code and guides for customizing your calendar in useful and interesting ways.
sl_SI: %s: Koda in vodniki za prilagajanje koledarja na koristne in zanimive načine.

en: %s: Do you see an issue with your calendar? Go here first to find where it’s coming from and how to fix it.
sl_SI: %s: Ali vidite težavo s koledarjem? Najprej pojdite sem, da ugotovite, od kod izvira, in ugotovite, kako jo odpraviti.

en: %s: Our most comprehensive outline for customizing the calendar to suit your needs, including custom layouts and styles.
sl_SI: %s: Naš najobsežnejši načrt za prilagajanje koledarja vašim potrebam, vključno s postavitvami in slogi po meri.

en: (DEMO) This event has been postponed.
sl_SI: (DEMO) Ta dogodek je bil prestavljen.

en: (Estimated time: %1$s minute)
sl_SI: (Predviden čas: %1$s minuta)

en: (Estimated time: %1$s minutes)
sl_SI: (Predviden čas: %1$s minut)

en: (Event Tickets Plus)
sl_SI: (Vstopnice za dogodek Plus)

en: (View Full %1$s Description Here: %2$s)
sl_SI: (Oglejte si celoten opis %1$s tukaj: %2$s)

en: (click here for details)
sl_SI: (kliknite za podrobnosti)

en: (do not override)
sl_SI: (ne razveljavljajte)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
sl_SI: (filtrirano iz _MAX_ vseh vnosov)

en: * Your system information will only be used by The Events Calendar support team. All information is stored securely. We do not share this information with any third parties.
sl_SI: * Vaše sistemske podatke bo uporabljala samo ekipa za podporo Koledarja dogodkov. Vse informacije so varno shranjene. Teh informacij ne delimo s tretjimi osebami.

en: + %d More | + %d More
sl_SI[0]: + %d več
sl_SI[1]: + %d več
sl_SI[2]: + %d več
sl_SI[3]: + %d več

en: + Google Map
sl_SI: + Google Zemljevidi

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
sl_SI: 0 = pomanjšano; 21 = približano.

en: 1 import was scheduled.
sl_SI: Načrtovan je bil 1 uvoz.

en: 1 month
sl_SI: 1 mesec

en: 1 year
sl_SI: 1 leto

en: 2 years
sl_SI: 2 leti

[ctx: 2018 user survey]
en: <strong>The Events Calendar Annual Survey:</strong> share your feedback with our team—%1$s!
sl_SI: <strong>Letna anketa o koledarju dogodkov:</strong> delite svoje povratne informacije z našo ekipo-%1$s!

[ctx: 2018 user survey]
en: take the survey now
sl_SI: izpolnite anketo zdaj

en: 24 hours
sl_SI: 24 ur

en: 3 months
sl_SI: 3 mesece

en: 3 years
sl_SI: 3 leta

en: 41st Street
sl_SI: 41. ulica

en: 6 months
sl_SI: 6 mesecev

en: 72 hours
sl_SI: 72 ur

en: 9 months
sl_SI: 9 mesecev

en: : Selected %d rows
sl_SI: : Izbranih %d vrstic

en: : Selected 1 row
sl_SI: : Izbrana 1 vrstica

en: : activate to sort column ascending
sl_SI: : aktivirajte za naraščajoče razvrščanje stolpca

en: : activate to sort column descending
sl_SI: : aktivirajte za razvrščanje stolpca po padajočem vrstnem redu

en: <b>%1$s</b> requires <b>PHP %2$s</b> or higher. | <b>%1$s</b> require <b>PHP %2$s</b> or higher.
sl_SI[0]: <b>%1$s</b> zahteva <b>PHP %2$s</b> ali novejšo različico.
sl_SI[1]: <b>%1$s</b> zahteva <b>PHP %2$s</b> ali novejšo različico.
sl_SI[2]: <b>%1$s</b> zahteva <b>PHP %2$s</b> ali novejšo različico.
sl_SI[3]: <b>%1$s</b> zahteva <b>PHP %2$s</b> ali novejšo različico.

en: <p>The Events Calendar comes with an API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins or dynamic map loads, you’ll need to get your own %1$sGoogle Maps API key</a>. %2$sRead More</a>.</p>
sl_SI: <p>Kalendarju dogodkov je priložen ključ API za osnovne funkcije zemljevidov. Če želite uporabljati naprednejše funkcije, kot so značke zemljevidov po meri ali dinamično nalaganje zemljevidov, boste morali pridobiti svoj %1$sGoogle Maps API ključ</a>. %2$sPreberi več</a>.</p>

en: <strong>Check out your calendar to see the improved designs live on your site.</strong> If you have a question or need help, %1$s or %2$s.
sl_SI: <strong>Poglejte koledar in si oglejte izboljšane predloge v živo na svojem spletnem mestu.</strong> Če imate vprašanje ali potrebujete pomoč, pišite %1$s ali %2$s.

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %1$s with the purchase of any of our premium plugins (like %2$s). Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays.
sl_SI: <strong>Želite takojšnjo podporo?</strong> Ob nakupu katerega koli našega vtičnika Premium (kot je %2$s) vam ponujamo %1$s. Če vzamete licenco, jo lahko neposredno objavite in pričakujete odgovor v 24-48 urah med delovnimi dnevi.

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %s with the purchase of any of our premium plugins. Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays
sl_SI: <strong> Iščete bolj takojšnjo podporo?</strong> Ob nakupu katerega koli našega vtičnika Premium vam ponujamo %s. Prevzemite licenco in tam lahko neposredno objavite ter pričakujete odgovor v 24-48 urah med delovnimi dnevi

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
sl_SI: Popolnoma oblikovana predloga za stran z vašimi dogodki.

[ctx: A link telling users to disable an extension that may conflict.]
en: You are using the Inherit Theme Fonts extension. Font control is now built into %1$sThe Events Calendar's options in the WordPress Customizer.%2$s Please disable the Inherit Theme Fonts extension to prevent conflicts with The Events Calendar.
sl_SI: Uporabljate razširitev Inherit Theme Fonts. Nadzor pisave je zdaj vgrajen v možnosti %1$sKalendarja dogodkov v programu WordPress Customizer.%2$s Prosimo, da onemogočite razširitev Inherit Theme Fonts, da preprečite konflikte s Koledarjem dogodkov.

en: A link to a particular %s category.
sl_SI: Povezava na določeno kategorijo %s.

en: A link to a particular %s.
sl_SI: Povezava do %s

en: A list of links to the term own, archive and parent REST URL
sl_SI: Seznam povezav do lastnega izraza, arhiva in nadrejenega URL REST

[ctx: A message shown in the mobile version when a day without events is selected.]
en: There are no events on this day.
sl_SI: Na ta dan ni dogodkov.

[ctx: A message to indicate there are no upcoming events.]
en: There are no upcoming %1$s.
sl_SI: Trenutno ni prihajajočih %1$s.

[ctx: A mock venue name for the widget preview]
en: Mock Venue
sl_SI: Lažno prizorišče

[ctx: A mock venue name for the widget preview]
en: Mock Venue 2
sl_SI: Lažno prizorišče 2

en: A new look for The Events Calendar is here!
sl_SI: Nov izgled za The Events Calendar je tu!

en: A problem stopped the time zone update process from completing. Please refresh and try again.
sl_SI: Težava je preprečila, da bi se proces posodobitve časovnega pasu zaključil. Prosim, osvežite in poskšajte ponovno.

en: A record already exists with these settings, %1$s.
sl_SI: Zapis s temi nastavitvami že obstaja, %1$s.

en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Manjka zahtevan parameter ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

en: A sorted array of all the numeric values for the cost
sl_SI: Razvrščeno polje vseh numeričnih vrednosti za stroške

en: A valid license has been entered by your network administrator.
sl_SI: Upravitelj omrežja je vnesel veljavno licenco.

en: A valid license key is required for support and updates
sl_SI: Veljaven licenčni ključ je potreben za podporo in posodobitve.

en: A venue with the specified post ID does not exist.
sl_SI: Mesto z navedenim ID delovnega mesta ne obstaja.

en: A warning was generated while fetching the results from your import:
sl_SI: Med pridobivanjem rezultatov vašega uvoza je bilo ustvarjeno opozorilo:

en: API Keys
sl_SI: API ključi

en: Accent Color
sl_SI: Barva naglasa

en: Access more event sources and automatic imports!
sl_SI: Dostop do več virov dogodkov in samodejnega uvoza!

[ctx: Account failed to load failure message.]
en: Consumer ID failed to load, please check the value and try again.
sl_SI: ID-ja potrošnika ni bilo mogoče naložiti, preverite vrednost in poskusite znova.

en: Action-based Logger
sl_SI: Dnevnik, ki temelji na akcijah

[ctx: Actions header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Actions
sl_SI: Dejanja

[ctx: Actions header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Actions
sl_SI: Dejanja

[ctx: Actions header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Actions
sl_SI: Dejanja

[ctx: Actions header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Activate
sl_SI: Aktivacija

en: Activate %s
sl_SI: Aktiviraj %s

en: Activate Block Editor for Events
sl_SI: Vključite urejevalnik blokov za dogodke

en: Activate Event Tickets
sl_SI: Aktivacija vstopnic za dogodke

en: Activate Plugin
sl_SI: Aktiviraj vtičnik

en: Active
sl_SI: Aktivno

en: Active Users:
sl_SI: Aktivni uporabniki:

en: Add %s
sl_SI: Dodaj %s

en: Add Button Text
sl_SI: Besedilo gumba dodaj

en: Add Commerce Tools
sl_SI: Dodajte komercialna orodja

en: Add Content Restriction
sl_SI: Dodajanje omejitve vsebine

en: Add Cost Currency Symbol
sl_SI: Dodajanje simbola valute stroška

en: Add Courses
sl_SI: Dodajanje tečajev

en: Add Description...
sl_SI: Dodaj opis ...

en: Add Donations
sl_SI: Dodajte donacije

en: Add Event & Attendee Info to WooCommerce Order Details
sl_SI: Dodajanje informacij o dogodku in udeležencih v podrobnosti naročila WooCommerce

en: Add Google Maps Display and Link Options
sl_SI: Dodajanje možnosti prikaza in povezav v Google Maps

en: Add HTML after event content
sl_SI: Dodajte HTML po vsebini dogodka.

en: Add HTML before event content
sl_SI: Dodajte HTML pred vsebino dogodka

en: Add New
sl_SI: Dodaj novega

en: Add New %s
sl_SI: Dodaj novi %s

en: Add New %s Category
sl_SI: Dodaj novo %s kategorijo

en: Add New Aggregator Record
sl_SI: Dodajanje novega zapisa agregatorja

en: Add New Single Event Template
sl_SI: Dodajte novo predlogo posameznega dogodka

en: Add Security
sl_SI: Dodajanje varnosti

en: Add Starter Templates
sl_SI: Dodajte začetne predloge

en: Add another %s
sl_SI: Dodajte še en %s

en: Add license key
sl_SI: Dodajanje licenčnega ključa

en: Add me to the list
sl_SI: Dodaj me na seznam

en: Add more sources
sl_SI: Dodajte več virov

en: Add tickets and RSVP to any post
sl_SI: Dodajte vstopnice in RSVP na katero koli delovno mesto

en: Add to Calendar
sl_SI: Dodaj v koledar

en: Add to Calendar Button
sl_SI: Dodaj v koledar gumb

en: Add to Google Calendar
sl_SI: Dodaj v Google koledar

en: Add to calendar
sl_SI: Dodaj v koledar

en: Add to iCalendar
sl_SI: Dodaj v iCalendar

en: Additional Content
sl_SI: Dodatna vsebina

en: Additional Functionality
sl_SI: Dodatna funkcionalnost

[ctx: Additional content settings section header]
en: Additional Content
sl_SI: Dodatna vsebina

en: Additional views
sl_SI: Dodatni pogledi

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Address Text
sl_SI: Besedilo naslova

en: Address:
sl_SI: Naslov:

en: Adds a new settings panel in Events > Settings that gives more control over the ticket and rsvp emails that are sent to attendees after registration.
sl_SI: V razdelku Dogodki > Nastavitve je dodana nova plošča z nastavitvami, ki omogoča večji nadzor nad e-poštnimi sporočili o vstopnicah in rsvp, ki so poslana udeležencem po registraciji.

en: Adjust Appearance
sl_SI: Prilagoditev videza

en: Adjust Label
sl_SI: Prilagodite nalepko

en: Adjust colors, fonts, and more with the WordPress Customizer.
sl_SI: Prilagodite barve, pisave in drugo s programom WordPress Customizer.

en: Adjust your timezone
sl_SI: Prilagodite svoj časovni pas

en: Advanced Google Maps functionality
sl_SI: Napredna funkcionalnost Google Maps

en: Advanced event filtering
sl_SI: Napredno filtriranje dogodkov

en: Afghanistan
sl_SI: Afganistan

en: After
sl_SI: Po spletni strani

[ctx: Ajax error message.]
en: The provided nonce is not valid.
sl_SI: Podani nonce ni veljaven.

en: Albania
sl_SI: Albanija

en: Algeria
sl_SI: Alžirija

en: Alignment
sl_SI: Poravnava

en: All
sl_SI: Vsi

en: All %s
sl_SI: Vsi %s

en: All %s Categories
sl_SI: Vse kategorije %s

en: All Aggregator Records
sl_SI: Vsi zapisi agregatorja

en: All Day
sl_SI: Ves dan

en: All Day Event
sl_SI: Celodnevni dogodek

en: All Extensions
sl_SI: Vse razširitve

en: All FAQs
sl_SI: Vsa pogosta vprašanja

en: All Solutions
sl_SI: Vse rešitve

en: All calendar and event pages
sl_SI: Vsi koledarji in strani dogodkov

en: All data present within a CSV or ICS file and external URLs (for events, venues, organizers, and tickets)
sl_SI: Vsi podatki v datoteki CSV ali ICS in zunanji naslovi URL (za dogodke, prizorišča, organizatorje in vstopnice).

en: All day
sl_SI: Ves dan

[ctx: All day label for event]
en: All day
sl_SI: Ves dan

en: All information (data) is retained in the local database indefinitely, unless otherwise deleted.
sl_SI: Vse informacije (podatki) se v lokalni zbirki podatkov hranijo za nedoločen čas, razen če ni drugače izbrisano.

en: All items on this page were selected.
sl_SI: Izbrani so bili vsi elementi na tej strani.

en: All of our premium events management plugins at a deep discount.
sl_SI: Vsi naši premijski vtičniki za upravljanje dogodkov z velikim popustom.

en: All scheduled imports are currently suspended, and no events will be imported.
sl_SI: Vsi načrtovani uvozi so trenutno prekinjeni in noben dogodek ne bo uvožen.

en: All-day Events
sl_SI: Celodnevni dogodki

en: Allow users to search for events by category, tag, venue, organizer, day of the week, time of day, and price.
sl_SI: Uporabnikom omogočite iskanje dogodkov po kategoriji, oznaki, prizorišču, organizatorju, dnevu v tednu, uri dneva in ceni.

en: Already Installed
sl_SI: Že nameščeno

[ctx: Alt text for the Black Friday Ad]
en: %1$s Black Friday Sale for The Events Calendar plugins, add-ons and bundles.
sl_SI: %1$s akcija za črni petek za vtičnike, dodatke in pakete koledarja dogodkov.

en: Alter the displayed text for the event website link.
sl_SI: Spremenite prikazano besedilo za povezavo do spletnega mesta dogodka.

en: Alternative photo view
sl_SI: Alternativni pogled na fotografijo

en: American Samoa
sl_SI: Ameriška Samoa

en: An Array containing the lineage of where this event comes from, this should not change after the event is created.
sl_SI: Polje, ki vsebuje podatke o tem, od kod prihaja ta dogodek, ki se po ustvarjanju dogodka ne smejo spremeniti.

en: An Array containing the lineage of where this organizer comes from, this should not change after the organizer is created.
sl_SI: Polje, ki vsebuje podatke o tem, od kod prihaja ta organizator, ki se po ustvarjanju organizatorja ne sme spremeniti.

en: An Unknown error occurred
sl_SI: Zgodila se je neznana napaka

en: An array of each component of the event end date
sl_SI: Polje vsake komponente končnega datuma dogodka

en: An array of each component of the event end date in UTC time
sl_SI: Polje vsake komponente datuma konca dogodka v času UTC

en: An array of each component of the event start date
sl_SI: Polje vsake komponente datuma začetka dogodka

en: An array of each component of the event start date in UTC time
sl_SI: Polje vsake komponente datuma začetka dogodka v času UTC

en: An email marketing solution for events and the people running them
sl_SI: Rešitev e-poštnega trženja za dogodke in izvajalce le-teh

[ctx: An error message that the description or user is missing when creating access information for an integration connection.]
en: Description or User missing. Please add a description and select a user before create the access information.
sl_SI: Manjka opis ali uporabnik. Dodajte opis in izberite uporabnika, preden ustvarite informacije o dostopu.

[ctx: An error message that the description or user is missing when generating a key pair for Zapier.]
en: Description or User missing. Please add a description and select a user before generating a key pair.
sl_SI: Manjka opis ali uporabnik. Dodajte opis in izberite uporabnika, preden ustvarite par ključev.

[ctx: An error raised in the context of an API integration.]
en: The post ID is missing from the request.
sl_SI: V zahtevi manjka ID objave.

en: An event category with the specified term ID does not exist.
sl_SI: Kategorija dogodkov z navedenim ID termina ne obstaja.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (12-hour) is not valid. Make sure it is from 1 to 12.
sl_SI: Dogodek, ki ima post meta vrednost `%s` hour (12-urni), ni veljaven. Prepričajte se, da je vrednost od 1 do 12.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (24-hour) is not valid. Make sure it is from 0 to 23.
sl_SI: Dogodek, ki ima post meta vrednost `%s` uro (24 ur), ni veljaven. Prepričajte se, da je vrednost od 0 do 23.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (am/pm) is not valid. Make sure it is from 1 to 12.
sl_SI: Dogodek, ki ima post meta vrednost `%s` ura (am/pm), ni veljaven. Prepričajte se, da je vrednost od 1 do 12.

en: An event having a post meta value of `%s` meridian is not valid. Make sure it is either `am` or `pm`, or remove it entirely if using the 24-hour format.
sl_SI: Dogodek, ki ima post meta vrednost `%s` meridian, ni veljaven. Prepričajte se, da je to `am` ali `pm`, ali ga v celoti odstranite, če uporabljate 24-urno obliko.

en: An event having a post meta value of `%s` minutes is not valid. Make sure it is from 0 to 59.
sl_SI: Dogodek, ki ima post meta vrednost `%s` minut, ni veljaven. Prepričajte se, da je vrednost od 0 do 59.

en: An event tag with the specified term ID does not exist.
sl_SI: Oznaka dogodka z navedenim ID termina ne obstaja.

en: An event with the specified ID does not exist.
sl_SI: Dogodek z navedenim ID ne obstaja.

en: An invalid frequency was used when trying to create this scheduled import.
sl_SI: Pri poskusu ustvarjanja tega načrtovanega uvoza je bila uporabljena neveljavna frekvenca.

en: An invalid import type was used when trying to create this import record.
sl_SI: Pri poskusu ustvarjanja tega uvoznega zapisa je bila uporabljena neveljavna vrsta uvoza.

en: An organizer with the specified event does not exist.
sl_SI: Organizator z navedenim dogodkom ne obstaja.

en: And if you skip this, that's okay! %1$s will still work just fine.
sl_SI: Če to preskočite, nič hudega! %1$s bo še vedno deloval v redu.

en: And if you skip this, that’s okay! Our products still work just fine.
sl_SI: Če to preskočite, nič hudega! Naši izdelki še vedno delujejo odlično.

en: Andorra
sl_SI: Andora

en: Angola
sl_SI: Anogla

en: Anguilla
sl_SI: Anguila

en: Antarctica
sl_SI: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
sl_SI: Antigva in Barbuda

en: Appends the time zone to the end of event scheduling information &ndash; this can be useful when you have events in numerous different time zones.
sl_SI: Doda časovni pas na konec informacij o razporedu dogodkov &ndash; to je lahko koristno, če imate dogodke v številnih različnih časovnih pasovih.

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: Are you sure you want to reverse the recurring event system migration process?
    
    - You will no longer be able to use the new recurring event and Series features.
    - All event edits you have made since migration will be lost.
    - As with migration, you will not be able to edit events or calendar options during this process and some frontend actions will be paused.
    - Reverse migration should take less time than the original migration, but there is no time estimate available.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite obrniti postopek migracije sistema ponavljajočih se dogodkov?
    
    - Novih funkcij za ponavljajoče se dogodke in serije ne boste mogli več uporabljati.
    - Vse ureditve dogodkov, ki ste jih opravili po migraciji, bodo izgubljene.
    - Tako kot pri migraciji tudi med tem postopkom ne boste mogli urejati dogodkov ali možnosti koledarja, nekatera dejanja v sprednjem delu pa bodo zaustavljena.
    - Povratna migracija naj bi trajala manj časa kot prvotna migracija, vendar ocena časa ni na voljo.

en: Armenia
sl_SI: Armenija

en: Arts in the Park
sl_SI: Umetnost v parku

en: Ask the site administrator to edit the %s slug
sl_SI: Vprašajte skrbnika spletnega mesta, da uredi polžek %s

en: Asynchronous
sl_SI: Asinhron

en: Attach calendar invites (.ics) to the RSVP email.
sl_SI: Vabila za koledar (.ics) priložite e-poštnemu sporočilu RSVP.

en: Attach calendar invites (.ics) to the ticket email.
sl_SI: Elektronskemu sporočilu o vozovnici priložite vabila za koledar (.ics).

en: Attendee reports
sl_SI: Poročila udeležencev

en: Aug
sl_SI: Avg

en: August
sl_SI: Avgust

en: Australia
sl_SI: Avstralija

en: Austria
sl_SI: Avstrija

en: Authorize Promoter
sl_SI: Pooblastite promotorja

en: Auto-Publish Events Submitted By Logged-In Users
sl_SI: Samodejna objava dogodkov, ki so jih posredovali prijavljeni uporabniki

en: Automate email touchpoints
sl_SI: Avtomatiziranje e-poštnih stičnih točk

en: Automated imports for your calendar
sl_SI: Avtomatiziran uvoz za vaš koledar

en: Automatic Updates
sl_SI: Samodejne posodobitve

en: Automatic imports will be paused until migration is complete.
sl_SI: Samodejni uvoz se ustavi, dokler migracija ni končana.

en: Automatically import your events
sl_SI: Samodejno uvozite svoje dogodke

en: Available %s
sl_SI: Na voljo kot %s

en: Average Number of Attendees per Event
sl_SI: Povprečno število udeležencev na dogodek

en: Azerbaijan
sl_SI: Azerbajdžan

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Bahamas
sl_SI: Bahami

en: Bahrain
sl_SI: Bahrajn

en: Bangladesh
sl_SI: Bangladeš

en: Beautiful display options for your favorite photos.
sl_SI: Čudovite možnosti prikaza najljubših fotografij.

en: Before
sl_SI: Pred

en: Belarus
sl_SI: Belorusija

en: Belgium
sl_SI: Belgija

en: Between
sl_SI: Med

en: Bhutan
sl_SI: Butan

en: Blend Mode
sl_SI: Način mešanja

en: Block Editor enabled for %1$s
sl_SI: Urejevalnik blokov je omogočen za %1$s

en: Blue Steel
sl_SI: Modro jeklo

en: Bolivia
sl_SI: Bolivija

en: Border Color
sl_SI: Barva obrobe

en: Border Radius
sl_SI: Polmer meje

en: Bosnia and Herzegovina
sl_SI: Bosna in Hercegovina

en: Botswana
sl_SI: Bocvana

en: Bottom Center
sl_SI: Spodaj na sredini

en: Bottom Left
sl_SI: Spodaj levo

en: Bottom Right
sl_SI: Spodaj desno

en: Bouvet Island
sl_SI: Bouveški otok

en: Brazil
sl_SI: Brazilija

en: British Indian Ocean Territory
sl_SI: Britansko-Indijski oceanski teritorij

en: Browse Extensions
sl_SI: Brskanje po razširitvah

en: Build better WordPress websites with Kadence.
sl_SI: Ustvarite boljša spletna mesta WordPress s Kadence.

en: Built with developers in mind.
sl_SI: Ustvarjeno z mislijo na razvijalce.

en: Bulgaria
sl_SI: Bulgarija

en: Bulk Actions
sl_SI: Množične akcije

en: Button Color
sl_SI: Barva gumba

en: Button Styles
sl_SI: Stili gumbov

en: Button Styles on Hover
sl_SI: Slogi gumbov pri lebdenju

[ctx: Button on Ticket Email]
en: Add event to Google Calendar
sl_SI: Dodajanje dogodka v Googlov koledar

[ctx: Button on Ticket Email]
en: Add event to iCal
sl_SI: Dodaj dogodek v iCal

[ctx: Button text for copying the acess_token.]
en: Copy
sl_SI: Kopiraj

[ctx: Button text for copying the consumer id or secret.]
en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Buy Event Aggregator
sl_SI: Nakup Agregator dogodkov

en: Buy Event Aggregator to access more event sources and automatic imports!
sl_SI: Za dostop do več virov dogodkov in samodejnega uvoza kupite Agregator dogodkov!

en: By date range
sl_SI: Po časovnem razponu

en: By number of events
sl_SI: Po številu dogodkov

en: CSV File
sl_SI: Datoteka CSV

en: CSV File Formatting and Examples
sl_SI: Oblikovanje datotek CSV in primeri

en: CSV Import Settings
sl_SI: Nastavitve uvoza CSV

en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: Calendar & Ticket Shortcodes
sl_SI: Bližnjice za koledar in vstopnice

en: Calendar Date Bar Color
sl_SI: Barva Datuma

en: Calendar Header Color
sl_SI: Barva glave koledarja

en: Calendar Highlight Color
sl_SI: Barva koledarja

en: Calendar Table Color
sl_SI: Barva tabele koledarja

[ctx: Calendar display display settings header]
en: Calendar Display
sl_SI: Prikaz koledarja

[ctx: Calendar display settings header]
en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: Calendar invites
sl_SI: Vabila za koledar

en: Calendar links
sl_SI: Povezave do koledarja

en: Calendar of %s
sl_SI: Koledar za %s

en: Calendar powered by %s
sl_SI: Koledar uporablja %s

[ctx: Calendar template display settings header]
en: Calendar Template
sl_SI: Predloga koledarja

en: Calendar widget areas
sl_SI: Območja gradnikov koledarja

en: Calendars, ticketing, and powerful WordPress tools to manage your events from start to finish.
sl_SI: Koledarji, izdajanje vstopnic in zmogljiva orodja WordPress za upravljanje dogodkov od začetka do konca.

en: Cambodia
sl_SI: Kambodža

en: Cameroon
sl_SI: Kamerun

en: Can I have a seating chart associated with my tickets?
sl_SI: Ali je lahko vstopnicam priložen načrt sedežev?

en: Can I have more than one calendar?
sl_SI: Ali imam lahko več koledarjev?

en: Canada
sl_SI: Kanada

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cancel Migration
sl_SI: Preklic migracije

en: Cancel Migration Preview
sl_SI: Prekliči predogled migracije

en: Cancelation complete.
sl_SI: Preklic je končan.

en: Cancelation in progress
sl_SI: Preklic v teku

[ctx: Canceled label for filter bar to hide canceled events.]
en: Hide canceled events
sl_SI: Skrij odpovedane dogodke

[ctx: Canceled label.]
en: Canceled
sl_SI: Prekinjeno

en: Cannot look for Terms without a taxonomy
sl_SI: Ne morete poiskati izrazov brez taksonomije

en: Cannot set %s as the current logging engine
sl_SI: Ni mogoče nastaviti %s kot trenutnega mehanizma za beleženje

[ctx: Capitalized label for the event website link.]
en: View %s Website
sl_SI: Poglej %s spletno stran

[ctx: Capitalized label for the organizer website link.]
en: View %s Website
sl_SI: Poglej %s spletno stran

[ctx: Capitalized label for the venue website link.]
en: View %s Website
sl_SI: Poglej %s spletno stran

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Category:
sl_SI: Kategorija:

en: Cayman Islands
sl_SI: Kajmanski otoki

en: Center Center
sl_SI: Sredina Sredina

en: Center Left
sl_SI: Sredina levo

en: Center Right
sl_SI: Sredina desno

en: Central African Republic
sl_SI: Srednjeafriška republika

en: Central Park
sl_SI: Centralni park

en: Certain data may be exported or removed upon users’ requests via the existing Exporter or Eraser. Please note, however, that several “edge cases” exist in which we are unable to perfect the gathering and export of all data for your end users. We suggest running a search in your local database, as well as within the WordPress Dashboard, in order to identify all data collected and stored for your specific user requests.
sl_SI: Določeni podatki se lahko izvozijo ali odstranijo na zahtevo uporabnikov prek obstoječega izvoznika ali izbrisovalnika. Vendar upoštevajte, da obstaja več "robnih primerov", v katerih ne moremo izpopolniti zbiranja in izvoza vseh podatkov za vaše končne uporabnike. Predlagamo, da izvedete iskanje v svoji lokalni zbirki podatkov in v nadzorni plošči WordPress, da bi ugotovili vse podatke, ki so zbrani in shranjeni za vaše posebne zahteve uporabnikov.

en: Chad
sl_SI: Čad

en: Change "Events" to "Webinars," or "Venues" to "Livestream," or "Organizers" to "Hosts." Tailor your calendar for virtual events and meetings.
sl_SI: "Dogodki" spremenite v "spletni seminarji", "prizorišča" v "prenos v živo" ali "organizatorji" v "gostitelji". Koledar prilagodite virtualnim dogodkom in srečanjem.

en: Change Event Update Authority
sl_SI: Sprememba organa za posodabljanje dogodkov

en: Check for updates
sl_SI: Preveri za posodobitve

en: Check our Knowledgebase
sl_SI: Preverite našo bazo znanja

en: Check out Event Aggregator
sl_SI: Oglejte si Agregator dogodkov

en: Check out Event Aggregator.
sl_SI: Oglejte si Agregator dogodkov.

en: Check out our %s for developers.
sl_SI: Oglejte si naše %s za razvijalce.

en: Check out our Community add-on
sl_SI: Oglejte si naš dodatek Skupnost

en: Check out our Filter Bar add-on
sl_SI: Oglejte si naš dodatek Filter Bar

en: Check out our suite of add-ons
sl_SI: Oglejte si našo zbirko dodatkov

en: Check out the %savailable add-ons%s.
sl_SI: Oglejte si %s razpoložljive dodatke %s.

en: Check out the available add-ons.
sl_SI: Poglejte si razpoložljive dodatke

en: Check out the guide
sl_SI: Oglejte si vodnik

en: Check this box if you wish to override the network license key with your own
sl_SI: Označite to polje, če želite omrežni licenčni ključ nadomestiti z lastnim

en: Check this to cache your month view HTML in transients, which can help improve calendar speed on sites with many events. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">Read more</a>.
sl_SI: Označite to možnost, če želite, da se HTML za prikaz meseca nahaja v predpomnilniku, kar lahko pomaga izboljšati hitrost koledarja na spletnih mestih z veliko dogodki. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">Preberi več</a>.

en: Check to enable maps for events and venues.
sl_SI: Obkljukajte, da omogočite zemljevide tako za dogodke kot lokacije.

en: Check your Event Aggregator Service Status on the
sl_SI: Preverite stanje storitve agregatorja dogodkov v

en: Check your license key
sl_SI: Preverite licenčni ključ

en: Chile
sl_SI: Čile

en: China
sl_SI: Kitajska

en: Choose File
sl_SI: Izberite datoteko

en: Choose File:
sl_SI: Izberite Datoteka:

en: Choose a CSV file
sl_SI: Izberite datoteko CSV

en: Choose a status for the event(s) to be imported with and/or define an Event Category to automatically assign. An assigned category will be added to the event in addition to any Event Categories from the import source.
sl_SI: Izberite status za dogodek(-e), ki ga želite uvoziti, in/ali določite kategorijo dogodka, ki se samodejno dodeli. Dodeljena kategorija bo dodana dogodku poleg vseh kategorij dogodkov iz vira uvoza.

en: Choose where you are importing from.
sl_SI: Izberite, od kod uvažate.

en: Choose whether to open the link in the same window or a new window.
sl_SI: Izberite, ali naj se povezava odpre v istem ali novem oknu.

en: Choosing a UTC timezone for your site or individual events may cause problems when importing events or with Daylight Saving Time. %1$s
sl_SI: Izbira časovnega pasu UTC za spletno mesto ali posamezne dogodke lahko povzroči težave pri uvozu dogodkov ali pri poletnem času. %1$s

en: Christmas Island
sl_SI: Božični otoki

en: City:
sl_SI: Mesto:

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Clear Selection.
sl_SI: Počisti izbor.

[ctx: Clears a Zapier endpoint queue.]
en: Clear Queue
sl_SI: Počisti čakalno vrsto

[ctx: Clears a integration endpoint queue.]
en: Clear Queue
sl_SI: Počisti čakalno vrsto

en: Click here
sl_SI: Kliknite tukaj

en: Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
sl_SI: S klikom na ta gumb samodejno združite enaka prizorišča in organizatorje.

en: Click this button to update your database and take advantage of additional time zone capabilities. Please <a href="%s" target="_blank">configure WordPress</a> to use the correct time zone before clicking this button!
sl_SI: Kliknite ta gumb, če želite posodobiti svojo bazo podatkov in izkoristiti dodatne zmogljivosti časovnega pasu. Preden kliknete ta gumb, <a href="%s" target="_blank">konfigurirajte WordPress</a> za uporabo pravilnega časovnega pasu!

en: Click to toggle datepicker
sl_SI: Kliknite za preklop izbirnika datumov

en: Click to view a Google Map
sl_SI: Klikni za ogled Google Map

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Close this dialog window
sl_SI: Zapri to pogovorno okno

en: Close this modal window
sl_SI: Zapri to modalno okno

en: Collect RSVPs and sell tickets
sl_SI: Zbiranje potrdil o udeležbi in prodaja vstopnic

en: Collectivity of Saint Martin
sl_SI: Kolektiviteta Saint Martin

en: Colombia
sl_SI: Kolumbija

en: Color
sl_SI: Barva

en: Color Dodge
sl_SI: Barvni zamik

en: Column Mapping:
sl_SI: Mapiranje stolpcev:

en: Common Error Messages
sl_SI: Pogosta sporočila o napakah

en: Common Issues
sl_SI: Pogosta vprašanja

en: Common Problems
sl_SI: Pogoste težave

en: Community
sl_SI: Skupnost

en: Community Events
sl_SI: Dogodki skupnosti

en: Community Manager Bundle
sl_SI: Sveženj upravitelja skupnosti

en: Community Shortcodes
sl_SI: Kratke kode Skupnosti

en: Community Tickets
sl_SI: Vstopnice Skupnosti

en: Compact date format
sl_SI: Kompaktni format datuma

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
sl_SI: Primerjalno preverjanje ni uspelo, ker ni bilo podanih vrednosti za primerjavo, za polje %s

en: Completed!
sl_SI: Končano!

en: Configurable set of filters
sl_SI: Nastavljiv nabor filtrov

en: Configure Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Configuring Paypal for Tickets
sl_SI: Konfiguracija storitve Paypal za vstopnice

en: Confirm
sl_SI: Potrdite

en: Confirm your upgrade
sl_SI: Potrdite svojo nadgradnjo

en: Congo
sl_SI: Kongo

en: Congo, Democratic Republic of the
sl_SI: Kongo, Demokratična republika

en: Connect to Eventbrite
sl_SI: Povezava z Eventbrite

en: Connect to Meetup
sl_SI: Povezava s programom Meetup

en: Connected to %s
sl_SI: Povezan z %s

[ctx: Connection authorization error for account user not loading.]
en: Selected user could not be loaded.
sl_SI: Izbranega uporabnika ni bilo mogoče naložiti.

[ctx: Connection authorization error for no account name.]
en: Account is missing a name.
sl_SI: Računu manjka ime.

[ctx: Connection authorization error for no account permissions.]
en: Account is missing permissions.
sl_SI: Računu manjkajo dovoljenja.

[ctx: Connection authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer ID is required to authorize your connection.
sl_SI: ID potrošnika je potreben za odobritev vaše povezave.

[ctx: Connection authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer Secret is required to authorize your connection.
sl_SI: Skrivnost potrošnika je potrebna za odobritev vaše povezave.

[ctx: Connection authorization error for no user selected.]
en: Account is missing a user, please select one and try again..
sl_SI: Računu manjka uporabnik, izberite ga in poskusite znova.

[ctx: Connection authorization error for the consumer secrets not matching.]
en: Consumer Secret does not match.
sl_SI: Skrivnost potrošnika se ne ujema.

[ctx: Connection could not be deleted failure message.]
en: Connection was not deleted
sl_SI: Povezava ni bila izbrisana

[ctx: Connection deleted success message.]
en: Connection was successfully deleted
sl_SI: Povezava je bila uspešno izbrisana

[ctx: Connection is missing a name message.]
en: Connection is missing a name.
sl_SI: Povezavi manjka ime.

[ctx: Connection is missing a user message.]
en: Connection is missing a user id.
sl_SI: Povezavi manjka uporabniški ID.

[ctx: Connection is missing information to delete failure message.]
en: Connection was not deleted, the consumer id or the API Key information were not found.
sl_SI: Povezava ni bila izbrisana, ID potrošnika ali informacije o ključu API-ja niso bile najdene.

[ctx: Connection is missing local id message.]
en: Connection is missing the local id.
sl_SI: Povezavi manjka lokalni ID.

[ctx: Connection is missing permissions message.]
en: Connection is missing permissions.
sl_SI: Za povezavo manjkajo dovoljenja.

en: Connection timed out while transferring the feed. If you are dealing with large feeds you may need to customize the tribe_aggregator_connection_timeout filter.
sl_SI: Povezava se je med prenosom podatkov prekinila. Če imate opravka z velikimi viri, boste morda morali prilagoditi filter tribe_aggregator_connection_timeout.

[ctx: Consumer id and secret only show once help text for Power Automate API.]
en: Please copy the consumer id and secret below. Once you leave the page they will no longer be available.
sl_SI: Spodaj kopirajte identifikacijsko številko in skrivnost potrošnika. Ko zapustite stran, ne bosta več na voljo.

[ctx: Consumer id and secret only show once help text for Zapier API.]
en: Please copy the consumer id and secret below. Once you leave the page they will no longer be available.
sl_SI: Spodaj kopirajte ID potrošnika in skrivnost. Ko zapustite stran, ne bodo več na voljo.

en: Contact your Host or your system administrator and ask to upgrade to the latest version of PHP.
sl_SI: Obrnite se na gostitelja ali skrbnika sistema in ga prosite za nadgradnjo na najnovejšo različico PHP.

en: Contain
sl_SI: Vsebuje

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Content Styles
sl_SI: Slogi vsebine

en: Content Styling
sl_SI: Oblikovanje vsebine

en: Content Type:
sl_SI: Vrsta vsebine:

en: Continue Reading
sl_SI: Nadaljujte z branjem

en: Cook Islands
sl_SI: Cookovi otoki

[ctx: Copy api key to clipboard instructions]
en: Press "Cmd + C" to copy
sl_SI: Pritisnite "Cmd + C" za kopiranje

[ctx: Copy api key to clipboard success message]
en: Copied
sl_SI: Kopirano

en: Copy the provided url into this field to import the events into your WordPress site.
sl_SI: V to polje kopirajte zagotovljeni url in uvozite dogodke v spletno mesto WordPress.

[ctx: Copy to api key clipboard button text.]
en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copy to clipboard
sl_SI: Kopiranje v odložišče

[ctx: Copy to clipboard button text.]
en: Copy to clipboard
sl_SI: Kopiraj v odložišče

[ctx: Copy to clipboard failed message]
en: Failed to copy.
sl_SI: Kopiranje ni uspelo.

[ctx: Copy to clipboard instructions]
en: Press "Cmd + C" to copy
sl_SI: Pritisnite Cmd + C za kopiranje

[ctx: Copy to clipboard success message]
en: Copied to Clipboard!
sl_SI: Kopirano v odložišče!

