Themes - Astra - en to sv_SE translation catalogue (1311 entries)

en:  Know More.
sv_SE:  för att veta mer.

en:  This will be applicable for all sites from the network.
sv_SE: Detta kommer att gälla för alla webbplatser från nätverket.

en:  Title Area
sv_SE:  Titelyta

en:  review
sv_SE:  recension

en:  reviews
sv_SE:  recensioner

en: #1 Sales Funnel WordPress Builder.
sv_SE: #1 WordPress försäljningstratt-byggare

en: % Comments
sv_SE: % kommentarer

en: %1$s at %2$s
sv_SE: %1$s kl. %2$s

en: %s Page
sv_SE: %s sida

en: %s Settings
sv_SE: %s inställningar

en: & Free Shipping
sv_SE: och gratis frakt

en: (Edit)
sv_SE: (Redigera)

en: 1 Comment
sv_SE: 1 kommentar

en: 100 Italic
sv_SE: 100 kursiv

en: 200 Italic
sv_SE: 200 kursiv

en: 300 Italic
sv_SE: 300 kursiv

en: 300+ Templates
sv_SE: 300+ mallar

en: 400 Italic
sv_SE: 400 kursiv

en: 404 Not Found
sv_SE: 404 hittades inte

en: 404 Page
sv_SE: 404-sida

en: 404 Page?
sv_SE: 404-sida?

en: 500 Italic
sv_SE: 500 kursiv

en: 600 Italic
sv_SE: 600 kursiv

en: 700 Italic
sv_SE: 700 kursiv

en: 800 Italic
sv_SE: 800 kursiv

en: 900 Italic
sv_SE: 900 kursiv

en: About
sv_SE: Om

en: Above Comments
sv_SE: Över kommentarerna

en: Above Footer
sv_SE: Över sidfot

en: Above Header
sv_SE: Över sidhuvud

en: Accessibility
sv_SE: Tillgänglighet

en: Account
sv_SE: Konto

en: Account Menu Color
sv_SE: Menyfärg konton

en: Account URL
sv_SE: Konto-URL

en: Account Woo Navigation
sv_SE: Woo kontonavigation

en: Account icon link
sv_SE: Ikon för kontolänk

en: Activate
sv_SE: Aktivera

en: Activated
sv_SE: Aktiverad

en: Activating
sv_SE: Aktiverar

en: Activating Importer Plugin
sv_SE: Aktiverar import-tillägget

en: Active
sv_SE: Aktiv

en: Add Custom HTML
sv_SE: Lägg till anpassad HTML

en: Add To Cart
sv_SE: Lägg till i varukorg

en: Add To Cart Action
sv_SE: Lägg till i varukorgen-åtgärd

en: Add Widget
sv_SE: Lägg till widget

en: Add content conditionally in the various hook areas of the theme.
sv_SE: Lägg till innehåll beroende på de olika hook-ytorna i temat.

en: Add custom text for cart button
sv_SE: Lägg till anpassad text för knapp ”Varukorg”

en: Add payment title
sv_SE: Lägg till betalningsrubrik

en: Add widgets here:
sv_SE: Lägg till widgetar här.

en: Address Book
sv_SE: Adressbok

en: Address Card
sv_SE: Adresskort

en: Adds plus and minus buttons besides product quantity
sv_SE: Lägger till plus- och minusknappar bredvid produktantal

en: Adds shipping text next to the product price.
sv_SE: Lägger till text bredvid produktens pris.

en: Advanced Settings
sv_SE: Avancerade inställningar

en: After
sv_SE: Efter

en: After Comments
sv_SE: Efter kommentarer

en: After Content
sv_SE: Efter innehåll

en: After Footer
sv_SE: Efter sidfot

en: After Header
sv_SE: Efter sidhuvud

en: After Page
sv_SE: Efter sida

en: After Post
sv_SE: Efter inlägg

en: After Post Content
sv_SE: Efter inläggets innehåll

en: After Sidebar
sv_SE: Efter sidopanel

en: Align Left
sv_SE: Vänsterställ

en: Align Right
sv_SE: Högerställ

en: Alignment
sv_SE: Justering

en: All Pages, All Posts, All Attachments
sv_SE: Alla sidor, alla inlägg, alla bilagor

en: Alternate Background
sv_SE: Alternativ bakgrund

en: Anchor
sv_SE: Ankare

en: Angle Down
sv_SE: Vinkel ner

en: Angle Left
sv_SE: Vinkel vänster

en: Angle Right
sv_SE: Vinkel höger

en: Angle Up
sv_SE: Vinkel upp

en: Angles Down
sv_SE: Vinklar ner

en: Angles Left
sv_SE: Vinklar vänster

en: Angles Right
sv_SE: Vinklar höger

en: Archive
sv_SE: Arkivera

en: Archive Columns
sv_SE: Arkivkolumner

en: Archive Content Width
sv_SE: Arkivinnehåll bredd

en: Archive Description
sv_SE: Beskrivning för arkiv

en: Archive Pages
sv_SE: Arkivsidor

en: Archive Title
sv_SE: Arkivrubrik

en: Archive?
sv_SE: Arkiv?

en: Archives
sv_SE: Arkiv

en: Arrow Down
sv_SE: Pil ner

en: Arrow Left
sv_SE: Pil vänster

en: Arrow Right
sv_SE: Pil höger

en: Arrow Up
sv_SE: Pil upp

en: Ascending
sv_SE: Stigande

en: Assign Footer Menu
sv_SE: Koppla sidfotsmeny

en: Astra Menu Settings
sv_SE: Menyinställningar för Astra

en: Astra Settings
sv_SE: Inställningar för Astra

en: Astra WordPress Theme
sv_SE: Astra WordPress-tema

en: Astra Works Seamlessly with WooCommerce!
sv_SE: Astra fungerar sömnlöst med WooCommerce!

en: Author
sv_SE: Författare

en: Author Avatar
sv_SE: Profilbild för författare

en: Author Box with Social Share
sv_SE: Författarruta med delning till sociala medier

en: Author name:
sv_SE: Författarnamn:

en: Auto load previous posts
sv_SE: Ladda automatiskt in föregående inlägg

en: Automate your WordPress setup.
sv_SE: Automatisera din WordPress-installation.

en: Availability:
sv_SE: Tillgänglighet:

en: Avatar
sv_SE: Profilbild

en: Avatar Width
sv_SE: Profilbildens bredd

en: Background
sv_SE: Bakgrund

en: Background Color
sv_SE: Bakgrundsfärg

en: Background Color-Image
sv_SE: Bakgrundsfärg - bild

en: Background Overlay
sv_SE: Bakgrundsöverlägg

en: Badge
sv_SE: Märke

en: Banner Layout
sv_SE: Bannerlayout

en: Banner Min Height
sv_SE: Minsta höjd på banner

en: Base Colors
sv_SE: Basfärger

en: Base Font
sv_SE: Grundtypsnitt

en: Base Typography
sv_SE: Standardtypografi

en: Baseball
sv_SE: Baseboll

en: Bath
sv_SE: Bad

en: Bed
sv_SE: Säng

en: Before Comments
sv_SE: Före kommentarer

en: Before Content
sv_SE: Före innehåll

en: Before Footer
sv_SE: Före sidfot

en: Before Header
sv_SE: Före sidhuvud

en: Before Page
sv_SE: Före sida

en: Before Post
sv_SE: Före inlägg

en: Before Post Content
sv_SE: Före inläggets innehåll

en: Before Sidebar
sv_SE: Före sidopanel

en: Before Title
sv_SE: Före rubrik

en: Behind
sv_SE: Bakom

en: Behind Positioned Image Width
sv_SE: Bakompositionerad bildbredd

en: Below
sv_SE: Under

en: Below Comments
sv_SE: Under kommentarerna

en: Below Footer
sv_SE: Under sidfot

en: Below Header
sv_SE: Under sidhuvud

en: Bicycle
sv_SE: Cykel

en: Binoculars
sv_SE: Kikare

en: Block Editor
sv_SE: Blockredigeraren

en: Blog
sv_SE: Blogg

en: Blog / Archive
sv_SE: Blogg/arkiv

en: Blog / Posts Page?
sv_SE: Blogg/inläggssida?

en: Blog Description
sv_SE: Bloggbeskrivning

en: Blog Layout
sv_SE: Blogglayout

en: Blog Options
sv_SE: Bloggalternativ

en: Blog Page is when Latest Posts are selected to be displayed on a particular page.
sv_SE: Bloggsida är när senaste inläggen är valda att visas på en viss sida.

en: Blog Pro
sv_SE: Blogg Pro

en: Blog Title
sv_SE: Bloggrubrik

en: Blog page?
sv_SE: Bloggsida?