[ctx: Copy to clipboard success message]
en: System info copied
sl_SI: Sistemska informacija je kopirana

en: Cost Content
sl_SI: Vsebina stroškov

en: Cost Header
sl_SI: Glava stroškov

en: Cost:
sl_SI: Cena:

en: Costa Rica
sl_SI: Kosta Rika

en: Could not delete post with ID
sl_SI: Ni bilo mogoče izbrisati objave z ID

en: Could not process queue for Import Record %1$d: %2$s
sl_SI: Ni bilo mogoče obdelati čakalne vrste za uvozni zapis %1$d: %2$s

en: Could not save %s.
sl_SI: Ni bilo mogoče shraniti %s.

en: Country
sl_SI: Država

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
sl_SI: Seznam držav mora biti oblikovan kot ena država na vrstico v naslednji obliki: <br>ZDA, Združene države <br> ZK, Združeno kraljestvo.

en: Country:
sl_SI: Država:

en: Cover
sl_SI: Prekritje

en: Create Eventbrite tickets and events right from your WordPress dashboard.
sl_SI: Ustvarite vstopnice in dogodke Eventbrite kar iz nadzorne plošče WordPressa.

en: Create New %s
sl_SI: Ustvari novo %s

[ctx: Create a integration connection access token or consumer secret.]
en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Create a strong call-to-action for attendees to "Join Webinar" instead of only sharing a website address.
sl_SI: Ustvarite močan poziv udeležencem, da se pridružijo spletnemu seminarju, namesto da bi delili samo spletni naslov.

en: Create an Event
sl_SI: Ustvarjanje dogodka

en: Create or Find a Venue
sl_SI: Ustvarjanje ali iskanje kraja dogodka

en: Create or Find an Organizer
sl_SI: Ustvarite ali poiščite organizatorja

en: Create: <%= term %>
sl_SI: Ustvarite: <%= term %>

en: Created:
sl_SI: Ustvarjeno:

en: Creating RSVPs
sl_SI: Ustvarjanje RSVP-jev

en: Creating Tickets
sl_SI: Ustvarjanje vozovnic

en: Creating Tickets & RSVPs
sl_SI: Ustvarjanje vozovnic in RSVP-jev

en: Credentials have been saved
sl_SI: Pooblastila so bila shranjena

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
sl_SI: Hrvaška

en: Cron-based
sl_SI: Na podlagi programa Cron

en: Cuba
sl_SI: Kuba

en: Currency
sl_SI: Valuta

en: Currency Symbol:
sl_SI: Simbol valute:

[ctx: Currency settings section header]
en: Currency
sl_SI: Valuta

en: Currency symbol follows value
sl_SI: Simbol valute sledi vrednosti

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
sl_SI: Cena po

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
sl_SI: Cena pred

en: Current Page
sl_SI: Trenutna stran

en: Current usage
sl_SI: Trenutna uporaba

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Custom Color
sl_SI: Barva po meri

en: Custom Venue Links
sl_SI: Povezave po meri do kraja dogodka

en: Custom attendee registration fields
sl_SI: Polja za registracijo udeležencev po meri

en: Custom field deleted.
sl_SI: Custom polje izbrisano.

en: Custom field updated.
sl_SI: Custom polje posodobljeno.

en: Custom registration fields
sl_SI: Polja za registracijo po meri

en: Customizable
sl_SI: Prilagodljiv

en: Customizable ticket template
sl_SI: Prilagodljiva predloga vozovnice

en: Customize email templates
sl_SI: Prilagodite e-poštne predloge

en: Customizer
sl_SI: Prilagajalnik

[ctx: Customizer static front page setting]
en: Main %s Page
sl_SI: Glavni %s

en: Customizing
sl_SI: Prilagajanje spletne strani

en: Customizing CSS (Video)
sl_SI: Prilagajanje CSS (videoposnetek)

en: Customizing the Events plugins
sl_SI: Prilagajanje vtičnikov Dogodki

en: Cyprus
sl_SI: Ciper

en: Czech Republic
sl_SI: Republika Češka

en: Darken
sl_SI: Potemni

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date & Time
sl_SI: Datum & čas

en: Date & Time Content
sl_SI: Datum in ura Vsebina

en: Date & Time Header
sl_SI: Naslov datuma in ure

en: Date Entry Format
sl_SI: Format vnosa datuma

en: Date Lower Boundary
sl_SI: Datum Spodnja meja

en: Date Upper Boundary
sl_SI: Datum Zgornja meja

[ctx: Date and Time settings section header]
en: Date & Time
sl_SI: Datum in čas

en: Date out of range.
sl_SI: Datum izven dosega.

en: Date time separator
sl_SI: Meja med datumom in časom

en: Date with year format
sl_SI: Datum v obliki leta

en: Date without year format
sl_SI: Datum brez oblike leta

en: Date:
sl_SI: Datum:

en: Dates
sl_SI: Datumi

en: Dates set using the start_date/end_date, starts_*/ends_* are set to start at the specified times. The default behavior is to include the entire days.
sl_SI: Datumi, nastavljeni s start_date/end_date, starts_*/ends_*, se začnejo ob določenem času. Privzeto obnašanje je, da so vključeni vsi dnevi.

en: Day
sl_SI: Dan

[ctx: Day hover color setting label.]
en: Day Hover
sl_SI: Dan Hover

en: Day view
sl_SI: Dnevni pogled

en: Debug Bar Plugin
sl_SI: Vtičnik vrstice za odpravljanje napak

en: Debug mode
sl_SI: Način odpravljanja napak

en: Debugging
sl_SI: Odstranjevanje napak

en: Deep Sea
sl_SI: Globoko morje

en: Default
sl_SI: Privzet

en: Default (uses temporary files)
sl_SI: Privzeto (uporablja začasne datoteke)

en: Default Event Category
sl_SI: Privzeta kategorija dogodkov

en: Default Events Template
sl_SI: Privzeta predloga za dogodke

en: Default Google Maps API key
sl_SI: Privzeti ključ API za Google Zemljevide

en: Default Page Template
sl_SI: Privzeta predloga strani

en: Default Status
sl_SI: Privzeto stanje

en: Default Styles
sl_SI: Privzeti slogi

en: Default currency code
sl_SI: Privzeta koda valute

en: Default currency symbol
sl_SI: Privzeti simbol valute

[ctx: Default description for integration endpoint.]
en: No description provided
sl_SI: Opis ni predložen

[ctx: Default error message for system info optin]
en: Something has gone wrong!
sl_SI: Nekaj je šlo narobe!

en: Default is 3. To impose no limit, specify -1. Note that there may be performance issues if you allow too many events per day. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">Read more</a>.
sl_SI: Privzeta vrednost je 3. Če ne želite uvesti nobene omejitve, navedite -1. Upoštevajte, da lahko pride do težav z zmogljivostjo, če dovolite preveč dogodkov na dan. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">Preberi več</a>.

en: Default stylesheet used for events templates
sl_SI: Privzeti stil uporabljen za predloge dogodkov

en: Default view
sl_SI: Privzeti pogled

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
sl_SI: Trajno izbriši &#8220;%s&#8221; zdaj

en: Delete Permanently
sl_SI: Trajno izbriši

en: Delete this
sl_SI: Izbrišite

en: Deleted Attachment: %d
sl_SI: Izbrisana priloga: %d

en: Deletes a venue and returns its data
sl_SI: Izbriše prizorišče in vrne njegove podatke

en: Deletes an event and returns its data
sl_SI: Izbriše dogodek in vrne njegove podatke

en: Deletes an event category and returns its data
sl_SI: Izbriše kategorijo dogodkov in vrne njene podatke

en: Deletes an event tag and returns its data
sl_SI: Izbriše oznako dogodka in vrne njene podatke

en: Deletes an organizer and returns its data
sl_SI: Izbriše organizatorja in vrne njegove podatke

en: Denmark
sl_SI: Danska

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new attendee queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje nove čakalne vrste udeležencev.

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave s storitvijo Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the canceled event queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje preklicane čakalne vrste dogodkov.

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new checkin queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje nove čakalne vrste za prijavo.

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Create Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Power Automate Create Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns creation of a new event.
sl_SI: Vrne ustvarjen novi dogodek.

[ctx: Description for the Power Automate Create Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje nove čakalne vrste dogodkov.

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Power Automate Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje nove čakalne vrste dogodkov.

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the refunded orders queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje čakalne vrste povrnjenih naročil.

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated attendee queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje posodobljene čakalne vrste udeležencev.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated event queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje posodobljene čakalne vrste dogodkov.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Power Automate.

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new attendee queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje nove čakalne vrste udeležencev.

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the canceled event queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje preklicane čakalne vrste dogodkov.

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new checkin queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje nove čakalne vrste za prijavo.

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Create Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Zapier Create Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns creation of a new event.
sl_SI: Vrne ustvarjanje novega dogodka.

[ctx: Description for the Zapier Create Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find attendee archive.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje arhiva iskanja udeležencev.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find event archive.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje arhiva dogodkov iskanja.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find ticket archive.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje arhiva vstopnic za iskanje.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje nove čakalne vrste dogodkov.

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Zapier Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje nove čakalne vrste dogodkov.

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the refunded orders queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje čakalne vrste povrnjenih naročil.

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns creation of a new event.
sl_SI: Vrne ustvarjanje novega dogodka.

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated attendee queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje posodobljene čakalne vrste udeležencev.

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevani parameter manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated event queue.
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje posodobljene čakalne vrste dogodkov.

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
sl_SI: Žeton za dostop za avtorizacijo povezave Zapier.

[ctx: Description in iCal content for events with hidden/protected content.]
en: Content is protected.
sl_SI: Vsebina je zaščitena.

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Difference
sl_SI: Razlika

en: Dig deeper
sl_SI: Poglobite se

en: Disable Event Aggregator imports
sl_SI: Onemogočite uvoz Agregatorja dogodkov

en: Disable the event search bar
sl_SI: Onemogočite iskalnik za dogodke

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

[ctx: Disables a Zapier endpoint queue.]
en: Disable
sl_SI: Onemogoči

[ctx: Disables a integration endpoint queue.]
en: Disable
sl_SI: Onemogoči

en: Disclaimer:
sl_SI: Zavrnitev odgovornosti:

en: Disconnect
sl_SI: Odklop

en: Display
sl_SI: Pogled

en: Display Custom HTML
sl_SI: Prikaz HTML po meri

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for attendees.]
en: Attendees
sl_SI: Udeleženci

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for canceled events.]
en: Canceled Events
sl_SI: Odpovedani dogodki

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for checkins.]
en: Checkins
sl_SI: Prijave

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for new events.]
en: New Events
sl_SI: Novi dogodki

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for refunded ticket orders.]
en: Refunded Orders
sl_SI: Povrnjena naročila

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for ticket orders.]
en: Orders
sl_SI: Naročila

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for updated events.]
en: Updated Events
sl_SI: Posodobljeni dogodki

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint.]
en: Create Events
sl_SI: Ustvari dogodke

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint.]
en: Updated Attendees
sl_SI: Posodobljeni udeleženci

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for authorization.]
en: Authorize
sl_SI: Pooblasti

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for canceled events.]
en: Canceled Events
sl_SI: Odpovedani dogodki

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for checkins.]
en: Checkins
sl_SI: Prijave

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for new attendees.]
en: Attendees
sl_SI: Udeleženci

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for new events.]
en: New Events
sl_SI: Novi dogodki

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for refunded ticket orders.]
en: Refunded Orders
sl_SI: Povrnjena naročila

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for ticket orders.]
en: Orders
sl_SI: Naročila

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for updated events.]
en: Updated Events
sl_SI: Posodobljeni dogodki

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Create Events
sl_SI: Ustvari dogodke

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Attendees
sl_SI: Poiščite udeležence

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Events
sl_SI: Poiščite dogodke

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Tickets/RSVPs
sl_SI: Poiščite vstopnice / RSVPs

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Update Events
sl_SI: Posodobi dogodke

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Updated Attendees
sl_SI: Posodobljeni udeleženci

[ctx: Display settings tab header]
en: Display Settings
sl_SI: Nastavitve zaslona

en: Displays the information collected by “attendee meta fields” in the WooCommerce order screens as well.
sl_SI: Prikaže informacije, zbrane z "metapolji za udeležence", tudi na zaslonih naročila WooCommerce.

en: Do Not Import
sl_SI: Ne uvozi

en: Do more with Eventbrite Tickets
sl_SI: Naredite več z vstopnicami Eventbrite

en: Do not limit (not recommended)
sl_SI: Ne omejujte (ni priporočljivo)

en: Do not re-import events. Changes made locally will be preserved.
sl_SI: Dogodkov ne uvažajte ponovno. Lokalno izvedene spremembe se bodo ohranile.

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Dominica
sl_SI: Dominika

en: Dominican Republic
sl_SI: Dominikanska republika

en: Done
sl_SI: Opravljeno

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Download .ics file
sl_SI: Prenesi .ics datoteko

en: Download log
sl_SI: Prenos dnevnika

en: Download our Events Gutenberg extension and start using the block editor on your events!
sl_SI: Prenesite našo razširitev Dogodki Gutenberg in začnite uporabljati urejevalnik blokov na svojih dogodkih!

en: Download report
sl_SI: Prenesi poročilo

en: Dropdown Options
sl_SI: Možnosti spustnega menija

en: Dropdown Typography
sl_SI: Spustna tipografija

en: Duplicate events
sl_SI: Podvojeni dogodki

en: During scheduled import, the limit of HTTP requests was reached and the import was rescheduled.
sl_SI: Med načrtovanim uvozom je bila dosežena omejitev zahtevkov HTTP, zato je bil uvoz prestavljen.

en: Each paid add-on has its own unique license key. Paste the key into its appropriate field below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message. Then click Save Changes.
sl_SI: Vsak plačljiv dodatek ima svoj edinstven licenčni ključ. Ključ prilepite v ustrezno polje spodaj in počakajte, da se potrdi. Ko se poleg sporočila "velja" prikaže zeleni datum izteka veljavnosti, veste, da ste pripravljeni. Nato kliknite Shrani spremembe.

en: Easily create the perfect schedule for your event and display it on any post type.
sl_SI: Enostavno ustvarite popoln urnik za svoj dogodek in ga prikažite na vseh vrstah objav.

en: East Timor
sl_SI: Zahodni Timor

en: Easy-to-use WooCommerce plugins work perfectly together, with any theme. Create a fast and profitable eCommerce store without any technical knowledge.
sl_SI: Vtičniki WooCommerce, ki so enostavni za uporabo, odlično sodelujejo s katero koli temo. Ustvarite hitro in dobičkonosno spletno trgovino brez tehničnega znanja.

en: Ecuador
sl_SI: Ekvador

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit %s
sl_SI: Uredi %s

en: Edit %s Category
sl_SI: Uredi %s kategorijo

en: Edit Aggregator Record
sl_SI: Urejanje zapisa agregatorja

en: Edit Import
sl_SI: Urejanje uvoza

en: Edit Import Settings
sl_SI: Urejanje nastavitev uvoza

en: Edit Venue
sl_SI: Uredi prizorišče

en: Edit the %s slug
sl_SI: Urejanje polža %s

en: Editing
sl_SI: Urejanje

en: Effortlessly fill your calendar with events from Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar, and more.
sl_SI: Koledar brez težav napolnite z dogodki iz Meetupa, Eventbrite, iCala, Googlovega koledarja in še več.

en: Egypt
sl_SI: Egipt

en: Email
sl_SI: E-naslov

en: Email Header
sl_SI: Naslovnica e-pošte

en: Email Text
sl_SI: Besedilo e-pošte

en: Email marketing to promote your events
sl_SI: Trženje e-pošte za promocijo vaših dogodkov

en: Email notifications
sl_SI: E-poštna obvestila

en: Email:
sl_SI: E-pošta:

en: Empty data set for this dropdown
sl_SI: Prazen nabor podatkov za to spustno okno

en: Enable 3rd party event submissions.
sl_SI: Omogočite prijave dogodkov tretjih oseb.

en: Enable Maps
sl_SI: Omogočite zemlejvid

en: Enable Time Zone support
sl_SI: Omogočite podporo časovnega pasu

en: Enable WordPress Custom Fields on events in the classic editor.
sl_SI: Omogočite polja WordPress po meri na dogodkih v klasičnem urejevalniku.

en: Enable comments on event pages.
sl_SI: Omogočite komentarje na straneh dogodkov.

en: Enable event views
sl_SI: Omogočite poglede dogodkov

en: Enable the Gutenberg block editor interface for creating events.
sl_SI: Omogočite vmesnik urejevalnika blokov Gutenberg za ustvarjanje dogodkov.

en: Enable the Month View Cache
sl_SI: Omogočite predpomnilnik mesečnega pogleda

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %1$s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
sl_SI: Omogočite to možnost za beleženje informacij o odpravljanju napak. Privzeto se bo to prijavilo v dnevnik napak strežnika PHP. Če želite videti sporočila dnevnika v vašem brskalniku, vam priporočamo, da namestite %s in poiščete zavihek "Tribe" v rezultatu odpravljanja napak.

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

[ctx: Enables a Zapier endpoint.]
en: Enable
sl_SI: Omogoči

[ctx: Enables a integration endpoint.]
en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: End Date
sl_SI: Končni datum

en: End of day cutoff
sl_SI: Prekinitev ob koncu dneva

en: End:
sl_SI: Konec:

[ctx: Endpoint has been cleared success message.]
en: Endpoint was successfully cleared.
sl_SI: Končna točka je bila uspešno izbrisana.

[ctx: Endpoint has been disabled success message.]
en: Endpoint was successfully disabled.
sl_SI: Končna točka je bila uspešno onemogočena.

[ctx: Endpoint has been enabled success message.]
en: Endpoint was successfully enabled
sl_SI: Končna točka je bila uspešno omogočena

[ctx: Endpoint id is missing information to clear it.]
en: Endpoint was not cleared, the endpoint id was not found.
sl_SI: Končna točka ni bila izbrisana, ID končne točke ni bil najden.

[ctx: Endpoint id is missing information to disable it.]
en: Endpoint was not disabled, the endpoint id was not found.
sl_SI: Končna točka ni bila onemogočena, ID končne točke ni bil najden.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not cleared as it could not be loaded.
sl_SI: Končna točka ni bila izbrisana, ker je ni bilo mogoče naložiti.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not disabled as it could not be loaded.
sl_SI: Končna točka ni bila onemogočena, ker je ni bilo mogoče naložiti.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not loaded.
sl_SI: Končna točka ni bila naložena.

en: Ends
sl_SI: Konec

en: English
sl_SI: Angleščina

en: Ensure result set exclude specific IDs
sl_SI: Zagotovite, da niz rezultatov izključuje določene ID-je

en: Enter Event Aggregator License
sl_SI: Vnesite licenco Agregatorja dogodkov

en: Enter Keyword. Search for %s by Keyword.
sl_SI: Vnesite ključno besedo. Poiščite %s po ključni besedi.

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
sl_SI: Za %s, ki so prosti, vnesite 0 ali pustite prazno, če želite polje skriti.

en: Enter a URL-formatted event name
sl_SI: Vnesite ime dogodka v obliki URL-ja

en: Enter a custom API key
sl_SI: Vnesite ključ API po meri

en: Enter a date using a standard date format or a relative string like: tomorrow, next week, +5 days, etc
sl_SI: Vnesite datum v standardni obliki datuma ali v relativnem nizu, na primer: jutri, naslednji teden, +5 dni itd

en: Enter an Eventbrite event URL, e.g. https://www.eventbrite.com/e/example-12345
sl_SI: Vnesite URL dogodka Eventbrite, npr. https://www.eventbrite.com/e/example-12345

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view. Example: %1$s
sl_SI: Izberite format za prikaz dogodkov, ki prikazujejo zgolj mesec in leto. Uporablja se v mesečnem pogledu. Naprimer: %1$s

en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when showing an event from a future year. Example: %1$s
sl_SI: Vnesite obliko, ki jo želite uporabiti za prikaz datumov z letnico. Uporablja se pri prikazu dogodka iz prihodnjega leta. Primer: %1$s

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year. Example: %1$s
sl_SI: Izberite format za prikaz datumov brez leta. Uporablja se za prikaz dogodkov iz aktualnega leta. Naprimer: %1$s

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
sl_SI: Vnesite mejo, ki bo postavljen med datumom in časom, kadar bosta prikazana oba

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
sl_SI: Vnesite mejo, ki bo prikazana med začetnim in končnim časom dogodka.

en: Enter the url for a Facebook group or page. You can also enter the url of a single Facebook event.
sl_SI: Vnesite url naslov skupine ali strani v Facebooku. Vnesete lahko tudi url posameznega dogodka v Facebooku.

en: Enter the url for a Meetup group, page, or individual. You can also enter the url of a single Meetup event.
sl_SI: Vnesite naslov url skupine, strani ali posameznika Meetup. Vnesete lahko tudi url posameznega dogodka Meetup.

en: Enter the url for the Google Calendar feed you wish to import.
sl_SI: Vnesite url naslov za vir Google Calendar, ki ga želite uvoziti.

en: Enter the url for the calendar, website, or event you would like to import. Event Aggregator will attempt to import events at that location.
sl_SI: Vnesite url naslov koledarja, spletne strani ali dogodka, ki ga želite uvoziti. Agregator dogodkov bo poskušal uvoziti dogodke na tej lokaciji.

en: Enter the url for the iCalendar feed you wish to import, e.g. https://central.wordcamp.org/calendar.ics
sl_SI: Vnesite naslov url za vir iCalendar, ki ga želite uvoziti, npr. https://central.wordcamp.org/calendar.ics

en: Equatorial Guinea
sl_SI: Ekvatorialna Gvineja

en: Eritrea
sl_SI: Eritreja

en: Error
sl_SI: Napaka

[ctx: Error code label for system info optin]
en: Code:
sl_SI: Koda:

en: Error restoring from Ignored Events.
sl_SI: Obnavljanje napak iz prezrtih dogodkov.

en: Error, a unknown bug happened and it was impossible to migrate the Legacy Ignored Events, try again later.
sl_SI: Napaka, zgodila se je neznana napaka, zato ni bilo mogoče prenesti zapuščenih prezrtih dogodkov, poskusite znova pozneje.

en: Error: %d scheduled import was not %s.
sl_SI: Napaka: %d načrtovani uvoz ni bil %s.

en: Error: we were not able to migrate your Facebook Events settings to Event Aggregator. Please try again later.
sl_SI: Napaka: vaših nastavitev dogodkov v Facebooku nismo mogli prenesti v Agregator dogodkov. Prosimo, poskusite znova pozneje.

en: Error: we were not able to migrate your iCal Importer settings to Event Aggregator. Please try again later.
sl_SI: Napaka: vaših nastavitev iCal Importerja nismo mogli prenesti v Event Aggregator. Prosimo, poskusite znova pozneje.

en: Estonia
sl_SI: Estonija

en: Ethiopia
sl_SI: Etipoija

en: Event
sl_SI: Dogodek

en: Event %d: %s
sl_SI: Dogodek %d: %s

en: Event Add-Ons
sl_SI: Dodatki za dogodke

en: Event Aggregator
sl_SI: Agregator dogodkov

en: Event Aggregator Control
sl_SI: Nadzor agregatorja dogodkov

en: Event Aggregator System Status
sl_SI: Stanje sistema agregatorja dogodkov

en: Event Aggregator cannot import events because this site is running an outdated version of The Events Calendar.
sl_SI: Agregator dogodkov ne more uvoziti dogodkov, ker je na tem spletnem mestu nameščena zastarela različica Koledarja dogodkov.

en: Event Aggregator cannot import events from this site.
sl_SI: Agregator dogodkov ne more uvoziti dogodkov s tega spletnega mesta.

en: Event Aggregator cannot reach Meetup.com because you exceeded the request limit for your Meetup API key.
sl_SI: Agregator dogodkov ne more doseči strani Meetup.com, ker ste presegli omejitev zahtevkov za svoj ključ API Meetup.

en: Event Aggregator includes a new, better system for removing unwanted imported events from your calendar. Click the button below to transition previously deleted events. This process will remove unwanted records from your database and include recent or upcoming trashed events in your Ignored archive.
sl_SI: Agregator dogodkov vključuje nov, boljši sistem za odstranjevanje neželenih uvoženih dogodkov iz koledarja. Kliknite spodnji gumb za prehod predhodno izbrisanih dogodkov. Ta postopek bo odstranil neželene zapise iz vaše zbirke podatkov in vključil nedavne ali prihajajoče zavržene dogodke v vaš arhiv Ignored.

en: Event Aggregator server has blocked your request. Please try your import again later or contact support to know why.
sl_SI: Strežnik Agregatorja dogodkov je blokiral vašo zahtevo. Prosimo, poskusite uvoz ponoviti pozneje ali se obrnite na podporo, da bi izvedeli, zakaj.

en: Event Aggregator system status
sl_SI: Stanje sistema zbiralnika dogodkov

en: Event Aggregator will try to fetch %s events starting from the current date or the specified date;
sl_SI: Agregator dogodkov bo poskušal pridobiti %s dogodkov od trenutnega datuma ali določenega datuma;

en: Event Aggregator will try to fetch events starting within the next %s from the current date or the specified date;
sl_SI: Agregator dogodkov bo poskušal pridobiti dogodke, ki se začnejo v naslednjem %s od trenutnega datuma ali določenega datuma;

en: Event Allow Comments
sl_SI: Dogodek Dovolite Komentarji

en: Event Allow Trackbacks and Pingbacks
sl_SI: Dogodek Dovolite sledilne in pingbacks

en: Event Blocks
sl_SI: Gradniki dogodka

en: Event Calendar Link
sl_SI: Povezava do koledarja dogodkov

en: Event Categories
sl_SI: Kategorije dogodkov

en: Event Category
sl_SI: Kategorija dogodka

en: Event Cost
sl_SI: Cena dogodka

en: Event Currency Position
sl_SI: Dogodek Valuta Položaj

en: Event Currency Symbol
sl_SI: Simbol valute na dogodku

en: Event Date & Time
sl_SI: Datum in ura dogodka

en: Event Date and Time
sl_SI: Datum in čas dogodka

en: Event Date:
sl_SI: Datum dogodka:

en: Event Dates
sl_SI: Datumi dogodkov

en: Event Description
sl_SI: Opis dogodka

en: Event Details Background Color
sl_SI: Podrobnosti o dogodku Barva ozadja

en: Event End Date
sl_SI: Končni datum dogodka

en: Event End Time
sl_SI: Končni čas dogodka

en: Event Excerpt
sl_SI: Izvleček dogodka

en: Event Featured Image
sl_SI: Slika dogodka - privzeta

en: Event ID
sl_SI: ID dogodka

en: Event ISO Currency Code
sl_SI: Koda valute ISO dogodka

en: Event Image
sl_SI: Slika dogodka

en: Event Importer Bundle
sl_SI: Uvoznik dogodkov Bundle

en: Event Log
sl_SI: Dnevnik dogodkov

en: Event Name
sl_SI: Ime dogodka

en: Event Navigation
sl_SI: Krmarjenje po dogodkih

en: Event Organizer
sl_SI: Organizator dogodka

en: Event Organizer Name(s) or ID(s)
sl_SI: Ime organizatorja dogodka ali izkaznica

en: Event Organizers
sl_SI: Organizatorji

en: Event Query
sl_SI: Poizvedba o dogodku

en: Event Schedule Manager
sl_SI: Upravitelj urnika dogodkov

en: Event Settings
sl_SI: Nastavitve dogodkov

en: Event Show Map
sl_SI: Prikaz zemljevida dogodka

en: Event Show Map Link
sl_SI: Povezava do prikaza zemljevida dogodka

en: Event Slug
sl_SI: Dogodek Slug

en: Event Start Date
sl_SI: Začetni datum dogodka

en: Event Start Time
sl_SI: Začetni čas dogodka

[ctx: Event State of being Online only checkbox label]
en: Mark as an online event
sl_SI: Označi kot spletni dogodek

en: Event Status
sl_SI: Status dogodka

en: Event Sticky in Month View
sl_SI: Skrij dogodek iz liste dogodkov

en: Event Tags
sl_SI: Oznake dogodka

en: Event Tickets
sl_SI: Vstopnice

en: Event Tickets REST API is not available.
sl_SI: API REST za vstopnice za dogodke ni na voljo.

en: Event Tickets plugin is not activated.
sl_SI: Vtičnik Vstopnice za dogodke ni aktiviran.

en: Event Time Zone
sl_SI: Končni čas dogodka

en: Event Title
sl_SI: Ime dogodka

en: Event Title Color
sl_SI: Barva za kategorijo dogodka

en: Event Update Authority
sl_SI: Organ za posodabljanje dogodkov

en: Event Venue
sl_SI: Ime prizorišča dogodka

en: Event Venue Name
sl_SI: Ime prizorišča dogodka

en: Event Website
sl_SI: Spletna stran dogodka

en: Event block patterns
sl_SI: Vzorci blokov dogodkov

en: Event cannot be synced to Eventbrite because we received an error from Eventbrite.
sl_SI: Dogodka ni mogoče sinhronizirati s storitvijo Eventbrite, ker smo od nje prejeli napako.

en: Event information: website, cost, description, date, time, image
sl_SI: Informacije o dogodku: spletna stran, vstopnina, opis, datum, čas, slika

[ctx: Event location on the Ticket Email]
en: Event Location
sl_SI: Lokacija dogodka

en: Event log
sl_SI: Dnevnik dogodkov

en: Event not owned, you cannot edit it.
sl_SI: Dogodek ni v lasti, zato ga ne morete urejati.

[ctx: Event status label the select field]
en: Set status:
sl_SI: Nastavite stanje:

[ctx: Event status label.]
en: Event Status
sl_SI: Status dogodka

en: Event submissions and automatic imports will be paused until migration is complete.
sl_SI: Oddajanje dogodkov in samodejni uvozi bodo do zaključka migracije prekinjeni.

en: Event submissions will be paused until migration is complete.
sl_SI: Oddajanje dogodkov bo prekinjeno, dokler se migracija ne zaključi.

en: Event, Venue, and Organizer Information
sl_SI: Informacije o dogodku, prizorišču in organizatorju

en: Eventbrite Authentication
sl_SI: Preverjanje pristnosti Eventbrite

en: Eventbrite Import Settings
sl_SI: Eventbrite Uvoz Nastavitev

en: Eventbrite Ticket information: name, description, cost, type, quantity
sl_SI: Informacije o vstopnicah Eventbrite: ime, opis, cena, vrsta, količina

en: Eventbrite event not found.
sl_SI: Dogodka Eventbrite ni mogoče najti.

en: Eventbrite organizer not found.
sl_SI: Organizator Eventbrite ni bil najden.

en: Eventbrite parsed object ID is empty.
sl_SI: ID predmeta, ki ga je razčlenila storitev Eventbrite, je prazen.

en: Eventbrite parsed object is empty.
sl_SI: Objekt Eventbrite je prazen.

en: Eventbrite parsed object type is empty.
sl_SI: Tip predmeta, ki ga je razčlenila storitev Eventbrite, je prazen.

en: Eventbrite sync data invalid.
sl_SI: Podatki za sinhronizacijo Eventbrite so neveljavni.

en: Eventbrite token is not valid.
sl_SI: Žeton Eventbrite ni veljaven.

en: Eventbrite user not found.
sl_SI: Uporabnika Eventbrite ni mogoče najti.

en: Eventbrite venue not found.
sl_SI: Prizorišče Eventbrite ni bilo mogoče najti.

en: Events
sl_SI: Dogodki

en: Events > Settings > Integrations
sl_SI: Dogodki > Nastavitve > Integracije

en: Events Aggregator
sl_SI: Agregator dogodkov

en: Events Aggregator Record
sl_SI: Zapis Agregator dogodkov

en: Events Bar
sl_SI: Bar za dogodke

en: Events Calendar Pro
sl_SI: Koledar dogodkov Pro

en: Events Calendar Pro runs alongside The Events Calendar and enhances...
sl_SI: Koledar dogodkov Pro deluje skupaj s Koledarjem dogodkov in izboljša...

en: Events Happening Now
sl_SI: Dogodki, ki se dogajajo zdaj

en: Events Import
sl_SI: Uvoz dogodkov

en: Events Marketing Bundle
sl_SI: Sveženj za trženje dogodkov

en: Events Tickets
sl_SI: Vstopnice

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
sl_SI: Events Tickets je skrbno izdelan, razširljiv vtičnik, ki vam omogoča preprosto prodajo vstopnic za vaše dogodke.

en: Events URL slug
sl_SI: Events URL ključ

en: Events can migrate with no changes!
sl_SI: Dogodki se lahko prenesejo brez sprememb!

en: Events cannot be imported because Eventbrite has returned an error. This could mean that the event ID does not exist, the event or source is marked as Private, or the event or source has been otherwise restricted by Eventbrite. You can <a href="https://theeventscalendar.com/knowledgebase/import-errors/" target="_blank">read more about Eventbrite restrictions in our knowledgebase</a>.
sl_SI: Dogodkov ni mogoče uvoziti, ker je Eventbrite vrnil napako. To lahko pomeni, da ID dogodka ne obstaja, da je dogodek ali vir označen kot zasebni ali da je Eventbrite dogodek ali vir drugače omejil. Več o omejitvah Eventbrite lahko <a href="https://theeventscalendar.com/knowledgebase/import-errors/" target="_blank">prebereš v naši bazi znanja</a>.

en: Events cannot be imported because we received an error from Eventbrite:
sl_SI: Dogodkov ni mogoče uvoziti, ker smo od družbe Eventbrite prejeli napako:

en: Events cannot be imported because we received an error from Facebook:
sl_SI: Dogodkov ni mogoče uvoziti, ker smo od Facebooka prejeli napako:

en: Events could not be imported. Event Aggregator does not yet support events from that URL. We have noted your request and will review it for support in the future.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Agregator dogodkov še ne podpira dogodkov iz tega naslova URL. Vašo zahtevo smo zabeležili in jo bomo preverili za podporo v prihodnosti.

en: Events could not be imported. The Events Calendar REST API is disabled on the requested URL.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. API REST koledarja dogodkov je na zahtevanem naslovu URL onemogočen.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned an empty archive page.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Navedeni naslov URL je bilo mogoče doseči in ima omogočen vmesnik The Events Calendar REST API, vendar je vrnil prazno arhivsko stran.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned empty event data.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Navedeni naslov URL je bilo mogoče doseči in ima omogočen vmesnik The Events Calendar REST API, vendar je vrnil prazne podatke o dogodkih.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned malformed data in regard to the total number of events.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Navedeni naslov URL je bilo mogoče doseči in ima omogočen vmesnik The Events Calendar REST API, vendar je vrnil napačno oblikovane podatke glede skupnega števila dogodkov.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned malformed data.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Navedeni naslov URL je bilo mogoče doseči in ima omogočen vmesnik The Events Calendar REST API, vendar je vrnil napačno oblikovane podatke.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching an archive page.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Navedeni naslov URL je bilo mogoče doseči in ima omogočen API The Events Calendar REST, vendar je prišlo do napake pri pridobivanju arhivske strani.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching the archive control data.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Navedeni naslov URL je bilo mogoče doseči in ima omogočen vmesnik The Events Calendar REST API, vendar je prišlo do napake pri pridobivanju podatkov za nadzor arhiva.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching the event data.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Navedeni naslov URL je bilo mogoče doseči in ima omogočen vmesnik The Events Calendar REST API, vendar je prišlo do napake pri pridobivanju podatkov o dogodkih.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching the total number of events.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Navedeni naslov URL je bilo mogoče doseči in ima omogočen vmesnik The Events Calendar REST API, vendar je prišlo do napake pri pridobivanju skupnega števila dogodkov.

en: Events could not be imported. The URL provided could not be reached.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Posredovanega naslova URL ni bilo mogoče doseči.

en: Events could not be imported. The URL provided did not have events in the proper format.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Navedeni URL ni vseboval dogodkov v ustrezni obliki.

en: Events could not be imported. The import parameters were invalid.
sl_SI: Dogodkov ni bilo mogoče uvoziti. Uvozni parametri so bili neveljavni.

en: Events on or after
sl_SI: Dogodki na dan ali po njem

en: Events should be assigned one of the specified categories slugs or IDs
sl_SI: Dogodkom je treba dodeliti eno od navedenih kategorij ali ID-jev

en: Events should be assigned one of the specified organizer IDs
sl_SI: Dogodkom je treba dodeliti enega od navedenih identifikatorjev organizatorja

en: Events should be assigned one of the specified tags slugs or IDs
sl_SI: Dogodkom je treba dodeliti eno od navedenih oznak ali ID-jev

en: Events should be assigned one of the specified venue IDs
sl_SI: Dogodkom je treba dodeliti enega od navedenih identifikatorjev prizorišča

en: Events should be filtered by their featured status
sl_SI: Dogodke je treba filtrirati glede na njihov status

en: Events should be filtered by their post_parent being the specified one.
sl_SI: Dogodke je treba filtrirati glede na to, ali je njihov post_parent določen.

en: Events should contain the specified string in the title or description
sl_SI: Dogodki morajo vsebovati določen niz v naslovu ali opisu

en: Events template
sl_SI: Predloga dogodkov

en: Events that end after the specified date
sl_SI: Dogodki, ki se končajo po določenem datumu

en: Events that end before the specified date
sl_SI: Dogodki, ki se končajo pred določenim datumom

en: Events that end on the specified date
sl_SI: Dogodki, ki se končajo na določen datum

en: Events that start after the specified date
sl_SI: Dogodki, ki se začnejo po določenem datumu

en: Events that start before the specified date
sl_SI: Dogodki, ki se začnejo pred določenim datumom

en: Events that start on the specified date
sl_SI: Dogodki, ki se začnejo na določen datum

en: Events will be imported with the same timezone as defined on eventbrite.com. You can make use of The Events Calendar's
sl_SI: Dogodki bodo uvoženi v istem časovnem pasu, kot je določen na spletni strani eventbrite.com. Uporabite lahko koledar dogodkov

en: Events will be imported with the time zone defined by the source. If no time zone is specified, events will be assigned your site's default time zone ( see
sl_SI: Dogodki bodo uvoženi s časovnim pasom, ki ga določa vir. Če časovni pas ni določen, bo dogodkom dodeljen privzeti časovni pas vašega spletnega mesta ( glejte

en: Every %d Minutes
sl_SI: Vsakih %d minut

en: Every time you rate %1$s5 stars%2$s, a fairy is born. Okay maybe not, but more happy users mean more contributions and help on the forums. The community NEEDS your voice.
sl_SI: Vsakič, ko ocenite %1$s5 zvezdic%2$s, se rodi vila. Dobro, morda ne, vendar več zadovoljnih uporabnikov pomeni več prispevkov in pomoči na forumih. Skupnost potrebuje vaš glas.

en: Exclude
sl_SI: Izključi

en: Exclusion
sl_SI: Izključitev

en: Existing calendar customizations will be overridden.
sl_SI: Obstoječe prilagoditve koledarja bodo razveljavljene.

en: Existing theme overrides that may need revision:
sl_SI: Obstoječe prevlade teme, ki jih bo morda treba spremeniti:

en: Expired license keys and subscriptions
sl_SI: Iztečeni licenčni ključi in naročnine

en: Expired license. Consult your network administrator.
sl_SI: Pogodba je potekla. Posvetujte se z vašim upraviteljem omrežja

en: Export %s
sl_SI: Uredi %s

en: Export .ics file
sl_SI: Izvozi datoteko .ics

en: Export Events
sl_SI: Izvozi dogodke

en: Export Outlook .ics file
sl_SI: Izvozi Outlookovo datoteko .ics

en: Extensions
sl_SI: Razširitve

en: Extensions are quick solutions our team came up with to solve specific issues you may need. (Note - extensions are not covered by our support team.)
sl_SI: Razširitve so hitre rešitve, ki jih je naša ekipa pripravila za reševanje določenih težav, ki jih morda potrebujete. (Opomba - razširitve niso vključene v našo ekipo za podporo.)

en: FAQs
sl_SI: Pogosta vprašanja

en: FREE
sl_SI: BREZPLAČNO

en: Facebook Events
sl_SI: Facebook dogodki

en: Failed to import record in row %d.
sl_SI: Neuspešen uvoz zapisa v vrstici %d.