en: Body Font
sv_SE: Typsnitt för brödtext

en: Body Text
sv_SE: Brödtext

en: Bold
sv_SE: Fet

en: Bold 700
sv_SE: Fet 700

en: Bold 700 Italic
sv_SE: Fet 700 kursiv

en: Bolt
sv_SE: Bult

en: Bone
sv_SE: Ben

en: Book
sv_SE: Bok

en: Bookmark
sv_SE: Bokmärk

en: Border
sv_SE: Ram

en: Border Color
sv_SE: Ramfärg

en: Border Radius
sv_SE: Kantradie

en: Border Size
sv_SE: Storlek på ram

en: Border Width
sv_SE: Rambredd

en: Borders
sv_SE: Ramar

en: Bottom
sv_SE: Botten

en: Bottom Border Color
sv_SE: Färg på nederkant

en: Bottom Border Size
sv_SE: Storlek på nederkant

en: Box Background
sv_SE: Rutans bakgrund

en: Boxed
sv_SE: Inramat

en: Brain
sv_SE: Hjärna

en: Brand
sv_SE: Varumärke

en: Brands
sv_SE: Varumärken

en: Bread Slice
sv_SE: Brödskiva

en: Breadcrumb
sv_SE: Synlig sökväg

en: Breadcrumb Overview
sv_SE: Synlig sökväg översikt

en: Breadcrumb Source
sv_SE: Synlig sökväg källa

en: Bridge
sv_SE: Bro

en: Briefcase
sv_SE: Portfölj

en: Broom
sv_SE: Kvast

en: Browse:
sv_SE: Bläddra:

en: Brush
sv_SE: Borste

en: Bucket
sv_SE: Hink

en: Building
sv_SE: Byggnation

en: Bullhorn
sv_SE: Megafon

en: Bullseye
sv_SE: Mitt i prick

en: Burger
sv_SE: Burgare

en: Burst
sv_SE: Explosion

en: Bus
sv_SE: Buss

en: Business
sv_SE: Företag

en: Button
sv_SE: Knapp

en: Button %s
sv_SE: Knapp %s

en: Button 1
sv_SE: Knapp 1

en: Button 2
sv_SE: Knapp 2

en: Button Background
sv_SE: Knappbakgrund

en: Button Color
sv_SE: Knappfärg

en: Button Link
sv_SE: Knapplänk

en: Button Presets
sv_SE: Förkonfigurerade knappar

en: Button Style
sv_SE: Knappstil

en: Button Text
sv_SE: Knapptext

en: Button Width
sv_SE: Knappbredd

en: Button text color.
sv_SE: Knappens textfärg.

en: Buttons
sv_SE: Knappar

en: By
sv_SE: Av

en: By: %s
sv_SE: Av: %s

en: CSS 3 Logo
sv_SE: CSS 3-logga

en: Cake Candles
sv_SE: Tårtljus

en: Calculate a personalized image ratio using this %1$s online tool %2$s for your image dimensions.
sv_SE: Beräkna ett personligt bildförhållande med detta %1$s onlineverktyg %2$s för dina bildmått.

en: Calculator
sv_SE: Kalkylator

en: Calendar
sv_SE: Kalender

en: Calendar Day
sv_SE: Kalenderdag

en: Calendar Days
sv_SE: Kalenderdagar

en: Calendar Week
sv_SE: Kalendervecka

en: Camera
sv_SE: Kamera

en: Campground
sv_SE: Campingplats

en: Cancel Reply
sv_SE: Avbryt svar

en: Capitalize
sv_SE: Stor första bokstav i varje ord

en: Car
sv_SE: Bil

en: Car Battery
sv_SE: Bilbatteri

en: Car Tunnel
sv_SE: Biltunnel

en: Caravan
sv_SE: Husvagn

en: Carrot
sv_SE: Morot

en: Cart
sv_SE: Varukorg

en: Cart Button
sv_SE: Varukorgsknapp

en: Cart Button Text
sv_SE: Text för varukorgsknapp

en: Cart Click
sv_SE: Klick på varukorg

en: Cart Click Action
sv_SE: Åtgärd vid klick på varukorg

en: Cart Color
sv_SE: Varukorgsfärg

en: Cart Icon
sv_SE: Varukorgsikon

en: Cart Label
sv_SE: Varukorgens etikett

en: Cart Label Position
sv_SE: Varukorgens etikettposition

en: Cart Page
sv_SE: Sida för varukorg

en: Cart Tray
sv_SE: Varukorgslåda

en: Cat
sv_SE: Katt

en: Categories
sv_SE: Kategorier

en: Category
sv_SE: Kategori

en: Center
sv_SE: Centrerat

en: Center Heavy 25/50/25
sv_SE: Centrerat kraftig 25/50/25

en: Certificate
sv_SE: Certifikat

en: Chair
sv_SE: Stol

en: Change Cart Button Text
sv_SE: Ändra varukorgens knapptext

en: Changes single product variation layout to be displayed inline or stacked.
sv_SE: Ändra enskild produktvariations layout att visas i rad eller staplade.

en: Checkout
sv_SE: Kassa

en: Checkout Button
sv_SE: Betala-knapp

en: Cheese
sv_SE: Ost

en: Chess
sv_SE: Schack

en: Chevron Down
sv_SE: Dubbelpil ner

en: Chevron Left
sv_SE: Dubbelpil vänster

en: Chevron Right
sv_SE: Dubbelpil höger

en: Chevron Up
sv_SE: Dubbelpil upp

en: Child
sv_SE: Barn

en: Children
sv_SE: Barn

en: Choose Icon Colors
sv_SE: Välj ikonfärger

en: Church
sv_SE: Kyrka

en: Circle
sv_SE: Cirkel

en: City
sv_SE: Ort

en: Classic Layout
sv_SE: Klassisk layout

en: Click here to assign a widget for this area.
sv_SE: Klicka här för att tilldela en widget för detta område.

en: Click to edit this Row.
sv_SE: Klicka för att redigera denna rad.

en: Click to edit this element.
sv_SE: Klicka för att redigera detta element.

en: Clipboard
sv_SE: Urklipp

en: Clock
sv_SE: Klocka

en: Clone
sv_SE: Klona

en: Close
sv_SE: Stäng

en: Close Cart Drawer
sv_SE: Stäng varukorgen

en: Close Icon Color
sv_SE: Ikonfärg för att stänga

en: Cloud
sv_SE: Moln

en: Code
sv_SE: Kod

en: Coins
sv_SE: Mynt

en: Collapse to Rows
sv_SE: Kollapsa till rader

en: Collections
sv_SE: Samlingar

en: Color
sv_SE: Färg

en: Color & Typography Options
sv_SE: Alternativ för färg och typografi

en: Color 1
sv_SE: Färg 1

en: Color 2
sv_SE: Färg 2

en: Color 3
sv_SE: Färg 3

en: Color 4
sv_SE: Färg 4

en: Color 5
sv_SE: Färg 5

en: Color 6
sv_SE: Färg 6

en: Color 7
sv_SE: Färg 7

en: Color 8
sv_SE: Färg 8

en: Color 9
sv_SE: Färg 9

en: Color Type
sv_SE: Färgtyp

[ctx: Color name]
en: Theme Color 1
sv_SE: Temafärg 1

[ctx: Color name]
en: Theme Color 2
sv_SE: Temafärg 2

[ctx: Color name]
en: Theme Color 3
sv_SE: Temafärg 3

[ctx: Color name]
en: Theme Color 4
sv_SE: Temafärg 4

[ctx: Color name]
en: Theme Color 5
sv_SE: Temafärg 5

[ctx: Color name]
en: Theme Color 6
sv_SE: Temafärg 6

[ctx: Color name]
en: Theme Color 7
sv_SE: Temafärg 7

[ctx: Color name]
en: Theme Color 8
sv_SE: Temafärg 8

[ctx: Color name]
en: Theme Color 9
sv_SE: Temafärg 9

en: Colors
sv_SE: Färger

en: Colors & Background
sv_SE: Färger och bakgrund

en: Colors & Background Overview
sv_SE: Översikt över färger och bakgrund

en: Column
sv_SE: Kolumn

en: Columns
sv_SE: Kolumner

en: Comfort
sv_SE: Luftig

en: Comment
sv_SE: Kommentar

en: Comment Counts
sv_SE: Antal kommentarer

en: Comment Page %s
sv_SE: Kommentarsida %s

en: Comment navigation
sv_SE: Kommentarsnavigering

en: Comments
sv_SE: Kommentarer

en: Comments Navigation
sv_SE: Kommentarnavigering

en: Comments are closed.
sv_SE: Kommentarer är stängda.

en: Communication
sv_SE: Kommunikation

en: Compact
sv_SE: Kompakt

en: Compact Disc
sv_SE: Kompakt disk

en: Compass
sv_SE: Kompass

en: Compress
sv_SE: Komprimera

en: Computer
sv_SE: Dator

en: Configure Menu from Here.
sv_SE: Konfigurera menyn härifrån

en: Configuring
sv_SE: Konfigurering

en: Contact
sv_SE: Kontakt

en: Contact Us
sv_SE: Kontakta oss

en: Contact your hosting provider
sv_SE: Kontakta ditt webbhotell

en: Contained
sv_SE: Innesluten

en: Container
sv_SE: Behållare

en: Container Background
sv_SE: Behållarens bakgrund

en: Container Border
sv_SE: Behållare ram

en: Container Layout
sv_SE: Layout för behållare

en: Container Overview
sv_SE: Behållare översikt

en: Container Style
sv_SE: Stil på behållare

en: Container Width
sv_SE: Behållarens bredd

en: Container spacings
sv_SE: Behållare mellanrum

en: Content
sv_SE: Innehåll

en: Content Alignment
sv_SE: Innehållsjustering

en: Content Background
sv_SE: Innehållsbakgrund

en: Content Boxed
sv_SE: Inramat innehåll

en: Content Color
sv_SE: Innehållsfärg

en: Content Colors
sv_SE: Färger för innehåll

en: Content Font
sv_SE: Innehållets typsnitt

en: Content Font Size
sv_SE: Innehållets textstorlek

en: Content Layout
sv_SE: Innehållslayout

en: Content Link Color
sv_SE: Innehållets länkfärg

en: Content Width
sv_SE: Bredd för innehåll

en: Continue Shopping
sv_SE: Fortsätt handla

en: Continue reading %s
sv_SE: Fortsätt läsa %s

en: Copy
sv_SE: Kopiera

en: Copyright
sv_SE: Upphovsrätt

en: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
sv_SE: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Drivs av [theme_author]

en: Copyright [copyright] [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
sv_SE: Upphovsrätt [copyright] [current_year] [site_title] | Drivs med [theme_author]

en: Core Blocks Spacing
sv_SE: Utrymme för standardblock

en: Couch
sv_SE: Soffa

en: Could you please specify which plugin?
sv_SE: Kan du specificera vilket tillägg?

en: Could you please specify which theme?
sv_SE: Kan du specificera vilket tema?

en: Count Color
sv_SE: Färg för antal

en: Course Columns
sv_SE: Kurskolumner

en: Course Content Table
sv_SE: Tabell kursinnehåll

en: Course/Lesson Sidebar Layout
sv_SE: Layout för kurs/lektion i sidopanel

en: Cover
sv_SE: Täck

en: Cow
sv_SE: Ko

en: Credit Card
sv_SE: Kreditkort

en: Crop
sv_SE: Beskär

en: Cross
sv_SE: Kryss

en: Crown
sv_SE: Krona

en: Cube
sv_SE: Kub

en: Cubes
sv_SE: Kuber

en: Currency Name
sv_SE: Valutanamn

en: Currency Symbol
sv_SE: Valutasymbol

en: Custom
sv_SE: Anpassad

en: Custom Layouts
sv_SE: Anpassade layouter

en: Custom Menu Text / HTML
sv_SE: Anpassad menytext/HTML

en: Custom Post Types
sv_SE: Anpassade inläggstyper

en: Custom Text
sv_SE: Anpassad text

en: Custom Width
sv_SE: Anpassad bredd

en: Custom featured images size
sv_SE: Anpassad storlek på utvalda bilder

en: Custom image size
sv_SE: Anpassad bildstorlek

en: Custom separator
sv_SE: Anpassad avgränsare

en: Customize
sv_SE: Anpassa

en: Customize Button Style.
sv_SE: Anpassa knappstil.

en: Customizer Setting
sv_SE: Inställningar för anpassaren

en: Customizing &#9656; %s
sv_SE: Anpassar &#9656; %s

en: Customizing ▸ %s
sv_SE: Anpassar ▸ %s

en: Cuttlefish
sv_SE: Bläckfisk

en: Dashboard
sv_SE: Adminpanel

en: Database
sv_SE: Databas

en: Date
sv_SE: Datum

en: Deactivate
sv_SE: Inaktivera

en: Deactivating
sv_SE: Inaktiverar

en: Default
sv_SE: Standard

en: Default Layout
sv_SE: Standardlayout

en: Default System Font
sv_SE: Standard systemtypsnitt

en: Democrat
sv_SE: Demokrat

en: Descending
sv_SE: Fallande

en: Description
sv_SE: Beskrivning

en: Desktop
sv_SE: Stationär dator

en: Desktop + Mobile
sv_SE: Stationär dator + mobil

en: Details &#187;
sv_SE: Detaljer &#187;

en: Diamond
sv_SE: Diamant

en: Dice
sv_SE: Tärning

en: Dice Five
sv_SE: Tärning fem

en: Dice Four
sv_SE: Tärning fyra

en: Dice One
sv_SE: Tärning ett

en: Dice Six
sv_SE: Tärning sex

en: Dice Three
sv_SE: Tärning tre

en: Dice Two
sv_SE: Tärning två

en: Different Logo For Mobile Devices?
sv_SE: Annan logga för mobilenheter?

en: Different Logo For Retina Devices?
sv_SE: Annan logga för Retina-enheter?

en: Differentiate Rows
sv_SE: Särskilja rader

en: Digg Logo
sv_SE: Digg-logga

en: Disable
sv_SE: Inaktivera

en: Disable Above Header
sv_SE: Inaktivera ovanför sidhuvud

en: Disable Banner Area
sv_SE: Inaktivera bannerområdet

en: Disable Below Header
sv_SE: Inaktivera nedanför sidhuvud

en: Disable Breadcrumb
sv_SE: Inaktivera synlig sökväg

en: Disable Elements
sv_SE: Inaktivera element

en: Disable Featured Image
sv_SE: Inaktivera utvald bild

en: Disable Footer
sv_SE: Inaktivera sidfot

en: Disable Footer Widgets
sv_SE: Inaktivera sidfotswidgetar

en: Disable Header
sv_SE: Inaktivera sidhuvud

en: Disable Menu
sv_SE: Inaktivera meny

en: Disable Mobile Header
sv_SE: Inaktivera mobilt sidhuvud

en: Disable Primary Header
sv_SE: Inaktivera primärt sidhuvud

en: Disable Product Navigation
sv_SE: Inaktivera produktnavigering

en: Disable Sections
sv_SE: Inaktivera sektioner

en: Disable Title
sv_SE: Inaktivera rubrik

en: Disable on
sv_SE: Inaktivera på

en: Disable on Front Page?
sv_SE: Inaktivera på startsida?

en: Disabled
sv_SE: Inaktiverad

en: Disease
sv_SE: Sjukdom

en: Display
sv_SE: Visa

en: Display Cart Count
sv_SE: Visa antal i varukorg

en: Display Cart Title
sv_SE: Visa varukorgrubrik

en: Display Cart Total
sv_SE: Visa totalsumma i varukorg

en: Display On
sv_SE: Visa på

en: Display Serial Number
sv_SE: Visa serienummer

en: Display Settings
sv_SE: Visningsinställningar

en: Divide
sv_SE: Dela

en: Divider
sv_SE: Avdelare

en: Divider 1
sv_SE: Avdelare 1

en: Divider 2
sv_SE: Avdelare 2

en: Divider 3
sv_SE: Avdelare 3

en: Divider Color
sv_SE: Färg på avgränsare

en: Divider Size
sv_SE: Storlek för avdelare

en: Documentation
sv_SE: Dokumentation

en: Dog
sv_SE: Hund

en: Dollar Sign
sv_SE: Dollartecken

en: Door Closed
sv_SE: Dörr stängd

en: Door Open
sv_SE: Dörr öppen

en: Dotted
sv_SE: Prickad

en: Dove
sv_SE: Duva

en: Download
sv_SE: Ladda ner

en: Dropdown
sv_SE: Rullgardinsmeny

en: Dropdown Target
sv_SE: Rullgardin mål

en: Drum
sv_SE: Trumma

en: Drupal Logo
sv_SE: Drupal-logga

en: EDD Cart
sv_SE: EDD varukorg

en: EDD Cart Icon Color
sv_SE: EDD färg för varukorgsikon

en: EDD Single Product Sidebar
sv_SE: EDD enskild produkt sidopanel

en: Easy Digital Downloads Sidebar
sv_SE: Easy Digital Downloads sidopanel

en: Edit
sv_SE: Redigera

en: Edit %s
sv_SE: Redigera %s

en: Edit .htaccess file
sv_SE: Redigera .htaccess-fil

en: Education
sv_SE: Utbildning

en: Egg
sv_SE: Ägg

en: Elevator
sv_SE: Hiss

en: Ellipsis
sv_SE: Ellips

en: Email
sv_SE: E-post

en: Enable Breadcrumb
sv_SE: Aktivera synlig sökväg

en: Enable Cross-sells
sv_SE: Aktivera korsförsäljning

en: Enable On
sv_SE: Aktivera på

en: Enable Post Excerpt
sv_SE: Aktivera inläggsutdrag

en: Enable Quantity Plus and Minus
sv_SE: Aktivera plus- och minusknappar

en: Enable Scroll to Top
sv_SE: Aktivera ”rulla till toppen”

en: Enable Shipping Text
sv_SE: Aktivera frakttext

en: Enable Smooth Scroll to ID
sv_SE: Aktivera mjuk rullning till ID

en: Enable Sticky Add to Cart
sv_SE: Aktivera fastklistrad "Lägg i varukorgen"

en: Enable Sticky Sidebar
sv_SE: Aktivera klistrad sidopanel

en: Enable on
sv_SE: Aktivera på

en: Enable on Blog / Posts Page?
sv_SE: Aktivera på blogg/inläggssida?

en: Enable on Complete Website
sv_SE: Aktivera på hela webbplatsen

en: Enabled
sv_SE: Aktiverad

en: Enabling this option will override global > colors > surface color options
sv_SE: Om du aktiverar det här alternativet åsidosätts globala > färger > ytfärgsalternativ

en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
sv_SE: Gillar du %1$s? Lämna oss ett %2$s-betyg. Vi uppskattar verkligen ditt stöd!

en: Enter valid email address!
sv_SE: Ange en giltig e-postadress!

en: Envelope
sv_SE: Kuvert

en: Envelope Open
sv_SE: Kuvert öppet

en: Envira Gallery
sv_SE: Envira-galleri

en: Environment
sv_SE: Miljö

en: Equal Width Columns
sv_SE: Samma bredd på kolumnerna

en: Equals
sv_SE: Lika

en: Eraser
sv_SE: Suddgummi

en: Every %d Minutes
sv_SE: Var %d:e minut

en: Excerpt
sv_SE: Utdrag

en: Excerpt Word Count
sv_SE: Antal ord i inläggsutdrag

en: Expand
sv_SE: Expandera

en: Extended typography options
sv_SE: Utökade typografialternativ

en: Extra Light 200
sv_SE: Extra lätt 200

en: Extra Light 200 Italic
sv_SE: Extra lätt 200 kursiv

en: Extra-Bold 800
sv_SE: Extra fet 800

en: Extra-Bold 800 Italic
sv_SE: Extra fet 800 kursiv

en: Extra-Light 200
sv_SE: Extralätt 200

en: Extras
sv_SE: Extra

en: Eye
sv_SE: Öga

en: Eye Dropper
sv_SE: Ögondroppar

en: Fade
sv_SE: Tona

en: Failed to Flush, try again later.
sv_SE: Misslyckades att tömma, försök igen senare.