en: Falkland Islands (Malvinas)
sl_SI: Falklandski otoki (Malvinas)

en: Faroe Islands
sl_SI: Faroški otoki

en: Favorite Imports
sl_SI: Najljubši uvoz

en: Feature Event
sl_SI: Izpostavljen dogodek

en: Featured
sl_SI: Priporočeni

en: Featured Events
sl_SI: Predstavljeni dogodki

en: Featured Highlight Color
sl_SI: Priporočena barva osvetlitve

en: Featured events are highlighted on the front end in views, archives, and widgets.
sl_SI: Izpostavljeni dogodki so poudarjeni na sprednji strani v prikazih, arhivih in gradnikih.

en: Features overview
sl_SI: Pregled funkcij

en: Feb
sl_SI: feb.

en: February
sl_SI: Februar

en: Fetch source event's settings (e.g. Show Maps Link or Sticky in Month View) when importing from another site using The Events Calendar.
sl_SI: Pridobite nastavitve izvornega dogodka (npr. Prikaži povezavo do zemljevidov ali Prilepi v mesečnem pogledu), ko ga uvozite iz drugega spletnega mesta z uporabo Koledarja dogodkov.

en: Field ID:
sl_SI: ID polja:

en: Fill
sl_SI: Izpolnite

en: Fill your calendar with events from across the web, including Google Calendar, Meetup, and more.
sl_SI: Koledar napolnite z dogodki iz spleta, vključno z Googlovim koledarjem, Meetupom in drugimi.

en: Filter Bar
sl_SI: Filtrirna Vrstica

en: Filter Bar Banner Icon
sl_SI: Ikona transparenta v filtrirni vrstici

en: Filter Bar Color
sl_SI: Barva filtrirne vrstice

en: Filter By Frequency
sl_SI: Filtriranje po frekvenci

en: Filter By Origin
sl_SI: Filtriranje po izvoru

en: Filter category, price, and more
sl_SI: Filtrirajte kategorijo, ceno in drugo

en: Filter distance (for Events Calendar Pro)
sl_SI: Razdalja filtriranja (za Koledar dogodkov Pro)

en: Filter events with or without tickets.
sl_SI: Filtrirajte dogodke z vstopnicami ali brez njih.

en: Filters
sl_SI: Filtri

en: Find %s
sl_SI: Najdi %s

en: Find a Venue
sl_SI: Najdi prizorišče

en: Find an Organizer
sl_SI: Najdi organizatorja

en: Finding & extending your calendar.
sl_SI: Iskanje & razširitev vašega koledarja.

en: Finding and extending your calendar
sl_SI: Iskanje in podaljševanje koledarja

en: Finding your calendar.
sl_SI: Iskanje vašega koledarja.

en: Finland
sl_SI: Finska

en: First Steps
sl_SI: Prvi koraki

en: First page
sl_SI: Prva stran

en: For classic editor
sl_SI: Za klasični urejevalnik

en: For displayed URLs
sl_SI: Za prikazane naslove URL

en: For the best results, import venue and organizer files before importing event files.
sl_SI: Za najboljše rezultate uvozite datoteke kraja dogodka in organizatorja pred uvozom datotek dogodka.

en: For you, Jack!
sl_SI: Zate, Jack!

en: France
sl_SI: Francija

en: Free
sl_SI: Brezplačno

en: Free extensions
sl_SI: Brezplačne razširitve

en: Free extensions to power up your plugins
sl_SI: Brezplačne razširitve za povečanje zmogljivosti vtičnikov

en: French Guiana
sl_SI: Francoska Guiana

en: French Polynesia
sl_SI: Francoska Polinezija

en: French Southern Territories
sl_SI: Francoski južni teritoriji

en: Fri
sl_SI: Pet

en: Friday
sl_SI: Petek

en: From registration to attendance history, view every step of the event lifecycle with this HubSpot integration.
sl_SI: S to integracijo HubSpot si lahko ogledate vse korake življenjskega cikla dogodka, od registracije do zgodovine prisotnosti.

en: From this preview, we estimate that the full migration process will take approximately %3$d minutes. During this time, %1$syou will not be able to create, edit, or manage your events.%2$s Your calendar will still be visible on your site.
sl_SI: Na podlagi tega predogleda ocenjujemo, da bo celoten postopek migracije trajal približno %3$d minut. V tem času %1$s ne boste mogli ustvarjati, urejati ali upravljati svojih dogodkov.%2$s Vaš koledar bo še vedno viden na vašem spletnem mestu.

en: Front page calendar
sl_SI: Koledar na prvi strani

en: Full debug (all events)
sl_SI: Popolno razhroščevanje (vsi dogodki)

en: Gabon
sl_SI: Gambon

en: Gambia
sl_SI: Gambija

en: General
sl_SI: Splošno

en: General Theme
sl_SI: Splošne teme

[ctx: Generate a Zapier API Key pair.]
en: Generate
sl_SI: Ustvari

en: Geocoded Events
sl_SI: Geokodirani dogodki

en: Germany
sl_SI: Nemčija

en: Get Event Tickets to manage attendee registration and ticket sales to your events, for free.
sl_SI: S programom Event Tickets lahko brezplačno upravljate registracijo udeležencev in prodajo vstopnic za svoje dogodke.

en: Get feedback on your calendar, be the first to learn about updates, and share ideas.
sl_SI: Pridobite povratne informacije o koledarju, prvi izvedite za posodobitve in delite zamisli.

en: Get help for these products and learn more about products you don't have.
sl_SI: Poiščite pomoč za te izdelke in izvedite več o izdelkih, ki jih nimate.

en: Get ready for the new recurring events!
sl_SI: Pripravite se na nove ponavljajoče se dogodke!

en: Get support from humans
sl_SI: Pridobite podporo ljudi

en: Getting More Help
sl_SI: Pridobivanje dodatne pomoči

en: Getting Started Guide
sl_SI: Priročnik za začetek

en: Getting Started Guides
sl_SI: Vodniki za začetek uporabe

en: Getting Support
sl_SI: Pridobivanje podpore

en: Getting started guide
sl_SI: Priročnik za začetek

en: Getting started with customizations
sl_SI: Začetek prilagajanja

en: Ghana
sl_SI: Gana

en: GiveWP makes it easy to raise money online with donation forms, donor databases, and fundraising reporting.
sl_SI: GiveWP omogoča preprosto zbiranje denarja na spletu z obrazci za donacije, zbirkami podatkov o donatorjih in poročanjem o zbiranju sredstev.

en: Global
sl_SI: Globalno

en: Global Elements
sl_SI: Globalni elementi

en: Global Import Settings
sl_SI: Globalne nastavitve uvoza

en: Global Import Settings apply to all imports, but you can also override the global settings by adjusting the origin-specific options.
sl_SI: Globalne nastavitve uvoza veljajo za vse uvoze, vendar lahko globalne nastavitve prekrijete tudi s prilagoditvijo možnosti za posamezen izvor.

en: Global configurations for the styling of The Events Calendar
sl_SI: Globalne konfiguracije za oblikovanje koledarja dogodkov

en: Go check out your new calendar designs! Each calendar view has been updated, so feel free to enable views you may not have been using. If necessary, you can revert back to the legacy calendar views in the Display tab of your Event Settings.
sl_SI: Oglejte si nove modele koledarjev! Vsak pogled koledarja je bil posodobljen, zato lahko omogočite poglede, ki jih morda še niste uporabljali. Po potrebi se lahko v zavihku Prikaz v nastavitvah dogodka vrnete na starejše poglede koledarja.

en: Go to Settings &gt; Calendars and select the calendar you wish to import.
sl_SI: Pojdite v Nastavitve &gt; Koledarji in izberite koledar, ki ga želite uvoziti.

en: Go to WordPress Updates page
sl_SI: Pojdi na stran Posodobitve WordPressa

en: Go to plugins page
sl_SI: Pojdi na stran z vtičniki

en: Google Calendar
sl_SI: Google koledar

en: Google Calendar Import Settings
sl_SI: Nastavitve uvoza Google Koledarja

en: Google Maps API
sl_SI: API Googlovih zemljevidov

en: Google Maps API key
sl_SI: Ključ API Google Maps

en: Google Maps default zoom level
sl_SI: Privzeti povečava za Google Maps

en: Google maps iframe displaying the address to %s
sl_SI: Iframe Google maps, ki prikazuje naslov %s

en: Got it
sl_SI: Imam ga

en: Graphic with an electrical plug and gears
sl_SI: Grafika z električnim vtičem in zobniki

en: Greece
sl_SI: Grčija

en: Greenland
sl_SI: Grenlandija

en: Guatemala
sl_SI: Gvatemala

en: Guinea
sl_SI: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl_SI: Gvineja Bissau

en: Guyana
sl_SI: Gvajana

en: HH:MM
sl_SI: UU:MM

en: HTML Tag
sl_SI: HTML oznaka

en: Handle event submissions with ticket sales and everything you need to build a robust community.
sl_SI: Obdelujte prijave dogodkov s prodajo vstopnic in vse, kar potrebujete za vzpostavitev trdne skupnosti.

en: Has %s
sl_SI: Ima %s

en: Has featured %s
sl_SI: Je prikazal %s

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
sl_SI: Ali imate dogodek, ki se nadaljuje preko polnoči? Izberite čas po koncu tega dogodka, da se izognete temu, da bi se ta dogodek še naslednji dan prikazoval na koledarju.

en: Having trouble?
sl_SI: Imate težave?

en: Header
sl_SI: Naslov

en: Header
sl_SI: Glava

en: Header Content
sl_SI: Vsebina glave

en: Header HTML Tag
sl_SI: Oznaka HTML glave

en: Header Styles
sl_SI: Slogi glave

en: Header Styling
sl_SI: Slog glave

en: Header Tag
sl_SI: Oznaka glave

en: Heading Styles
sl_SI: Slogi naslovov

en: Heading level must be between 1 and %d
sl_SI: Raven glave mora biti med 1 in %d

en: Heard and McDonald Islands
sl_SI: Otoki Heard in McDonald

en: Height
sl_SI: Višina

en: Hello,
sl_SI: Pozdravljeni,

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Help page?
sl_SI: Stran za pomoč?

en: Help users find exactly the right event
sl_SI: Uporabnikom pomagajte najti pravi dogodek

en: Helpful Links:
sl_SI: Koristne povezave:

en: Helpful Resources
sl_SI: Koristni viri

en: Here is the iCal feed URL for your events:
sl_SI: Tukaj je iCal URL za vaše dogodke:

en: Here’s an overview of %s and what they mean.
sl_SI: Tukaj je pregled %s in njihovega pomena.

en: Hey there... did you check out the %s
sl_SI: Pozdravljeni... ali ste si ogledali %s

en: Hi, %1$s! This is an invitation to help our %2$s community. If you opt-in, some data about your usage of %2$s will be shared with our teams (so they can work their butts off to improve). We will also share some helpful info on events management, WordPress, and our products from time to time.
sl_SI: Pozdravljeni, %1$s! To je vabilo za pomoč naši skupnosti %2$s. Če se odločite za sodelovanje, bomo nekatere podatke o vaši uporabi %2$s delili z našimi ekipami (da se bodo lahko potrudile in izboljšale). Občasno bomo delili tudi koristne informacije o upravljanju dogodkov, WordPressu in naših izdelkih.

en: Hi, %1$s! This is an invitation to help our StellarWP community.
sl_SI: Pozdravljeni, %1$s! To je vabilo za pomoč naši skupnosti StellarWP.

en: Hi, %1$s! This is an invitation to help our StellarWP community. If you opt-in, some data about your usage of TEC Common and future StellarWP Products will be shared with our teams (so they can work their butts off to improve). We will also share some helpful info on WordPress, and our products from time to time. And if you skip this, that's okay! Our products still work just fine.
sl_SI: Pozdravljeni, %1$s! To je vabilo za pomoč naši skupnosti StellarWP. Če se odločite, bomo nekatere podatke o vaši uporabi skupnih in prihodnjih izdelkov StellarWP delili z našimi ekipami (da se bodo lahko trudili za izboljšave). Občasno bomo delili tudi koristne informacije o WordPressu in naših izdelkih. Če to preskočite, nič hudega! Naši izdelki še vedno dobro delujejo.

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Hide & Ignore
sl_SI: Skrivanje in ignoriranje

en: Hide Event From Event Listings
sl_SI: Skrij dogodek iz seznama dogodkov

en: Hide Filters
sl_SI: Skrij filtre

en: Hide From %s Listings
sl_SI: Skrij iz %s seznama

en: Hide Others’ Organizers and Venues
sl_SI: Skrij organizatorje in prizorišča drugih

en: Hide and Ignore &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Skrijte in prezrite &#8220;%s&#8221;

en: Hide the following settings tabs on every site:
sl_SI: Skrijte naslednje zavihke nastavitev na vsaki strani

en: Hide the search field on all views.
sl_SI: Skrijte iskalno polje v vseh pogledih.

en: Highlighting events
sl_SI: Poudarjanje dogodkov

en: History
sl_SI: Zgodovina

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %1$ssupport%2$s.
sl_SI: Hmmm ... nekaj je narobe s preverjanjem. Prosimo kontaktirajte %ssupport%s podporo.

en: Holy See (Vatican City State)
sl_SI: Sveti sedež (Vatikanska mestna država)

en: Horizontal or vertical
sl_SI: Vodoravno ali navpično

en: Hover
sl_SI: Lebdeti

en: Hover Animation
sl_SI: Animacija lebdenja

en: Hover Link Color
sl_SI: Barva povezave pri lebdenju

en: How Do I Set Up E-Commerce Plugins for Selling Tickets?
sl_SI: Kako nastavim vtičnike za e-trgovino za prodajo vstopnic?

en: How Do I create events with Tickets or RSVP’s?
sl_SI: Kako ustvarim dogodke z vstopnicami ali prijavami na dogodke?

en: How Long You Retain this Data
sl_SI: Kako dolgo hranite te podatke

en: How do I process refunds for tickets?
sl_SI: Kako uredim vračila za vstopnice?

en: How do I sell tickets to events?
sl_SI: Kako lahko prodajam vstopnice za dogodke?

en: How to Customize Template Files
sl_SI: Kako prilagoditi datoteke predlog

en: Hue
sl_SI: Odtenek

en: Hungary
sl_SI: Madžarska

en: Hybrid
sl_SI: Hibridni

en: I couldn't understand how to make it work.
sl_SI: Nisem mogel razumeti, kako naj deluje.

en: I found a better plugin.
sl_SI: Našel sem boljši vtičnik.

en: I installed the calendar and it crashed my site.
sl_SI: Namestil sem koledar in je zrušil moje mesto.

en: I keep getting “Page Not Found” on events.
sl_SI: Pri dogodkih se mi vedno znova pojavi sporočilo "Stran ni najdena".

en: I need a specific feature it doesn't provide.
sl_SI: Potrebujem določeno funkcijo, ki je ne zagotavlja.

en: I'm not ready
sl_SI: Nisem pripravljen

en: ICS File
sl_SI: Datoteka ICS

en: ICS File Import Settings
sl_SI: Nastavitve uvoza datotek ICS

en: ID %1$d (Untitled)
sl_SI: ID %1$d (Brez naslova)

en: ISO Currency Code:
sl_SI: Koda valute ISO:

en: Iceland
sl_SI: Islandija

en: If all goes according to plan, you will have your preview in a few moments.
sl_SI: Če bo šlo vse po načrtu, boste v nekaj trenutkih dobili predogled.

en: If the Featured highlight color is set to Custom, the following color will be used:
sl_SI: Če je barva poudarka Featured nastavljena na Custom, se uporabi naslednja barva:

en: If this event is re-imported, event fields that have not been changed locally will be overwritten with any changes from the source.
sl_SI: Če je ta dogodek ponovno uvožen, bodo polja dogodka, ki niso bila lokalno spremenjena, prepisana z vsemi spremembami iz vira.

en: If this event is re-imported, event fields will be overwritten with any changes from the source.
sl_SI: Če je ta dogodek ponovno uvožen, se polja dogodka prepišejo z vsemi spremembami iz vira.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
sl_SI: Če ste seznanjeni s HTML, lahko dodate svojo kodo po predlogi dogodka. Nekatere teme to zahtevajo, da si lahko pomagate pri postavitvi oz. oblikovanju.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
sl_SI: Če ste seznanjeni s HTML, lahko dodate svojo kodo pred predlogo dogodka. Nekatere teme to zahtevajo, da si lahko pomagate pri postavitvi oz. oblikovanju.

en: If you create, submit, import, save, or publish Event, Venue, or Organizer information, such information is retained in the local database:
sl_SI: Če ustvarite, predložite, uvozite, shranite ali objavite podatke o dogodku, prizorišču ali organizatorju, se ti podatki shranijo v lokalni zbirki podatkov:

en: If you do not add your own API key, the built-in API key will always populate this field and some map-related functionality will be limited
sl_SI: Če ne dodate lastnega ključa API, bo to polje vedno zapolnjeno z vgrajenim ključem API, nekatere funkcije, povezane z zemljevidom, pa bodo omejene.

en: If you have a valid license for one of our paid plugins, you can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
sl_SI: Če imate veljavno licenco za enega od naših plačljivih vtičnikov, lahko %s v naših forumih za premium podporo. Naša ekipa za podporo spremlja forume in bo na vašo nit odgovorila v 24-48 urah (med tednom).

en: If you have any template overrides, custom calendar CSS, or other code customizations to your calendar, those modifications will be overridden by the new designs.
sl_SI: Če imate v koledarju kakršne koli prepise predlog, CSS po meri koledarja ali druge prilagoditve kode, bodo te spremembe nadomeščene z novimi vzorci.

en: If you have extended our plugin(s) to send data to a third-party service such as Eventbrite, Google Maps, or PayPal, user information may be passed to these external services. These services may be located abroad.
sl_SI: Če ste naše vtičnike razširili tako, da pošiljajo podatke storitvam tretjih oseb, kot so Eventbrite, Google Maps ali PayPal, se lahko podatki o uporabniku posredujejo tem zunanjim storitvam. Te storitve se lahko nahajajo v tujini.

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our %s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
sl_SI: Če ste preizkusili zgornje korake in imate še vedno težave, lahko objavite novo nit v našem %s. Naše osebje za podporo spremlja te forume enkrat na teden in vam bo z veseljem pomagalo.

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our WordPress.org forums for %1$s or %2$s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
sl_SI: Če ste preizkusili zgornje korake in imate še vedno težave, lahko objavite novo nit na naših forumih WordPress.org za %1$s ali %2$s. Naše podporno osebje spremlja te forume enkrat tedensko in vam bo z veseljem pomagalo.

en: If you like %1$sEvent Tickets%2$s please leave us a %3$s. It takes a minute and it helps a lot.
sl_SI: Če vam je všeč %1$sEvent Tickets%2$s, nam pustite %3$s. To vam bo vzelo le minuto, a vam bo zelo pomagalo.

en: If you opt-in, some data about your usage of The Events Calendar and future StellarWP Products will be shared with our teams (so they can work their butts off to improve).
sl_SI: Če se strinjate, bodo nekateri podatki o vaši uporabi Koledarja dogodkov in prihodnjih izdelkov StellarWP deljeni z našimi ekipami (da se bodo lahko trudili za izboljšave).

en: If you want to stop and clear current asynchronous import processes %1$s.
sl_SI: Če želite ustaviti in počistiti trenutne asinhrone procese uvoza %1$s.

en: If you've purchased a premium add-on, you'll need to enter your license key here in order to have access to automatic updates when new versions are available.
sl_SI: Če ste kupili dodatek Premium, morate tukaj vnesti licenčni ključ, da boste imeli dostop do samodejnih posodobitev, ko bodo na voljo nove različice.

en: If you’re enjoying The Events Calendar, give us kudos by including a link in the footer of calendar views. It really helps us a lot.
sl_SI: Če uživate v Koledarju dogodkov, nas pohvalite tako, da v nogo prikaza koledarja vključite povezavo. To nam res zelo pomaga.

en: Ignored
sl_SI: Ignorirano

en: Ignored <span class="count">(%s)</span> | Ignored <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Ignorirano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Ignorirano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Ignorirano <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Ignorirano <span class="count">(%s)</span>

en: Ignored events do not show on the calendar but can be updated with future imports
sl_SI: Ignorirani dogodki se ne prikažejo v koledarju, vendar jih je mogoče posodobiti s prihodnjimi uvozi

en: Ignored events that are deleted will be removed permanently. They can be recreated via import.
sl_SI: Ignorirani dogodki, ki so izbrisani, bodo trajno odstranjeni. Ponovno jih je mogoče ustvariti z uvozom.

en: Image Widget Plus
sl_SI: Slika Widget Plus

en: Import
sl_SI: Uvoz

en: Import & export events
sl_SI: Uvoz in izvoz dogodkov

en: Import All
sl_SI: Uvozi vse

en: Import All (%d)
sl_SI: Uvozi vse (%d)

en: Import Checked (%d)
sl_SI: Uvoz preverjen (%d)

en: Import Date Range Limit
sl_SI: Omejitev obsega datumov uvoza

en: Import Event Settings
sl_SI: Uvoz nastavitev dogodka

en: Import Limit Type
sl_SI: Uvoz limit tipa

en: Import Name:
sl_SI: Uvozi ime:

en: Import Origin:
sl_SI: Izvor uvoza:

en: Import Process System
sl_SI: Uvozi sistem procesov

en: Import Quantity Limit
sl_SI: Omejitev količine uvoza

en: Import Services
sl_SI: Uvozne storitve

en: Import Source
sl_SI: Uvozi vir

en: Import Type:
sl_SI: Tip uvoza:

en: Import complete!
sl_SI: Uvoz dokončan!

en: Import completed
sl_SI: Uvoz je končan

en: Import created
sl_SI: Ustvarjen uvoz

en: Import events but preserve local changes to event fields.
sl_SI: Uvozite dogodke, vendar ohranite lokalne spremembe v poljih dogodkov.

en: Import events directly from a public Eventbrite.com URL. Please note that only Live events (i.e. published events) can be imported via URL.
sl_SI: Uvozite dogodke neposredno iz javnega naslova URL Eventbrite.com. Upoštevajte, da lahko prek URL-ja uvozite samo dogodke v živo (tj. objavljene dogodke).

en: Import events directly from your connected Eventbrite.com account or from a public Eventbrite.com URL.
sl_SI: Uvozite dogodke neposredno iz povezanega računa Eventbrite.com ali iz javnega naslova URL Eventbrite.com.

en: Import events from Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar, and more.
sl_SI: Uvozite dogodke iz storitev Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar in drugih.

en: Import events with Event Aggregator
sl_SI: Uvoz dogodkov z Agregatorjem dogodkov

en: Import events with ease
sl_SI: Enostavno uvozite dogodke

en: Import failed
sl_SI: Uvoz ni uspel

en: Import from Eventbrite
sl_SI: Uvozi iz Eventbrite

en: Import from Eventbrite URL
sl_SI: Spletni naslov za uvažanje z Eventbrite

en: Import from your Eventbrite account
sl_SI: Uvoz iz računa Eventbrite

en: Import is complete
sl_SI: Uvoz je končan

en: Import origin data (URL from where events are being imported—such as Eventbrite, MeetUp, other compatible URL sources, and more, which can include similar or same data as listed above)
sl_SI: Podatki o izvoru uvoza (URL, iz katerega se uvažajo dogodki - na primer Eventbrite, MeetUp, drugi združljivi viri URL in drugi, ki lahko vključujejo podobne ali enake podatke, kot so navedeni zgoraj).

en: Import pending
sl_SI: Uvoz je v teku

en: Import preview
sl_SI: Uvozi predogled

en: Import queued
sl_SI: Uvoz v čakalno vrsto

en: Import records must be finalized before posts can be inserted.
sl_SI: Uvozni zapisi morajo biti dokončani, preden se lahko vstavijo delovna mesta.

en: Import runs daily at approximately
sl_SI: Uvoz poteka dnevno približno

en: Import runs monthly on day
sl_SI: Uvoz se izvaja mesečno na dan

en: Import runs weekly on
sl_SI: Uvoz se izvaja tedensko na

en: Import schedule
sl_SI: Časovni razpored uvoza

en: Imported Event
sl_SI: Uvoženi dogodek

en: Importing Calendar Data From a CSV File
sl_SI: Uvoz podatkov koledarja iz datoteke CSV

en: Importing Events, Venues, and Organizers:
sl_SI: Podvojite prizorišča &amp; organizatorje

en: Imports
sl_SI: Uvoz

en: Imports Enabled in Settings
sl_SI: Uvoz je omogočen v nastavitvah

en: Imports disabled in Settings
sl_SI: Uvoz je onemogočen v nastavitvah

en: In a location
sl_SI: Na lokaciji

en: In order to register a plugin license, you'll first need to %1$sdownload and install%2$s the plugin you purchased. You can download the latest version of your plugin(s) from %3$syour account's downloads page%4$s. Once the plugin is installed and activated on this site, the license key field will appear below.
sl_SI: Če želite registrirati licenco za vtičnik, morate najprej %1$s prenesti in namestiti%2$s kupljeni vtičnik. Najnovejšo različico vtičnika(-ev) lahko prenesete s %3$s svojega računa na strani za prenose %4$s. Ko je vtičnik nameščen in aktiviran na tem mestu, se bo spodaj prikazalo polje z licenčnim ključem.

en: Include
sl_SI: Vključi

en: Include %1$s in main blog loop
sl_SI: Vključitev %1$s v glavno zanko bloga

en: Include Google Calendar
sl_SI: Vključite koledar Google

en: Include Outlook 365
sl_SI: Vključite Outlook 365

en: Include Outlook Live
sl_SI: Vključite Outlook Live

en: Include events in main blog loop
sl_SI: Vključite dogodke v glavno blog zanko

en: Include events with one of the post IDs specified in the array of CSV list, date filters will be ignored.
sl_SI: Vključi dogodke z enim od ID-jev objav, določenih v polju seznama CSV, datumi filtrov ne bodo upoštevani.

en: Include iCal and Google event links in this email.
sl_SI: V to e-poštno sporočilo vključite povezave do dogodkov iCal in Google.

en: Include iCalendar
sl_SI: Vključite iCalendar

en: Included with our premium products
sl_SI: Vključeno z našimi vrhunskimi izdelki

en: Includes
sl_SI: Vključuje

[ctx: Indefinite article for the phrase "Find a {post type name}" when the {post type name} starts with a vowel, e.g. "Find an Organizer".]
en: an
sl_SI: -

en: India
sl_SI: Indija

en: Indonesia
sl_SI: Indonezija

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
sl_SI: V nadaljevanju so na voljo informacije o nedavnih spremembah predlog in morebitnih vplivnih prekrivanjih predlog.

en: Initializing Tribe Events on %s
sl_SI: Vzpostavljanje Tribe Events na %s

en: Install %s
sl_SI: Namesti %s

en: Install Event Tickets
sl_SI: Namestitev vstopnic za dogodke

en: Install Plugin
sl_SI: Namesti vtičnik

en: Install max has been reached
sl_SI: Največje število namestitev je bilo doseženo

en: Integrated with your events on Eventbrite
sl_SI: Integrirano z vašimi dogodki na Eventbrite

en: Integrations
sl_SI: Integracije

[ctx: Integrations section header]
en: Integrations
sl_SI: Integracije

en: Invalid Eventbrite URL
sl_SI: Nepravilen URL naslova Eventbrite

en: Invalid Facebook URL
sl_SI: Nepravilen URL Facebooka

en: Invalid Frequency
sl_SI: Neveljavna frekvenca

en: Invalid Key
sl_SI: Napačen ključ

en: Invalid Meetup URL
sl_SI: Nepravilen naslov URL srečanja

en: Invalid class instance.
sl_SI: Nepravilen primerek razreda.

en: Invalid credential save nonce
sl_SI: Nepravilna verodostojnost za shranjevanje verodostojnosti

en: Invalid credential save request
sl_SI: Nepravilna zahteva za shranjevanje poverilnic

en: Invalid data provided for CSV import.
sl_SI: Nepravilni podatki za uvoz CSV.

en: Invalid field type specified
sl_SI: Nepravilen tip polja

en: Invalid or incomplete field passed
sl_SI: Neveljavno ali nedokončano polje podano

en: Iran, Islamic Republic of
sl_SI: Iran, Islamska republika

en: Iraq
sl_SI: Irak

en: Ireland
sl_SI: Irska

en: Israel
sl_SI: Izrael

en: It appears as if the tribe-common libraries cannot be found! The directory should be in the "common/" directory in the events calendar plugin.
sl_SI: Zdi se, da knjižnic skupnega plemena ni mogoče najti! Imenik bi moral biti v imeniku "common/" v vtičniku koledarja dogodkov.

en: It looks like you are using our legacy plugin, %1$s, along with our new Event Aggregator service. Event Aggregator includes all the features of the legacy plugin plus enhanced functionality. For best results, please deactivate %1$s. | It looks like you are using our legacy plugins, %1$s and %2$s, along with our new Event Aggregator service. Event Aggregator includes all the features of the legacy plugins plus enhanced functionality. For best results, please deactivate %1$s and %2$s.
sl_SI[0]: Zdi se, da uporabljate naš starejši vtičnik %1$s skupaj z našo novo storitvijo Agregator dogodkov. Storitev Event Aggregator vključuje vse funkcije starejšega vtičnika in izboljšano funkcionalnost. Za najboljše rezultate deaktivirajte %1$s.
sl_SI[1]: Zdi se, da uporabljate naš starejši vtičnik %1$s skupaj z našo novo storitvijo Agregator dogodkov. Storitev Event Aggregator vključuje vse funkcije starejšega vtičnika in izboljšano funkcionalnost. Za najboljše rezultate deaktivirajte %1$s.
sl_SI[2]: Zdi se, da uporabljate naš starejši vtičnik %1$s skupaj z našo novo storitvijo Agregator dogodkov. Storitev Event Aggregator vključuje vse funkcije starejšega vtičnika in izboljšano funkcionalnost. Za najboljše rezultate deaktivirajte %1$s.
sl_SI[3]: Zdi se, da uporabljate naš starejši vtičnik %1$s skupaj z našo novo storitvijo Agregator dogodkov. Storitev Event Aggregator vključuje vse funkcije starejšega vtičnika in izboljšano funkcionalnost. Za najboljše rezultate deaktivirajte %1$s.

en: It looks like you're using %1$s, but the license key is invalid. Please download the latest version %2$sfrom your account%3$s. | It looks like you're using %1$s, but the license keys are invalid. Please download the latest versions %2$sfrom your account%3$s.
sl_SI[0]: Zdi se, da uporabljate %1$s, vendar je licenčni ključ neveljaven. Prenesite najnovejšo različico %2$s iz svojega računa%3$s.
sl_SI[1]: Zdi se, da uporabljate %1$s, vendar je licenčni ključ neveljaven. Prenesite najnovejšo različico %2$s iz svojega računa%3$s.
sl_SI[2]: Zdi se, da uporabljate %1$s, vendar je licenčni ključ neveljaven. Prenesite najnovejšo različico %2$s iz svojega računa%3$s.
sl_SI[3]: Zdi se, da uporabljate %1$s, vendar je licenčni ključ neveljaven. Prenesite najnovejšo različico %2$s iz svojega računa%3$s.

en: It's important to use the most recent versions of our plugins so that you have access to the latest features, bug fixes, and security updates. Plugin functionality can be comprimised if your site is running outdated or mis-matched versions.
sl_SI: Pomembno je, da uporabljate najnovejše različice naših vtičnikov, da boste imeli dostop do najnovejših funkcij, popravkov napak in varnostnih posodobitev. Funkcionalnost vtičnikov je lahko okrnjena, če vaše spletno mesto uporablja zastarele ali neustrezne različice.

en: Italy
sl_SI: Italija

[ctx: JWT access_token issuer does not match with this server error message.]
en: Access_token issuer does not match with this server.
sl_SI: Izdajatelj žetona za dostop se ne ujema s tem strežnikom.

[ctx: JWT access_token s missing data error message.]
en: Access_token is missing data.
sl_SI: Žetonu za dostop manjkajo podatki.

en: Jamaica
sl_SI: Jamajka

en: January
sl_SI: Januar

en: Japan
sl_SI: Japonska

en: Join our Facebook Group today!
sl_SI: Pridružite se naši skupini na Facebooku še danes!

[ctx: Joined plugin list, last after the "and" separator.]
en: %1$s and %2$s
sl_SI: %1$s in %2$s

en: Jordan
sl_SI: Jordanija

en: July
sl_SI: Julij

en: Jump to the %1$snext upcoming %2$s%3$s.
sl_SI: Skočite na %1$snaslednje prihajajoče %2$s%3$s.

en: June
sl_SI: Junij

en: Justified
sl_SI: Upravičeno

en: Kadence lets you unlock your creativity in the WordPress Block Editor with expertly designed blocks, a robust theme, and a massive library of starter templates.
sl_SI: Kadence vam omogoča, da sprostite svojo ustvarjalnost v urejevalniku blokov WordPress s strokovno zasnovanimi bloki, robustno temo in obsežno knjižnico začetnih predlog.

en: Keep the Core Plugin %sFREE%s!
sl_SI: Ohranite osnovni vtičnik %sFREE%s!

en: Keep this list of links on hand and stay subscribed to receive tips and tricks about The Events Calendar products.
sl_SI: Ta seznam povezav imejte pri roki in ostanite naročeni na prejemanje nasvetov in trikov o izdelkih Koledarja dogodkov.

en: Kenya
sl_SI: Kenija

en: Key
sl_SI: Ključ

en: Keyword(s)
sl_SI: Ključna beseda(e)

en: Keywords:
sl_SI: Ključne besede:

en: Knowledgebase
sl_SI: Baza znanja

en: Known Issues
sl_SI: Znane težave

en: Korea, Democratic People's Republic of
sl_SI: Koreja, Demokratična ljudska republika

en: Korea, Republic of
sl_SI: Koreja, Republika

en: Kuwait
sl_SI: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sl_SI: Kirgizistan

[ctx: Label for event status reason field]
en: Reason (optional)
sl_SI: Razlog (neobvezno)

[ctx: Label for live stream URL field]
en: Live Stream URL
sl_SI: URL prenosa v živo

[ctx: Label for option to leave transparent (default).]
en: Transparent
sl_SI: Prozorno

[ctx: Label for option to leave transparent (default).]
en: Transparent.
sl_SI: Prozorno.

[ctx: Label for option to leave white (default).]
en: White
sl_SI: Bela

[ctx: Label for option to set a custom color.]
en: Custom
sl_SI: Po meri

[ctx: Label for option to set a custom color.]
en: Select Custom Color
sl_SI: Izberi barvo

[ctx: Label for option to use default TEC fonts.]
en: Default
sl_SI: Privzeto

[ctx: Label for option to use the accent color (default). Links to the accent color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">Accent Color</a>
sl_SI: Uporabite <a href="%1$s">Barva poudarka</a>

[ctx: Label for option to use the accent color. Links to the accent color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">Accent Color</a>
sl_SI: Uporabite <a href="%1$s">Barva poudarka</a>

[ctx: Label for option to use the event background color. Links to the event background color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">General Background Color</a>
sl_SI: Uporabite <a href="%1$s">Splošno barvo ozadja</a>

[ctx: Label for option to use the events background color. Links to the background color setting.]
en: Use the Calendar <a href="%1$s">Background Color</a>
sl_SI: Uporaba koledarja <a href="%1$s">barva ozadja</a>

[ctx: Label for option to use theme fonts.]
en: Inherit theme font(s)
sl_SI: Podedovanje pisav teme

[ctx: Label for the Community tab.]
en: Community
sl_SI: Skupnost

[ctx: Label for the Filters tab.]
en: Filters
sl_SI: Filtri

[ctx: Label for the Map View checkbox.]
en: Map
sl_SI: Zemljevid

[ctx: Label for the Photo View checkbox.]
en: Photo
sl_SI: Fotografija

[ctx: Label for the Summary View checkbox.]
en: Summary
sl_SI: Povzetek

[ctx: Label for the Week View checkbox.]
en: Week
sl_SI: Teden

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint name.]
en: Name
sl_SI: Ime

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboards endpoint last access.]
en: Last Access
sl_SI: Zadnji dostop

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboards endpoint queue.]
en: Queue
sl_SI: Čakalna vrsta

[ctx: Label for the access token connection for Power Automate.]
en: Access Token
sl_SI: Žeton za dostop

[ctx: Label for the consumer id and secret section.]
en: API Authentication Details
sl_SI: Podrobnosti o avtentikaciji API

[ctx: Label for the consumer id of the API Key for Zapier.]
en: Consumer ID
sl_SI: ID potrošnika

[ctx: Label for the consumer secret of the API Key for Zapier.]
en: Consumer Secret
sl_SI: Potrošniška skrivnost

[ctx: Label for the default option.]
en: Default
sl_SI: Privzeto

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint last access.]
en: Last Access
sl_SI: Zadnji dostop

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue status.]
en: none
sl_SI: noben

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue status.]
en: ready
sl_SI: pripravljen

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue.]
en: Queue
sl_SI: Čakalna vrsta

[ctx: Label for the integration endpoint dashboard endpoint name.]
en: Name
sl_SI: Ime

[ctx: Label for the last access of the API Key for Power Automate.]
en: Last Access
sl_SI: Zadnji dostop

[ctx: Label for the last access of the API Key for Zapier.]
en: Last Access
sl_SI: Zadnji dostop

[ctx: Label for the name of the API Key for Power Automate.]
en: Description
sl_SI: Opis

[ctx: Label for the name of the API Key for Zapier.]
en: Description
sl_SI: Opis

[ctx: Label for the permissions of the API Key for Power Automate.]
en: Permissions
sl_SI: Dovoljenja

[ctx: Label for the permissions of the API Key for Zapier.]
en: Permissions
sl_SI: Dovoljenja

[ctx: Label for the user of the API Key for Power Automate.]
en: User
sl_SI: Uporabnik

[ctx: Label for the user of the API Key for Zapier.]
en: User
sl_SI: Uporabnik

[ctx: Label for tooltip background color setting.]
en: Event Preview Background
sl_SI: Predogled izbranega ozadja dogodka

[ctx: Label to add Zapier connection fields.]
en: Add Connection
sl_SI: Dodaj povezavo

[ctx: Label to add an integration connection fields.]
en: Add Connection
sl_SI: Dodaj povezavo

en: Lagoon
sl_SI: Laguna

en: Lao People's Democratic Republic
sl_SI: Laoška ljudska demokratična republika

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Last Access
sl_SI: Zadnji dostop

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Last Access
sl_SI: Zadnji dostop

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Last Access
sl_SI: Zadnji dostop

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Queue
sl_SI: Čakalna vrsta

[ctx: Last Access header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Last Access
sl_SI: Zadnji dostop

[ctx: Last Access header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Queue
sl_SI: Čakalna vrsta

en: Last Import
sl_SI: Zadnji uvoz

en: Last Import:
sl_SI: Zadnji uvoz:

en: Last page
sl_SI: Zadnja stran

en: Latest Import:
sl_SI: Najnovejši uvoz:

en: Latest Past %s
sl_SI: Zadnji predhodni %s

en: Latest Version:
sl_SI: Zadnja različica:

en: Latvia
sl_SI: Latvija

en: Learn More
sl_SI: Preberite več

en: Learn more
sl_SI: Izvedi več

en: Learn more about the migration
sl_SI: Preberite več o migraciji

en: Learn more about the upgrade
sl_SI: Preberite več o nadgradnji

en: Learn more.
sl_SI: Preberite več.

en: Lebanon
sl_SI: Libanon

en: Left
sl_SI: Levo

en: Left Border Color
sl_SI: Barva levega roba

en: Lesotho
sl_SI: Lesoto

en: Let's go!
sl_SI: Gremo!

en: Liberia
sl_SI: Liberija

en: Libya
sl_SI: Libija

en: License & Usage
sl_SI: Licenca in uporaba

en: License &amp; Usage
sl_SI: Licenca & amp; Uporaba

en: License Key
sl_SI: Licenčni ključ

en: License Key Status:
sl_SI: Stanje licenčnega ključa:

en: License key(s) updated.
sl_SI: Licenčni ključ(i) posodobljen.

en: License keys can only be used on a limited number of sites, which varies depending on your license level. You'll need to remove the license from one or more other site's in order to use it on this one.
sl_SI: Licenčne ključe lahko uporabite le na omejenem številu spletnih mest, kar je odvisno od ravni licence. Če želite licenco uporabiti na tem spletnem mestu, jo boste morali odstraniti z enega ali več drugih spletnih mest.

en: Licenses
sl_SI: Licence

en: Licenses for Multisites
sl_SI: Licence za več spletnih mest

[ctx: Licenses section header]
en: Licenses
sl_SI: Licence

en: Liechtenstein
sl_SI: Lihtenštajn

en: Lighten
sl_SI: Posvetli

en: Limit result set to specific IDs
sl_SI: Omejitev nabora rezultatov na določene ID-je

en: Limit result set to terms assigned to a specific event (an alias of the "post" parameter)
sl_SI: Omejitev nabora rezultatov na izraze, dodeljene določenemu dogodku (vzdevek parametra "post").

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent
sl_SI: Omejitev nabora rezultatov na izraze, dodeljene določenemu nadrejenemu

en: Limit result set to terms assigned to a specific post
sl_SI: Omejitev nabora rezultatov na izraze, dodeljene določenemu delovnemu mestu

en: Limit result set to terms with a specific slug
sl_SI: Omejitev nabora rezultatov na izraze z določenim slugom

en: Limit results to those matching a string
sl_SI: Omejite rezultate na tiste, ki ustrezajo nizu

en: Limit the number of imported events by number, date range, or not at all; on slower websites this may impact the success of imports. Selecting a shorter time period or a smaller number of events may improve results.
sl_SI: Omejite število uvoženih dogodkov po številu, datumskem razponu ali sploh ne; na počasnejših spletnih mestih lahko to vpliva na uspešnost uvoza. Izbira krajšega časovnega obdobja ali manjšega števila dogodkov lahko izboljša rezultate.

en: Limited connectivity with Eventbrite
sl_SI: Omejena povezljivost s storitvijo Eventbrite

en: Limited connectivity with Meetup
sl_SI: Omejena povezljivost z Meetupom

en: Link Controls
sl_SI: Kontrolniki povezav

en: Link Directly to Webinar
sl_SI: Neposredna povezava do spletnega seminarja

en: Link Hover Styles
sl_SI: Slogi lebdenja povezave

en: Link Hover Styling
sl_SI: Slog lebdenja povezave

en: Link Styles
sl_SI: Slogi povezav

en: Link Styling
sl_SI: Oblikovanje povezave

en: Link Target
sl_SI: Cilj povezave

en: Link Text
sl_SI: Besedilo povezave

[ctx: Link on the Ticket Email]
en: Get Directions
sl_SI: Pridobite navodila

en: Link organizer email.
sl_SI: Povezava organizator e-pošta.

en: Link organizer phone.
sl_SI: Poveži telefon organizatorja.

[ctx: Link text added to the TEC->Settings->Display tab.]
en: %1$sCustomize The Events Calendar%2$s
sl_SI: %1$sPrilagodite koledar dogodkov%2$s

[ctx: Link to full description. %1$s: pre=translated event term. %2$s: event url.]
en:  (View Full %1$s Description Here: %2$s)
sl_SI:  (Oglejte si celoten opis %1$s tukaj: %2$s)

en: Link venue phone.
sl_SI: Povežite telefon prizorišča.

en: Links
sl_SI: Povezave

en: List items cannot contain other list items.
sl_SI: Elementi seznama ne morejo vsebovati drugih elementov seznama.

en: List view
sl_SI: Seznamski pogled

en: List-style Views
sl_SI: Pogled v obliki seznama

en: Lithuania
sl_SI: Litva

en: Loading %s
sl_SI: Nalaganje %s

en: Loading...
sl_SI: Nalaganje...

en: Locating Links to Your Community Pages
sl_SI: Iskanje povezav do strani skupnosti

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Location:
sl_SI: Lokacija:

en: Log into Eventbrite
sl_SI: Prijavite se v storitev Eventbrite

en: Log into Facebook
sl_SI: Prijavite se v Facebook

en: Log into Meetup
sl_SI: Prijavite se v storitev Meetup

en: Logging level
sl_SI: Raven beleženja

en: Looking for Something Special?
sl_SI: Iščete nekaj posebnega?

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
sl_SI: Iščete dodatno funkcionalnost kot so ponavljajoči se dogodki, meta podatki po meri, community events, prodaja vstopnic ali več?

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales, and more?
sl_SI: Iščete dodatne funkcije, vključno s ponavljajočimi se dogodki, meta po meri, dogodki v skupnosti, prodajo vstopnic in še več?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
sl_SI: Iščete dodatno funkcionalnost kot so ponavljajoči se dogodki, prodaja vstopnic, javno vnešeni dogodki, novi ogledi in več?

en: Looking for front-end Event Filters so that your website visitors can find exactly the event they are looking for?
sl_SI: Iščete sprednje filtre za dogodke, da bodo obiskovalci vašega spletnega mesta lahko našli točno tisti dogodek, ki ga iščejo?

en: Looking for the Event template? Click the folder and navigate to My Templates.
sl_SI: Iščete predlogo za dogodek? Kliknite mapo in pojdite v Moje predloge.

en: Looks like you are using Gutenberg on this WordPress installation. %1$s
sl_SI: Zdi se, da v tej namestitvi WordPressa uporabljate Gutenberg. %1$s

en: Luminosity
sl_SI: Svetlost

en: Luxembourg
sl_SI: Luksemburg

en: Madagascar
sl_SI: Madagaskar

en: Main Border Color
sl_SI: Barva glavnega roba

en: Main date and time display on views and single event pages
sl_SI: Prikaz glavnega datuma in časa v prikazih in straneh posameznih dogodkov

en: Maintenance
sl_SI: Vzdrževanje

en: Make organizer email a mailto link.
sl_SI: Organizatorju pošljite e-poštno sporočilo s povezavo mailto.

en: Make organizer phone number a callable link.
sl_SI: Telefonska številka organizatorja naj bo povezava, ki jo je mogoče klicati.

en: Make venue phone number a callable link.
sl_SI: Naj bo telefonska številka prizorišča klicna povezava.

en: Malachite
sl_SI: Malahit

en: Malawi
sl_SI: Malavi

en: Malaysia
sl_SI: Malezija

en: Maldives
sl_SI: Maldivi

en: Manage
sl_SI: Upravljanje

en: Manage Active Plugins
sl_SI: Upravljanje aktivnih vtičnikov

en: Manage ticketing and RSVPs
sl_SI: Upravljanje izdajanja vstopnic in potrdil o udeležbi

en: Manage tickets from WordPress
sl_SI: Upravljanje vstopnic iz WordPressa

en: Manage your licenses
sl_SI: Upravljajte svoje licence

en: Managing Submissions
sl_SI: Upravljanje predložitev

en: Managing Submissions Overview
sl_SI: Pregled upravljanja predložitev

en: Manually enter event ID
sl_SI: Ročno vnesite ID dogodka

en: Map
sl_SI: Zemljevid

en: Map Link
sl_SI: Povezava do zemljevida

en: Map Pin
sl_SI: Zemljevid Pin

[ctx: Map settings section header]
en: Maps
sl_SI: Zemljevidi

en: Map:
sl_SI: Zemljevid:

en: Maps
sl_SI: Zemljevidi

en: March
sl_SI: Marec

en: Marshall Islands
sl_SI: Marshallovi otoki

en: Mauritania
sl_SI: Mavretanija

en: Mauritius
sl_SI: Mavricius

en: Max Width
sl_SI: Največja širina

en: May
sl_SI: Maj

en: Meetup
sl_SI: Srečanje

en: Meetup Authentication
sl_SI: Preverjanje pristnosti srečanja Meetup

en: Meetup Import Settings
sl_SI: Nastavitve za uvoz srečanj

[ctx: Menu item text for the TEC Customizer section link.]
en: Customize The Events Calendar
sl_SI: Prilagoditev koledarja dogodkov

en: Merge Duplicates
sl_SI: Združite duplikate

en: Merge duplicate Venues &amp; Organizers
sl_SI: Združi dvojnike Prizorišč &amp; Organizatorjev

[ctx: Message notifying users they need to upgrade PHP]
en: Starting February 2023, %1$s will require PHP 7.4 or later. Currently, your site is using PHP version %2$s. Please update to a newer version. %3$sRead more%4$s.
sl_SI: Od februarja 2023 bo %1$s zahteval PHP 7.4 ali novejšo različico. Trenutno vaše spletno mesto uporablja različico PHP %2$s. Prosimo, posodobite jo na novejšo različico. %3$sPreberi več%4$s.

en: Meta Data
sl_SI: Meta podatki

[ctx: Meta box title for the Event Status]
en: Events Status
sl_SI: Status dogodkov

[ctx: Metabox title]
en: Location
sl_SI: Kraj

en: Method
sl_SI: Metoda

en: Mexico
sl_SI: Mehika

en: Micronesia, Federated States of
sl_SI: Mikronezija, Zvezne države

en: Migrate Legacy Ignored Events
sl_SI: Migracija starejših prezrtih dogodkov

en: Migrate iCal Importer settings
sl_SI: Selitev nastavitev uvoznika iCal

en: Migrating events from another calendar?
sl_SI: Selitev dogodkov iz drugega koledarja?

en: Migration attempted
sl_SI: Poskus migracije

en: Migration canceled
sl_SI: Odpoved migracije

en: Migration complete!
sl_SI: Selitev je končana!

en: Migration completed
sl_SI: Migracija končana

en: Migration failed
sl_SI: Migracija ni uspela

en: Migration failure
sl_SI: Neuspeh migracije

en: Migration help
sl_SI: Pomoč pri migraciji

en: Migration in progress
sl_SI: Migracija v teku

en: Migration preview in progress
sl_SI: Predogled migracije v teku

en: Migration reversed
sl_SI: Obrnjene migracije

en: Migration: %d Legacy Ignored Post failed to be migrated. | Migration: %d Legacy Ignored Posts failed to be migrated.
sl_SI[0]: Migracija: %d Zapuščene prezrte objave ni bilo mogoče migrirati.
sl_SI[1]: Migracija: %d Zapuščene prezrte objave ni bilo mogoče migrirati.
sl_SI[2]: Migracija: %d Zapuščene prezrte objave ni bilo mogoče migrirati.
sl_SI[3]: Migracija: %d Zapuščene prezrte objave ni bilo mogoče migrirati.

en: Migration: %d Legacy Ignored Post was migrated but %d failed. To see the migrated event you will first need to refresh this screen. | Migration: %d Legacy Ignored Posts were migrated but %d failed. To see the migrated events you will first need to refresh this screen.
sl_SI[0]: Selitev: %d Zapuščinska ignorirana pošta je bila prenesena, vendar %d ni uspelo. Če želite videti preneseni dogodek, morate najprej osvežiti ta zaslon.
sl_SI[1]: Selitev: %d Zapuščinska ignorirana pošta je bila prenesena, vendar %d ni uspelo. Če želite videti preneseni dogodek, morate najprej osvežiti ta zaslon.
sl_SI[2]: Selitev: %d Zapuščinska ignorirana pošta je bila prenesena, vendar %d ni uspelo. Če želite videti preneseni dogodek, morate najprej osvežiti ta zaslon.
sl_SI[3]: Selitev: %d Zapuščinska ignorirana pošta je bila prenesena, vendar %d ni uspelo. Če želite videti preneseni dogodek, morate najprej osvežiti ta zaslon.

en: Migration: %d Legacy Ignored Post was migrated successfully. To see the migrated event you will first need to refresh this screen. | Migration: %d Legacy Ignored Posts were migrated successfully. To see the migrated events you will first need to refresh this screen.
sl_SI[0]: Migracija: %d Zapuščena ignorirana pošta je bila uspešno migrirana. Če želite videti preneseni dogodek, morate najprej osvežiti ta zaslon.
sl_SI[1]: Migracija: %d Zapuščena ignorirana pošta je bila uspešno migrirana. Če želite videti preneseni dogodek, morate najprej osvežiti ta zaslon.
sl_SI[2]: Migracija: %d Zapuščena ignorirana pošta je bila uspešno migrirana. Če želite videti preneseni dogodek, morate najprej osvežiti ta zaslon.
sl_SI[3]: Migracija: %d Zapuščena ignorirana pošta je bila uspešno migrirana. Če želite videti preneseni dogodek, morate najprej osvežiti ta zaslon.

en: Missing access token.
sl_SI: Manjka žeton za dostop.

en: Missing data source for this dropdown
sl_SI: Manjka vir podatkov za to spustno okno

[ctx: Missing dependency label in the settings.]
en: Endpoint Disabled
sl_SI: Končna točka onemogočena

[ctx: Missing dependency message in the settings.]
en:  plugin.
sl_SI:  vtičnik.

[ctx: Missing dependency message in the settings.]
en: Missing
sl_SI: Manjka

en: Missing required argument: %s
sl_SI: Manjka zahtevan argument: %s

en: Missing required fields in row %d.
sl_SI: Manjkajo zahtevana polja v vrstici %d.

en: Mock Data
sl_SI: Meta podatki

[ctx: Mock Title for previewing the Event Title widget]
en: Your Events Calendar Template
sl_SI: Predloga vašega koledarja dogodkov

en: Moldova, Republic of
sl_SI: Moldavija, Republika

en: Mon
sl_SI: Pon

en: Monaco
sl_SI: Monako

en: Monday
sl_SI: Ponedeljek

en: Monetize your events
sl_SI: Zaslužite za svoje dogodke

en: Mongolia
sl_SI: Mongolija

en: Montenegro
sl_SI: Črna Gora

en: Month View
sl_SI: Mesečni pogled

en: Month and year format
sl_SI: Mesec in leto format

en: Month view events per day
sl_SI: Mesečni pogled dnevnih dogodkov

en: Month view tooltip
sl_SI: Opis orodja za mesečni pogled

en: More...
sl_SI: Več...

en: Morocco
sl_SI: Maroko

en: Most issues are caused by conflicts with the theme or other plugins. Follow these steps as a first point of action. %s
sl_SI: Večino težav povzročajo konflikti s temo ali drugimi vtičniki. Najprej sledite tem korakom. %s

en: Move to trash events older than
sl_SI: Premaknite v koš dogodke, starejše od

en: Moving your license keys
sl_SI: Premikanje licenčnih ključev

en: Mozambique
sl_SI: Mozambik

en: Multi-Image Support
sl_SI: Podpora za več slik

en: Multi-day Events
sl_SI: Večdnevni dogodki

en: Multiple tracks support
sl_SI: Podpora za več skladb

en: Multiple views
sl_SI: Več pogledov

en: Multiply
sl_SI: Pomnožite

en: My %s
sl_SI: Moji %s

en: My calendar doesn’t look right.
sl_SI: Moj koledar ni videti prav.

en: Myanmar
sl_SI: Mjanmar

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name HTML Tag
sl_SI: Ime HTML Tag

[ctx: Name header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Name
sl_SI: Ime

[ctx: Name header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Name
sl_SI: Ime

[ctx: Name header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Name
sl_SI: Ime

[ctx: Name header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Name
sl_SI: Ime

[ctx: Name of missing dependency for Endpoint.]
en: Event Tickets
sl_SI: Vstopnice za dogodke

[ctx: Name of missing dependency for Endpoint.]
en: The Events Calendar
sl_SI: Koledar dogodkov

[ctx: Name of the Event Tickets Zapier app.]
en: Event Tickets App
sl_SI: Aplikacija za vstopnice za dogodke

[ctx: Name of the Event Tickets integration app.]
en: Event Tickets App
sl_SI: Aplikacija za vstopnice za dogodke

[ctx: Name of the Events Calendar Zapier app.]
en: The Events Calendar App
sl_SI: Aplikacija Koledar dogodkov

[ctx: Name of the Events Calendar integration app.]
en: The Events Calendar App
sl_SI: Aplikacija Koledar dogodkov

en: Namibia
sl_SI: Namibija

en: Need a language other than English? We've got you covered here.
sl_SI: Potrebujete jezik, ki ni angleščina? Tukaj smo poskrbeli za vas.

en: Need additional support?
sl_SI: Potrebujete dodatno podporo?

en: Need assistance? You can find more information here:
sl_SI: Potrebujete pomoč? Več informacij najdete tukaj:

en: Netherlands
sl_SI: Nizozemska

en: Network
sl_SI: Omrežje

en: Network Settings
sl_SI: Nastavitve omrežja

en: New %s
sl_SI: Nov %s

en: New %s Category Name
sl_SI: Novo %s ime kategorije

en: New Aggregator Record
sl_SI: Nov zapis Agregatorja

en: New Caledonia
sl_SI: Nova Kalzedonija

en: New Import
sl_SI: Nov uvoz

en: New User Primer
sl_SI: Priročnik za nove uporabnike

en: New Zealand
sl_SI: Nova Zelandija

en: New to The Events Calendar? Here's everything you need to get started.
sl_SI: Novost v koledarju dogodkov? Tukaj je vse, kar potrebujete za začetek.

en: News For Events Users
sl_SI: Novice za uporabnike dogodkov

en: News and Tutorials
sl_SI: Novice in vodiči

en: News from The Events Calendar
sl_SI: Novice iz koledarja dogodkov

en: Next
sl_SI: Naslednji

en: Next %1$s
sl_SI: Naslednji  %1$s

en: Next Day
sl_SI: Naslednji dan

en: Next day
sl_SI: Naslednji dan

en: Next month
sl_SI: Naslednji mesec

en: Next month, %1$s
sl_SI: Naslednji mesec, %1$s

en: Next page
sl_SI: Naslednja stran

en: Nicaragua
sl_SI: Nikaragva

en: Nigeria
sl_SI: Nigerija

en: No
sl_SI: Ne

en: No %1$s scheduled for %2$s.
sl_SI: Za %2$s ni načrtovanih %1$s.

en: No %1$s scheduled for %2$s. %3$s
sl_SI: Ni %1$s v %2$s. %3$s

en: No %1$s were imported or updated.
sl_SI: Uvoženo ali posodobljeno ni bilo nobeno %1$s.

en: No %s found
sl_SI: %s ni bil najden

en: No %s found in Trash
sl_SI: %s ni bil najden v smeteh

en: No Additional Categories
sl_SI: Brez dodatnih kategorij

en: No Aggregator Records found in Trash.
sl_SI: V košu ni bilo najdenih nobenih zapisov Agregatorja.

en: No Aggregator Records found.
sl_SI: Ni bilo najdenih nobenih zapisov Agregatorja.

en: No asynchronous queue processes to clear.
sl_SI: Ni nobenih asinhronih procesov v vrsti za odstraniti.

en: No checkbox options specified
sl_SI: Ni označenih 'checkbox options'

en: No data available in table
sl_SI: V preglednici ni podatkov

en: No default category
sl_SI: Ni privzete kategorije

en: No description provided
sl_SI: Ni navedenega opisa

en: No event tags match the query or the requested page was not found.
sl_SI: Poizvedbi ne ustreza nobena oznaka dogodka ali zahtevana stran ni bila najdena.

en: No file chosen
sl_SI: Ni izbrana nobena datoteka

en: No importer defined for %s
sl_SI: Ni definiranega uvoza za %s

en: No license entered. Consult your network administrator.
sl_SI: Nobena pogodba ni bila vnesena. Posvetujte se z vašim upraviteljem omrežja

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of %3$s.
sl_SI: Pod %2$s ni navedenega nobenega ustreznega %1$s. Za popoln seznam %3$s poskusite pregledati celoten koledar.

en: No matching records found
sl_SI: Ni bilo najdenih ustreznih zapisov

en: No notable changes detected
sl_SI: Opaznih sprememb ni bilo zaznati

en: No notable template changes detected.
sl_SI: Pomembnih sprememb predlog ni bilo zaznati.

en: No previous %s
sl_SI: Ni preteklih %s

en: No radio options specified
sl_SI: Ni označenih 'radio options'

en: No results were found for %1$s in or near %2$s.
sl_SI: Za %1$s v ali v bližini %2$s ni bilo najdenih rezultatov.

en: No saved %s exists.
sl_SI: Ni shranjenega %s.

en: No select options specified
sl_SI: Nobenih določenih opcij.

en: No upcoming %1$s listed under %2$s. Check out upcoming %3$s for this category or view the full calendar.
sl_SI: Pod oznako %2$s ni naveden noben prihajajoči dogodek %1$s. Oglejte si prihajajoče dogodke %3$s za to kategorijo ali pa si oglejte celoten koledar.

en: No upcoming Eventbrite events found.
sl_SI: Ni najdenih prihajajočih dogodkov

en: No, but you can use event categories or tags to display certain events like having...
sl_SI: Ne, lahko pa uporabite kategorije dogodkov ali oznake za prikaz določenih dogodkov, na primer...

en: Non-existant field validation function passed
sl_SI: Neobstoječa validacijska funkcija podana

en: None
sl_SI: Noben

en: None of your settings were saved. Please try again.
sl_SI: Nobena od vaših nastavitev ni bila shranjena. Prosim poizkusite znova.

en: Normal
sl_SI: Normalno

en: North Macedonia
sl_SI: Severna Makedonija

en: Norway
sl_SI: Norveška

en: Not connected to %s
sl_SI: Ni povezano z %s

[ctx: Note about what these settings control.]
en: These settings control the search and options bar that appears above calendar views.
sl_SI: Te nastavitve upravljajo vrstico za iskanje in možnosti, ki je prikazana nad prikazi koledarja.

[ctx: Notice message after updating plugins to the merged version.]
en: Thanks for upgrading %1$s now with even more value! Learn more about the latest changes %2$shere%3$s.
sl_SI: Hvala, ker ste nadgradili %1$s zdaj s še večjo vrednostjo! Več o zadnjih spremembah %2$stukaj%3$s.

en: Null logger (will log nothing)
sl_SI: Null logger (ne bo zabeležil ničesar)

en: Number of Ticketed Events
sl_SI: Število dogodkov z vstopnicami

en: Number of Ticketed Events Happening Now
sl_SI: Število dogodkov z vstopnicami, ki se odvijajo zdaj

[ctx: Number of events awaiting migration]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
sl_SI: %1$s%2$d%3$s ostalo

[ctx: Number of events awaiting preview]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
sl_SI: %1$s%2$d%3$s ostalo

[ctx: Number of events migrated]
en: %1$s%2$d%3$s events migrated
sl_SI: %1$s%2$d%3$s prenesenih dogodkov

[ctx: Number of events previewed]
en: %1$s%2$d%3$s events previewed
sl_SI: %1$s%2$d%3$s predogled dogodkov

en: Number of events to show per page
sl_SI: Število dogodkov, ki se prikazujejo na eni strani

en: Numeric Array
sl_SI: Številčno polje

en: OK
sl_SI: V REDU

en: Object Fit
sl_SI: Prileganje predmeta

en: Object Position
sl_SI: Položaj predmeta

en: Oct
sl_SI: Okt

en: October
sl_SI: Oktober

en: Offer visitors the ability to contribute to your event listings without needing backend access.
sl_SI: Obiskovalcem ponudite možnost, da prispevajo k seznamu dogodkov, ne da bi za to potrebovali zaledni dostop.

en: Okay
sl_SI: V redu

en: On
sl_SI: Na

en: On or After
sl_SI: Ob ali po

en: On or Before
sl_SI: Na dan ali pred

en: Once Every 30 Mins
sl_SI: Enkrat vsakih 30 minut

en: One Time
sl_SI: Enkratno

en: One calendar. Countless ways to make it your own.
sl_SI: En koledar. Nešteto načinov, kako ga narediti po svoje.

en: One month
sl_SI: En mesec

en: One more thing left to do...
sl_SI: Še ena stvar, ki jo je treba opraviti...

en: One or more of the specified query variables has a bad format
sl_SI: Ena ali več navedenih spremenljivk poizvedbe ima napačno obliko

en: One week
sl_SI: En teden

en: One-Time Import
sl_SI: Enkratni uvoz

en: One-time imports include all currently listed events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from Eventbrite on a set schedule. Single events can be added via a one-time import.
sl_SI: Enkratni uvoz vključuje vse trenutno navedene dogodke, medtem ko načrtovani uvozi samodejno zajemajo nove dogodke in posodobitve iz storitve Eventbrite po določenem urniku. Z enkratnim uvozom lahko dodate posamezne dogodke.

en: One-time imports include all currently listed events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from Facebook on a set schedule. Single events can be added via a one-time import.
sl_SI: Enkratni uvoz vključuje vse trenutno navedene dogodke, medtem ko načrtovani uvozi samodejno zajemajo nove dogodke in posodobitve iz Facebooka po določenem urniku. Z enkratnim uvozom lahko dodate posamezne dogodke.

en: One-time imports include all currently listed events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from Meetup on a set schedule. Single events can be added via a one-time import.
sl_SI: Enkratni uvoz vključuje vse trenutno navedene dogodke, medtem ko načrtovani uvozi samodejno zajemajo nove dogodke in posodobitve iz Meetupa po določenem urniku. Z enkratnim uvozom lahko dodate posamezne dogodke.

en: One-time imports include all events in the current feed, while scheduled imports automatically grab new events and updates from the feed on a set schedule.
sl_SI: Enkratni uvozi vključujejo vse dogodke v trenutnem viru, medtem ko načrtovani uvozi samodejno zajemajo nove dogodke in posodobitve iz vira po določenem urniku.

en: One-time imports include currently listed upcoming events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from this url on a set schedule.
sl_SI: Enkratni uvoz vključuje trenutno navedene prihajajoče dogodke, medtem ko načrtovani uvozi samodejno zajemajo nove dogodke in posodobitve iz tega naslova url po določenem urniku.

en: Ongoing
sl_SI: Se trenutno dogaja

en: Only All-day Events
sl_SI: Samo celodnevni dogodki

en: Only Featured Events
sl_SI: Samo izbrani dogodki

en: Only Geocoded Events
sl_SI: Samo geokodirani dogodki

en: Only Multi-day Events
sl_SI: Samo večdnevni dogodki

en: Only Recurring Events
sl_SI: Samo ponavljajoči se dogodki

en: Only errors
sl_SI: Samo napake

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
sl_SI: Vsebuje zgolj toliko css, da omogoči kompleksne postavitve kot sta koledar in tedenski pogled.

en: Only scheduled import records can be edited.
sl_SI: Urejate lahko samo načrtovane uvozne zapise.

en: Opacity
sl_SI: Motnost

en: Open a ticket
sl_SI: Odprtje vozovnice

en: Open settings navigation
sl_SI: Odprite navigacijo za nastavitve

en: Open the dialog window
sl_SI: Odprite pogovorno okno

en: Open the modal window
sl_SI: Odprite modalno okno

en: Optional
sl_SI: Opcijsko

en: Options selected here will override what was selected in the "General Theme" and "Global Elements" sections.
sl_SI: Tukaj izbrane možnosti bodo prevladale nad možnostmi, izbranimi v razdelkih "Splošna tema" in "Globalni elementi".

en: Options selected here will override what was selected in the "General Theme" section.
sl_SI: Nastavitve, ki ste jih izbrali tukaj, bodo predpisale, kar je bilo izbrano v rubriki "Splošna tema".

en: Options selected here will override what was selected in the "Global Elements" section on Single Event views.
sl_SI: Tukaj izbrane možnosti bodo prevladale nad možnostmi, izbranimi v razdelku "Globalni elementi" v prikazih posameznih dogodkov.

en: Order sort attribute ascending or descending
sl_SI: Atribut razvrščanja po vrstnem redu naraščajoče ali padajoče

en: Organizer
sl_SI: Organizator

en: Organizer Description
sl_SI: Opis organizatorja

en: Organizer Email
sl_SI: E-naslov organizatorja

en: Organizer Featured Image
sl_SI: Slika organizatorja - privzeta

en: Organizer Name
sl_SI: Ime organizatorja

en: Organizer Notification Email
sl_SI: E-pošta z obvestilom organizatorja

en: Organizer Phone
sl_SI: Telefonska številka organizatorja

en: Organizer Website
sl_SI: Spletna stran organizatorja

en: Organizer information: name, phone, website, email
sl_SI: Informacije o organizatorju: ime, telefon, spletna stran, elektronska pošta

en: Organizers
sl_SI: Organizatorji

en: Organizers should be related to this event
sl_SI: Organizatorji morajo biti povezani s tem dogodkom

en: Organizers should contain the specified string in the title, description or custom fields
sl_SI: Organizatorji morajo v naslovu, opisu ali poljih po meri vsebovati določen niz

en: Organizers should have events associated to them
sl_SI: Organizatorji morajo imeti povezane dogodke

en: Organizers should have upcoming events associated to them
sl_SI: Organizatorji morajo imeti povezane prihajajoče dogodke

en: Origin:
sl_SI: Izvor:

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Other URL
sl_SI: Drugi naslov URL

en: Other URL Import Settings
sl_SI: Druge nastavitve uvoza URL

en: Other URLs
sl_SI: Drugi naslovi URL

en: Our flagship free calendar
sl_SI: Naš vodilni brezplačni koledar

en: Our plugins include many shortcodes that do everything from embedding the calendar...
sl_SI: Naši vtičniki vključujejo številne bližnjice, ki počnejo vse od vgradnje koledarja...

[ctx: Our support page for TEC]
en: contact support
sl_SI: kontaktirajte podporo

en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
sl_SI: %s našega spletnega mesta je odličen kraj za iskanje nasvetov in trikov za uporabo in prilagajanje naših vtičnikov.

en: Overlay
sl_SI: Prekrivanje

en: Override network license key
sl_SI: Preklic omrežnega licenčnega ključa

en: Overwrite my event with any changes from the original source.
sl_SI: Prepišite moj dogodek z vsemi spremembami iz prvotnega vira.

en: PHP Render Context
sl_SI: Kontekst izrisovanja PHP

en: PSST... Want a Discount?
sl_SI: PSST... Želite popust?

en: Page template to control the appearance of your calendar and event content.
sl_SI: Izberite predlogo strani, da lahko nadzorujete videz vašega koledarja in vsebine dogodkov.

[ctx: Page title for the TEC Customizer section.]
en: Customize The Events Calendar
sl_SI: Prilagoditev koledarja dogodkov

en: Papua New Guinea
sl_SI: Papua Nova Gvineja

en: Paraguay
sl_SI: Paragvaj

en: Parent %s Category
sl_SI: Starševska kategorija %s

en: Parent %s Category:
sl_SI: Starši %s Kategorija:

en: Parent Aggregator Record:
sl_SI: Nadrejeni zapis Agregator:

en: Passed Label
sl_SI: Opravljena oznaka

en: Past %1$s from %2$s
sl_SI: Preteklo %1$s od %2$s

en: Past %s
sl_SI: Pretekli %s

en: Paypal integration
sl_SI: Integracija Paypal

en: Per Event Check In API
sl_SI: API za prijavo na dogodek

en: Permanently delete events older than
sl_SI: Trajno izbrišite dogodke, starejše od

en: Permission Error
sl_SI: Napaka pri dovoljenju

[ctx: Permissions header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Permissions
sl_SI: Dovoljenja

[ctx: Permissions header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Permissions
sl_SI: Dovoljenja

en: Philippines
sl_SI: Filipini

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Phone Header
sl_SI: Telefonski zaglavje

en: Phone Number
sl_SI: Telefonska številka

en: Phone Text
sl_SI: Telefonsko besedilo

en: Phone:
sl_SI: Telefon:

[ctx: Placeholder used for the facebook restriction link]
en: Events cannot be imported because Facebook has returned an error. This could mean that the event ID does not exist, the event or source is marked as Private, or the event or source has been otherwise restricted by Facebook. You can %1$s.
sl_SI: Dogodkov ni mogoče uvoziti, ker je Facebook vrnil napako. To lahko pomeni, da ID dogodka ne obstaja, da je dogodek ali vir označen kot zasebni ali da je Facebook dogodek ali vir drugače omejil. Lahko %1$s.

[ctx: Placeholder used for the meetup API changes]
en: Meetup is no longer supporting API keys, and will restrict access using your existing key starting from August 2019. As an alternative, you should use OAuth2 and update The Events Calendar to the latest version. Learn more at %1$s
sl_SI: Meetup ne podpira več ključev API in bo od avgusta 2019 dalje omejil dostop z obstoječim ključem. Namesto tega uporabite OAuth2 in posodobite Koledar dogodkov na najnovejšo različico. Več informacij najdete na %1$s

[ctx: Placeholder used for the meetup API changes link when the KEY is plain]
en: Meetup is no longer supporting API keys, and has restricted access using your existing key starting from August 2019. As an alternative, you must use OAuth2 and update The Events Calendar to the latest version. Learn more at %1$s.
sl_SI: Meetup ne podpira več ključev API in od avgusta 2019 omejuje dostop z obstoječim ključem. Namesto tega morate uporabiti OAuth2 in koledar dogodkov posodobiti na najnovejšo različico. Več informacij najdete na %1$s.

en: Please authorize to continue onboarding.
sl_SI: Za nadaljevanje vkrcavanja vas prosimo, da pooblastite.

en: Please check with your hosting provider or system administrator to ensure that the below is accessible:
sl_SI: Preverite pri svojem ponudniku gostovanja ali skrbniku sistema, da zagotovite dostop do spodnjega:

en: Please continue to wait while your preview is generated.
sl_SI: Počakajte, da se ustvari predogled.

en: Please log in to continue
sl_SI: Za nadaljevanje se prijavite

en: Please log in to enable event imports from Eventbrite.
sl_SI: Prijavite se, če želite omogočiti uvoz dogodkov iz storitve Eventbrite.

en: Please log in to enable event imports from Facebook.
sl_SI: Če želite omogočiti uvoz dogodkov iz Facebooka, se prijavite.

en: Please log in to enable event imports from Meetup.
sl_SI: Prijavite se, če želite omogočiti uvoz dogodkov iz programa Meetup.

en: Please log out and log back in as an admin account
sl_SI: Odjavite se in se ponovno prijavite kot upraviteljski račun

en: Please note that all hands-on support is provided via the help desk. You can email or tweet at us… ​but we will probably point you back to the help desk 😄
sl_SI: Upoštevajte, da je vsa praktična podpora zagotovljena prek službe za pomoč uporabnikom. Lahko nam pišete e-pošto ali tvitate... vendar vas bomo verjetno napotili nazaj na službo za pomoč uporabnikom 😄

en: Please note that to create new events through the Community Events submission form, a user must hold a website account on this domain. This information is retained in the local database. It is also possible to create events anonymously, if the site owner has this option enabled.
sl_SI: Upoštevajte, da mora imeti uporabnik za ustvarjanje novih dogodkov prek obrazca za prijavo dogodkov v skupnosti spletni račun v tej domeni. Te informacije se shranijo v lokalni zbirki podatkov. Dogodke je mogoče ustvariti tudi anonimno, če ima lastnik spletnega mesta to možnost omogočeno.

en: Please opt-in below to automatically share your system information with our support team. This will allow us to assist you faster if you post in our help desk.
sl_SI: Spodaj se prijavite, da boste lahko samodejno delili svoje sistemske informacije z našo ekipo za podporo. Tako vam bomo lahko hitreje pomagali, če se oglasite v naši službi za pomoč uporabnikom.

en: Please provide a Eventbrite URL when importing from Eventbrite.
sl_SI: Pri uvozu iz storitve Eventbrite navedite naslov URL storitve Eventbrite.

en: Please provide a Meetup URL when importing from Meetup.
sl_SI: Pri uvozu iz storitve Meetup navedite URL naslov Meetup.

en: Please provide the URL that you wish to import.
sl_SI: Navedite URL, ki ga želite uvoziti.

en: Please provide the file that you wish to import.
sl_SI: Navedite datoteko, ki jo želite uvoziti.

en: Please refresh the page and try your request again.
sl_SI: Osvežite stran in ponovno poskusite z zahtevo.

en: Please wait while time zone data is added to your events.
sl_SI: Prosim počakajte medtem, ko se podatki o časovnem pasu dodajajo k vašemu dogodku.

en: Please wait while your preview is fetched.
sl_SI: Počakajte, da se prikaže vaš predogled.

[ctx: Plugin A "and" Plugin B]
en:  and
sl_SI:  in

en: Plugin Active
sl_SI: Vtičnik aktiven

en: Plugin Inactive
sl_SI: Vtičnik je neaktiven

en: Plugin Maintenance
sl_SI: Vzdrževanje vtičnikov

en: Plugin(s) are out of date
sl_SI: Vtičniki so zastareli

en: Plugins Page
sl_SI: Stran z vtičniki

en: Poland
sl_SI: Poljska

en: Portugal
sl_SI: Portugalska

en: Post Title Color
sl_SI: Barva Naslova Objave

en: Postal Code:
sl_SI: Poštna številka:

[ctx: Postponed label]
en: Postponed
sl_SI: Odloženo

[ctx: Postponed label for filter bar to hide postponed events.]
en: Hide postponed events
sl_SI: Skrij prestavljene dogodke

[ctx: Power Automate API error for using GET request.]
en: GET responses not accepted on the create events endpoint, please us a POST request.
sl_SI: GET odgovori niso sprejeti na končni točki ustvarjanja dogodkov, pošljite nam zahtevo za OBJAVO.

[ctx: Power Automate Connection save message.]
en: Power Automate Connection saved.
sl_SI: Povezava Power Automate je shranjena.

[ctx: Power Automate settings endpoint dashboard header]
en: Power Automate Endpoint Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča končne točke storitve Power Automate

en: Power up your calendar with Pro
sl_SI: Izboljšajte svoj koledar z aplikacijo Pro

en: Premium Add-Ons
sl_SI: Premium dodatki

en: Premium support
sl_SI: Podpora Premium

[ctx: Prepare deprecation of legacy views.]
en: test and prepare your site
sl_SI: testiranje in priprava spletnega mesta

en: Prev
sl_SI: Pretekli

en: Preventing Spam Submissions
sl_SI: Preprečevanje pošiljanja neželene pošte

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview complete
sl_SI: Predogled končan

en: Preview completed
sl_SI: Predogled zaključen

en: Preview: <a href="%1$s">%2$s</a>
sl_SI: Predogled: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Previous
sl_SI: Pretekli

en: Previous %1$s
sl_SI: Predhodni %1$s

en: Previous Day
sl_SI: Prejšnji dan

en: Previous TEC versions
sl_SI: Prejšnje različice TEC

en: Previous day
sl_SI: Prejšnji dan

en: Previous month
sl_SI: Prejšnji mesec

en: Previous month, %1$s
sl_SI: Prejšnji mesec, %1$s

en: Previous page
sl_SI: Prejšnja stran

en: Price Background Color
sl_SI: Barva ozadja za cene

en: Privacy
sl_SI: Zasebnost

en: Problem loading the block, please remove this block to restart.
sl_SI: Težave pri nalaganju bloka, odstranite ta blok in ga ponovno zaženite.

en: Promoter
sl_SI: Promotor

en: Promoter All rights reserved.
sl_SI: Promotor Vse pravice pridržane.

en: Promoter Key
sl_SI: Ključ promotorja

en: Promoter would like to sync with your site
sl_SI: Promotor želi sinhronizirati z vašim spletnim mestom

en: Protected: %s
sl_SI: Zaščiteno: %s

en: Providing the details of your calendar plugin and settings (located below) helps our support team troubleshoot an issue faster. %s
sl_SI: Če navedete podrobnosti o svojem koledarskem vtičniku in nastavitvah (spodaj), bo naša ekipa za podporo hitreje odpravila težave. %s

en: Publishing Control
sl_SI: Nadzor objave

en: Puerto Rico
sl_SI: Portoriko

en: Qatar
sl_SI: Katar

en: Quick Links:
sl_SI: Hitre povezave:

[ctx: Radius with abbreviation]
en: Radius (%s)
sl_SI: Polmer (%s)

en: Radius:
sl_SI: Radij:

en: Random Images
sl_SI: Naključne slike

en: Rate %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s
sl_SI: Ocenite %1$sKalendar dogodkov%2$s %3$s

en: Rate It
sl_SI: Ocenite

en: Rating:
sl_SI: Ocena:

en: Re-run preview
sl_SI: Ponovni predogled

en: Reach Attendees
sl_SI: Doseganje udeležencev

en: Read more
sl_SI: Preberi več

[ctx: Read more about deprecation of legacy views.]
en: Read more
sl_SI: Preberi več

[ctx: Read more about deprecation of legacy views.]
en: read the FAQs
sl_SI: preberite pogosta vprašanja

en: Read more about our support policy
sl_SI: Preberite več o naši politiki podpore

en: Read more.
sl_SI: Preberite več.

en: Reads
sl_SI: Preberi

en: Ready to dig deeper? Our Knowledgebase can help you get the most out of The Events Calendar suite.
sl_SI: Ste se pripravljeni poglobiti? Naša baza znanja vam lahko pomaga, da kar najbolje izkoristite paket Koledar dogodkov.

en: Ready to go? The first step is a migration preview.
sl_SI: Ste pripravljeni na odhod? Prvi korak je predogled migracije.

en: Recent Template Changes
sl_SI: Nedavne spremembe predloge

en: Recent template changes
sl_SI: Nedavne spremembe predloge

en: Recommended for all sites using the updated calendar views.
sl_SI: Priporočljivo za vsa spletna mesta, ki uporabljajo posodobljene poglede koledarja.

en: Record:
sl_SI: Zapis:

en: Records per page
sl_SI: Zapisi na stran

en: Recurring
sl_SI: Ponavljajoče se

en: Recurring Events
sl_SI: Ponavljajoči se dogodki

en: Recurring event
sl_SI: Ponavljajoč dogodek

en: Recurring events & series
sl_SI: Ponavljajoči se dogodki in serije

en: Refine by date, location, or keyword
sl_SI: Izpopolni po datumu, lokaciji ali ključni besedi

en: Refine:
sl_SI: Izpopolnite:

en: Refresh your connection to Eventbrite
sl_SI: Osvežite povezavo s storitvijo Eventbrite

en: Refresh your connection to Meetup
sl_SI: Osvežite povezavo s programom Meetup

en: Registered User Settings
sl_SI: Nastavitve registriranega uporabnika

en: Release notes
sl_SI: Opombe k izdaji

en: Remove Image
sl_SI: Odstrani sliko

en: Remove event end time
sl_SI: Odstrani končni čas dogodka

[ctx: Removes a connection from the list of integration connections.]
en: Delete
sl_SI: Izbriši

[ctx: Removes a zapier page from the list of Zapier live pages.]
en: Revoke
sl_SI: Prekliči

en: Removing this scheduled import will stop automatic imports from the source. No events will be deleted.
sl_SI: Če odstranite ta načrtovani uvoz, se ustavi samodejni uvoz iz vira. Noben dogodek ne bo izbrisan.

en: Renew Your License Now
sl_SI: Podaljšajte licenco zdaj

en: Renew your Event Aggregator Facebook token
sl_SI: Obnovite svoj žeton Facebook Agregator dogodkov

en: Renew your Event Aggregator license
sl_SI: Podaljšajte licenco Agregatorja dogodkov

en: Renew your license in order to import events from iCalendar, Google, or Meetup.
sl_SI: Obnovite licenco, da lahko uvozite dogodke iz iCalendarja, Googla ali Meetupa.