en: Fan
sv_SE: Fläkt

en: Feather
sv_SE: Fjäder

en: Featured
sv_SE: Utvalt

en: Featured Image
sv_SE: Utvald bild

en: Ferry
sv_SE: Färja

en: File
sv_SE: Fil

en: Fill
sv_SE: Fyll

en: Fingerprint
sv_SE: Fingeravtryck

en: Fire
sv_SE: Eld

en: First Row, Next Columns 100 - 50/50
sv_SE: Första raden, nästa kolumner 100 - 50/50

en: Fish
sv_SE: Fisk

en: Flag
sv_SE: Flagga

en: Floppy Disk
sv_SE: Diskett

en: Fluid layout
sv_SE: Flytande layout

en: Flyout
sv_SE: Inflygande

en: Folder
sv_SE: Mapp

en: Font
sv_SE: Typsnitt

en: Font Extras
sv_SE: Typsnitt-extra

en: Font Family
sv_SE: Typsnittsfamilj

en: Font Size
sv_SE: Textstorlek

en: Font Weight
sv_SE: Typsnittstjocklek

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
sv_SE: Extra stor

[ctx: Font size name]
en: Large
sv_SE: Stor

[ctx: Font size name]
en: Small
sv_SE: Liten

en: Football
sv_SE: Fotboll

en: Footer
sv_SE: Sidfot

en: Footer Bar
sv_SE: Sidfotspanel

en: Footer Bar Layout 1
sv_SE: Layout 1 av sidfotspanel

en: Footer Bar Layout 2
sv_SE: Layout 2 av sidfotspanel

en: Footer Bar Overview
sv_SE: Sidfot översikt

en: Footer Bar Section 1
sv_SE: Sidfotspanel sektion 2

en: Footer Bar Section 2
sv_SE: Sidfotspanel sektion 2

en: Footer Builder
sv_SE: Sidfotbyggare

en: Footer Layout
sv_SE: Sidfotslayout

en: Footer Menu
sv_SE: Sidfotsmeny

en: Footer Settings
sv_SE: Sidfotsinställningar

en: Footer Widget Area 1
sv_SE: Widgetområde 1 i sidfot

en: Footer Widget Area 2
sv_SE: Widgetområde 2 i sidfot

en: Footer Widget Area 3
sv_SE: Widgetområde 3 i sidfot

en: Footer Widget Area 4
sv_SE: Widgetområde 4 i sidfot

en: Footer Widgets
sv_SE: Sidfotswidgetar

en: For
sv_SE: För

en: Free WordPress Page Builder.
sv_SE: Gratis WordPress sidbyggare.

en: Frog
sv_SE: Groda

en: Full Content
sv_SE: Fullt innehåll

en: Full Size
sv_SE: Full storlek

en: Full Width
sv_SE: Full bredd

en: Full Width / Contained
sv_SE: Full bredd/innesluten

en: Full Width / Stretched
sv_SE: Full bredd/sträckt

en: Full Width layout
sv_SE: Layout i full bredd

en: Full-Screen
sv_SE: Fullskärm

en: Gas Pump
sv_SE: Bensinpump

en: Gauge
sv_SE: Mätare

en: Gear
sv_SE: Kugghjul

en: Gears
sv_SE: Kugghjul

en: General
sv_SE: Allmänt

en: Ghost
sv_SE: Spöke

en: Gift
sv_SE: Gåva

en: Gifts
sv_SE: Presenter

en: Glasses
sv_SE: Glasögon

en: Global Highlight
sv_SE: Global markering

en: Global Palette
sv_SE: Global palett

en: Global Sidebar Layout
sv_SE: Layout för global sidopanel

en: Global padding setting for WordPress Group, Column, Cover blocks, it can be overridden by respective block's Dimension setting.
sv_SE: Global inställning för padding för WordPress grupp, Kolumn, Täckande block, det kan åsidosättas av respektive blocks inställning för utrymme.

en: Globe
sv_SE: Glob

en: Google Logo
sv_SE: Google-logga

en: Grayscale
sv_SE: Gråskala

en: Grid
sv_SE: Rutnät

en: Grid Column Layout
sv_SE: Rutnät kolumnlayout

en: Grid, Masonry layout
sv_SE: Rutnät, mosaiklayout

en: Guaranteed Safe Checkout
sv_SE: Garanterad säker kassa

en: Guitar
sv_SE: Gitarr

en: Gun
sv_SE: Pistol

en: H1 Font
sv_SE: H1 typsnitt

en: H2 Font
sv_SE: H2 typsnitt

en: H3 Font
sv_SE: H3 typsnitt

en: H4 Font
sv_SE: H4 typsnitt

en: H5 Font
sv_SE: H5 typsnitt

en: H6 Font
sv_SE: H6 typsnitt

en: HTML 5 Logo
sv_SE: HTML 5-logga

en: HTML Color
sv_SE: HTML-färg

en: Hammer
sv_SE: Hammare

en: Hand Scissors
sv_SE: Handsax

en: Handcuffs
sv_SE: Handklovar

en: Hands
sv_SE: Händer

en: Handshake
sv_SE: Handslag

en: Hang Over Top
sv_SE: Hängande över toppen

en: Hard Drive
sv_SE: Hårddisk

en: Hate it
sv_SE: Hatar det

en: Header
sv_SE: Sidhuvud

en: Header Builder
sv_SE: Sidhuvudbyggare

en: Header Button
sv_SE: Sidhuvud knapp

en: Header Cart Icon
sv_SE: Ikon för varukorg i sidhuvudet

en: Header Layout
sv_SE: Layout sidhuvud

en: Header Position
sv_SE: Sidhuvudets position

en: Header Rows
sv_SE: Rader i sidhuvud

en: Header Sections
sv_SE: Sektioner i sidhuvud

en: Header Settings
sv_SE: Inställningar för sidhuvud

en: Header Type
sv_SE: Typ av sidhuvud

en: Header Types
sv_SE: Sidhuvud typer

en: Heading
sv_SE: Rubrik

en: Heading (H1-H6)
sv_SE: Rubriker (H1-H6)

en: Heading 1
sv_SE: Rubrik 1

en: Heading 2
sv_SE: Rubrik 2

en: Heading 3
sv_SE: Rubrik 3

en: Heading 4
sv_SE: Rubrik 4

en: Heading 5
sv_SE: Rubrik 5

en: Heading 6
sv_SE: Rubrik 6

en: Heading Color
sv_SE: Rubrikfärg

en: Heading Font
sv_SE: Typsnitt för rubriker

en: Headings
sv_SE: Rubriker

en: Headings Font
sv_SE: Typsnitt för rubriker

en: Headphones
sv_SE: Hörlurar

en: Heart
sv_SE: Hjärta

en: Height
sv_SE: Höjd

en: Helicopter
sv_SE: Helikopter

en: Helpful Information
sv_SE: Användbar information

en: Here are the search results for your search.
sv_SE: Här är sökresultaten för din sökning.

en: Hide Cart Total Label
sv_SE: Göm varukorgens rubrik för summa

en: Hide Last Item in Menu on Mobile
sv_SE: Göm sista objektet i menyn på mobiler

en: Hide cart total label if cart is empty
sv_SE: Dölj varukorgens rubrik för summa om varukorgen är tom

en: Home
sv_SE: Hem

en: Home Page?
sv_SE: Startsida?

en: Horizontal Alignment
sv_SE: Horisontell justering

en: Horizontal Content Alignment
sv_SE: Horisontell innehållsjustering

en: Horse
sv_SE: Häst

en: Hospital
sv_SE: Sjukhus

en: Hotdog
sv_SE: Varmkorv

en: Hotel
sv_SE: Hotell

en: Hourglass
sv_SE: Timglas

en: House
sv_SE: Hus

en: Hover
sv_SE: Hovra

en: Hover / Active
sv_SE: Hovring/aktiv

en: Hover Color
sv_SE: Hovringsfärg

en: Hover Effect
sv_SE: Hovringseffekt

en: How can we assist you?
sv_SE: Hur kan vi hjälpa dig?

en: How would you rate Astra? Love it, hate it, or somewhere in between? Your honest answer helps us understand how were doing.
sv_SE: Hur skulle du betygsätta Astra? Älskar det, hatar det, eller något mittemellan? Ditt ärliga svar hjälper oss förstå hur vi är.

en: Hurricane
sv_SE: Orkan

en: Ice Cream
sv_SE: Glass

en: Icon
sv_SE: Ikon

en: Icon Background Space
sv_SE: Ikonens bakgrundsutrymme

en: Icon Color
sv_SE: Ikonfärg

en: Icon Radius
sv_SE: Ikonradie

en: Icon Size
sv_SE: Ikonstorlek

en: Icon Spacing
sv_SE: Ikonmellanrum

en: Icons
sv_SE: Ikoner

en: Id Badge
sv_SE: ID-märke

en: Id Card
sv_SE: ID-kort

en: If this color setting is not reflecting, check if colors are set from dedicated above, below or primary footer settings.
sv_SE: Om den här färginställningen inte blir synlig, kontrollera om färger är satta från dedikerade ovanför, under eller huvudsidfotens inställningar.

en: Image
sv_SE: Bild

en: Image Portrait
sv_SE: Bildporträtt

en: Image Position
sv_SE: Bildposition

en: Image Ratio
sv_SE: Bildförhållande

en: Image Size
sv_SE: Bildstorlek

en: Images
sv_SE: Bilder

en: Inbox
sv_SE: Inkorg

en: Indent
sv_SE: Indrag

en: Industry
sv_SE: Industri

en: Inherit
sv_SE: Ärv

en: Inline
sv_SE: Infogat i html

en: Inline Logo & Site Title
sv_SE: Logga och webbplatsrubrik infogade i html

en: Inner Column Spacing
sv_SE: Kolumnutrymme insida

en: Inner Element Spacing
sv_SE: Avstånd inom element (padding)

en: Inner Elements Layout
sv_SE: Elements layout insida

en: Inner Elements Spacing
sv_SE: Avstånd inom element (padding)

en: Input Highlight
sv_SE: Inmatningsmarkering

en: Insert HTML text here.
sv_SE: Infoga HTML-text här.

en: Inside
sv_SE: Inuti

en: Installed
sv_SE: Installerat

en: Installing
sv_SE: Installerar

en: It looks like the link pointing here was faulty. Maybe try searching?
sv_SE: Det verkar som att länken som pekar hit var felaktig. Kanske kan du försöka söka?