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by their venue latitude location, must also provide geoloc_lng
sl_SI: Zahteva program Koledar dogodkov Pro. Dogodke je treba filtrirati glede na zemljepisno širino kraja dogodka, zagotoviti je treba tudi geoloc_lng

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by their venue longitude location, must also provide geoloc_lat
sl_SI: Zahteva program Koledar dogodkov Pro. Dogodke je treba filtrirati glede na zemljepisno dolžino kraja dogodka, zagotoviti je treba tudi geoloc_lat

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by whether their venue has geolocation data
sl_SI: Zahteva program Koledar dogodkov Pro. Dogodke je treba filtrirati glede na to, ali ima njihovo prizorišče geolokacijske podatke

en: Requires:
sl_SI: Zahteva:

en: Restore
sl_SI: Obnovitev

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Ignored
sl_SI: Obnovi &#8220;%s&#8221; iz Ignoriranega

en: Restrict Content Pro is flexible, easy to extend, and chock full of action hooks and filters, making it easy to modify and tweak to your specific needs.
sl_SI: Program Restrict Content Pro je prilagodljiv, ga je enostavno razširiti in je poln kljukic in filtrov, zato ga je enostavno spreminjati in prilagajati vašim potrebam.

en: Retry
sl_SI: Ponovitev

en: Return to Plugins page
sl_SI: Vrni se na stran z vtičniki

en: Return to WordPress Updates
sl_SI: Vrni se na stran za posodobitve WordPressa

en: Returns all the event categories matching the search criteria
sl_SI: Vrne vse kategorije dogodkov, ki ustrezajo merilom iskanja

en: Returns all the event tags matching the search criteria
sl_SI: Vrne vse oznake dogodkov, ki ustrezajo merilom iskanja

en: Returns all the organizers matching the search criteria
sl_SI: Vrne vse organizatorje, ki ustrezajo merilom za iskanje

en: Returns all the upcoming events matching the search criteria
sl_SI: Vrne vse prihajajoče dogodke, ki ustrezajo merilom za iskanje

en: Returns all the venues matching the search criteria
sl_SI: Vrne vsa prizorišča, ki ustrezajo merilom iskanja

en: Returns the data of the created event
sl_SI: Vrne podatke o ustvarjenem dogodku

en: Returns the data of the created event category
sl_SI: Vrne podatke o ustvarjeni kategoriji dogodkov

en: Returns the data of the created event tag
sl_SI: Vrne podatke ustvarjene oznake dogodka

en: Returns the data of the created organizer
sl_SI: Vrne podatke o ustvarjenem organizatorju

en: Returns the data of the created venue
sl_SI: Vrne podatke o ustvarjenem prizorišču

en: Returns the data of the event category with the specified term ID
sl_SI: Vrne podatke kategorije dogodkov z navedenim ID termina

en: Returns the data of the event tag with the specified term ID
sl_SI: Vrne podatke oznake dogodka z navedenim ID termina

en: Returns the data of the event with the specified post ID
sl_SI: Vrne podatke o dogodku z navedenim ID objave

en: Returns the data of the organizer with the specified post ID
sl_SI: Vrne podatke organizatorja z navedenim ID delovnega mesta

en: Returns the data of the updated event
sl_SI: Vrne podatke posodobljenega dogodka

en: Returns the data of the updated event category
sl_SI: Vrne podatke o posodobljeni kategoriji dogodkov

en: Returns the data of the updated event tag
sl_SI: Vrne podatke posodobljene oznake dogodka

en: Returns the data of the updated venue
sl_SI: Vrne podatke o posodobljenem prizorišču

en: Returns the data of the venue with the specified post ID
sl_SI: Vrne podatke o prizorišču z navedenim ID delovnega mesta

en: Returns the documentation for TEC REST API in Swagger consumable format.
sl_SI: Vrne dokumentacijo za TEC REST API v obliki potrošnega materiala Swagger.

en: Returns the documentation for The Events Calendar REST API in Swagger consumable format.
sl_SI: Vrne dokumentacijo za API The Events Calendar REST v obliki Swagger.

en: Reverse migration
sl_SI: Povratna migracija

en: Reverse migration complete.
sl_SI: Povratna migracija je končana.

en: Reverse migration in progress
sl_SI: Povratna migracija v teku

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
sl_SI: Pravila za prepisovanje so bila ob nalaganju te strani pomoči odstranjena. Obstaja možnost, da je v vtičniku ali temi prišlo do izpiranja pravil prepisovanja!

en: Right
sl_SI: Desno

en: Right here
sl_SI: Tukaj

en: Romania
sl_SI: Romunija

en: Run Import
sl_SI: Izvedite uvoz

en: Russian Federation
sl_SI: Ruska federacija

en: Rwanda
sl_SI: Ruanda

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
sl_SI: S&atilde;o Tom&eacute; in Pr&iacute;ncipe

en: Saint Helena
sl_SI: Sveta Helena

en: Saint Kitts and Nevis
sl_SI: Saint Kitts in Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
sl_SI: St. Pierre in Miquelon

en: Saint Vincent and The Grenadines
sl_SI: Saint Vincent in The Grenadines

en: Sales-boosting WooCommerce plugins.
sl_SI: Vtičniki WooCommerce za povečanje prodaje.

en: Samoa
sl_SI: Samo

en: Sat
sl_SI: Sob

en: Saturation
sl_SI: Nasičenost

en: Saturday
sl_SI: Sobota

en: Saudi Arabia
sl_SI: Savdska Arabija

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save Scheduled Import
sl_SI: Shrani načrtovani uvoz

en: Save With A Bundle
sl_SI: Prihranite s svežnjem

en: Save over 20%
sl_SI: Prihranite več kot 20 %

en: Save over 25%
sl_SI: Prihranite več kot 25 %

en: Save with Bundles
sl_SI: Prihranite s paketi

en: Schedule automated imports
sl_SI: Načrtovanje samodejnega uvoza

en: Schedule:
sl_SI: Urnik:

en: Scheduled Import
sl_SI: Načrtovani uvoz

en: Scheduled Imports
sl_SI: Načrtovani uvozi

en: Scheduled import was successfully updated.
sl_SI: Načrtovani uvoz je bil uspešno posodobljen.

en: Scheduled imports may not run reliably
sl_SI: Načrtovani uvozi morda ne bodo potekali zanesljivo

[ctx: Scheduled label.]
en: Scheduled
sl_SI: Načrtovano

en: Scheduler Status
sl_SI: Status načrtovalca

en: Screen
sl_SI: Zaslon

en: Scroll down to Calendar Address and click the iCal button (note: if your calendar is private, you'll need to click the iCal button next to the Private Address header instead).
sl_SI: Pomaknite se navzdol na naslov koledarja in kliknite gumb iCal (opomba: če je vaš koledar zasebni, boste morali namesto tega klikniti gumb iCal ob naslovu Zasebni naslov).

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Search %s
sl_SI: Išči %s

en: Search %s Categories
sl_SI: Išči %s kategorij

en: Search Aggregator Records
sl_SI: Iskanje zapisov Agregatorja

en: Search for %s
sl_SI: Iskanje %s

en: Search for a specific upcoming event
sl_SI: Poiščite določen prihajajoči dogodek

en: Search for events
sl_SI: Išči po dogodkih

en: Search our support help desk
sl_SI: Poiščite našo službo za pomoč uporabnikom

en: Search:
sl_SI: Išči:

en: Security, backups, and management — that’s Solid Suite.
sl_SI: Varnost, varnostne kopije in upravljanje - to je Solid Suite.

en: See which plugins you have opted in to tracking for
sl_SI: Oglejte si, za katere vtičnike ste se odločili za sledenje

en: Segment your attendee lists
sl_SI: Segmentirajte sezname udeležencev

en: Select %s
sl_SI: Izberite %s

en: Select All
sl_SI: Izberite vse

en: Select Color
sl_SI: Izberite barvo

en: Select Content Type
sl_SI: Izberite vrsto vsebine

en: Select Date
sl_SI: Izberite datum

en: Select Font Family
sl_SI: Izberite družino pisav

en: Select Frequency
sl_SI: Izberite frekvenco

en: Select Image
sl_SI: Izberite sliko

en: Select Import Type
sl_SI: Izberite vrsto uvoza

en: Select Origin
sl_SI: Izberite izvor

en: Select Source
sl_SI: Izberi vir

en: Select a Country:
sl_SI: Izberite državo:

en: Select a State:
sl_SI: Izberite zvezno državo:

en: Select a specific upcoming event by ID
sl_SI: Izberite določen prihajajoči dogodek po ID-ju

en: Select all pages
sl_SI: Izberite vse strani

en: Select an image
sl_SI: Izberi sliko

en: Select an upcoming event using date-based rules and meta information.
sl_SI: Izberite prihajajoči dogodek z uporabo pravil, ki temeljijo na datumu, in metainformacij.

en: Select date.
sl_SI: Izberite datum.

en: Select how often you would like events to be automatically imported.
sl_SI: Izberite, kako pogosto želite, da se dogodki samodejno uvažajo.

en: Select the Event Field that best matches your CSV file column. The contents of that column will then be mapped to the specified event field when the event is created.
sl_SI: Izberite polje dogodka, ki najbolj ustreza stolpcu datoteke CSV. Vsebina tega stolpca bo nato pri ustvarjanju dogodka preslikana v določeno polje dogodka.

en: Select the date format used for elements with minimal space, such as in datepickers.
sl_SI: Izberite obliko datuma, ki se uporablja za elemente z minimalnim prostorom, na primer v izbirnikih datumov.

en: Select your .CSV file from the WordPress media library. You may need to first upload the file from your computer to the library.
sl_SI: Izberite datoteko .CSV iz medijske knjižnice WordPressa. Morda boste morali datoteko najprej naložiti iz računalnika v knjižnico.

en: Select your ICS file from the WordPress media library. You may need to first upload the file from your computer to the library.
sl_SI: Izberite svojo datoteko ICS iz medijske knjižnice WordPressa. Morda boste morali datoteko najprej naložiti iz računalnika v knjižnico.

en: Sell tickets, collect RSVPs, and manage attendees for free with Event Tickets.
sl_SI: Prodajajte vstopnice, zbirajte potrdila o udeležbi in brezplačno upravljajte udeležence z Vstopnicami za dogodke.

en: September 22 @ 7:00 pm - 11:00 pm
sl_SI: 22. september @ 19:00 - 23:00

en: Serbia
sl_SI: Srbija

en: Series Pass
sl_SI: Serija Pass

en: Server Connection
sl_SI: Povezava s strežnikom

en: Set Font Colors
sl_SI: Nastavitev barv pisave

en: Set Font Size
sl_SI: Nastavitev velikosti pisave

en: Set the default currency ISO-4217 code for event costs. This is a three-letter code and is mainly used for data/SEO purposes.
sl_SI: Nastavite privzeto kodo valute ISO-4217 za stroške dogodka. To je tričrkovna koda, ki se uporablja predvsem za namene podatkov/SEO.

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
sl_SI: Nastavite privzeti simbol valute za cene dogodkov. Ta možnost vpliva le na prihodnje dogodke, spremembe pa ne bodo delovale retroaktivno.

en: Setting Notifications
sl_SI: Nastavitev obvestil

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Settings > General
sl_SI: Nastavitve > Splošne

[ctx: Settings help text and link for Power Automate API.]
en: Please generate a connection for each of our applications you are using with Power Automate to enable its integrations. i.e.: one connection for The Events Calendar and one connection for Event Tickets. <a href="%1$s" target="_blank">Read more about adding and managing access.</a>
sl_SI: Ustvarite povezavo za vsako našo aplikacijo, ki jo uporabljate s Power Automate, da omogočite njene integracije, npr.: eno povezavo za koledar dogodkov in eno povezavo za vstopnice za dogodke. <a href="%1$s" target="_blank">Preberi več o dodajanju in upravljanju dostopa.</a>

[ctx: Settings help text and link for Zapier API.]
en: Please generate a consumer id and secret for each of our applications you are using with Zapier to enable its integrations. i.e.: one consumer id and secret for The Events Calendar and one consumer id and secret for Event Tickets. <a href="%1$s" target="_blank">Read more about adding and managing access.</a>
sl_SI: Za vsako našo aplikacijo, ki jo uporabljate s programom Zapier, ustvarite ID in skrivnost uporabnika, da omogočite njene integracije, npr.: en ID in skrivnost uporabnika za koledar dogodkov ter en ID in skrivnost uporabnika za vstopnice za dogodke. <a href="%1$s" target="_blank">Prebereš več o dodajanju in upravljanju dostopa.</a>

[ctx: Settings help text and link for Zapier Endpoint Dashboard.]
en: Monitor your Zapier endpoints (triggers and actions used by your connectors). <a href="%1$s" target="_blank">Read more about the Zapier Endpoint Dashboard.</a>
sl_SI: Spremljajte končne točke programa Zapier (sprožilce in dejanja, ki jih uporabljajo vaši priključki). <a href="%1$s" target="_blank">Preberi več o nadzorni plošči končnih točk Zapier.</a>

[ctx: Settings help text for Power Automate Endpoint Dashboard.]
en: Monitor your Power Automate endpoints (triggers and actions used by your connectors). <a href="%1$s" target="_blank">Read more about the Power Automate Endpoint Dashboard.</a>
sl_SI: Spremljajte končne točke Power Automate (sprožilce in dejanja, ki jih uporabljajo vaši priključki). <a href="%1$s" target="_blank">Preberi več o nadzorni plošči končnih točk Power Automate.</a>

en: Settings overview
sl_SI: Pregled nastavitev

en: Settings saved.
sl_SI: Nastavitve shranjene.

en: Seychelles
sl_SI: Sejšeli

en: Shapes and lines for visual interest
sl_SI: Oblike in linije za vizualno zanimivost

en: Share your system info
sl_SI: Deljenje informacij o sistemu

en: Shortcodes
sl_SI: Bližnjice

en: Shortcodes and blocks
sl_SI: Kratke kode in bloki

en: Show
sl_SI: Prikaži

en: Show Address
sl_SI: Pokaži naslov

en: Show Custom Fields metabox
sl_SI: Prikaži metabox Polja po meri

en: Show Date (Day, Month)
sl_SI: Datum predvajanja (dan, mesec)

en: Show Element
sl_SI: Prikaži element

en: Show Email
sl_SI: Pokaži e-pošto

en: Show Event Passed
sl_SI: Prikaži dogodek opravljen

en: Show Event Status
sl_SI: Pokaži status dogodka

en: Show Featured Event Images
sl_SI: Pokaži prikazne slike dogodka

en: Show Header
sl_SI: Pokaži glavo

en: Show Map
sl_SI: Prikaz zemljevida dogodka

en: Show Map Link
sl_SI: Prikaži povezavo do zemljevida

en: Show Map Link:
sl_SI: Povezava do prikaza zemljevida dogodka

en: Show Map:
sl_SI: Prikaži zemljevid:

en: Show Name
sl_SI: Prikaži ime

en: Show Phone
sl_SI: Pokaži telefon

en: Show The Events Calendar link
sl_SI: Prikaži The Events Calendar povezavo

en: Show Time
sl_SI: Čas predvajanja

en: Show Timezone
sl_SI: Prikaži časovni pas

en: Show Two Venues
sl_SI: Prikaži dve prizorišči

en: Show Website
sl_SI: Prikaži spletno stran

en: Show Widget Header
sl_SI: Pokaži glavo pripomočka

en: Show Year
sl_SI: Razstavno leto

en: Show _MENU_ entries
sl_SI: Prikaži vnose _MENU_

en: Show comments
sl_SI: Prikaži komentarje

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
sl_SI: Prikaži dogodke vključno z drugimi objavami strani. Kadar je ta možnost obkljukana, se bodo dogodki še vedno naprej prikazovali tudi na privzeti strani dogodkov.

en: Show map
sl_SI: Prikaži zemljevid

en: Show map by default on imported event and venues
sl_SI: Privzeto prikaži zemljevid za uvožene dogodke in prizorišča

en: Show map link
sl_SI: Prikaži povezavo do zemljevida

en: Show more upcoming %1$s
sl_SI: Prikaži več prihajajočih %1$s

en: Show past %1$s
sl_SI: Prikaži preteklo %1$s

en: Show the timezone of the event. This overrides the option set in Events -> Settings -> Display.
sl_SI: Prikaži časovno območje dogodka. To prevlada nad možnostjo, nastavljeno v razdelku Dogodki -> Nastavitve -> Prikaz.

en: Show time zone
sl_SI: Prikaži časovni pas

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
sl_SI: Prikaz 0 do 0 od 0 vnosov

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
sl_SI: Prikaz _začetka_ do _konca_ vnosov _SKUPAJ_

en: Sign Up
sl_SI: Prijavite se

en: Singapore
sl_SI: Singapur

en: Single Event
sl_SI: Posamezni dogodek

en: Single Event Template
sl_SI: Predloga za posamezen dogodek

en: Single Event Templates
sl_SI: Predloge za posamezen dogodek

en: Single event URL slug
sl_SI: URL ključ posameznega dogodka

en: Single event page
sl_SI: Stran z enim dogodkom

en: Site License Key
sl_SI: Licenčni ključ spletnega mesta

en: Site time zone uses UTC
sl_SI: Časovni pas spletnega mesta uporablja UTC

en: Skeleton Styles
sl_SI: Skeletni stil

en: Skip to tab content
sl_SI: Preskoči na vsebino zavihka

en: Skipped:
sl_SI: Preskočeno:

en: Slideshow
sl_SI: Diaprojekcija

en: Slovakia (Slovak Republic)
sl_SI: Slovaška (Slovaška Republika)

en: Slovenia
sl_SI: Slovenija

en: Small, lightweight WordPress plugins that add new capabilities to our core plugins. Support is not offered for extensions; however they provide enhanced functionality and bonus features.
sl_SI: Majhni, lahki vtičniki za WordPress, ki našim osnovnim vtičnikom dodajajo nove zmožnosti. Podpora za razširitve ni na voljo, vendar zagotavljajo izboljšano funkcionalnost in dodatne funkcije.

en: SolidWP, the seriously solid foundation your WordPress site needs. Built with performance in mind.
sl_SI: SolidWP, resno trdna podlaga, ki jo potrebuje vaše spletno mesto WordPress. Zgrajena z mislijo na zmogljivost.

en: Solomon Islands
sl_SI: Solomonovi otoki

en: Somalia
sl_SI: Somalija

en: Something went wrong while inserting the record in the database.
sl_SI: Med vstavljanjem zapisa v zbirko podatkov je šlo nekaj narobe.

en: Sometimes things just don’t work as expected. We’ve created a wealth of resources to get you back on track.
sl_SI: Včasih stvari preprosto ne delujejo po pričakovanjih. Ustvarili smo veliko virov, ki vam bodo pomagali, da se vrnete na pravo pot.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
sl_SI: Oprostite, The Events Calendar potrebuje PHP %s ali novejši. Govorite z vašim ponudnikom gostovanja, da vas prestavi na novejšo različico PHP.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
sl_SI: Oprostite, The Events Calendar potrebuje Wordpress %s ali novejši. Prosim posodobite vašo različico WordPress.

en: Sorry, but something went wrong. Please try again.
sl_SI: Žal mi je, vendar je šlo nekaj narobe. Prosimo, poskusite znova.

en: Sorry, key validation server is not available.
sl_SI: Oprostite, strežnik za preverjanje ključa ni na voljo.

en: Sorry, unable to authenticate your site. Please contact Promoter support.
sl_SI: Žal ne morem preveriti pristnosti vašega spletnega mesta. Obrnite se na podporo Promoter.

en: Sort collection by term attribute
sl_SI: Razvrsti zbirko po atributu izraza

en: Source
sl_SI: Vir

en: Source:
sl_SI: Vir:

en: South Africa
sl_SI: Južna Afrika

en: Spain
sl_SI: Španija

en: Speakers and sponsors
sl_SI: Govorniki in sponzorji

en: Specify an Event
sl_SI: Določite dogodek

en: Specify the type of content you wish to import, e.g. events.
sl_SI: Določite vrsto vsebine, ki jo želite uvoziti, npr. dogodke.

en: Split Commission with Users
sl_SI: Delitev provizije z uporabniki

en: Sri Lanka
sl_SI: Šri Lanka

en: Start Date
sl_SI: Začetni datum

[ctx: Start Date Time "to" End Date Time]
en: to
sl_SI: do

en: Start Here
sl_SI: Začnite tukaj

en: Start Time
sl_SI: Ura začetka

en: Start an import from this source now, regardless of schedule.
sl_SI: Začni uvoz iz tega vira zdaj, ne glede na urnik.

en: Start date for Eventbrite Tickets is Required
sl_SI: Začetni datum za vstopnice Eventbrite je obvezen

en: Start migration
sl_SI: Začetek migracije

en: Start migration preview
sl_SI: Začetek predogleda migracije

en: Start selling tickets to your Events
sl_SI: Začnite prodajati vstopnice za svoje dogodke

en: Start selling tickets to your events
sl_SI: Začnite prodajati vstopnice za svoje dogodke

en: Start your upgrade
sl_SI: Začetek nadgradnje

en: Start/End:
sl_SI: Začetek/Konec:

en: Start:
sl_SI: Začetek:

en: Starts
sl_SI: Začne se

en: State
sl_SI: Država

en: State or Province:
sl_SI: Zvezna država ali provinca:

en: Status Description
sl_SI: Opis stanja

en: Status Label
sl_SI: Oznaka stanja

en: Status Peripherals
sl_SI: Status perifernih naprav

en: Stellar Discounts
sl_SI: Zvezdni popusti

en: Stellar is a collective of WordPress innovators, and home to WordPress products done right.
sl_SI: Stellar je kolektiv inovatorjev WordPressa in dom izdelkov WordPress, ki so narejeni pravilno.

en: Step 1 of 2
sl_SI: Korak 1 od 2

en: Step 2 of 2
sl_SI: Korak 2 od 2

en: Sticky in Month View
sl_SI: Lepljivo v pogledu meseca

en: Stop all Event Aggregator imports from running. Existing imported events will not be affected. Imports via CSV file will still be available.
sl_SI: Ustavite izvajanje vseh uvozov Agregatorja dogodkov. Na obstoječe uvožene dogodke to ne bo vplivalo. Uvoz prek datoteke CSV bo še vedno na voljo.

en: Stop current processes
sl_SI: Ustavi trenutni proces

en: Streamline your email process
sl_SI: Racionalizirajte postopek pošiljanja e-pošte

en: Subscribe to calendar
sl_SI: Naroči se na koledar

en: Success
sl_SI: Uspeh

en: Success! The settings from Facebook Events have been migrated to Event Aggregator. You can view your migrated imports on the Scheduled Imports tab.
sl_SI: Uspeh! Nastavitve iz Facebookovih dogodkov so bile prenesene v Agregator dogodkov. Migrirane uvoze si lahko ogledate v zavihku Načrtovani uvozi.

en: Success! The settings from iCal Importer have been migrated to Event Aggregator. You can view your migrated imports on the Scheduled Imports tab.
sl_SI: Uspeh! Nastavitve iz programa iCal Importer so bile prenesene v program Event Aggregator. Migrirane uvoze si lahko ogledate v zavihku Načrtovani uvozi.

en: Successfully %s %d scheduled import
sl_SI: Uspešno %s %d načrtovani uvoz

en: Successfully connected Event Aggregator to Facebook
sl_SI: Agregator dogodkov uspešno povezan s Facebookom

en: Successfully connected to Eventbrite
sl_SI: Uspešno vzpostavljena povezava s storitvijo Eventbrite

en: Successfully disconnected Eventbrite
sl_SI: Uspešno odklopljena storitev Eventbrite

en: Successfully fetched Eventbrite Token
sl_SI: Uspešno pridobil žeton Eventbrite

en: Successfully fetched Facebook Token
sl_SI: Uspešno pridobljen žeton Facebook

en: Successfully loaded import origins
sl_SI: Uspešno naloženo uvozno poreklo

en: Successfully marked event for import from Eventbrite
sl_SI: Uspešno označite dogodek za uvoz iz storitve Eventbrite

en: Successfully stopped and cleared 1 asynchronous queue process. | Successfully stopped and cleared %d asynchronous queue processes.
sl_SI[0]: Uspešno ustavljen in odstranjen 1 asinhron proces v vrsti.
sl_SI[1]: Uspešno ustavljena in odstranjena %d asinhrona procesa v vrsti.
sl_SI[2]: Uspešno ustavljeni in odstranjeni %d asinhroni procesi v vrsti.
sl_SI[3]: Uspešno ustavljenih in odstranjenih %d asinhronih procesov v vrsti.

en: Successfully synced event to Eventbrite
sl_SI: Uspešno sinhroniziran dogodek z Eventbrite

en: Suggested text:
sl_SI: Predlagano besedilo:

en: Sun
sl_SI: Ned

en: Sunday
sl_SI: Nedelja

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Support for The Events Calendar
sl_SI: Podpora za koledar dogodkov

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
sl_SI: Svalbard in Jan Mayen Islands

en: Sweden
sl_SI: Švedska

en: Switzerland
sl_SI: Švica

en: Syrian Arab Republic
sl_SI: Sirska Arabska Republika

en: System Information
sl_SI: Sistemske informacije

en: TEC Logo
sl_SI: Logotip TEC

en: TEC Power Automate REST API allows direct connections to making Power Automate Connectors.
sl_SI: TEC Power Automate REST API omogoča neposredne povezave z izdelavo priključkov Power Automate.

en: TEC Zapier REST API allows direct connections to making Zapier Zaps.
sl_SI: TEC Zapier REST API omogoča neposredne povezave z izdelavo Zapier Zaps.

en: Tag
sl_SI: Oznaka

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Tags:
sl_SI: Oznake:

en: Taiwan
sl_SI: Tajvan

en: Tajikistan
sl_SI: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
sl_SI: Tanzanija, Združena republika

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
sl_SI: Novi zapisi predlog morajo biti prestavljeni v pravilni poddirektorij: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
sl_SI: Novi zapisi predlog morajo biti prestavljeni v pravilni poddirektorij: tribe_get_template_part('%s')

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
sl_SI: Predloge, uvedene ali posodobljene s to izdajo (%s):

en: Temporary file not found. Could not save %s.
sl_SI: Začasna datoteka ni bila najdena. Shranitev %s ni uspela.

en: Terms
sl_SI: Pogoji

en: Test for a theme or plugin conflict
sl_SI: Preizkusite konflikt teme ali vtičnika

en: Test for conflicts
sl_SI: Testiranje konfliktov

en: Testing for Conflicts
sl_SI: Preizkušanje nasprotij

en: Text Array
sl_SI: Tekstovno polje

en: Text Color
sl_SI: Barva besedila

[ctx: Text for link to the add-ons page.]
en: Check out the available add-ons.
sl_SI: Oglejte si razpoložljive dodatke.

[ctx: Text label for control to hide restricted events on main calendar views.]
en: Hide restricted events on calendar views.
sl_SI: Skrijte omejene dogodke v koledarskih prikazih.

[ctx: Text used for links to the Accent Color setting.]
en: Accent Color
sl_SI: Barva naglasa

[ctx: Text used for links to the Event Background Color setting.]
en: General Background Color
sl_SI: Splošna barva ozadja

[ctx: Text used for links to the General settings section.]
en: General
sl_SI: Splošno

en: Thailand
sl_SI: Tajska

en: Thank you for using %s! All of us at The Events Calendar sincerely appreciate your support and we’re excited to see you using our plugins.
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za uporabo %s! Vsi v Koledarju dogodkov iskreno cenimo vašo podporo in smo navdušeni, da uporabljate naše vtičnike.

en: Thanks for activating Event Aggregator! It looks like you have some settings and imports configured on our legacy importer plugins. To complete your transition, we need to transfer those options to our new system.
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za aktiviranje Agregatorja dogodkov! Zdi se, da imate nekatere nastavitve in uvoze konfigurirane na naših starejših vtičnikih uvoznikov. Za dokončanje prehoda moramo te možnosti prenesti v naš novi sistem.

en: Thanks for installing The Events Calendar! Here are some handy resources for getting started with our plugins.
sl_SI: Hvala za namestitev Koledarja dogodkov! Tukaj je nekaj priročnih virov za začetek uporabe naših vtičnikov.

en: Thanks for setting up a valid key. It will expire on %s
sl_SI: Hvala za nastavitev veljavnega ključa. Poteče %s

en: The "%1$s" source is invalid and cannot be reached on "%2$s" instance.
sl_SI: Vir "%1$s" je neveljaven in ga ni mogoče doseči v instanci "%2$s".

[ctx: The "/page/" URL string component.]
en: page
sl_SI: stran

[ctx: The "Create or Find {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Create or Find %s
sl_SI: Ustvari ali najdi %s

[ctx: The "Find Events" button color setting label.]
en: Find Events Button Color
sl_SI: Barva gumba za iskanje dogodkov

[ctx: The "Find Events" button text color setting label.]
en: Find Events Button Text
sl_SI: Iskanje besedila gumba Dogodki

[ctx: The "Find a {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Find %1$s %2$s
sl_SI: Najdi %1$s %2$s

en: The #1 calendar for WordPress
sl_SI: Koledar #1 za WordPress

en: The %3$s "%1$s" uses the "/%2$s" slug: the Events Calendar plugin will show its calendar in place of the page.
sl_SI: V %3$s "%1$s" je uporabljen polž "/%2$s": vtičnik Koledar dogodkov bo namesto strani prikazal svoj koledar.

en: The 'categories' parameter contains invalid category slugs or IDs
sl_SI: Parameter 'categories' vsebuje neveljavne oklepaje ali ID-je kategorij

en: The 'end_date' parameter must be in a supported format
sl_SI: Parameter 'end_date' mora biti v podprti obliki

en: The 'page' parameter must be a positive integer greater than 1
sl_SI: Parameter 'page' mora biti pozitivno celo število, večje od 1

en: The 'per_page' parameter must be a positive integer greater than 1
sl_SI: Parameter 'per_page' mora biti pozitivno celo število, večje od 1

en: The 'search' parameter must be a string
sl_SI: Parameter 'search' mora biti niz

en: The 'start_date' parameter must be in a supported format
sl_SI: Parameter 'start_date' mora biti v podprti obliki

en: The 'tags' parameter contains invalid tag slugs or IDs
sl_SI: Parameter 'tags' vsebuje neveljavne oznake ali ID-je

en: The Action Logger will dispatch any logging message using the "tribe_log" action writing, by default, to the PHP error log.
sl_SI: Akcijski beležnik bo vsako sporočilo za beleženje poslal s pomočjo akcije "tribe_log", ki privzeto piše v dnevnik napak PHP.

en: The Asynchronous import process is faster and does not rely on WordPress Cron but might not work correctly in all WordPress installations, try switching to the Cron-based process for maximum compatibility.
sl_SI: Asinhroni proces uvoza je hitrejši in se ne zanaša na WordPress Cron, vendar morda ne bo pravilno deloval v vseh namestitvah WordPress, zato za največjo združljivost poskusite preklopiti na proces, ki temelji na Cronu.

en: The CSV file cannot be found. You may need to re-upload the file.
sl_SI: Datoteke CSV ni mogoče najti. Morda boste morali datoteko ponovno naložiti.

en: The Complete Collection
sl_SI: Popolna zbirka

en: The Event Aggregator API responded with bad data. Please <a href="https://theeventscalendar.com/support/post/" target="_blank">contact support</a>.
sl_SI: API Agregator dogodkov se je odzval z napačnimi podatki. Prosimo <a href="https://theeventscalendar.com/support/post/" target="_blank">sodelujte s podporo</a>.

[ctx: The Events Bar background color setting label.]
en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

[ctx: The Events Bar border color setting label.]
en: Border Color
sl_SI: Barva meje

[ctx: The Events Bar icon color setting label.]
en: Icons
sl_SI: Ikone

en: The Events Calendar - View V2
sl_SI: The Events Calendar - pogled V2

en: The Events Calendar Context
sl_SI: Kontekst koledarja dogodkov

en: The Events Calendar JSON-LD Data
sl_SI: Podatki JSON-LD koledarja dogodkov

en: The Events Calendar Official Facebook Community
sl_SI: Koledar dogodkov Uradna skupnost na Facebooku

en: The Events Calendar REST API
sl_SI: API REST za koledar dogodkov

en: The Events Calendar REST API allows accessing upcoming events information easily and conveniently.
sl_SI: API REST za koledar dogodkov omogoča enostaven in priročen dostop do informacij o prihajajočih dogodkih.

en: The Events Calendar Tweaks
sl_SI: Spremembe koledarja dogodkov

en: The Events Calendar brand logo
sl_SI: Logotip blagovne znamke The Events Calendar

en: The Events Calendar comes with an API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins, dynamic map loads, or Events Calendar Pro's Location Search and advanced Map View, you’ll need to get your own Google Maps API key and add it to Events > Settings > Integrations
sl_SI: Koledar dogodkov je opremljen s ključem API za osnovne funkcije zemljevidov. Če želite uporabljati naprednejše funkcije, kot so zatiči zemljevidov po meri, dinamično nalaganje zemljevidov ali Iskanje lokacij in napredni pogled zemljevida v koledarju dogodkov Pro, morate pridobiti svoj ključ API Google Maps in ga dodati v Events > Settings > Integrations

en: The Events Calendar could not write WPML default config file: please create the file manually.
sl_SI: Koledar dogodkov ni mogel napisati privzete konfiguracijske datoteke WPML: ustvarite jo ročno.

en: The Events Calendar does not send any user data outside of your website by default.
sl_SI: Koledar dogodkov privzeto ne pošilja nobenih uporabniških podatkov zunaj vašega spletnega mesta.

en: The Events Calendar important notice icon
sl_SI: Ikona za pomembno obvestilo v koledarju dogodkov

en: The Events Calendar is API is not providing the site origin correctly.
sl_SI: Koledar dogodkov je API ne zagotavlja izvora spletnega mesta pravilno.

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
sl_SI: The Events Calendar je skrbno oblikovan, razširljiv vtičnik, ki vam omogoča preprosto skupno rabo vaših dogodkov.

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events. Beautiful. Solid. Awesome.
sl_SI: Koledar dogodkov je skrbno oblikovan, razširljiv vtičnik, ki vam omogoča preprosto skupno rabo vaših dogodkov.

en: The Events Calendar logo
sl_SI: The Events Calendar logotip

en: The Events Calendar offers basic support for themes using Site Editor.
sl_SI: Koledar dogodkov ponuja osnovno podporo za teme, ki uporabljajo Site Editor.

en: The Events Calendar product suite logo
sl_SI: Logotip paketa izdelkov Koledar dogodkov

en: The Events Calendar suite offers the use of third-party API keys. The primary functions are to enhance the features we've built in, some of which use Google Maps, PayPal, Eventbrite, and Meetup. These API keys are not supplied by The Events Calendar.
sl_SI: Paket Koledar dogodkov omogoča uporabo ključev API tretjih oseb. Glavne funkcije so namenjene izboljšanju funkcij, ki smo jih vgradili, med katerimi nekatere uporabljajo Google Maps, PayPal, Eventbrite in Meetup. Teh ključev API ne zagotavlja Koledar dogodkov.

en: The Events Calendar, Event Tickets and their add-ons integrate with other online tools and services to bring you additional features. Use the settings below to connect to third-party APIs and manage your integrations.
sl_SI: Koledar dogodkov, vstopnice za dogodke in njihovi dodatki se povezujejo z drugimi spletnimi orodji in storitvami, kar vam omogoča dodatne funkcije. S spodnjimi nastavitvami se lahko povežete z API-ji tretjih oseb in upravljate svoje integracije.

en: The Events Calendar: Custom Tables v1 - error
sl_SI: Koledar dogodkov: - napake: Tabele po meri v1

[ctx: The Full Site editor archive events block navigation description]
en: Displays the calendar views.
sl_SI: Prikaže poglede koledarja.

[ctx: The Full Site editor archive events block navigation title]
en: Calendar Views (%s Archive)
sl_SI: Pogledi koledarja (%s Arhiv)

[ctx: The Full Site editor block navigation description]
en: Displays a single %s.
sl_SI: Prikaže en sam %s.

[ctx: The Full Site editor block navigation description]
en: Displays the calendar views.
sl_SI: Prikaže poglede koledarja.

[ctx: The Full Site editor block navigation title]
en: %s Single
sl_SI: %s Enotni

[ctx: The Full Site editor block navigation title]
en: Calendar Views (%s Archive)
sl_SI: Pogledi koledarja (%s Arhiv)

[ctx: The Full Site editor event block navigation description]
en: Displays a single %s.
sl_SI: Prikaže en sam %s.