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sv_SE: Det verkar som att vi inte kan hitta det du letar efter. Prova att göra en sökning.

en: It's missing a specific feature.
sv_SE: Det saknas en specifik funktion.

en: Italic
sv_SE: Kursiv

en: Item Divider
sv_SE: Avdelare menyobjekt

en: Jar
sv_SE: Burk

en: Keyboard
sv_SE: Tangentbord

en: Label Color
sv_SE: Etikettfärg

en: Landmark
sv_SE: Landmärke

en: Language
sv_SE: Språk

en: Language Switcher
sv_SE: Språkväxlare

en: Laptop
sv_SE: Bärbar dator

en: Large
sv_SE: Stor

en: Last Item in Menu
sv_SE: Sista objektet i meny

en: Last Row, Previous Columns 50/50 - 100
sv_SE: Sista raden, föregående kolumner 50/50 - 100

en: Last Updated
sv_SE: Senast uppdaterad

en: Latest Posts page is your site's front page when the latest posts are displayed on the home page.
sv_SE: Senaste inlägg är din webbplats startsida när senaste inläggen visas på startsidan.

en: Latest posts page or when any page is selected as blog page
sv_SE: Senaste inlägget eller när någon sida är vald som bloggsida

en: Leaf
sv_SE: Blad

en: Learn More
sv_SE: Lär dig mer

en: Learn More.
sv_SE: Lär dig mer.

en: Leave Review
sv_SE: Lämna omdöme

en: Leave a Comment
sv_SE: Lämna en kommentar

en: Left
sv_SE: Vänster

en: Left Heavy 50/25/25
sv_SE: Vänster kraftig 50/25/25

en: Left Heavy 66/33
sv_SE: Vänster kraftig 66/33

en: Left Right
sv_SE: Vänster höger

en: Left Sidebar
sv_SE: Vänster sidopanel

en: Legacy
sv_SE: Bakåtkompatibelt läge

en: Lemon
sv_SE: Citron

en: Less
sv_SE: Färre

en: Less Than
sv_SE: Mindre än

en: Less Than Equal
sv_SE: Mindre än lika med

en: Letter Spacing
sv_SE: Teckenmellanrum

en: Lifestyle
sv_SE: Livsstil

en: Light 300
sv_SE: Lätt 300

en: Light 300 Italic
sv_SE: Lätt 300 kursiv

en: Lightbulb
sv_SE: Glödlampa

en: Line Height
sv_SE: Radhöjd

en: Link
sv_SE: Länk

en: Link / Text
sv_SE: Länk/text

en: Link / Text Color
sv_SE: Länk/textfärg

en: Link Color
sv_SE: Länkfärg

en: Link Hover Color
sv_SE: Länkfärg vid musöverföring

en: Links
sv_SE: Länkar

en: List
sv_SE: Lista

en: Live Search
sv_SE: Live-sökning

en: Local font files not present.
sv_SE: Lokala typsnittfiler hittades inte.

en: Location
sv_SE: Plats

en: Lock
sv_SE: Lås

en: Log In
sv_SE: Logga in

en: Log in
sv_SE: Logga in

en: Logged In Account Menu
sv_SE: Meny för inloggat konto

en: Logged In View
sv_SE: Inloggad vy

en: Logged Out View
sv_SE: Utloggad vy

en: Login URL
sv_SE: URL för inloggning

en: Logo
sv_SE: Logga

en: Logo Center
sv_SE: Logga centrerad

en: Logo Color
sv_SE: Loggans färg

en: Logo Left
sv_SE: Logga vänster

en: Logo Right
sv_SE: Logga höger

en: Logo Width
sv_SE: Bredd på logga

en: Loop End
sv_SE: Loop slut

en: Loop Start
sv_SE: Loop start

en: Love it
sv_SE: Älskar det

en: Lowercase
sv_SE: Små bokstäver

en: Main Menu
sv_SE: Huvudmeny

en: Main Sidebar
sv_SE: Primär sidopanel

en: Make sure to update your post for changes to take effect.
sv_SE: Se till att uppdatera ditt inlägg för att ändringarna ska träda i kraft.

en: Make your header layouts look more appealing and sexy!
sv_SE: Gör layouten för ditt sidhuvud mer tilltalande och häftigt!

en: Map
sv_SE: Karta

en: Map Location
sv_SE: Kartplats

en: Map Pin
sv_SE: Kartnål

en: Margin
sv_SE: Marginal

en: Marker
sv_SE: Markör

en: Mars And Venus
sv_SE: Mars och Venus

en: Maximize
sv_SE: Maximera

en: Medium 500
sv_SE: Mellan 500

en: Medium 500 Italic
sv_SE: Medium 500 kursiv

en: Medium Large
sv_SE: Mellanstor

en: Membership Columns
sv_SE: Medlemskapskolumner

en: Memory
sv_SE: Minne

en: Menu
sv_SE: Meny

en: Menu
sv_SE: Meny

en: Menu 2
sv_SE: Meny 2

en: Menu 3
sv_SE: Meny 3

en: Menu Breakpoint
sv_SE: Meny brytpunkt

en: Menu Color
sv_SE: Menyfärg

en: Menu Font
sv_SE: Menytypsnitt

en: Menu Font Size
sv_SE: Menyernas textstorlek

en: Menu Hover Style
sv_SE: Menystil vid överföring

en: Menu Label
sv_SE: Menyetikett

en: Menu Spacing
sv_SE: Menyavstånd

en: Menu Toggle
sv_SE: Slå på/av meny

en: Mercury
sv_SE: Kvicksilver

en: Message
sv_SE: Meddelande

en: Meta Color
sv_SE: Färg för meta

en: Meta Font
sv_SE: Meta typsnitt

en: Meta Link Color
sv_SE: Meta länkfärg

en: Microphone
sv_SE: Mikrofon

en: Microphone Lines
sv_SE: Mikrofonlinjer

en: Microscope
sv_SE: Mikroskop

en: Middle
sv_SE: Mitten

en: Minimal
sv_SE: Minimalistisk

en: Minimize
sv_SE: Minimera

en: Minus Quantity
sv_SE: Minska kvantitet

en: Minute %s
sv_SE: Minut %s

en: Misc
sv_SE: Övrigt

en: Mobile
sv_SE: Mobil

en: Mobile Header
sv_SE: Mobil sidhuvud

en: Mobile Logo (optional)
sv_SE: Mobil logga (valfritt)

en: Mobile Menu
sv_SE: Mobilmeny

en: Moon
sv_SE: Måne

en: More Options Available in Astra Pro!
sv_SE: Fler alternativ tillgängliga i Astra Pro!

en: Mosque
sv_SE: Moské

en: Mosquito
sv_SE: Mygga

en: Mosquito Net
sv_SE: Myggnät

en: Motorcycle
sv_SE: Motorcykel

en: Mountain
sv_SE: Berg

en: Music
sv_SE: Musik

en: My Account
sv_SE: Mitt konto

en: Name
sv_SE: Namn

en: Narrow
sv_SE: Smal

en: Narrow Container Width
sv_SE: Bredd på smal behållare

en: Nav Menu
sv_SE: Navigeringsmeny

en: Need help from our experts? %1$sClick here to contact us.%2$s
sv_SE: Behöver du hjälp från våra experter? %1$sKlicka här för att kontakta oss.%2$s

en: Newer Comments
sv_SE: Nyare kommentarer

en: Newspaper
sv_SE: Dagstidning

en: Next
sv_SE: Nästa

en: Next %s
sv_SE: Nästa %s

en: No Page Headers Found
sv_SE: Inga sidhuvuden för sidor hittades

en: No Sidebar
sv_SE: Ingen sidopanel

en: No Thanks
sv_SE: Nej tack

en: No plugin specified
sv_SE: Inget tillägg specificerat

en: No post data found!
sv_SE: Inga inläggsuppgifter hittades!

en: No products in the cart.
sv_SE: Inga produkter i varukorgen.

en: No results found
sv_SE: Inga resultat hittades

en: Nonce validation failed
sv_SE: Validering av engångskod misslyckades

en: Nonce verification failed.
sv_SE: Verifiering av engångskod misslyckades.

en: None
sv_SE: Ingen

en: Not Equal
sv_SE: Inte lika med

en: Note:
sv_SE: Obs:

en: Note: Image Size & Ratio won't work if Image Position set as Background.
sv_SE: Obs: Bild-storlek och -förhållande fungerar inte om bildposition är satt till bakgrund.

en: Note: The Cart Label on the header will be displayed by using shortcodes. Type any custom string in it or click on the plus icon above to add your desired shortcode.
sv_SE: Obs: Varukorgens etikett kommer visas i sidhuvudet genom kortkoder. Skriv en anpassad sträng i den och klicka på plusikonen ovanför för att lägga till din önskade kortkod.

en: Note: This description appear on %1$s archive for banner Layout 2.
sv_SE: Obs! Denna beskrivning visas på arkivsidan %1$s för bannerlayout 2.

en: Note: This title appear on %1$s archive for banner Layout 2.
sv_SE: Obs! Denna rubrik visas på arkivsidan %1$s för bannerlayout 2.

en: Note: To get design settings in action make sure to enable Scroll to Top.
sv_SE: Obs: För att aktivera designinställningar, se till att aktivera Skrolla till toppen.

en: Note: To get design settings in action make sure to select Header Position other than None.
sv_SE: Obs: För att få utseendeinställningar aktiva, kontrollera val för sidhuvudet position att det inte är "Ingen"

en: Note: To get design settings make sure to enable sticky add to cart.
sv_SE: Obs: För att få designinställningar kontrollera att fastklistrad "lägg i varukorgen" är aktiverad.

en: Nothing Found
sv_SE: Inget hittat

en: Notice Position
sv_SE: Meddelandeposition

en: Object Group
sv_SE: Objekt grupp

en: Object Ungroup
sv_SE: Objekt undergrupp

en: Off-Canvas
sv_SE: Popup (off-canvas)

en: Off-Canvas Menu
sv_SE: Popup-meny (off-canvas)

en: Official
sv_SE: Officiell

en: Oil Can
sv_SE: Oljekanna

en: Older Comments
sv_SE: Äldre kommentarer

en: Options
sv_SE: Alternativ

en: Order
sv_SE: Sortering

en: Order by
sv_SE: Sortera efter

en: Other
sv_SE: Annat

en: Other System Fonts
sv_SE: Andra systemtypsnitt

en: Out of stock
sv_SE: Slut i lager

en: Outline
sv_SE: Konturlinje

en: Outside
sv_SE: Utsida

en: Overlay Color
sv_SE: Överläggfärg

en: Overline
sv_SE: Överstreck

en: Page
sv_SE: Sida

en: Page %s
sv_SE: Sida %s

en: Page Background
sv_SE: Sidbakgrund

en: Page Header
sv_SE: Sidhuvud för sidor

en: Page Headers
sv_SE: Sidrubriker

en: Pages
sv_SE: Sidor

en: Pages:
sv_SE: Sidor:

en: Palette
sv_SE: Palett

en: Paper Plane
sv_SE: Pappersflygplan

en: Paperclip
sv_SE: Gem

en: Paragraph
sv_SE: Stycke

en: Paragraph Margin Bottom
sv_SE: Nedre marginal för stycken

en: Passport
sv_SE: Pass

en: Paste
sv_SE: Klistra in

en: Pause
sv_SE: Paus

en: Paw
sv_SE: Tass

en: Payment Title
sv_SE: Betalningsrubrik

en: Payments
sv_SE: Betalningar

en: Paypal
sv_SE: PayPal

en: Peace
sv_SE: Fred

en: Pen
sv_SE: Penna

en: Pencil
sv_SE: Penna

en: Percent
sv_SE: Procent

en: Periscope
sv_SE: Periskop

en: Person Biking
sv_SE: Person som cyklar

en: Person Breastfeeding
sv_SE: Person som ammar

en: Phone
sv_SE: Telefon

en: Photo Film
sv_SE: Fotofilm

en: Plane
sv_SE: Flygplan

en: Play
sv_SE: Spela

en: Please publish the changes and see result on the frontend.<br />[Slide in cart requires Cart added inside Header Builder]
sv_SE: Vänligen publicera ändringarna och titta på resultatet på webbplatsen<br />[Inglidande varukorg kräver att varukorgen läggs till inne i sidhuvudbyggaren]

en: Please tell us more about the feature.
sv_SE: Berätta mer om funktionen.

en: Please tell us more about what went wrong?
sv_SE: Kan du berätta mer om vad som gick fel?

en: Please tell us more details.
sv_SE: Berätta mer detaljer.

en: Plug
sv_SE: Stickpropp

en: Plugin Successfully Activated
sv_SE: Tillägget aktiverades utan problem

en: Plugin Successfully Deactivated
sv_SE: Tillägget inaktiverat utan problem

en: Plus Quantity
sv_SE: Öka kvantitet

en: Popup Padding
sv_SE: Padding för popup

en: Post Comment
sv_SE: Publicera kommentar

en: Post Comment &raquo;
sv_SE: Kommentera inlägg &raquo;

en: Post Content
sv_SE: Inläggsinnehåll

en: Post Elements
sv_SE: Inläggselement

en: Post Meta
sv_SE: Metadata för inlägg

en: Post Order
sv_SE: Inläggssortering

en: Post Per Page
sv_SE: Inlägg per sida

en: Post Spacing
sv_SE: Utrymme för inlägg

en: Post Title Font
sv_SE: Typsnitt på inläggsrubrik

en: Post pagination
sv_SE: Paginering för inlägg

en: Posts Query
sv_SE: Inläggsquery

en: Posts Structure
sv_SE: Inläggsstruktur

en: Power Off
sv_SE: Stäng av

en: Predefined
sv_SE: Fördefinerad

en: Prefix Label
sv_SE: Prefixetikett

en: Prescription
sv_SE: Recept

en: Presets
sv_SE: Förinställningar

en: Preview
sv_SE: Förhandsgranska

en: Preview Changes
sv_SE: Förhandsgranska ändringar

en: Previous
sv_SE: Föregående

en: Previous %s
sv_SE: Föregående %s

en: Price
sv_SE: Pris

en: Primary
sv_SE: Primär

en: Primary Background
sv_SE: Primär bakgrund

en: Primary Footer
sv_SE: Primär sidfot

en: Primary Header
sv_SE: Primärt sidhuvud

en: Primary Header Button
sv_SE: Huvudsakligt sidhuvud knapp

en: Primary Header Overview
sv_SE: Primärt sidhuvud översikt

en: Primary Menu
sv_SE: Primär meny

en: Print
sv_SE: Skriv ut

en: Proceed to checkout
sv_SE: Fortsätt till kassan

en: Product
sv_SE: Produkt

en: Product Archive
sv_SE: Produktarkiv

en: Product Hunt
sv_SE: Produktjakt

en: Product Options
sv_SE: Produktalternativ

en: Product Sidebar
sv_SE: Sidopanel för produkt

en: Product Structure
sv_SE: Produktstruktur

en: Product Structure Options
sv_SE: Alternativ för produktstruktur

en: Product Variation Layout
sv_SE: Layout för produktvariation

en: Products
sv_SE: Produkter

en: Products Per Page
sv_SE: Produkter per sida

en: Profile Text Color
sv_SE: Textfärg för profil

en: Profile Type
sv_SE: Profiltyp

en: Published
sv_SE: Publicerat

en: Puzzle Piece
sv_SE: Pusselbit

en: Qrcode
sv_SE: QR-kod

en: Question
sv_SE: Fråga

en: Quick Feedback
sv_SE: Snabb feedback

en: Quote Left
sv_SE: Citat vänster

en: Quote Right
sv_SE: Citat höger

en: Radiation
sv_SE: Strålning

en: Rainbow
sv_SE: Regnbåge

en: Random
sv_SE: Slumpmässig

en: Rate the Theme
sv_SE: Betygsätt temat

en: Ratings
sv_SE: Betyg

en: Read More
sv_SE: Läs mer

en: Read More &raquo;
sv_SE: Läs mer &raquo;

en: Read More »
sv_SE: Läs mer »

en: Read Post »
sv_SE: Läs inlägg »

en: Read Time
sv_SE: Lästid

en: Read more about %s
sv_SE: Läs mer om %s

en: Read: %s
sv_SE: Läs: %s

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sv_SE: Redo att publicera ditt första inlägg? <a href="%1$s">Kom igång här</a>.

en: Receipt
sv_SE: Kvitto

en: Recover lost revenue automatically.
sv_SE: Återskapa missade intäkter automatiskt.

en: Recycle
sv_SE: Återvinna

en: Redirect To Cart Page
sv_SE: Omdirigera till sidan för varukorgen

en: Redirect To Checkout Page
sv_SE: Omdirigera till sidan för kassan

en: Registered
sv_SE: Registrerad

en: Regular 400
sv_SE: Normal 400

en: Regular 400 Italic
sv_SE: Normal 400 kursiv

en: Related Posts
sv_SE: Relaterade inlägg

en: Related Posts by
sv_SE: Relaterade inlägg av

en: Related post link
sv_SE: Länk till relaterat inlägg

en: Remove Image Padding
sv_SE: Ta bort bild-padding

en: Remove the padding around featured image when position is "None".
sv_SE: Tar bort padding runt utvald bild när positionering är "None".

en: Repeat
sv_SE: Repetera

en: Reply
sv_SE: Svara

en: Reply All
sv_SE: Svara alla

en: Republican
sv_SE: Republikan

en: Restroom
sv_SE: Toalett

en: Results Layout
sv_SE: Layout för resultat

en: Retina Logo
sv_SE: Retina logga

en: Retweet
sv_SE: Retweeta

en: Reveal Effect
sv_SE: Visa effekt

en: Review Text
sv_SE: Text för omdöme

en: Review Text is required.
sv_SE: Text för omdöme är obligatorisk.

en: Review Title
sv_SE: Rubrik för omdöme

en: Review Title is required.
sv_SE: Rubrik för omdöme är obligatorisk.

en: Reviews
sv_SE: Recensioner

en: Ribbon
sv_SE: Band

en: Right
sv_SE: Höger

en: Right Heavy 25/25/50
sv_SE: Höger kraftig 25/25/50

en: Right Heavy 33/66
sv_SE: Höger kraftig 33/66

en: Right Left
sv_SE: Höger vänster

en: Right Sidebar
sv_SE: Höger sidopanel

en: Road
sv_SE: Väg

en: Road Barrier
sv_SE: Vägbom

en: Road Bridge
sv_SE: Vägbro

en: Rocket
sv_SE: Raket

en: Rotate
sv_SE: Rotera

en: Rotate Left
sv_SE: Rotera vänster

en: Rotate Right
sv_SE: Rotera höger

en: Rss
sv_SE: RSS

en: Ruler
sv_SE: Linjal

en: Rust
sv_SE: Rost

en: Sailboat
sv_SE: Segelbåt

en: Sale!
sv_SE: Rea!

en: Satellite
sv_SE: Satellit

en: Satellite Dish
sv_SE: Parabolantenn

en: School
sv_SE: Skola

en: Science
sv_SE: Vetenskap

en: Scissors
sv_SE: Saxar

en: Screwdriver
sv_SE: Skruvmejsel

en: Scroll
sv_SE: Rulla

en: Scroll To Top
sv_SE: Rulla till toppen

en: Scroll to Top
sv_SE: Rulla till toppen

en: Sd Card
sv_SE: SD-kort

en: Search
sv_SE: Sök

en: Search Color
sv_SE: Sök färg

en: Search Page
sv_SE: Söksida

en: Search Results for:
sv_SE: Sökresultat för:

en: Search Submit
sv_SE: Genomför sökning

en: Search Within Post Types
sv_SE: Sök i inläggstyper

en: Search button
sv_SE: Sökknapp

en: Search for:
sv_SE: Sök efter:

en: Search results for: %s
sv_SE: Sökresultat för: %s

en: Search...
sv_SE: Sök …

en: Search?
sv_SE: Sök?