[ctx: The Full Site editor event block navigation title]
en: Single %s
sl_SI: Posamezen %s

en: The Meetup API key is required.
sl_SI: Potreben je ključ API Meetup.

en: The TEC REST API link to fetch this event
sl_SI: Povezava API TEC REST za pridobitev tega dogodka

en: The URL provided could not be reached.
sl_SI: Posredovanega naslova URL ni bilo mogoče doseči.

en: The URL provided failed to load.
sl_SI: Posredovanega naslova URL ni bilo mogoče naložiti.

en: The URL to the event page
sl_SI: URL do strani dogodka

en: The URL to the full size version of the image
sl_SI: URL do različice slike v polni velikosti

en: The URL to the organizer page
sl_SI: URL do strani organizatorja

en: The URL to the term archive page
sl_SI: URL do strani z arhivom izrazov

en: The URL to the venue page
sl_SI: URL do strani prizorišča

en: The WordPress term ID
sl_SI: ID izraza WordPress

[ctx: The Zapier endpoint dashboard description.]
en: The Zapier queue is currently limited to 15 items for each endpoint on your site. To increase that limit, check out the %1$sIncreasing the Zapier Queue Limit knowledgebase article%2$s.
sl_SI: Čakalna vrsta programa Zapier je trenutno omejena na 15 elementov za vsako končno točko na vašem spletnem mestu. Če želite povečati to omejitev, si oglejte članek %1$sIncreasing the Zapier Queue Limit%2$s v bazi znanja.

en: The abbreviated event time zone string
sl_SI: Skrajšani niz časovnega pasu dogodka

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
sl_SI[0]: Zgornja nastavitev ni bila shranjena. Ostale nastavitve so bile shranjene uspešno.
sl_SI[1]: Zgornje nastavitve niso bile shranjene. Ostale nastavitve so bile shranjene uspešno.

en: The above should be plural.
sl_SI: Zgoraj navedeno bi moralo biti v množini.

en: The above should be singular.
sl_SI: Zgoraj navedeno bi moralo biti v ednini.

[ctx: The all-day text for the event date and time widget]
en: All day
sl_SI: Ves dan

en: The archive page to return
sl_SI: Stran arhiva, ki se vrne

[ctx: The associated field is required.]
en: ( required )
sl_SI: ( obvezno )

[ctx: The base font size input setting label.]
en: By Pixel
sl_SI: Po Pixel

en: The batch registered does not have all the required fields.
sl_SI: Registrirana serija nima vseh zahtevanih polj.

en: The best WordPress donation plugin.
sl_SI: Najboljši vtičnik za donacije WordPress.

en: The cost currency symbol
sl_SI: Simbol valute stroška

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
sl_SI: Simbol valute je načeloma pred vrednostjo. Če boste omogočili to možnost, se bo simbol pojavljal za vrednostjo.

en: The current URL for your events page is %1$s. <br><br> You cannot edit the slug for your events page as you do not have pretty permalinks enabled. In order to edit the slug here, <a href="%2$s">enable pretty permalinks</a>.
sl_SI: Trenutni URL za vašo stran z dogodki je %1$s. <br><br> Sloga za stran z dogodki ne morete urejati, ker nimate omogočenih lepih stalnih povezav. Da bi lahko tukaj urejali slug, <a href="%2$s">izključite lepe permalinke</a>.

en: The current interval, in seconds, between the end of a batch process and the start of the next; as set on the server.
sl_SI: Trenutni interval v sekundah med koncem paketnega procesa in začetkom naslednjega; kot je nastavljeno v strežniku.

en: The current status of the import.
sl_SI: Trenutno stanje uvoza.

en: The current user cannot delete the event category with the specified term ID.
sl_SI: Trenutni uporabnik ne more izbrisati kategorije dogodkov z navedenim ID termina.

en: The current user cannot delete the event tag with the specified term ID.
sl_SI: Trenutni uporabnik ne more izbrisati oznake dogodka z navedenim ID termina.

en: The current user cannot delete the event with the specified ID.
sl_SI: Trenutni uporabnik ne more izbrisati dogodka z navedenim ID.

en: The current user cannot delete the organizer with the specified ID.
sl_SI: Trenutni uporabnik ne more izbrisati organizatorja z navedenim ID.

en: The current user cannot delete the venue with the specified ID.
sl_SI: Trenutni uporabnik ne more izbrisati prizorišča z navedenim ID.

en: The daily limit of %d import requests to the Event Aggregator service has been reached. Please try again later.
sl_SI: Dnevna omejitev %d zahtevkov za uvoz v storitev Event Aggregator je bila dosežena. Poskusite znova pozneje.

en: The date day
sl_SI: Datum dan

en: The date hour
sl_SI: Ura datuma

[ctx: The date marker text color setting label.]
en: Date Marker
sl_SI: Oznaka datuma

en: The date minutes
sl_SI: Datum zapisnika

en: The date month
sl_SI: Datum mesec

en: The date seconds
sl_SI: Sekunde datuma

en: The date year
sl_SI: Datum leto

[ctx: The datepicker label when the range start is now.]
en: Now
sl_SI: Zdaj

[ctx: The datepicker range definition when no events are found (for mobile).]
en: Upcoming
sl_SI: Prihajajoči

[ctx: The datepicker range definition when no events are found.]
en: Upcoming
sl_SI: Prihajajoči

[ctx: The datepicker range definition when no more pages of events exist.]
en: Upcoming
sl_SI: Prihajajoči

[ctx: The days of the week text color setting label.]
en: Days of the Week
sl_SI: Dnevi v tednu

en: The default event category for events
sl_SI: Privzeta kategorija dogodkov za dogodke

en: The default event category for events imported via .ics files
sl_SI: Privzeta kategorija dogodkov za dogodke, uvožene prek datotek .ics

en: The default event category for events imported via CSV
sl_SI: Privzeta kategorija dogodka za dogodke, uvožene prek CSV

en: The default event category for events imported via Eventbrite
sl_SI: Privzeta kategorija dogodka za dogodke, uvožene prek storitve Eventbrite

en: The default event category for events imported via Google Calendar
sl_SI: Privzeta kategorija dogodka za dogodke, uvožene prek Googlovega koledarja

en: The default event category for events imported via Meetup
sl_SI: Privzeta kategorija dogodka za dogodke, uvožene prek storitve Meetup

en: The default event category for events imported via iCalendar
sl_SI: Privzeta kategorija dogodka za dogodke, uvožene prek iCalendar

en: The default event category for events imported via other URLs
sl_SI: Privzeta kategorija dogodkov za dogodke, uvožene prek drugih naslovov URL

[ctx: The default message shown when an event widget is empty.]
en: This widget is empty and won't display on the front end unless you add some content in the WordPress editor.
sl_SI: Ta pripomoček je prazen in ne bo prikazan na sprednji strani, razen če v urejevalniku WordPress dodate nekaj vsebine.

en: The default post status for events
sl_SI: Privzeto stanje objave za dogodke

en: The default post status for events imported via .ics files
sl_SI: Privzeto stanje objave za dogodke, uvožene prek datotek .ics

en: The default post status for events imported via CSV
sl_SI: Privzeto stanje objave za dogodke, uvožene prek CSV

en: The default post status for events imported via Eventbrite
sl_SI: Privzeto stanje objave za dogodke, uvožene prek storitve Eventbrite

en: The default post status for events imported via Google Calendar
sl_SI: Privzeto stanje objave za dogodke, uvožene prek Googlovega koledarja

en: The default post status for events imported via Meetup
sl_SI: Privzeto stanje objave za dogodke, uvožene prek storitve Meetup

en: The default post status for events imported via iCalendar
sl_SI: Privzeto stanje objave za dogodke, uvožene prek iKalendarja

en: The default post status for events imported via other URLs
sl_SI: Privzeto stanje objave za dogodke, uvožene prek drugih naslovov URL

[ctx: The default text for the 'today' button's title and aria-label on the Week View.]
en: Click to select the current month
sl_SI: Kliknite za izbiro trenutnega meseca

[ctx: The default text label for the "today" button on main calendar views.]
en: Today
sl_SI: Danes

[ctx: The default text label for the "today" button on the Month View.]
en: This Month
sl_SI: Ta mesec

[ctx: The default title of the List Widget.]
en: Upcoming Events
sl_SI: Prihajajoči dogodki

[ctx: The default title text for the today button.]
en: Click to select today's date
sl_SI: Kliknite, da izberete današnji datum

[ctx: The description for the base font size setting.]
en: Choose a base font size. Event text will scale around the selected base size.
sl_SI: Izberite osnovno velikost pisave. Besedilo dogodka se pomanjša glede na izbrano osnovno velikost.

[ctx: The description for the event date and time color setting.]
en: Main date and time display on views and single event pages
sl_SI: Prikaz glavnega datuma in časa v prikazih in straneh posameznih dogodkov

[ctx: The description of the List Widget.]
en: Shows a list of upcoming events.
sl_SI: Prikaže seznam prihajajočih dogodkov.

en: The details about each size available for the image
sl_SI: Podrobnosti o vsaki velikosti, ki je na voljo za sliko

en: The details of your calendar plugin and settings is often needed for you or our staff to help troubleshoot an issue. Please opt-in below to automatically share your system information with our support team. This will allow us to assist you faster if you post in our help desk.
sl_SI: Podrobnosti o vtičniku koledarja in nastavitvah pogosto potrebujete vi ali naše osebje za pomoč pri odpravljanju težav. Spodaj se prijavite za samodejno deljenje sistemskih podatkov z našo ekipo za podporo. Tako vam bomo lahko hitreje pomagali, če se oglasite v naši službi za pomoč uporabnikom.

[ctx: The dismissible privacy message.]
en: Congratulations on installing Event Automator! Please read our %1$sPrivacy vs Data Automation: What You Need to Know%2$s knowledgebase article.
sl_SI: Čestitamo za namestitev Event Automatorja! Prosimo, preberite naš članek o %1$sZasebnost v primerjavi z avtomatizacijo podatkov: Kaj morate vedeti%2$s o zbirki znanja.

en: The e-mail address will be obfuscated on this site to avoid it getting harvested by spammers.
sl_SI: E-poštni naslov bo na tem spletnem mestu prikrit, da ga ne bi zasledili pošiljatelji neželene pošte.

en: The event %s cannot be migrated because we do not yet support tickets on recurring events. Remove the tickets or wait to migrate until a path is available (%sRead more%s).
sl_SI: Dogodka %s ni mogoče prenesti, ker še ne podpiramo vstopnic za ponavljajoče se dogodke. Odstranite vstopnice ali počakajte z migracijo, dokler ne bo na voljo pot (%sRead more%s).

en: The event %s generated an error: Cannot enqueue action to check migration status. Your site may be under high load and unable to process the necessary requests. Try again when site activity is low.
sl_SI: Dogodek %s je ustvaril napako: ni mogoče izvesti akcije za preverjanje stanja migracije. Vaše spletno mesto je morda zelo obremenjeno in ne more obdelati potrebnih zahtevkov. Poskusite znova, ko bo aktivnost spletnega mesta manjša.

en: The event %s generated an error: Cannot enqueue action to migrate Event with post ID %s. Your site may be under high load and unable to process the necessary requests. Try again later.
sl_SI: Dogodek %s je ustvaril napako: Dogodek z ID objave %s. Vaše spletno mesto je morda zelo obremenjeno in ne more obdelati potrebnih zahtevkov. Poskusite pozneje.

en: The event %s generated an error: Migration was canceled. Please try again.
sl_SI: Dogodek %s je ustvaril napako: Migracija je bila preklicana. Poskusite znova.

en: The event %s generated an error: The "die" or "exit" function was called during the migration process; output: %s. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
sl_SI: Dogodek %s je ustvaril napako: Med postopkom migracije je bila klicana funkcija "die" ali "exit"; izpis: %s. Poskusite znova ali pa si oglejte naše nasvete za odpravljanje %s težav %s.

en: The event %s generated an error: [%s]. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
sl_SI: Dogodek %s je ustvaril napako: [%s]. Poskusite znova ali pa si oglejte naše %s za odpravljanje %s težav.

en: The event %s generated an error: [%s]. Update the event and try again, or check out our %sTroubleshooting%s tips.
sl_SI: Dogodek %s je ustvaril napako: [%s]. Posodobite dogodek in poskusite znova ali pa si oglejte naše nasvete za odpravljanje %sTroubleshooting%s.

en: The event %s generated an unknown error. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
sl_SI: Dogodek %s je ustvaril neznano napako. Poskusite znova ali pa si oglejte naše %s za odpravljanje %s težav.

en: The event ID is missing from the request
sl_SI: V zahtevi manjka ID dogodka

en: The event ID used to globally identify in Event Aggregator
sl_SI: ID dogodka, ki se uporablja za globalno identifikacijo v Agregatorju dogodkov

en: The event WordPress post ID
sl_SI: ID objave dogodka WordPress

[ctx: The event accent color setting label.]
en: Accent Color
sl_SI: Barva naglasa

en: The event author ID
sl_SI: ID avtorja dogodka

en: The event author WordPress post ID
sl_SI: Avtor dogodka WordPress post ID

en: The event categories
sl_SI: Kategorije dogodkov

en: The event category ID or name
sl_SI: ID kategorije ali ime dogodka

en: The event category description
sl_SI: Opis kategorije dogodkov

en: The event category name
sl_SI: Ime kategorije dogodkov

en: The event category slug
sl_SI: Ključ kategorije dogodkov

en: The event category term ID is missing or does not exist.
sl_SI: ID termina kategorije dogodka manjka ali ne obstaja.

en: The event category term ID is missing.
sl_SI: Manjka ID termina kategorije dogodka.

en: The event category with the specified term ID could not be deleted.
sl_SI: Kategorije dogodkov z navedenim ID termina ni bilo mogoče izbrisati.

en: The event category with the specified term ID has been deleted already.
sl_SI: Kategorija dogodkov z navedenim ID termina je bila že izbrisana.

en: The event cost
sl_SI: Cena dogodka

en: The event cost details
sl_SI: Podrobnosti o stroških dogodka

en: The event cost including the currency symbol
sl_SI: Strošek dogodka, vključno s simbolom valute

en: The event could not be deleted
sl_SI: Dogodka ni bilo mogoče izbrisati

en: The event could not be updated
sl_SI: Dogodka ni bilo mogoče posodobiti

en: The event creation date in UTC time
sl_SI: Datum nastanka dogodka v času UTC

en: The event creation date in the site time zone
sl_SI: Datum nastanka dogodka v časovnem pasu spletnega mesta

en: The event description
sl_SI: Opis dogodka

en: The event does not have a venue assigned
sl_SI: Dogodek nima določenega prizorišča

en: The event does not have an organizer assigned
sl_SI: Dogodek nima dodeljenega organizatorja

en: The event end date and time
sl_SI: Datum in čas zaključka dogodka

en: The event end date in UTC time
sl_SI: Datum konca dogodka v času UTC

en: The event end date in the event or site time zone
sl_SI: Datum zaključka dogodka v časovnem pasu dogodka ali spletnega mesta

en: The event excerpt
sl_SI: Izvleček dogodka

en: The event featured image ID or URL
sl_SI: ID ali URL predstavitvene slike dogodka

en: The event featured image details if set
sl_SI: Podrobnosti o predstavljeni sliki dogodka, če so nastavljene

en: The event is already trashed
sl_SI: Dogodek je že v smetnjaku

en: The event last modification date in UTC time
sl_SI: Datum zadnje spremembe dogodka v času UTC

en: The event last modification date in the site time zone
sl_SI: Datum zadnje spremembe dogodka v časovnem pasu spletnega mesta

en: The event long description
sl_SI: Dolg opis dogodka

en: The event name
sl_SI: Ime dogodka

en: The event organizer IDs or data
sl_SI: IDji organizatorja ali podatki

en: The event organizers
sl_SI: Organizatorji dogodka

en: The event password
sl_SI: Geslo dogodka

en: The event post ID is missing or does not exist.
sl_SI: ID delovnega mesta dogodka manjka ali ne obstaja.

en: The event post ID is missing.
sl_SI: Manjka ID objave dogodka.

en: The event post status
sl_SI: Stanje po dogodku

en: The event publication date
sl_SI: Datum objave dogodka

en: The event publication date (UTC time zone)
sl_SI: Datum objave dogodka (časovni pas UTC)

en: The event short description
sl_SI: Kratek opis dogodka

en: The event slug
sl_SI: Ključ dogodka

en: The event start date and time
sl_SI: Datum in čas začetka dogodka

en: The event start date in UTC time
sl_SI: Datum začetka dogodka v času UTC

en: The event start date in the event or site time zone
sl_SI: Datum začetka dogodka v časovnem pasu dogodka ali spletnega mesta

en: The event status
sl_SI: Status dogodka

en: The event tag ID or name
sl_SI: ID oznaka ali ime dogodka

en: The event tag description
sl_SI: Opis oznake dogodka

en: The event tag name
sl_SI: Ime oznake dogodka

en: The event tag slug
sl_SI: Ključ oznake dogodka

en: The event tag term ID is missing or does not exist.
sl_SI: ID izraza oznake dogodka manjka ali ne obstaja.

en: The event tag term ID is missing.
sl_SI: Manjka ID izraza oznake dogodka.

en: The event tag with the specified term ID could not be deleted.
sl_SI: Oznake dogodka z navedenim ID termina ni bilo mogoče izbrisati.

en: The event tag with the specified term ID has been deleted already.
sl_SI: Oznaka dogodka z navedenim ID termina je bila že izbrisana.

en: The event tags
sl_SI: Oznake dogodka

en: The event time zone
sl_SI: Časovni pas dogodka

en: The event time zone string
sl_SI: Niz časovnega pasu dogodka

en: The event title
sl_SI: Naslov dogodka

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Date and Time
sl_SI: Datum in čas dogodka

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Title
sl_SI: Ime dogodka

en: The event venue
sl_SI: Prizorišče dogodka

en: The event venue IDs or data
sl_SI: ID-ji ali podatki o prizorišču dogodka

en: The event website URL
sl_SI: URL spletnega mesta dogodka

en: The event with the specified ID could not be deleted.
sl_SI: Dogodka z navedenim ID ni bilo mogoče izbrisati.

en: The event with the specified ID has been deleted already.
sl_SI: Dogodek z navedenim ID je bil že izbrisan.

en: The event with the specified ID is not accessible.
sl_SI: Dogodek z navedenim ID ni dostopen.

[ctx: The events bar text color setting label.]
en: Text Color
sl_SI: Barva besedila

en: The file provided could not be opened. Please confirm that it is a properly formatted .ics file.
sl_SI: Predložene datoteke ni bilo mogoče odpreti. Potrdite, da je datoteka pravilno oblikovana v formatu .ics.

en: The following %1$s have been migrated with no adjustments:
sl_SI: Naslednji %1$s so bili preneseni brez prilagoditev:

en: The following %1$s will be migrated with no adjustments:
sl_SI: Naslednji %1$s bodo preneseni brez prilagoditev:

en: The following fields are required for a successful import:
sl_SI: Naslednja polja so zahtevana za uspešen uvoz:

en: The following preview does not necessarily contain all of the data from your CSV file. The data displayed below is meant as a guide to help you map your CSV file's columns to the appropriate Event fields.
sl_SI: Naslednji predogled ne vsebuje nujno vseh podatkov iz datoteke CSV. Spodaj prikazani podatki so vodilo, ki vam bo pomagalo stolpce datoteke CSV preslikati v ustrezna polja dogodka.

en: The following three fields accept the date format options available to the PHP %1$s function. <a href="%2$s" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.
sl_SI: Naslednja tri polja sprejemajo možnosti formata datuma, ki so na voljo funkciji PHP %1$s. <a href="%2$s" target="_blank">Naučite se, kako narediti svoj format datuma tukaj</a>.

[ctx: The font size selector setting label.]
en: By Scale
sl_SI: Po lestvici

en: The function needs to be passed an $event or used in the loop.
sl_SI: Funkciji je treba posredovati $event ali jo uporabiti v zanki.

[ctx: The grid background color setting description.]
en: Preview display when hovering on an event title
sl_SI: Prikaz predogleda ob podrsavanju na naslov dogodka

[ctx: The grid background color setting label.]
en: Grid Background
sl_SI: Ozadje mreže

[ctx: The grid hover color setting description.]
en: Bottom border highlight when hovering on a day
sl_SI: Poudarjanje spodnjega roba ob podrsavanju na dan

[ctx: The grid lines color setting label.]
en: Grid Lines Color
sl_SI: Barva mrežnih črt

en: The hash of the next expected batch, as previously provided by the client
sl_SI: Hash naslednje pričakovane serije, kot jo je predhodno posredoval odjemalec

[ctx: The header for the calendar grid color control section.]
en: Adjust Grid Colors
sl_SI: Prilagajanje barv mreže

[ctx: The header for the color control section.]
en: Adjust Appearance
sl_SI: Prilagoditev videza

[ctx: The header for the font color control section.]
en: Set Font Colors
sl_SI: Nastavitev barv pisave

[ctx: The header string for the Elementor event organizer widget email section.]
en: Email:
sl_SI: E-pošta:

[ctx: The header string for the Elementor event organizer widget phone section.]
en: Phone:
sl_SI: Telefon:

[ctx: The header string for the Elementor event organizer widget website section.]
en: Website:
sl_SI: Spletna stran:

[ctx: The header string for the Elementor event venue widget address section.]
en: Address:
sl_SI: Naslov:

[ctx: The header string for the Elementor event venue widget phone section.]
en: Phone:
sl_SI: Telefon:

[ctx: The header string for the Elementor event venue widget website section.]
en: Website:
sl_SI: Spletna stran:

[ctx: The header text for the event cost widget]
en: Cost:
sl_SI: Cena:

[ctx: The header text for the event date and time widget]
en: Date & Time:
sl_SI: Datum in ura:

en: The image WordPress post ID
sl_SI: Slika WordPress post ID

en: The image associated with your event could not be attached to the event.
sl_SI: Slike, povezane z vašim dogodkom, ni bilo mogoče priložiti dogodku.

en: The image associated with your event could not be imported.
sl_SI: Slike, povezane z vašim dogodkom, ni bilo mogoče uvoziti.

en: The image associated with your event is not accessible with your API key.
sl_SI: Slika, povezana z vašim dogodkom, ni dostopna z vašim ključem API.

en: The image file extension
sl_SI: Razširitev slikovne datoteke

en: The image height in pixels in the specified size
sl_SI: Višina slike v pikslih v določeni velikosti

en: The image mime-type
sl_SI: Tip mime slike

en: The image natural height in pixels
sl_SI: Naravna višina slike v pikslih

en: The image natural width in pixels
sl_SI: Naravna širina slike v pikslih

en: The image width in pixels in the specified size
sl_SI: Širina slike v pikslih v določeni velikosti

en: The import being fetched is not queued up for importing. Please try the import again.
sl_SI: Uvoz, ki se pridobiva, ni v čakalni vrsti za uvoz. Poskusite uvoz ponoviti.

en: The import failed for an unknown reason. Please try again. If the problem persists, please contact support.
sl_SI: Uvoz ni uspel iz neznanega razloga. Poskusite znova. Če se težava nadaljuje, se obrnite na podporo.

en: The import is in progress.
sl_SI: Uvoz je v teku.

en: The import record is missing the origin.
sl_SI: V uvoznem zapisu manjka izvor.

en: The import unique ID as provided by Event Aggregator service
sl_SI: Enolični ID uvoza, kot ga zagotavlja storitev Agregator dogodkov

en: The import will be starting soon.
sl_SI: Uvoz se bo kmalu začel.

[ctx: The label for the amount of events to show in the List Widget.]
en: Show:
sl_SI: Prikaži:

[ctx: The label for the field of the title of the List Widget.]
en: Title:
sl_SI: Naslov:

[ctx: The label for the option to enable JSON-LD in the List Widget.]
en: Generate JSON-LD data
sl_SI: Ustvarjanje podatkov JSON-LD

[ctx: The label for the option to hide the List Widget if no upcoming events.]
en: Hide this widget if there are no upcoming events.
sl_SI: Prikaži gradnik samo, če obstajajo dogodki v prihodnosti.

[ctx: The label for the option to only show featured events in the List Widget]
en: Limit to featured events only
sl_SI: Omejeno samo na predstavljene dogodke

[ctx: The label of the event status select.]
en: Set status:
sl_SI: Nastavite stanje:

[ctx: The label of the users dropdown for an integration.]
en: Users
sl_SI: Uporabniki

[ctx: The label/header text for the event categories widget]
en: Categories:
sl_SI: Kategorije:

en: The last time this event was imported and/or updated via import.
sl_SI: Zadnjič je bil ta dogodek uvožen in/ali posodobljen z uvozom.

[ctx: The legend for the Zapier endpoint dashboard.]
en: Endpoint Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča končne točke

[ctx: The legend for the integration endpoint dashboard.]
en: Endpoint Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča končne točke

[ctx: The link color setting label.]
en: Link Color
sl_SI: Barva povezave

en: The link to the image in the specified size on the site
sl_SI: Povezava do slike v določeni velikosti na spletnem mestu

[ctx: The main header string for the Elementor event venue widget.]
en: Venue | Venues
sl_SI[0]: Prizorišče
sl_SI[1]: Prizorišča
sl_SI[2]: Prizorišča
sl_SI[3]: Prizorišča

en: The maximum heading level must be 6 or less
sl_SI: Najvišja raven naslovov mora biti 6 ali manj

[ctx: The message shown when the event status widget is empty.]
en: The Event Status widget only shows content if the chosen event has passed, been canceled, or postponed.
sl_SI: Pripomoček »Stanje dogodka« prikaže vsebino le, če je izbrani dogodek potekel, bil preklican ali preložen.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to clear a endpoint queue.]
en: Are you sure you want to clear this Endpoint queue? This operation cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite počistiti to čakalno vrsto končne točke? Te operacije ni mogoče razveljaviti.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to delete a Power Automate connection.]
en: Are you sure you want to delete this Power Automate connection? This operation cannot be undone. Existing Power Automate connections using this connection will no longer work.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to povezavo Power Automate? Te operacije ni mogoče razveljaviti. Obstoječe povezave Power Automate, ki uporabljajo to povezavo, ne bodo več delovale.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to disable a queue endpoint.]
en: Are you sure you want to disable this Endpoint? This action will clear the queue and the last access. This operation cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite onemogočiti to končno točko? To dejanje bo počistilo čakalno vrsto in zadnji dostop. Te operacije ni mogoče razveljaviti.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to disable an authorize endpoint.]
en: Are you sure you want to disable this Endpoint? This action will prevent this integration from being able to create an access token.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite onemogočiti to končno točko? To dejanje bo preprečilo, da bi ta integracija ustvarila žeton za dostop.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to enable an endpoint.]
en: Are you sure you want to enable this Endpoint?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite omogočiti to končno točko?

[ctx: The message to display to confirm a user would like to revoke a Zapier API Key pair.]
en: Are you sure you want to revoke this Zapier API Key pair? This operation cannot be undone. Existing Zapier connections tied to this API Key will no longer work.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati ta par ključev Zapier API? Te operacije ni mogoče razveljaviti. Obstoječe povezave Zapier, povezane s tem ključem API, ne bodo več delovale.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to revoke a Zapier connection.]
en: Are you sure you want to revoke this Zapier connection? This operation cannot be undone. Existing Zapier connections tied will no longer work.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite preklicati to povezavo Zapier? Te operacije ni mogoče razveljaviti. Obstoječe povezane povezave Zapier ne bodo več delovale.

en: The migration preview is done and ready for your review. No changes have been made to your events, but this report shows what adjustments will be made during the migration to the new system. If you have any questions, please %1$sreach out to our support team%2$s.
sl_SI: Predogled migracije je končan in pripravljen za pregled. Vaši dogodki niso bili spremenjeni, vendar je v tem poročilu prikazano, kakšne prilagoditve bodo opravljene med migracijo na nov sistem. Če imate kakršnakoli vprašanja, se obrnite na %1$s našo ekipo za podporo%2$s.

[ctx: The multiday event bar color setting description.]
en: For all-day and multi-day events
sl_SI: Za celodnevne in večdnevne dogodke

[ctx: The multiday event bar color setting label.]
en: Event Span
sl_SI: Trajanje dogodka

[ctx: The name of the List Widget.]
en: Events List
sl_SI: Seznam dogodkov

en: The new status message for the user, not localized.
sl_SI: Novo sporočilo o stanju za uporabnika, ki ni lokalizirano.

en: The new status message slug, to allow for localized messages.
sl_SI: Novi slug za sporočila o stanju, ki omogoča lokalizacijo sporočil.

en: The new status of the import.
sl_SI: Novo stanje uvoza.

en: The next import is scheduled for %1$s.
sl_SI: Naslednji uvoz je načrtovan za %1$s.

en: The number of event categories to return on each page
sl_SI: Število kategorij dogodkov, ki se vrnejo na vsako stran

en: The number of event tags to return on each page
sl_SI: Število oznak dogodkov, ki se vrnejo na vsako stran

en: The number of events available in the preview may be limited by your %1$sImport Settings.%2$s
sl_SI: Število dogodkov, ki so na voljo v predogledu, je lahko omejeno z vašimi nastavitvami %1$sImport Settings.%2$s

en: The number of events per page on the List View. Does not affect other views.
sl_SI: Število dogodkov na stran v pogledu seznama. Ne vpliva na druge poglede.

en: The number of events to return on each page
sl_SI: Število dogodkov, ki se vrnejo na vsaki strani

en: The number of organizers to return on each page
sl_SI: Število organizatorjev, ki se vrnejo na vsaki strani

en: The number of posts associated with the term
sl_SI: Število objav, povezanih z izrazom

en: The number of venues to return on each page
sl_SI: Število prizorišč za vrnitev na vsako stran

en: The online course platform created by e-learning experts.
sl_SI: Platforma za spletne tečaje, ki so jo ustvarili strokovnjaki za e-učenje.

en: The organizer ID used to globally identify in Event Aggregator
sl_SI: ID organizatorja, ki se uporablja za globalno identifikacijo v Agregatorju dogodkov

en: The organizer WordPress post ID
sl_SI: Organizator WordPress post ID

en: The organizer author ID
sl_SI: ID avtorja organizatorja

en: The organizer author WordPress post ID
sl_SI: Organizator avtor WordPress post ID

en: The organizer could not be created from the provided data
sl_SI: Organizatorja ni bilo mogoče ustvariti iz predloženih podatkov

en: The organizer could not be deleted
sl_SI: Organizatorja ni bilo mogoče izbrisati

en: The organizer could not be updated
sl_SI: Organizatorja ni bilo mogoče posodobiti

en: The organizer creation date in UTC time
sl_SI: Datum ustvarjanja organizatorja v času UTC

en: The organizer creation date in the site time zone
sl_SI: Datum ustvarjanja organizatorja v časovnem pasu spletnega mesta

en: The organizer description
sl_SI: Opis organizatorja

en: The organizer e-mail address
sl_SI: E-mail organizatorja

en: The organizer email address
sl_SI: E-poštni naslov organizatorja

en: The organizer featured image ID or URL
sl_SI: ID ali URL glavne slike organizatorja

en: The organizer is already trashed
sl_SI: Organizator je že uničen

en: The organizer last modification date in UTC time
sl_SI: Datum zadnje spremembe organizatorja v času UTC

en: The organizer last modification date in the site time zone
sl_SI: Datum zadnje spremembe organizatorja v časovnem pasu spletnega mesta

en: The organizer long description
sl_SI: Dolg opis organizatorja

en: The organizer name
sl_SI: Ime organizatorja

en: The organizer phone number
sl_SI: Telefonska številka organizatorja

en: The organizer post ID is missing or does not exist.
sl_SI: ID delovnega mesta organizatorja manjka ali ne obstaja.

en: The organizer post ID is missing.
sl_SI: Manjka ID objave organizatorja.

en: The organizer post status
sl_SI: Status objave organizatorja

en: The organizer publication date
sl_SI: Datum objave organizatorja

en: The organizer publication date (UTC time zone)
sl_SI: Datum objave organizatorja (časovni pas UTC)

en: The organizer short description
sl_SI: Kratek opis organizatorja

en: The organizer slug
sl_SI: Ključ organizatorja

en: The organizer status
sl_SI: Status organizatorja

en: The organizer website
sl_SI: Spletna stran organizatorja

en: The organizer with the specified ID could not be deleted.
sl_SI: Organizatorja z navedenim ID ni bilo mogoče izbrisati.

en: The organizer with the specified ID has been deleted already.
sl_SI: Organizator z navedenim ID je bil že izbrisan.

en: The organizer with the specified ID is not accessible.
sl_SI: Organizator z navedenim ID ni dostopen.

en: The percentage of import completed.
sl_SI: Odstotek opravljenega uvoza.

[ctx: The placeholder for the Power Automate API Key name.]
en: Enter an API Key description
sl_SI: Vnesite opis ključa API

[ctx: The placeholder for the Zapier API Key name.]
en: Enter an API Key description
sl_SI: Vnesite opis ključa API

[ctx: The placeholder for the dropdown to select a user.]
en: Select a User
sl_SI: Izberite uporabnika

[ctx: The placeholder for the event status select.]
en: Select an Event Status
sl_SI: Izberite status dogodka

[ctx: The placeholder is for the localized version of the iCal UID specification link]
en: Some events at the requested source are missing the UID attribute required by the iCalendar Specification. Creating a scheduled import would generate duplicate events on each import. Instead, please use a One-Time import or contact the source provider to fix the UID issue; linking them to %s may help them more quickly resolve their feed's UID issue.
sl_SI: Pri nekaterih dogodkih v zahtevanem viru manjka atribut UID, ki ga zahteva specifikacija iCalendar. Oblikovanje načrtovanega uvoza bi pri vsakem uvozu ustvarilo podvojene dogodke. Namesto tega uporabite enkratni uvoz ali pa se obrnite na ponudnika vira, da odpravi težavo z UID; povezava z %s jim lahko pomaga hitreje rešiti težavo z UID v njihovem viru.

[ctx: The placeholder is for the localized version of the iCal UID specification link]
en: Some events at the requested source are missing the UID attribute required by the iCalendar Specification. One-Time and ICS File imports are allowed but successive imports will create duplicated events on your site. Please contact the source provider to fix the UID issue; linking them to %s may help them more quickly resolve their feed's UID issue.
sl_SI: Pri nekaterih dogodkih v zahtevanem viru manjka atribut UID, ki ga zahteva specifikacija iCalendar. Enkratni uvozi in uvozi datotek ICS so dovoljeni, vendar bodo zaporedni uvozi ustvarili podvojene dogodke na vašem spletnem mestu. Prosimo, da se obrnete na ponudnika vira in odpravite težavo z UID; povezava z %s jim lahko pomaga hitreje rešiti težavo z UID v njihovem viru.

en: The plugin doesn't work.
sl_SI: Vtičnik ne deluje.

en: The plugins you need at one discounted price
sl_SI: Vtičniki, ki jih potrebujete, po znižani ceni

en: The position of the currency symbol in the cost string
sl_SI: Položaj simbola valute v nizu stroškov

en: The preview is taking longer than expected. Please try again in a moment.
sl_SI: Predogled traja dlje, kot je bilo pričakovano. Prosimo, poskusite znova čez trenutek.

en: The provided linked post ID is not valid
sl_SI: Navedeni ID povezanega delovnega mesta ni veljaven

en: The records you were attempting to import were still not available when this queue was processed. Please try again.
sl_SI: Zapisi, ki ste jih poskušali uvoziti, ob obdelavi te čakalne vrste še vedno niso bili na voljo. Poskusite znova.

en: The request was sent insecurely.
sl_SI: Ukaz je bil poslan nezavarovano.

en: The request wasn't sent from this tab.
sl_SI: Ukaz ni bil poslan iz tega zavihka.

en: The requested URL does not have any upcoming and published events matching the search criteria.
sl_SI: Zahtevani URL nima nobenih prihajajočih in objavljenih dogodkov, ki bi ustrezali iskalnim merilom.

en: The requested event archive page does not exist
sl_SI: Zahtevana stran arhiva dogodkov ne obstaja

en: The requested event is not accessible
sl_SI: Zahtevani dogodek ni dostopen

en: The requested event is not accessible without a password
sl_SI: Zahtevani dogodek ni dostopen brez gesla

en: The requested event term archive page does not exist
sl_SI: Zahtevana stran arhiva termina dogodka ne obstaja

en: The requested organizer archive page does not exist
sl_SI: Zahtevana stran arhiva organizatorja ne obstaja

en: The requested organizer is not accessible
sl_SI: Zahtevani organizator ni dostopen

en: The requested page was not found.
sl_SI: Iskana stran ni bila najdena.

en: The requested post ID does not exist or is not an event
sl_SI: ID zahtevane objave ne obstaja ali ni dogodek

en: The requested post ID does not exist or is not an organizer
sl_SI: Zahtevani ID delovnega mesta ne obstaja ali ni organizator

en: The requested post ID does not exist or is not an venue
sl_SI: Zahtevani ID delovnega mesta ne obstaja ali ni mesto

en: The requested source does not have any upcoming and published events matching the search criteria.
sl_SI: Zahtevani vir nima nobenih prihodnjih in objavljenih dogodkov, ki bi ustrezali iskalnim merilom.

en: The requested venue archive page does not exist
sl_SI: Zahtevana stran arhiva prizorišča ne obstaja

en: The requested venue is not accessible
sl_SI: Zahtevano prizorišče ni dostopno

en: The response from the Event Aggregator server was badly formed and could not be understood. Please try again.
sl_SI: Odziv strežnika Event Aggregator je bil slabo oblikovan in ga ni bilo mogoče razumeti. Poskusite znova.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key last access.]
en: The last access for the Power Automate API Key.
sl_SI: Zadnji dostop za ključ API Power Automate.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key name.]
en: Enter an API Key description.
sl_SI: Vnesite opis ključa API.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key name.]
en: The name for the Power Automate API Key.
sl_SI: Ime za ključ API Power Automate.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key permissions.]
en: The permissions for the Power Automate API Key.
sl_SI: Dovoljenja za ključ API Power Automate.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key user.]
en: The user for the Power Automate API Key.
sl_SI: Uporabnik za ključ API Power Automate.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key last access.]
en: The last access for the Zapier API Key.
sl_SI: Zadnji dostop za ključ API Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key name.]
en: Enter an API Key description.
sl_SI: Vnesite opis ključa API.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key name.]
en: The name for the Zapier API Key.
sl_SI: Ime za ključ API Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key permissions.]
en: The permissions for the Zapier API Key.
sl_SI: Dovoljenja za ključ API Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key user.]
en: The user for the Zapier API Key.
sl_SI: Uporabnik za ključ API Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint last access when disabled.]
en: The last access is disabled as this endpoint is disabled.
sl_SI: Zadnji dostop je onemogočen, ker je ta končna točka onemogočena.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint last access.]
en: The last access for the Zapier endpoint.
sl_SI: Zadnji dostop do končne točke Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint name.]
en: The name for the Zapier endpoint.
sl_SI: Ime za končno točko Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint queue when disabled.]
en: The Queue is disabled for this Zapier endpoint.
sl_SI: Čakalna vrsta je onemogočena za to končno točko Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint queue.]
en: The Queue for the Zapier endpoint.
sl_SI: Čakalna vrsta za končno točko Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint last access when disabled.]
en: The last access is disabled as this endpoint is disabled.
sl_SI: Zadnji dostop je onemogočen, ker je ta končna točka onemogočena.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint last access.]
en: The last access for the integration endpoint.
sl_SI: Zadnji dostop za končno točko integracije.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint name.]
en: The name for the integration endpoint.
sl_SI: Ime končne točke integracije.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint queue when disabled.]
en: The Queue is disabled for this endpoint.
sl_SI: Čakalna vrsta je za to končno točko onemogočena.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint queue.]
en: The Queue for the integration endpoint.
sl_SI: Čakalna vrsta za končno točko integracije.

en: The selected log file is empty or has not been generated yet.
sl_SI: Izbrana datoteka dnevnika je prazna ali še ni bila ustvarjena.

en: The server is not currently responding
sl_SI: Strežnik se trenutno ne odziva

en: The server is responding with an error:
sl_SI: Strežnik se odziva z napako:

en: The service has disabled oAuth. Some types of events may not import.
sl_SI: Storitev je onemogočila oAuth. Nekatere vrste dogodkov se morda ne bodo uvozile.

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the two style sheet options or pick a page template from your theme (not available on block themes).
sl_SI: S spodnjimi nastavitvami upravljate prikaz koledarja. Če stvari niso videti pravilno, poskusite preklopiti med dvema možnostma slogovnih listov ali izberite predlogo strani iz svoje teme (ni na voljo pri blokovskih temah).