en: Secondary
sv_SE: Sekundär

en: Secondary Background
sv_SE: Sekundär bakgrund

en: Secondary Menu
sv_SE: Sekundär meny

en: Section
sv_SE: Sektion

en: Section 1
sv_SE: Sektion 1

en: Section 1 Custom Text
sv_SE: Sektion 1 anpassad text

en: Section 2
sv_SE: Sektion 2

en: Section 2 Custom Text
sv_SE: Sektion 2 anpassad text

en: Section Background
sv_SE: Sektionens bakgrund

en: Section Title
sv_SE: Sektionsrubrik

en: Section Title Font
sv_SE: Typsnitt för sektionsrubrik

en: See Library &#187;
sv_SE: Visa Bibliotek &#187;

en: Select
sv_SE: Välj

en: Select Cart Icon
sv_SE: Välj varukorgens ikon

en: Semi-Bold 600
sv_SE: Halvfet 600

en: Semi-Bold 600 Italic
sv_SE: Semifet 600 kursiv

en: Separated
sv_SE: Separerat

en: Separator
sv_SE: Avgränsare

en: Separator Color
sv_SE: Färg på avgränsare

en: Services
sv_SE: Tjänster

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Shapes
sv_SE: Former

en: Share
sv_SE: Dela

en: Share From Square
sv_SE: Dela från Square

en: Shield
sv_SE: Sköld

en: Ship
sv_SE: Fartyg

en: Shipping Text
sv_SE: Frakttext

en: Shirt
sv_SE: Skjorta

en: Shop
sv_SE: Butik

en: Shop Archive Content Width
sv_SE: Shop Arkiv innehållsbredd

en: Shop Card Design
sv_SE: Design för butikruta

en: Shop Card Structure
sv_SE: Struktur för butikskort

en: Shop Card Styling
sv_SE: Styling butikruta

en: Shop Columns
sv_SE: Kolumner i butik

en: Shop Display Options
sv_SE: Butikens utseendealternativ

en: Shop Layout
sv_SE: Layout för butik

en: Shopping Cart
sv_SE: Varukorg

en: Short Description
sv_SE: Kort beskrivning

en: Show Label
sv_SE: Visa etikett

en: Show Text with
sv_SE: Visa text med

en: Show on desktop.
sv_SE: Visa på stationär dator.

en: Show on mobile.
sv_SE: Visa på mobil.

en: Show on tablet.
sv_SE: Visa på läsplatta.

en: Shower
sv_SE: Dusch

en: Shrimp
sv_SE: Räka

en: Shuffle
sv_SE: Blanda

en: Sidebar
sv_SE: Sidopanel

en: Sidebar Layout
sv_SE: Sidopanelens layout

en: Sidebar Overview
sv_SE: Översikt över sidopanel

en: Sidebar Style
sv_SE: Sidopanelens stil

en: Sidebar Width
sv_SE: Sidopanelsbredd

en: Sidebar color options
sv_SE: Sidopanel färgval

en: Sidebar spacing
sv_SE: Sidopanel mellanrum

en: Sidebar width will apply only when one of the above sidebar is set.
sv_SE: Bredd på sidopanel tillämpas bara när någon av ovanstående sidopaneler är satta.

en: Sign up
sv_SE: Registrera

en: Signature
sv_SE: Signatur

en: Sim Card
sv_SE: Simkort

en: Single
sv_SE: Enstaka

en: Single Page
sv_SE: Enskild sida

en: Single Page?
sv_SE: Enskild sida?

en: Single Post
sv_SE: Enskilt inlägg

en: Single Post?
sv_SE: Enskilt inlägg?

en: Single Product
sv_SE: Enstaka produkt

en: Single Product Structure
sv_SE: Struktur för enskild produkt

en: Single Row
sv_SE: Enskild rad

en: Sink
sv_SE: Handfat

en: Site Accessibility
sv_SE: Webbplatsens tillgänglighet

en: Site Background
sv_SE: Webbplatsbakgrund

en: Site Icon
sv_SE: Webbplatsikon

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. Upload one here! Site Icons should be square and at least 512 × 512 pixels.
sv_SE: Webbplatsens ikon är vad du ser i webbläsarens tabb, bland bokmärken och inne i WordPress mobilappar. Ladda upp en här! Ikonen bör vara åtminstone 512 x 512 pixlar.

en: Site Identity
sv_SE: Webbplatsidentitet

en: Site Identity Overview
sv_SE: Översikt över webbplatsidentitet

en: Site Layout Overview
sv_SE: Översikt över webbplatslayout

en: Site Layouts
sv_SE: Webbplatslayout

en: Site Navigation
sv_SE: Webbplatsnavigering

en: Site Navigation:
sv_SE: Webbplatsnavigering

en: Site Tagline Visibility
sv_SE: Synlighet för webbplatsens slogan

en: Site Title
sv_SE: Webbplatsrubrik

en: Site Title & Logo
sv_SE: Webbplatsrubrik och logga

en: Site Title & Logo Settings
sv_SE: Inställningar för webbplatsrubrik och logga

en: Site Title Visibility
sv_SE: Synlighet för webbplatsrubrik

en: Sitemap
sv_SE: Webbplatskarta

en: Size
sv_SE: Storlek

en: Skip & Deactivate
sv_SE: Hoppa över och inaktivera

en: Skip to content
sv_SE: Hoppa till innehåll

en: Skull
sv_SE: Dödskalle

en: Slide Down
sv_SE: Glid ner

en: Slide In Cart
sv_SE: Inglidande varukorg

en: Slide Up
sv_SE: Glid upp

en: Slide in Cart Width
sv_SE: Bredd på inglidande varukorg

en: Slide-In
sv_SE: Glid in

en: Smoking
sv_SE: Rökning

en: Snowflake
sv_SE: Snöflinga

en: Snowman
sv_SE: Snögubbe

en: Snowplow
sv_SE: Snöplog

en: Soap
sv_SE: Tvål

en: Social Color
sv_SE: Färg sociala medier

en: Social Icons
sv_SE: Sociala ikoner

en: Social Icons %s
sv_SE: Sociala ikoner %s

en: Social sharing options
sv_SE: Sociala delningsalternativ

en: Socks
sv_SE: Strumpor

en: Solar Panel
sv_SE: Solpanel

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sv_SE: Inget matchade dina söktermer. Försök igen med några andra nyckelord.

en: Sorry, something went wrong.
sv_SE: Något gick fel.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
sv_SE: Du har inte behörighet att göra det.

en: Sorry, you are not allowed to do this operation.
sv_SE: Du har inte behörighet att göra denna operation.

en: Sorry, you cannot list resources.
sv_SE: Du kan inte lista resurser.

en: Sort
sv_SE: Sortera

en: Sort Down
sv_SE: Sortera ner

en: Sort Up
sv_SE: Sortera upp

en: Spacing
sv_SE: Mellanrum

en: Spider
sv_SE: Spindel

en: Spoon
sv_SE: Sked

en: Square
sv_SE: Fyrkant

en: Stack
sv_SE: Stapel

en: Stack on Responsive
sv_SE: Stapla på responsiv

en: Stairs
sv_SE: Trappa

en: Star
sv_SE: Stjärna

en: Start Building Now
sv_SE: Börja bygga nu

en: Start typing and press enter to search
sv_SE: Börja skriva och tryck enter för att söka

en: Starter Templates
sv_SE: Startmallar

en: Steam
sv_SE: Ånga

en: Stethoscope
sv_SE: Stetoskop

en: Stick Above Header
sv_SE: Klistra över sidhuvud

en: Stick Below Header
sv_SE: Klistra under sidhuvud

en: Stick Primary Header
sv_SE: Klistra primärt sidhuvud

en: Sticky Add To Cart
sv_SE: Fastklistrad "Lägg i varukorgen"

en: Sticky Add To Cart Colors
sv_SE: Fastklistrad "Lägg i varukorgen"-färger

en: Sticky Header
sv_SE: Klistrat sidhuvud

en: Sticky Placement
sv_SE: Klistrad placering

en: Stopwatch
sv_SE: Stoppur

en: Street View
sv_SE: Gatuvy

en: Strikethrough
sv_SE: Genomstruken

en: Structure
sv_SE: Struktur

en: Style
sv_SE: Stil

en: Style Guide
sv_SE: Stilguide

en: Sub Menu
sv_SE: Undermeny

en: Subheading
sv_SE: Underrubrik

en: Submenu
sv_SE: Undermeny

en: Submenu Animation
sv_SE: Undermeny animation

en: Submenu Color
sv_SE: Färg undermeny

en: Submenu Container
sv_SE: Undermeny behållare

en: Submenu Divider
sv_SE: Avdelare undermeny

en: Submit & Deactivate
sv_SE: Skicka och inaktivera

en: Successfully saved data!
sv_SE: Data sparades!

en: Suitcase
sv_SE: Resväska

en: Sun
sv_SE: Sol

en: Supercharge your LearnDash website with amazing design features.
sv_SE: Gör din LearnDash-hemsida ännu bättre med otroliga designmöjligheter.

en: Superpowers
sv_SE: Superkrafter

en: Surface Color
sv_SE: Ytans färg

en: Surface Colors
sv_SE: Ytfärger

en: Symfony
sv_SE: Symfoni

en: Synagogue
sv_SE: Synagoga

en: Table
sv_SE: Tabell

en: Table Cells
sv_SE: Tabellceller

en: Table Columns
sv_SE: Tabellkolumner

en: Tag
sv_SE: Etikett

en: Tagline
sv_SE: Slogan

en: Tagline Font
sv_SE: Typsnitt för slogan

en: Tagline Font Size
sv_SE: Textstorlek för slogan

en: Tags
sv_SE: Etiketter

en: Take Last Item Outside Menu
sv_SE: Flytta ut sista objektet från menyn

en: Take your blog to the next level with powerful design features.
sv_SE: Ta din blogg till nästa nivå med kraftfulla designfunktioner.

en: Tarp
sv_SE: Presenning

en: Taxonomies
sv_SE: Taxonomier

en: Taxonomy
sv_SE: Taxonomi

en: Teeth
sv_SE: Tänder

en: Tent
sv_SE: Tält

en: Text / HTML
sv_SE: Text/HTML

en: Text / Icon
sv_SE: Text/ikon

en: Text / Link
sv_SE: Text/länk

en: Text / Placeholder
sv_SE: Text/platshållare

en: Text Color
sv_SE: Textfärg

en: Text Font
sv_SE: Typsnitt

en: Text Options
sv_SE: Textalternativ

en: Text Transform
sv_SE: Textomvandling

en: Thank you for using
sv_SE: Tack för att du använder

en: Thank you for your feedback
sv_SE: Tack för din feedback

en: Thank you for your review!
sv_SE: Tack för ditt omdöme!

en: Thanks a lot for your feedback! 😍
sv_SE: Tusen tack för din feedback! 😍

en: Thanks for using Astra! Got feedback or suggestions to make it even better? We’d love to hear from you.
sv_SE: Tack för att du använder Astra! Har du feedback eller förslag för att göra det ännu bättre? Vi vill jättegärna höra från dig.

en: The Image option cannot be sortable if the Product Style is selected to the List Style
sv_SE: Bildens val kan inte vara sorterbart om produktstil är vald till liststil

en: The parent menu should have a # link for the submenu to open on a link.
sv_SE: Överordnad meny ska ha # länkar för att undermenyn ska öppnas vid klick.

en: Theme Button
sv_SE: Temaknapp

en: Theme Color
sv_SE: Temafärg

[ctx: Theme starter content]
en: Home
sv_SE: Startsida

[ctx: Theme starter content]
en: Logo
sv_SE: Logga

en: Thermometer
sv_SE: Termometer

en: Thin 100
sv_SE: Tunn 100

en: Thin 100 Italic
sv_SE: Tunn 100 kursiv

en: This option activates Live Search support for the search box on the no results page.
sv_SE: Det här alternativet aktiverar live-sök stöd för sökrutan på sidan som visas då inga resultat hittades.

en: This page doesn't seem to exist.
sv_SE: Den här sidan verkar inte finnas.

en: This sidebar will be used on EDD Single Product page.
sv_SE: Den här sidopanelen kommer användas på EDD enskild produktsida.

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
sv_SE: Den här sidopanelen används på sidorna produktarkiv, varukorg, kassa och mitt konto.

en: This sidebar will be used on Single Product page.
sv_SE: Den här sidopanelen används på enskild produktsida.

en: This will be applicable for all sites from the network.
sv_SE: Detta kommer att gälla för alla webbplatser från nätverket.

en: Thumbnail
sv_SE: Miniatyr

en: Ticket
sv_SE: Biljett

en: Timeline
sv_SE: Tidslinje

en: Title
sv_SE: Rubrik

en: Title & Post Meta
sv_SE: Rubrik & metadata för inlägg

en: Title Alignment
sv_SE: Rubrikjustering

en: Title Area
sv_SE: Rubrikområde

en: Title Color
sv_SE: Rubrikfärg

en: Title Font
sv_SE: Rubriktypsnitt

en: Title Font Size
sv_SE: Textstorlek för rubrik

en: To sync this option with comments, use the same positioning for both sections: Contained or Separated.
sv_SE: För att synkronisera det här alternativet med kommentarer, använd samma positionering för båda sektionerna: Innesluten eller Separerad.

en: Toggle Button
sv_SE: Slå på/av knapp

en: Toggle Button Color
sv_SE: Slå på/av knappfärg

en: Toggle Button Style
sv_SE: Slå på/av knapp stil

en: Toggle Color
sv_SE: Slå på/av färg

en: Toggle Menu
sv_SE: Slå på/av meny

en: Toggle menu
sv_SE: Slå på/av meny

en: Toilet
sv_SE: Toalett

en: Toilet Paper
sv_SE: Toalettpapper

en: Toolbox
sv_SE: Verktygslåda

en: Tooth
sv_SE: Tand

en: Top
sv_SE: Topp

en: Top Border Color
sv_SE: Färg på övre ram

en: Top Border Size
sv_SE: Storlek på övre ram

en: Top Offset
sv_SE: Toppen förskjutning

en: Total + Currency symbol
sv_SE: Totalsumma + valutasymbol

en: Total Number of Related Posts
sv_SE: Totalt antal relaterade inlägg

en: Total amount
sv_SE: Totalt belopp

en: Tractor
sv_SE: Traktor

en: Trademark
sv_SE: Varumärke

en: Traffic Light
sv_SE: Trafikljus

en: Train
sv_SE: Tåg

en: Transparent Header
sv_SE: Genomskinligt sidhuvud

en: Transparent Header Button
sv_SE: Transparent sidhuvud knapp

en: Travel
sv_SE: Resa

en: Tree
sv_SE: Träd

en: Trophy
sv_SE: Trofé

en: Two Column Grid
sv_SE: Rutnät med två kolumner

en: Type
sv_SE: Typ

en: Type 1
sv_SE: Typ 1

en: Type 2
sv_SE: Typ 2

en: Type 3
sv_SE: Typ 3

en: Type here..
sv_SE: Skriv här..

en: Typography
sv_SE: Typografi

en: Typography Overview
sv_SE: Typografi översikt

en: Ultimate Video Player For WordPress.
sv_SE: Ultimata video-spelaren för WordPress.

en: Ultra-Bold 900
sv_SE: Ultra fet 900

en: Ultra-Bold 900 Italic
sv_SE: Ultrafet 900 kursiv

en: Umbrella
sv_SE: Paraply

en: Underline
sv_SE: Understreck

en: Underline Content Links
sv_SE: Understrukna länkar i innehåll

en: Unlock
sv_SE: Lås upp

en: Unlock with Astra Pro
sv_SE: Lås upp med Astra Pro

en: Upgrade Now
sv_SE: Uppgradera nu

en: Upload
sv_SE: Ladda upp

en: Uppercase
sv_SE: Stora bokstäver

en: Upsell
sv_SE: Merförsäljning

en: Upsells
sv_SE: Merförsäljning

en: Usage Tracking
sv_SE: Användningsspårning

en: Use as Background
sv_SE: Använd som bakgrund

en: Use containers to their maximum potential with Astra Pro
sv_SE: Använd behållare till deras fulla potential med Astra Pro

en: Use every tool at your disposal to optimize your online store for conversion. All the advantages you need to make more profit!
sv_SE: Använd varje verktyg som finns tillgängliga för dig att optimera din e-handel för konverteringar. Alla fördelar du behöver till att öka din vinst!

en: User
sv_SE: Användare

en: Users
sv_SE: Användare

en: Variable Product Button
sv_SE: Variabel produktknapp

en: Variable Product Button Text
sv_SE: Reglerbar produktknapp text

en: Vault
sv_SE: Valv

en: Vertical Alignment
sv_SE: Vertikal justering

en: Video
sv_SE: Videoklipp

en: View Astra Pro Features
sv_SE: Visa Astras alla pro-funktioner

en: View Details
sv_SE: Visa detaljer

en: View all posts by %1$s
sv_SE: Visa alla inlägg av %1$s

en: View your shopping cart
sv_SE: Visa din varukorg

en: Viruses
sv_SE: Virus

en: Visibility
sv_SE: Synlighet

en: Voicemail
sv_SE: Röstbrevlåda

en: Volcano
sv_SE: Vulkan

en: Volleyball
sv_SE: Volleyboll

en: Volume Off
sv_SE: Volym av

en: Wallet
sv_SE: Plånbok

en: Warehouse
sv_SE: Lager

en: Water
sv_SE: Vatten

en: Website
sv_SE: Webbplats

en: Week %s
sv_SE: Vecka %s

en: What Others Have Said
sv_SE: Vad andra har sagt

en: When Results Found
sv_SE: När resultat hittades

en: When Results Not Found
sv_SE: När inga resultat hittades

en: Why Us
sv_SE: Varför oss

en: Wide
sv_SE: Bred

en: Wide Center 20/60/20
sv_SE: Bred mittkolumn, 20/60/20

en: Widget color options
sv_SE: Widget färgval

en: Widget content typography
sv_SE: Typografi för widgetinnehåll

en: Widget title typography
sv_SE: Typografi för widgetrubrik

en: Width
sv_SE: Bredd

en: Wind
sv_SE: Vind

en: Wine Bottle
sv_SE: Vinflaska

en: Wine Glass
sv_SE: Vinglas

en: Woo Cart
sv_SE: Varukorg för Woo

en: Woo Cart Icon Color
sv_SE: Woo färg för varukorgsikon

en: WooCommerce Cart
sv_SE: WooCommerce varukorg

en: WooCommerce Sidebar
sv_SE: WooCommerce sidopanel

en: WordPress Logo
sv_SE: WordPress-logga

en: WordPress Theme
sv_SE: WordPress-tema

en: Write a Review
sv_SE: Skriv ett omdöme

en: Yahoo Logo
sv_SE: Yahoo-logga

en: Yes! Allow it
sv_SE: Ja! Tillåt det

en: You don't have the access
sv_SE: Du har inte åtkomst

en: Your comment is awaiting moderation.
sv_SE: Din kommentar väntar på granskning.

en: Zoom In
sv_SE: Zooma in

en: Zoom Out
sv_SE: Zooma ut

[ctx: breadcrumbs aria label]
en: Breadcrumbs
sv_SE: Synliga sökvägar

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sv_SE[0]: %1$s reaktion på &rdquo;%2$s&rdquo;
sv_SE[1]: %1$s reaktioner på &rdquo;%2$s&rdquo;

[ctx: hour archives time format]
en: g a
sv_SE: H

[ctx: minute and hour archives time format]
en: g:i a
sv_SE: H:i

[ctx: placeholder]
en: Search...
sv_SE: Sök …

[ctx: product categories]
en: %1$s Product | %1$s Products
sv_SE[0]: %1$s produkt
sv_SE[1]: %1$s produkter

en: reddit Logo
sv_SE: reddit-logga