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the two style sheet options or pick a page template from your theme (not available on block themes). Check out our customization guide for instructions on template modifications.
sl_SI: S spodnjimi nastavitvami upravljate prikaz koledarja. Če stvari niso videti pravilno, poskusite preklopiti med dvema možnostma slogovnih listov ali izberite predlogo strani iz svoje teme (ni na voljo pri blokovskih temah). Za navodila o spreminjanju predlog si oglejte naš vodnik za prilagajanje.

en: The taxonomy the term belongs to
sl_SI: Taksonomija, v katero spada izraz

en: The term description
sl_SI: Opis izraza

en: The term name
sl_SI: Ime izraza

en: The term parent term if any
sl_SI: Izraz nadrejeni izraz, če obstaja

en: The term slug
sl_SI: Izraz polž

[ctx: The text label for the Day View.]
en: Day
sl_SI: Dan

[ctx: The text label for the List View.]
en: List
sl_SI: Seznam

[ctx: The text label for the Month View.]
en: Month
sl_SI: Mesec

[ctx: The text used for the link to the event archive in the admin post tag list.]
en: %s View
sl_SI: %s Pogled

[ctx: The title (hover text) for the premium view indicator.]
en: Get Events Calendar Pro to use this View.
sl_SI: Če želite uporabljati ta pogled, pridobite koledar dogodkov Pro.

en: The toggles below let you control the visibility of message banners related to:
sl_SI: S spodnjimi preklopi lahko nadzirate vidnost pasic sporočil, povezanih z:

en: The user is not authorized to create event categories
sl_SI: Uporabnik ni pooblaščen za ustvarjanje kategorij dogodkov

en: The user is not authorized to create event tags
sl_SI: Uporabnik ni pooblaščen za ustvarjanje oznak dogodkov

en: The user is not authorized to create events
sl_SI: Uporabnik ni pooblaščen za ustvarjanje dogodkov

en: The user is not authorized to create organizers
sl_SI: Uporabnik ni pooblaščen za ustvarjanje organizatorjev

en: The user is not authorized to create venues
sl_SI: Uporabnik ni pooblaščen za ustvarjanje prizorišč

en: The venue ID used to globally identify in Event Aggregator
sl_SI: ID prizorišča, ki se uporablja za globalno identifikacijo v Agregatorju dogodkov

en: The venue WordPress post ID
sl_SI: Prizorišče WordPress post ID

en: The venue ZIP code
sl_SI: Koda ZIP kraja dogodka

en: The venue address
sl_SI: Naslov prizorišča

en: The venue author ID
sl_SI: ID avtorja prizorišča

en: The venue author WordPress post ID
sl_SI: Avtor prizorišča WordPress post ID

en: The venue city
sl_SI: Mesto prizorišča

en: The venue could not be created from the provided data
sl_SI: Lokacije ni bilo mogoče ustvariti na podlagi predloženih podatkov

en: The venue could not be deleted
sl_SI: Lokacije ni bilo mogoče izbrisati

en: The venue could not be updated
sl_SI: Lokacije ni bilo mogoče posodobiti

en: The venue country
sl_SI: Država kraja dogodka

en: The venue creation date in UTC time
sl_SI: Datum vzpostavitve prizorišča v času UTC

en: The venue creation date in the site time zone
sl_SI: Datum ustanovitve prizorišča v časovnem pasu spletnega mesta

en: The venue description
sl_SI: Opis prizorišča

en: The venue geo latitude
sl_SI: Geografska širina prizorišča

en: The venue geo longitude
sl_SI: Geografska zemljepisna dolžina kraja dogodka

en: The venue is already trashed
sl_SI: Prizorišče je že uničeno

en: The venue last modification date in UTC time
sl_SI: Datum zadnje spremembe prizorišča v času UTC

en: The venue last modification date in the site time zone
sl_SI: Datum zadnje spremembe prizorišča v časovnem pasu spletnega mesta

en: The venue long description
sl_SI: Dolg opis kraja dogodka

en: The venue name
sl_SI: Ime prizorišča

en: The venue phone number
sl_SI: Telefonska številka prizorišča

en: The venue post ID is missing or does not exist.
sl_SI: ID delovnega mesta na prizorišču manjka ali ne obstaja.

en: The venue post ID is missing.
sl_SI: Manjka ID delovnega mesta na prizorišču.

en: The venue post status
sl_SI: Stanje delovnega mesta na prizorišču

en: The venue province
sl_SI: Pokrajina kraja dogodka

en: The venue publication date
sl_SI: Datum objave prizorišča

en: The venue publication date (UTC time zone)
sl_SI: Datum objave prizorišča (časovni pas UTC)

en: The venue short description
sl_SI: Kratek opis prizorišča

en: The venue slug
sl_SI: Polž na prizorišču

en: The venue state
sl_SI: Stanje kraja dogodka

en: The venue state and province
sl_SI: Država ali pokrajina kraja dogodka

en: The venue state or province
sl_SI: Država ali pokrajina kraja dogodka

en: The venue status
sl_SI: Status prizorišča

en: The venue website URL
sl_SI: URL spletnega mesta kraja dogodka

en: The venue with the specified ID could not be deleted.
sl_SI: Prizorišča z navedenim ID ni bilo mogoče izbrisati.

en: The venue with the specified ID has been deleted already.
sl_SI: Prizorišče z navedenim ID je bilo že izbrisano.

en: The venue with the specified ID is not accessible.
sl_SI: Prizorišče z navedenim ID ni dostopno.

en: Themer's Guide
sl_SI: Themerjev vodnik

en: There are a few %s to resolve and prevent 404 errors.
sl_SI: Obstaja nekaj načinov %s za odpravljanje in preprečevanje napak 404.

en: There are no fields set up for this tab yet.
sl_SI: Nobenih polj ni nastavljenih za ta zavihek.

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
sl_SI: Na voljo je nova različica %1$s. %2$s

en: There is a solution for every problem
sl_SI: Za vsako težavo obstaja rešitev

en: There is an JSON error with the Event Aggregator server. Please try your import again later.
sl_SI: V strežniku Agregatorja dogodkov je prišlo do napake JSON. Prosimo, poskusite uvoz ponoviti pozneje.

en: There is an update available for %1$s but your license has expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your license.%3$s | Updates are available for %1$s but your license keys have expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your licenses.%3$s
sl_SI[0]: Na voljo je posodobitev za %1$s, vendar je vaša licenca potekla. %2$sVstopite na spletno mesto Koledar dogodkov in obnovite licenco.%3$s
sl_SI[1]: Na voljo je posodobitev za %1$s, vendar je vaša licenca potekla. %2$sVstopite na spletno mesto Koledar dogodkov in obnovite licenco.%3$s
sl_SI[2]: Na voljo je posodobitev za %1$s, vendar je vaša licenca potekla. %2$sVstopite na spletno mesto Koledar dogodkov in obnovite licenco.%3$s
sl_SI[3]: Na voljo je posodobitev za %1$s, vendar je vaša licenca potekla. %2$sVstopite na spletno mesto Koledar dogodkov in obnovite licenco.%3$s

en: There is an update for %1$s. %2$sRenew your license%3$s to get access to bug fixes, security updates, and new features.
sl_SI: Na voljo je posodobitev za %1$s. %2$sPrenovite licenco%3$s in pridobite dostop do popravkov napak, varnostnih posodobitev in novih funkcij.

en: There is an update for %1$s. You'll need to %2$scheck your license%3$s to have access to updates, downloads, and support.
sl_SI: Na voljo je posodobitev za %1$s. Za dostop do posodobitev, prenosov in podpore boste morali %2$ preveriti licenco%3$s.

en: There may be an issue with the Event Aggregator server. Please try your import again later.
sl_SI: Morda je prišlo do težave s strežnikom Agregator dogodkov. Prosimo, poskusite uvoz ponoviti pozneje.

en: There was a problem processing your import. Please try again.
sl_SI: Pri obdelavi vašega uvoza je prišlo do težave. Prosimo, poskusite znova.

en: There was an error building the record queue:
sl_SI: Pri gradnji čakalne vrste za zapise je prišlo do napake:

en: There was an error fetching the results from your import:
sl_SI: Pri pridobivanju rezultatov iz vašega uvoza je prišlo do napake:

en: There were no Legacy Events to be Migrated, you are ready to rock!
sl_SI: Ni bilo treba prenesti nobenih zapuščinskih dogodkov, zato ste pripravljeni za delovanje!

en: There were no results found for %s.
sl_SI: Za %s ni bilo najdenih rezultatov.

en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong> this month.
sl_SI: Za <strong>"%1$s"</strong> ni bilo najdenih rezultatov v tem mesecu.

en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong>.
sl_SI: Za <strong>"%1$s"</strong> ni bilo najdenih rezultatov.

en: There were no results found for this view.
sl_SI: Za ta prikaz ni bilo najdenih rezultatov.

en: There were no results found for this view. %1$s
sl_SI: Za ta prikaz ni bilo najdenih rezultatov. %1$s

en: There were no results found.
sl_SI: Ni bilo najdenih rezultatov.

en: There’s a new version of %1$s available, but your license is expired. You’ll need to renew your license to get access to the latest version. If you plan to continue using your current version of the plugin(s), be sure to use a compatible version of The Events Calendar. %2$s
sl_SI: Na voljo je nova različica %1$s, vendar je vaša licenca potekla. Za dostop do najnovejše različice boste morali licenco obnoviti. Če nameravate še naprej uporabljati trenutno različico vtičnika(-ev), se prepričajte, da uporabljate združljivo različico Koledarja dogodkov. %2$s

en: These APIs may include the following third party services: Google Maps (API key), Meetup (OAuth token), PayPal (email, Client ID, Client Secret), Eventbrite (API key, auth URL, Client Secret), and Zoom (email, Client ID, Client Secret).
sl_SI: Ti vmesniki API lahko vključujejo naslednje storitve tretjih oseb: Google Maps (ključ API), Meetup (žeton OAuth), PayPal (e-pošta, Client ID, Client Secret), Eventbrite (ključ API, avtentični URL, Client Secret) in Zoom (e-pošta, Client ID, Client Secret).

en: These settings control the appearance of the single event pages.
sl_SI: Izberite predlogo strani, da lahko nadzorujete videz strani posameznega dogodkov.

en: These settings impact all list-style views, including List View and Day View.
sl_SI: Te nastavitve vplivajo na vse poglede v slogu seznama, vključno s Pogledom seznama in Pogledom dneva.

en: These settings will also apply to events imported in the future via this scheduled import.
sl_SI: Te nastavitve bodo veljale tudi za dogodke, ki bodo v prihodnosti uvoženi prek tega načrtovanega uvoza.

en: Third Party Accounts
sl_SI: Računi tretjih oseb

en: This %s has passed.
sl_SI: Ta %s je minil.

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
sl_SI: Ta koledar poganja Koledar dogodkov.

en: This can happen when other plugins try to improve performance. %s.
sl_SI: To se lahko zgodi, ko drugi vtičniki poskušajo izboljšati zmogljivost. %s.

en: This event is all day on %%startdatewithyear%%.
sl_SI: Dogodek je ves dan v %%startdatewithyear%%.

en: This event is all day starting on %%startdatenoyear%% and ending on %%enddatewithyear%%.
sl_SI: Celodnevni dogodek se bo začel %%startdatenoyear%% in zaključil %%enddatewithyear%%.

en: This event is at %%starttime%% on %%startdatewithyear%%.
sl_SI: Dogodek se začne ob %%starttime%% v %%startdatewithyear%%.

en: This event is from %%starttime%% to %%endtime%% on %%startdatewithyear%%.
sl_SI: Dogodek je od %%starttime%% do %%endtime%% v %%startdatewithyear%%.

en: This event needs to be saved before switching to Elementor.
sl_SI: Ta dogodek je treba shraniti, preden preklopite na Elementor.

en: This event starts at %%starttime%% on %%startdatenoyear%% and ends at %%endtime%% on %%enddatewithyear%%
sl_SI: Dogodek se bo začel ob %%starttime%% v %%startdatenoyear%% in zaključil ob %%endtime%% v %%enddatewithyear%%

en: This event starts at %%starttime%% on %%startdatenoyear%% and ends on %%enddatewithyear%%
sl_SI: Dogodek se začne ob %%starttime%% v %%startdatenoyear%% in zaključil v %%enddatewithyear%%

en: This event will not be re-imported and changes made locally will be preserved.
sl_SI: Ta dogodek ne bo ponovno uvožen, lokalno izvedene spremembe pa se bodo ohranile.

en: This extension adds a set of block patterns for events to the WordPress block editor.
sl_SI: Ta razširitev v urejevalnik blokov WordPress doda niz vzorcev blokov za dogodke.

en: This extension adds the “Show Google Maps” and “Show Google Maps Link” checkboxes when creating a new Venue.
sl_SI: Ta razširitev ob ustvarjanju novega prizorišča doda potrditvena polja "Prikaži Google Maps" in "Prikaži povezavo do Google Maps".

en: This extension allows you to add custom HTML content to the top of the Community submission form.
sl_SI: Ta razširitev omogoča dodajanje vsebine HTML po meri na vrh obrazca za oddajo v skupnosti.

en: This extension allows you to hide the Organizers and Venues that a visitor has not created from the Community submission form.
sl_SI: Ta razširitev omogoča skrivanje organizatorjev in prizorišč, ki jih obiskovalec ni ustvaril, iz obrazca za oddajo skupnosti.

en: This extension allows you to set default currency symbols for your users to choose from instead of having a plain text field.
sl_SI: Ta razširitev omogoča nastavitev privzetih simbolov valut, med katerimi lahko uporabniki izbirajo, namesto navadnega besedilnega polja.

en: This extension creates a useful variety of WordPress widget areas (a.k.a. sidebars).
sl_SI: Ta razširitev ustvarja uporabne različne pripomočke za WordPress (t. i. stranske vrstice).

en: This extension is a collection of tweaks and snippets for The Events Calendar.
sl_SI: Ta razširitev je zbirka popravkov in utrinkov za koledar dogodkov.

en: This extension replaces photo view with a tiled grid of cards featuring event images.
sl_SI: Ta razširitev nadomešča pogled fotografij z mrežo kartic s slikami dogodkov.

en: This extension shows a meta box with an API key on each Event with Ticket/RSVP.
sl_SI: Ta razširitev prikazuje meta polje s ključem API na vsakem dogodku z vstopnico/RSVP.

en: This extension will send an email to event organizers whenever a user registers for their event.
sl_SI: Ta razširitev bo organizatorjem dogodkov poslala e-poštno sporočilo, ko se bo uporabnik prijavil na njihov dogodek.

en: This information is only for guidance and not to be considered as legal advice.
sl_SI: Te informacije so zgolj informativne in jih ne smete obravnavati kot pravni nasvet.

en: This information serves as a guide on what sections need to be modified due to usage of The Events Calendar and its Add-ons.
sl_SI: Te informacije služijo kot vodilo, katere razdelke je treba spremeniti zaradi uporabe Koledarja dogodkov in njegovih dodatkov.

en: This is a preview of the type of content you will be getting in during the import based on what is on the calendar now.
sl_SI: To je predogled vrste vsebine, ki jo boste dobili med uvozom na podlagi tega, kar je zdaj v koledarju.

en: This is especially true if you have made any code customizations to your calendar.
sl_SI: To še posebej velja, če ste koledar prilagodili kodi.

en: This is where all of the global network settings for The Events Calendar can be modified.
sl_SI: Tukaj je mogoče spremeniti vse globalne omrežne nastavitve za Koledar dogodkov.

en: This option allows you to automatically move past events to trash.
sl_SI: Ta možnost omogoča samodejno premikanje preteklih dogodkov v koš.

en: This option allows you to bulk delete past events. Be careful and backup your database before removing your events as there is no way to reverse the changes.
sl_SI: Ta možnost omogoča skupinsko brisanje preteklih dogodkov. Pred odstranjevanjem dogodkov bodite previdni in naredite varnostno kopijo podatkovne zbirke, saj sprememb ni mogoče povrniti.

en: This section contains information on The Events Calendar Plugin.
sl_SI: To poglavje vsebuje informacije o vtičniku Koledar dogodkov.

en: This webhook action is not currently supported.
sl_SI: To dejanje spletne kljuke trenutno ni podprto.

en: Three months
sl_SI: Trije meseci

en: Three weeks
sl_SI: Trije tedni

en: Through the usage of The Events Calendar, Events Calendar PRO, The Events Calendar Filter Bar, Eventbrite Tickets, and Community Events plugins, as well as our Event Aggregator Import service (contained within The Events Calendar plugin), information may be collected and stored within your website’s database.
sl_SI: Z uporabo vtičnikov Koledar dogodkov, Koledar dogodkov PRO, Filter Bar Koledarja dogodkov, Vstopnice Eventbrite in Dogodki v skupnosti ter naše storitve Uvoz agregatorja dogodkov (ki jo vsebuje vtičnik Koledar dogodkov) se lahko podatki zbirajo in shranjujejo v podatkovni zbirki vašega spletnega mesta.

en: Thu
sl_SI: Čet

en: Thursday
sl_SI: Četrtek

en: Ticket Email Settings
sl_SI: Nastavitve e-pošte vstopnice

en: Ticket availability automatically updates
sl_SI: Razpoložljivost vozovnic se samodejno posodablja

en: Ticket sales and RSVPs will be paused until migration is complete.
sl_SI: Prodaja vozovnic in prijavljanja na razpise bodo do zaključka migracije ustavljeni.

en: Ticket sales, RSVPs, and automatic imports will be paused until migration is complete.
sl_SI: Prodaja vozovnic, potrditve RSVP in samodejni uvozi bodo ustavljeni, dokler migracija ne bo končana.

en: Ticket sales, RSVPs, and event submissions will be paused until migration is complete.
sl_SI: Prodaja vstopnic, prijave na dogodke in prijave dogodkov bodo do zaključka migracije prekinjene.

en: Ticket sales, RSVPs, event submissions, and automatic imports will be paused until migration is complete.
sl_SI: Prodaja vstopnic, prijave RSVP, prijave dogodkov in samodejni uvozi bodo začasno ustavljeni, dokler migracija ne bo končana.

en: Ticket sales, attendee management, and email marketing for your events
sl_SI: Prodaja vstopnic, upravljanje udeležencev in e-poštno trženje za vaše dogodke

en: Ticket scanning with mobile app
sl_SI: Skeniranje vozovnic z mobilno aplikacijo

en: Ticketing & RSVP
sl_SI: Prodaja vstopnic in RSVP

en: Tickets
sl_SI: Vstopnice

en: Time &amp; Date
sl_SI: Čas &amp; Datum

en: Time Zone:
sl_SI: Časovni pas:

en: Time range separator
sl_SI: Meja med obsegom časa

en: Time zone mode
sl_SI: Način časovnega pasu

en: Time:
sl_SI: Čas:

en: Timezone support
sl_SI: Podpora za časovno območje

[ctx: Title for the debugging section of the general settings.]
en: Debugging
sl_SI: Odstranjevanje napak

[ctx: Title for the editing section of the general settings.]
en: Editing
sl_SI: Urejanje

[ctx: Title for the maintenance section of the general settings.]
en: Maintenance
sl_SI: Vzdrževanje

[ctx: Title for the viewing section of the general settings.]
en: Viewing
sl_SI: Ogled spletne strani

en: To allow better control over dates, advanced security improvements and performance gain.
sl_SI: Za boljši nadzor nad datumi, napredne varnostne izboljšave in povečanje zmogljivosti.

en: To begin using %2$s, please install (or upgrade) and activate %3$s.
sl_SI: Če želite začeti uporabljati %2$s, namestite (ali nadgradite) in aktivirajte %3$s.

en: To complete this major calendar upgrade, you need to migrate your events to the new data storage system. Once migration finishes, you can take advantage of all the cool new 6.0 features!
sl_SI: Za dokončanje te pomembne nadgradnje koledarja morate svoje dogodke prenesti v nov sistem za shranjevanje podatkov. Ko bo migracija končana, boste lahko izkoristili vse super nove funkcije različice 6.0!

en: To continue using The Events Calendar, please install the latest version of
sl_SI: Če želite še naprej uporabljati Koledar dogodkov, namestite najnovejšo različico

en: To continue using scheduled imports, please enter a valid Event Aggregator license key under %1$sEvents > Settings > Licenses%2$s.
sl_SI: Če želite še naprej uporabljati načrtovani uvoz, vnesite veljavni licenčni ključ programa Event Aggregator v %1$sEvents > Settings > Licenses%2$s.

en: To import Meetup events, please be sure to add your Meetup API key here:
sl_SI: Če želite uvoziti dogodke Meetup, tukaj dodajte svoj ključ API Meetup:

en: To import Meetup events, please be sure to add your Meetup API key on %1$sEvents > Settings > Integrations%2$s
sl_SI: Če želite uvoziti dogodke Meetup, obvezno dodajte svoj ključ API Meetup na %1$sEvents > Settings > Integrations%2$s

en: To safely cancel the migration, we need to reverse the process on any data that has already been modified. Your site will remain in maintenance mode until we have safely reversed the process.
sl_SI: Če želimo varno preklicati migracijo, moramo postopek obrniti za vse podatke, ki so bili že spremenjeni. Vaše spletno mesto bo ostalo v vzdrževalnem načinu, dokler postopka varno ne razveljavimo.

en: Today
sl_SI: Danes

en: Top Center
sl_SI: Zgornja sredina

en: Top Left
sl_SI: Zgoraj levo

en: Top Right
sl_SI: Zgoraj desno

en: Total events migrated:
sl_SI: Skupno število prenesenih dogodkov:

en: Total events previewed:
sl_SI: Skupno število predogledanih dogodkov:

en: Total imported %1$s
sl_SI: Skupaj uvoženo %1$s

en: Transition Duration
sl_SI: Trajanje prehoda

en: Translations
sl_SI: Prevodi

en: Transparent
sl_SI: Prozorno

en: Trashed events will permanently be deleted in %1$d days, you can change that value using <code>%2$s</code>. <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Read more.</a>
sl_SI: Dogodki v košu bodo trajno izbrisani v %1$d dneh, to vrednost lahko spremenite z uporabo <code>%2$s</code>. <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Preberi več.</a>

en: Trinidad and Tobago
sl_SI: Trinidad in Tobago

en: Troubleshoot
sl_SI: Odpravljanje težav

en: Troubleshooting
sl_SI: Odpravljanje težav

en: Troubleshooting Page
sl_SI: Stran za odpravljanje težav

en: Troubleshooting common problems
sl_SI: Odpravljanje pogostih težav

en: Trusted to power learning programs for major universities, startups, entrepreneurs, and bloggers worldwide.
sl_SI: Zaupanja vredno za učne programe za velike univerze, zagonska podjetja, podjetnike in blogerje po vsem svetu.

en: Try to adjust your import settings and try again.
sl_SI: Poskusite prilagoditi nastavitve uvoza in poskusite znova.

en: Tue
sl_SI: Tor

en: Tuesday
sl_SI: Torek

en: Tunisia
sl_SI: Tunizija

en: Turbo charge your posts admin for any custom post type with sortable filters and columns, and auto-registration of metaboxes.
sl_SI: Turbinsko napolnite svoje objave admin za katero koli vrsto objave po meri z razvrstljivimi filtri in stolpci ter samodejno registracijo metaboksov.

en: Turkey
sl_SI: Turčija

en: Turks and Caicos Islands
sl_SI: Otoki Turks in Caicos

en: Turn the venue name for your event into a clickable URL — a great way to link directly to a venue’s website or a virtual meeting.
sl_SI: Ime kraja dogodka spremenite v URL, ki ga je mogoče klikniti - to je odličen način za neposredno povezavo do spletnega mesta kraja ali virtualnega sestanka.

en: Tutorial
sl_SI: Vadnica

en: Two months
sl_SI: Dva meseca

en: Two weeks
sl_SI: Dva tedna

en: Ukraine
sl_SI: Ukrajina

en: Unable to attach an image to the event
sl_SI: Dogodku ni mogoče priložiti slike

en: Unable to continue inserting data. Please reload this page to continue/try again.
sl_SI: Ni mogoče nadaljevati vstavljanja podatkov. Za nadaljevanje/ponoven poskus ponovno naložite to stran.

en: Unable to find a matching post.
sl_SI: Ni mogoče najti ustreznega delovnega mesta.

en: Unable to find an event with the ID of %s.
sl_SI: Ni mogoče najti dogodka z ID %s.

en: Unable to find an import record with the ID of %s.
sl_SI: Ni mogoče najti uvoznega zapisa z ID %s.

en: Unable to get a post of the correct type.
sl_SI: Ni mogoče dobiti objave pravilne vrste.

en: Unable to process this import - a breakage or conflict may have resulted in the import halting.
sl_SI: Tega uvoza ni mogoče obdelati - uvoz se je morda ustavil zaradi prekinitve ali konflikta.

en: Unable to run Tribe Extensions. Your website host is running PHP 5.2 or older, and has likely disabled or misconfigured debug_backtrace(). You, or your website host, will need to upgrade PHP or properly configure debug_backtrace() for Tribe Extensions to work.
sl_SI: Ni mogoče zagnati razširitev Tribe. Vaš gostitelj spletne strani uporablja PHP 5.2 ali starejši in je verjetno onemogočil ali napačno nastavil funkcijo debug_backtrace(). Da bodo razširitve Tribe delovale, boste morali vi ali vaš gostitelj spletne strani nadgraditi PHP ali pravilno konfigurirati debug_backtrace().

en: Unable to save credentials
sl_SI: Ni mogoče shraniti poverilnic

en: Unable to save scheduled import instance. Please try again.
sl_SI: Ni mogoče shraniti načrtovanega primerka uvoza. Poskusite znova.

en: Unable to save scheduled import. Please try again.
sl_SI: Ni mogoče shraniti načrtovanega uvoza. Poskusite znova.

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Unique System Info Key Generated
sl_SI: Ustvarjen edinstven ključ za informacije o sistemu

en: Unite the power of TEC with the ticketing of Eventbrite
sl_SI: Združite moč družbe TEC in prodajo vstopnic v storitvi Eventbrite

en: United Arab Emirates
sl_SI: Združeni Arabski Emirati

en: United Kingdom
sl_SI: Združeno kraljestvo

en: United States
sl_SI: Združene države

en: Unknown
sl_SI: Neznan

en: Unknown Column
sl_SI: Neznan stolpec

en: Unknown or not set
sl_SI: Neznano ali nedoločeno

en: Unknown service message
sl_SI: Neznano sporočilo storitve

en: Unknown strategy applied to this event.
sl_SI: Pri tem dogodku je bila uporabljena neznana strategija.

en: Unnamed %s
sl_SI: Neimenovani %s

en: Unnamed Venue
sl_SI: Neimenovano prizorišče

en: Unsupported
sl_SI: Nepodprt

en: Upcoming %s
sl_SI: Prihajajoči %s

en: Update %s Category
sl_SI: Posodobi %s kategorijo

en: Update Authority
sl_SI: Organ za posodabljanje

en: Update Time Zone Data
sl_SI: Posodobite podatke časovnega pasu

en: Update complete: time zone data has been added to all events in the database.
sl_SI: Posodobitev zaključena: podatek o časovnem pasu je bil dodan vsem dogodkom v podatkovni bazi.

en: Update now to version %s.
sl_SI: Posodobite na različico %s.

en: Updated:
sl_SI: Posodobljeno:

en: Upgrade
sl_SI: Nadgradi

en: Upgrade FAQ
sl_SI: Pogosta vprašanja o nadgradnji

en: Upgrade Plugin
sl_SI: Nadgradi vtičnik

en: Upgrade is not Available
sl_SI: Nadgradnja ni na voljo

en: Upgrade your %1$s
sl_SI: Nadgradite svoj %1$s

en: Upgrade your calendar views
sl_SI: Nadgradite svoje poglede koledarja.

en: Upgrade your calendar.
sl_SI: Posodobite svoj koledar.

en: Upgrade your event data storage system.
sl_SI: Nadgradite sistem za shranjevanje podatkov o dogodkih.

en: Upgrade your events
sl_SI: Nadgradite svoje dogodke

en: Upload
sl_SI: Naložite

en: Upload a CSV File
sl_SI: Naloži datoteko CSV

en: Upload an ICS File
sl_SI: Prenos datoteke ICS

en: Uruguay
sl_SI: Urugvaj

en: Use General
sl_SI: Uporabi splošno

en: Use global import settings
sl_SI: Uporaba globalnih nastavitev uvoza

en: Use manual time zones for each event
sl_SI: Uporabite ročne časovne pasove za vsak dogodek

en: Use our free Event Tickets plugin to get started with tickets and RSVPs.
sl_SI: Uporabite naš brezplačni vtičnik Vstopnice za dogodke, da začnete z vstopnicami in prijavami na dogodke.

en: Use the current event ID
sl_SI: Uporabi trenutni ID dogodka

en: Use the current event ID (show demo data)
sl_SI: Uporabi trenutni ID dogodka (prikaži predstavitvene podatke)

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from Eventbrite.
sl_SI: S filtri lahko zožite izbor dogodkov, ki so pridobljeni iz storitve Eventbrite.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from this Google Calendar.
sl_SI: S filtri lahko zožite izbiro dogodkov, ki so pridobljeni iz tega Googlovega koledarja.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from this iCalendar feed.
sl_SI: S filtri lahko zožite izbiro dogodkov, ki so pridobljeni iz tega vira iCalendar.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from this site.
sl_SI: S filtri lahko zožite izbor dogodkov, ki so pridobljeni s tega spletnega mesta.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from your ICS file.
sl_SI: S filtri lahko zožite seznam dogodkov, ki se pridobivajo iz datoteke ICS.

en: Use the following panel of your customizer to change the styling of your Calendar and Event pages.
sl_SI: Za spreminjanje sloga strani Koledar in Dogodek uporabite naslednjo ploščo v programu za prilagajanje.

en: Use the options below to configure your imports. Global Import Settings apply to all imports, but you can also override the global settings by adjusting the origin-specific options. Check your Event Aggregator Service Status on the %1$s.
sl_SI: Za konfiguriranje uvoza uporabite spodnje možnosti. Globalne nastavitve uvoza veljajo za vse uvoze, vendar lahko globalne nastavitve prekrijete tudi s prilagoditvijo možnosti za posamezen izvor. Preverite stanje storitve agregatorja dogodkov na %1$s.

en: Use the options below to configure your imports. Looking for more ways to import events from other websites?
sl_SI: Za konfiguriranje uvoza uporabite spodnje možnosti. Iščete več načinov za uvoz dogodkov iz drugih spletnih mest?

en: Use the site-wide time zone everywhere
sl_SI: Povsod uporabljajte časovni pas za celotno spletno mesto

en: Use this image
sl_SI: Uporabite to sliko

en: Use this shortcode to display events that are currently in progress, like webinars and livestreams.
sl_SI: To bližnjico uporabite za prikaz dogodkov, ki trenutno potekajo, kot so spletni seminarji in prenosi v živo.

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
sl_SI: Uporabite to za deljenje koledarskih informacij z Google koledarjem, Apple iCal in drugimi kompatibilnimi aplikacijami.

[ctx: User header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: User
sl_SI: Uporabnik

[ctx: User header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: User
sl_SI: Uporabnik

en: Users Submit Events and Sell Tickets
sl_SI: Uporabniki pošiljajo dogodke in prodajajo vstopnice

en: Users submit events and sell tickets
sl_SI: Uporabniki predložijo dogodke in prodajajo vstopnice

en: Using stylesheets and page templates
sl_SI: Uporaba nizov slogov in predlog strani

en: Using this function before "plugins_loaded" action has fired can return unreliable results.
sl_SI: Uporaba te funkcije, preden se sproži akcija "plugins_loaded", lahko vrne nezanesljive rezultate.

en: Valid Key! Expires on %s
sl_SI: Veljaven ključ! Poteče %s

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Venue
sl_SI: Prizorišče

en: Venue Address
sl_SI: Naslov prizorišča

en: Venue Address 2
sl_SI: Naslov prizorišča 2

en: Venue City
sl_SI: Mesto prizorišča

en: Venue Country
sl_SI: Država prizorišča

en: Venue Description
sl_SI: Opis prizorišča

en: Venue Featured Image
sl_SI: Slika prizorišča - privzeta

en: Venue Header
sl_SI: Naslov prizorišča

en: Venue Map
sl_SI: Zemljevid prizorišča

en: Venue Name
sl_SI: Ime prizorišča

en: Venue Phone
sl_SI: Telefonska številka prizorišča

en: Venue State
sl_SI: Država prizorišča

en: Venue State/Province
sl_SI: Zvezna država/provinca prizorišča

en: Venue URL
sl_SI: Spletno mesto prizorišča

en: Venue Website
sl_SI: Spletno mesto prizorišča

en: Venue Zip
sl_SI: Poštna številka prizorišča

en: Venue Zip Code
sl_SI: Poštna številka prizorišča

en: Venue information: name, address, city, country, state, postal code, phone, website, geographical coordinates (latitude and longitude)
sl_SI: Podatki o kraju dogodka: ime, naslov, mesto, država, država, poštna številka, telefon, spletna stran, geografske koordinate (zemljepisna širina in dolžina).

en: Venue location map
sl_SI: Zemljevid lokacije prizorišča

en: Venues
sl_SI: Prizorišča

en: Venues should be related to this event
sl_SI: Lokacije morajo biti povezane s tem dogodkom

en: Venues should contain the specified string in the title, description or custom fields
sl_SI: Lokacije morajo vsebovati določen niz v naslovu, opisu ali poljih po meri

en: Venues should have events associated to them
sl_SI: Z lokacijami morajo biti povezani dogodki

en: Venues should have upcoming events associated to them
sl_SI: Z lokacijami morajo biti povezani prihajajoči dogodki

en: Version Compatibility
sl_SI: Združljivost različic

en: View
sl_SI: Ogled

en: View %s
sl_SI: Oglej %s

en: View Aggregator Record
sl_SI: Ogled zapisa agregatorja

en: View All Add-Ons
sl_SI: Oglejte si vse dodatke

en: View All Scheduled Imports
sl_SI: Poglej vse predvidene uvoze

en: View Calendar
sl_SI: Ogled koledarja

en: View Events
sl_SI: Poglej dogodke

en: View Filters
sl_SI: Pokaži filtre

en: View My Calendar
sl_SI: Ogled mojega koledarja

en: View all %s
sl_SI: Poglej vse %s

en: View and manage your license keys
sl_SI: Ogled in upravljanje licenčnih ključev

en: View article
sl_SI: Oglejte si članek

en: View links to add events to your calendar
sl_SI: Oglejte si povezave za dodajanje dogodkov v koledar

en: View more %1$s.
sl_SI: Oglej si več %1$s

en: View the error report
sl_SI: Oglejte si poročilo o napaki

en: View the migration report
sl_SI: Oglejte si poročilo o migraciji

en: View your calendar
sl_SI: Ogled svojega koledarja

en: View your event categories
sl_SI: Poglej kategorije dogodkov

en: View your event organizers
sl_SI: Poglej vaše organizatorje dogodkov

en: View your event tags
sl_SI: Oglejte si oznake dogodka

en: View your event venues
sl_SI: Poglej vaša prizorišča dogodkov

en: View your scheduled imports.
sl_SI: Poglej svoje predvidene uvoze.

en: Viewing
sl_SI: Ogled spletne strani

en: Views
sl_SI: Pogledi

en: Views Navigation
sl_SI: Pogledi Navigacija

en: Virgin Islands (British)
sl_SI: Deviški otoki (britanski)

en: Virgin Islands (U.S.)
sl_SI: Deviški otoki (ameriški)

en: Virtual
sl_SI: Virtualni

en: Virtual Events
sl_SI: Virtualni dogodki

en: Visit Knowledgebase
sl_SI: Obiščite bazo znanja

en: Visit Troubleshooting next
sl_SI: Obiščite Odpravljanje težav naslednji

en: Visit the Add-on Page
sl_SI: Obiščite stran z dodatki

en: WP Cron enabled
sl_SI: WP Cron omogočeno

en: WP Cron not enabled
sl_SI: WP Cron ni omogočen

en: Wallis and Futuna Islands
sl_SI: Otoki Wallis in Futuna

en: Want this emailed to you?
sl_SI: Želite, da vam to pošljemo po e-pošti?

en: Want to dive deeper?
sl_SI: Se želite poglobiti?

en: Want to take your events to the next level?
sl_SI: Želite svoje dogodke dvigniti na višjo raven?

en: Warnings and errors
sl_SI: Opozorila in napake

en: We are canceling your site's migration to the new system. During this time, %1$syou cannot create, edit, or manage your events%2$s. Your calendar will still be visible on your site but some frontend actions will be paused.
sl_SI: Prehod vašega spletnega mesta na nov sistem preklicujemo. V tem času %1$s ne morete ustvarjati, urejati ali upravljati svojih dogodkov %2$s. Vaš koledar bo še vedno viden na vašem spletnem mestu, vendar bodo nekatera dejanja v sprednjem delu zaustavljena.

en: We are committed to helping make your calendar spectacular and have a wealth of resources available, including a handy %s to get your calendar up and running.
sl_SI: Prizadevamo si pomagati, da bo vaš koledar spektakularen, in imamo na voljo veliko virov, vključno s priročnimi %s za zagon koledarja.

en: We are reversing your site's migration to the new system. During this time, %1$syou cannot create, edit, or manage your events%2$s. Your calendar will still be visible on your site but some frontend actions will be paused.
sl_SI: Prehod vašega spletnega mesta na nov sistem smo spremenili. V tem času %1$s ne morete ustvarjati, urejati ali upravljati svojih dogodkov %2$s. Vaš koledar bo še vedno viden na vašem spletnem mestu, vendar bodo nekatera dejanja v sprednjem delu zaustavljena.

en: We can help with that
sl_SI: Pri tem vam lahko pomagamo

en: We detected an event that cannot be properly migrated. Please review the report below for more information. This issue must be resolved before you can migrate your site. Once you have updated or removed the problematic event, re-run the migration preview to make sure your site is ready to go.
sl_SI: Odkrili smo dogodek, ki ga ni mogoče pravilno prenesti. Za več informacij preglejte spodnje poročilo. To težavo je treba odpraviti, preden lahko migrirate svoje spletno mesto. Ko posodobite ali odstranite problematični dogodek, ponovno zaženite predogled migracije in se prepričajte, da je vaše spletno mesto pripravljeno za prenos.

en: We detected one or more events that cannot be properly migrated. Please review the report below for more information. These issues must be resolved before you can migrate your site. Once you have updated or removed problematic events, please re-run the migration preview.
sl_SI: Odkrili smo enega ali več dogodkov, ki jih ni mogoče pravilno prenesti. Za več informacij preglejte spodnje poročilo. Te težave je treba odpraviti, preden lahko migrirate svoje spletno mesto. Ko boste posodobili ali odstranili problematične dogodke, ponovno zaženite predogled migracije.

en: We did not find any Facebook Events settings to migrate.
sl_SI: Nismo našli nobenih nastavitev dogodkov v Facebooku, ki bi jih bilo treba prenesti.

en: We did not find any iCal Importer settings to migrate.
sl_SI: Nismo našli nobenih nastavitev iCal Importerja, ki bi jih lahko prenesli.

en: We hope you love %1$s
sl_SI: Upamo, da vam je všeč %1$s

en: We hope you love TEC Common!
sl_SI: Upamo, da vam bo TEC Common všeč!

en: We hope you love The Events Calendar!
sl_SI: Upamo, da vam je všeč The Events Calendar!

en: We make use of certain APIs, in order to provide specific features.
sl_SI: Za zagotavljanje določenih funkcij uporabljamo določene API-je.

en: We recommend a 16:9 aspect ratio for featured images.
sl_SI: Za prikazane slike priporočamo razmerje stranic 16:9.

en: We recommend making this update on a %1$sstaging site%2$s.
sl_SI: Priporočamo, da to posodobitev izvedete na %1$sstaging site%2$s.

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
sl_SI: Svojim glavnim uporabnikom prek glasila pošiljamo popuste.

en: We will also share some helpful info on WordPress, and our products from time to time.
sl_SI: Občasno bomo delili tudi koristne informacije o WordPressu in naših izdelkih.

en: We'd love to know why you're leaving so we can improve our plugin.
sl_SI: Z veseljem bi izvedeli, zakaj ste zapustili mesto, da bi lahko izboljšali naš vtičnik.

en: We'll scan your events and let you know how long your migration will take. The preview runs in the background, so you'll be able to continue using your site.
sl_SI: Pregledali bomo vaše dogodke in vam sporočili, koliko časa bo trajala selitev. Predogled poteka v ozadju, zato boste lahko še naprej uporabljali svoje spletno mesto.

en: We're committed to helping make your calendar spectacular and have a wealth of resources available.
sl_SI: Prizadevamo si, da bo vaš koledar spektakularen, in imamo na voljo veliko virov.

en: We're scanning your existing events so you'll know what to expect from the migration process. You can keep using your site and managing events. Check back later for the next step of migration.
sl_SI: Pregledujemo vaše obstoječe dogodke, da boste vedeli, kaj lahko pričakujete od postopka migracije. Še naprej lahko uporabljate svoje spletno mesto in upravljate dogodke. Za naslednji korak migracije se oglasite pozneje.

en: We're sorry to see you go.
sl_SI: Žal nam je, da ste odšli.

en: We've completely revamped the way event information is stored on your site's database. Upgrade now to take advantage of faster calendar load times and improved performance. As with any significant site change, we recommend %screating a site backup%s before beginning the migration process.
sl_SI: Popolnoma smo prenovili način shranjevanja informacij o dogodkih v zbirki podatkov vašega spletnega mesta. Nadgradite zdaj in izkoristite prednosti hitrejšega nalaganja koledarja in izboljšane zmogljivosti. Kot pri vsaki večji spremembi spletnega mesta priporočamo, da pred začetkom %s postopka migracije ustvarite varnostno kopijo spletnega mesta %s.

en: We've packaged our most popular plugins into bundles jam-packed with value.
sl_SI: Naše najbolj priljubljene vtičnike smo zapakirali v pakete, ki so polni vrednosti.

en: We've redesigned all of the calendar views to give you and your users a better experience. Beyond a brand new look, we've optimized every design for mobile and introduced key improvements for each view.
sl_SI: Prenovili smo vse poglede koledarja, da bi vam in vašim uporabnikom omogočili boljšo izkušnjo. Poleg povsem novega videza smo vsako zasnovo optimizirali za mobilne naprave in uvedli ključne izboljšave za vsak pogled.

en: Webhook not registered properly.
sl_SI: Webhook ni pravilno registriran.

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Website Header
sl_SI: Naslovnica spletnega mesta

en: Website URL CTA
sl_SI: URL spletnega mesta CTA

en: Website Url
sl_SI: Spletna stran Url

en: Website:
sl_SI: Spletna stran:

en: Wed
sl_SI: Sre

en: Wednesday
sl_SI: Sreda

en: Welcome to The Events Calendar
sl_SI: Dobrodošli v The Events Calendar

en: Welcome to The Events Calendar!
sl_SI: Dobrodošli v The Events Calendar

en: We’ve detected that your site was still using our legacy calendar design. As part of the update to The Events Calendar 6.0, <strong>your calendar was automatically upgraded to the new designs.</strong>
sl_SI: Ugotovili smo, da je vaše spletno mesto še vedno uporabljalo našo starejšo zasnovo koledarja. Kot del posodobitve na Koledar dogodkov 6.0 je bil <strong>vaš koledar samodejno nadgrajen z novimi oblikami.</strong>

en: We’ve detected the following issues
sl_SI: Odkrili smo naslednje težave

en: We’ve put together a video tutorial showing how to create events with Tickets using our plugins. Click on the link in the link in the title to learn more.
sl_SI: Pripravili smo videoposnetek, ki prikazuje, kako z našimi vtičniki ustvariti dogodke z vstopnicami. Če želite izvedeti več, kliknite na povezavo v naslovu.

en: What do I get with Events Calendar Pro?
sl_SI: Kaj dobim z aplikacijo Koledar dogodkov Pro?

en: What personal data we collect and why we collect it
sl_SI: Kakšne osebne podatke zbiramo in zakaj jih zbiramo

en: When events are sticky in month view, they'll display first in the list of events shown within a given day block.
sl_SI: Ko so dogodki lepljivi v mesečnem pogledu, bodo najprej prikazani na seznamu dogodkov, ki so prikazani v danem dnevnem bloku.

en: When importing from a website that uses The Events Calendar, the REST API will attempt to fetch events this far in the future. That website's hosting resources may impact the success of imports. Selecting a shorter time period may improve results.
sl_SI: Pri uvozu s spletnega mesta, ki uporablja Koledar dogodkov, bo API REST poskušal pridobiti dogodke v tako oddaljeni prihodnosti. Na uspešnost uvoza lahko vplivajo viri gostovanja tega spletnega mesta. Izbira krajšega časovnega obdobja lahko izboljša rezultate.

en: When importing from an event source, this is how far into the future the events will be fetched; on slower websites a larger date range may impact the success of imports. Selecting a shorter time period may improve results.
sl_SI: Pri uvozu iz vira dogodkov je to časovni razpon, za katerega bodo dogodki pridobljeni; na počasnejših spletnih mestih lahko večji razpon datumov vpliva na uspešnost uvoza. Izbira krajšega časovnega obdobja lahko izboljša rezultate.

en: When importing from an event source, this is the maximum number of events that will be imported; on slower websites this may impact the success of imports. Setting this to a smaller number may improve results.
sl_SI: Pri uvozu iz vira dogodkov je to največje število dogodkov, ki bodo uvoženi; na počasnejših spletnih mestih lahko to vpliva na uspešnost uvoza. Če to število nastavite na manjše, se lahko rezultati izboljšajo.

en: When it comes to paid tickets, these orders can be refunded through the e-commerce platform in use.
sl_SI: Pri plačanih vozovnicah lahko ta naročila vrnete prek platforme za e-trgovanje, ki jo uporabljate.

en: When one of these boxes is checked, the end time will no longer display for events that end on the same day when viewing the specified view.
    				%1$s Source: %2$s Remove the Event End Time in Views %3$s%4$s
sl_SI: Ko je eno od teh polj označeno, končni čas ne bo več prikazan za dogodke, ki se končajo na isti dan, ko si ogledujete navedeni pogled.
    %1$s Vir: %2$s Odstranite končni čas dogodka v ogledih %3$s%4$s

en: When purchasing Eventbrite Tickets, attendee, purchaser, and order information are stored and managed by Eventbrite.
sl_SI: Pri nakupu vstopnic Eventbrite Eventbrite hrani in upravlja podatke o udeležencu, kupcu in naročilu.

en: When this import was last scheduled to run, the daily limit for your Event Aggregator license had already been reached.
sl_SI: Ob zadnjem načrtovanem zagonu tega uvoza je bila dnevna omejitev za licenco Agregatorja dogodkov že dosežena.

en: When users click on the event title, they’ll be taken right to the source of your event, offering a direct route to join.
sl_SI: Ko uporabniki kliknejo na naslov dogodka, so preusmerjeni do vira vašega dogodka, kar jim omogoča neposredno pridružitev.

en: When using The Events Calendar, we highly recommend that you use a geographic timezone such as "America/Los_Angeles" and avoid using a UTC timezone offset such as “UTC+9”. Choosing a UTC timezone for your site or individual events may cause problems when importing events or with Daylight Saving Time. Go to your the General WordPress settings to adjust your site timezone.
sl_SI: Pri uporabi Koledarja dogodkov priporočamo, da uporabite geografski časovni pas, kot je "America/Los_Angeles", in se izognete uporabi časovnega pasu UTC, kot je "UTC+9". Izbira časovnega pasu UTC za vaše spletno mesto ali posamezne dogodke lahko povzroči težave pri uvozu dogodkov ali pri poletnem času. Pojdite v splošne nastavitve WordPressa in prilagodite časovni pas svojega spletnega mesta.

en: When using The Events Calendar, we recommend that you use a geographic timezone such as "America/Los_Angeles" and avoid using a UTC timezone offset such as “%2$s”.
sl_SI: Pri uporabi Koledarja dogodkov priporočamo uporabo geografskega časovnega pasu, kot je "America/Los_Angeles", in se izogibajte uporabi zamika časovnega pasu UTC, kot je "%2$s".

en: When you save this scheduled import, the events above will begin importing.
sl_SI: Ko shranite ta načrtovani uvoz, se začnejo uvažati zgoraj navedeni dogodki.

en: Where We Send Your Data
sl_SI: Kam pošiljamo vaše podatke

en: Where can I find a list of available shortcodes?
sl_SI: Kje lahko najdem seznam razpoložljivih kratkih kod?

en: Where is my calendar?
sl_SI: Kje je moj koledar?

en: Where's my calendar?
sl_SI: Kje je moj koledar?

en: Whether an event is sticky in the calendar view or not
sl_SI: Ali je dogodek lepljiv v pogledu koledarja ali ne

en: Whether an event should be hidden from the calendar view or not
sl_SI: Ali naj se dogodek skrije iz pogleda koledarja ali ne

en: Whether events linked to the venue should show a map link or not
sl_SI: Ali naj se pri dogodkih, povezanih s prizoriščem, prikaže povezava do zemljevida ali ne

en: Whether events linked to the venue should show a map or not
sl_SI: Ali naj se pri dogodkih, povezanih s krajem dogodka, prikaže zemljevid ali ne

en: Whether events should be hidden in the calendar view or not
sl_SI: Ali naj bodo dogodki skriti v pogledu koledarja ali ne

en: Whether or not this event is an all day Event
sl_SI: Ali je dogodek celodnevni ali ne

en: Whether the event is featured in the calendar or not
sl_SI: Ali je dogodek prikazan v koledarju ali ne

en: Whether the event lasts the whole day or not
sl_SI: Ali dogodek traja ves dan ali ne

en: Whether the event should be featured on the site or not
sl_SI: Ali naj bo dogodek predstavljen na spletnem mestu ali ne

en: Whether the event should be sticky in the calendar view or not
sl_SI: Ali naj bo dogodek lepljiv v pogledu koledarja ali ne

en: Whether the event should show a map link or not
sl_SI: Ali naj dogodek prikaže povezavo do zemljevida ali ne

en: Whether the event should show a map or not
sl_SI: Ali naj dogodek prikaže zemljevid ali ne

en: Whether the map link should be shown for the event or not
sl_SI: Ali naj se za dogodek prikaže povezava do zemljevida ali ne

en: Whether the map link should be shown for the venue or not
sl_SI: Ali naj se za prizorišče prikaže povezava do zemljevida ali ne

en: Whether the map should be shown for the event or not
sl_SI: Ali naj se zemljevid prikaže za dogodek ali ne

en: Whether the map should be shown for the venue or not
sl_SI: Ali naj se za prizorišče prikaže zemljevid ali ne

en: Whether to hide terms not assigned to any posts
sl_SI: Ali želite skriti izraze, ki niso dodeljeni nobenim objavam

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
sl_SI: Čeprav zgornji viri pomagajo rešiti večino težav, s katerimi se srečujemo, se lahko zgodi, da boste potrebovali dodatno podporo. Če potrebujete pomoč pri uporabi naših vtičnikov in želite, da si jih ogledamo, sledite naslednjim korakom:

en: Why am I being told my license key is out of installs?
sl_SI: Zakaj mi je bilo rečeno, da je moj licenčni ključ izčrpan?

en: Widget
sl_SI: Pripomoček

en: Widget Header HTML Tag
sl_SI: Oznaka HTML glave pripomočka

en: Widgets
sl_SI: Pripomočki

en: Width
sl_SI: Širina

en: Without a defined location your event will not display a %sGoogle Rich Snippet%s on the search results.
sl_SI: Brez opredeljene lokacije vaš dogodek ne bo prikazal %sGoogle Rich Snippet%s v rezultatih iskanja.

en: WooCommerce compatibility
sl_SI: Združljivost z WooCommerce

en: WordPress 5.7 includes a major jQuery update that may cause compatibility issues with past versions of The Events Calendar, Event Tickets and other plugins.
sl_SI: WordPress 5.7 vključuje pomembno posodobitev jQueryja, ki lahko povzroči težave z združljivostjo s preteklimi različicami koledarja dogodkov, vstopnic za dogodke in drugih vtičnikov.

en: Works on any post type
sl_SI: Deluje na vseh vrstah objav

en: Works with Google Calendar, Meetup, and more
sl_SI: Deluje z Googlovim koledarjem, programom Meetup in drugimi

en: Writes
sl_SI: Piše

en: YYYY-MM-DD
sl_SI: LLLL-MM-DD

en: Yemen
sl_SI: Jemen

en: Yes
sl_SI: Da

en: Yes! You can easily accomplish this task using the stock options and multiple ticket types available with Event Tickets.
sl_SI: Da! To nalogo lahko zlahka opravite z možnostmi zalog in več vrstami vstopnic, ki so na voljo v Vstopnicah za dogodke.

en: Yes, automatically share my system information with The Events Calendar support team*
sl_SI: Da, samodejno delite moje sistemske informacije z ekipo za podporo Koledarja dogodkov*

en: Yes, automatically share my system information with The Events Calendar's support team
sl_SI: Da, samodejno delite moje sistemske informacije z ekipo za podporo Koledarja dogodkov

en: You are approaching your daily import limit. You may want to adjust your Scheduled Import frequencies.
sl_SI: Bližate se dnevni meji uvoza. Morda boste želeli prilagoditi pogostost načrtovanega uvoza.

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
sl_SI: Uporabljate Verzijo %s in si zaslužite objem :-)

en: You are up to date!
sl_SI: Imate zadnjo različico!

en: You are using The Events Calendar's built-in Google Maps API key.
sl_SI: Uporabljate ključ API Google Maps, ki je vgrajen v koledar dogodkov.

en: You are using WordPress 5.7 which included a major jQuery update that may cause compatibility issues with past versions of The Events Calendar, Event Tickets and other plugins.
sl_SI: Uporabljate WordPress 5.7, ki je vključeval pomembno posodobitev jQueryja, ki lahko povzroči težave z združljivostjo s preteklimi različicami koledarja dogodkov, vstopnic za dogodke in drugih vtičnikov.

en: You are using a custom Google Maps API key.
sl_SI: Uporabljate ključ API Google Maps po meri.

en: You can always check the status of your licenses by logging in to %1$syour account on theeventscalendar.com%2$s.
sl_SI: Stanje licenc lahko vedno preverite tako, da se prijavite v %1$svoj račun na spletni strani theeventscalendar.com%2$s.

en: You can find the url you need in your Google Calendar settings.
sl_SI: URL naslov, ki ga potrebujete, najdete v nastavitvah koledarja Google.

en: You can make changes to imported events via The Events Calendar and see those changes reflected on your site’s calendar.
sl_SI: Uvožene dogodke lahko spreminjate prek koledarja dogodkov in te spremembe se odražajo v koledarju vašega spletnega mesta.

en: You can make changes to imported events via The Events Calendar and see those changes reflected on your site’s calendar. The owner of the original event source (e.g. the iCalendar feed or Meetup group) might also make changes to their event. If you choose to re-import an altered event (manually or via a scheduled import), any changes made at the source or on your calendar will need to be addressed.
sl_SI: Uvožene dogodke lahko spreminjate prek koledarja dogodkov in te spremembe se odražajo v koledarju vašega spletnega mesta. Lastnik prvotnega vira dogodka (npr. vir iKalendar ali skupina Meetup) lahko prav tako spremeni svoj dogodek. Če se odločite za ponovni uvoz spremenjenega dogodka (ročno ali prek načrtovanega uvoza), bo treba upoštevati vse spremembe, opravljene v viru ali v koledarju.

en: You can sell tickets using our built-in e-commerce option, or upgrade to Event Tickets Plus to use ecommerce plugins such as WooCommerce.
sl_SI: Vstopnice lahko prodajate z vgrajeno možnostjo e-trgovine ali pa nadgradite možnost Event Tickets Plus in uporabite vtičnike za e-trgovino, kot je WooCommerce.

en: You cannot delete a history record (ID: "%d").
sl_SI: Zapisa zgodovine (ID: "%d") ni mogoče izbrisati.

en: You do not have a license
sl_SI: Nimate licence

en: You do not have access to authenticate this site.
sl_SI: Nimate dostopa za preverjanje pristnosti tega spletnega mesta.

en: You do not have an active connection to Eventbrite through your account and Event Aggregator.
sl_SI: Nimate aktivne povezave s storitvijo Eventbrite prek svojega računa in Agregatorja dogodkov.

en: You do not have an active connection to Meetup through your account and Event Aggregator.
sl_SI: Nimate aktivne povezave z Meetupom prek svojega računa in Agregatorja dogodkov.

en: You do not have permission to delete this record.
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje tega zapisa.

en: You do not have permission to migrate Facebook Events settings to Event Aggregator
sl_SI: Nimate dovoljenja za migracijo nastavitev Facebookovih dogodkov v Agregator dogodkov

en: You do not have permission to migrate Legacy Ignored Events
sl_SI: Nimate dovoljenja za migracijo starejših ignoriranih dogodkov

en: You do not have permission to migrate iCal Importer settings to Event Aggregator
sl_SI: Nimate dovoljenja za migracijo nastavitev iCal Importerja v Event Aggregator

en: You do not have permission to restore this post.
sl_SI: Nimate dovoljenja za obnovitev te objave.

en: You don't have permission to do that.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ta ukaz.

en: You have a license key for %1$s but the key is out of installs. %2$sVisit the Events Calendar website%3$s to manage your installs, upgrade your license, or purchase a new one. | You have license keys for %1$s but your keys are out of installs. %2$sVisit the Events Calendar website%3$s to manage your installs, upgrade your licenses, or purchase new ones.
sl_SI[0]: Imate licenčni ključ za %1$s, vendar ključ ni več nameščen. %2$sViščite spletno stran Koledar dogodkov%3$s, da upravljate svoje namestitve, nadgradite licenco ali kupite novo.
sl_SI[1]: Imate licenčni ključ za %1$s, vendar ključ ni več nameščen. %2$sViščite spletno stran Koledar dogodkov%3$s, da upravljate svoje namestitve, nadgradite licenco ali kupite novo.
sl_SI[2]: Imate licenčni ključ za %1$s, vendar ključ ni več nameščen. %2$sViščite spletno stran Koledar dogodkov%3$s, da upravljate svoje namestitve, nadgradite licenco ali kupite novo.
sl_SI[3]: Imate licenčni ključ za %1$s, vendar ključ ni več nameščen. %2$sViščite spletno stran Koledar dogodkov%3$s, da upravljate svoje namestitve, nadgradite licenco ali kupite novo.

en: You have changed the recurrence rules of this %1$s.  Saving the %1$s will update all future %2$s.  If you did not mean to change all %2$s, then please refresh the page.
sl_SI: Spremenili ste pravila ponavljanja tega %1$s.  Shranjevanje %1$s bo posodobilo vse prihodnje %2$s.  Če niste želeli spremeniti vseh %2$s, osvežite stran.

en: You have not connected Event Aggregator to Eventbrite
sl_SI: Agregatorja dogodkov niste povezali s storitvijo Eventbrite

en: You have not connected Event Aggregator to Meetup
sl_SI: Agregatorja dogodkov niste povezali z Meetupom

en: You have reached your daily import limit. Scheduled imports will be paused until tomorrow.
sl_SI: Dosegli ste dnevno omejitev uvoza. Načrtovani uvoz bo do jutri prekinjen.

en: You must enter an Event Aggregator license key in Events > Settings > Licenses before using this service.
sl_SI: Pred uporabo te storitve morate vnesti licenčni ključ Agregatorja dogodkov v možnosti Dogodki > Nastavitve > Licence.

en: You must map columns from the CSV file to specific fields in order to perform a CSV import.
sl_SI: Za izvedbo uvoza CSV morate stolpce iz datoteke CSV preslikati na določena polja.

en: You must provide a valid CSV file to perform a CSV import.
sl_SI: Za uvoz CSV morate zagotoviti veljavno datoteko CSV.

en: You must select at least one view.
sl_SI: Izbrati morate vsaj en pogled

en: You must update your version of Events Calendar Pro for access to calendar upgrades.
sl_SI: Za dostop do nadgradenj koledarja morate posodobiti različico programa Koledar dogodkov Pro.

en: You must use an integer to reduce the daily import limit
sl_SI: Za zmanjšanje dnevne omejitve uvoza morate uporabiti celo število

en: You need to connect to Eventbrite for Event Aggregator to work properly
sl_SI: Za pravilno delovanje Agregatorja dogodkov se morate povezati s storitvijo Eventbrite

en: You need to connect to Meetup for Event Aggregator to work properly
sl_SI: Za pravilno delovanje Agregatorja dogodkov se morate povezati z Meetupom

en: You need to upgrade!
sl_SI: Potrebna je posodobitev!

en: You should include the information below in the correct sections of you privacy policy.
sl_SI: Spodnje informacije morate vključiti v pravilne razdelke svojega pravilnika o zasebnosti.

en: You're all set!
sl_SI: Vse je pripravljeno!

en: You're almost there! Activate Event Tickets for free and you'll be able to sell tickets, collect RSVPs, and manage attendees all from your Dashboard.
sl_SI: Skoraj ste prišli! Aktivirajte brezplačne vstopnice za dogodke in na nadzorni plošči boste lahko prodajali vstopnice, zbirali prijave na dogodke in upravljali udeležence.

en: You've requested a non-existent tab.
sl_SI: Zahtevali ste neobstoječ zavihek.

en: Your Event Aggregator Facebook token expired %s.
sl_SI: Vašemu žetonu Facebook Event Aggregator je potekla veljavnost %s.

en: Your Event Aggregator Facebook token will expire %s.
sl_SI: Vašemu žetonu Facebook Event Aggregator poteče veljavnost %s.

en: Your Event Aggregator license is expired.
sl_SI: Vaša licenca za Agregator dogodkov je potekla.

en: Your Meetup API key is invalid.
sl_SI: Vaš ključ API Meetup je neveljaven.

en: Your Scheduled Import has been updated!
sl_SI: Vaš načrtovani uvoz je bil posodobljen!

en: Your calendar’s design has changed
sl_SI: Oblika vašega koledarja se je spremenil

en: Your email
sl_SI: Vaš e-poštni naslov

en: Your events are being migrated to the new system. During migration, %1$syou cannot make changes to your calendar or events.%2$s Your calendar will still be visible on the frontend.
sl_SI: Vaši dogodki so preneseni v nov sistem. Med migracijo %1$s ne morete spreminjati koledarja ali dogodkov. %2$s Vaš koledar bo še vedno viden na sprednji strani.

en: Your form had the following errors:
sl_SI: Vaš obrazec ima naslednje napake

en: Your import is currently in progress. Don't worry, you can safely navigate away&ndash;the import will continue in the background.
sl_SI: Vaš uvoz je trenutno v teku. Ne skrbite, lahko varno odrinete&ndash;uvoz se bo nadaljeval v ozadju.

en: Your import must include at least one event
sl_SI: Vaš uvoz mora vključevati vsaj en dogodek

en: Your license is invalid
sl_SI: Vaša licenca je neveljavna

en: Your license is valid
sl_SI: Vaše dovoljenje je veljavno

en: Your preview doesn't have any records to import.
sl_SI: Vaš predogled nima nobenih zapisov za uvoz.

en: Your preview is taking a bit longer than expected, but it <i>is</i> still being generated.
sl_SI: Predogled traja nekoliko dlje, kot je bilo pričakovano, vendar se še vedno ustvarja.

en: Your scheduled import was saved and the first import is complete!
sl_SI: Načrtovani uvoz je bil shranjen in prvi uvoz je končan!

en: Your site could not be safely migrated to the new events system.
sl_SI: Vašega spletnega mesta ni bilo mogoče varno prenesti na nov sistem dogodkov.

en: Your site is now using the upgraded event data storage system. Go ahead and %1$scheck out your events%2$s or %3$sview your calendar.%2$s
sl_SI: Vaše spletno mesto zdaj uporablja nadgrajen sistem za shranjevanje podatkov o dogodkih. Pojdite naprej in %1$s preglejte svoje dogodke %2$s ali %3$s preglejte svoj koledar. %2$s

en: Your system doesn't allow us to run a preview, but you can still try a migration. During migration, %1$syou will not be able to create, edit, or manage your events.%2$s Your calendar will still be visible on your site.
sl_SI: Vaš sistem nam ne omogoča zagona predogleda, vendar lahko vseeno poskusite z migracijo. Med migracijo %1$s ne boste mogli ustvarjati, urejati ali upravljati dogodkov.%2$s Vaš koledar bo še vedno viden na vašem spletnem mestu.

en: Your system information will only be used by The Events Calendar's support team. All information is stored securely. We do not share this information with any third parties.
sl_SI: Vaše sistemske podatke bo uporabljala samo ekipa za podporo Koledarja dogodkov. Vse informacije so varno shranjene. Teh informacij ne posredujemo tretjim osebam.

en: Your update failed due to an incompatibility between the version (%1$s) of the %2$s you tried to update to and the version of %3$s that you are using. %4$s
sl_SI: Posodobitev ni uspela zaradi nezdružljivosti med različico (%1$s) %2$s, ki ste jo poskušali posodobiti, in različico %3$s, ki jo uporabljate. %4$s

en: Zambia
sl_SI: Zambija

[ctx: Zapier API Key Connection generated message.]
en: Zapier API Key Connection generated.
sl_SI: Ustvarjena povezava ključa API Zapier.

[ctx: Zapier API Key authorization error for API Key user not loading.]
en: Zapier API Key could not load the WordPress user.
sl_SI: Zapier API Key ni mogel naložiti uporabnika WordPress.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no API Key name.]
en: Zapier API Key is missing a name.
sl_SI: Ključu Zapier API manjka ime.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no API Key permissions.]
en: Zapier API Key is missing permissions.
sl_SI: Ključu Zapier API manjkajo dovoljenja.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no API Key user id.]
en: Zapier API Key is a user id.
sl_SI: Ključ API Zapier je ID uporabnika.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer ID is required to Authorize Zapier API Keys.
sl_SI: ID potrošnika je potreben za avtorizacijo ključev API Zapier.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer Secret is required to Authorize Zapier API Keys.
sl_SI: Skrivnost potrošnika je potrebna za avtorizacijo ključev API Zapier.

[ctx: Zapier API Key authorization error for the consumer secrets not matching.]
en: Consumer Secret does not match.
sl_SI: Skrivnost potrošnika se ne ujema.

[ctx: Zapier API Key pair could not be deleted failure message.]
en: Zapier API Key pair was not deleted
sl_SI: Par ključev Zapier API ni bil izbrisan

[ctx: Zapier API Key pair generated message.]
en: Zapier API Key pair generated.
sl_SI: Ustvarjen par ključev API Zapier.

[ctx: Zapier API Key pair has been deleted success message.]
en: Zapier API Key pair was successfully deleted
sl_SI: Par ključev Zapier API je bil uspešno izbrisan

[ctx: Zapier API Key pair is missing information to delete failure message.]
en: Zapier API Key pair was not deleted, the consumer id or the API Key information were not found.
sl_SI: Par ključev API Zapier ni bil izbrisan, ID potrošnika ali informacije o ključu API niso bili najdeni.

[ctx: Zapier API Key pair missing a name message.]
en: Zapier API Key pair missing a name.
sl_SI: V paru ključev API Zapier manjka ime.

[ctx: Zapier API Key pair missing a user message.]
en: Zapier API Key pair missing a user id.
sl_SI: V paru ključev API Zapier manjka ID uporabnika.

[ctx: Zapier API Key pair missing local id message.]
en: Zapier API Key pair missing the local id.
sl_SI: V paru ključev API Zapier manjka lokalni ID.

[ctx: Zapier API Key pair missing permissions message.]
en: Zapier API Key pair missing permissions.
sl_SI: Za par ključev API Zapier manjkajo dovoljenja.

[ctx: Zapier API error for using GET request.]
en: GET responses not accepted on the create events endpoint, please us a POST request.
sl_SI: Odgovori GET niso sprejeti na končni točki ustvarjanja dogodkov, pošljite nam zahtevo za OBJAVO.

[ctx: Zapier API error for using GET request.]
en: GET responses not accepted on the update events endpoint, please us a PATCH request.
sl_SI: Odgovori GET niso sprejeti na končni točki dogodkov posodobitve, prosimo, da nam pošljete zahtevo za popravek.

[ctx: Zapier API failure message.]
en: Consumer ID failed to load, please check the value and try again.
sl_SI: ID potrošnika ni bilo mogoče naložiti, preverite vrednost in poskusite znova.

[ctx: Zapier REST API authorize failure message.]
en: A required authentication parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
sl_SI: Zahtevan parameter za preverjanje pristnosti manjka ali pa je vhodni parameter v napačni obliki

[ctx: Zapier REST API authorize success message.]
en: Returns successful authentication
sl_SI: Vrne uspešno preverjanje pristnosti

[ctx: Zapier REST API description for consumer id parameter.]
en: The consumer id to authorize Zapier connection.
sl_SI: ID potrošnika za odobritev povezave Zapier.

[ctx: Zapier REST API description for consumer secret parameter.]
en: The consumer secret to authorize Zapier connection.
sl_SI: Skrivnost potrošnika za odobritev povezave Zapier.

[ctx: Zapier app name parameter.]
en: The app name of the Zapier connection.
sl_SI: Ime aplikacije za povezavo Zapier.

[ctx: Zapier settings endpoint dashboard header]
en: Zapier Endpoint Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča Zapier Endpoint

en: Zimbabwe
sl_SI: Zimbabve

[ctx: add new on admin bar]
en: Aggregator Record
sl_SI: Zbirni zapis

[ctx: admin menu]
en: Aggregator Records
sl_SI: Zbirni zapisi

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Daily
sl_SI: Dnevno

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 15 minutes
sl_SI: Vsakih 15 minut

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 30 Minutes
sl_SI: Vsakih 30 minut

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Hourly
sl_SI: Vsako uro

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Monthly
sl_SI: Mesečno

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: On Demand
sl_SI: Na zahtevo

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Weekly
sl_SI: Tedensko

en: all
sl_SI: vsi

[ctx: all events slug]
en: all
sl_SI: vsi

en: all time
sl_SI: ves čas

en: and
sl_SI: in

en: and %s post moved to Ignored. | and %s posts moved to Ignored.
sl_SI[0]: in %s post se je preselil v Ignorirano.
sl_SI[1]: in %s post se je preselil v Ignorirano.
sl_SI[2]: in %s post se je preselil v Ignorirano.
sl_SI[3]: in %s post se je preselil v Ignorirano.

en: at approximately
sl_SI: približno

en: based on %s version
sl_SI: na podlagi verzije %s

en: book with Event Tickets logo
sl_SI: knjiga z logotipom Event Tickets

en: book with The Events Calendar logo
sl_SI: knjiga z logotipom vtičnika

en: book with The Events community logo
sl_SI: knjiga z logotipom skupnosti Dogodki

en: book with The Events ticketing logo
sl_SI: knjiga z logotipom za prodajo vstopnic The Events

en: category
sl_SI: kategorija

[ctx: category list label]
en: %s Category | %s Categories
sl_SI[0]: Kategorija %s
sl_SI[1]: Kategoriji %s
sl_SI[2]: Kategorije %s
sl_SI[3]: Kategorij %s

en: click here
sl_SI: kliknite sem

en: click here to edit it
sl_SI: kliknite tukaj za urejanje

[ctx: column name]
en: # Imported
sl_SI: # Uvoženo

[ctx: column name]
en: Frequency
sl_SI: Frekvenca

[ctx: column name]
en: Last Import
sl_SI: Zadnji uvoz

[ctx: column name]
en: Source
sl_SI: Vir

[ctx: column name]
en: Type
sl_SI: Tip

[ctx: column name]
en: When
sl_SI: Ko

en: day
sl_SI: dan

[ctx: day_view]
en: %1$s for %2$s
sl_SI: %1$s za %2$s

en: deactivated
sl_SI: deaktivirano

en: delete
sl_SI: izbriši

[ctx: deprecation of legacy views]
en: The legacy calendar views are deprecated and will be fully removed in an upcoming release. You should %1$s now to prevent issues when The Events Calendar 6.0 is released. %2$s.
sl_SI: Starejši koledarski pogledi so zastareli in bodo v celoti odstranjeni v prihodnji izdaji. Da bi preprečili težave ob izdaji koledarja dogodkov 6.0, morate %1$s zdaj. %2$s.

en: edit Events settings.
sl_SI: urejanje nastavitev Dogodki.

[ctx: endpoint could not be enabled it error message.]
en: Endpoint was not disabled
sl_SI: Končna točka ni bila onemogočena

[ctx: endpoint could not be enabled it error message.]
en: Endpoint was not enabled
sl_SI: Končna točka ni bila omogočena

[ctx: endpoint id is missing information to enable it.]
en: Endpoint was not enabled, the endpoint id was not found.
sl_SI: Končna točka ni bila omogočena, ID končne točke ni bil najden.

en: event
sl_SI: dogodek

[ctx: event aggregator status]
en: Draft
sl_SI: Osnutek

[ctx: event aggregator status]
en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Draft <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Osnutek <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Osnutka <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Osnutki <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Osnutki <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Failed
sl_SI: Neuspešno

[ctx: event aggregator status]
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Neuspešno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Imported
sl_SI: Uvoženo

[ctx: event aggregator status]
en: Imported <span class="count">(%s)</span> | Imported <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Uvoženo <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Uvoženo <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Uvoženo <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Uvoženo <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Pending
sl_SI: V obravnavi

[ctx: event aggregator status]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Čakajoče <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Čakajoče <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Čakajoče <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Čakajoče <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Schedule
sl_SI: Urnik

[ctx: event aggregator status]
en: Schedule <span class="count">(%s)</span> | Schedule <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Razpored <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Razpored <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Razpored <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Razpored <span class="count">(%s)</span>

en: events
sl_SI: dogodki

[ctx: extension disallowed]
en: This extension has been programmatically disallowed. The most common reason is due to another The Events Calendar plugin having absorbed or replaced this extension's functionality. This extension plugin has been deactivated, and you should likely delete it.
sl_SI: Ta razširitev je bila programsko prepovedana. Najpogostejši razlog je, da je drug vtičnik The Events Calendar prevzel ali nadomestil funkcionalnost te razširitve. Vtičnik te razširitve je bil deaktiviran, zato ga morate verjetno izbrisati.

[ctx: featured events slug]
en: featured
sl_SI: izpostavljeni

[ctx: featured events title]
en: Featured %s
sl_SI: Predstavljen %s

[ctx: formatted plugin list]
en: %1$s and %2$s
sl_SI: %1$s in %2$s

[ctx: human readable time ago]
en: about %s ago
sl_SI: pred približno %s

en: iCal Importer
sl_SI: iCal uvoz

[ctx: iCal feed description]
en: Events for %s
sl_SI: Dogodki za %s

en: iCalendar Import Settings
sl_SI: nastavitve za uvoz koledarja iCalendar

en: illustration of a book with The Events Calendar logo
sl_SI: ilustracija knjige z logotipom koledarja dogodkov

en: illustration of a phone screen with a person's face
sl_SI: ilustracija zaslona telefona z obrazom osebe

en: illustration of a thought lightbulb coming from a book
sl_SI: ilustracija miselne žarnice, ki izhaja iz knjige

en: illustration of an event moving from one calendar to another
sl_SI: ilustracija dogodka, ki se prenaša iz enega koledarja v drugega

en: illustration of characters being translated
sl_SI: ilustracija znakov, ki se prevajajo

[ctx: in human readable time]
en: in about %s
sl_SI: v približno %s

[ctx: in human readable time]
en: retrying in about %s
sl_SI: poskusi se ponovijo čez približno %s

en: lightbulb icon
sl_SI: ikona žarnice

[ctx: link for connecting eventbrite]
en: Connect to Eventbrite
sl_SI: Povezava z Eventbrite

[ctx: link for connecting meetup]
en: Connect to Meetup
sl_SI: Povezava s programom Meetup

[ctx: link to knowlegebase article]
en: Read more about Ignored Events.
sl_SI: Preberite več o prezrtih dogodkih.

en: list
sl_SI: seznam

en: list of available functions
sl_SI: seznam razpoložljivih funkcij

[ctx: log engines]
en: None currently available
sl_SI: Trenutno ni na voljo

[ctx: log selector]
en: None currently available
sl_SI: Trenutno ni na voljo

en: logo icon
sl_SI: ikona logotipa

en: month
sl_SI: mesec

[ctx: month view]
en: %1$s for %2$s
sl_SI: %1$s v %2$s

en: new
sl_SI: novo

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
sl_SI: z funkcijskim imenom:

en: one month
sl_SI: en mesec

en: one week
sl_SI: en teden

en: open-source forum on WordPress.org
sl_SI: odprtokodni forum na WordPress.org

en: opens in a new window
sl_SI: se odpre v novem oknu

en: organizer
sl_SI: organizator

en: organizers
sl_SI: organizatorji

en: page
sl_SI: stran

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
sl_SI: %1$s od %2$s

en: past
sl_SI: pretekli

en: post a thread
sl_SI: objavite nit

en: post moved to Ignored. | posts moved to Ignored.
sl_SI[0]: post se je preselil v Ignorirani.
sl_SI[1]: post se je preselil v Ignorirani.
sl_SI[2]: post se je preselil v Ignorirani.
sl_SI[3]: post se je preselil v Ignorirani.

[ctx: post type general name]
en: Aggregator Records
sl_SI: Zbirni zapisi

[ctx: post type singular name]
en: Aggregator Record
sl_SI: Zbirni zapis

en: postponed
sl_SI: odloženo

en: premium support on our website
sl_SI: premium podpora na našem spletnem mestu

en: queued
sl_SI: v čakalni vrsti

en: reactivated
sl_SI: ponovno aktiviran

en: read more about Facebook restrictions in our knowledgebase
sl_SI: preberite več o omejitvah Facebooka v naši bazi znanja

[ctx: record]
en: Add New
sl_SI: Dodaj novega

[ctx: record via origin]
en: via
sl_SI: prek

[ctx: records]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[0]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[1]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[2]: Vsi <span class="count">(%s)</span>
sl_SI[3]: Vsi <span class="count">(%s)</span>

en: screenshot of updated calendar views
sl_SI: zaslonska slika posodobljenih pogledov koledarja

en: see all
sl_SI: poglejte si vse

[ctx: separator between date and time]
en:  at
sl_SI:  na

en: tag
sl_SI: oznaka

en: the UID part of the iCalendar Specification
sl_SI: del UID iz specifikacije iCalendar

en: the event category term ID
sl_SI: Poglej kategorije dogodkov

en: the event post ID
sl_SI: objave dogodka ID

en: the event post name
sl_SI: ime objave dogodka

en: the event tag term ID
sl_SI: izraza oznake dogodka ID

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
sl_SI: in

en: the organizer post ID
sl_SI: objave organizatorja ID

en: the organizer post name
sl_SI: Ime organizatorja

en: the venue post ID
sl_SI: delovnega mesta na prizorišču ID

en: the venue post name
sl_SI: ime delovnega mesta na prizorišču

[ctx: the-events-calendar]
en: %1$s address: This represents the address of the %2$s %3$s.
sl_SI: %1$s naslov: To je naslov %2$s %3$s.

[ctx: the-events-calendar]
en: %1$s name: This represents the name of the %2$s %3$s.
sl_SI: %1$s ime: To predstavlja ime %2$s %3$s.

[ctx: the-events-calendar]
en: %1$s website title: This represents the website title of the %2$s %3$s.
sl_SI: %1$s naslov spletne strani: To je naslov spletne strani %2$s %3$s.

en: three months
sl_SI: trije meseci

en: three weeks
sl_SI: tri tedne

en: timezone settings
sl_SI: nastavitve časovnega pasu

en: to change how the actual time is displayed on your calendar.
sl_SI: za spremembo načina prikaza dejanskega časa v koledarju.

en: to create your own free Google Maps API key.
sl_SI: da ustvarite svoj brezplačni ključ API Google Maps.

en: to learn more about using it with The Events Calendar
sl_SI: če želite izvedeti več o njegovi uporabi s The Events Calendar

en: today
sl_SI: danes

en: two months
sl_SI: dva meseca

en: two weeks
sl_SI: dva tedna

en: unknown
sl_SI: neznano

en: unknown date
sl_SI: neznan datum

en: upcoming
sl_SI: prihajajoče

en: updated
sl_SI: posodobljeno

en: venue
sl_SI: prizorišče

en: venues
sl_SI: prizorišča

en: version data missing from override
sl_SI: podatki o različici manjkajo v override

en: warning-icon
sl_SI: opozorilna ikona

[ctx: was not cleared failure message.]
en: Endpoint was not cleared.
sl_SI: Končna točka ni bila izbrisana.

[ctx: when the retry will happen, a date]
en: retrying at %s
sl_SI: ponavljanje poskusa pri %s

en: you can modify this setting here.
sl_SI: to nastavitev lahko spremenite tukaj.
